Dôvody, prečo sa Trump môže vrátiť ako prezident

20. apríla 2021

David Sorensen 

V posledných mesiacoch to bola horská dráha pre mnohých z nás. Najmä vlastenci po celom svete, ktorí chápu, ako si Donalda Trumpa vybrali vlastenci v americkej armáde na boj proti korupcii a záchranu Ameriky – a sveta – boli veľmi sklamaní, keď videli, ako boli voľby také podvodné.

Otázka teraz znie: vráti sa Trump ako zákonný prezident, ktorého si drvivú väčšinou vybrali obyvatelia Ameriky?

Posledné mesiace som mal veľa očí a uší otvorených pre veľa signálov. Vytvoril som kompiláciu veľmi zmysluplných správ, ktoré nám určite dajú veľkú nádej a odvahu do budúcnosti.

Nerobím nijaké konkrétne predpovede, ale signály, ktoré s vami zdieľam, nám jasne ukazujú, že to ani zďaleka nie je koniec … Plán na potlačenie korupcie sa v skutočnosti iba začal!

Modlím sa, aby táto kompilácia dala nádej a povzbudenie mnohým z vás.

Donald Trump sa vráti ako prezident Spojených štátov? Alebo je Amerika navždy stratená, keď sa teraz ukázalo, že voľby sú stopercentne skorumpované? Vyskúšajte nasledujúci zoznam dôležitých faktov, ktoré môžu vzbudiť novú nádej v srdci každého odradeného vlastenca.

Trumpa armáda požiadala, aby sa uchádzal o prezidenta. To znamená, že má ich plnú podporu a … Biden nie!

VOJENSKÁ PODPORA
Donald Trump požiadal armádu a uchádzal sa o funkciu prezidenta. Takto by sa mohli vyhnúť násilnému puču na záchranu Ameriky a použiť legitímne stratégie na odhalenie korupcie a obnovenie nášho národa. 

HISTORICKÝ PRECHOD
Počas Trumpovej inaugurácie predniesol vyhlásenie, ktoré hovorí za všetko: „Nejde len o prenos moci jednej strany alebo administratívy na druhú. Toto je prevod moci z Washingtonu na VÁS, ĽUDIA.“ Zatiaľ čo to povedal, armáda sa zoradila za ním …  

Búrka
President Trump, keď sa zhromaždili predstavitelia americkej armády okolo neho, povedal tlači: „Viete, čo to znamená? Možno je to pokoj pred búrkou“ Keď sa pýtali: „Aká búrka?“ Trump odpovedal: „Dozviete sa.“

Prezident Trump drží každý svoj krok v tajnosti, ale zdá sa, že sa nám snaží poskytnúť niekoľko rád, alebo indícií. Prezident Trump iba naznačil zničenie ríše zla? Boli sme požehnaní, že sme boli informovaní skoro, a toto môže byť spôsob, ako osloviť tých, ktorí sú v hnutí Q veľmi noví, aby pochopili, že Biele klobúky robia obrovské kroky (alebo ich už aj urobili).

Nový rozhovor Trumpa: Hovorí „plus, plus, plus…“ Tri hlavné rodiny, ktoré majú najväčšiu moc na svete:
+++ = Saud
++ = Rotschild
+ = Soros

„Čo sa stane, keď médiá „vedome“ tlačia nepravdivé informácie [PROPAGANDA]?
Čo sa stane, keď už im nemožno dôverovať? “

Medzitým Washington DC zažíva záhadné záplavy. Vrecia s pieskom boli umiestnené okolo odvodňovacích priekop v National Mall. To, čo je za záplavou záhadné, je, že nepršalo. Anons špekulujú, že tunely sú zaplavené odvedením vody z neďalekej rieky Potomac. Je zaujímavé, že tento týždeň sa na rieke Potomac konalo vojenské cvičenie s použitím výbušnín. Hmmm zdroj

Možno si pamätáte, že za posledný rok bol niekde online zverejnaný záhadný oznam, že sa čoskoro udeje kráľovská smrť, ale nikdy sa nedostal do hlavných správ. Teraz nám Charlie Ward hovorí, že je si istý, že princ Philip zomrel pred rokom… pravdepodobne v čase tohto anonymného oznámenia? Len zomrel, alebo bol popravený? Mám podozrenie, že bol popravený a že tejto oblude zničili aj dvojníkov.

Bohužiaľ, Briti budú mať horkú pilulku na prehltnutie, keď sa dozvedia, čo sa v skutočnosti stalo v paláci Fuckingham. Pamätáte si na nahého chlapca, ktorý spadol z okna, keď utiekol z oblasti stajní v paláci na posteľnej plachte? Médiá uviedli, že išlo o marketingovú schému. Naozaj? zdroj

Zdá sa, že muselo ísť o niečo skutočne hrozné, čo spôsobilo, že sa k tomu uchýli mladý muž. Bol to dlhý pád. Médiá až príliš dlho klamali a zakrývali pedofíliu a ďalšie zločiny Nového svetového poriadku a je čas ich odhaliť.

USA zavedú NOVÉ SANKCIE proti Rusku (NY Times)
• Sankcie sa majú dotknúť 12 ruských predstaviteľov a 20 organizácií
• 10 ruských diplomatov bude vyhostených z USA
• Rusko je obvinené z volebných zásahov a kybernetických útokov cez SolarWinds ( Moskva účasť odmieta)
• Kremeľ tvrdí, že BUDE ODPOVEDAŤ „recipročne“ zdroj

CNN Insider pripúšťa, že povzbudzovali COVID, aby zvyšovali počet hodnotení. Dúfali, že zomrelo viac ľudí. video

Hovorili ste George Soros? áno, povedal to meno.
V tejto krajine potrebujeme viac Flynnov. Každý sa tak veľmi bojí pomenovať ľudí menom.
Nesprávne je nesprávne a zlé je zlé! video

Biden vyhlasuje kvôli Rusku „stav núdze národnej bezpečnosti“. zdroj

FDA pristihnutá pri nákupe „čerstvých“ potratených častí tela dieťaťa od predajcu zdroj

Informátor tvrdí, že WHO sa ho pokúsila prinútiť, aby zmenil správu o pandemických protokoloch Talianska

Talianski prokurátori vyzývajú Svetovú zdravotnícku organizáciu, aby im pomohla pri vyšetrovaní reakcie krajiny na pandémiu COVID-19.
WHO doteraz nereagovala na žiadnu z otázok zaslaných prokuratúrou v Bergame, jednej z najviac postihnutých talianskych komunít.
Vedci sú obzvlášť prekvapení, že zdravotnícky úrad nariadil zamestnancom nespolupracovať a tvrdí, že majú imunitu voči výsluchom; ale údajne išli ešte ďalej, napísali na talianske ministerstvo zdravotníctva a vyzvali ich, aby požiadali vyšetrovateľov o zmiernenie tlaku na WHO.
Bývalý úradník WHO, ktorý pomáha pri vyšetrovaní, tvrdí, že sa ho organizácia pokúsila prinútiť, aby zmenil kľúčovú správu, v ktorej sa uvádza, že Taliansko od roku 2006 neaktualizovalo svoje protokoly o pandemickej reakcii. Taliansko nebolo jedinečné v tom, že nebolo dobre pripravené, alebo že neaktualizovalo svoje protokoly – mnoho ďalších krajín sa ocitlo v podobnej situácii. zdroj

Dlhoročný animátor a režisér „Simpsonovcov“ Edwin Aguilar zomrel zdroj
Nevlastná matka Baracka Obamu, Kezia Obama, zomrela zdroj [toľko úmrtí v poslednej dobe]

Centrálna banka Saudskej Arábie prešla na digitálnu menu zdroj

Japonský Červený kríž neprijíma dary krvi od ľudí očkovaných proti covid zdroj 

Newsweek:

Michael Flynn opísal najslávnejší slogan QAnon ako „dobrú frázu“, keď hovoril na akcii v Nashville v Tennessee.
Bývalý poradca pre národnú bezpečnosť Michael Flynn, ktorý je považovaný za jednu z vedúcich osobností hnutia QAnon, bol hlavným rečníkom na podujatí „Budúcnosť Ameriky“, ktorú 12. apríla usporiadala náboženská skupina Regeneration Nashville.
V reakcii na otázky publika sa jedna osoba postavila a oznámila: „Kam ide človek, ideme všetci,“ populárne frázy QAnon sa často skrátila na „WWG1WGA“.
Fráza vyvolala obrovské ovácie u väčšiny prítomných.
„To je skvelá fráza, že?“ Povedal so Flynn. „A povedia ti, že si konšpiračný teoretik, že si čistý blázon. Myslím … no, toto je neuveriteľné! “ Zdroj

Rozsiahla operácia Europolu proti pašerákom ľudí v Gibraltárskom prielive. Migranti boli do Európy pašovaní za 2500 eur. Zabavené motorové člny a jachty, dvadsať zatknutých.
Dve pozoruhodné drogové záležitosti včera a dnes: Veľkoplošná oblasť Hamburgu – rozsiahly obchod s drogami, päť zatknutí, desiatky kilogramov drog zabavené
Berlín – 400 policajtov v súčasnosti prehľadáva Lichtenberg. Obrovská vec! Niekoľko zatýkacích rozkazov, zásah stále prebieha.
V posledných dňoch došlo tiež k rôznym malým raziám, pri ktorých bolo nájdených niekoľko kilogramov kokaínu. zdroj

Biele klobúky sa ubezpečili, že nemôžu dostatočne podvádzať, aby zabránili zvoleniu Trumpa, aby mohol byť plán dokonaný. Biele klobúky však potom umožnili voľby ukradnúť v roku 2020, aby odhalili, aká zlá je celosvetová krádež volieb. Keby to tentoraz zastavili, nešlo by o trvalé riešenie problému s korupciou.
Je to tiež súčasť plánu zosadiť Cabal.Muselo to tak byť.
Niekedy musíte prejsť tmou, kým neuvidíte svetlo.
zdroj

Miesto auditu výsledkov volieb do roku 2020 v okrese Maricopa už bolo určené – svet sleduje Arizonu.

Nezávislí audítori boli vybraní 1. apríla, miesto auditu však zostalo neznáme z dôvodu odporu dozornej rady v Maricope (BOS).
Informácie, ktoré Finchemu z vedenia Senátu poskytol UncoverDC, naznačujú, že teraz „zaistili na základe spravodlivých dôvodov auditu viac ako 20 000 metrov štvorcových oblasti známej ako Koloseum“; opatrenia na zabezpečenie nepretržitej fyzickej bezpečnosti a bezpečnosti streamovania v reálnom čase a audítorské tímy zhromažďujú a prepravujú vybavenie a personál do Arizony s očakávaným dátumom začatia časovo náročnej úlohy kontroly hlasovacích lístkov a sumarizácie výsledkov 22. apríla. “

Článok Arizonské zrkadlo zo 7. apríla potvrdzuje výber miesta.

Výsledky tohto auditu sú zásadné. Počas rozhovoru s rozhlasovou moderátorkou Rose Tennettovou 7. apríla advokátka Sidney Powell predpovedala, že nadchádzajúci audit 2,1 milióna hlasovacích lístkov v okrese Maricopa odhalí viac ako 100 000 falošných hlasovacích lístkov.

Stojí za to sa trochu vrátiť späť:

Arizona podľa Fox News záhadne zostala za Bidenom večer 3. novembra 2020, a to aj napriek tomu, že arizonskí voliči boli stále v rade a spočítalo sa iba malé percento hlasov. Televízia Fox News kvôli tomuto šokujúcemu rozhodnutiu natrvalo stratila obrovské množstvo verných divákov.
Bude to Domino efekt. Najskôr padne Maricopa a potom všetky ostatné kraje a štáty. Čakáme na výsledky. zdroj

Rusko od budúceho týždňa do októbra 2021 uzatvára strategický Kerčský prieliv v Čiernom mori pre vojnové lode a štátne lode cudzích krajín a uzatvára ukrajinské prístavy Mariupol a Berdyansk pre dopravu zdroj 

SLEDUJTE VODU.

UFO vo vode sa nazýva USO (neidentifikovaný ponorený objekt) a existuje dlhá história (tisíc rokov), kedy boli svedkovia UFO pod, nad alebo v blízkosti vodných plôch.

„Našiel som dôkazy o tom, že tajné spoločnosti plánovali už v roku 1917 vymyslieť umelú hrozbu z vesmíru s cieľom spojiť ľudstvo do jednej svetovej vlády, ktorú nazývajú Nový svetový poriadok.“

Bill Cooper bol „patriot s Q previerkou“ a pomenovaný ako „VEĽKÝ!“ v Q-DROP 782 (niekto, komu môžeme venovať VEĽMI VÁŽNU pozornosť).

Obrázok

Falošná mimozemská invázia

Elena Danaan tlmočila upozornenie Thor Hana z Galaktickej federácie svetov o možnosti falošnej mimozemskej invázie
11. apríl 2021
Falošná mimozemská invázia je záložným plánom temných síl prinútiť ľudí k poslušnosti pomocou strachu v prípade, že svoj účel dostatočne nesplní strach z pandémie, čo sa aj stalo. Táto mimozemská invázia má jediný cieľ, vystrašiť ľudí a docieliť, aby sa dobrovoľne podvolili opatreniam nového totalitného režimu pod falošnou vlajkou svojho „záchrancu“, jednej svetovej vlády. Pri tejto falošnej invázii netreba prepadať strachu ani panike, nikto nebude na ľudí útočiť, jej cieľom je iba vystrašiť a následne prinútiť ľudí k poslušnosti. Treba si uvedomiť, že temní mimozemšťania už na Zem zaútočili a sú na Zemi prítomní už veľmi dávno, oficiálne od podpísania podvodných dohôd s vládami USA v 50-tych rokoch minulého storočia. Tejto dlho pripravovanej falošnej mimozemskej invázie sa majú zúčastniť mimozemské lode patriace havne Reptiliánom a Šedým a ich napodobeniny vyrobené pozemskými armádami, ktoré s nimi spolupracujú. Celá invázia bude sprevádzaná aj holografickými projekciami vysielanými z obežnej dráhy. Je tiež možné, že za útočníkov bude označená Galaktická federácia svetov. Lode Galaktickej federácie neuvidíte, ale Galaktická federácia svetov bude situáciu kontrolovať. Pokiaľ falošná mimozemská invázia nastane, užite si ju ako veľkolepú šou a ako veľké odhalenie existencie mimozemšťanov širokej verejnosti. Nepodliehajte strachu, udržujte si vysoké vibrácie a v kľude počkajte, kým predstavenie neskončí. zdroj

NIE JE ČAS SA SKRÝVAŤ. Všetci prechádzate situáciou, ktorá sa považuje za tvrdú skúšku, alebo prinajmenšom za určité nepohodlie, jednoducho preto, že ste rozdielni. Koľkokrát ste boli vystavení rozpakom len preto, že ste si mysleli a hovorili veci, ktoré ostatní jednoducho ignorujú? Koľkokrát ste boli považovaní za „mimo štandard“? Ste často klasifikovaní ako „nudný“, ktorý prichádza s konverzáciami, o ktoré sa nikto nezaujíma. Ale viete, že táto nezaujímavá konverzácia pre ostatných je vlastne jediným zdrojom skutočných, konkrétnych a pravdivých informácií, vďaka ktorým môžu títo ostatní zmeniť svoje koncepty a otvárať dvere vzostupu, pretože to je v skutočnosti hlavným cieľom všetkých, ktorí sú prileteli na túto planétu. Na tejto planéte vládli tiene od jej vzniku. Z tohto dôvodu bola Zem súčasťou Svetov zmierenia a dôkazov. Svetlo tu bolo práve tým, ktoré vychádzalo z nášho miestneho Slnka, toho, ktoré môžete vidieť každý deň. 

A ako sa hovorí: „V tme sú všetky mačky hnedé“. Bolo to kvôli tejto temnote, hlavne kvôli nedostatku svetla z centrálneho galaktického slnka, tma prišla na našu planétu. Naše planetárne slnko rozjasňuje deň, ale neosvetľuje naše vedomie. Vedomie, ktoré má byť osvietené, potrebuje Kryštalické svetlo centrálneho galaktického slnka, pretože ho prijíma z kozmického centrálneho slnka, „zdroja“ všetkej energie, pretože je zdrojom stvorenia všetkého, čo existuje v nekonečných vesmíroch. Je čas veľkej premeny! Sme na konci PLANETÁRNEHO PRECHODU. Celá Galaxia oslavuje! A vy sa tu zúčastňujete ako spoluautor tejto skvelej šou! Prišli ste tesne pred začiatkom, len kvôli prípravám. Aby ste však mohli zorganizovať a pripraviť celú scénu, bolo potrebné vziať so sebou formu osvetlenia. Ak sú v tme všetky mačky hnedé, určite boli ľudia v rovnakom rozsahu vedomia, čo zodpovedalo jasnosti ich súčasného chápania, pretože tma neumožňovala výraznejší pokrok. Ale Stvoriteľ dobre vie, ako sa bude jeho práca vyvíjať v priebehu času. Potom pripravil príchod svetelných bodov a rozšíril ich do všetkých kútov Zeme. Ste jedným z tých bodov SVETLA! Boli ste pripravení, vedení, naučení a povzbudení, aby ste priniesli maják, aby osvetľoval aspoň okolie, vo všetkých dňoch vašej súčasnej inkarnácie. Boli ste varovaní, že všetci tu sú zvyknutí žiť v tme, a vaše svetlo by oslnilo ich oči a pokúsili by sa ho uhasiť. Útočili by na vás akýmkoľvek spôsobom, pretože svetlo by bolo hrozbou pre ich komfortnú zónu. Teraz sa každý deň čoraz viac rozsievačov svetla pripája k armáde svetla tvorcu. Nastal posledný čas na úplné osvetlenie Zeme. Nový čas nám klope na dvere. Pýta si lístok, pretože sa už nevie dočkať. 

SVETLO čoskoro nebude pochádzať iba od Kristových vojakov, ale v podobe veľmi intenzívnych impulzov, ktoré obklopujú celú Zem. Budú ako vlny na pláži, ktoré urobia poriadok v neporiadku spôsobenom chôdzou ľudí po piesku. TERAZ NIE JE ČAS SKRÝVAŤ SA! Pamätajte na svoju misiu! Ste Svetlo, ktoré prišlo pripraviť veľkú podívanú. Toto Svetlo je jedinou a skutočnou silou, pretože všetko, čo bolo skryté v tieni, bude odhalené a zničené. Mnoho malých mačiek využilo tmu na to, aby revalo, akoby to boli levy, a tak vystrašili ľudstvo. Ale teraz vo Svetle už nemôžu nikoho klamať, pretože ich malosť sa ukáže každému. Teraz nebude žiadna sila väčšia ako Svetlo! Vidieť zúfalstvo tých, ktorí mali moc, zatiaľ čo Zem bola vystavená tieňom! Vedia, že keď je Zem úplne osvietená, nemôžu už robiť nič iné. Dýchajú prístrojmi a všetky ich orgány už nefungujú. Smrť deep state temnoty, ktorá ovládla ľudstvo, je teraz istá. Tma sa agonizuje, pretože tam, kde je Svetlo, jednoducho prestáva existovať. Teraz nie je čas sa skrývať! Stále budú existovať nejaké pokusy, ktoré vás odvedú od vašej misie, ale stačí, že sa budete držať svojho účelu a nič nebude silnejšie ako vy. Aj keď zranené zviera môže byť stále nebezpečné, buďte opatrní, ale určite svieťte svojim svetlom. Závesy sa otvárajú! Závoje sú roztrhané! Svetlo preniká tam, kde nikdy predtým nebolo! Nech sa stane čokoľvek, nezabudnite, že jedinou silou je Svetlo! Žiadny ľudský Zákon vám nemôže zabrániť svietiť týmto Svetlom, pretože je to vaše vedomie. Vedomie prežíva aj po smrti fyzického tela. Takže, povedzte mi: ako by mohol niekto uhasiť toto Svetlo, toto nezničiteľné vedomie? To je to, čo desí tých, ktorí ovládli svet, zatiaľ čo tu vládol tieň. Temných nič nedesí viac ako prebudené vedomie! 

Pamätajte, že akonáhle sa zobudíte, vaše vedomie je slobodné a už nikdy nebudete uväznení. Prebudené vedomie urobí svoj výstup a kus vašej duše sa integruje do vašej vyššej verzie a bude vibrovať vo Vyšších dimenziách, kde je Svetlo trvalé. SVETLO JE SKUTOČNÁ SILA! Nie taká dominujúca sila, aká je známa v tieňovej ríši, ale legitímna sila bez vnucovania, pretože Svetlo sa nerozdeľuje, neutláča ani sa nerozpadá. Čím viac bodov Svetla, tým viac zvyšuje jeho intenzitu bez toho, aby niekedy ublížilo tomu, kto je blízko. Naopak, jeden bod Svetla, keď sa blíži k druhému, iba zvyšuje svetlo druhého bodu ešte viac. Toto je úžasné! To nás odteraz čaká, prinajmenšom pre tých, ktorí zdedia Novú Zem. Prišli ste zažiariť! Nie je čas sa schovávať! Kráčajte so svojim Svetlom a ukážte vystrašeným, že lev, ktorý v noci reval, nie je nič iné ako mačiatko, keď svitá deň. zdroj

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Masky začínajú padať!

„Čínske biologické laboratórium vo Wu-chan je súčasťou spoločnosti GlaxoSmithKline, ktorá (náhodne) patrí spoločnosti Pfizer!“ Ten, kto vyrába vakcínu proti vírusu, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Matovič má náhodou pravdu, a preto skončí

Video: Eduarda Chmelára sa oplatí vypočuť  Úvahy o politike Je to typický dejinný paradox, ale v okamihu, kedy Matovič, ako sociopat ...
Aktualizované 18.6. 00:49
NÁZOR

Médiá bunkou tajných služieb | Danny Kollar

Sťahujú vakcíny a klamú Cenzúra pred EÚ voľbami? Kto klamal počas covidu? Reflexia covidu? Aký je vplyv produkcie Dannyho Kollara? ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
NÁZOR

Voľby do Europarlamentu – Štefan Harabin

Štefan Harabin zhodnotí eurovoľby nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe. Spomenie aj mierový summit vo Švajčiarsku. V ...
NÁZOR

Za dohodu a proti dohode WHO

Zasadnutie 77. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v Ženeve bolo ukončené  1. júna 2024. Pandemická dohoda prijatá nebola a rokovania k jej finálnemu ...
NÁZOR

Americkí náckovia, ich provokačná politika a ohrozenie bezpečnosti Slovenska

Američanmi vedená vojna proti Rusku na Ukrajine dospieva do poslednej fázy. Ich provokácie s umiestnením dodávaného vojenského šrotu vo forme ...
NÁZOR

Radičová je jednou z falošných mediálnych akademických autorít

Nie tým, že by bola plagiátorka či kompilátorka, to nie(!) Ctím si a vážim usilovnosť a prácu osôb v akademickej ...
Aktualizované 18.6. 23:33
NÁZOR

Erika Vincoureková: Redaktori Markízy sa po vyškolení v USA vracali ako vymenení

Moderátorka Erika Vincoureková o profesionalite novinárov v minulosti a dnes, zákulisí fungovania Markízy v jej začiatkoch, amerikanizácii televízneho spravodajstva, úrovni ...
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
NÁZOR

VZDELÁVAJME SA NEUSTÁLE PRE PROSPECH SLOVENSKA

Autor: Monika Sofiya Soročinová VZDELÁVAŤ SA JE POTREBNÉ NEUSTÁLE A TO NAJMÄ KEĎ TO MÁ BYŤ NA PROSPECH SLOVENSKA Minulý ...
NÁZOR

Lex atentát a právo na pokojné verejné zhromaždenie

ilustračné foto FB Platí ochrana práva na pokojné verejné zhromaždenie aj pre dúhové prajdy v konflikte a rozpore s Ústavou SR, jej ...