Poroba ľudu demokraciou končí

7. júna 2021

Demokracia (stranícka, zastupiteľská, parlamentná) – partokracia démonického matrixu, je vláda hlúpej nevidomej a nevedomej väčšiny, ktorá uväznila ľudí  v matérii a bludného kruhu svojho života a podriadila svoje konanie, len hmote, mamonu, peniazom a finančnému otroctvu. Čo je horšie je to urážka a degenerácia ľudského ducha, viery,  spoločenskej súdržnosti, tvorivosti na všetkých úrovniach, cností, empatie, spolupatričnosti, sociálneho cítenia a jednoty rodiny, rodu, národa, rozvoja emočného kvocientu, etiky , morálky, kultúry, vzdelania a prírody. Demokracia legitímne umožňuje politikom a stranám sofistikovane beztrestne okrádať občanov, obmedzovať ľudské práva, znižovať sociálny ekonomický status 95 % občanom a privatizáciami rozpredávať bohatstvo krajiny nadnárodným zahraničným korporáciám. Pravý význam súčasnej demokracie je POROBA ĽUDU.  Je to najsofistikovanejší zločinecký systém, slúžiaci davovoelitárskym zoskupeniam a nadnárodným bankovým a kapitálovým kartelom. Vládny protagonisti a všetci napomáhači budú tvrdo braný na zodpovednosť. 

koaličhná stranapočet hlasov vo voľbách% ziskpočet mandátov v NR SRpočet kresiel vo vládepredseda strany
HZDS1 005 48834,96 %6112Vladimír Mečiar
RSS (NAS)1Pavel Delinga
ZRS211 3217,34 %134Ján Ľupták
SNS155 3595,40 %92Ján Slota

Samotná SDK predstavovala koalíciu strán DÚ, KDH, DS, SDSS a SZS. Táto vláda získala označenie „Vláda zmeny“, čo bol tiež slogan z volebnej kampane SDK.

Vláda mala 20 členov, z ktorých pôvodne 9 ovládala SDK, 6 SDĽ, 3 SMK a 2 SOP. Neskôr bol pomer zmenený na 8:6:4:2.

SDKÚ-DSSMKKDHANO SMER-SDSNSĽS – HZDS SMER – SD
Kotlebovci – ĽSNSNezaradení:     HLAS – SD     REPUBLIKA     KDŽP
Vládna stranaPočet hlasov vo voľbách% ziskPočet poslancov NR SRPočet členov vlády

Predseda strany Pôvodný Aktuálny OĽANO 721 16625,02 %53 / 15053 / 1508 / 167 / 10 Igor Matovič

SME RODINA 237 5318,24 %17 / 15017 / 1503 / 162 / 10 Boris Kollár

SaS [pozn. 1] 179 2466,22 %13 / 1500 / 1503 / 160 / 10 Richard Sulík

ZA ĽUDÍ

Vďaka bielym klobúkom svitá nový úžasný svet

Chcem poskytnúť malé zhrnutie vecí, pretože na Zemi sa toho teraz deje TAK veľa. Je to také vzrušujúce.

Toto je Schumannov diagram z dnešného dňa, 5-27-21

Biela = intenzívnejší výbuch elektromagnetickej (EM) energie alebo excitácie ionosférickej plazmy/svetelné výtrysky. Tie rozptyľujú systém (podobne ako slnečné erupcie na fotografii).

Zelená = normálna

Modrá = nízka intenzita

Niečo o solárnom záblesku - OTVOR OCI - OPEN YOUR EYES

Wilcock povedal: „Medziplanetárne klimatické zmeny sú ústredným bodom pre dôkaznú podporu SOLÁRNEHO ZÁBLESKU. Pozorujeme, ako sa celá slnečná sústava rozjasňuje. Slnko sa javí jasnejšie. Svetlo je belšie. Máme 100 údajov z NASA o rôznych anomáliách, ktoré sa vyskytujú v celej našej slnečnej sústave. CELÁ SLNEČNÁ SÚSTAVA SA NABÍJA!“

Pripomíname, že toto je to, čo Gene Decode opísal ako udalosť Vzostupu a návrat Kristovho vedomia do 5D+:

polárna žiara

53:19 Gene Decode: [vedecká diskusia o vesmíre a planétach]… Energia prichádzajúca na Zem pochádza zo Slnka… klamú vám… polárna žiara v skutočnosti pochádza zo Slnka vo vnútri Zeme… Zem je dutá… a ak sa naučíte, ako sa tvoria rastliny… preto nazývajú Pluto planétou, pretože nemá Slnko, je príliš malé…

57:12 Všetky planéty sa menia… Mars už nemá ani ľadové čiapočky, na Marse je tiež hurikán o veľkosti Texasu, ktorý sa už desať rokov vôbec nerozptýlil… na všetkých planétach dochádza ku globálnym klimatickým zmenám… s ľudstvom to nemá nič spoločné… odkiaľ pochádza naša energia? Zo Slnka, ktoré získava energiu z centrálneho Slnka…

57:20 Existuje táto veľká energetická sieť, ktorá prúdi celým Stvorením… keď sa dostaneme do tejto infračervenej bariéry, energia nášho Slnka stúpa a stúpa a stúpa… keď sa dostane do určitého bodu, je to ako rezonančný oscilátor… keď sa dostanete do určitého bodu, kde sa pole zrúti, zrúti sa do jadra… to je to, čo nazývajú Udalosť… Veľká udalosť… Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza…

57:50 Keď sa to zrúti do jadra, potom to začne rezonovať silnejšie a silnejšie, až to preskočí oktávu… čo v tomto prípade preskočí 2 oktávy [z 3D do 5D+]… už je to v procese, keď to začína stúpať o oktávu v jadre… preto energia stúpa… na Zemi a na všetkých ostatných planétach… a potom to vyletí von a obtočí sa to okolo každej planéty, čo spôsobí, že sa tiež zdvihne…

58:11 53:19 Michael Jaco: Je to udalosť vzostupu, o ktorej hovoríme? To je to, čo to spôsobuje?

58:20 Gene Decode: Čo sa deje? Áno. Toto je ono. Toto je udalosť Vzostupu… a cabal o nej vedela a snažila sa ju prebrať, aby bola negatívnou udalosťou… nie je to negatívna udalosť… je to pozitívna udalosť… je to negatívna udalosť 3D 4D 5D negatívnej Zeme…

58:36 NASA to ani neukazuje… majú obrázky z vesmírnej stanice, dostal som obrázky v e-maile od jedného páru z Indie. Môžete to vidieť… na obežnej dráhe za nami je 4D 5D Zem… už sa formuje, už došlo k oddeleniu negatívnej a pozitívnej časovej línie…


Juan O Savin nahral video s Davidom Nino Rodriguezom dňa 25. mája 21

Juan povedal, že sa chystá niekoľko intenzívnych vecí. Pravdepodobne úder pod pás. A David sa obával, že prezident Trump bude zatknutý.

Ja v tento scenár neverím. Za čo zatknete prezidenta Trumpa? Za víťazstvo vo voľbách v roku 2020?

Ale majte na pamäti, že nech sa stane čokoľvek je to na to, aby sa prebudili tí, ktorí ešte tvrdo spia.
Charlie Ward povedal, že Biele klobúky nemajú ani potuchy o tom, ako sú mnohí stále zhypnotizovaní MK Ultra a MSM. Každopádne som na anonupe zverejnila časť toho, čo mal Juan na srdci, takže tu to je:


Q Storm Rider & J.O. Savin sa navzájom opakujú.
PRICHÁDZA STRAŠIDELNÁ UDALOSŤ 🙏

🔥 Juan O Savin 5-25-21
„TOTO BUDE OVEĽA HROZIVEJŠIE
OVEĽA DRSNEJŠIE
BUDE TO SKÚŠKA VIERY
AJ TÝCH NAJVERNEJŠÍCH Z PRAVÝCH VERIACICH.
Niektoré z týchto ďalších krokov
bude veľmi ťažké zvládnuť.
Pre Ameriku je to skúsenosť blízka smrti.
BLÍŽI SA ÚDER POD PÁS, KTORÝ ĽUDIA NEBUDÚ SCHOPNÍ VIDIEŤ AKO SÚČASŤ PLÁNU.
Uvedomte si, že toto všetko už bolo zahrané.
NIE JE TU NIČ, ČO JE MIMO DOSAHU BOHA.
Tí ľudia, ktorí si myslia, že nepriateľ má situáciu pod kontrolou?
V CELEJ TEJTO SITUÁCII JE BOŽIA RUKA.
V celej krajine sú všade démoni v úzkosti.
Čaká nás dráma, ale pochopte, že to nie je mimo sféry Božieho zásahu, pomoci a kontroly.
Toto je Casino Royale pre planétu Zem a na konci dňa TO ZVLÁDNEME“

Mimochodom, Juan O Savin nie je jediný, kto naznačuje, že nás čaká nejaká rana. (Q) Storm Rider to povedal a ja som to zverejnila. Tu je stránka z jeho tweetu z 25.5. 21:

Ďalšie kroky plánu budú najťažšími chvíľami, ktorými si ANONS a Patrioti prejdú. Tu sa stratila všetka nádej Táto UDALOSŤ bola naplánovaná >Muselo to tak byť< všetko je prepojené>Blízko SMRTI, CIVILIZAČNÁ UDALOSŤ< Približujeme sa – POVSTANIE ĽUDÍ+BOJ+ZA TRUMPA 

Prosím, vedzte, že sa nebojím.

Nech už Biele klobúky pripravili čokoľvek, ak ste na rovnakej vlne ako Q-team, ak bdiete a digitálne bojujete. Ak sledujete Charlieho Warda od marca 2020 a počúvate všetkých úžasných ľudí, ktorí prinášajú pravdu vo videách a podcastoch. Ak ste v spojení s ostatnými Anonmi a Pán vie, ak ste Starseed, alebo Lightworker ste väčšinu svojho života bdelí a pravdepodobne už roky vlastníte menu a viete všetko o NESARA / GESARA a Tesla a Med Beds a ste jedno so Všetkým, čo je; Zdrojom, Bohom alebo akokoľvek nazývate Pána – potom už viete, že SA NEMÁME ČOHO BÁŤ.

Áno, môžu nastať hrozivé udalosti, ale nie pre anjelov. Len pre diabla a jeho skazenú armádu. Zem, ľudstvo, Galaxia a slnečná sústava sú pevne na ceste do 5D+. Démoni hlbokého štátu idú iným smerom, alebo do zabudnutia, alebo ako rada hovorím o ich cieli – do Vesmírneho prachu.

A mimochodom, démoni hlbokého štátu sú vo veľkej PANIKE. Prehrávajú na VŠETKÝCH frontoch. Prezident Trump dnes vydal toto vyhlásenie o počte mŕtvych ľudí, ktorí budú voliť vo voľbách v roku 2020:

Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov amerických

Mimoriadne správy! V prezidentských voľbách v roku 2020 „hlasovalo“ obrovské množstvo mŕtvych ľudí, oveľa väčšie, ako ktokoľvek predtým poznal alebo videl. Niektorí z týchto „mŕtvych ľudí“ dokonca podali žiadosť o hlasovanie. Toto je len jeden z mnohých podvodných aspektov prezidentských volieb 2020. Ľudia to práve teraz začínajú chápať!

4457 Biblické Q

Dňa 5-22-21 prezident Trump zverejnil ďalšie vyhlásenie: „Kde je Durham?“

24. mája 2021 zverejnil skvelý plagát na anonup Jimbo_66 zhrnutie toho, čo sa deje po celom svete, s názvom „Defender Europe 21“. Zozbierala som jeho sériu príspevkov a ponúkam ich tu pre tých, ktorí chcú vedieť, čo sa deje s globálnou vojenskou operáciou:

To všetko sa deje bez vášho vedomia, skryté mainstreamovými médiami a diskrétne, aby sa obyvateľstvo pod mediálnou hypnózou falošnej pandémie covid nevyplašilo.
Na celej planéte prebieha rozsiahla vojenská operácia pod vedením americkej armády. Hlavným veliteľom operácie je americký prezident Donald Trump ako vrchný veliteľ novej globálnej aliancie, ktorú vedú ruský prezident Vladimir Putin, čínsky prezident Si Ťin-pching a indický premiér Naréndra Módí.


V Európe operácia prebieha pod záštitou NATO a oficiálne ako vojenské cvičenie DEFENDER 21, na ktorom sa zúčastňuje 28 000 vojakov zo 16 krajín.

Európske veliteľstvo americkej armády sídli v nemeckom Stuttgarte a veliteľské centrum americkej armády sa nachádza na základni vo Wiesbadene.
To sa oficiálne začalo vo februári a v súčasnosti vrcholí v 27 krajinách. Vo februári najväčšia americká vojnová loď ENDURANCE dopravila do gréckeho prístavu Alexandroupoli obrovské množstvo vojenskej techniky – vrtuľníky, tanky a ďalšiu mobilnú techniku, ako aj niekoľko tisíc vojakov, ktorí cestovali po zemi a letecky cez Bulharsko do Rumunska a dovnútra Európy.
Dňa 7. mája dorazila do prístavu Alexandrupoli priamo z New Yorku loď LIBERTY, ktorá priviezla ďalšie vojenské vybavenie a vojakov. V Maďarsku americké a maďarské špeciálne jednotky nedávno uskutočnili operáciu na Dunaji, nazvanú ´Čierna labuť´.
Touto udalosťou dali biele klobúky kód na spustenie Veľkej udalosti.
Pred niekoľkými rokmi Pentagón vytvoril skupinu 60 000 vojakov, ktorí boli špeciálne vycvičení a pracovali v utajení. Táto skupina vykonáva zatýkanie v rámci celosvetovej vojenskej operácie. Doteraz bolo na celom svete vykonaných 120 000 zatknutí. Všetko bude oznámené po skončení operácie.
V súčasnosti médiá zakrývajú zatýkanie a popravy náboženských, politických a hospodárskych vodcov falošnými motívmi, odstúpeniami, rozvodmi, smrťou v dôsledku koronavírusu, falošnými pohrebmi, počítačom vytvorenými obrazmi a používaním dvojníkov, aby sa zabránilo panike davov.
Americké víťazstvo je víťazstvom celého sveta. Armáda odvádza v zákulisí obrovskú prácu.
Tí, ktorí sa dopustili zločinov proti ľudskosti, budú po vojenských tribunáloch za mrežami, popravení alebo uväznení na doživotie.

Guantanamo Bay Detention Camp: Arrests, Indictments and Executions for  Thousands of New Ex-Elite Prisoners - Official Documents - AMG-NEWS.com

Väznica Guantánamo výrazne rozšírila svoje priestory.
Pod oceánmi sa nachádzajú podzemné zariadenia neprístupné pre ľudí. Sú tam genetické laboratóriá, kde sa robili strašné experimenty, ktoré vám zatiaľ nemôžeme prezradiť.
Spájajte túto skutočnosť so silnými zemetraseniami v oceánoch, napríklad v Japonsku. Sme v záverečnom dejstve operácie. Udalosti sa začali!
Po veľkých udalostiach, ktoré budú nasledovať, s tým, čo zažijú, ľudia nikdy nedovolia, aby tento Deep state znovu získal kontrolu a vládu nad ľudstvom.
Temno sa stále snaží naplniť a pokračovať vo svojej agende, ale nepodarí sa mu to. Po tom všetkom, čo urobili, budú môcť ľudia vidieť, kto v skutočnosti sú – nerobia nič pre dobro ľudí, ale len to, čo slúži ich záujmom!

Celá táto situácia trvala tak dlho, pretože davy podmienené „falošnými pravdami médií a vzdelávania“ budú tvrdohlavo odmietať vidieť pravdu, spôsobí to psychologické šoky a kognitívnu disonanciu.
Po tejto poslednej epizóde sa naše životy konečne zmenia k lepšiemu.
V niektorých prípadoch nebudete môcť ľuďom povedať pravdu, ale musíte ich nechať, aby ju videli na vlastné oči. Pravda o podvodoch na voličoch bude odhalená v Arizone. Po Arizone bude všetko padať ako domino.
Aliancia má všetko pod kontrolou, odpočítavanie je v plnom prúde.
Nemáte predstavu o podstate globálnej operácie a o bremene zodpovednosti, ktoré nesú biele klobúky, vojaci, anonistickí informátori a vlastenci.
Celkovo sa malo vyčistiť 10 000 podzemných zariadení na celom svete vrátane 1 800 v Amerike. Nejde o jednoduchý postup, ktorý sa má vykonať rýchlo a dokončiť sa. Prebieha tu skutočná vojna. Je veľa krajín, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť a prístup – ľudia, deti, zbrane, chemikálie, genetické laboratóriá, továrne na klony.
Tí, ktorí s nami vedú vojnu sú super vojaci, so super možnosťami; je tu veľa pascí a oveľa oveľa viac. Vo všetkých krajinách musia biele klobúky bojovať proti tajným službám, skorumpovanej polícii, riaditeľom, nelegálnym vojenským formáciám. Okrem toho musia bojovať s touto armádou temnoty, ktorá bojuje v podzemných zariadeniach.

Nepriateľom sú skorumpovaní lekári, mainstreamové médiá, súdne štruktúry, vedci, štátni predstavitelia, farmaceutické spoločnosti…
Vojenský boj za záchranu planéty predstavuje 800 miliónov. Navonok je niekoľko vojsk rozdelených do proti sebe stojacich táborov, z ktorých mnohé prenikli do temnej siete elity.
Je to obrovská operácia a nepochopiteľná pre ľudí vo vašej rodine a priateľov, ktorí utekajú za očkovaním, aby zostali v norme a zachovali si svoje malé pohodlie cestovania a stravovania.
Toto všetko má len jeden cieľ, Dobro a oslobodenie ľudstva.

Ospravedlňujem sa za tento chaotický príspevok, ale Patrick si myslel, že by ste mohli chcieť vedieť, čo sa deje v mojom svete. Vyššie uvedené je len časť z toho. Čo viem v kostiach, je, že táto vojna je vyhratá. Boh vyhral. Možno nás ešte čaká dlhá cesta s odhaľovaním a prechodom, ale ťažká práca bola vykonaná a bola vykonaná už dávno. Ako povedal Gene Decode minulý rok: „Všetci vrchní manipulátori sú preč.“

Teraz už vieme, že Gene Decode mal na mysli to, čo Charlie Ward prvýkrát oznámil v apríli 2020: V marci ’20 skončili hlavy 13 démonických pokrvných rodín, pápež, kardináli, mafia/jezuiti a Vatikán.
Potom Buckinghamský palác a kráľovná, potom mesto Londýn a teraz Washington, oboje kaput.
Federálny rezervný systém, kaput. Daňový úrad kaput. Americká korporácia kaput. Systém SWIFT kaput, státisíce zatknutí, MILIÓNY zachránených detí, tisíce vyhodených D.U.M.B.S., kolabujúce vlády, odstúpenie generálnych riaditeľov atď. Inými slovami, Biele klobúky búrajú celý démonický matrix. Je to ZÁZRAČNÉ.

Nádherná, úžasná, zázračná 5D+ Zem je už tu, vibračne povedané. A žehnajte Ronovi Gilesovi za jeho úžasné príspevky. Súhlasím s ním na 100 % a nemôžem sa dočkať oficiálneho spustenia Kvantového sveta. Je to tak vzrušujúce.

Boh žehnaj geniálnemu Q-tímu a ich Božskému plánu. Nech sa darí všetkým bielym klobúkom.

S neprestajným požehnaním,
xo xo 

Kat

Zdroj: qanon.sk

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Reiner Fuellmich: pandémia je podvod a ako to všetko začalo?

V skratke … Nemecký právnik Reiner Fuellmich vystúpil na demonštrácii a hovorí o podvodnej pandémii, ako to všetko začalo, a ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Pliživý fašizmus západnej demokracie v súvislostiach

Robert Paxton charakterizuje fašizmus ako: „spôsob politického jednania vyznačujúci sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti, o národnom potupení, o tom, že sa národ stal ...
Aktualizované 18.4. 23:51
Spravodajstvo

Chce Fico naozaj, aby platilo právo?... Mazák ho tiež pošliapaval?

Harabin: Ako to s právom myslí súčasná koalícia? Na vážne prešľapy nereaguje… „Právo nemôže byť postavené na nepráve,“ stále dookola ...
Spravodajstvo

„Nedeľná škola Slavice“ a „Chazarský golem“ na Slovanskom dvore v Alekšinciach

Foto: Eugen Rusnák AUTOR: EUGEN RUSNÁK Víkend na už veľmi dobre známom na celom Slovensku a v zahraničí Slovanskom dvore v Alekšinciach bol ...
Spravodajstvo

VŠETKO JE NAOPAK - Štefan Harabin

Štefan Harabin: Uvalenie sankcií proti Ruskej federácii Európskou Úniou je protiprávne a zjavne v rozpore i s Ústavou SR Milí ...
Spravodajstvo

Konšpiračné výrony a hoaxy Aktualít

Aktuality zo Sorosovej stajne médií napísali článok pod názvom:„10 dôvodov, prečo vyhral Peter Pellegrini“ Považujem za potrebné uviesť niektoré fakty ...
Aktualizované 21.4. 02:14
Spravodajstvo

STOP PANDEMICKEJ ZMLUVE! Gates a WHO chcú pandémiu 2025! STOP pandemickej zmluve s WHO!

MIROSLAV HEREDOŠ uvádza: Fakty o tom, ako sa Bill Gates spolu s WHO pripravujú na pandémiu v roku 2025! Cvičenie ...
Spravodajstvo

Psuedo-vakcíny mRNA: Súčasný výskum

Nová práca publikovaná v časopise PLOS One, veľmi vysoko hodnotenom časopise, si zaslúži preskúmanie. Štúdia publikovaná v tomto článku dokumentuje, ...
Spravodajstvo

Málo ľudí rozumie tomu, čo všetko predchádzalo začiatku - Igor Bratčikov

Igor Bratčikov, veľvyslanec RF v SR Málo ľudí na Slovensku rozumie tomu, čo všetko predchádzalo začatiu Špeciálnej vojenskej operácie Ruskej ...
Aktualizované 21.4. 02:31
Spravodajstvo

Šefčoviča na post eurokomisára za SR opäť Fico navrhne?

Vážení priatelia, Fico navrhuje otvorene a verejne probanderovského lotra Ševčoviča, aby nás zastupoval v Európskej Únii. Štefan Harabin Pretláčateľ Green ...
Spravodajstvo

Vyšetrovací výbor vyšetruje spojenie firmy Burisma s teroristickými útokmi v Rusku

Vyšetrovací výbor Ruska v utorok oznámil začatie trestného konania podľa článku o financovaní terorizmu. Do podozrenia sa dostala notoricky známa ...
Spravodajstvo

Všetko je inak: Orbán, Fico, Pellegrini - nová politika USA v Európe? Ukrajina, Taiwan...

PROTIPROUD TV vysiela ďalší rozhovor Petra Hájka s vojenským a bezpečnostným expertom Michalom Svatošom, ktorý opäť prináša prekvapivé informácie, ktoré ...