COVID-19 je spôsobený oxidom grafénu, ktorý sa do tela dostáva niekoľkými spôsobmi

12. júla 2021

Spravodajský portál  La Quinta Columna vydal naliehavú správu a dúfa, že správa sa dostane k čo najväčšiemu množstvu ľudí, najmä k tým, ktorí sa zaoberajú zdravotnými a právnymi službami.

Štatistík v oblasti biológie Ricardo Delgado, Dr. José Luis Sevillano a tím vedcov a profesorov pracovali na výskume, ktorý potvrdil prítomnosť nanočastíc oxidu grafénu vo vakcinačných fľašiach.

V programe č. 63 tím ukázal niekoľko fotografií z vykonaných analýz, konkrétne sa jedná o výsledky pozorovaní pomocou optickej a transmisnej elektrónovej mikroskopie. Výsledky získané pomocou ďalších technológií sú určené pre ďalšie programy v budúcnosti. Tím tiež oznámil, že správa o vykonaných analýzach, ktoré určili prítomnosť oxidu grafénu, bude čoskoro oficiálne zverejnená.

Portál La Quinta Columna vydal video s naliehavým oznámením, ktorého prepis Vám ponúkame nižšie.

Prinášame vám dáta dôležité pre vaše zdravie, fyzickú integritu a zdravie vášho prostredia.
Rúška, ktoré sú v súčasnej dobe používané a ponúkané na trhu, obsahujú oxid grafénu. Nanočastice oxidu grafénu sa nenachádzajú len v rúškach, ktoré boli podľa správ z médií v minulosti stiahnuté z predaja, ale sú obsiahnuté aj v tampónoch antigénnych a PCR testov.

Všetky varianty vakcíny COVID – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson atď., Obsahujú aj značnú dávku nanočastíc oxidu grafénu. Tento záver vyplýva z analýzy uskutočnenej pomocou elektrónovej mikroskopie a spektroskopie, okrem toho boli na analýzu využité ďalšie technológie používané rôznymi verejnými univerzitami v našej krajine.

Vakcína proti chrípke obsahovala nanočastice oxidu grafénu, novej vakcíny proti chrípke a údajne nové nosové vakcíny proti COVIDu, ktoré sú v príprave, obsahujú tiež obrovské dávky nanočastíc oxidu grafénu.

Oxid grafénu je toxín, ktorý vyvoláva vznik krvných zrazenín. Spôsobuje zmeny imunitného systému tým, že narúša rovnováhu antioxidantu glutatiónu v organizme. Ak sa dávka oxidu grafénu zvýši akýmkoľvek spôsobom, dôjde ku kolapsu imunitného systému a následne k cytokinovej búrke.

Oxid grafénu nahromadený v pľúcach vyvoláva obojstranný zápal pľúc tým, že sa rovnomerne rozšíri v dýchacích cestách. Oxid grafénu spôsobuje kovovú pachuť. Možno vám to teraz začína dávať zmysel. Vdychovaný oxid grafénu spôsobuje zápal slizníc a tým stratu chuti a čiastočnú alebo úplnú stratu čuchu.

Oxid grafénu získava vo vnútri organizmu silné magnetické vlastnosti. Toto vysvetľuje magnetický jav, ktorý už zažili miliardy ľudí po celom svete po tom, čo im bol oxid grafénu rôznymi spôsobmi podaný, okrem iných aj vakcínou.

Stručne povedané, oxid grafénu je domnelý SARS-CoV-2 , údajný nový koronavírus zodpovedný za ochorenie nazývané COVID-19. Preto nikdy nedošlo k izolácii a očistenie nového koronavírusu , čo priznáva väčšina zdravotníckych inštitúcií najvyššej úrovne v rôznych krajinách, keď sa ich na to spýtame. Ochorenie COVID-19 je spôsobené oxidom grafénu, ktorý je do tela aplikovaný niekoľkými spôsobmi.

Oxid grafénu je extrémne účinný a silný v aerosóloch, rovnako ako údajný SARS-CoV-2 . Ako každý iný materiál má aj oxid grafénu „elektronické absorpčné pásmo“. To znamená určitú frekvenciu, nad ktorou je materiál vybudený a veľmi rýchlo oxiduje. Tým dochádza k rozmnoženiu toxickej látky v tele oproti našim prirodzeným antioxidačným zásobám glutatiónu a je tým narušená rovnováha v organizme. Presne toto frekvenčné pásmo je vyžarované v nových šírkach emisného pásma bezdrôtovej technológie 5G. Preto sa rozmiestňovanie antén 5G počas pandémie nikdy nezastavilo, v skutočnosti 5G patrí k niekoľkým málo službám, ktoré boli udržiavané, navyše pod osobitným dohľadom štátnych bezpečnostných zložiek.

Domnievame sa, že oxid grafénu sa nachádzal už vo vakcínach proti chrípke z roku 2019, bol použitý ako adjuvans.

Počas následných testov technológie 5G v rôznych častiach sveta sa rozvinulo ochorenie COVID-19 kvôli interakcii vonkajších elektromagnetických polí a oxidu grafénu v telách ľudí. Spomeňte si, že všetko začalo vo Wuhane, čo bolo prvé pilotné mesto na svete, ktoré na konci novembra 2019 skúšobni zaviedlo technológiu 5G. Aká zhoda náhod v priestore a čase.

Všetky povedačky o šupinavcoch a netopieroch slúžili na odvedenie pozornosti. Účel, pre ktorý je oxid grafénu zavádzaný do tiel ľudí, je temnejší, než si viete predstaviť. Preto je potrebné, aby ste mali tieto znalosti a prehodnotili informácie, ktoré dostávate od najvyšších vládnych inštitúcií. Hovoria vám alebo vás dokonca nútia, aby ste sa chránili niečím, čo naopak môže chorobu vyvolať.

Teraz, keď vieme, že príčinou choroby je chemický toxín a nie biologický činiteľ, budeme schopní zmierniť jeho dopady, a to pomocou zvýšenia hladiny glutatiónu. Glutatión je prírodný antioxidant, ktorého zásoby máme v organizme.

Čo znamená znížená hladina glutatiónu v tele
Znížená hladina v tele je spojená s vyššou mierou oxidačného stresu. Je známe, že voľné radikály (oxidačný stres) vedú k rýchlejšiemu starnutiu, poruchám zraku a sluchu, môžu mať vplyv na vznik diabetu a iných metabolických porúch, osteoporózy, kardiovaskulárnych ochorení, ochorení tráviaceho ústrojenstva a pľúc, rôznych neurodegeneratívnych porúch (napr. Parkinsonov syndróm, Alzheimerova choroba,…), poškodenie DNA a následné rakovinové bujnenie.

Nasledujúce detaily vám pomôžu dokonale porozumieť správam z médií. Hladina glutatiónu je extrémne vysoká u detí. Choroba teda nemá takmer žiadny vplyv na detskú populáciu. Hladina glutatiónu po 65 rokoch veku výrazne klesá. Preto sa COVID-19 vyskytuje predovšetkým u starších ľudí. Veľmi vysoké hladiny glutatiónu majú ľudia, ktorí intenzívne športujú. Z tohto dôvodu malo toto ochorenie iba 0,22% športovcov.

Takže teraz chápete, prečo nespočetné štúdie z praxe ukázali, že podávanie N-acetylcysteínu (ktorý je prekurzorom glutatiónu v tele) alebo priamo glutatiónu veľmi rýchlo vyliečilo choroba COVID-19. Princíp je jednoduchý, hladiny glutatiónu boli zvýšené, takže sa organizmus vysporiadal s toxickým oxidom grafenu.

La Quinta Columna tu odhalila otvorený bio-teroristický útok štátu, alebo prinajmenšom spoluúčasť vlád na bio-terorizmu, ktorý je vykonávaný na celosvetovej populácii a predstavuje zločin proti ľudskosti.

Preto je absolútne nevyhnutné a zásadné, aby ste tieto dáta sprístupnili svoje lekárskej komunite – praktickým lekárom, ošetrovateľom, zdravotníckym službám, ale aj miestnym médiám a tlači a vášmu okoliu. La Quinta Columna odhaduje, že keď bude spustená plánovaná technológie 5G, potom budú umierať desiatky tisíc ľudí denne, a to len v našej krajine.

Uvedomte si, že teraz nie sú zaočkovaní touto vakcínou s oxidom grafenu len starší ľudia v opatrovateľských domoch, ale ako viete, tiež veľká časť všetkej populácie.

Telo má prirodzenú schopnosť odstrániť tento toxín, preto vám navrhujú až tri dávky očkovania ročne a každý rok, aby ste udržali potrebnú hladinu oxidu grafenu vo svojich telách (irónia) .

Máme každý jednotlivý dôkaz toho, čo tu bolo odhalené. Kým sa súdy snažia konať, ľudia sú naďalej „Zhadzovaní z útesu“. Na základe vyššie uvedených dát pochopíte, že najvyššie inštitúcie využili vašu naivitu a viac ako rok vás klamali . Až teraz si uvedomíte všetky nezrovnalosti, ktoré vám boli predkladané v televíznych správach.

Ako zvýšiť obsah glutatiónu v tele

Glutatión je obsiahnutý v mäse, ovocí a zelenine (predovšetkým v tej, ktorá obsahuje síru – t. j. brokolica, karfiol, kapusta, cesnak, cibuľa, kel,…), pivovarských kvasniciach a strukovinách.  Hladinu glutatiónu zvyšuje aj pravidelné aeróbne cvičenie, ktoré posilňuje aj náš imunitný systém. Funkciu glutatiónu podporujú vitamíny C a Eselénrybí tuk a pestrec.

Ďalšie dôležité dáta môžete čerpať z webu  L a Quinta Columna  alebo  La Quinta Columna TV

COVID-19 JE SPÔSOBENÝ OXIDOM GRAFÉNU ZAVEDENÝM NIEKOĽKÝMI SPÔSOBMIvideo TU

Prepis titulkov prvých 11 minút videa:

Masky, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu a používajú sa, obsahujú oxid grafénu. Nielen tie, ktoré boli svojho času stiahnuté, ako bolo oznámené v médiách, ale aj štetinky používané v PCR a antigénnych testoch obsahujú nanočastice oxidu grafénu. COVID vakcíny vo všetkých svojich variantoch – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen / Johnson & Johnson atď., Obsahujú aj značnú dávku nanočastíc oxidu grafénu. Toto sú výsledky ich analýzy elektrónovej mikroskopie a spektroskopiou, mimo iných techník používaných rôznymi verejnými univerzitami v našej krajine. Vakcína proti chrípke obsahovala nanočastice oxidu grafenu a nové vakcíny proti chrípke aj nové intranazálnej COVID vakcíny, ktoré sú v príprave, obsahujú tiež obrovské dávky nanočastíc oxidu grafenu. Oxid grafénu je toxická látka, ktorá vytvára v tele tromby – oxid grafénu je toxická látka, ktorá vytvára krvné zrazeniny. Oxid grafenu spôsobuje zmenu v imunitnom systéme dekompenzáciou oxidačné rovnováhy vo vzťahu k zásobám glutatiónu (pozn. Antioxidant prítomný v tele). Ak je dávka oxidu grafenu zvýšená akúkoľvek cestou podania, spôsobí kolaps imunitného systému a nasleduje cytokinové búrky.

Oxid grafénu nahromadený v pľúcach vytvára obojstranný zápal pľúc šírením v pľúcnom alveolárnym trakte. Oxid grafénu spôsobuje v ústach kovovú pachuť. Možno vám to začína dávať zmysel. Vdychovaný oxid grafénu spôsobuje zápal slizníc a tým stratu chuti a čiastočnú alebo úplnú stratu čuchu.

Oxid grafénu získava vo vnútri tela SILNÉ magnetické vlastnosti. To je vysvetlenie magnetického javu, ktorý už zažili miliardy ľudí po celom svete po rôznych spôsoboch podávania oxidu grafénu. Jedným z nich je očkovacia látka.

Stručne povedané, oxid grafénu je ten údajný SARS-CoV-2, ten údajne nový koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie známe ako COVID-19. Preto sme nikdy skutočne neizolovali nový koronavírus, ako väčšina zdravotníckych inštitúcií na najvyššej úrovni a v rôznych krajinách uznali, keď na to bola kladená otázka. Ochorenie COVID-19 je výsledkom zavádzanie oxidu grafénu rôznymi spôsobmi podávania.

Oxid grafénu je extrémne potentný a silný v aerosóloch, rovnako ako takzvaný SARS-CoV-2. Ako každý materiál má oxid grafénu to, čo nazývame „elektronické absorpčné pásmo“. To znamená, že absorbuje určitú frekvenciu, ktorá tento materiál veľmi rýchlo nabudí a spôsobí oxidáciu, čím narúša rovnováhu organizmu šírením toxických látok v tele proti našim prírodným zásobám antioxidantu glutatiónu. Práve toto frekvenčné pásmo je vyžarované v nových šírkach pásma nové bezdrôtové technológie 5G. To je dôvod, prečo sa rozmiestňovanie týchto antén počas pandémie nikdy nezastavilo.

V skutočnosti patrili k niekoľkým málo službám, ktoré boli udržiavané, okrem zvláštneho monitorovania zo strany štátnych bezpečnostných síl a orgánov na týchto anténach. Máme podozrenie, že v kampani proti chrípke 2019 bol oxid grafénu pridaný do fľaštičiek s vakcínou, pretože bol už používaný ako adjuvans.

S následným testom technológie 5G v rôznych častiach sveta sa COVID-19 vyvinul v interakcii s vonkajšími elektromagnetickými poľami a oxidom grafénu, ktorý je teraz v telách. Nezabudnite, že všetko začalo vo Wu-chan a bolo to prvé pilotné mesto na svete, ktoré koncom novembra 2019 testovalo technológiu 5G. Je to taká „náhoda“ v čase a priestore.

Obe verzie so šupinavcmi a netopierou polievkou boli len na odvedenie pozornosti. Účel zavedenia oxidu grafénu je ešte temnejší, než si dokážete predstaviť. Preto je zatiaľ viac než dosť, aby ste vstrebali tieto dáta a „resetovali“ vedomosti, ktoré ste doteraz mali o chorobe, od najvyšších vládnych inštitúcií, ktoré hovoria obyvateľstvu, aby sa chránilo, a dokonca im vnútili to, čo im potenciálne spôsobí chorobu samotnú. Logicky, teraz, keď vieme, že príčinou alebo etiologickým činiteľom ochorenia je presne chemická toxická látka a nie biologická látka, vieme, ako ju zmierniť: zvýšením hladiny glutatiónu. Glutatión je prírodný antioxidant, ktorý nosíme v našom tele.

Niekoľko podrobností vám pomôže plne pochopiť všetko, čo bolo hlásené v médiách. Hladiny glutatiónu sú u detí extrémne vysoké. Preto ochorenie nemá takmer žiadny vplyv na detskú populáciu. Glutatión sa veľmi prudko znižuje po 65. roku života. Preto je COVID-19 obzvlášť rozšírený v staršej populácii. Glutatión je na veľmi vysokej úrovni v populácii, ktorá intenzívne športuje. To je dôvod, prečo len 0,22% športovcov prekonalo ochorenie.

Teraz pochopíte, prečo nespočet praktických štúdií preukázalo, že liečba N-acetylcysteínom (ktorý je prekurzorom glutatiónu v tele) alebo glutatión podávaný priamo, lieči ochorenia COVID-19 u pacientov veľmi rýchlo. Jednoducho preto, že hladiny glutatiónu boli zvýšené, aby sa vyrovnali s podávanou toxickou látkou, oxidom grafénu.

Objav, ktorý tu urobila La Quinta Columna, je o útoku štátneho bioterorizmu so všetkým, alebo prinajmenšom o spoluviny vlád voči celej svetovej populácii, čo teraz zakladá skutkovú podstatu trestného činu proti ľudskosti.

Preto je absolútne nevyhnutné a dôležité, aby ste tieto informácie sprístupnili svoje lekárskej komunite. Praktickým lekárom, zdravotníckym a službám starostlivosti všeobecne, ale aj médiám a miestnej a regionálnej tlači a celému vášmu okoliu. La Quinta Columna odhaduje, že len u nás každý deň zomrú desaťtisíce ľudí, až vláda zapne novú chystanú technológiu 5G.

S vedomím, že teraz nie sú touto injekciou proti chrípke s oxidom grafénu zaočkovaní len starší ľudia v opatrovateľských domoch, ale ako viete, veľká časť populácie bola očkovaná alebo „grafenizovaná“ postupnými dávkami oxidu grafénu.

Telo má prirodzenú schopnosť eliminovať túto toxickú látku, takže odporúčajú až tri dávky ročne po všetky roky, aby sa grafén vo vašom tele udržiaval.

Máme všetky dôkazy o tom, čo sa tu stalo. Kým sa súdny systém snaží konať, ľudia budú aj naďalej postrkovaní z bezodného útesu. Ak sa pozeráte na tento audiovizuálny materiál, pochopíte, že ste boli viac ako rok úplne a naivne klamaní najvyššími inštitúciami. Až teraz pochopíte všetky nesúrodosti, ktoré ste pozorovali vo svojich televíznych správach.

Pre doplnenie týchto cenných dát, môžete navštíviť  https: // www. laquintacolumna.net  alebo náš kanál na telegramy: La Quinta Columna TV, kde viac ako 100 000 ľudí už pozná pravdu a nie je súčasťou masívneho podvodu, ktorému boli vystavení. Prosím, šírte toto video medzi všetkými. Je len na nás, či nás čaká osud, ktorý nám chystajú plody Agendy 20/30.

Ďakujeme za pozornosť.

Zaujímavé… na oxid grafénu čítam napospol chválu, ako na materiál budúcnosti, ale tiež čítam, že v prostredí tela je naozaj nestabilný a toxický.

Zdroj: orwell.cit

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

NORIMBERG 2

https://youtube.com/watch?v=zrKHkJxk7u4

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Deti zomierajú kvôli rúškam

A je to tu. Deti zomierajú kvôli rúškam. Stratili imunitu proti bežným vírusom.  Tvrdý úder!Respiračný syncyciálny vírus je známy pod ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

ESEJ O VÝVOJI ČLOVEČENSTVA 2

Existujú skutočnosti, ktoré v podstate zabezpečia porážku nepripravených ešte predtým, ako začne samotný boj Keďže prvá časť tohto článku sa stretla s vašim ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...