David Icke – Čo sa deje? Toto sa deje. Alebo o čom je celý „covid“

29. júna 2021

Ak sa nespamätáte  skončíte v koncentračnom tábore – zachráňte sa!!! Jedine dlhodobý  generálny štrajk v uliciach pomôže zastaviť tieto fašistické praktiky vlád NWO!

Lockdown?! Vyhlasujem občiansky odpor ✊🏻

Ak sa nespamätáte, skončíte v otroctve globalistov satanistov NWO – prídete o dušu, deti a aj mejetky!

Prepis videa: TU video

David Icke:   Zdravím a vitajte pri dnešnom vysielaní.  No … aspoň pred nejakou dobou noviny vydávali články, ktoré slúžili na „vystrihnutie a uchovanie“. A tieto články podávali informácie o konkrétnej téme alebo udalosti, a vy ste si ich mali vystrihnúť, uchovať a prečítať, keby sa to téma znova objavila. No … toto video slúži práve k tomu „vystrihnutie a uchovanie“, teda skôr stiahnutie a zdieľanie … a je to video popisujúce pozadie tohto celého covid hoaxa. Myslím si, že je to vhodné vzhľadom na udalosti v poslednom týždni, počas ktorého sme počuli najviac predvídateľné oznámenia pravdepodobne za celú ľudskú históriu. Keď britská vláda oznámila, že uvoľnenie reštrikcií, ktoré sľubovala na 21. júna, sa odložia, pretože situácia je jednoducho príliš zlá.

A pre tých … rád by som povedal pár, ale nemôžem … v záujme presnosti. Pre tých … a stále veľký počet … ľudí, ktorí sa držia presvedčenia, nádeje, ako im zbelejú členky, že toto všetko nie je koordinované, a že to možno vysvetliť tak, že benevolentné vlády robia to najlepšie, čo dokážu, alebo že sú aj neschopné, či kombinácia oboch. Ale ono to predsa nie je koordinované. No … môžu si klásť otázku, ako predvídanie udalostí môže byť tak presné, pokiaľ nie sú koordinované? Keby to bolo náhodné, pýtali by sa: Čo by sme mali robiť teraz, a čo teraz?

Nemôžete. Ale môžete to predvídať, ak je to koordinované a dlho naplánované. Pre tých, ktorí stále odmietajú čeliť očividnému, za celú tú dobu dlhých mesiacov, čo tento covid hoax trvá, poviem vám o agende, ktorá je dlho naplánovaná, a prečo sa dejú veci tak, ako sa dejú. A prečo sa tak celú tú dobu dejú. Mám jedno príslovie … poznajte výsledok a uvidíte cestu.

A to odhalí tú celú vec. Pretože ak neviete, kam svet smeruje a dlho sa plánovalo, aby tam smerovala, potom udalosti sa môžu zdať náhodné a spôsobom, aký som práve popísal, je myseľ, ktorá nechce čeliť realite, môže odôvodniť tým, že ide o vládnu neschopnosť, alebo že vláda robí to najlepšie s ohľadom na okolnosti, že je potrebné pochopiť, že je to pre nich ťažké. Môžu sa pýtať, ako je to možné, keď celá vec je úplne očividne koordinovaná, a riadia sa agendou, o ktorej tu budem hovoriť. Do toho „spoznajte výsledok a uvidíte cestu“ patrí porozumenie, že kam nás berú, je to, čo veľmi dlhú dobu nazývam spoločnosť hladných hier.

Než vyšiel film Hladné hry (Hunger Games), hovoril som to inak, ale spoločnosť, ktorú prezentujú … spoločnosť s malým počtom elít, ktoré vládnu chudobnej spoločnosti v rámci striktného policajno-vojenského štátu, tá cesta perfektne zobrazovala spoločnosť, ku ktorej smerujeme, že odvtedy tomu hovorím spoločnosť hladných hier. Znamená to nasledujúce. Máte hŕstku na vrchole, hovorí sa im jedno percento, ale v skutočnosti v samotnom jadre ich je menej ako jedno percento.

A tieto elity vnucujú svoje predstavy chudobnej spoločnosti, ktorá je na tom jednom percente závislá pre svoje prežitie, pretože oni ovládajú úplne všetko. Jedlo, vodu, všetky nevyhnutnosti pre ľudské prežitie. A medzi hŕstkou na vrchole a väčšinou populácie je plán, nie len vytvoriť policajný štát, ale policajno-vojenský štát, kde sa polícia a armáda spojí dohromady.

A vidíte, ako postupnými krokmi sa polícia viac a viac podobá armáde, najmä v tom, ako vyzerajú, v počte zbraní, ktoré pri sebe nosia, a neľútostný policajný štát, ktorý je v pláne … a počas covid éry ho možno samozrejme otvorene vidieť. Ďalšia otázka, ako sa dostaneme k agende číslo 1 v rámci väčšej agendy, kedy agenda číslo 1 je, ako vytvoriť masovú závislosť na hŕstke? A ako ovládnuť všetko jedlo, produkciu a distribúciu, kto má vodu a kto nie … Ako to môžete dosiahnuť? No … mám pre vás slovo. Lockdown.

Lockdown nemá nič spoločné so zdravím … samozrejme, že nie. Lockdown slúži na uzavretie podnikov a zdrojov zamestnania. A to za účelom zničenia nezávislých zdrojov zárobku a živobytia, nezávislých podnikov, nezávislého zamestnania, aby sa všetci stali závislými na štáte pre svoje prežitie. Keď si vezmete udalosti v Británii za posledný týždeň … a za Britániu si pokojne dosaďte celý svet, kedy toto uvoľnenie opatrení a otvorenie spoločnosti bolo odložené, a niektorí z nás sme hovorili, hneď od chvíle, čo to oznámili, že ten dátum odložia. Môžete teda vidieť prečo.

Spoznajte výsledok a uvidíte cestu. Výsledok, ktorý chcú, je zničiť všetky nezávisle živobytia a zamestnania, aby sa všetci stali závislými na štáte, ktorý bude vydávať „zaručený príjem“, ktorý bude smiešne malý, a dostanete ho len vtedy, keď budete robiť to, čo sa vám povie. Takže … sotva teda otvoria spoločnosť, a uvoľnia obmedzenia, ktoré spôsobujú ničenie podnikov a zamestnanie, skôr než sa im to všetko podarí zničiť. Neustále si teda vymýšľajú zámienky … čím ďalej viac absurdné … aby tie obmedzenia udržali.

A ja majiteľom týchto podnikov a zamestnancom tých podnikov hovorím, že oni sa nezastavia, kým vás nezničia! Pretože to bol cieľ od samotného začiatku. Takže tam sedieť … áno, s frustráciou a zlosťou … ale akceptovať to, znamená, že sedíte a čakáte na dokončenie vlastného zničenia. Kto má ekonomický prospech z Lockdownu? Obrovské korporácie, ktoré stále bohatli, zatiaľ čo nezávislé podniky sú na celom svete ničené … inými slovami sa ničí akákoľvek konkurencia. Toto nie je náhoda. Toto je zámer.

Keď teda hovoria, že nemôžeme spoločnosť otvoriť, kvôli tomuto a tomuto, klamú vám! Klamú vám, pretože cieľ úplného zničenia nezávislého podnikania a živobytia nebol ešte dokončený. A to, čo robia, je to, že si predlžujú čas, kým toho výsledku nedosiahnu. Jeden spôsob, ako si predlžujú čas, sú tzv. Kompenzačné bonusy. Takže my vám dáme… len si z ničoho vytlačíme peniaze… a vám dáme percento vášho príjmu. A účel za týmto je ten, aby ste držali jazyk za zubami. A aby ste boli poslušní.

Pretože si poviete: Oh, toto je super. Dostávam dobré percento svojho príjmu. A nemusím nič robiť… to je super. Lockdown je super. Ale čo vaši zamestnávatelia a podniky, v ktorých pracujete? Oni žiadnu pomoc nedostávajú, aby prežili. Oni zbankrotujú. A vy dostávate svoj kompenzačný bonus za predpokladu, že pre tie podniky stále pracujete, ale vláda povedala, že nemôžete, pretože tie podniky musia byť zatvorené, aby sme zachránili svet pred týmto falošným vírusom. Takže … čo sa stane, keď tie podniky zbankrotujú a vy už u nich nebudete oficiálne zamestnaní? Veľa ľudí to teraz zisťuje. Čo sa stane, keď kompenzácia skončí, tak ako musí. Čo sa stane potom? „Vráťte sa do práce …“ ale žiadna práca nie je. Váš zamestnávateľ je preč.

A mimochodom, umelá inteligencia (UI) sa rúti ako nekontrolovaný vlak a odoberá ľuďom veľa pracovných pozícií. Takže … odkiaľ budete svoj príjem dostávať teraz? „No … vláda …“ – áno, zaručený príjem. Ten ale budete dostávať len vtedy, keď budete robiť, čo sa vám povie. A ďalší spôsob, ako udržujú verejnosť v poslušnosti, je pomocou sľubov. „Áno, uzatvárame teraz, ale 21. júna všetko otvoríme…“ „No teda, vďaka Bohu, aspoň sa máme na čo tešiť …“ Oni nemali žiadny úmysel 21. júna uvoľniť opatrenia, a to od chvíle, keď povedali, že to urobia!

Ale udrží vás to v poslušnosti. Zúčastnil som sa niektorých protestov v Londýne, proti … v masívnom počte… proti ničeniu slobody a tomu, čo sa deje. A ľudia hovoria: Prečo protestujú? 21. júna to všetko skončí. Áno, iste…! Tu máš plne zaplatené členstvo do klubu „Anonymní naivkovia“. To sa nikdy nestane. Nemalo sa to stať. Boli to len sľuby, aby ľudia boli poslušní. A tak máme vymyslenú zámienku, o ktorej vedeli, že ju použijú, a tou je indická mutácia … nie, prepáčte, je to delta mutácia … podľa všetkého to je menej politicky nekorektný výraz. Indická mutácia. Takže my im povieme, že 21. júna všetko otvoríme. Ja viem, ja viem … nie, počúvajte.

A potom urobíme to, že si vymyslíme túto indickú mutáciu. Všetko je naplánované. Priblížime sa k 21. júnu a budeme hovoriť: „No, viete … chceme otvoriť, ale … indická mutácia, viete …“ A potom povieme: Situácia je príliš zlá. Radi by sme otvorili, ale kvôli indickej mutácii nemôžeme. A existujú stále ľudia … dýchaj, Davide… ktorí hovoria: ÁNO, súhlasím. Nemôžeme otvoriť, keď je tu indická mutácia. A teraz máme moskovskú mutáciu. Čakám na mutáciu spoza rohu tejto ulice napravo. Pretože toto je dôvod, prečo je toto tak dôležité.

Hovorím o tom od začiatku apríla 2020. Nemať žiadny vírus. Ak máte skutočne infekčný patogén, ste obmedzení tým, čo robí. A ste obmedzení tým, kam sa rozšíri, a čo môže spôsobiť. Pokiaľ máte ilúziu vírusu, a robíte veci, aby to vyzeralo, že je skutočný, skrze test, ktorý netestuje jeho prítomnosť … ale zisťuje prítomnosť a teda pozitivitu niečoho iného, ​​ako je genetický materiál v tele. Máte test, o ktorom jeho vynálezca Kary Mullis povedal, že nedokáže testovať infekčné ochorenia, a nedokáže vám povedať, či ste chorí.

Ale používate ho presne k tomu, aby ste mali ilúziu prípadov. Keď zariadite, že ktokoľvek, kto testuje pozitívne z testu, ktorý netestuje prítomnosť vírusu, a počas 28 dní alebo viac zomrie na čokoľvek iné, na úmrtný list ide covid-19. Keď úmrtia na iné príčiny označujete ako úmrtia na covid-19, čo je dôvod, prečo chrípka po celom svete zmizla, pretože z chrípky a chrípkových príznakov sa stal covid-19, o ktorom sa hovorí, že má chrípkové príznaky … keď toto urobíte, môžete vytvoriť vírus, o ktorom sa nikdy nepreukázalo, že existuje … nikdy nebol izolovaný.

Nikdy sa nepreukázalo, že spôsobuje akékoľvek ochorenie. Môžete to urobiť tak, aby to vyzeralo, že existuje a spôsobuje ochorenie. Takže scenár bez vírusu je pre tento celý podvod v skutočnosti zásadný. Potom s tým vírusom môžete robiť čokoľvek .. nie ste obmedzení príznakmi skutočne infekčného patogénu, môžete si ich vymyslieť … oni si ich vymýšľajú … ostáva teraz na planéte Zem akékoľvek ochorenie, čo nemá príznak mizerného covidu?! A čo je zásadné … ak dokážete ľudí presvedčiť, že existuje vírus, ktorý vlastne neexistuje, môžete si vymýšľať mutácie vírusu, tak ako je vám libo.

A tie mutácie môžete použiť na zdôvodnenie pokračujúceho stavu fašizmu, ktorý bol svetu vnútený v mene „covidu“. A pretože váš test netestuje prítomnosť vírusu, máte kontrolu nad prípadmi. Máte nad nimi kontrolu, pretože PCR test funguje na základe tzv. Zväčšenia. Ako Kary Mullis, vynálezca PCR, povedal, že PCR robí veľa niečoho z ničoho. Vezme malý kúsok genetického materiálu vo vzorke a vytvorí z neho veľa kópií. Hovorí sa tomu zväčšenie … a čím viac ten test zväčšíte, tým viac pozitív vám test dá, pretože sa stáva citlivejším na viac materiálu vo vzorke.

Nie na prekliaty vírus! Na genetický materiál vo vzorke. Takže keď zvýšite počet cyklov zväčšenia, zväčšíte počet pozitívnych prípadov. Počet pozitívnych výsledkov testu, ktorým hovoríte prípady. A ak chcete vytvoriť dojem … počas tej celej doby zavádzania tejto falošnej vakcíny … ktorá nemá nič spoločné s vírusom … má úplne iné dôvody, ku ktorým sa dostanem … ale ak chcete vytvoriť dojem, že funguje, čo urobíte?

Znížite počet cyklov zväčšenia vzorky v testoch. A podľa definície získate menší počet pozitívnych výsledkov, čím menej test zväčšíte. A ako sa začalo očkovať falošnou vakcínou, Svetová zdravotnícka organizácia v deň Bidenovej inaugurácie oznámila, že si myslia … trvalo im samozrejme dlho na to prísť … že testy sa zväčšujú až príliš, a že vedú k veľkému počtu falošne pozitívnych výsledkov.

Falošne pozitívne výsledky, ktoré tvorili všetky prípady a podľa definície všetky úmrtia predtým? Nie, nie … zväčšenie je príliš vysoké. Tak ten počet cyklov zväčšenia zmenšili …. a počet prípadov klesol, pretože sa to presne tak stane. Laboratóriá v Amerike zistili, že rozdiel medzi jednou úrovňou zväčšenia a ďalšou úrovňou zväčšenia je úplne obrovský. V tom, či test bude z tej istej vzorky ukazovať pozitívny alebo negatívny výsledok. „Pozrite, vakcína funguje … prípady klesajú.“ Ale keď príde leto, kedy prípady sú pochopiteľne stredobodom pozornosti ako počas leta 2020, pretože podľa Britskej pľúcnej nadácie počas letných mesiacov dochádza k 80% poklesu v respiračných ochoreniach. Takže vaša schopnosť označiť úmrtia z iných respiračných príčin ako je chrípka … za úmrtia na covid-19, sa dramaticky zníži, takže sa zameriate na prípady a nie na úmrtia.

Chcete veľa prípadov a priradiť ich k indickej mutácii? Stačí zvýšiť počet zväčšení. Je to hračka. Keď sa pozriete na to, čo sa teraz deje, ako establishment … médiá, vlády, ostatné zdravotné orgány … presúvajú pozornosť … predtým to zavrhovali, pretože vtedy by to nefungovalo, ale teraz áno. Presúvajú pozornosť na wuhanské laboratórium. „Myslíme si, že vírus mohol uniknúť z wuhanského laboratória … mohol neúmyselne uniknúť.“

A niektoré alternatívne médiá hovoria: Áno, súhlasíme, ale bol uvoľnený zámerne. Prečo sa teraz celý establishment zameriava na wuhanské laboratórium? Z prostého dôvodu … ako som pred chvíľou povedal, ich celý hoax v skutočnosti závisí na tom, že vírus neexistuje, ale že verejnosť verí, že existuje. Im je jedno, či si myslíte, že nechtiac unikol z wuhanského laboratória … je to smiešne, keď si uvedomíte, že celý tento covid hoax bol dlho plánovaný.

Alebo či ho vypustili zámerne. Alebo či si myslíte, že je prírodný … im je to jedno, pretože veríte, že je tu vírus. A ak je tu vírus, môžu hovoriť, že ako riešenie potrebujeme vakcínu. Alebo môžu tvoriť mutácie vírusu, pretože veria, že pôvodný vírus existuje. A môžu odôvodniť Lockdown, aby ľudí chránili pred vírusom. Ale keď si uvedomíte … žiadny vírus neexistuje … nikdy nebol izolovaný, jeho existencia nebola preukázaná.

Žiadna vedecká štúdia to nepreukazuje. Mnohé autority boli požiadané, aby ju vytvorili. Nikdy sa nepreukázalo, že spôsobuje akékoľvek ochorenie. Takže … žiadny vírus nie je. Čo to znamená? Vakcíny nemajú žiadne opodstatnenie … falošné vakcíny. Pretože nie je nič, na čo si vziať vakcínu. Po druhé. Nemôžete tvoriť mutácie z niečoho, čo v prvom rade neexistuje. Nemôžete ľudí zatvoriť, keď nie je nič, pred čím ich chrániť.

To je dôvod, prečo musia udržiavať túto predstavu, že je tu vírus. Čo pochopiteľne uvidíme, je neustále vymýšľanie si mutácií, na podloženie pokračujúceho stavu fašizmu, kým nedokončia prácu a nezničia všetky nezávislé živobytia. A skrze uzatvorenia podnikov … rôznych podnikov … ničíte potravinový reťazec … teraz sa to deje. A ničíte distribúciu tovaru a jedla na úrovni, na ktorej bolo predtým. A všade tak vytvoríte nedostatok. Spôsobíte obrovský nárast cien potravín a ostatného potrebného tovaru, čo povedie k inflácii a následne tak sťaží ľuďom ich prežite. To je to, čo sa deje. A je to systematické. Ak si niekto myslí, že toto skončí, tak neskončí.

Pokiaľ to sami neukončíme. Takže… máme vírus, ktorý nie je nič viac než počítačový program. Bol vytvorený na počítači prostredníctvom kódov z génovej banky. A takto vytvorili to, čomu hovoria SARS-CoV-2. Kopa nezmyslov… a vážne sa mi páči, keď počujem Virológov a ostatných, o ktorých by ste si povedali, že niečo vedia, keď hovoria: „Pozerali sme sa na kód tohto vírusu a vyzerá to, akoby bol umelo vytvorený.“ Čo vedie k záveru … „Bol umelo vytvorený vo wuhanskom laboratóriu.“ Bol umelo vytvorený, a preto vyzerá umelo vytvorený, ale nebol umelo vytvorený v mizernom wuhanskom laboratóriu, bol umelo vytvorený na počítači. Čo je dôvod, prečo vyzerá umelo.

Všetky tie obrázky vírusu, ako z neho trčia hroty. To sú počítačom vyrobené obrázky. Vírusové častice môžete vidieť iba pod elektrónovým mikroskopom. A nikdy v tomto prostredí by tieto „vírusové častice“ neurobili, čo oni tvrdia, že robia. Je to ako šepkať k skupine … „SARS-CoV-2 existuje …“ „Vážne?“ „SARS-CoV-2 existuje.“ A vo výsledku všetci súhlasia, že SARS-CoV-2 existuje … no neexistuje! Ale pretože ľudia veria, že existuje, máme agendu číslo 2. Vakcína. A o toto ide. Biozbraň nie je vírus! Je to vakcína! A viete … komplexity alebo zdanlivá komplexita sa používa na utajenie prostých právd. A prostých vysvetlení.

Takže … „máme túto mRNA vakcínu, a má spike proteín a toto …“ Počkať, počkať! Rozoberiem to. Odborníci. Používate syntetický genetický materiál známy ako mRNA – messenger RNA, a vpichuje ho do biologického tela, a musíte oklamať bunky a imunitný systém tela, aby sa otvoril, aby ste dovnútra neho dostali svoj syntetický materiál, pretože normálne bez tzv. Trójskeho koňa, telo by odmietlo to, čo sa do neho snažíte dostať. A váš syntetický genetický materiál, vrátane nanotechnológie, systémový prijímač a vysielač, malých počítačov, sa sám replikuje. Akonáhle je to v tele, nezostáva to tam v objeme, v ktorom sa to tam dostalo, ale samo sa to replikuje … každú hodinu sa to telom šíri vo väčšom počte a má prístup k viac bunkám.

Čo si myslíte, ako to bude prebiehať? Dávať syntetický cudzí materiál do tela, ktorý by normálne odmietlo, sa potom sám skrze celé telo rozmnoží. Čo si myslíte, k čomu to povedie? A oni povedali: Ale nie … nemôže to zmeniť DNA. Pretože RNA nemôže komunikovať s DNA, iba DNA môže komunikovať s RNA, takže DNA nebude ovplyvnené RNA. To je kopa nezmyslov. Roky hovorím o tom, že RNA ovplyvňuje DNA.

Píšem o tom v novej knihe Perceptions of a Renegade Mind. A teraz vidíme experimenty na univerzitách, ktoré hovoria: „V skutočnosti … napriek všetkým presvedčeniam o genetike, zistili sme, že RNA môže ovplyvniť DNA.“ Áno, čertovsky môže. A to tieto vakcíny robia. Menia DNA skrze tento syntetický materiál. Ako si myslíte, že to ovplyvní telo? Ako to, že aj keď v tento vírus veríte, úmrtnosť na ochorenia, i podľa mainstreamu, je medzi 0,23 – 0,15%. Prečo chcú túto falošnú vakcínu dostať do každého muža, ženy a dieťaťa na svete?

Prečo na nedávnej konferencii G7 oznámili, ako milí sú … presne ako som to predpovedal. Vo videu posledný týždeň. „Sme milí a dáme miliardu dávok tohto genetiku meniaceho materiálu rozvíjajúcemu svetu.“ „Sme tak milí.“ Nie. Chcete do ľudí pichnúť genetické sračky … ako všetci ostatní. Ak si vakcínu nemôžu dovoliť, tak im ju dáte, pretože cieľ je ju dostať do všetkých. Prečo? Pretože existuje agenda transformovať ľudské telo z biologického… povedzme … človeka 1.0 do syntetického, nerozmnožujúceho sa… rozmnožovanie budú vykonávať technológie …. človeka 2.0, synteticky biologického človeka. A to je zámer za týmito vakcínami.

Čím viac týchto sračiek do vás dostanú, tým rýchlejšia tá transformácia bude … prídu s novými vakcínami … pretože „tieto mutácie nereagujú na pôvodné vakcíny, ale my sme to očakávali, tak sme vyvinuli tieto nové vakcíny na nové mutácie.“ A mimochodom … pretože mutácie pôvodného vírusu …. nemusíme žiadať o povolenie a schválenie na použitie týchto nových vakcín proti mutáciám, pretože hovoria, že sú tak podobné, že nám stačia klinické testy, ktoré sme ani nemali u prvej vakcíny. Prídu teda s vakcínami proti mutáciám bez žiadneho dozoru.

No … tú prvú na trh dostali bez žiadneho dozoru, ale u tých nových ani ten najmenší dozor. A všetky sa budú sami replikovať, a zmení to telo. A my uvidíme obrovské číslo … už tak obrovský počet ľudí zomrel v dôsledku tejto vakcíny a mal veľké nepriaznivé reakcie. Všetko sa utajuje. Médiá to nechcú vedieť. Ale skutočný dopad ešte len príde. Z dlhodobého hľadiska. A uvidíme účinok falošných vakcín na čoraz viac ľuďoch počas tohto roka a ďalej. A oni povedia, že za to môžu mutácie, ktoré sú smrteľnejšie.

Takže … teraz počujeme správy o ľuďoch, ktorí boli „plne očkovaní“, a znovu testujú pozitívne na vírus. Ako je to možné, ak vakcína funguje? Pretože to s vakcínou nemá čo robiť. Ide o samotný test. Pokiaľ máte test, čo netestuje vírus, ale prítomnosť genetického materiálu, nie vírusu, tak bude testovať rovnako pozitívne aj po vakcíne. Pretože ten test rozhoduje, či ste „nakazení“ … no, v skutočnosti nie ste.

Nie prekliata vakcína! A teraz vidíme viac správ o očkovaných ľuďoch, ktorí umierajú. To sa bude interpretovať tak, že pôvodná vakcína nefunguje, tak potrebujeme ďalšie. Prečo vynucujú … tak, ako len môžu … falošné očkovanie detí, ktoré aj podľa oficiálnych údajov nie sú týmto ochorením vôbec ohrozené? Pretože toto je o tom, zmeniť gény každého muža, ženy a dieťaťa na planéte. A dôvody na to sú len zámienky na dosiahnutie toho cieľa.

Potom máte … agendu číslo 3. A tou je kontrola a sledovanie a zmena ľudskej psychiky do kompletne submisivního stavu bytia. V tom hrajú úlohu masky. Odosobňujú ľudí, oddeľujú ľudí, zamedzujú ľudské interakcie. Ľudia tak vdychujú vlastný oxid uhličitý, ktorého sa telo snaží zbavovať sa … nedostatok kyslíka, čo ovplyvňuje mozog a zdravie tela. Vdychovanie malých vlákien z masiek do pľúc. Núti to mladých ľudí tráviť čas v škole s maskou na tvári. To všetko je psychologická hra súvisiaca s ovládaním psychiky.

A trasovanie ľudí a vakcinačné pasy bolo naplánované dlho predtým, než bola akákoľvek zmienka o prekliatom víruse z Wuhanu. To všetko je súčasťou tvorby globálneho systému riadenia. To nás privádza k agende číslo 4. A tým je múdra sieť. Znovu sa vraciame k vakcínam … ako som hovoril, tieto vakcíny obsahujú nanotechnológie. Prijímače a vysielače. Samo-replikujúce sa prijímače a vysielače. Malé počítače.

Prijímajú a vysielajú informácie na frekvenciách, v ktorých fungujú. A tie sú navrhnuté na to, aby nás napojili na chytrú sieť, do ktorej patria 5G, a v plánoch 6G a 7G. Preto na orbit posielajú satelity cez toho psychopata Elona Muska a ostatné. Satelity na nízkom orbite, ktoré tieto frekvencie vysielajú na Zem, aby každý centimeter planéty bol pokrytý týmto „cloudom“ (oblakom), ako mu hovoria. Táto nanotechnológia nás má na ten cloud napojiť. Napojiť nás na umelú inteligenciu, aby sa umelá inteligencia stala ľudskou mysľou, a aby ľudská myseľ, tak ako ju poznáme, zmizla. Veľa ľudí nedokáže pochopiť, v akom meradle toto prebieha.

Je to príliš veľké, aby si to mohli predstaviť. Ale mali by si to začať predstavovať, a to dočerta veľmi rýchlo, pretože toto je skutočné. Myšlienka je taká, že syntetický človek je vytvorený špecificky, aby bol v napojení na túto múdru sieť, a nebol ničím viac než počítačový terminál v globálnej internetovej sieti. A ľudia budú hovoriť: Ako je toto koordinované? Ako to môžu dosiahnuť? Je to koordinované skrze globálnu sieť tajných spoločností a polo-tajných skupín, ktoré majú centrálne vedenie. A reakcia na covidovu éru bola v podstate rovnaká … až na jednu alebo dve výnimky, ale v podstate rovnaká naprieč celým svetom. Pretože je to centrálne koordinované.

A riadia sa rovnakou agendou. Svetová zdravotnícka organizácia nie je len „majetkom“ tohto globálneho kultu, ako mu hovorím, ale oni ju po druhej svetovej vojne vytvorili. Spoločne s OSN, ktoré bolo tiež vytvorené po druhej svetovej vojne, aby slúžilo ako trójsky kôň, aby sa vo výsledku vytvorilo svetové diktátorstvo, kam toto celé smeruje, a o tom je celý ten veľký reset a slogan „vybudujme znovu lepšie“.

Andrew Lloyd Webber sľúbil, že otvorí svoje divadlo aj napriek tvrdým lockdownom a rozhodol sa riskovať, tak uvidíme…

Vybudovať znova z popola predchádzajúceho systému, ktorý týmto covid Hoaxom zničili, a nahradiť ho globálne centralizovaným svetovým diktátorstvom. Takže teraz sa presúvame … k agende číslo 5. Všetky tieto agendy sú súčasťou jednej agendy. A tým je zničenie … v tomto prípade hovorím o západnej kultúre. To sa deje. Keď sa pozriete na piliere západnej kultúry, tento covid hoax mieri na všetky z nich. Muž menom Andrew Lloyd Webber … či to urobí, alebo nie, to uvidíme … ale on povedal, ešte než odložili koniec covidových obmedzení, že on aj tak otvorí svoje divadlo, a ak bude musieť, pôjde do väzenia. Pretože oni ničia divadelný priemysel. Super, že to povedal … uvidíme, či to urobí. Ale na druhej strane uveril celému hoaxu, akoby bol reálny.

Napádal ľudí, ktorí sa nechcú nechať očkovať. Ale to, čo hovorí o ničení divadelného a zábavného priemyslu, je úplná pravda. Každopádne si neuvedomuje, že o to práve ide. Ide o to, zničiť západnú kultúru. Zameriavajú sa na divadla, umenie, zábavu, zameriavajú sa na krčmy … typické miesto interakcie medzi ľuďmi na západe. Už veľmi dlho. Interakcie … vzájomnej komunikácie. Stretávanie sa. Zamerali sa na reštaurácie. A ako počas tohto roka ešte uvidíme, zamerali sa na šport … na futbal. Keď sa pozriete na západnú spoločnosť … všeobecne globálna spoločnosť … ale ako futbal je v západnej spoločnosti spojený s kultúrou …

Ako dlho futbalové kluby … okrem tých najväčších … dokážu finančne prežiť, keď majú hráča, ktorému musia platiť, majú účty na platenie, ale kvôli covidovým obmedzeniam nemajú nikoho, alebo takmer nikoho, kto by si zašiel kúpiť lístok na štadión. Tieto kluby budú padať jeden za druhým ako muchy. Zameriavajú sa na celé piliere západnej kultúry, pretože akonáhle ich zničíte, môžete ich „vybudovať znovu lepšie“ tak, ako sa vám zapáči. A to, čo oni vo výsledku chcú, nie je len koniec západnej kultúry, ale koniec všetkých kultúr, aby existovala len globálna monokultúra vo svetovom diktátorstve. 

Agenda číslo 6. Nič nevlastniť a všetko si budete musieť prenajímať. Svetové diktátorstvo bude všetko vlastniť. A to, čo tento týždeň vidíme, sú príbehy o tom, ako veľké korporácie a finančné inštitúcie skupujú celé susedstvo s nehnuteľnosťami, a súťažia medzi sebou, čo ceny nehnuteľností tlačí nahor. V čase, keď by ceny mali klesať dole, vzhľadom k stavu svetovej ekonomiky.

Ale ceny nehnuteľností idú hore. Už dávno som vo svojich knihách písal, že plán je, tak moc zvýšiť cenu nehnuteľností, aby si ich ľudia nemohli dovoliť, a budú si musieť prenajímať. To je priamo zo stránok mojich kníh už zo skorších čias. A teraz nám tu strmo stúpajú ceny nehnuteľností, ceny nových nehnuteľností idú hore kvôli zvyšujúcej cene za materiály, čo bolo spôsobené hlavne krízou v doprave, ku ktorej sa dostaneme. Ale potom máte tieto inštitúcie, ktoré skupujú … a súťažia v tom medzi sebou … skupujú tieto nehnuteľnosti a potom ich prenajímajú. Čo robí nemožným pre ľudí v tej oblasti im konkurovať a kúpiť si vlastný dom.

Toto všetko je súčasťou plánu. Aby nikto nič nevlastnil, ani svoj dom. A aby si ho museli prenajímať od neľútostného svetového štátu. Spomínal som dopravu. Mám novú knihu, ktorá už vyšla, ale je dostupná len v Británii a Európe a okolitých oblastiach. Pretože sme zistili, že doba, ako dlho by trvalo dopraviť knihy do Ameriky … práve to plánujeme, dopravíme ich tam … ale budú tam až v auguste.

Pretože získať priestor na prepravnom kontajneri je teraz nočná mora. Pretože dopravné siete sú teraz v kríze. Webová stránka iceagefarmer.com o tom už dlho varuje. A teraz to tu máme. Čo to spôsobí? Z vlastnej skúsenosti s knihami vieme, že to zvyšuje cenu dopravy. A zvýši to cenu … už zvyšuje … jedla, ktoré je nevyhnutnosťou. Akákoľvek krajina, ktorá vo veľkom meradle importuje svoje jedlo, zažije veľký nárast cien. Nie len za dopravu … pridajú sa ďalšie náklady, ktoré covid hoax umelo vytvoril.

Čo to znamená? Nedostatok sa rovná ovládanie. Závislosť sa rovná ovládanie. Agenda číslo 7 … ešte hlbšie. Niekto mi poslal klip z rozhovoru, ktorý som v 90. rokoch urobil so Zulu šamanom Credo Mutwa … skvelý muž. Bol to šesťhodinový rozhovor. Ale poslal mi klip, ktorý mi pripomenul, čo v tom rozhovore pred všetkými tými rokmi povedal. Hovoril o vakcínach. A povedal, že vakcíny zatvárajú duchovné oči.

Inými slovami … hovoríme o šiestom zmysle a napojení za hranice päťzmyslovej mysle. A on hovoril, že súčasťou dôvodu, prečo vakcíny existujú, je prerušiť to napojenie. Popisoval, ako sa šamani snažili chrániť deti pred týmito vakcínami. Toto vám pripomenie súčasné dianie … povedal, že oznámili, že sa šíri ochorenie kiahní a že všetci sa musia očkovať proti kiahňam … musia… Vakcínou proti kiahňam. A čo šamani a uvedomelé rodiny robievali, bolo to, že si vzali semienka, ohriali ich a vložili ich do ramena.

Aby to vyzeralo, že niekto bol očkovaný, aj keď nebol. Hovoril, že za nimi chodili a kontrolovali paže detí, či boli očkované. Mysleli si teda, že boli očkovaní, aj keď vlastne neboli. A on povedal … Credo vlani zomrel … mal cez 90. Mimoriadny muž. A on povedal, že osobne stretol stovky ľudí, ktorí boli schopní vidieť za hranice rozsahu normálnej vizuálnej frekvencie ľudského zraku, ale potom, čo boli zaočkovaní, už toho neboli schopní.

Tieto falošné vakcíny, tieto geneticky, synteticky modifikujúce vakcíny … falošné vakcíny, sú najposlednejším nástrojom k odpojeniu ľudskej päťzmyslovej mysle od širšieho vedomia. Ako desiatky rokov píšem v knihách … to je hlavný cieľ tohto kultu pre ľudstvo. Zabrániť nám mať prístup do úrovní vedomia, ktoré nám umožnia vidieť, čo sa preboha deje. Chcú nás izolovať iba do päťzmyslovej mysle, čoho chcú dosiahnuť skrz umelú inteligenciu, a čo robia skrze tieto falošné vakcíny. Toto je jeden hlavný dôvod, prečo som už počul od množstva ľudí, kedy priatelia, rodina, kolegovia sa nechali zaočkovať týmito vakcínami, a už nie sú rovnakí ako predtým. Často ich popisujú slovom „prázdni“.

Nielen to, ale ľudia, ktorí boli otvorení tomu, vidieť svet z iného pohľadu, ale aj tak si vzali vakcínu, už nielen svet nevidia potenciálne zo širšieho pohľadu, ale sú silne proti komukoľvek, kto hovorí, že svet možno vnímať aj z iného pohľadu, než je pohľad, ktorý prinášajú autority. A potom máte energetického liečiteľa … liečiteľa Reiki, apod … a niekoľko z nich povedalo, že keď sú ľudia očkovaní touto falošnou vakcínou, energetické spojenie …. pretože ľudská entita má pochopiteľne mnoho úrovní … tieto spojenia sa odpájajú potom, čo si vzali vakcínu.

Rudolf Steiner pred 100 rokmi … bol to nielen veľmi uvedomelý muž, ale tiež mal konexie na establishment, odkiaľ mohol získavať informácie … a on povedal, že chystá sa vytvoriť vakcína, ktorá sa bude dávať deťom … v podstate po narodení … ktorá ich odpojí od ich vyššieho ja, vyššieho vedomia. A ako hovorím ja – izolovať ich do piatich zmyslov. A ako povedal Steiner … stanú sa z nich „automaty / roboti“.

A tak … to je niekoľko aspektov tejto globálnej agendy, ktorú organizuje tento globálny kult, ľudia ako Bill Gates sú súčasťou toho kultu … marioneta … ale patrí k nim. Tento kult vlastní a vytvoril Svetovú zdravotnícku organizáciu. A funguje naprieč hranicami … ide o neobmedzenú entitu.

Hranice sú len pre zvyšok ľudí … pre kult neexistujú. V Číne majú v skutočnosti väčšiu kontrolu než v mnohých západných krajinách, ale ovplyvňujú všetky krajiny na svete. A skrze tieto siete tajných spoločností z rôznych krajín, ktoré sa spovedajú globálnemu … povedzme vedeniu … ktorý zorganizoval tento covid hoax v tom, ako sa odvíja … A oni vám v danú chvíľu povedia čokoľvek, čo je potrebné na získanie toho, čo v tej chvíli pre svoju agendu chcú. Preto keď počúvate ich oznámenia a vyhlásenie od chvíle, kedy toto začalo, zistíte jeden rozpor za druhým. Kedy tu povedali niečo a potom niečo iné. Pretože to prvé im získalo to, čo v tú dobu chceli, a potom im opak získal to, čo chceli. A toto sa deje. Sme teraz v bode, a rok 2021 je v tomto zásadný rok … to, kde budeme na konci tohto roka, nám do veľmi veľkej miery ukáže, kam budeme ďalej smerovať.

Sme teraz v bode, kedy nečinne sedieť a dúfať, že toto skončí, nepripadá do úvahy ako možnosť. Ono to neskončí, pokiaľ s tým neskoncujeme. My, miliardy ľudí, ktorým malá hŕstka v samotnom jadre diktuje, prikazuje, čo máme robiť a ničí nás … Tie samotné čísla vám ukazujú, v čom spočíva odpoveď. Robíme pokrok … stovky tisíc ľudí, ktorí chodia na protesty za slobodu v Londýne.

Ďalší sa organizuje 26. júna, kde tiež budem. To ukazuje, že robíme pokrok. Ale musíme sa pohnúť … a akú väčšiu motiváciu ľudia potrebujú než to, že 21. jún … „deň slobody“, ako ho nazvali … úbohé … zrušili? Nemá to skončiť. My s tým musíme skoncovať. A keď sa pozriete na to, čo sa deje naším deťom s ohľadom na tieto falošné vakcíny … srdcové problémy, ktoré z nich majú … a mnoho ďalších problémov…

Pozeráme sa našej budúcnosti do očí, pozeráme sa do očí budúcnosti našich detí … V ich záujme a v záujme nás všetkých, sila slova „NIE“ musí byť prejavená v takom meradle, aby fašizmus bol nevykonateľný. To znamená úplne prestať spoluprácu s naším vlastným zotročením a úplne prestať spoluprácu s tým, čo je teraz fašistický štát!

Preklad: David Formánek

A tu sú odporúčania WHO čerstvo aktualizované:

Vakcína Pfizer BioNTech (BNT162b2) COVID-19: Čo potrebujete vedieť

Aktualizované 25. júna 2021 na základe aktualizovaných predbežných odporúčaní 

Strategická poradná skupina expertov na imunizáciu (SAGE) Svetovej zdravotníckej organizácie  vydala svoje politické odporúčania týkajúce sa zavedenia  prvej vakcíny COVID-19 schválenej na núdzové použitie, vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19 .

Podľa SAGE je vakcína mRNA Pfizer-BioNTech COVID-19 bezpečná a účinná. Prioritou je začať očkovanie zdravotníckych pracovníkov s vysokým rizikom expozície, po ktorých nasledujú starší dospelí, pred imunizáciou zvyšku populácie. 

Kto by mal byť zaočkovaný ako prvý?

Aj keď je dodávka vakcín obmedzená, odporúča sa uprednostniť zdravotníckych pracovníkov s vysokým rizikom expozície a starších ľudí vrátane osôb vo veku 65 rokov alebo starších.

Krajiny môžu ako usmernenie pri určovaní svojich priorít pre cieľové skupiny odkazovať na  Plán priorít WHO a  Hodnotový rámec WHO .

Kto iný sa môže očkovať?

Zistilo sa, že vakcína je bezpečná a účinná u ľudí s rôznymi stavmi, ktoré sú spojené so zvýšeným rizikom závažných ochorení.

Patria sem hypertenzia, cukrovka, astma, choroby pľúc alebo pečene, ako aj chronické infekcie, ktoré sú stabilné a kontrolované.

Vyžadujú sa ďalšie štúdie týkajúce sa dopadov na osoby s oslabeným imunitným systémom. Dočasné odporúčanie je, že osoby so zníženou imunitou, ktoré sú súčasťou skupiny odporúčanej na očkovanie, môžu byť očkované, aj keď je to možné, nie skôr, ako dostanú informácie a poradenstvo.

Osoby žijúce s HIV sú vystavené vyššiemu riziku závažného ochorenia COVID-19. Z klinických štúdií sú k dispozícii obmedzené údaje o bezpečnosti osôb infikovaných HIV s dobre kontrolovaným ochorením. Známi príjemcovia HIV pozitívnej vakcíny by mali byť informovaní, a pokiaľ je to možné, mali by byť poučení o dostupných údajoch.

Očkovanie možno ponúknuť ľuďom, ktorí v minulosti dostali vakcínu COVID-19. Ale vzhľadom na obmedzené množstvo vakcín si môžu jednotlivci želať odložiť svoje vlastné očkovanie proti COVID-19 až o 6 mesiacov od času infekcie SARS-CoV-2. Očakáva sa, že účinnosť vakcíny bude u dojčiacich žien podobná ako u iných dospelých. WHO odporúča použitie vakcíny u dojčiacich žien ako u iných dospelých. WHO neodporúča prerušiť dojčenie kvôli očkovaniu.

Mali by byť tehotné ženy očkované?

WHO odporúča použitie vakcíny COVID-19 u tehotných žien, ak prínos očkovania pre tehotnú ženu preváži nad možnými rizikami. Aby sa tehotným ženám pomohlo vykonať toto hodnotenie, mali by im byť poskytnuté informácie o rizikách COVID-19 v tehotenstve, pravdepodobných výhodách očkovania v lokálnom epidemiologickom kontexte a súčasných obmedzeniach bezpečnostných údajov pre tehotné ženy. WHO neodporúča tehotenské testy pred očkovaním. WHO neodporúča oneskorenie tehotenstva alebo ukončenie tehotenstva z dôvodu očkovania.

Kto by nemal brať vakcínu?

Ľudia s anamnézou závažnej alergickej reakcie na ktorúkoľvek zložku vakcíny by ju nemali užívať.

V súčasnosti neexistujú žiadne údaje o účinnosti alebo bezpečnosti pre deti mladšie ako 12 rokov. Pokiaľ nebudú k dispozícii takéto údaje, nemali by sa pravidelne očkovať osoby mladšie ako 12 rokov.

Je táto vakcína odporúčaná pre dospievajúcich?

Štúdia fázy 3 u detí vo veku 12-15 rokov preukázala vysokú účinnosť a dobrú bezpečnosť v tejto vekovej skupine, čo viedlo k rozšíreniu predchádzajúcej indikácie veku zo 16 rokov ďalej na 12 rokov.

Dôkazy naznačujú, že u adolescentov, najmä u starších adolescentov, je pravdepodobnosť prenosu SARS-CoV-2 rovnako vysoká ako u dospelých. WHO odporúča, aby krajiny zvážili použitie vakcíny u detí vo veku od 12 do 15 rokov, iba ak bolo dosiahnuté vysoké pokrytie vakcínami 2 dávkami u skupín s vysokou prioritou, ako sa uvádza v pláne priorít WHO. 

Deťom vo veku 12 – 15 rokov s komorbiditami, ktoré ich vystavujú významne vyššiemu riziku závažného ochorenia COVID-19, sa môže očkovať okrem iných vysoko rizikových skupín. 

Aké je odporúčané dávkovanie?

Ochranný účinok sa začína rozvíjať 12 dní po prvej dávke, ale úplná ochrana si vyžaduje dve dávky, ktoré WHO odporúča podať v intervale 21 až 28 dní. Na pochopenie dlhodobej potenciálnej ochrany po podaní jednej dávky je potrebný ďalší výskum. V súčasnosti sa odporúča, aby sa na obe dávky použil rovnaký produkt.

Štúdie preukázali vysoký vplyv na verejné zdravie tam, kde bol interval dlhší ako interval odporúčaný EUL. Krajiny, ktoré čelia vysokému výskytu COVID-19 v kombinácii s vážnymi obmedzeniami v zásobovaní vakcínami, by preto mohli zvážiť odloženie druhej dávky až o 12 týždňov, aby sa dosiahlo vyššie pokrytie prvou dávkou u populácií s vysokou prioritou. 

Je to bezpečné?

WHO udelila vakcínu Pfizer BioNTech EUL 31. decembra 2020. WHO dôkladne vyhodnotila kvalitu, bezpečnosť a účinnosť vakcíny a odporučila jej použitie pre osoby staršie ako 16 rokov.

Globálny poradný výbor pre bezpečnosť vakcín, skupina odborníkov, ktorá poskytuje nezávislé a smerodajné usmernenie WHO v oblasti bezpečného používania vakcín, prijíma a hodnotí správy o podozreniach na bezpečnostné udalosti s potenciálnym medzinárodným dopadom. 

Aká účinná je vakcína?

Vakcína Pfizer BioNTech proti COVID-19 má účinnosť 95% proti symptomatickej infekcii SARS-CoV-2.

Funguje to proti novým variantom?

Spoločnosť SAGE preskúmala všetky dostupné údaje o účinnosti vakcíny v testoch s cieľom posúdiť účinnosť proti rôznym variantom. Tieto testy ukázali, že vakcína bola účinná proti variantom vírusu.

Spoločnosť SAGE v súčasnosti odporúča použitie vakcíny Pfizer BioNTech podľa plánu priorít WHO, aj keď sa v krajine vyskytujú vírusové varianty. Krajiny by mali posúdiť riziká a prínosy s prihliadnutím na ich epidemiologickú situáciu.

Predbežné zistenia zdôrazňujú naliehavú potrebu koordinovaného prístupu pri dohľade a hodnotení variantov a ich potenciálnom vplyve na účinnosť vakcíny. Keď budú k dispozícii nové údaje, WHO zodpovedajúcim spôsobom aktualizuje odporúčania. 

Zabraňuje infekcii a prenosu?

V súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne podstatné údaje týkajúce sa vplyvu vakcíny Pfizer BioNTech na prenos alebo vylučovanie vírusov. Medzitým musíme zachovať a posilniť fungujúce opatrenia v oblasti verejného zdravia: maskovanie, fyzické rozmiestnenie, umývanie rúk, hygiena dýchacích ciest a kašľa, vyhýbanie sa davom ľudí a zabezpečenie dobrého vetrania.

Čo ďalšie vakcíny vyvíjané na boj proti COVID-19?

WHO zvyčajne nevydáva odporúčania pre konkrétne vakcíny, namiesto toho vydáva jedno odporúčanie, ktoré sa vzťahuje na všetky vakcíny pre dané ochorenie, pokiaľ dôkazy nenaznačujú, že je potrebný iný prístup.

Vzhľadom na veľkú škálu vakcín COVID-19 založených na veľmi odlišných platformových technológiách WHO skúma vakcíny, ktoré sú autorizované vysoko kompetentnými národnými regulačnými orgánmi a ktoré sú k dispozícii v dostatočnom množstve na uspokojenie potrieb mnohých krajín.

WHO nemá žiadny preferovaný produkt a rozmanitosť produktov vrátane ich špecifických atribútov a požiadaviek na manipuláciu umožňuje krajinám nájsť produkty, ktoré sú pre ich situáciu najvhodnejšie.

Očakáva sa, že SAGE WHO preskúma ďalšie vakcíny v nasledujúcich mesiacoch. 


Táto webová stránka bola aktualizovaná 20. apríla 2021, aby sa zabezpečil súlad informácií a formátovania.

Tento článok bol opravený 12. januára 2021 s cieľom odstrániť chybný odkaz týkajúci sa tehotenstva. KTO NEDoporučuje, aby sa po očkovaní zabránilo gravidite.

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

STROM ŽIVOTA

Význam a symbolika stromu života sa nachádza v mnohých náboženstvách a kultúrach. Strom života je univerzálny symbol predstavujúci rôzne významy ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Harabin: Britský veľvyslanec si dovolil k nášmu parlamentu poriadnu bezočivosť

Exminister spravodlivosti Štefan Harabin skritizoval šéfa diplomacie Ivana Korčoka. Dôvodom je to, že si nezavolal na „koberček“ britského veľvyslanca na ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 13.7. 10:39
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Liberálny progresivizmus je ako rakovina

Liberalizmus a liberálny progresivizmus sú ideológie pretavené do politík liberálnej demokracie, ktorá v materiálnom jadre ústavy nemá miesto. S odkazom na Čl. ...
Aktualizované 12.7. 12:46
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Pellegrini v Poľsku podporuje Ukronacistov i najradikálnejších vojnových štváčov a Rusofóbov v Európe?

Poľský prezident Andrzej Duda (vpravo) víta slovenského prezidenta Petra Pellegriniho pred spoločným pracovným stretnutím vo Varšave 4. júla 2024. Milí ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
Spravodajstvo

Obrat v rétorike Kyjeva. Zelenskyj odrazu „zabudol“ na hranice z roku 1991

autor: Vasyl Muravytskyj preklad: Imrich Kovačič Kyjevský režim, ktorého hlavným vojenským cieľom bolo dosiahnutie „hraníc z roku 1991“ (teda vrátenie ...
Aktualizované 15.7. 00:17
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...