DR. VERNON COLEMAN HOVORÍ O EXISTENČNEJ HROZBE PRE ĽUDSTVO: Všetci očkovaní začnú zomierať…

19. mája 2021

Dr. Vernon Coleman: Všetci očkovaní začnú zomierať na jeseň

Očkovaní ľudia zomrú – Ak čítate moje články, potom viete, že nikdy nepreháňam. Vedia tiež, že moje predpovede, hodnotenia a interpretácie za posledný rok sa ukázali ako správne. Teraz, viac ako kedykoľvek predtým, potrebujem vašu pomoc. Ak nebudeme spolupracovať, sme odsúdení na zánik. Potrebujem vašu pomoc, pretože týmto článkom musíme osloviť milióny ľudí. A keďže ma hlavné platformy a médiá zakázali, bez vás nemôžem osloviť tieto (potrebné) milióny ľudí. Verím, že toto je najdôležitejší článok, ktorý si kedy prečítate. Musíte ho zdieľať.

https://youtube.com/watch?v=jHeb7YX3OWE

Pamätáte si na video, v ktorom Bill a Melinda Gatesovci sedeli a smiali sa, ako budúca pandémia asi prinúti ľudí reagovať? Myslím, že viem, čo sa stane. Všetci vieme, že zlá elita, propagátori Agendy 21 a Veľkého restu, plánovali celú dobu, ako vyvraždia 90 až 95% svetovej populácie. Bohužiaľ sa obávam, že je pravdepodobne už neskoro zachrániť mnohých očkovaných.

Milióny ľudí sú odsúdení na smrť a obávam sa, že mnohí pri ďalšom kontakte s koronavírusmi zomrú. V plánoch elity sa niečo vážne pokazilo. A výsledkom je, že aj tí z nás, ktorí NEBOLI OČKOVANÍ, sa zdajú byť tiež vo veľkom riziku!

Musíme udržiavať náš imunitný systém v najlepšej forme prostredníctvom zdravej výživy a príjmu doplnkov vitamínu D. Musíme sa konečne začať držať ďalej od očkovaných. Myslím si, že teraz predstavujú skutočnú hrozbu pre prežitie nášho druhu. Varujem pred nebezpečenstvom vakcín Covid-19 dlhšie, ako je mi milé. Viem, že by sa v skutočnosti nemali nazývať vakcínami (aj keď sa oficiálna definícia kvôli tomu zmenila), ale keď im hovorím génová terapia, ľudia, ktorých sa snažíme osloviť a ktorým bolo povedané, že sa vakcínami stali, nevedia o čom hovorím. Takmer presne pred rokom som varoval, že riziko koronavírusu je okrem iného prehnané, pretože bol zavedený povinný očkovací program.

Falošná pandémia Covid-19 bola čiastočne vytvorená ako zámienka na očkovanie, aby sa vakcína mohla ponúkať ako riešenie údajnej hrozby, ktorú predstavuje Covid-19. Už mesiace varujem, že experimentálne vakcíny sú nebezpečné a majú veľa potenciálne smrteľných vedľajších účinkov. Celebrity a mnoho lekárov sa mýli, keď upokojovali. Povedal som, že vakcíny môžu zabiť viac ľudí ako Covid-19. Teraz sa však zdá pravdepodobné, že vakcíny môžu byť zodpovedné aj za smrť stoviek miliónov ľudí, ktorí neboli očkovaní!

Z dlhodobého hľadiska som vždy veril, že podvod Covid-19 bol navrhnutý s jediným cieľom: zabiť čo najviac starých a slabých ľudí a podrobiť sa nútenému očkovaniu. Povedal som to vo svojom prvom videu v polovici marca 2020. Samozrejme, že existoval aj plán na zničenie ekonomiky a jej opätovné naštartovanie, aby spĺňala požiadavky Agendy 21 a Veľkej reinicializácie. Niekoľko dní potom, čo sa objavilo toto video, som bol zúrivo napadnutý na internete. Môj článok na Wikipédii bol radikálne zmenený. Podrobnosti o všetkých mojich knihách, televíznych seriáloch a rubrikách boli odstránené. Bol som označený za konšpiračného teoretika. Urobil som video s vysvetlením, ako sa zmenil môj záznam na Wikipédii, ako ma démonizujú a diskreditujú. Mnoho ďalších, ktorí spochybnili oficiálnu líniu na Covid-19, majú rovnaké problémy. A samozrejme sa k nim pripojila BBC a národná tlač pri útoku na tých, ktorí sa odvážia napadnúť oficiálnu líniu šírením neprípustných právd. Teraz sa však obávam, že genocídni šialenci, jazdci apokalypsy, ktorí plánovali tento podvod, nás vedú do Armagedonu. Dlho som veril, že architekti tohto podvodu tápali so smrťou miliónov ľudí. Teraz však verím, že zlí duchovia, ktorí vytvorili tento podvod, dramaticky podcenili nebezpečenstvo experimentálnych vakcín, ktoré tak rázne propagovali.

Na následky týchto očkovaní môžu zomrieť milióny ľudí, ktorí dostali ktorúkoľvek z vakcín Covid-19.

Vysvetlím ako a prečo. Podvod sa začal klamnými predpoveďami Fergusona z Imperial College. Ferguson robí matematické modely s hrôzostrašnými následkami. Ľudia, ktorí organizovali podvod, vedeli, že Fergusonove predpovede sú absurdné. Museli vedieť, že Fergusonov záznam bol žalostný. Ale jeho predpovede boli napriek tomu použité ako zámienka na blokovanie, spoločenské dištancovanie, maskovanie a zatváranie škôl a nemocníc. Bolo to číre šialenstvo. Logickým dôsledkom bolo izolovanie ľudí s infekciou – rovnako ako sa odporúča ľuďom s chrípkou zostať doma – a ochrana tých najohrozenejších, najmä starších ľudí s ochorením srdca alebo rakovinou prsníka. Ale politici a poradcovia to celé pokazili. A tí, ktorí spochybňovali a pýtali sa, čo sa deje, boli démonizovaní a umlčaní.

Faktom je, že imunitný systém zdravých ľudí je posilňovaný interakciou s ostatnými ľuďmi. Zdravé deti a mladí dospelí majú veľmi silný imunitný systém. Iba starší ľudia sú s najväčšou pravdepodobnosťou ohrození novým vírusom. Napriek tomu nás svetoví politici a ich poradcovia zámerne nalákali na program hromadného očkovania. Verejnosť bola pôvodne ubezpečená, že iba prostredníctvom rozsiahleho očkovacieho programu znovu získajú časť svojich stratených slobôd. To bol vždy nebezpečný nezmysel. Experimentálne vakcíny, ktoré boli schválené tak rýchlo, však nikdy nemali požadovaný účinok. Neboli určené na prevenciu infekcie alebo prenosu.

Vakcíny nechránia ľudí pri kontakte s Covid-19, ani nebránia v prenose, ak ho dostanú. Vakcíny iba pomáhajú obmedziť závažnosť príznakov u niektorých ľudí, ktorí dostali injekciu. Samozrejme, to nie je to, čomu väčšina ľudí verí. Väčšina očkovaných ľudí si myslí, že sú chránení pred infekciou. To bol ďalší podvod. Okrem dosť dôležitého faktu, že nerobia to, čo si ľudia myslia, že robia, sú tu tri veľké problémy s vakcínami: Prvým problémom samozrejme je, že tieto experimentálne vakcíny sa už preukázali ako nebezpečné – zabili už mnoho ľudí a spôsobili vážne vedľajšie účinky u mnohých ďalších. Veľkosť tohto problému sa dá merať na základe skutočnosti, že dokonca aj úrady pripúšťajú, že je hlásených pravdepodobne iba 1 zo 100 úmrtí a závažných vedľajších účinkov súvisiacich s očkovaním. Nedá sa odhadnúť, koľko z nich zomrie na alergie, problémy so srdcom, mŕtvicu, neurologické problémy alebo koľko z nich oslepne alebo ostanú ochrnutí.

Na mojej webovej stránke je zoznam ľudí, o ktorých je známe, že boli očkovaním zranení alebo chorí. Je to desivý zoznam, ktorý si treba prečítať.

Počet obetí je hrozný, ale väčšina úradov naďalej trvá na tom, že ide iba o náhodu. Ak niekto zomrie do 28 alebo 60 dní od pozitívneho testovania na Covid-19 – aj keď bol výsledok testu falošný – automaticky sa to bude považovať za smrť Covid-19, aby sa udržal vysoký počet prípadov. Ale keď zdraví mladí ľudia zomrú do niekoľkých hodín po očkovaní, tieto úmrtia sa považujú za číre náhody. Aké tragické náhody! Druhým problémom je imunitný systém, ktorý sa nazýva priming patogénov (Pathogenpriming) alebo cytokínové búrky (Zytokinsturm). Stane sa to, že imunitný systém očkovanej osoby je pripravený dramaticky reagovať, ak táto osoba v budúcnosti príde do styku s vírusom. Výsledok môže byť katastrofický a práve toho sa obávam na jeseň a na budúcu zimu.

Ľudia, ktorí boli očkovaní, budú mať veľké problémy pri ďalšom kontakte s koronavírusom. Váš imunitný systém prehnane zareaguje, čo pravdepodobne povedie k veľkému množstvu úmrtí. Pacienti neboli na tento problém formálne varovaní, a to napriek dôkazom zverejneným v Medzinárodnom vestníku klinickej praxe v októbri 2020. Tento článok má názov „Zverejnenie rizika zhoršenia klinického ochorenia z vakcín Covid-19 subjektom vakcínových štúdií počas informovaného súhlasu“. Neexistuje však informovaný súhlas pacientov a myslím si, že väčšina lekárov o týchto rizikách nevie. Ohrození sú najmä starší ľudia a ľudia so slabým imunitným systémom. A čo spôsobuje existenciu zlého imunitného systému? Nosenie masky, izolácia od ostatných a nedostatok slnka sú tri najzjavnejšie príčiny. Pitie nadmerného množstva alkoholu a fajčenie nadmerného množstva tabaku v domácom väzení tiež nepomôže.  

K väčšiemu počtu úmrtí pravdepodobne dôjde na jeseň, keď sú očkovaní ľudia najpravdepodobnejšie vystavení vírusu. Koronavírus sa šíri najrýchlejšie na jeseň a v zime. Z dôvodu epidémie chorôb a úmrtí, ktoré vzniknú, začnú vlády presadzovať ďalšie kolo očkovania. O mutáciách sa samozrejme bude veľa hovoriť a nové, narýchlo vyrobené vakcíny budú vyrábať a intenzívne propagovať známe osobnosti, ktoré o medicíne či vakcínach vôbec nič nevedia. Lekári, ktorí rozumejú nebezpečenstvám a pochybujú o vakcínach, sú a budú, ako inak, umlčaní. Aj tak verím, že ľudia za týmto podvodom vedeli, že sa to stane. Bola to súčasť ich obludného plánu. Vedeli, že na jeseň a na budúcu zimu dôjde k nárastu úmrtí. Stále plánujú hodiť úmrtia na nové verzie Covid-19 – na niektorú z tisícov mutácií, ktoré prídu túto jeseň.

Dlho som tušil, že to skončí propagovaním očkovania každé dva mesiace – alebo ešte častejšie, zhruba každý mesiac. Slovo „hoax“ som pôvodne používal ako kritiku reakcie na infekciu vírusom chrípky. Reakcia bola prehnaná. Mám podozrenie, že práve ten úsmev Billa a Melindy Gatesovcov, keď zhodnotili, že prvú pandémiu nebudeme brať vážne, ale s ďalšou pandémiou budeme zaobchádzať oveľa vážnejšie. A myslím si, že oni a všetci ostatní, ktorí sa na tomto podvode podieľali, predpokladali, že budú úplne v bezpečí, pretože v skutočnosti vakcíny nemajú. Mám podozrenie, že niektorým z elitných a najvýznamnejších osobností bolo namiesto jednej z experimentálnych vakcín podané placebo.

Neriskovali by ste, že z očkovania zomriete, vážne ochoriete alebo sa u vás nevyvinie choroba – a potom, keď nabudúce prídete do styku s vírusom, budete neskutočne zraniteľní. Predpokladám, že elita si myslí, že je v bezpečí. Myslím si, že prišli s plánom, ktorý by vyústil do miliónov úmrtí, ale neublížil by im.

Myslím, že urobili veľkú a zásadnú chybu. A tým sa dostávame k tretiemu problému – problému, ktorý neočakávali. Týmto problémom sa práve zaoberal Dr. Geert Vanden Bossche, popredný expert na vakcíny. V skutočnosti som bol spočiatku skeptický voči tomu, čo povedal, pretože Dr. Bossche predtým pracoval v spoločnostiach GAVI a Gates Foundation. Je posledným človekom na svete, ktorý by bol proti očkovaniu.

Dr. Bossche poukázal na to, že vakcíny, ktoré sa v súčasnosti používajú, sú nesprávnymi zbraňami v boji proti tejto vírusovej infekcii. Očkovaním miliónov ľudí spôsobujeme mutáciu vírusu, jeho silu a smrteľnosť. Pokus prísť s novými vakcínami pre nové mutácie len zhoršuje situáciu, pretože vedci nemôžu byť o krok vpred pred mutujúcim vírusom. Ľudia, ktorí boli očkovaní, dnes prenášajú mutované vírusy na svojich blížnych. Mutácie sú čoraz silnejšie a smrteľnejšie. Koniec pokusov o zabránenie šírenia bude perfektne načasovaný, aby sa zabezpečilo rozsiahle rozšírenie nových mutácií Covid-19. Existuje aj ďalší súvisiaci problém. Naše telá zvyčajne obsahujú biele krvinky, ktoré nám pomáhajú bojovať proti infekcii. Bunky nazývané NK bunky – NK znamená prírodných zabijakov (natürliche Killer) – pomáhajú eliminovať zlé bunky, ktoré nás napadnú. Len čo NK bunky splnia svoju úlohu, objavia sa protilátky a odstránia neporiadok.

Dr. Bossche však vysvetľuje, že vakcíny Covid-19 spúšťajú produkciu veľmi špecifických protilátok, ktoré konkurujú prirodzenej obrane očkovaných ľudí. Prirodzené obranné systémy očkovaných ľudí sú potlačené, pretože kontrolu získavajú špecifické protilátky produkované vakcínou. Tieto špecifické protilátky, ktoré sú produkované vakcínami, sú trvalo a navždy prítomné v tele očkovanej osoby. Katastrofálnym výsledkom je, že prirodzený imunitný systém desiatok alebo stoviek miliónov ľudí, ktorí sú očkovaní, je skutočne zničený. Váš imunitný systém nebude schopný bojovať proti mutovanej variante vírusu, ktorý sa vyvíja vo vašom tele. A tieto mutované vírusy sa môžu šíriť po celej komunite. Myslím si, že preto sa v oblastiach, kde bola vakcína podaná veľkému množstvu ľudí, objavujú nové varianty vírusu.

Podstatou je, že podávanie vakcín dáva vírusu príležitosť stať sa nekonečne nebezpečnejším. Každá očkovaná osoba má potenciál stať sa masovým vrahom, pretože jej telo sa stáva laboratóriom na výrobu smrtiacich vírusov. A čo je horšie, niektorí z očkovaných sa môžu stať asymptomatickými nosičmi – šíriacimi okolo seba smrtiace vírusy.

A ľudia, ktorí dostali vakcínu, nebudú schopní reagovať na mutácie, pretože úlohu ich imunitného systému prevzal systém umelej obrany, ktorý im bol poskytnutý prostredníctvom vakcíny, ktorá je určená na reprodukciu pôvodnej formy boja proti vírusu Covid-19. Ľudia, ktorí boli očkovaní, sú vystavení vysokému riziku, ak sa začnú rozširovať nové mutácie. Ich telá sú neustále a výhradne zamerané na obranu proti forme vírusu, ktorá rýchlo starne. Aplikácia nových vakcín nepomôže, pretože zmutovaný vírus nie je zraniteľný. Vedci, ktorí vyrábajú vakcíny, nebudú môcť byť o krok vpred pred mutáciami vírusu. Toto sa malo predpokladať. Preto sú vakcíny proti chrípke často neúčinné.

Politici a ich poradcovia budú klamať a obviňovať tých, ktorí neboli očkovaní, za vývoj nových mutácií a s tým spojeného zvýšeného počtu úmrtí. Ale ak Dr. Bossche má pravdu a ja si myslím, že áno, potom to bude očkovaný, kto bude ohrozovať ľudstvo. Predstavujú veľkú hrozbu pre každého, kto bol očkovaný. Budú však tiež predstavovať veľkú hrozbu pre neočkovaných, pretože vírusy, ktoré vylučujú, sú nebezpečnejšie ako pôvodný vírus. Sme na veľmi nebezpečnom území Ak teraz nezastavíme tento očkovací program, nemožno bez preháňania povedať, že je ohrozená budúcnosť ľudstva. To si mysleli tí, ktorí sa nám pokúsili predať Veľký reset? Neviem. Možno ich cieľom bolo od začiatku zabiť nás všetkých. Alebo sa vám možno váš zlý plán vymkol spod kontroly.

V Británii Ferguson, Hancock, Whitty a Vallance sa mne vždy javili ako nesprávni ľudia, ktorí mali dať národu odpoveď. V USA bol Dr. Fauci podľa mňa tiež nesprávna osoba. Vždy som sa obával, že boli vybraní, pretože to boli nesprávni ľudia. Všetko, čo urobili, bolo pre nás zlé, ale dobré pre nich a pre zlú kabal, ktorá propaguje Agendu 21 a Veľký reset. Trvanie na potlačení slobodnej debaty nás viedlo priamo do tejto priepasti. Nikomu z týchto ľudí nemalo byť umožnené vykonávať takúto kontrolu nad našimi životmi, ale potláčaním všetkých spochybňujúcich opozícií bezprecedentným spôsobom a potlačovaním faktov mainstreamové médiá a internetoví giganti všetko nekonečne zhoršili. Myslíte si, že oni budú v bezpečí? Existuje skutočné riziko, že namiesto toho, aby zabili 90 – 95% ľudí, ako to pôvodne myslela odporná elita, omylom zabijú všetkých; môžu ľudstvo úplne vyhladiť.

Skôr než si dopraješ vakcínu, pozri si video TU

Máme veľmi málo času na to, aby sme sa zachránili. Potrebujeme posilniť náš imunitný systém a je ironické, že sa možno budeme musieť vyhýbať očkovaným ľuďom. Teraz chápete, prečo je toto najdôležitejší článok, ktorý som o Covid-19 napísal, a najdôležitejší článok, aký ste kedy videli? Nemôžem sa dostať k mainstreamovým médiám, ktoré jednoducho potláčajú pravdu a odmietajú debatovať alebo diskutovať. Napríklad YouTube neprijíma videá, ktoré spochybňujú všetko, čo propaguje chorý establišment. Preto pošlite tento článok lekárom a novinárom, priateľom a príbuzným. Zdieľajte, zdieľajte, zdieľajte. Možno tých, ktorí sú pri moci, môžeme presvedčiť, že nie sú imúnni voči nadchádzajúcej katastrofe. Dúfam, že dr Bossche sa mýli. Dúfam, že sa mýlim. Je však potrebné overiť všetko, čo je v tomto článku. A ak tieto obavy nebudú zverejnené a vyšetrené, potom budeme s istotou vedieť, že plán je zabiť čo najviac z nás. Neexistuje žiadny iný rozumný záver.

Dôležitý odkaz od neurologičky Margarete Griesz-Brisson z Willheim: video TU

OZ Pán Občan – Stanislav Chovanec

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Sidney Powell: Amerika je teraz „Komunistickým režimom“

Jedna z právnikov, ktorá bezúspešne bojovala za to, aby boli dôkazy o podvodoch v prezidentských voľbách v roku 2020 preskúmané ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

KÓDEX CTI SLOVIENOV:

1. Buď verný krvi a krajine. V krvi je sila Rodu, v tvojej krajine – prach tvojich predkov. 2. Buď ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...