Čo je skutočný zámer očkovania proti Covidu-19?

16. apríla 2021

Geert Vanden Bossche – konšpiračný teoretik, konšpirátor alebo prorok?

Geert Vanden Bossche, PhD, DVM je svetovo známa autorita očkovania. Ako návrhár očkovania bol zamestnaný poprednými farmaceutickými firmami, ako sú GlaxoSmithKline, Novartis, Univac, Bill & Melinda Gates nadácie a iné. V poslednej dobe sa preslávil kvôli video rozhovoru, kde vysvetlil prečo má strach zo súčasného hromadného očkovania. Aj keď sa Bossche objavil ako blesk z jasného neba, predtým sa o ňom vôbec ani nevedelo, mnoho uznávaných zdravotných autorít, ako na príklad Dell Bigtreee, Dr. Vernon Coleman a dokonca aj Dr. Gary Null s nadšením prijali jeho výklady a ďalej rozširovali jeho názory. Ale niečo tu nesedí, niečo nie je v poriadku!

Podľa jeho teórie, „vírusy sa rozširujú z bunky na bunku; majú tendenciu viac na vnútrobunkovej úrovni a majú sklony ku spôsobovaniu chronických ochorení …“ naozaj? 

Ďalší výrok z videa: „Potrebujeme protilátky v krvi, potrebujeme ich, aby sa dostali do slizníc a tam podchytili patogény a zničili ich.“ 

Opäť omyl!

Dr. Ryan Cole opisuje protilátky ako „spomienky na niečo, čo môže nastať v budúcnosti.“ 

Protilátky sú ako pátracia čata, ktorá vyhľadáva patogény a označuje ich na ďalšiu likvidáciu. Sú ako slúžka s metlou, alebo inštalatér s náradím. 

Na zničenie votrelca je potreba bojovníka s granátom a toho nájdeme v prirodzených zabijákoch (natural killer cells, čiže NK), čo sú veľké granulárne lymfocyty, ale nie protilátky!

Toto sú základné, školské informácie a napriek tomu to má táto údajná „autorita“ nejako popletené???

Vanden Bossche hovorí, že vakcíny sú profylaktické, takže by nemali byť dávané ľuďom uprostred pandémie. 

„Keď ste očkovaní v takej situácii, potom ste v ohrození, pretože vírus môže uniknúť imunitnému systému a potom skáče z jedného človeka na druhého. S hromadnou vakcináciou, keď veľká časť ľudstva bude mať veľké množstvo protilátok, to spôsobí veľký nátlak na vírus.“ 

Úbožiak vírus! 

A vraj taká situácia robí vírus viac infekčným a nebezpečným. 

Naozaj?

Každý rok je veľké množstvo ľudí očkovaných proti chrípke a aj keď si vyvinú veľké množstvo protilátok, nespôsobí to rozšíreniu vírusov a neurobí je to viac infekčné.

Ďalej hovorí o ľuďoch, ktorí sú infikovaní, ale nemajú príznaky, čo bolo už dávno vyvrátené ako nezmysel. 

Ľudia bez príznakov infekcie sú ľudia zdraví! 

Ak sú označení ako infikovaní nejakým značne chybným a nespoľahlivým PCR testom, to by nemalo byť brané do úvahy. 

Tieto testy mali byť dávno zrušené! 

Ale ak sú naďalej používané, potom sú určite na iné použitie, než je nám povedané.

Uprostred toho všetkého bľabotania sa Vanden Bossche zmienil o podivnom vývoji Covidovej pandémie, ktorý považoval za netypický a tiež o výskyte niekoľkých oveľa nákazlivejší druhov choroby. 

Avšak vývoj situácie nie je netypický, keď si uvedomíme, že takzvaná pandémia je umelá , že je to prevažne mediálna a politická záležitosť . 

A politici, spolu s médiami rozšíria vírus pomocou svojho klábosenia tam, kam sa im zapáči.

Ďalší netypický problém je videný vo vylučovaní vírusov (viac infekčných druhov) u plne očkovaných jedincov. 

Avšak aj toto je normálne. 

Týmto ľuďom bol práve vpravený injekčne jed do tela, takže ich vlastné exosomy, čiže vírusy ho skúšajú vylúčiť von.

Je možné, že Geert Vanden Bossche je odborník na vyvíjanie očkovania, ale nevie toho veľa o funkcii imunitného systému a o základných vedeckých informáciách. 

Je to možné? 

A je možné, že toľko znalých zdravotných autorít na jeho podvod uverilo?

V podstate hovorí, že súčasné hromadné očkovacie kampane začali na bezbrannú populáciu, ohrozovanú nebezpečným a zlým vírusom. 

Všetci ľudia, vakcinovaní aj neočkovaní, starí alebo mladí, sa stanú živnou pôdou pre nové infekčné druhy tohto zákerného vírusu. 

Ak toto bude pokračovať, očkovanie vytvorí ešte nebezpečnejšie a ešte infekčnejšie druhy, ktoré si čoskoro vyvinú dokonalú imunitu proti očkovaniam.

Takže podľa neho, vírus sa až potom stane imúnny proti očkovaniu. 

Akoby už nebol!

To všetko sú nepodložené a nevedecké nezmysly . 

Predovšetkým, súčasné nové vakcíny neboli navrhnuté na to, aby nás ochránili pred Covidom-19 a jeho obmenami

Boli navrhnuté iba na to, aby zmiernili príznaky infekcie, keď by sme ochoreli. 

Z právnického a z lekárskeho hľadiska by nemali byť nazývané „vakcínami,“ ale je to genetická terapia a tí čo ju vyvinuli to potvrdzujú. 

Takže o čom tu rokujeme?

Skoro to vyzerá tak, že tento človek, ktorý sa vynoril odnikiaľ, sa tu objavil len na to, aby začal novú akciu v strašení ľudí. 

Teraz sa všetci budú báť nielen vírusu, ale tiež toho, že sa vírus stane ešte viac infekčný a nebezpečný a že očkovanie nebude schopný ho skrotiť. 

Tiež bude skákať od človeka na človeka a my všetci mu podľahneme, bez ohľadu na to, ako dobrý imunitný systém máme.

To je strašná hovadina!

List, ktorý napísal Geert Vanden Bossche

List, ktorý poslal organizácii WHO a ďalej „všetkým autoritám, vedcom a odborníkom na celom svete, ktorých sa to týka a aj celosvetovej populácie“ je ďalšia ukážka veľmi podivného správania. 

List nemá záhlavie, nemá vysvetlenie jeho zámeru a účelu; to celé je veľmi neprofesionálne.

V liste autor píše, že „Vakcinologovia, vedci a klinickí pracovníci sú zaslepení kladnými krátkodobými vplyvmi (očkovania) na jednotlivých pacientov …“ 

Ale, aké kladné vplyvy má na mysli? 

Všetko, čo nové očkovania spôsobujú je ublíženie na tele a spôsobujú ďalšie tragédie. 

Množstvá úmrtí sú ohromujúce a tí, ktorí nezomrú ihneď, sú zachvátení chorobami, ktoré nikdy predtým nemali!

List je ďalej plný sporných vyhlásení, ako na príklad , že, „… vybrané mutácie vybavia vírus zvýšenou infekčnosťou…“ 

Prečo „vybrané“ mutácie a kto ich vybral? 

Z vedeckého hľadiska je známe, že každá mutácia robí vírus slabším a nie silnejším, až nakoniec zmizne. 

Každá chrípka trvá len pár týždňov; chrípka, ktorá trvá rok a dlhšie, to nie je záležitosť lekárov, ale je to vec politická a mediálna a ako taká nie je vôbec infekčná.

„Počas pandémie, obzvlášť mladí ľudia budú zasiahnutí …“ tvrdí, čo je jedno z ďalších chybných vyhlásení. 

Už spomínaný Dr. Ryan Cole hovorí vo videu, ktoré bolo z YouTube odstránené, že náš imunitný systém sa skladá hlavne z T-buniek a potom z tých, ktoré sú nazývané prirodzenými zabijakmi, čiže veľké granulárne lymfocyty. 

A deti majú dvakrát až trikrát viac týchto buniek. 

Čím starší sme, tým menej ich máme.

Dnešní vedci, zaoberajúci sa očkovaním sa ale nestarajú o náš imunitný systém! 

Všetko čo ich zaujíma sú protilátky. 

Ale protilátky nemusia byť vždy dobré. 

Keď sú kladné, potom je to v poriadku, ale keď nie – zmeniť to nemôžeme a zostávajú s nami po zbytok života.

Dr. Cole varuje, že si môžeme spôsobovať imunitný únik , čo je situácia, keď imunitný systém nie je schopný bojovať s chorobou. 

To sa stane, keď sme zaočkovaní vakcínou, ktorá nevytvorí skutočnú, sterilizujúcu imunitu a iba zmierni príznaky – čo sú všetky nové vakcíny!

V opozícii voči tomu, Dr. Bossche hovorí, že náš vrodený imunitný systém, čo je skvelý nástroj proti všetkým chorobám, pravda, nemá pamäť a mal by byť vycvičený očkovaním. 

Spíte na vavrínoch, pán doktor; náš imunitný systém má veľmi dobrú pamäť – zabúdate na T-bunky?

Zmieňuje sa o záležitosti „… vycvičenie imunitného systému tým, že budú naše lymfocyty vzdelávané, aby rozoznali a zasiahli koronavírus …“ 

Inými slovami, chcel by podporiť činnosť lymfocytov pomocou špeciálnych vakcín, na ktorých v súčasnosti pracuje, aby ešte lepšie napadli votrelcov, teda koronavírusy. 

Ale tu si musíme uvedomiť, že všetky nové mRNA vakcíny vsúvajú cudzie vírusy do našich vlastných buniek na účely mobilizácie týchto buniek, aby vyrábali hrotový proteín /spike/, ktorý signalizuje imunitnému systému napadnutie cudzími votrelcami. 

Náš imunitný systém potom túto cudziu látku napadne, bez toho aby vedel, že napáda svoje vlastné bunky. 

Spolu so zosilnenou funkciou lymfocytov môžeme očakávať ešte silnejšiu reakciu, v takom prípade predčasný odchod všetkých očkovaných z tohto sveta je skoro istý.

Geert Vanden Bossche má istý zámer

Podľa Rosemary Frei, MSc , ktorá je profesionálne zdravotné spisovateľka sa skoro 40. ročnou praxou, náš zložitý a vysoko efektívny imunitný systém funguje veľmi dobre a nepotrebuje žiadnu pomoc od biomedického alebo farmaceutického priemyslu. 

Aj ona vidí viac než dosť dôkazov o tom, že Vanden Bossche má nie príliš skrývanie zámer. 

Na príklad, jeho už spomínaná poznámka, že sa pracuje na očkovanie, ktoré bude „vzdelávať imunitný systém iným spôsobom ako to robia bežná očkovanie“ ukazuje nielen na konflikt záujmov, ale odhaľuje ďalšie diabolský plán útoku proti nášmu imunitnému systému a proti nášmu zdraviu.

Áno, Geert Vanden Bossche má skrytý zámer a je to ten rovnaký zámer ako majú globalisti: dávať nám viac a viac smrtiacich očkovanie, až zničí celosvetovú populáciu a väčšinu z nás zabijú. 

S očkovaním, ktoré umelým spôsobom podporia naše lymfocyty – čo iné môžeme očakávať?

Akoby súčasnej mRNA vakcíny nespôsobovali dostatočné množstvo ublíženia. 

A to nesmieme zabúdať, že nevieme aké budú ich dlhodobé účinky. 

Nikto to nevie. 

Nikto nevie čo sa stane za šesť mesiacov alebo za rok. 

Znalí a skúsení lekári a vedci ako sú Dr. Judy Mikowits , Dr. Dolores Cahill , Dr. Joseph Mercola , Dr. Sherri Tenpenny a iní hovoria, že keď títo očkované prídu do styku so skutočnou, živou infekcií, ich umelá, geneticky zmenená verzia tej rovnaké infekcie, získaná očkovaním, spôsobí konflikt a veľa, ak nie všetci, ťažko ochorie, pokiaľ však nezomrú .

Čo je skutočný zámer očkovania proti Covidu-19

Dr. J. Bart Classen, dlhoročný mikrobiológ a výskumník infekčných chorôb si tiež robí starosti ohľadom vplyvu nových mRNA očkovaní proti Covidu-19. To je človek, ktorý ako prvý zverejnil spojenie medzi nárastom chronických chorôb ako sú napríklad cukrovky (typ 1 a 2) s očkovaním.

V jeho poslednej štúdii mRNA očkovania je veľmi skeptický čo sa týka jeho následkov. 

Toto očkovanie aktivujú ľudské bielkoviny a núti ich, aby na seba prevzali „patologické zoskupenia“, čo je spojené s chronickými degeneratívnymi neurologickými chorobami. 

Nebezpečenstvo očkovania môže prísť plazivo, neskôr, nemusí nastať ihneď bezprostredne po podaní a jednak je to experiment, ktorý testujú na tých, ktorí sa pre to dobrovoľne rozhodnú. VIDEO TU:

Krátky popis celého článku hovorí:

„…V tomto článku je hodnotená Pfizerova vakcína proti Covidu-19 kvôli svojim možnostiam spôsobiť v zaočkovaných chorobu na báze priónov (choroba šialených kráv – moja pozn.). 

RNA sekvencie tohto očkovania rovnako ako cieľová spolupráca spomínanej bielkoviny, boli skúmané kvôli ich schopnosti previesť vnútrobunkovú RNA viažúcu bielkovinu, TAR DNA bielkovinu (TDP-43) a Fused in sarcom (FUS) na patologickú priónovú formáciu. 

Výsledky ukazujú, že RNA očkovanie má zvláštne sekvencie, ktoré môžu prinútiť TDP-45 a FUS, aby sa poskladali do patologickej priónovej formácie. … 

Ako ďalšie, spomínaná bielkovina, vytvorená preložením vakcíny RNA viaže enzým 2 (ACE2), ktorý prevádza angiotenzín, čo je enzým, obsahujúci zinok. 

Toto spojenie má schopnosť zvýšiť vnútrobunkový zinok. 

Zinkové ióny sa ukázali schopné spôsobiť transformáciu TDP-43 na jej patologickú priónovú formu. 

Poskladanie TDP-43 a FUS na ich patologickú priónovú formu je známe, že spôsobuje ALS (amyotropická laterálna skleróza), degenerácia predného temporálneho lobaru, Alzheimerovu chorobu a iné neurologické degeneratívne choroby…“

Dr. Classen varuje, že mRNA technológia, použitá v „očkovaniach“ výrobcami Pfizer a Moderna (Johnson a Johnson a niektoré iné tiež, moja pozn.) proti Covidu môžu spustiť nový mechanizmus záporných vplyvov, čo môže byť zistené až za niekoľko rokov.

Vedci skúšajú vyrobiť očkovanie proti SARS-COV a MERS koronavirom už od začiatku tohto storočia a narazili pritom na veľký problém. 

Testy očkovaných zvierat odhalili, že táto si síce vyvinula mohutné protilátky proti koróne, ale keď boli vystavené zvieratá živému vírusu, tie následky boli strašné. 

Všetky podľahli hyper-imunitnú reakciu, ktorá zahŕňala zápaly v celom tele, obzvlášť v pľúcach.

Prosím, všimnite si, zápaly obzvlášť v pľúcach – je možné, že súčasná epidémia zápalu pľúc je spôsobená z rovnakého dôvodu?

Táto nečakaná odozva bola nazvaná „vylepšenou imunitnou odozvou,“ ale to je nesprávne pomenovanie a dokonca môže vyznieť ako niečo pozitívne! Pozor ale…

Pôvodne ten názov bol „posilnenie choroby“ a dnes je to rovnako nazývané „patogenická príprava“ (pathogenic priming). 

Očkované zvieratá alebo ľudia, ktorí prídu do kontaktu so živým vírusom, nielen že si vyvinú túto chorobu, ale jej príznaky sú u nich oveľa horšie ako u neočkovaných a mnoho z nich zomrie.

Patogenická príprava sa zdá byť spôsobená tým, že je očkovaný tvor vystavený bielkovinám patogénu, alebo ich častiam, ktoré „pripraví“ jeho organizmus na autoimunitu. 

Je možné, že súčasné nové očkovania, obzvlášť tie, vyrábané firmami Pfizer a Moderna obsahujú hrozbu patogenickej prípravy.

Dr. Fauci sám informoval verejnosť o tom, že toto nové očkovanie nezastaví prenos choroby, takže prečo nás potom vôbec chcú očkovať? 

Ak chrípka, ktorú dostanú očkovaní má oveľa horší priebeh než je u neočkovaných a či očkovanie nezastaví prenos choroby, prečo potom vôbec očkovať? 

V nestrážený moment povedal Fauci na videu, že nové očkovanie proti koróne môže spôsobiť smrteľnú imunitnú reakciu, spomínanú vyššie.

Očkovanie podporuje zákerným spôsobom rakovinu

Vedci v Sloan Kettering centre v Amerike práve objavili ďalší škodlivý vplyv, ktorý mRNA očkovanie spôsobuje: je schopné deaktivovať bielkoviny, ktoré potláčajú vývoj nádorov, čo znamená, že podporuje vznik a rozmnoženie rakoviny.

Naše bunky majú vrstvu molekúl, ktoré obsahujú informácie a nazývajú sa posol RNA (messenger RNA, čiže mRNA). 

Táto vrstva sa nachádza medzi DNA a bielkovinami. 

V súčasnej dobe zistili vedci v Sloan Kettering centre, že toto mRNA má v sebe aj inštrukcie na vytvorenie rakoviny, ktoré nie sú zistiteľné genetickými testami.

Tento objav je samozrejme ako rana päsťou do tváre teórie o očkovaní s cudzími mRNA.

Keď sú cudzie mRNA injekčne aplikované do žijúceho organizmu, potom môžu spôsobiť rakovinu. 

Molekuly, ktoré tieto inštrukcie prinášajú prinútia bunky, aby vyprodukovali rakovinu a tieto poslúchnu, čo je vlastne ich funkcia. 

Bolo zistené, že podstatné množstvo tých, ktorí majú rakovinu krvi (chronická lymfocytická leukémia) majú tiež deaktivované nádory -potláčajúce gény.

Aj keď len polovica mRNA zmien by sa odohrala v ľudských bunkách, aj to je dostatočné množstvo na to, aby to dokonale prevzalo funkciu pôvodných mRNA buniek. 

Takéto zmeny sa môžu vzťahovať na sto iných génov zároveň a môžu spôsobiť hrozivé zdravotné problémy.

Má niekto záujem o očkovanie?

zdroj

QS

Veľmi užitočný článok, ktorý porovnáva teóriu a prax z rozdielnych pohľadov.

Neodpustím si krátku poznámku:

Covid je bezpochyby v prvom rade politickou agendou majúce za cieľ dosiahnuť pomocou zdravotného systému globálnej fašistický prevrat v réžii finančnej svetovej elity.

Ale nie púhym divadlom v médiách a hry s číslami, ale prostredníctvom prepracovaného a dlhodobého plánu.

Títo ľudia plánujú na desiatky rokov dopredu a rozhodne sa nevypláca ich akokoľvek podceňovať a sústrediť sa len na momentálne prebiehajúce fázy.

A tak je použitý skutočný patogén.

Predpokladám, že ide o nie do seba nadväzujúce a prepojené doteraz utajované technologické postupy v oblasti biologických zbraní.

A jedná sa o súčasť obsiahlejšieho systému kontroly a ovládania zahŕňajúceho elektronický dohľad / 5G /, trvalé plandemické obmedzovanie / nový normál /, likvidácia zázemia jednotlivca a jeho vykorenenie / agenda LGBT, inklúzia, stála riadená migrácia, zničenie rodiny ako základu zdravej spoločnosti, rozoštvávanie mužov a žien zdôvodňovaná tzv. „toxickú maskulinitu“ mužov, pohlavím ako sociálnym konštruktom /, likvidácia a rozdrobenie národných štátov a tým likvidácia prastarých národov / zamerané výlučne voči tzv. civilizáciu bieleho muža – t.j. európskych národov a bielej populácii v USA, ovládnutie ľudského vedomia a premena človeka v poslušný nástroj nechápajúci svoju duchovnú podstatu a individualitu / riadený rozklad vyšších duchovných princípov pretrvávajúcich v spoločnosti ako rezíduum Ježišovho učenia, ktoré sa zachovalo ako základ mravnou nivou v antickej kresťanskej civilizácii /, preto import islamu, luceferiánská výchova a kultúra, ktorou je desaťročia bombardovaná najmladšia generácia.

Veci predtým nemysliteľné sú tak v každej generácii posúvané od fázy tichej tolerancie sledovať potrebný súhlasu a „jediné správne ceste spoločenského pokroku“.

S tým sa stav barbarizácie a demoralizácie spoločnosti s každou generáciou zväčšuje.

A tak by sme mohli pokračovať veľmi dlho ….

Najväčšia faloš tkvie v tvrdení, že sme najrozvinutejšie, najcivilizovanejšie a najhumánnejšie spoločnosti v celých dejinách ľudstva.

Nič nie je pravde vzdialenejšie.

Technicky sme vyspelejší, avšak inteligenciou, vytrvalosťou, mravnosťou a chápaním podstaty života sme na tom najhoršie v dejinách.

Sú za nami 2000 rokov premrhaného času ku vzostupu a najväčším rozdelením ľudskej populácie na hŕstku vedomých ľudských bytostí a do hmoty spútaných slepých, hluchých a svojím spôsobom aj mŕtvych davov.

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Manuál

Manuál pre tých ,,čo práve naskočili do nášho rozbehnutého vlaku. Aby sme sa pochopili, to, že si až teraz zareagoval ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

SHO: Štrajk rodičov ohlásený! Katarína Boková vládnym darebákom: Ruky preč od našich detí!

Dámy a páni. Tak ako vám Katarína Boková sľúbila v dnešnom videokomentári TU, uverejňujeme Žiadosti rodičov o bezpodmienečný návrat školopovinných detí do ...
Aktualizované 12.7. 12:46
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Spravodajstvo

Obrat v rétorike Kyjeva. Zelenskyj odrazu „zabudol“ na hranice z roku 1991

autor: Vasyl Muravytskyj preklad: Imrich Kovačič Kyjevský režim, ktorého hlavným vojenským cieľom bolo dosiahnutie „hraníc z roku 1991“ (teda vrátenie ...
Spravodajstvo

Pellegrini v Poľsku podporuje Ukronacistov i najradikálnejších vojnových štváčov a Rusofóbov v Európe?

Poľský prezident Andrzej Duda (vpravo) víta slovenského prezidenta Petra Pellegriniho pred spoločným pracovným stretnutím vo Varšave 4. júla 2024. Milí ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Aktualizované 15.7. 00:17
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 13.7. 10:39
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...