ESEJ O VÝVOJI ČLOVEČENSTVA 2

14. júla 2021

Existujú skutočnosti, ktoré v podstate zabezpečia porážku nepripravených ešte predtým, ako začne samotný boj

Keďže prvá časť tohto článku sa stretla s vašim živým ohlasom, rozhodli sme sa pripojiť ešte niekoľko informácií z tejto oblasti. Ešte raz a dôrazne upozorňujme, že nemáme žiadne dôkazy pre nami opisované scenáre, veď nemáme žiadnu spravodajskú službu. No neexistujú overené dôkazy ani na vyvrátenie opisovaného.

Všetok náš materiál je prezentovaný ako analytická štúdia, vychádza z voľne prístupných materiálov. Preto našim čitateľom dôrazne odporúčame, aby si každú informáciu – vrátane našej – overili v meditácii tak, ako odporúčame na seminároch metafyziky. A pre tých, ktorí sa rozhodli nezaoberať meditáciami a metafyzikou vôbec nemáme žiadne odporúčania. Najpravdepodobnejšie zašli na nesprávnu stránku. My rozhodne nepatríme do okruhu tadescomanov, aeronetomanov a podobných zdrojov, a už vôbec nie medzi mágov, ktorí proti nám hojne programujú. Ako dlho ešte uvidíme.

Rozhodnutie je však na vás.

Čítajte a rozmýšľajte – to by vás malo doviesť ku konkrétnym činom – alebo nečítajte vôbec… Na Východe máme príslovie: „Menej vieš, lepšie spíš“. Ale to je iba jedna hrana Obrazu.

V podstate nám došla iba jediná negatívna reakcia. Hej, chceli sme povedať aj to, že ak sa niekto naivne odizoloval od spoločnosti – bez ohľadu na to, či chová kozy, ovce, či čokoľvek iné, či nosí vyšívané kroje alebo nie… – musí si uvedomiť jeden nepríjemný fakt. Čoskoro plánujú aplikovať zákon o hospodárskej mobilizácii, teda môžu k ním dôjsť vojaci a budú od nich konfiškovať všetko, čo len budú chcieť. Smutné je aj to, že podobného druhu zmýšľania sú dnes aj „umelci“, ktorí síce ostali v majoritnej spoločnosti, ale nie sú ochotní sa za žiadnych okolností podriadiť spoločnému, koordinovanému postupu, teda tomu, čo je vo vojne prvou nutnou, ale nepostačujúcou podmienkou prežitia. Ide však o ich slobodné rozhodnutie. Netreba ho teda nijako komentovať. A keď príde k realizácii toho, čo očividne chystajú – čoho budú najľahšími, ale aj najnaivnejšími obeťami – nezaoberajte sa s nimi cez Svedomie ani Súcit. Svedomie – ako už dnes vieme – je orgánom bohov na kontrolu svojej pastvy a súcit je dobrovoľné umiestňovanie do seba cudzej informácie. Ich už nezachránite, ale sebe môžete poškodiť.

Jediný správny postoj je vždy a všade stredová os Duchovného Vývoja – čo je vždy a všade SPRAVODLIVOSŤ. Tá je rovnaká v celom Vesmíre.

Nikdy nekonajte nespravodlivo, ale ani nikdy nezanedbajte spravodlivú odplatu formou likvidácie svorky a ich psychoprogramov preklínaním. Prečo tak, to sme dostatočne podrobne preberali tiež na začiatočníckych seminároch Metafyziky. Ak tak nerobíte, tak ste podľahli jezuitskému riadeniu a porušujete Odinovu Zápoveď, teda Kony Všehomíra. Takéto niečo bude viesť – ak bude takých veľmi veľa – k tomu, že vojna sa z Jemnohmotného Sveta presunie do materiálneho. Nie, nebude to vojna Ruska proti Číne či USA – to už bolo v J/S zlikvidované. Ale môžu docieliť, že sa presunie do našich ulíc a lesov. Veď odizolovanie hraníc tak, aby sa vonku nedostávali svedkovia akýchkoľvek zverstiev si už nacvičili. Trochu sa tu „postrieľa“ a po vyčistení od nás (čo plánujú) hranice otvoria, prípadne – ak niekto zo zoznamu prežije – to vyhlásia za nejaký tragický omyl…

Každý aj jeden Slovien má v rukách za toto zodpovednosť.

V tejto súvislosti si musíme odpovedať na niekoľko otázok, teda poďme na to.

Už vieme o cca 800 žoldnieroch umiestnených na ukrajinsko-ruských hraniciach. Predtým ich Američania vyškolili na slovenčinu (?!), čo by už samo osebe malo vyvolať značné podozrenie. Podľa ich vlastných slov sú vycvičení tak preto, lebo na Slovensku je nefunkčná armáda a polícia… Aká dojemná a nezištná starostlivosť.

Títo žoldnieri už rezali hlavy v Kosove, Líbyi, Iraku či Sýrii. A teraz budú Slovákom pomáhať, pretože máme nefunkčnú armádu a políciu…(?)

Je známe aj to, že tam boli prevelení aj naši vojaci zo žilinského pluku, aby ich naučili ešte aj slovenské vojenské pokyny. Vyzerá to tak, že všetko majú pripravené. Môžu sa ukázať v slovenských uniformách a ešte budú aj hovoriť po slovensky. Ale čie rozkazy budú plniť?

Ale to nie je všetko. U nás pôsobia už tisícky cudzincov, čo nemožno považovať za náhodu. V podstate skoro všetky cukrárne či zmrzlinárne majú v rukách Albánci, ukrajinská mafia tu už má dokonalú infraštruktúru tiež, máme tu aj tisícky zahraničných robotníkov. Najviac ich je – žeby prekvapenie – práve z územia bývalej Juhoslávie. Tam už „pomohli“, teraz sme na rade my… A okrem iného, oni nepodliehali ani žiadnemu povinnému testovaniu – to bol „darček“ iba pre domorodcov.

Zaujímavé je aj to, že z niektorých miest nám hlásite (napr. Košice), že už tu máme aj černochov z Afriky. Prípravu majú teda očividne za sebou.

Len jednu poznámku – ak v Rakúsku pri previerke na stavbe zistia, že počet zahraničných robotníkov – nie domácich Rakúšanov – prekročí zákonom povolený limit, tak nič takého zamestnávateľa nezachráni pred väzením. Rakúsko vôbec má aj firmu, ktorá buduje diaľnice v majetku štátu. A ako budujú diaľnice u nás? Ale nežime v ilúziách. Za tieto „výhody“ treba „ďakovať“ ešte Ficovcom!

Keďže dnes už väčšina mužskej populácie nemá žiadne základné vojenské návyky – vojenskú službu cieľavedome dávno zrušili – tak ani netušia o čo ide a bezstarostne sa premávajú v trenírkach, krátkych rukávoch s nekrytým krkom, ba dokonca v tielkach, nosia šľapky a vozia sa na kolobežkách. A ako sú pripravení „zahraniční pomocníci“?

Nahliadnime do armádnych manuálov britských SAS (Secret Air Service). Je to jedna z najprestížnejších svetových špeciálnych jednotiek. Výbava britského príslušníka SAS:

esej druha 02

A keďže vedia, kto je kto vo svete špeciálnych jednotiek, tak tam nájdete aj výbavu vojaka ruského Specnazu:

esej druha 03

Všimnite si, že na prvom mieste – u Angličanov aj Rusov – je čiapka. Totiž cez hlavu a zátylok človek stráca najviac telesnej teploty.

Základnou organizačnou jednotkou armády je družstvo. V ČSĽA to bolo od 7 do 11 vojakov. Tri družstvá tvoria čatu, tri čaty rotu.

V NATO to je očividne podobné – veď inak to v armáde ani nemôže byť. Materiály SAS obsahujú aj nadrilované postupy reakcie družstva pri kontakte s nepriateľom:

esej druha 05
esej druha 04

V každom družstve je veliteľ, ale okrem iného aj odstreľovač či guľometčík. A každý presne vie, čo má robiť. Za každej situácie.

Ale nájdete tam aj obsah toho, čo je predmetom výcviku žoldnierov (ak ich pripravujú na „čistenie“ v cudzej zemi):

esej druha 06

Kto vie anglicky, toho už nič neponechá na pochybách…

A ako to vyzerá s našimi mužmi? Podľa ruských štatistík z čečenskej vojny okolo 80% padlých zahynuli na následky rezných rán. Všetci mali automatické karabíny, ale očividne to nepomohlo.

Boj nožom je typickou črtou južných národov – Albáncov nevynímajúc. V tejto súvislosti odporúčame americký film The Hunted, v ktorom hrá hlavnú úlohu Tommy Lee Jones. Všetky špeciálne jednotky prechádzajú prípravou nožového boja. Hlavnou oblasťou zásahov sú tepny na hrdle a z vnútornej strany stehien, či aj z vnútornej strany bicepsov. A všetko toto majú naši „muži-trenkáči“ úplne odhalené – veď je predsa horúco..?!

https://youtube.com/watch?v=bAU33jYa-yE%3Fwmode%3Dtransparent

A ak by boli nútení na ulici čeliť útoku na seba či svojich blízkych, tak budú tak musieť robiť ešte aj bosí – lebo šľapky budú hneď dole. A proti ním bude stáť vojak v maskáčoch a kanadách. Viac si ani nemôžu želať. Veď nebudú musieť ani len strieľať a trenkáčov aj s ich rodinami nehlučne porežú na chodníkoch a v záhradách.

Pre názornosť odporúčame ruský film Turista z r. 2021 o oslobodzovaní Stredoafrickej republiky spod nadvlády polovojenských bánd. Podarilo sa to až začiatkom tohto roku.

https://youtube.com/watch?v=oaWYy9kpeq8

https://youtube.com/watch?v=oaWYy9kpeq8%3Fwmode%3Dtransparent

Film je veľmi poučný – ak si ho vnímavo pozriete. Ide o príbeh jedného ruského družstva, ktoré sa dostalo pod paľbu viac ako stovky útočníkov.

Ani jeden ruský vojak nemal krátke rukávy, nohavice, či dokonca tielko. Nikto si nedával dole ani len čiapku či rukavice. Okrem iného aj preto, lebo kontakt pokožky so zemou môže vyvolať všakovaké zápaly a ekzémy – a kto ich vo vojne ošetrí?

Teda hrdinské oblečenie našich hrdinských mladých mužov (krátke nohavice, tričká/tielka, šľapky) je veľmi výhodné pre protivníka. A to si ešte mnohí myslia, že vozenie sa na baterkových kolobežkách je super… proste veľkí chlapci, ktorí nedospeli. Ba možno ani nedostanú možnosť.

Možno že si myslia, že keď dôjde (k plánovanému) nasadeniu cudzincov v uniformách našich vojakov na našom území, tak niekto ich vopred v médiách upozorní, aby mali dosť času si ísť kúpiť maskáče, ale aj naučiť sa bojovať a podobne…

Ale ak by sa stalo, že ich to zachytí na chodníku či v aute – tak ako dlho prežijú v lese (ak sa tam vôbec dostanú) v trenkách a šľapkách? A nedajme sa oklamať, ich jednotky už v našich lesoch cvičia dávno. Sú tam už viac doma ako naši kolobežkoví trenkáči.

Žiaden náš národný kroj nepozná krátke nohavice či rukávy. Nanajvýš ak po lakeť (kvôli práci), ale nie viac. Prečo? Všetky hlavné čakry tela vrátane hlavných kĺbov musia byť pokryté odevom, aby sa zamedzilo strate životnej energie. Medzi povrchom tela a vrstvou oblečenia sa vytvárajú torzné polia, ktoré umožňujú zachovanie životnej sily. Priame slnečné svetlo na pokožku spaľuje tieto polia, a teda životná energia uniká bez prekážok – a to nehovoriac o vystaveniu holého tela útoku nožom.

Úplným výsmechom je dnešné vytváranie krojov s krátkymi nohavicami a rukávmi, pričom niektorí takto cvičia aj akési bojové umenia…

Iste, charakterníci môžu bojovať do pol pása obnažení, ale to je úplne iný „level“. Pomocou metodiky systému Kremeň si dokážu vytvoriť okolo tela nepreniknuteľný obal s tvrdosťou kremeňa. Ten neprepustí ani guľku či čepeľ chladnej zbrane.

Ďalším problémom je, že naša pokožka pôsobí ako filter. Svetlá, biela koža prepúšťa svetlé energie, tmavá zodpovedá napríklad vibráciám Cigánov. 15 minút na slnku stačí, veď slnečné lúče prenikajú aj cez odev.

V našej tradícii – Zdrave – sú zachované cvičenia pre prácu so Živlami. Takto sa dá v lete ochladiť či v zime ohriať a netreba chodiť v trenkách…

Postúpme ďalej. V poslednej dobe sa nám často stáva, že niektorí naši čitatelia odkazujú na naše staršie články, pričom ich neraz dávajú za príklad akoby s našou aktuálnou autorizáciou. O čo ide?

Nijako nezakrývame, že aj my sme prešli vývojom. Od čiernobieleho uctievania bohov po energetické pozície metafyziky. Na stránke máme články od roku 2008. Ale od 2018/19 sme definitívne prešli na metafyzické ponímanie Sveta, nie vieru v bohov. Inými slovami prešli sme od „verím“ ku „viem“. A to je naozaj zásadný rozdiel. Zatiaľ sme v podstate staré články na stránke ponechali v nádeji, že naši čitatelia sa v zmysle Zdravomyslia dokážu s bohmi vysporiadať a sú schopní odfiltrovať informačný šum od informačného obsahu.

Väčšina to aj dokázala, ale vidíme, že tu pôsobí dosť diverzantov. Sú to najčastejšie mágovia, jezuiti, ale aj tí, ktorí sa nevedia odpojiť od bohov. Je to ich vec, ale veď ľudí vytvorili bohovia.

V poslednej dobe akosi často „dobromyseľne“ takýto odkazujú najmä nových čitateľov na staré články. Chceli by sme v dohľadnej dobe prepnúť na novú stránku, kde všetky „bohové“ články už budú iba v archíve. Ale musíme k tomuto vyjadriť stanovisko.

Často sa stretávame s odkazmi na článok Matričný Boh. Museli sme ho teda upraviť na energie Rána Svaroga, ale aj tak tu možno vidieť niekoľko dôležitých bodov.

V prvom rade ide o použitie predpony „ne“ v niektorých našich slovách. Áno, sú prípady, kedy sa táto predpona môže chápať ako N + Jest, t.j. jestvovanie v Javi. Ale práve tu treba zapnúť Zdravomyslie, lebo očividne ide o nevedomosť v Bukvici. V prvom rade sme túto problematiku prevzali z ruských zdrojov, čo už samo osebe treba brať do úvahy. V Azbuke ostalo iba jediné „e“, a to práve ono „Jest“. To sa právom môže chápať ako „naše Jest“. My sme však Slovieni, Bukvica je naša. Napriek tomu, že nám vzali bukvy nám v jazyku ostalo oveľa viac ako v dnešnej ruštine – čo sme už neraz zdôrazňovali. Napríklad poznáme mäkké slabiky de, te, ne, le – di, ti, ni, li. A prečo sú slová, ktoré čítame mäkko – napr. dedo, dedina atď. – a niektoré dodnes tvrdo – demolácia, démon atď.? Je jasné, že hoci sa toto nedá v latinke graficky zachytiť, fonetický prejav je rozdielny. To preto, lebo v Bukvici sú iné bukvice (písmená). A kedy čítame takúto slabiku mäkko, ale pritom je naozaj zachovaný zápor? Najčastejšie išlo o „Jať“ – ѣ. V takom prípade možno síce vysloviť mäkko „ne“, ale „nѣ“ rozhodne znamená zápor.

Okrem iného, medzitým sme už publikovali aj text nariadenia cisára Jozefa Druhého z r. 1786. Z textu je jasné, že najväčší počet „E“ v našich starých textoch bolo nie Jest (ako sú dnes v ruštine všetky), ale Jesm.

Teda tieto argumenty sú založené na slepej skostnatenosti, nie Zdravomyslí.

Ale zaujímavé je, že hoci sa mnohí takýto „dobromyseľníci“ odvolávajú na tento článok, to hlavné im z neho akosi uniká. A čo to je? Nuž, je tam opísaný Líniový Čas, teda to, čo nám skrz Sefirotov – podľa knihy Sefer Jecira – zaviedol Savaof (t.j. Duch Svätý, či presnejšie Satan).

Naše tradičné ponímanie Času je Vertikálne, t.j. udržiavať myseľ v stave tu a teraz. V takomto stave (je to tzv. Obrazové myslenie, s ktorým sa oboznamujeme na kurzoch Bukvice) tá myseľ, ktorá sa dokáže nachádzať v stave tu a teraz má zároveň k dispozícii vertikálnu linku do J/S, teda do večnosti.

Dnes sa mnohí chytili do starostlivo nastraženej pasce, kedy sú mysľou v minulosti, čo im znemožňuje plne prežívať súčasnosť. Dnes totiž nejde o reanimáciu minulosti – dnes sú iné energie ako boli v minulosti. Minulosť sa už nikdy vrátiť nemôže. Ale ak dostaneme myseľ do stavu tu a teraz, tak sa môžeme pripojiť k vertikálnemu kanálu do J/S, teda do večnosti a čítať to isté a z toho istého zdroja ako naši vzdialení Prѣdkovia v minulosti, bez ohľadu na to ako dávno. Ale to prečítané je potrebné aplikovať v reálnom živote – a tu sú iné podmienky ako v minulosti. To je proste fakt.

Keď sa Človek napojí do Vertikálneho kanálu, tak zvýši stav svojich vibrácií a mení okolitý životný priestor. Tu už nezáleží na tom, čo bolo presne v minulosti. Dôležité je to, že sa napájame na ten istý zdroj.

Väčšina „Slovanov“ dneška považuje všetko súčasné za „zlé“ a staré za „dobré“. Z toho vyplýva, že súčasné je cudzie a staré je naše, slovanské. Ale kto žije v tomto duálnom modely, ten sa v súčasnosti proste nenájde. To preto, lebo odmieta svoje miesto v tomto živote, do ktorého sa reinkarnoval. Smeruje teda k premrhaniu svojej životnej úlohy, čo je totálne zlyhanie. Odmieta proste svoje miesto v tomto čase a priestore.

Táto duálnosť je zatiaľ ešte dosť rozšírená, ale neodvratne – pod vplyvom Energií Rána Svaroga – smeruje k zániku. Namiesto lipnutí na starých zvykoch nastupuje čas priameho kontaktu s vertikálnym kanálom. Teda naša tradícia je prechod k našej rodnej metafyzike, ale sú aj takí, ktorých priťahuje viac mágia bohov. Rozhoduje sa každý sám. Samozrejme aj s dôsledkami.

Preto sa dnes potrebujeme odpojiť od líniového ponímania Času a vrátiť sa k tradičnému, t.j. k tu a teraz. Len v stave tu a teraz je prístupná linka nahor – do Jemnohmotného Sveta. Nesnažme sa viac o nerealistickú reanimáciu minulosti, lebo návrat takýmto spôsobom je nemožný.

A záverom už vari iba jednu poznámku. Návrat cez metafyziku je možný jedine po „chodníkoch“, ktoré nám pripravila naša Škola v Jemnohmotnom Svete (Naše Rody). Znamená to, že treba používať tie isté afirmácie, ktoré máme zo seminárov. Iná afirmácia je cesta inde – a ciest inde je nekonečné množstvo. Dnes sa niektoré naše skupiny dostali pod kontrolu jezuitov, ktorí odkiaľsi prichádzajú so „slovanskými“ afirmáciami. Tu prehlasujeme iba jediné – každý, kto opustil pôvodný systém afirmácií a meditatívnej praxe nepatrí k Slovienom. Jezuitom sa podarilo povytvárať všakovaké – v podstate však už magické – skupinky. Spoznáte ich najmä tak, že v žiadnom prípade nepreklínajú.

Preklínanie je najefektívnejšou zbraňou v J/S. Keďže Človek má v podstate neobmedzené prístupy (závisí iba od odstraňovania negatívu), tak naše systematické preklínanie môže jednoducho celú jezuitami riadenú spoločnosť zlikvidovať, čo oni dobre vedia. Jasné, že tomu potrebujú predísť, a preto „nezištne“ prichádzajú a postupne odvádzajú niektoré skupinky od hlavného, ale najmä spoločného toku, teda ťahu na bránu. A kto nehrá s nami, ten hrá proti nám.

Ak niekto má záhradku, tak by to mal pochopiť veľmi ľahko. Ak chce, aby mu tam rástlo to, čo nasadil, tak musí pravidelne vytrhávať burinu. Môže ju síce aj demokraticky prehovárať, aby sa sama presunula inde, ale my nepoznáme nikoho, komu by sa to podarilo. A presne toto robia tí, ktorí zavrhli preklínanie a vyvolávajú všakovaké (satanistické) entity, ktoré vôbec nepoznajú. Dostali sa pod kontrolu jezuitov, a tí chcú v prvom rade prežiť sami. A ak im ešte nablblí človiečikovia so Živatmami pomáhajú sťahovať satanistické energie, tak čo viac si môžu priať? Keď už nič iné, tak ich odpojili od spoločného boja proti svorke, teda stále to isté: rozdeľ a panuj.

Za rozhodnutie vytvárať separátne „slovanské“ skupiny a zanechanie boja proti spoločnému nepriateľovi preklínaním príde trest Konu.

tartaria.sk

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

COVID-19 je spôsobený oxidom grafénu, ktorý sa do tela dostáva niekoľkými spôsobmi

Spravodajský portál  La Quinta Columna vydal naliehavú správu a dúfa, že správa sa dostane k čo najväčšiemu množstvu ľudí, najmä k tým, ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

Aktualizácia situácie na planéte

Cobra 13,7: 2921  Pokračuje čistenie skupiny Chiméra. Silám svetla sa podarilo úplne vyčistiť všetky podzemné základne odštiepeneckej civilizácie Chiméra vrátane ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...