Slovensko a celý svet čelí prebiehajúcej psychologickej a biologickej vojne

20. januára 2022

Juraj Hliva

Na Slovensku, aj v celom svete prebieha psychologicko-biologická vojna – sterilizácia, vraždenie, zníženie svetovej populácie pod falošným označením „očkovanie“!

JE TO VOJNA PROTI ČIPOVANIU A NIE OČKOVANIU!!! – OČKOVANIE NIE JE OČKOVANIE – LEN SA PODVODNE ZA OČKOVANIE VYDÁVA!

Slováci zapamätajte si a uvedomte, prestane používať termín „očkovanie“. Jedná sa o programovanie genómu, vsugerovanie masám obyvateľstva, s úmyslom vymytia mozgov a s cieľom čipovania a genetických experimentov. Čipovanie nie je legitímne, ide o zakázané experimenty a pokusy s ľudským genóm pre kontrolu populácie pod krycím menom „očkovanie“. V klasifikácii manipulácia s genómom ide o zakázané genetické pokusy – genocídu!

Pokiaľ budeme stále hovoriť a písať o očkovaní, masy si neuvedomia, nepochopia, že sa stali obeťou genetických pokusov z možnými následkami poruchami na zdraví, dôsledkom čoho môže nastať aj SMRŤ.

Vo svete sa spustil Harvardský projekt, ktorý je nástrojom k zníženiu svetovej populácie. Mnoho ľudí má byť sterilizovaných a usmrtených. Dôrazne upozorňujem, pri termíne „OČKOVANIE“ si zahryznite do jazyka, zlomte pero, vyhoďte klávesnicu alebo useknite si palce.

Technológia mRNA je genetický experiment, manipulácia s ľudským genómom s cieľom jeho premeny na neľudskú bytosť s prechodom k „transhumanizmu“ pod kontrolou ID čipu a umelej inteligencie AI (artificial intelligence).

C o V ID – 19 v preklade do slovenčiny, ak si myslíte, že je to smrteľná nemoc, nie, nie je to diagnóza:

Co – control of (kontrola s)

V – vaccination (očkovanie)

ID – chip (čip)

19 – AI – artificial intelligence (umelá inteligencia)

HraJ

Kto príjme čip pod kožu, príjme znak šelmy 666. Ľudia sú „čipovaní“, pod kožu prijímajú znak šelmy!

Norimberský kódex

Norimberský kódex je súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch, ktorý vznikol ako dôsledok súdu s vojnovými zločincami na norimberskom súde

Ohavné pokusy japonskej Jednotky 731: v krutosti sa vyrovnala Mengelemu

Mnohí ho poznajú pod menom „Anjel smrti“.

https://trendweb.sk/hellerov-experiment-na-ludoch/

Tajný psychický vírus

Ako sa Holokaust presťahoval do Ameriky

Písal sa rok 1945 a práve skončila druhá svetová vojna.
Ľudia zaplavili ulice a oslavovali koniec ukrutnej vojny. Vojaci a vojenský personál sa postupne začali vracať domov prinášajúc si nádej žiť svoje životy v novom svete v pokoji a miery.
Vláda USA si však priniesla domov niečo úplne iné, niečo oveľa nebezpečné a zlovestnejšie.

V roku 1946 prezident Truman podpísal rozkaz, prísne tajný ešte aj teraz čiastočne utajovaný program nazvaný „Operation Paperclip“ ktorého cieľom bolo prepašovať zhruba 765 (mimo záznam ich bolo oveľa viac) nacistických vedcov, doktorov, inžinierov a technikov do USA s cieľom naučiť sa ich tajomstva.

Nakoľko práve začala Studená Vojna, obe strany začali závod kto získa absolútnu výhodu nad tým druhým.
Nešlo len o silu atómových zbraní, bolo tu ešte niečo iné, niečo čo nacisti objavili pri pokusoch na ľuďoch v koncentračných táboroch, niečo čo bolo možno oveľa viac mocnejšie.

Jednalo sa o psychologický vírus, vírus ktorý dáva jeho strojcovi absolútnu kontrolu na ľudskou mysľou ktorú ovládol.

Náhodný objav „Anjela smrti“

Nacistické Nemecko nebolo len peklo v koncentračných táboroch kde vyhladzovali milióny ľudí pre ich rasový či náboženský pôvod, alebo politický názor. Diali sa tam aj ohavné experimenty na živých ľudských bytostiach.

V roku 1943, Dr. Josef Mengele, známy ako Anjel smrti bol hlavným vedúcim v jednom z najhrôzostrašnejších táboroch smrti –Auschwitz.
Bol to psychopat ktorý dával nevinným deťom cukríky a pohladkania po hlave pred tým než ich posielal na pokusy ktoré v podstate znamenali ich istú smrť. Deti ho naivne volali „ujko“,no už a o pár minút neskôr sa Mengele na nich usmieval popritom ako robil na nich tie najohavnejšie pokusy.
Toto ohavne monštrum Mengele, bol poverený zlovestnou úlohou zistiť, aké sú limity ľudskej bytosti. Čo všetko ľudské telo dokáže vydržať v extrémnych podmienkach. To zahrňovalo okrem iného, mučenie, otrávenie, ožarovanie, sexuálne zneužívanie a mnoho iných ohavnosti ktoré nás dokážu, alebo dokonca ani nedokážu napadnúť.

A stalo sa to práve pri tomto experimentovaní na malých deťoch, keď Mengele spravil svoj diabolský objav.
Mengele našiel proces ktorý kompletne infikuje ľudské vedomie, proces ktorý nazval „vírus ľudskej mysle“
Pri tomto procese človek ktorý sa infikuje kompletne zabudne kto je, stratí svoje Ja a odovzdá tak svoju vôľu pričom vykaná všetko čo sa mu prikáže bez akýchkoľvek pochybností. A čo je najdôležitejšie, bez toho aby sám o tom vedel.


Bol to objav ktorý dovtedy jestvoval len vo svete najvyššej čiernej mágie, niečo čo bolo možno prístupné len pár jedincom uctievajúcich samotného diabla. Teraz sa to však začalo stávať regulárnou súčasťou modernej vedy.
A presne po tomto túžila aj vláda USA zo všetkého najviac, hlavne nech to získa skôr ako by sa to podarilo získať ich najväčšiemu nepriateľovi – Sovietskemu Zväzu.

Túžba po absolútnej poslušnosti

Ako sme už spomenuli na začiatku, potom čo v roku 1946 prezident Truman odštartoval program Operation Paperclip, v roku 1947 poveril priamo CIA aby vykonávala a dohliadala na všetky utajené psychologické operácie.

Mnoho vedcov dovtedy pracujúcich v CIA priamo skočili na príležitosť naučiť sa od Nacistických vedcov ich tajomstvá. Tí síce vykonávali tie najhrôzostrašnejšie pokusy na živých ľudských bytostiach, a mučili ich tak že často to skončilo smrťou, boli však dokonalí experti na rozbitie ľudskej mysle a jej kompletne vybudovanie na novo.

CIA už dávnejšie mala záujem získať spôsob ako ovládnuť ľudskú myseľ. Teraz však vďaka Nacistom mali vyvinutý – aj keď ešte len v počiatočnom štádiu – vírus k totálnemu zotročeniu. Vírus ktorý sa môže stať zároveň aj zbraňou.
Nastupujúci riaditeľ CIA Allen Dulles sa stal posadnutý prácou Mengelého a požadoval aby USA v tomto závode ostali na prvom mieste za každú cenu.

Práve on začal prvotné dva programy ktoré ako sa ukázalo z odtajnených dokumentov, zdieľali víziu Mengelého o mentálnom zotročení ľudí. Prvý známejší MK Ultra, druhý potom pod názvom Mockingbird.
A tak, v roku 1952 námorníctvo USA začalo utajenú operáciu Operation Bluebird. Boli to pokusy na vlastných vojakoch s cieľom pripraviť ich aby vydržali všemožné techniky vypočúvania. Čiže mučenie.

Odtajnená oficiálna správa CIA uvádza že úlohy programu Operation Bluebird (neskôr premenovaného na Artichoke) sú:

 • zistiť možnosti vytvorenia hypnotický kontrolovanej úlohy ktorá by bola v rozpore s morálnymi princípmi človeka
 • zistiť možnosti zmeny ľudskej osobnosti
 • nájsť najrýchlejší spôsob ako to dosiahnuť
 • zistiť možnosť hypnotický ovplyvniť zamestnancov agentúry tak, aby nemohli vyzradiť informácie neautorizovanému zdroju
 • nájsť možnosť ako prinútiť subjekt cestovať na určené vzdialené miesto, kde vykoná špecifické úlohy a vráti sa s požadovanými dokumentmi či materiálmi a to aj bez toho, aby si na to neskôr pamätal
 • možnosť získania subjektu (únos nič netušiacich ľudí) a v priebehu hodiny – dvoch prostredníctvom hypnotickej kontroly ich prinútiť niekoho zastreliť, havarovať s lietadlom, vykoľajiť vlak atp.
 • možnosť zaručiť totálnu amnéziu pri výkone spomenutých úloh, a spätné zaradenie subjektu do jeho života bez toho aby o tom ktokoľvek vedel
 • vyvinúť systém vďaka ktorému neochotný ľudia sa zmenia na ochotných agentov nad ktorým môžu prebrať kontrolu agenti v teréne a aktivovať ich použitím kódov, alebo určitým signálom

Skrátka a ináč povedané, otázka bola „dokážeme prinútiť ľudí k čomukoľvek čo chceme a to aj napriek ich vôli?“

No a v tomto momente sa dostávame k podstatnému bodu. Verejnosť a vlastne nikto zasvätený nemal vtedy (a mnohí ani dnes) najmenšiu šancu si uvedomiť že horory Nacizmu a Holokaustu vlastne nikdy neskončili….že sa len presťahovali do USA, kde získali pevné zázemie a stále financovanie priamo od vlády USA.
A tak, prax pokusov na živých, často nič netušiacich ľuďoch tak pokračovala dlhé roky ešte aj v USA.

Už v roku 1953 riaditeľ CIA Allen Dulles videl potenciál, možnosť rozšíriť novú moc na oveľa väčšiu sféru s novým programom.
Nový program rozohnil zlovesti po celej CIA a všetci zúčastnení museli prisahať, že nikdy neprezradia verejnosti ich tajomstvá.
Na rozdiel od predchádzajúceho programu tento krát však nešlo o porazenie Ruska vo vojne.
Teraz išlo totižto o absolútnu kontrolu nad vlastným obyvateľstvom….A tak sa zrodilo sociálne inžinierstvo.

https://blog.infovojna.sk/tajny-psychicky-virus-cast-1/

Zrod sociálneho inžinierstva

Zatiaľ čo Allen Dulles bol riaditeľ CIA, jeho brat John Foster Dulles bol štátny sekretár a ten nechal Allena robiť si čo chce. Keď bol problém, pomohol ho ututlať. Allen Dulles vedel, že pokiaľ jeho brat sedí na svojej soličke, tak aj zákon je naňho prikrátky.

Dulles vedel že k tomu aby plne mohol ovládať celé masy ľudí, musí dosiahnuť najprv dve veci.
Prvá vec, že musí vytvoriť funkčný mechanizmus aby ovládol myslenie ľudí.
No a za druhé, zaistiť aby sa ten mechanizmus dostal do hlavy každého jedného muža, ženy a dieťaťa.
A presne to bolo čo napokon aj spravil.

Mk Ultra

V roku 1953 teda odštartoval svoje dva programy. Mk Ultra a Mockingbird.
Zatiaľ čo Mk Ultra sa zameriaval na hľadanie spôsobov ako jednotlivým ľuďom vymývať mozgy a kontrolovať ich myslenie, Mockingbird sa zameriaval na kontrolu prúdenia informácií verejnosti (súčasťou ktorého je aj u nás známe selektívne spravodajstvo).

Po Nacistickom výskume ktorý CIA získala, Mk Ultra bol ďalší krok ku kontrolovaniu ľudskej mysle skrze jej traumatizovanie až k úplnému zotročeniu. Jednalo sa o pokusy na ľuďoch ktoré zahrňovali všetko možné od mučenia jednotlivcov cez celoplošné nadrogovanie nič netušiacej verejnosti s LSD.

Vedeli, že infikovaním ľudí psychickým vírusom dokážu vytvoriť dokonalého zabijaka, sexuálneho otroka, posla tajných správ a to všetko bez toho, aby to tí samotní ľudia o tom vôbec niekedy vedeli.

Mengelého práca s pokusmi na ľuďoch tak aktívne pokračovala pod taktovkou CIA a stavala sa oveľa väčšou a obsiahlejšou ako kedykoľvek predtým. Rozdelila sa na 140 podprojektov, ktoré zahrňovali 44 vysokých škôl a univerzít, 15 výskumných inštitútov, 12 nemocníc a 3 väznice. Všetky dokopy tak zamestnávali 185 nevládnych výskumných asistentov v snahe dokázať ovládnuť ľudské chovanie.

Ako vyplýva z odtajnených dokumentov CIA, tieto podprojekty zahrňovali 15 kategórií ktoré sa zameriavali na veci ako:

 • účinok alkoholu a drog na ľudské správanie; 6 podprojektov zahrňujúcich testovanie na ľuďoch, ktorí o tom nevedeli
 • hypnóza; 8 podprojektov, vrátanie dvoch zameriavajúcich sa na kombináciu hypnózy a drog
 • jeden samostatný podprojekt, v ktorom sa skúmali účinky elektro šokov, techniky trýznenia, analýza mimo zmyslového vnímania a účinok aerosólov

Odtajené dokumenty projektu Mk Ultra sú dostupné priamo na web stránke CIA TU

Mockingbird

Dullesov druhý projekt Operating Mockingbird si získaval tiež na svojej popularite.
Z odtajnených dokumentov vypláva, že Operation Mockingbird zamestnával viac ako 50 amerických žurnalistov alebo zamestnancov U.S. media organisation. Viac ako tucet spravodajských organizácií poskytovalo krytia pre CIA v zahraničí či už si toho boli vedomí, alebo nie.

Novinári bývali odpočúvaní, aby sa zaistilo že nepovedia nič, čo nemajú. Vyfabrikované články a príbehy boli potom nasadzované platenými novinármi, ktorí sa starali o filtráciu správ a o to, že sa dostanú do všetkých miestnych kanálov medzi všetkých ľudí.

Allen Dulles postupne priniesol všetkých Nacistických vedcov dokopy a postaral sa aj o to, aby postupne získal kontrolu nad vysielaním v rádiách.

Bol to začiatok masívneho plánu ako vylepšiť a implantovať psychický vírus na celú populáciu pomaly bez toho, aby si ktokoľvek všimol niečo podozrivé. Pomaly ľudí ohlúpiť, otupiť ich zmysly a prinútiť ich poslúchať.
Našťastie v tom čase USA mali svojho hrdinu, ktorý bol pripravený sa tomu všetkému postaviť.

Hrdina amerického ľudu a jeho vražda

John F Kennedy sa tešil nesmiernej popularite u širokej verejnosti. Bol to Kresťansky založený muž s morálnymi princípmi a hodnotami, ktorý viedol svoju krajinu zo svojho srdca. Jeho prejavy inšpirovali milióny ľudí po Amerike a mali skutočný vplyv na ľudské životy.

Ako prezident bol oboznámený o existencií psychického vírusu a aj o tom, kto všetko stal za jeho zrodom. Odhodlal sa, že ho zastaví a zachráni tak Americký ľud od zotročenia.
27. Apríla 1961 vo svojom prejave (celý prejav tu) odhalil čo sa skutočne vo vláde USA deje. Vo vláde ktorej prisahal ochranu a službu.

Okrem iného v ňom zaznelo:

„Celosvetovo čelíme jednoliatej a bezohľadnej konšpirácií, ktorá spolieha predovšetkým na tajné prostriedky pri rozširovaní sféry svojho vplyvu. Na infiltráciu namiesto invázie. Na štátne prevraty, miesto volieb. Na zastrašovanie, namiesto slobodnej voľby. Na partizánov v noci, namiesto armády cez deň. Je to systém, ktorý odviedol rozsiahle ľudské a materiálne zdroje na vytvorenie hustej siete vysoko účinnej mašinérie, ktorá spája vojenské, diplomatické, spravodajské, ekonomické, vedecké a politické operácie.
Jej prípravy sú skryté a nie verejné. Jej chyby sú ututlané, neobjavujú sa na titulných stranách. Jej odporcovia sú umlčovaní a nie velebení. O žiadnom výdaji sa nepochybuje, žiadna zvesť nie je zverejnená, žiadne tajomstvo nie je odhalené. Žiadny prezident by sa nemal báť dôkladného verejného preskúmania svojho programu.“

Rok a pol po tomto prejave prezidenta Kennedyho zavraždili a potom čo bola verejnosť klamaná po desaťročia, po odtajení záznamov známych ako JFK Files 2017 bolo priznané, že pri atentáte bolo viac, ako len jeden strelec. Nová odtajená správa Surgen´s General report jasne hovorí o tom, že Kennedy bol strelený taktiež spredu tak, ako to je aj jasne vidieť na známom Zapruderovom filme a nie len osamelým strelcom od chrbta.
Bolo to najväčšie zahmlievanie skutočností v moderných dejinách. JFK 2017 záznamy obsahujú poznámku od vtedajšieho riaditeľa FBI J. Edgar Hoover ktorý napísal: „To čo ma znepokojuje najviac je, že s čím prísť aby sme verejnosť dokázali naozaj presvedčiť že Oswald je skutočný atentátnik.“

Skrátka, Kenedy sa dostal až príliš blízko a tak ho odstránili.

Bez toho aby prekážal v ceste sa mohol potom psychický vírus šíriť a hypnotizovať verejnosť, ktorá už začínala veriť čomukoľvek čo bolo potrebné.

Posledná nádej pre ľudstvo

V roku 1975 senátor zo štátu Idaho, Frank Church sformoval výbor (Church Committee), ktorý si predsavzal, že odhalí prešľapy a zločiny FBI, CIA, NSA a IRS. Dullesové programy sa tak okamžite dostali pod paľbu kritiky a zdalo sa, že je tu ešte pre ľudí nádej  bojovať proti zotročeniu.

V Lete, 1975 Church Committe začal vyšetrovať MK Ultra a stalo sa tak po prvý krát, že sa o tomto programe začalo hovoriť na verejnosti.
Že vláda USA začala robiť pokusy na svojich vlastných obyvateľoch a nebolo to iba na pacientoch v laboratóriách, ale priamo na nich.

Lenže, potom čo CIA začal viesť Richard Helms, Dullesov nástupca, vyše 20,000 záznamov z MK Ultra bolo zničených, a tak už nebolo toho veľa, čo sa dalo robiť. Než Church Committe mal šancu niečo zistiť, programy zmenili svoje mená a všetko potrebné bolo náležite upratané pod koberec.

Vždy keď pravda začínala vychádzať na povrch, temná strana bola krok popredu.

Zato Mockingbird, tam to zostalo celkom otvorené. Zistilo sa, že CIA skutočne mala podplatených novinárov, ktorých používala vláda na filtrovanie správ a zakrytie nebezpečných stôp.
Správa z roku 1976 od Church Committe odhalila o Mockingbird okrem iného aj toto:

„Zhruba 50 členov agentúry, sú jednotliví Americký novinári alebo zamestnanci organizácií patriacich pod U.S. media. Menej než polovica z nich sú akreditovaní priamo od organizácií patriacich do U.S. media. Zostávajúci členovia sú neakreditovaní novinári na voľnej nohe a mediálni reprezentanti v zahraničí…Viac ako 12 spravodajských organizácií a komerčných vydavateľstiev v USA poskytovali krytie pre agentov CIA v zahraničí. Len niekoľko z nich nevedelo do akých aktivít boli vlastne zapojení.“

Takto sa stalo verejne známym a jasným, že nacistická časť CIA ovplyvňovala všetky formy správ a médií a ukazovala ľuďom predovšetkým svoje vlastné príbehy, ktoré chceli aby ľudia videli.

Lenže to už bolo dosť neskoro, lebo veci sa pohli už príliš ďaleko a to aj vďaka ďalšiemu vynálezu na kontrolu mysle, zariadeniu, ktoré vzniklo v roku 1953, teda v tom istom roku ako MK Ultra a Mockingbird a infiltrovalo každú domácnosť v USA – farebný televízor.

A aj keď ľudia už vedeli vďaka Church Committe, že ich správy sú zmanipulované, v skutočnosti sa nič nezmenilo. Psychický vírus už účinkoval dostatočne a takmer nikto sa už viac o nič nestaral. Chýbal už len posledný kúsok do skladačky na absolútnu kontrolu mysle.

Posledná rana pre slobodnú myseľ

Ako sa psychický vírus rozširoval rýchlejšie a rýchlejšie, ľahostajné publikum sa zapájalo, alebo skôr pripájalo do sledovania TV viac a viac. Nové televízne programy (aký príznačný názov, „programy – mysle“) vznikali celý čas, ďalší a ďalší ľudia sedeli prilepení na svojich gaučoch posadnutí najnovšími správami, športovými hrami, talk show atď.., atď..

Zdalo by sa, že všetko ide podľa plánu, ale ešte stále boli dva veľké problémy, aby skrz televízne vlny kompletne ovládli vašu myseľ.

A tieto dve veci boli vládne regulácie.

Od prvého dňa vysielania, FCC (Federal Communication Commission) držala televízne stanice na vysokom štandarde etiky požadujúc, aby sa vysielalo férovo, vyvážene a zobrazovali sa vždy obe dve strany reportáži. Reklamný čas bol obmedzený.

PRAVDA bola nadovšetko.

Dokonca platilo, že jedna entita nemohla vlastniť viac ako 7 staníc súčasne, takže jedna spoločnosť nemohla filtrovať všetky správy.
Toto bol však problém pre nacistických nástupcov, pretože im to bránilo získať úplnú kontrolu s ich jednostranným informovaním a emocionálnou propagandou.

To sa však čoskoro malo zmeniť, a prezident Ronald Regan bol ten, kto to mal v rukách.

V roku 1985 sa pomaly zvýšil počet staníc zo 7 na 12 a odstránili obmedzenia na reklamy.
Potom v roku 1987 odstránil aj doktrínu férovosti „Fairness Doctrine“ – obmedzenie, ktoré bolo prítomné od samého počiatku ako bola FCC založená. Práve táto doktrína dávala televíznym staniciam licenciu v zmysle „správca verejnosti“ (public trustees), čo znamenalo, že mali povinnosť pokrývať vždy obe strany pohľadu a to hlavne v správach.

Inými slovami, odstránením tejto doktríny znamenalo že už si nemohol viac veriť správam, lebo boli tendenčné tak ako im to vyhovovalo.

Pravda nebola viac potrebná

No a posledná vec, ktorá ešte bránila totálnemu monopolu na informácie bolo v tom čase obmedzenie, koľko staníc mohli korporácie vlastniť. Tento limit bol napokon tiež zrušený v roku 1995 prezidentom Clintonom, takže od vtedy môže jedna spoločnosť vlastniť toľko staníc, koľko len chce. Bola to potom už len otázka času, kedy vznikne monopol na informácie, ktoré sa dostanú ľuďom na televízne obrazovky.

Posledný klinec do rakvy (naozaj posledný?) prišiel však v 2013 a to cez odstránenie The Smith – Mundt Act. Tento akt bol prvý krát zverejnený úž v 1948, ako prvý vládny program medzinárodnej propagandy, ale bol značne obmedzený. Neskôr v 2012 bol zmodernizovaný kvôli ochrane ľudí pred domácou propagandou.
Teraz, v 2013 však bol stvorený National Defense Authorisation Act (NDAA) ktorý nahradil pôvodný The Smith – Mundt Acta a to bez toho, aby chránil obyvateľov USA pred manipuláciou, takže masmediálna manipulácia sa stala 100% legálnou.

Epidémia psychického vírusu eskalovala a nebolo spôsobu, ako ju zastaviť.

Pandémia, ktorá mení ľudí na bezduchých zombíkov

V roku 2017, 6 korporácií kontroluje 95% všetkých vysielacích sieti v celom USA, všetky prinášajú tie isté, maximálne vyfiltrované spravodajstvo s rovnakou rétorikou, ktorá sa tiahne od vrchu až dole.

V Európe zase jedna spoločnosť CME Media kontroluje niekoľko televízií v celej Strednej a Východnej Európe.

Zdá sa, že svet sa rúti viac a viac do chaosu.

Správy má CIA stále pod kontrolu a ešte k tomu takmer každý má stopovacie zariadenie s vlastnou obrazovkou priamo vo vrecku.

Násilie, výbuchy zúrivosti, neľudské chovanie.

Kompletná a výslovná šialenosť.

Sily temnoty sa úspešne infiltrovali do väčšiny sveta a pandémia psychického vírusu vytvorila spoločnosť bezduchých zombíkov.

Jestvuje 5 spôsobov ako sa tento psychický parazit šíri:


1. Strach. Vytvorený vždy profesionálne vystupujúcimi médiami. Obavy z terorizmu a masovej streľby na verejnosti, ktoré vykonávajú jednotliví otroci, ktorých myseľ je úplne pod kontrolou. Vytvára sa tak kultúra strachu, vďaka čomu potom získajú súhlas verejnosti k násiliu a vojnám. Kultúra strachu vytvára traumu a napätie, ktoré sú potrebné na manipuláciu verejnosti strachom a stresom, takže sa ľudia potom v obave o svoju bezpečnosť vzdajú aj vlastnej slobody.

2. Zastrašovanie. Polícia sa výrazne militarizuje a nie je už viac považovaná za služobníka verejnosti, ale presadzovateľa zákona. To vytvára masový štokholmský syndróm, ktorý spôsobuje u ľudí poddajnosť a poslušnosť.

3. Odvracanie pozornosti. Hollywoodske klebety a márnotratný život tak zvanej smotánky. Neustále dramatizovanie ich bezduchého života, ktoré vykonávajú väčšinou otroci, ktorých myseľ je už pod kontrolou. Ich cieľom je odvrátiť pozornosť od podstatných problémov, zneužívajú ľudské tragédie, skrze ktoré pretláčajú žiaducu vôľu na verejnosť.

4. Rozdeľuj a panuj. Neustále rozdeľovanie ľudí do dvoch protichodných táborov. Republikáni proti Demokratom. Ľavica proti Pravici. Čierny proti bielym. Bohatí proti chudobným atď.. Takáto opozičná rétorika udržujú ľudí v neustálom a nezmyselnom boji medzi sebou, zatiaľ čo skutočné nitky poťahuje niekto úplne iný tak, aby kontroloval obe dve strany.

5. Temné pokušenia. Zo všetkého toho emočného nesúladu a disharmónie sa ľudia potom snažia uniknúť do ríše fantázie a zábavy a to len preto, aby sa tam dostali do styku zo symbolmi Čiernej mágie, kontaktu s rôznymi entitami a to bez toho, aby to tí ľudia vôbec vedeli. Videá so satanistickou tematikou, falošné kanibalské rituály, nekonečné násilie. Takéto masové otupenie zmyslov, duchovné násilie slúžia len tomu, aby nás prinútili poslúchať ešte viac a to bez ohľadu na morálne hodnoty, takže temná spiritualita sa stáva populárnou alternatívou k pravému svetlu poznania.

Masové streľby, úpadok a symboly čiernej mágie sa ukazujú rovno do tvári miliónov ľudí v televíznych šou a športových udalostiach.

Všetko sa to deje cez psychického parazita ktorý vás infikuje odporným vírusom

Udržujú vás vystrašených a poslušných, aby ste otročili ako potkan v nekonečne sa točiacom valčeku.
Nie len vás, ale aj vašich priateľov a vašu rodinu hypnotizujú skrze reklamy a nútia vás tak byť súčasťou nekonečného konzumu. Udržujú vás a všetkých ktorých milujete pod absolútnou kontrolou, či už sami o tom viete, alebo nie. Patríte im.

Amerika a s ňou celý takzvaný Západný svet je teraz na vrcholnom bode, kedy populárna kultúra sa dotýka samotného diabla a ten ich postupne manipuluje a v tichosti pohlcuje až ich napokon úplne zničí.

Našťastie stále jestvuje pre každého z nás jednoduchá možnosť, získať kontrolu nad vlastným životom späť, možnosť ako sa stať pánom vlastného osudu…

Boli ste infikovaní aj Vy?

Ľudia z USA narodení po roku 1945, sú vystavení tomuto vírusu takmer po väčšinu svojho života, zatiaľ čo u nás sa tento vírus začal šíriť až po Novembri 89, kedy sa prostredníctvom korupcie podarilo tajným službám USA dostať pod kontrolu našu vlasť.

Nie vždy je ľahké zistiť a pripustiť, že ste pod jeho vplyvom. A to aj keby ste sa narodili imúnny a nikdy neprišli do kontaktu s vírusom.

Vaša matka, otec, súrodenci či bratranci, učitelia, kňazi, doktori alebo dokonca obľúbení herci sú už dávno infikovaní.

Len sa rozhliadnite okolo seba a všimnite si ktorí ľudia majú niektoré z týchto symptómov

Mentálne symptómy sú vrátane
– Slabý obraz o sebe
– Opakujúci sa strach zo straty
– Seba poškodzovanie
– Posadnutosť inými ľuďmi
– Negatívne sa vyjadrujú sami o sebe
– Prehnane sa zaoberajú tým, čo si druhí o nich myslia
– Prepadajú pocitu beznádeje
– Strach sa otvorene prejaviť v spoločnosti
– Nevysvetliteľné paranoje

Emocionálne symptómy sú
– Pocit prázdna
– Trápne situácie
– Obavy z opačného pohlavia
– Porovnávanie sa s druhými, ktorí sú vždy a vo všetkom lepší
– Neschopnosť nadväzovať normálne vzťahy s inými
– Úzkosť pri rozprávaní
– Potreba schovávať tvár
– Túžba byť niekým iným

Fyziologické symptómy potom pozostávajú z
– Priberanie na váhe
– Nedostatok energie
– Letargické pohyby
– Nedostatok motivácie
– Nespavosť
– Strata vlasov zo stresu
– Znechutenie z vlastného tela
– Depresie

Ak ste sa našli vo viacerých týchto symptómoch, potom je veľmi pravdepodobné, že aj Vy trpíte účinkom psychického vírusu.

Ako to, že psychický vírus vlastne môže fungovať?

Môžete to pocítiť sami na sebe. Alebo aj na svojom súrodencovi, rodičoch či príbuzných.

Aby sme porozumeli vírusu a možnosti, ako sa z neho vyliečiť navždy a môcť žiť tak lepší život, musíme najprv porozumieť prostrediu, v ktorom tento vírus žije a to je podvedomá myseľ.
Až 95% aktivity mozgu sa odohráva na úrovni podvedomej mysle, ktorá má svoju vlastnú agendu, svoje túžby, vlastné návyky a tiež aj svoju vlastnú silu.
Je to taktiež miesto, kde žije vaša viera, čo je vlastne to, čo vo svojich životoch vnímame ako pravdu a lož.
Viera vytvára našu realitu a mení naše správanie sa. Je to sila tak silná, že niektorý ľudia sú dokonca ochotní položiť za ňu aj svoje životy.
Zdravý systém viery sa u ľudí formuje medzi 6. a 7. rokom života s prichádzajúcimi morálnymi hodnotami a schopnosťou veriť inej ľudskej bytosti.
A však, niekedy prijmeme za súčasť svojej viery aj také hodnoty, ktoré sme si mi sami nevybrali. A aj keď sa niekedy zdá len náhodou že „sú pravdivé“, ostávame v presvedčení, že sú pravdivé naozaj už navždy. A čím viac sa nám zdá že sú pravdivé, tým viac ich považujeme za nemenné a už nikdy viac ich nespochybňujeme.

Stávajú sa tak silnejšími a silnejšími ako postupne rastú v našej podvedomej mysli a to aj napriek tomu, že nám ich tam dal niekto cudzí napriek našej vôli…presne ako vírus.

Toto je kritická časť, ktorú si treba uvedomiť aby sme pochopili ako psychický vírus funguje. Útočí na vašu podvedomú myseľ znovu a znovu až napokon zmení to, v čo veríte a zmení tak vaše celé správanie a myslenie v každodennom živote.

Pri extrémnom vystavení dochádza až k okamžitému odlúčeniu. Niekedy, takéto kompletné rozdvojenie osobnosti môže viesť až k zlyhaniu srdca, pretože ľudská myseľ jednoducho nedokáže zvládať čo sa jej deje. Ak takýto ľudia nezomrú, stratia vlastnú vedomú myseľ a stanú sa z nich tak otroci s absolútne ovládnutou mysľou.

Pri nižších dávkach, akými nás bežne infikujú masmédia, ľudia sú citovo otupení postupne, strácajú vlastnú autenticitu, svoju duchovnosť, až sa postupne ochotne podriadia.

Takto prinútení príjmu potom aj tie nastrašenejšie veci za samozrejmé, pretože veria, že tak to všetko proste má byť (ako napríklad, že s Islamským terorizmom je potrebné sa naučiť žiť, že to patrí k normálnemu životu), a postupne sa stávajú viac a viac apatickí k životu smerujúc k sebadeštrukcii a otroctvu.
Nehladiac na to, ako smrtiaca je to infekcia, účinok je stále rovnaký – strata kontroly nad vlastným životom.

Takže, čo ten vírus mysle vlastne je?

Tajný vírus, ktorý Mengele vtedy objavil a ktorým mohol infikovať mysle iných ľudí proti ich vlastnej vôli, rozdeliť tak ich osobnosť a naprogramovať z nich otrokov je – trauma.
Toto je niečo čo čierny mágovia vedeli už po tisícročia.

Trauma, hlavne teda opakovaná trauma, dokáže rozdeliť ľudskú osobnosť na kúsočky pričom jeden kúsok nevie ani o tom, že existuje druhý. A keď k tomu dôjde, postihnutá osoba je tak mimo svoje vedomie, že uverí všetkému, čo jej v tej chvíli niekto povie.

Satanistické rituály zahrnujú krvavé obete, často aj ľudské obete, v ktorých práve trauma zo vzatia života je tak silná, že prinúti ľudí úplne vytesať z mysle to, čo sa im práve deje, pretože nevedia, ako sa s tým ináč vysporiadať.
Podaktorí dokonca znásilňujú nevinné deti, ako sa nedávno v Novembri 2017 odhalilo v Hollywoode. (Viac TU)

Opakovaná trauma je ako búšenie kladivom do systému toho, v čo veríme, až pokiaľ sa neroztriešti na malé kúsky podobne ako zrkadlo.

Mengele vedel že táto praktika má pôvod v čiernej mágií, no cez svoje experimenty zmenil túto čierno magickú techniku na regulárnu vedu.

Allan Dulles, riaditeľ CIA vedel že pomalým traumatizovaním verejnosti cez terorizujúce správy mučivého strachu dokáže traumatizovať ľudí dosť na to, aby ostali doma a poslúchali.

Strach, zastrašovanie, zmätenosť, dezorientácia, rozdeľovanie a dobývanie sú všetko formy dennodennej traumy ktorou nás kŕmia televízne kanály. Len si pustite televízne správy a všimnite si, ako to robia dennodenne. Skutočne, pustite si teraz správy a všimnite si to.

Táto opakovaná trauma a sledovanie, ako ostatní na ňu reagujú, nás postupne hypnotizujú a nútia nás veriť, že svet je v skutočnosti horší ako naozaj je.
Odpájajú vašu myseľ od vnímania tela a pocitov, takže sa postupne stávate zmeravení, viac úzkostliví a citlivejší k ich každodennému vplyvu.
A keďže sa toto všetko stáva na hlboko podvedomej úrovni, nemáte takmer žiadnu šancu si to ani uvedomiť pokiaľ neviete čo máte vlastne hľadať.

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN:SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Dôchodca Antonín Minarský podal trestné oznámenie na premiéra ČR Petra Fialu

Antonín Minarský ako Blanický rytier pri Svätováclavskej púti na Říp Bývalý podnikateľ, dnes dôchodca z Karlových Varov, ktorý patril k ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Hollywood Burger v Trnave neuznáva apartheid

Trnavskú reštauráciu Hollywood Burger podporil aj Štefan Harabin, pretože tam apartheid na stravníkov neplatí Rozdeľujú tu ľudí výlučne na hladných ...
Aktualizované 17.6. 01:05
NÁZOR

Americkí náckovia, ich provokačná politika a ohrozenie bezpečnosti Slovenska

Američanmi vedená vojna proti Rusku na Ukrajine dospieva do poslednej fázy. Ich provokácie s umiestnením dodávaného vojenského šrotu vo forme ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
NÁZOR

VZDELÁVAJME SA NEUSTÁLE PRE PROSPECH SLOVENSKA

Autor: Monika Sofiya Soročinová VZDELÁVAŤ SA JE POTREBNÉ NEUSTÁLE A TO NAJMÄ KEĎ TO MÁ BYŤ NA PROSPECH SLOVENSKA Minulý ...
Aktualizované 18.6. 00:49
NÁZOR

Médiá bunkou tajných služieb | Danny Kollar

Sťahujú vakcíny a klamú Cenzúra pred EÚ voľbami? Kto klamal počas covidu? Reflexia covidu? Aký je vplyv produkcie Dannyho Kollara? ...
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
Aktualizované 18.6. 23:33
NÁZOR

Erika Vincoureková: Redaktori Markízy sa po vyškolení v USA vracali ako vymenení

Moderátorka Erika Vincoureková o profesionalite novinárov v minulosti a dnes, zákulisí fungovania Markízy v jej začiatkoch, amerikanizácii televízneho spravodajstva, úrovni ...
NÁZOR

Lex atentát a právo na pokojné verejné zhromaždenie

ilustračné foto FB Platí ochrana práva na pokojné verejné zhromaždenie aj pre dúhové prajdy v konflikte a rozpore s Ústavou SR, jej ...
NÁZOR

Voľby do Europarlamentu – Štefan Harabin

Štefan Harabin zhodnotí eurovoľby nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe. Spomenie aj mierový summit vo Švajčiarsku. V ...
Aktualizované 17.6. 01:27
NÁZOR

Radičová je jednou z falošných mediálnych akademických autorít

Nie tým, že by bola plagiátorka či kompilátorka, to nie(!) Ctím si a vážim usilovnosť a prácu osôb v akademickej ...
NÁZOR

Za dohodu a proti dohode WHO

Zasadnutie 77. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v Ženeve bolo ukončené  1. júna 2024. Pandemická dohoda prijatá nebola a rokovania k jej finálnemu ...