O nás

Marcel Gavalier|25. mája 2017


sú nezávislé spoločensko-ekonomické informačné noviny

podtatranského regiónu, ktorých história sa začala písať v roku 2011.

V našich tlačených a webových novinách  uverejňujeme aktuálne informácie z ekonomického, kultúrneho a športového diania v okresoch Poprad, Kežmarok, Levoča, Stará Ľubovňa, ale aj z Prešovského kraja, z Vysokých a Nízkych Tatier, Zamaguria a Slovenského raja.                                            Prinášame informácie aj z celoslovenského diania, a tiež zo sveta. 

Raz mesačne vychádzame aj v printovej verzii na minimálne 12 stranách
v náklade  10 000 – 40 000 kusov. Noviny sú prostredníctvom pošty distribuované priamo do schránok obyvateľov a podnikateľov obcí a miest s dôrazom na mesto Poprad.

Takmer v každom vydaní prinášame zaujímavé informácie zo života konkrétnych obcí regiónu, ktoré sa prezentujú na samostatných, ucelených stranách.

Vydavateľom Podtatranského kuriéra, je
Podtatranský kuriér, s.r.o.
Kysucká 3416/27
058 01 Poprad
IČO: 46 285 903
DIČ: 2023311235

Podtatranský kuriér je registrovaný
Ministerstvom kultúry SR pod EV 4442/11
a Univerzitnou knižnicou v Bratislave pod číslom ISSN 1338-5402

Vyhlásenie: Názory autora zverejneného článku sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Podtatranský kuriér, s.r.o., teda zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Podtatranský kuriér, s.r.o. nie je zodpovedný za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Podtatranský kuriér, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte na adrese: redakcia@podtatransky-kurier.sk.  alebo info@podtatransky-kurier.sk

UPOZORNENIE: Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Ďakujeme.

other pages