Obnovená republika prostredníctvom GCR od 5. mája 2021

11. marca 2021

AKTUALIZÁCIA:

Zdroj: Dinar Chronicles

God Bless America & Patriotic Music – Zbor Tabernacle Choice na Temple Square – Bingovo video

Minulý týždeň bolo zatknutých viac ako 2000 bankárov, ktorí pracovali pre Cabal a snažili sa brániť procesu RV. Boli prevezení na testy do vojenských väzníc po celom svete.

A. 4. mája Tidbits of News – Washington DC je obkľúčený, Cyber ​​Attacks po celom svete

Od nášho vojenského kontaktného partnera Intel: Hillary Clintonová bola údajne obesená na GITMO minulý pondelok 26. apríla. James Comey, ktorý ju sledoval visieť, spieval ako kanárik o Obamovi a spoločnosti, aby sa vyhol podobnému osudu.

4. mája Charlie Ward: Walmart išiel dole.

4. mája Skutočné veľké prebudenie, (Q) Storm Rider: „QFS Green Light“

4. mája trh cenných papierov sa zrútil od minulého týždňa.

B. Washington DC:

3. mája Washington DC bol obkľúčený ostreľovačmi umiestnenými na strechách Capitol Hill, odstránené autá, všadeprítomnými policajtmi a opusteným Bielym domom. Vojaci boli ozbrojení a chránili Kapitol. Niektorí generáli Pentagónu boli nútení odstúpiť. Bidenovi od jeho nástupu do funkcie nikdy nebol povolený vstup do Pentagónu. Trump bol letecky prevezený na neznáme miesto a vyhlásil, že sa nevráti, kým nebudú zabezpečené veci.

C. Kybernetické útoky: 

Tieto svetové kybernetické útoky – [DS] v PANIKE …. CIA V CHAOSE The Storm Rider uviedol, že pod kybernetickým útokom bolo 120 národov. Letecký priemysel bol zameraný na sofistikované kybernetické útoky, pričom iba 35% leteckej dopravy pracuje.

Národná agentúra pre bezpečnosť v kybernetickej bezpečnosti a infraštruktúre (CISA) potvrdila porušenie piatich amerických agentúr a ďalších organizácií kybernetickými útokmi.

Cyber ​​Attack on Reddit 4. mája: Nie ste to len vy: Reddit nefunguje. Výpadok sa začal krátko po 14:00 ET. https://www.theverge.com/platform/amp/2021/5/4/22419545/reddit-partial-outage-down?__twitter_impression=true

Belgické médiá informujú, že poskytovateľ internetu vlády čelí „veľmi rozsiahlemu“ útoku DDoS (4. mája) a že všetky parlamentné rokovania sú v dôsledku toho zrušené.

Došlo k masívnemu útoku Cyber ​​Attack a Ransomware proti Illinoisskému generálnemu prokurátorovi. Začína sa to minimálne v médiách. Kto má prostriedky, motív a príležitosť?

Od 2. mája sa v Nemecku uskutočnili významné kybernetické útoky na dodávateľov a výrobcov automobilov: Audi, BMW, Samvardhana, Motherson, Peguform. Zasvätenci v závodoch kvôli problémom nepracovali.

Ropné rafinérie a zdravotnícke / továrne na vakcíny / laboratóriá boli bombardované alebo zapálené v Indii, na Taiwane a vo Veľkej Británii.

Cyber ​​Attack 3. mája bolo zasiahnutých viac ako 40 000 zákazníkov telefónov na Kanárskych ostrovoch

Berlínska univerzita a Colchester boli napadnuté kybernetickým útokom v utorok 4. mája.

V pondelok 3. mája Hackeri tvrdili, že získali prístup k desiatkam tisícov SIM kariet po kybernetickom útoku proti austrálskej telekomunikačnej spoločnosti.

D. 3. MÁJ VYPNUTIE Čoskoro! 

Nezabudnite si všetko zálohovať pred hromadným vypnutím! Zálohujte si svoje telefóny, notebooky, fotografie a videá, sociálne médiá, dokumenty, e-maily. Odporúčame Mega. Za 50 GB cloudové úložisko je to 100% ZADARMO. Vytvorte si bezplatný účet TU:  Zabezpečené cloudové úložisko. 50 GB zadarmo, keď sa zaregistrujete. Automatické zálohovanie Fotografie, videá a súbory. Ľahká synchronizácia medzi počítačom a cloudom. Zdieľajte priečinky alebo súbory s ostatnými. Šifrovanie kľúčov od začiatku do konca. Bezpečnejšie, rýchlejšie, lacnejšie a lepšie ako Dropbox a Disk Google. Funguje na VŠETKÝCH mobilných a stolových zariadeniach. Výkonné užívateľsky prívetivé webové rozhranie a aplikácia. Vytvorte si účet ešte dnes. https://mega.nz/aff=bjY4rYMbOB8

E.  4. mája Trumpistický telegram:

Federálny sudca nariadil ministerstvu spravodlivosti (DOJ) vydať právne oznámenie z marca 2019, ktoré bývalého prezidenta Trumpa očistí od možných obmedzení obvinenia zo spravodlivosti po Muellerovom vyšetrovaní, pričom obvinil bývalého generálneho prokurátora Williama Barra a právnikov agentúry z klamania verejnosti.

F. 4. mája (Q) Storm Rider Twitter:

AKCIA NA blízke ÚMRTIA CIVILIZÁCIE pokračuje .. ZBAVTE SA JEJ!! ŽIADNY EBS PO SKVELÝCH AKCIÁCH 45. NEBUDE VŽDY HOVORIŤ VŠETKÝM, ABY STE RÁSILI / [ONI] TERAZ PLÁNUJÚ.

G. utorok. 4. mája 2. telegram Lady Carolyn Bessette-Kennedyovej v USA:

Všetko sa stane zrazu a budeme vďační, že sme sa nevzdali. VENUJTE POŽEHNANIA (americkým vojakov stojacich za touto misiou).

Držte sa za línie Patriotov! Prezident Trump sa vráti skôr, ako väčšina neverí! Boh to má pod kontrolou a má toto! Americká armáda zatkne agresívneho pekinského „administrátora“ a vinníci budú zodpovední za ich zločiny proti Američanom! Žiadny ústup, žiadna kapitulácia! Príde búrka …

Predbežné výsledky auditu v Arizone. Trump je vpredu o 250-tisíc hlasov. V súčasnosti je takmer 950 000 hlasovacích lístkov vyhlásených za nezákonné. Takmer všetky boli určené pre Bidena. Biden vyhral v Arizone 10 200. Nemôžem sa zaručiť za presnosť, čísla poskytuje interný pracovník. Oficiálne výsledky sa dozvieme po ukončení kontroly 14. mája.

H. Telegram 4. mája Whiplash347:

Neuveriteľné povodne 3. mája 2021 zmenili mesto na vodopád v okrese Yanhe v čínskom Guizhou

BOOM Michiganský ústavný právnik DePerno zverejňuje odbornú výstavu, ktorá údajne prelomila kódex Dominion. DePerno v súdnych správach tvrdí, že jeho expert Jeff Lenberg vykonal testy, ktoré „opakujú chyby v hlasovaní“ zaznamenané v okrese Antrim. DePerno tvrdí, že tieto chyby sú v rozpore s naratívom „ľudská chyba“. @ Forecast432Hz https://www.depernolaw.com/uploads/2/7/0/2/27029178/[2]_brief_response_to_motion_for_summary_disp.pdf

Volebný sprievodca https://electionwiz.com/2021/05/04/breaking-michigan-lawsuit-claims-to-have-cracked-dominion-election-code/

PRERUŠENIE: Michiganský súdny spor tvrdí, že „prelomil“ volebný zákonník Dominionu Minulý mesiac zverejnil michiganský ústavný právnik Matthew DePerno svoju očakávanú Michigan Elections Forensics Report.

Spoj bodky. Nariadenie ISO20022 Nový kvantový finančný systém. Iba mince, ktoré prešli medzinárodnou reguláciou, zostanú. 99,5% z nich neprežije vrátane bitcoinu, keď sa servery vypnú pod priehradou Tri rokliny. Potom nové voľby využívajúce túto technológiu WorldWide. Zvolenie vlád o 10% väčších, ako sú po vojne, spôsobilo, že všetci zostali stáť. To, ako to všetko ide dohromady, je úžasné.

Rovnako ako narazili na server CIA v budove AT & T v Nashville, bude odstránený aj bitcoinový server CIA pod priehradou Three Gorges. A najlepšie na koniec.

Big Pharma Labs vlastní  2 laboratóriá vo Wuhane? Naozaj jednoduché. Rovnakí ľudia stoja za bitcoinom. Tí istí ľudia, ktorí sú veľkým liekom, Rovnakí ľudia, ktorí majú laboratóriá Wuhan. Laboratóriá, kde sú vírusy vyrobené človekom rovnako ako AIDS, a mnoho ďalších…

IZRAEL JE POSLEDNÝ. Boľševik / Chazarián / sionista

Rothschildovci umiestnili Izrael na mapu. Rothschildovci umelo oplodnili Kráľovstvo Spojeného kráľovstva. Budúcnosť dokazuje minulosť. Musíte pochopiť minulosť. Zrušenie zákona z roku 1871 má veľké dôsledky pre PLANÉTU ZEM. Už žiadna koruna, spoločenstvo, ústavy, Balfourova deklarácia, veľká farmaceutika, veľká technológia atď. Svet, ako viete, odchádza...

Keď som povedal Ústavy, mám na mysli všetky Korunu / Spoločenstvo. Napríklad 1901 Austrália. Už nikdy nebude koruna v zadnej časti dvora. Anglická kráľovská koruna sa sťahuje z existencie. Už nebudú mať nad nikým kontrolu. PLANET EARTH – rok 1776.

Common Law: 7 prezidentských správ alias 7 trúbok = 7 kráľovstiev.

Výkonná objednávka 1222 a nulové presné počítačové útoky na globálnom akciovom trhu idú ruka v ruke. Áno, Gatesova nadácia má dohodu s XRP. Spoločnosti Cabal sa zrútia pod svoju váhu korupcie. Mysli na EO 1221 a vesmírne sily Cyber. #Nesara #Gesara #Najväčší prevod bohatstva v histórii.

Ak máte bitcoiny, presuňte ich do XRP alebo DogeToken. Regulácia je na nás. ISO20022

I.  4. mája, Telegram skutočného veľkého prebudenia:

Tieto svetové kybernetické útoky skutočne dostali Deep State do paniky C_IA je v CHAOSe / Harris a Pelosi vytvárajú scénu s príbehmi White House Attack s falošnými vlajkami

https: // twitter .com / Littleb29872980 / status / 1389388612408590339

EXKLUZÍVNE: Prezident Trump v utorok spustil komunikačnú platformu, ktorá mu po mesiacoch, keď bude zakázaný prístup na stránky ako Twitter a Facebook, nakoniec dá možnosť komunikovať priamo s jeho stúpencami. Platforma „From the Desk of Donald J. Trump“ sa zobrazuje na stránke www.DonaldJTrump.com/desk

Svet sa nachádza „blízko smrti“. Preto sa zameriavame na udalosti, nie na termíny. EBS sa nestane, kým nebude oprávnený. Keď už to bude na spadnutie, pocítite to. NCSWIC

Globalisti / Hlboko-štátne a plandemické tajomstvá, musí každý vidieť ASAP. Všetky najlepšie dokumenty 100% ZADARMO na jednom mieste! Navštívte a zdieľajte: https://greatawakening.world

45. prezident čoskoro VÁM VŠETKÝM povie, aby ste sa vzchopili / [ONI] TERAZ KUJÚ PLÁN, KTORÝ SA MUSÍ VYPLNIŤ_TRUMP_Všetko vyvrcholí spoločne známou ako BÚRKA.

SVET SLEDUJE a uvidí a pocíti BOLESŤ

Niekedy nemôžete ľuďom povedať pravdu. Musíte im ju ukázať.

J. 4. mája 2021 The Big Call, Bruce: 

Thebigcall.net 712-770-4016 pin123456 #

3. mája sa uskutočnili štyri rôzne konferenčné hovory pre zamestnancov Centra výkupu.

Vo štvrtok, 6. mája sa harmonogram zamestnancov Centra výkupu zmení na desaťhodinové dni.

K. 4. mája, spustené 60 satelitov Starlink: https://www.floridatoday.com/story/tech/science/space/2021/05/04/live-watch-spacex-launch-new-starlink-satellites-florida/ 4940857001 /

L. Súdny proces zo 4. mája tvrdí, že Michigan „prelomil“ volebný zákonník Dominion:

https://electionwiz.com/2021/05/04/breaking-michigan-lawsuit-claims-to-have-cracked-dominion-election-code/

M. 4. mája: 

Navy Seal Michael Jaco a Nicholas Veniamin diskutujú o tromfoch víťazstva, Covid Hoax, očkovaní! – Must Video | Stanovisko – konzervatívne Než budú správy (beforeitsnews.com)

N.  Správa zo 4. mája Fulford:

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?noframes;read=171470 

O.  3. mája: 

Trump potvrdzuje Q 100% dôkaz! Husajn visí na Trade zrady BQQM! Nič nemôže zastaviť to, čo sa chystá! | Politika |Než budú správy (beforeitsnews.com)

P. 3. mája: 

Nový anonym: Musíte si vypočuť toto „Neuveríte, čo skrývajú“ | Paranormálne | Before It News (beforeitsnews.com) 

 New Mexico

Letecká základňa Kirtland v Novom Mexiku UFO v 70. rokoch 20. storočia, Dulce, Grays pracujúci s vládou, bizarné experimenty na ľuďoch, podzemné DUMBS a pod dnom oceánu, ET Base pod Archaletta Mesa pre mimozemšťanov, hybridné experimenty.

https://youtube.com/watch?v=G-OvdehQtm4

Otázka: Týždeň BQQM obnovenej republiky. Nižšie bol uvedený predbežný plán, ktorý sa mohol a bude meniť podľa toho, ako sa udalosti stanú:

Všetci vlastenci v pohotovostnom režime.

1. mája:   Desať dní temnoty začalo globálne zastavenie médií a spustenie oddlžovania spoločností GESARA / NESARA. Kvantový počítač bol aktivovaný. Zelené svetlo.

2. mája o polnoci boli ukončené odhlásenia EDT a o14:09 EDT tímy RV uzamkli sadzby a postupy pre štart brokovnice úrovne 4B.

3. mája:  Americká armáda vo vysokej pohotovosti. Masívne kybernetické útoky po celom svete – lekárske, automobilové diely a výroba.

4. mája:  Pokračovali masívne kybernetické útoky. Nová republika začala

6. mája:  Globálny reset meny (GCR).

Núdzový systém Starlink Broadcast by sa aktivoval spolu s celosvetovým stanným právom, keď by si to udalosti vyžadovali.

7. mája:  JFK Jr. a Caroline Besset-Kennedy budú potvrdení ako americkí viceprezidenti a druhé  dámy.

20. mája:  Koniec Trumpovho výkonného nariadenia č. 13848 Národný zákon o mimoriadnych udalostiach. Daňový termín predĺžený spoločnosťou Military na Thurs.20. mája, koniec hodín Q.

4. júla: Trump sa vrátil ku Dňu nezávislosti „Nech je štvrtý s vami.“ … Trump Intel

Slnko. 1. augusta:  Odtajnenie všetkého je ukončené.

Slnko. 8. augusta:  Bloková voľba do skupiny GESARA. Vlády sa znížili na 10%. Trump bol predtým uznávaný ako americký prezident.

Počas tejto doby:

– Masové zatýkanie hlbinných a globalistických na celom svete  

– Biden bude vyradený s aktiváciou Trumpa a NESARA.

– Iba vojenské spravodajstvo.

– Necenzurované správy, vysielajú vojenské tribunály a tri osemhodinové verejné vysielanie nepretržite.

– Zlyhanie burzy a kryptomeny (skryté počas 10 dní tmy, aby nevznikla panika)

– Výpadky elektriny.

– Výpadky internetu.

– zničená budova 34+ kabín.

– Svet prechádza na nový kvantový finančný systém (QFS) a menu krytú zlatom.

– Centra vykúpenia, ktoré každému poskytujú prostriedky na rozšírenie ekonomiky.

– Zadarmo # 800 telefónnych čísel pre všetkých.

R. Medzinárodný kruh obchodovania s deťmi:

Disneyho temná strana! MkUltra vymytý mozog! Obchodovanie so sexom Proroctvo | Než budú správy (beforeitsnews.com)

# Boystown, jeden z najproduktívnejších webov zameraných na obchodovanie s deťmi na webe Dark Web, bol prepnutý do režimu offline a 4 boli zatknutí v rámci multiinštitucionálnej operácie vyvolanej nemeckým vyšetrovaním. Ďakujem 45. Tichý 18-mesačný projekt dokončený v Berlíne / Underworld Boys city Tunely zatvorené / ZATESNENÉ. Prebiehajúce tunely kostola Ku’damm ops Conn>. Staré letisko Letisko Schöne ops Contin. > Továreň na klony C18 <1957 DRen Lab. Pripojenie Boys Town.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1389164084189442048

Čína zachránila 700 nezvestných a unesených detí PEKING 3. mája (Sín-chua) – Čínske úrady zachránili viac ako 700 nezvestných alebo unesených detí a od začiatku roku 2021 (ministerstvo verejnej bezpečnosti) zatkli 86 podozrivých.

Film „SOUND OF FREEDOM“  rozpráva skutočný príbeh Tima Ballarda z prevádzky Underground Railroad, ktorý bojuje proti obchodovaniu s deťmi. https://ourrescue.org https://ourrescue.org/about  https://liberatechildren.org/blog/sound-of-freedom

Dokumentárny film Out of the Shadows: Out of Shadows (dokumentárny film) https://drcharlieward.com/out-of-shadows/

Web Pedo-Empire, 5 kníh, 49 kapitol online zadarmo: https://pedoempire.org

Satanská pedofília:  https://pedoempire.org/book-4-in-print-linked-table-of-contents/

S. CV-19 Hoax:

Panel lekárov odhalí fakty o injekcii Covid, účinky na ostatných a čo s tým možno urobiť!

Bill Gates podal a vlastnil patent č. 060606 na spoločnosť Covid. Zaujímavé číslo. Nemôžete patentovať nič v prírode, ale môžete patentovať niečo, čo bolo vyrobené.

Dôkazy ukazujú, že vojenský tím spolupracoval s laboratóriom, kde vznikla pandémia COVID-19

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/04/removing-articles-related-to-vitamin-dc-and-zinc.aspx

Analýza testovacích tyčiniek z testov COVID PCR v nemocnici na Slovensku potvrdzuje genocídu PDF

T. Zhrnutie pokynov na výmenu / vyplatenie

Ďalej je uvedený súhrn informácií poskytnutých spoľahlivými zdrojmi. Pretože sa veci každodenne menia, nižšie nemusí byť plán úplne presný. Postupujte podľa informácií uvedených v e-mailovom oznámení a na webovej stránke Secure Link.

Rozumiem, že web zabezpečeného odkazu, 800 # s, stanovenie termínu v Centrách vykúpenia a v bankách, plus možnosť zvoliť si miesto a čas vášho vymenovania, sa bude vzťahovať na všetkých držiteľov meny a Zim po celom svete.

Každá krajina bude mať svoj vlastný súbor postupov, ktoré musí dodržiavať. V e-mailoch budú pokyny, čo robiť. Niektoré krajiny budú uskutočňovať výmeny prostredníctvom pošty, iné striktne prostredníctvom bánk.

Oznámenie o vymenovaní / výmene:

E-mailové upozornenia prostredníctvom zabezpečených poštových serverov sa budú zasielať tým, ktorí nakupovali cudzie meny alebo dlhopisy Zim u renomovaných predajcov.

V týchto oznámeniach budú pokyny na výmenu / vyplatenie, ktoré vás nasmerujú na konkrétny web alebo na vaše osobné číslo 800.

Banky budú rozposielať e-mailové oznámenia (WF, BoA, Chase). Do zoznamu emailov pribúdajú už roky. E-maily pochádzali od predajcov, ktorí predávali online, a tí ich každý deň aktualizujú. Informácie sú na zabezpečených serveroch. Keď niekto kúpi menu a / alebo Zim od licencovaného predajcu, vaša e-mailová adresa bola poskytnutá do amerického ministerstva financií spolu s čiastkou meny / Zim.

Za posledných pár rokov prebehli previerky každého, kto si kúpil menu / Zim. Kontrola pozadia zahŕňala všetky mená, ktoré sa môžu vyskytnúť na ktoromkoľvek z početných zoznamov členov gangov, organizovaného zločinu atď. Vykonáva sa tiež veľmi základná kontrola, či existujú nejaké nevybavené zatykače alebo čakajúce obvinenia. Tieto kontroly boli vykonané na 99 percentách všetkých držiteľov meny / Zimu.

Ak ste spáchali trestný čin, ktorý bol proti ľudskosti, vražde, znásilneniu atď., – nebudete si môcť vymeniť. Len preto, že niekto bol odsúdený za trestný čin, nemusí sa mu zabrániť vo výmene, pokiaľ to nezahŕňa morálnu zdatnosť. Ak ste v spojení so zločineckou rodinou, zavraždili ste niekoho, gangy atď. – nebudete sa môcť zúčastniť. Bude zabránené aj vašej rodine. 99% ľudí s menou už malo vykonanú kontrolu pozadia. Jediné, čo môžu legálne urobiť, je s osobami s vynikajúcim zatykačom. Ak nie ste prepojení na zločinecké rodiny, drogových dílerov, môžete sa zúčastniť.

Webová stránka Safelink:

Ak ste nedostali e-mail alebo ste zmenili svoju e-mailovú adresu, môžete prejsť na webovú stránku Safelink a získať rovnaké informácie. Odkaz na SafeWeb bude zverejnený na rôznych stránkach, vrátane blogov, MZ, Dinar Recaps, Flemingov telegram, Discord a Intel v WordPress.

Odkaz SafeWeb bude fungovať pre Kanadu. RBC prevzala iná banka a bude to vybavovať. Odkaz bude fungovať pre Kanadu. 800 čísel pracuje pre Mexiko a Kanadu a môže fungovať aj pre ďalšie krajiny.

Na linku SafeWeb nebudete hovoriť so živým človekom. Dostanete otázky na základe verejne dostupných informácií. Môže byť 4 – 5 otázok. Môžu sa spýtať, či máte menu, Zim alebo oboje – iba odpoveď. Nezaujíma ich, čo máte – chcú vám iba získať správne číslo. Nebudú sa vás pýtať, aké meny máte. Ak nemáte Zim, pôjdete na jedno miesto. Ak máte obaja, môžete ísť na iné miesto. Sú rôzne situácie. Nie je potrebné uvádzať, koľko máte, ani sériové čísla.

Len čo úspešne odpoviete na otázky, dostanete 800 #, ktoré sa vás konkrétne týkajú. Časť tohto čísla môže používať časť vášho telefónneho čísla alebo časť vašej adresy IP. Akonáhle urobíte appt. to číslo 800 zase nie je dobré.

Vaše vymenovanie by bolo konkrétne pre vás a nikoho iného.

Ak by si ďalší člen potreboval dohodnúť schôdzku, potom by prebehol rovnakým procesom ako vy, aby ste dosiahli svoju vlastnú schôdzku.

Webovú stránku Safelink môžete dať komukoľvek, aj keď nevedel o RV / GCR.

Nikto nedostane vyššiu sadzbu ako ktokoľvek iný, ak dostávate svoje upozornenie z webových stránok Bezpečný odkaz.

Príprava na schôdzku:

Budete mať iba jeden termín výmeny / výmeny, ktorého hlavným účelom je výmena mien a splatenie dlhopisov. Vymenovanie bude krátke a efektívne. Podrobnosti môžete prediskutovať pri druhej schôdzke so svojím tímom Wealth Management.

Majte svoju menu v poriadku a vezmite si každú menovú a zimnú obligáciu, ktorú máte, na svoj termín. Všetko si to vymenia a vyplatia všetky Zim Bondy.

Pripravte si 1-2-stranové zhrnutie – kľúčové body – svojich humanitárnych projektov a projektov na vytváranie pracovných miest.

Usporiadajte svoju menu podľa krajiny a od najvyššej po najnižšiu.

Mať dve formy ID: vodičský preukaz, pas, rodný list atď.

Majte doklad o tom, kde žijete, napríklad účet za plyn, účet za elektrinu, bankový výpis atď.

Judy Poznámka: Ak ste bezdomovec, navrhoval by som mať seba a niekoho, kto vie o vašej situácii a kto by mohol preukázať svoju vlastnú identitu, podpísať notársky overené vyhlásenie o vašej situácii. Väčšina bánk poskytuje bezplatnú notársku službu.

Vaše vymenovanie:

Prineste si všetky svoje zahraničné meny. Ak máte menu, ktorá nie je súčasťou 22 mien, je možné ju vložiť na účet s viacerými menami a pri zmene kurzu ju vymeniť a uskutoční sa automaticky.

Armáda sa bude vymieňať na základniach. Tier 4B pôjde do Centier pre vykúpenie z dôvodu množstva meny a bol zriadený špeciálne pre tento účel.

V jednej chvíli sa chystali ukázať video a teraz už nie. Mohli prejsť každého za 3 dni, ak by pracovali 24 hodín.

Za každých okolností buďte zdvorilí, nehnevajte sa, nebuďte nároční, alebo vás vyprevadia za dvere a stratíte šancu na vykúpenie alebo výmenu. 

Ak vám nie je niečo jasné, opýtajte sa.

Vy a ktokoľvek, koho si vezmete so sebou na schôdzku, budete musieť podpísať Dohodu o mlčanlivosti, ktorej sa budete musieť držať, inak budú vaše účty zmrazené. Len čo podpíšete Dohodu o mlčanlivosti, držte hubu, inak vám budú odobraté finančné prostriedky. Nerozprávajte sa s príbuznými, o tom, čo ste dostali zaplatené atď.

Možno budete musieť vyplniť formulár KYC (Know your Client / Customer), ak máte zhrnutie / osnovu projektu alebo vytváranie pracovných miest.

Budete tam sedieť, kým nezavolajú vaše meno. Pretože Covid nebude môcť podať ruku.

Budú počítať vašu menu a Zim, aby ste vedeli, čo máte.

Potom ponúknu Zim, nie veľa času na rozhovor. Môžete buď prijať, alebo odmietnuť. Nevieme, aká je predvolená sadzba. Ak chcete vyššiu sadzbu, nastavíte inú aplikáciu buď v ten deň, alebo v iný deň.

Prejdú váš prehľad vášho humanitárneho projektu, aby zistili, či viete, o čom hovoríte. Dostanete príležitosť dojednať mieru pre humanitárny projekt.

Termín bude asi 15-20 minút. Vrátite sa späť, aby ste sa stretli s WM (Wealth Managers), možno budú môcť urobiť v ten istý deň.

Pri Vašom vymenovaní dostanete 9 000 dolárov v hotovosti a predinštalovanú debetnú kartu s 2% z vašej výmeny na karte až do výšky 10 miliónov.

Môžete sa porozprávať s WM, že môžu dostávať listy, aby vám ukázali, že máte prostriedky na nákupy. Väčšinu vecí urobíte na 2. stretnutí, do 15 dní.

Peniaze budú digitálne, ale budú sa môcť čerpať prostriedky z bankomatu alebo banky. Stále pracujú na podrobnostiach a možno sa to dozvieme, až keď pôjdete na schôdzky.

Nemusíte mať dôveryhodný účet, aby ste mohli ísť dovnútra. Banka má kostru dôveryhodnosti – a zveruje banke zodpovednosť, kým sa nedostanete do trustu podľa obyčajového práva a potom nebudete mať kontrolu. Preto nastavíte appt. do 15 dní po výmene.

Po vašom vymenovaní budú vaše peniaze vložené do Skeleton Trust. Budete mať 90 dní na to, aby ste svoje prostriedky dôverne presunuli tam, kam chcete.

Po vašom vymenovaní budete chcieť otvoriť jeden neúročený účet pre každú menu Currency & Zim. Môžete spolupracovať so svojím právnikom alebo tímom Wealth Management a vložiť peniaze do dôveryhodných účtov.

Bude vám pridelený tím Wealth Management, ktorý bude uľahčovať vaše humanitárne projekty a bude vám radiť, ako spravovať a zveľaďovať svoje peniaze. 

Získajte podpísanú originálnu kópiu všetkého vo svojej schôdzke a na základe súhlasu tímu Wealth Mngmt PODPISUJTE PODMIENENÉ. 

Banky 1. úrovne: Chase, 5. tretia, Citi, Wells Fargo, BofA, HSBC

Dodržiavajte svoju dohodu o mlčanlivosti alebo všetky vaše peniaze budú zmrazené. 

Zostaňte skrytí. Svoje bohatstvo nikomu nezverejňujte. Náhle bohatstvo vám môže zničiť život, ak to dovolíte.

Humanitárny projekt:

Ak máte humanitárne projekty, neakceptujte predvolené sadzby ani pre Zim, ani pre obe meny. Váš tím Wealth Management využijete na vyjednávanie sadzieb potrebných na uskutočnenie vášho projektu.

Ak máte humanitárny projekt, vezmete si odrážku s obrysom do svojho vymenovania a zanecháte s nimi kópiu. Ak máte tabuľky s rozpočtom, zahrňte to tiež.

Kľúčové magické slová pre humanitárne projekty: tvorba pracovných miest, miestne, národné a medzinárodné humanitárne, filantropické, globálne liečenie, viacgeneračné, práca s vládou na národnej infraštruktúre.

Dane:

Tieto výmeny a spätné odkúpenia sa považovali za udalosti oslobodené od dane. Úroky, ktoré získate z peňazí, ktoré v banke zostanú počas výplatného obdobia, budú zdanené.

Výmeny / vykúpenie pre osoby staršie ako 70 rokov:

Je stále v hre miera „viac ako 70 rokov“? Áno. V zásade vám ponúknu dohodu. Ak si to neprajete, nemusíte nastavovať dlhodobé platby. Toto sa vzťahovalo na vek 65 rokov a viac, ale zmenilo sa to na vek 70 rokov a viac.

Kurzy výmeny mien / vykúpenia dlhopisov:

Presný výmenný kurz alebo kurz spätného odkúpenia nebudú zverejnené, kým sa nezačne výmena, takže tieto informácie nebudú zasvätené, kým nedôjde k vášmu vymenovaniu.

Posledné známe predvolené menové kurzy pre USA:

Dinár: 16,37 dolárov

Dong: 14,25 dolárov

Hovorí sa o predvolenej rýchlosti pre USA v USA: 11 – 33 miliónov dolárov a možno až 155 miliónov dolárov na každú 100T zimovú bankovku. Do termínu určenia by som nevedel presnú sadzbu.

Zim-né vykúpenie:

Ak máte Zim, ponúkne sa vám predvolený balík. Predvolená sadzba pre Zim je v USA posuvná. Všetko sa to mení. V iných krajinách to môže byť odlišné.

S predvolenou sadzbou / balíkom na Zim nepotrebujete humanitárne projekty.

Na serveri Zim bude predvolený balík. Ak sa vám nepáčia sadzby a máte humanitárny projekt, môžete vyjednať vyššie sadzby v závislosti od potrieb vášho projektu. Urobíte to na druhom stretnutí so svojím správcom majetku pomocou prezentácie svojho humanitárneho projektu.

Ak máte Zim, potom nedostanete Zmluvné kurzy za menu (Dinár, Dong). Dostanete medzinárodný kurz. Bude dostatočne vysoká; možno nebudete potrebovať sadzby zmluvy.

Peniaze pôjdu do trustu a štruktúrovanej výplaty a môžu trvať až 100 rokov.

Existuje limit 2 – ZIM potom znížená sadzba pre ďalšie zimné poznámky? V jednom okamihu povedali 10, potom 5 (100 T) a potom 2. Všetko z toho zatiaľ nie je overené. Bolo mi povedané, že nie je obmedzený. Bude to vyjednaná sadzba, ak ich máte 10. Môžete rokovať o 1 bankovke. Nič nie je napísané konkrétne.

Ak máte Zim, nebudete mať zmluvné sadzby za svoju menu. 

Vytvorte štruktúrovanú výplatu so Zimom, kde žijete z úrokov … medzi 60 – 100 rokmi. (80% MUSÍ ísť do vašich vlastných alebo národných a medzinárodných humanitárnych projektov, ktoré predložia pri vašom vymenovaní.) 

Zmenáreň:

Ak máte menu a nemáte Zim, ale máte humanitárny projekt, môžete požiadať o Zmluvné sadzby, ktorých výška závisela od potrieb vášho humanitárneho projektu.

Ak napríklad držíte milióny v Dinároch, môže sa od vás vyžadovať, aby ste mali projekt a štruktúrovanú výplatu.

Váš Dong & Dinar bude k dispozícii nasledujúci deň a 20% Zim bude na vašom účte do troch dní.

Tím pre správu majetku:

Ak máte meny, mohli by ste mať niekoľko miliónov – budú od vás chcieť, aby ste to vložili do pákového efektu a spolupracovali s tímom Wealth Management a že budú mať prostriedky na karte.

Do 15 dní si dohodnete ďalšie stretnutia, aby ste sa stretli s tímom WM, napríklad Morgan Stanley. Vo vašom tíme budú právnici, obchodníci, sekretárka, účtovník atď.

Súčasťou tímu WM je, že má odborné znalosti pre tento typ vecí a pre to, aby ste si tiež mohli nechať toľko peňazí. Ak máte tabuľky, ktoré ste vypracovali pre svoje projekty, vezmite ich so sebou a ukážte ich WM alebo tým, ktoré vám pomôžu. Môže sa vyžadovať licencia. Skutočne záleží na tom, čo a kde budete robiť. Niektorí, ktorí môžu chcieť vyčistiť oceány, môžu ľudí spojiť, aby spolupracovali. Je dobré mať približnú predstavu o tom, čo si myslíte, že to bude stáť. Niektorí si myslia, že dostanú 100T – to sa nestane. Budú sa združovať, vďaka čomu sa vám z dlhodobého hľadiska bude lepšie.

Správcovia bohatstva tiež spadajú pod NDA. Je to ako oprávnenie klienta advokáta. Nemôžete sa rozprávať so žiadnymi členmi rodiny.Existujú 3 NDA a sú vhodné na približne 6 mesiacov, ale môžu trvať 5 rokov, v závislosti od toho, koľko peňazí máte.

Rôzne Informácie:

Keď s tým prvýkrát vyšli, niektorí dostali SKR a dali sľuby a niektoré sa neuskutočnia. Niektorým ľuďom sa to klamalo. Keď potom táto skupina začínala, existovali ľudia, ktorí dostávali iba 0,25 za dinár. Niektoré z cirkevných skupín, ktoré sa vymenili pred rokmi, dostali za dolár len pár centov. Tí, ktorí mali SKR v Gen. 64, mali zmluvu s úrokovými sadzbami. Zim v ňom nebol, ani Dong, iba dinár. Teraz aj tí, ktorí majú SKR, môžu teraz vymeniť za viac, ako bolo na SKR. Vraj sa s nimi treba začať kontaktovať.

U. Okultný kalendár démonických sviatkov:

21. – 26. apríla až 1. mája sa konal satanský sviatok Grand Climax Da Meur a Corpus De Baahl podľa Okultného kalendára démonických sviatkov, ktorý zostavili profesionálni terapeuti z detských účtov ich klientov Satanic Ritually Abused (SRA).

Prípravu na sviatky Grand Climax Da Meur a Corpus De Baahl sviatky oslavovali krv a sexuálne orgie, ktoré vyvrcholili ľudskou obeťou ženy vo veku 1 – 25 rokov – čím nevinnejšia, tým lepšia – nasledovala konzumácia ich mäsa a pitie ich krvi Adrenochromed.

Uvedomte si satanistické aktivity vo vašom okolí a pomôžte zachrániť rozumom kontrolované deti a dospievajúcich, ktorí sú nútení podieľať sa na znásilňovaní, mučení a vraždení seba a iných detí.

Mesiace vopred satanskí veriaci plánovali svoje prázdniny únosmi detí a dospievajúcich, zatiaľ čo bežne páchatelia impregnovali nedospelých a dospievajúcich, aby produkovali svoje vlastné obete. Dojčatá, deti a dospievajúci hladovali, mučili sa a používali ich v sexuálnych orgiách na prípravu obradov ľudských obetí.

Nahláste podozrenie na satanské aktivity miestnemu orgánu činnému v trestnom konaní. Pretože o satanistoch bolo známe, že prenikajú do policajných oddelení, zakryjúc svoje stopy kontaktovaním kontaktov s USA pre prisťahovalectvo a clá (ICE): https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form a Federálnym webom o obchodovaní s ľuďmi: https: //www.state.gov/humantrafficking/

Ak sa chcete zapojiť do úsilia o záchranu detí pred medzinárodným obchodom so sexom, kontaktujte Tima Ballarda v spoločnosti Operation Underground Railroad a / alebo neziskovú organizáciu Saving Innocence. https://ourrescue.org/    https://savinginnocence.orghttps://www.youtube.com/watch?v=FT4tmI8YxCU&feature=emb_rel_end

V. „Dvadsaťdva tvárí: vo vnútri mimoriadneho života Jenny Hillovej a jej dvadsiatich dvoch viacerých osobností“ ,

Judy Byington, predhovor Dr. Colin A. Ross, MD RAW: Dr. Colin Ross – Robert David Steele

Jenny popisuje satanskú detskú obetu:http://www.youtube.com/watch?v=F626Lsrdwg4

UPOZORNENIE: Jenny poskytla grafický popis toho, ako bola v útlom veku piatich rokov znásilnená, mučená a nútená pozerať sa na detskú obetu. A okrem Božieho zásahu bola takmer zabitá – nie na rozdiel od nepríjemných skúseností tisícov ďalších detských obetí satanských ctiteľov. Zdá sa, že páchatelia satanských nasledovníkov sú organizovaní z organizácií CIA USA, Queen Elizabeth, Illuminati Banking a vatikánskeho kultu detskej obete Deviateho kruhu až po Clintonovcov, Hollywood, Pizzagate a miestne dospievajúce spolky. Financoval ich ten istý Cabal, ktorý riadil náš globálny menový systém – samotná organizácia, ktorá bola v procese znižovania aktiváciou globálneho resetovania meny. Niet divu, že prezident Trump vyhlásil: „Títo ľudia sú chorí.“ 

W. The Global Currency Reset and NESARA / GESARA was all about the Children 

Nie je to o peniazoch. Reč je o deťoch – tisíce podvyživených a traumatizovaných detí, ktoré boli na počesť Satana znásilňované a vraždené, aby ich elitní páchatelia mohli údajne získať moc a ovládnuť svet. Prvým oficiálnym činom, ktorý prezident Trump urobil ráno pred tým, ako zložil prísahu do úradu, bola návšteva ústredia CIA a vyhlásenie vojny medzinárodnému kruhu obchodovania s deťmi, ktorý riadia tieto globálne elity. Postime sa a modlime sa za tieto milióny malých detí, ktoré práve teraz boli zachránené z podzemných tunelov Cabal po celej planéte a mučené a zabíjané satanskými Covensmi hneď vedľa. Modlime sa tiež za tie vojenské jednotky na celom svete, ktoré riskovali svoje vlastné životy, aby ich zachránili. Starodávna doktrína pôstu a modlitieb bola vysvetlená tu v čase 10:30:32 hod.: https://www.youtube.com/watch?v=4Mb9gU6DmKs 

Judy Poznámka: Ani teraz, ani nikdy som nedostala peniaze za písanie mojich aktualizácií a článkov. Kompenzáciou bolo poskytnutie predajní na pomoc Zachrániť deti odhalením právd o veľmi tajnom zneužívaní satanizmu, pedofílii a detskej obete, ktorá v našej medzinárodnej spoločnosti zúrila.

Vyššie uvedené bolo zhrnutím informácií z internetu. Bolo by na čitateľovi, aby si urobil vlastný výskum a rozhodol sa, či je alebo nie je platný.

Keď zistím, o čo ide, pošlem webovú stránku Safe Link a navyše bude zverejnená na niekoľkých webových stránkach Dinar. Rozumiem, že prepojením na web Safe Link vygeneruje dohodu o mlčanlivosti, ktorá bude podpísaná, aby bolo možné získať vymenenia / výmeny.

 Po podpísaní tohto oznámenia o mlčanlivosti nebudem môcť s e-mailom, poštou ani s nikým hovoriť o výmennom procese po dobu 90 dní, takže budem mlčať a tých 90 dní si budem brať, aby bol môj humanitárny projekt zorganizovaný a funkčný.

Toto nie je zbohom. Očakávam, že v blízkej budúcnosti budem spolupracovať s mnohými z vás. Nemôžem vám povedať, ako veľmi ma bavilo spoznávať vás. Navždy zostanete v mojom srdci.

Veľké poďakovanie patrí tým oddaným a odvážnym poskytovateľom Intel, ktorí si želali zostať neznámymi; pokoriť Wildfire Lady, ktorá je schopná odhaľovať pravdu; Marthe, ktorá nepretržite nepretržite pracovala na tom, aby rozoznala, čo je vo falošných správach skutočné; Bradovi, ktorý robí skvelý výskum; Bonni B, ktorý odhaľuje základné príčiny toho, čo sa skutočne deje, a Kenovi, ktorý odhaľuje takmer neobmedzené množstvo informácií o pedofílii od spoločnosti Intel, aby nám pomohli Zachrániť deti.

Poďakujme Q, že reset konečne nastal. Prajem vám, aby sa vám vo vašom humanitárnom úsilí darilo, a teším sa na stretnutie s vami na druhej strane, kde spoločne zlepšíme život všetkým.

Trpezlivosť je cnosť. Mať cnosť je znakom dobrej mravnej bytosti. Dobré mravné bytosti majú moc premáhať zlo a meniť svet. A budeme !!! . . .Judy


Judy Byington – autorka, MSW, LCSW, terapeutka, novinárka

autorka knihy „Dvadsaťdva tvárí: vo vnútri mimoriadneho života Jenny Hillovej a jej dvadsiatich dvoch viacerých osobností.“

Zasvätila svoj život humanizácii a zvyšovaniu povedomia verejnosti o málo známych účinkoch rituálneho zneužívania a programovania kontroly mysle, ktoré tragicky spôsobujú formovanie viacerých osobností u detí.

Skúsme ich rozdeliť, budú zlyhávať, budú všade, lebo ak pôjde jeden pôjdeme všetci podporiť POTUS, následujme plán Q, dôverný plán.

Poznámka Judy: Dátumy zobrazené nižšie sa môžu ľahko meniť podľa analýzy možných udalostí kvantovým počítačom a v závislosti od toho, ako sa určité udalosti odohrali.

Cez víkend v nedeľu 7. marca boli vyplatené dlhopisy vyššej úrovne na účty Dubi 1,2. Štart brokovnice triedy 4B (nás, skupina Internet) sa očakával okolo pondelka 8. -9. marca a bude smerovať k Slnku. 14. marca.

Núdzový vysielací systém pre nový satelitný systém Starlink vesmírnych síl sa mal aktivovať za týždeň alebo dva PO VÝMENE / VYKÚPENÍ Tier 4B. Keď ju spoločnosť Starlink prevezme, bude pokrývať všetky mediálne výstupy a odosielať denné správy do všetkých telefónov po celom svete.

7. marec, 14. marec a 17. marec sa Deň sv. Patrika zaradil do kalendára Q, v ktorom sa uvádza, že v 7 kráľovstvách bude 7 dní trúbiť 7 trúb. Posledné udalosti, ktoré sú uvedené nižšie, tiež naznačujú, že v prípade bezprostredne hroziacej udalosti Defcon 1 kedykoľvek a kdekoľvek hrozí 7 búrok:

V čínskej priehrade Tri rokliny sa vyskytli štrukturálne poruchy, ktoré zadržiavali ohromujúcich 39 miliárd kubických metrov vodnej nádrže tak veľkej, že jej zničenie by malo merateľný vplyv na rotáciu Zeme. V piatok 5. marca spôsobil Monson v Číne, že hrádza je takmer v štádiu vrcholenia a dosahuje vrchol. Povodeň by mohla zasiahnúť veľké mestá a zničiť aj zariadenia pod priehradou (tunely vedúce do Wu-chanu) vrátane bitcoinu spoločnosti Cabal a chi / ld se / x traffic / king, org / har / vesting, fungovania zbraní a drogových krúžkov.

Nová Čína zakrýva obavy z najväčšej priehrady na svete „na pokraji zrútenia s rizikom prílivovej vlny, ktorá by mohla zničiť mestá“ (thesun.co.uk)

Po katastrofe Cabal’s Three Gorges Dam s odobratím ich peňažných zásob implementáciou globálneho resetovania meny sa svet zrejme stretol s odvetou Cabal prostredníctvom kybernetických útokov, pádu burzy cenných papierov a pádu internetu spolu s celosvetovými sociálnymi médiami – Social Media blackout.

Na nápravu problémov Aliancia plánovala vydať svoje nové komunikačné a núdzové vysielacie systémy Starlink, ktoré zahŕňali denné prezidentské správy zasielané na telefóny globálne, pričom po celej planéte došlo k prechodu na energiu Telsa free.

Aby bolo možné zvládnuť všetko, existovala možnosť, že USA a ďalšie krajiny budú v národných uzamknutiach vrátane objednávok na zatvorenie škôl a firiem na niekoľko dní.

Uzamknutia bolo možné objednať kedykoľvek v závislosti od toho, ako sa udalosti odohrali. Zasvätený Trump, Robert David Steele, uviedol: „Patrioti boli vyzývaní, aby sa zdržiavali mimo ulíc a mimo mestá Kapitolu – bolo známe, že sa plánujú udalosti pod falošnou vlajkou určené na diskreditáciu vlastencov. NENÁSILIE bolo DOLEŽITÉ. Dodržiavajte zákon a nechajte udalosti dohrať dokonca. “

Kalendár podujatí:

USA podliehali stannému právu – pričom americká armáda považovala za svojho vodcu prezidenta Trumpa. Trump bol vo svojom „zimnom Bielom dome“ v meste Mar-a-Lago na Floride a všetky tímy RV a armáda sa s ním stretávali, aby dokončili štart brokovnice RV.

Obnovená republika zakladala svoje federálne hlavné mesto a pokladnicu na suverénnych územiach pôvodných Američanov okolo Houstonu a Austinu TX.

Charlie Ward: Prezident Trump bol vo štvrtok vo Švajčiarsku. 3. marca. Priletel na Air Force One. Podpísal dokumenty na prepustenie NESARA / GESARA. Federálny rezervný systém bol zálohovaný do štátnej pokladnice, takže bude môcť vládnuť … takže ju nebudeme označovať ako Federálny rezervný systém, bude to štátna pokladnica … Federálna rezerva bola súkromná spoločnosť…

Pondelok 15. marca bolo naplánované zavedenie balíkov na odpustenie dlhov k jubilejnému dlhu NESARA a vyplatenie federálneho dlhu za hypotéky, kreditné karty a ďalšie minulé federálne kryté dlhy.

Sobota, 20. marca podľa Kalendára Q je plánovaným posledným dňom 60-dňového prenosu prezidentskej moci, ktorý sa začal 20. januára falošným dňom inaugurácie B / iden (verejné právo č. S.394 116-121: Zákon o zlepšení prezidentskej transformácie z roku 2019, prijatý na 116. kongrese 3. marca 2020). Pred 20. januárom však Trump podpísal výkonný rozkaz, ktorý dal vojenskú kontrolu nad krajinou na nasledujúcich 120 dní – ktorý by mal trvať až do 2. polovice mája 2021.

Nedeľa 21. marca POTUS a John by mali byť uvedení do života podľa Q kalendára. V ten deň sa malo vysielať na stanici HBO program „Into the Storm“ o Q, teda o [Q] Anone.

Očakávalo sa, že do 15. apríla 2021 bude americká republika obnovená v koncepciách pôvodnej ústavy.

A. 6. marca: Flemingov vojenský kontakt Intel:

O 8:48 hod. ráno 6. marca sa veci začali hýbať, aby sa dokončilo resetovanie GCR / RV.

V stredu 3. marca Trump odletel do švajčiarskeho Bernu, aby podpísal protokoly NESARA / GESARA vrátane finančných prostriedkov od starších po prúdy po úrovne 3-4A, B.

Štvrtok 4. marca do soboty 6. marca Trump a armáda zaradili implementáciu obnovených republikových protokolov do vysokej rýchlosti.

Tento víkend boli účty D1, 2 hydratované s likviditou dlhopisov na následné streamovanie na úrovne 3-4A, B. Začiatok likvidity brokovnice bol asi niekoľko hodín až pár dní.

Náš vojenský kontakt Intel potvrdil túto správu, že H / illary C / linton bola začiatkom tohto týždňa zatknutá Navy Seals a bola na ceste k
Viac o tomto zdrojovom texte. GITMO: https://realrawnews.com/2021/03/navy-seals-arrest-hillary-clinton/(edited)

B. Pozorovanie 6. marca v deň svätého Patrika 17. marca 2021 – Yudd:

A stained glass window depicts Saint Patrick dressed in a green robe with a halo about his head, holding a sham rock in his right hand and a staff in his left.

Kto vie, že 17. marca 2021 bude všetko v poriadku, znamená to „ZELENÉ“:

Podľa Q kalendára:

BÚRKA ZAČÍNA Daniel (7.17) EBS 4. až 14. marca.
Všetky dlhy vyrovnané / peniaze vyplatené IDES OF MAREC = rímsky kalendár 15. marca.
Q ukázalo odpočítavanie 21 dní ‘do 19. marca.
Všetko dokončené do 17. marca, DEN PATRICKA
[ZAREGISTROVANÁ SLOBODA]
O 2 DNI ČASOVÝ PLÁN:
Natrvalo od 20tého.
POTUS a John slávnostne otvorenie 21. dňa.

Uvoľnenie hadov: Podľa legendy bol Svätý Patrik z Írska prepustený hadmi. Podľa biológov v Írsku had nikdy nebol. Diplomatické vysvetlenie je také, že hady predstavujú metaforu pohanstva, ktoré prinútilo svätého Patrika odísť. Niečo mi hovorí 17. marec 2021 je začiatkom niečoho.

Rovnakým spôsobom nás všetkých testuje temná strana = had

Rovnakým spôsobom nás všetkých uvoľňuje had.

S láskou, Yudd

C. Medzinárodný súdny spor o škandále C19:

Nemecký právnik Reiner Fuellmich a tisíce právnikov po celom svete vedú hromadné žaloby proti úradníkom verejného zdravotníctva vo viacerých krajinách za „škandál C19“, podľa ktorých by mali byť všetci zodpovední stíhaní kvôli občianskoprávnym škodám, manipuláciám a sfalšovaným testovacím protokolom, ktoré stoja nespočetné množstvo životov, podnikania a obživy.

D. Štát D / eep state, ktorý kontroluje Izrael a Irán, rokuje o kapitulácii

popravený: Rothschild: https://benjaminfulford.net/ Vláda USA rokuje o dohode o kapitulácii s frakciou štátu D / eep, ktorá kontroluje Izrael a Irán. Stalo sa tak po poprave bývalého šéfa globálneho štátu D / eep „Pindara“ Benjamina de Rothschilda, ktorý bol uväznený v polovici januára a ktorého vojenský tribunál skončil popravou koncom februára.

E. piatok 5. marca 2021

200 zvláštnych príslušníkov zabitých na DUMB po záchrane detí: Gene Decode: Rozhovor s DUMB v podzemí | Paranormálne | Before It’s News Minulý týždeň Cabal vyhodil do vzduchu asi 200 z 2 000 vojakov Special Ops a predstieral, že sa vzdajú na DUMB. Razili tunely na 2,5, 5,0 a 10,0 kilometroch a zachraňovali deti. Stalo sa to medzi dvoma ostrovmi v Atlantickom oceáne. To bol dôvod, prečo bola americká vlajka na pol stožiaru pri Mar A Largo.

F. Štvrtok 4. marca:

Biely dom: Sniperi sa vracajú, keď sa z trávnika stále šíri dym

G. piatok. 6. marca Dôkazy o dvoch paralelných svetoch:

Šokujúce dôkazy na očiach, ktoré nikto nevidí! Dva paralelné svety a ležiace spravodajské médiá! Video musíte vidieť| Stanovisko – konzervatívne Before It’s News

Iba spätný pohľad na niektoré veci, ktoré som sa vám snažíme ukázať. Ale veľmi málo je poslucháčov, a preto dúfam, že vás baví nosenie tej špinavej plienky cez tvár. Dúfam, že ho budete nosiť dlho a možno, keď dostanete vakcínu a zmiznete z tohto sveta, prebudíte sa v ďalšom svete do novej reality a nakoniec uvidíte, ako veľmi ste boli hlúpy vo svojej minulej realite!

H. Sobota. 7. marca v zákulisí:

4. marca sa ukáže ako nezmysel, ale potom … v zákulisí bolo odhalené niečo nemysliteľné! | Politika | Before It’s News

https://youtube.com/watch?v=hCcW4BYG0Xs

NEBEZPEČENSTVO – Chráňte svoj inteligentný merač! Chráňte svoju rodinu pred zabitím mriežky Iluminátov!

Justus Knight: Ukázalo sa, že 4. marca nie je nič iné ako Qanonsense!  V zákulisí však bolo odhalené nemysliteľné! Tajná pravda, ktorú nikto nechcel odhaliť, rýchlo vyšla najavo. Prevediem vás posledných 72 hodín, aby som vám ukázal všetku zmenenú realitu, ktorá je teraz v krištáľovo čistom zameraní. Si pripravený? Pripravte sa na to, že vezmete obrovskú lyžicu pravdy, a my vám ukážeme, ako sú všetko dve strany jednej mince! Boh žehnaj!

I. sobota 7. marca KEMPY Pod Bielym domom odpálené:

Tunely pod Bielym domom boli odpálené! – Video musíš vidieť | Stanovisko – konzervatívne Before It’s News

J. Sat. 7. marca Dymová clona všade okolo areálu Bieleho domu:

Biely dom: Snajperi sa vracajú, keď sa z trávnika stále šíri dym | Ekonomika | Before It’s News

K. Sobota 7. marca KUMMETY pod kapitolom, zachránené deti, vojaci ČKS nájdení v tuneloch:

Aktuality: Mariňáci, čínski vojaci, hromadná streľba, zatýkanie, Trump! –Video musíš vidieť | Vojna a konflikty Before It’s News Tunely a DUMBY nájdené pod hlavným mestom a námorníci ich stále čistia a zachraňujú deti. Vojaci ČKS, ktorí sa našli v bludisku tunelov a boli prenasledovaní, podáva Scott McKay čínskym informáciám o spojenectve.

Tunely a DUMBY nájdené pod hlavným mestom a námorná pechota ich stále čistila a zachraňovala deti. Vojaci ČKS, ktorí sa našli v bludisku tunelov a boli prenasledovaní, dáva Scott McKay čínskemu intell ohľadne spojenectva. Veľa sa deje a bude to divoké !!!

L. Sobota 7. marca: lekárske postele

Lekárske postele

VYTLAČENÉ TAJNÉ TECHNOLÓGIE: Med postele, replikátory, energia zadarmo, hviezdne brány a antigravitácia

M. Sat. 6. marca:

Ukázalo sa, že 4. marca je to nezmysel, ale potom … v zákulisí je odhalenie nemysliteľného! | Politika | Before It’s News

Ako pomocou kvantovej fyziky ľahko prejaviť všetko, čo si prajete

N. Piatok 5 Marca 2021 QFS, Ward:

 QFS With Nicholas Veniamin & Charlie Ward

O. Piatok 5. marca 2021 Štruktúrované výplaty,

Giles: „Program štruktúrovaných výplat objasnený“, Ron Giles – 3.5.21

P. Sobota 6. marca Pence Eludes Capture:

Pence Eludes Capture, vojenský bojovník Blogovanie / občianska žurnalistika Before It’s News

Americké vojenské prostriedky, ktoré operujú na základe právomoci Donalda Trumpa, boli podľa zdroja Trumpa, ktorý je s touto operáciou oboznámený, v dosahu niekoľkých stôp od zadržania bývalého viceprezidenta Michaela Pencea v tajnom útulku, kde sa skrýval niekde v južnej Indiane.

Ako už bolo skôr oznámené, Donald Trump označil Pencea za „zradcu Ameriky a jej obyvateľov“ po tom, čo sa vtedajší viceprezident Pence postavil na stranu demokratov počas certifikácie volebnej kampane 6. januára. Jeho neuvážený výber si vyslúžil Trumpovo nepriateľstvo. Odvtedy Pence lietal po celom svete a dúfal, že nájde krajinu, ktorá nemôže byť vydaná, a ktorú by mohol nazvať domovom. Ale nikto ho nechcel. Ani Vladimír Putin.

Trump dal Penceovi veľa príležitostí na ospravedlnenie a pomenovanie svojich spoluspiklencov z Deep State, ale Pence na konferencii CPAC 21. – 25. februára v Orlande vo Floride odmietol pozvanie na uznanie viny a požiadanie o odpustenie. Keby Pence vyhovel, Trump by preukázal zhovievavosť a skartoval uzavretú obžalobu, ktorá ho obviňuje z trestných činov proti Amerike a jej obyvateľom, uviedol náš zdroj.

V stredu 2. marca dostal Trump spravodajské spravodajstvo, v ktorom uviedol, že Pence sa fyzicky dištancoval od svojej rodiny a skrýva sa v prenajatej chatke neďaleko Knobstone Trail v južnej Indiane, oblasti známej členitým terénom a hustými tienistými lesmi. Nie je jasné, či si budovu prenajal na svoje meno alebo alias.

Q. Štvrtok 4. marca DUMBS pod USA:

Vládne metro: Podzemné vojenské základne, zásobníky a tunely pod USA – pre väčšinu ľudstva táto sieť pod zemou popiera predstavivosť. Alternatíva | Before It’s News

Nižšie je uvedené nové dekódovanie v systéme DUMB a v rámci Pozemskej vojny.

Možno žijete v jednej z amerických zón smrti a nemáte o tom potuchy.
Čo keby si to bol ty? Čo by si robil?

V najbližších minútach vám ukážem mapu USA Nuclear Target, kde zistíte, či žijete v jednej z amerických zón smrti.

https://youtube.com/watch?v=4G2XRNEHM_E

R. Thurs. 4. marca: Zatknutie námornej pechoty Hillary Clinton:

Zatknutie námornej pechoty Hillary Clinton Blogovanie / občianska žurnalistika Before It’s News

„Zamknite ju“ sa konečne dočkala…

Real Raw News sa dozvedeli, že americké námorníctvo SEALS lojálne k Donaldovi Trumpovi prepadli majetky Hillary Clintonovej v Chappaqua v štáte New York. Zatkli ju pre obvinenie zo zrady, zničenia vládneho majetku a pomoci nepriateľovi.

K zatknutiu došlo v utorok v noci, podľa zdroja na obežnej dráhe Trumpa, len pár hodín po tom, čo Trump hovoril s kontradmirálom Hughom W. Howardom z amerického velenia pre špeciálne operácie a dal mu „mamutie“ dôkazy o Clintonovej kriminalite, ktoré siahajú až k do jej minulosti na ministerstve zahraničia. Medzi dôkazy údajne patria tisíce nikdy predtým nevidených e-mailov, ktoré Clintonová kyselinou umyla pred prezidentskými voľbami v roku 2016, ako aj dokumenty, ktoré ju implikujú v súvislosti s vraždami republikánskych zákonodarcov v celej krajine. Dôkazy boli také presvedčivé, dodal náš zdroj, že admirál Howard mal problém veriť, že Clintonová nebola pred rokmi uväznená.

Trumpov tím lepšie povedané sledoval C / Lintonovú už dlho a vedel, že v utorok večer bola vždy sama. Vtedy ju SEALS chytili, “uviedol náš zdroj.

Pod rúškom temnoty krátko po 2:00 ráno preniklo do sídla Chappaqua osemčlenný oddiel od Naval Special Warfare Group 3. Záhadné bolo, že ráno toho dňa chýbali podrobnosti tajnej služby C/lintona o dvoch mužoch, ktoré zvyčajne žijú v penzióne na pozemku. SEALS vyčistili hlavnú budovu a potom ticho prerazili dvere do jej spálne, kde ju našli bdelú, ako nacvičuje prejav pred kozmetickým zrkadlom. Vystrelili jej do krku jedinú šípku na upokojenie, povedal náš zdroj, potom je zalepili ústa a utesnili jej cez hlavu čierny látkový vak.

SEALS tiež zaistili niekoľko notebookov a balíkov papiera, uviedol náš zdroj.

„Neviem, kam ju vzali; to vie iba Trump. Je to však dôkaz, že Trump a armáda začali kabalu vynášať. Trvalo mu to dlhšie, ako čakal, dlhšie, ako chcel, ale lepšie neskoro ako nikdy. Trump robí pre Ameriku to, čo je správne, “uviedol náš zdroj.

Trump ju čoskoro pošle do zálivu Guantánamo, aby čelila vojenskému súdu pre jej zločiny proti Amerike a jej obyvateľom. Na záver uviedol, že náš zdroj GITMO je riadený námornou pechotou a americké námorníctvo, ktoré obaja opustili Joe B / iden a namiesto toho sa zaviazali, že pomôžu Donaldovi Trumpovi poraziť sily temna, ktoré po celé desaťročia obklopujú národ korupciou.

S. Piatok 5. marca 2020 Volebný podvod, Lindell:

Absolútny dôkaz Mike Lindell gabTV: VIDEO(gab.com)

T. Hnutie pravdy

Hnutie pravdy bolo obsadené Patriotmi na celom svete, ktorí milovali slobodu a chceli spolu komunikovať. Prvýkrát sa stretli minulý víkend v Las Vegas s Juanom O Savinom, kde usporiadali a recenzovali film „Sound of Freedom“. Hnutie Pravdy, ktoré je teraz viac ako milión silné, sa bude stretávať každý rok. Budúca konferencia sa bude konať budúci rok v priestoroch prezidenta Trumpa Mar a Largo na Floride. Ak sa chcete stať súčasťou Hnutia pravdy, pošlite e-mail na sekretárku Charlieho Warda, Tara: tara@drcharlieward.com

Pozadie filmu „Sound of Freedom

Filmový trailer „Sound of Freedom“:

Skutočný príbeh v pozadí boja podzemnej železnice Tima Ballarda proti medzinárodnému priemyslu Chi / ld Se / x Traffic / king v hodnote 150 miliárd dolárov – každý rok sa unesie viac ako dva milióny detí.

U. C19 Hoax:

966 úmrtí po očistení C19: CDC report

Farmaceutický technik pripraví dávku vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19 počas hromadného očkovania na parkovisku Coors Field v Denveri v Colorade 20. februára 2021.

Rozhovor Scotta McKaya „Patriot Streetfighter“ s Ann Vandersteel! – Video musíš vidieť

https://youtube.com/watch?v=6sqDbYqANos

Dr. Sherri Tenpenny vystavuje 10 smrteľných nebezpečenstiev vakcín Pzifer / Johnson & Johnson Covid-19! – Alex Jones – Musíš vidieť video

Toto je zatiaľ jedna z najkomplexnejších prezentácií o vakcíne COVID. Skvelý rozhovor. Je tu jedna veľmi dôležitá vec, ktorú som si všimol. Obaja spomínate, že vakcíny mRNA nie sú vakcínami, že nespĺňajú zákonné požiadavky, aby ich bolo možné nazvať vakcínou. Takže … to znamená, že tento výrobok nemá ochranu zodpovednosti. Nezáleží na tom, ako to v médiách nazývajú, vakcína je vakcína a génová terapia je génová terapia. Takže ak by ste mali súdy, ktoré nie sú skorumpované, môžete v podstate týchto ľudí žalovať a zničiť ich.

Fauciho dcéra pracuje na Twitteri: Práve sa ukázalo, kde pracuje dcéra Dr. Fauciho … A teraz to všetko dáva zmysel …

Rodinka Fauciho sa teší zo života, aké dojímavé vidieť, ako sa tešia…

…prečo nedoprajú rovnaké šťastie aj ostatným rodinám?

Johnson & Johnson Used Fetal Tissue in C19 Vaccine: 

V. Medzinárodný prenos Chi / ld Se / x / kráľovský kruh:

30 zatknutých, jedno dieťa zachránené v Hum / Doprava / kráľ Sting:

Kult Lucifera:

https://youtube.com/watch?v=2kiV5xJMzqE

Web Ped / Empire, 5 kníh, 42 kapitol online zadarmo:

Satanic Empire

SATANIC EMPIRE

O spoločnosti Sat / anic ped / ophilia:

Pedophilia & Empire: Satan, Sodomy and the Deep State Book 4: North America’s Shameful Pedophilia Scandals Like Never Before (PRINT Pedophilia & Empire)

Brožovaná kniha – 6. januára 2021

Sám Lucifer píše knihu, no pre koho je určená?

W. Okultný kalendár demických / prázdninových sviatkov:

Sobota 20. marca bol hlavným sobotným sviatkom sviatku jarnej rovnodennosti podľa Okultného kalendára démonických sviatkov, ktorý zostavili profesionálni terapeuti z detských účtov svojich klientov S / atanic R / itually A / bused (SRA).

Sviatok Jarná rovnodennosť sa slávila rôznymi organizáciami alebo / a, / alebo vag / inalmi v akomkoľvek veku, zvieratami alebo ľuďmi, mužmi alebo ženami. Organizácie boli vyvrcholené chi / ld vakom / rifíciou – čím nevinnejšie, tým lepšie, po ktorých nasledovalo jedenie ich fle / sh a drin / king Adrenochromovanej krvi.

Uvedomte si sat / anické aktivity vo vašom okolí a pomôžte zachrániť mysľou riadené deti a dospievajúce deti, ktoré sú nútené zúčastňovať sa na výskume, chorobe a vražde seba a ostatných detí.

Mesiace vopred Sat / veriaci plánovali na svoje prázdniny deti / podriemkávanie detí / detí a te / ens, zatiaľ čo obyčajní páchatelia impregnovali deti / deti a te / ens na výrobu vlastných obetí. Ba / bies, chi / ldren a te / ens boli hviezda / ved, tor / tured a používané v se / x org / s pri príprave na hum / an vak / rifice obrady.

Nahláste podozrenie na sat / anické aktivity miestnemu orgánu činnému v trestnom konaní. Pretože bolo známe, že sat / anisti prenikajú do policajných oddelení, zakryvajú svoje stopy kontaktovaním. Kontaktovanie s USA pre prisťahovalectvo a colnú kontrolu (ICE): https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form, zavolajte na Národný obchod s ľuďmi / horúca linka kráľa na telefónnom čísle 1-888-373-7888 a kontaktujte webovú stránku Federal Human Traffic / king https://www.state.gov/humantrafficking/

Ak sa chcete zapojiť do úsilia o záchranu detí pred medzinárodným se / x traffic / king, kontaktujte Tima Ballarda v spoločnosti Operation Underground Railroad a neziskovú organizáciu Saving Innocence.

https://ourrescue.org/ https://savinginnocence.org https://www.youtube.com/watch?v=FT4tmI8YxCU&feature=emb_rel_end

X. „Dvadsaťdva tvárí:

Dvadsaťdva tvárí vo vnútri mimoriadneho života Jenny Hillovej a jej dvadsiatich dvoch viacerých osobností,“ Judy Byingtonová

UPOZORNENIE: Jenny dala grafický popis toho, ako bola v útlom veku piatich rokov ra / ped, tor / tured, nútená prezerať si Chi / ld Sac / rifice a šetriť na Božský zásah, bola takmer zabitá – nie na rozdiel od nepríjemných zážitkov tisícov ďalších detí / detí obetí satanských ctiteľov. Zdá sa, že páchatelia sat / nasledovníkov sú organizovaní z americkej CIA, kráľovnej Alžbety, iluminátskych bankových rodín a vatikánskeho deviateho kruhu chi / ld Sac / rifice Cult až po C / lintovcov, Hollywood, Piz / zagate a miestnych tínedžerov. covens. Financoval ich ten istý Cabal, ktorý riadil náš globálny menový systém – samotná organizácia, ktorá bola v procese znižovania aktiváciou globálneho resetovania meny. Niet divu, že prezident Trump vyhlásil: „Títo ľudia sú chorí.“

O Judy Byingtonovej

Judy Byington, MSW, LCSW, ret., Zasvätila svoj život humanizácii a zvyšovaniu povedomia verejnosti o málo známych účinkoch rituálneho zneužívania a programovania kontroly mysle, ktoré tragicky spôsobujú formovanie viacerých osobností u detí. Generálny riaditeľ spoločnosti Provo Family Counselling Center, supervízor nad službami pre deti v Alberte pre duševné zdravie, terapeut a autor knihy „Twenty-Two Faces: Inside the Extraordinary Life of Jenny Hill and Her Twenty-Two Multiple Personities“ je zakladateľom a vedúcim organizácie Trauma. Výskumné stredisko. Dvadsať rokov strávila výskumom s Jenny Hillovou počas rozhovorov so stovkami ľudí, ktorí prežili rituálne zneužívanie, s právnickými osobami, terapeutmi, rodinami nezvestných detí a s náboženskými, mediálnymi a komunitnými vodcami. S presvedčivou snahou vzdelávať verejnosť o nepredstaviteľných hrôzach, ktorým čelia deti narodené v rodinách praktizujúcich rituálne zneužívanie, Byington pokračuje v písaní kníh o preživších, ako je Jenny Hill, ktorí v detstve trpia potlačenými spomienkami na nútenú účasť na znásilňovaní, mučení a vraždách. Byingtonova nadchádzajúca kniha „Saints, Sinners and Satan“ (Saints, Sinners and Satan) obsahuje zhrnutie vlastných skúseností z prvej osoby o jej vlastných skúsenostiach s mnohými ľuďmi, ktorí prežili, a so satanským zločinom.

Y. Obnovenie globálnej meny a NESARA / GESARA boli všetko o deťoch

Tu nejde o peniaze. Reč je o deťoch – tisíce podvyživených a traumatizovaných detí / detí, ktoré boli na počesť sat / an, prenasledované a vyvražďované, aby ich elitní páchatelia mohli údajne získať moc a ovládnuť svet. Prvým oficiálnym činom, ktorý prezident Trump urobil ráno pred zložením prísahy do úradu, bolo navštíviť ústredie CIA a vyhlásiť vojnu medzinárodnému Chi / ld Se / x Traffic / king Ring riadenému týmito globálnymi elitami. Postíme sa a modlime sa za týchto najmenších, ktorých teraz zachránili z podzemných tunelov Cabal po celej planéte a priamo / vedľa ich prenasledovali a ovládli Sat / anic Covens. Modlime sa tiež za tie vojenské jednotky na celom svete, ktoré riskovali svoje vlastné životy, aby ich zachránili. Starodávna doktrína pôstu a modlitieb bola vysvetlená tu v čase 10:30:32 hod.:

Toto nie je zbohom. Očakávam, že v blízkej budúcnosti budem spolupracovať s mnohými z vás. Nemôžem vám povedať, ako veľmi ma potešilo spoznávať vás. Navždy zostanete v mojom srdci.

Veľké poďakovanie patrí tým oddaným a odvážnym poskytovateľom Intel, ktorí si želali zostať neznámymi; pokoriť lady Wildfire Lady, ktorá je schopná odhaľovať pravdu; Marthe, ktorá dlho nepretržite pracovala na tom, aby rozoznala, čo je vo falošných správach skutočné; Bradovi, ktorý robí skvelý výskum; Bonni B, ktorý odhaľuje základné príčiny toho, čo sa skutočne deje, a Kenovi, ktorý odhaľuje takmer neobmedzené množstvo Intel na ped / ophilii, aby nám pomohol Zachrániť deti.

Video musíš vidieť: https://www.facebook.com/wake.up.96995/videos/5229395417131507

Poďakujme Q, že reset konečne nastal. Prajem vám, aby sa vám vo vašom humanitárnom úsilí darilo, a teším sa na stretnutie s vami na druhej strane, kde spoločne zlepšíme život všetkým.

Trpezlivosť je cnosť. Mať cnosť je znakom dobrej mravnej bytosti. Dobré mravné bytosti majú moc premáhať zlo a meniť svet. A budeme !!! . . . Judy

Aktualizácie pre predchádzajúci týždeň:

Special Restored Republic via a GCR Report as of March 5, 2021

Restored Republic via a GCR: Update as of March 5, 2021

Special Restored Republic via a GCR Report as of March 4, 2021

Restored Republic via a GCR: Update as of March 4, 2021

Special Restored Republic via a GCR Report as of March 3, 2021

Restored Republic via a GCR: Update as of March 3, 2021

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Je generálnym prokurátorom Žilinka? NEprokurátor Lipšic podáva dovolanie na Najvyšší súd, ktoré je v kompetencii iba jeho nadriadeného generálneho prokurátora.

Je generálnym prokurátorom Žilinka? NEprokurátor Lipšic podáva dovolanie na Najvyšší súd, ktoré je v kompetencii iba jeho nadriadeného generálneho prokurátora. ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Právny manuál pre poctivých policajtov poukazujúcich na existujúci protiprávny stav

Policajti ctiaci si Ústavu sú povinní odoprieť splniť šikanózne pokyny, rozkazy, príkazy a nariadenia nadriadených, ktoré bez opory v právnom ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...