Sidney Powell: Amerika je teraz „Komunistickým režimom“

18. mája 2021

Jedna z právnikov, ktorá bezúspešne bojovala za to, aby boli dôkazy o podvodoch v prezidentských voľbách v roku 2020 preskúmané americkými súdmi, vyniesla o prezidentovi Joe Biden tvrdý verdikt o stave národa.

Sidney Powell, bývalá federálna prokurátorka, pracovala na prípadoch, ktoré by, ak by uspeli, boli v prospech prezidenta Trumpa.

Argumentovali rôznymi štátnymi volebnými systémami, ktoré nesprávne zaobchádzali s poštovými lístkami, hlasovacími lístkami neprítomných osôb, a dokonca navrhli podvodné hlasovacie lístky, pričom obrovské hromady hlasov pre Bidena sa niekedy objavili v temných nočných hodinách.

Dotazovali sa jej v rozhlase The Talk of Pittsburgh, relácii Rose Unplugged.

„Svet je absolútne obrátený, pretože táto krajina je obrátená,“ obvinila ho. „Kŕmia Američanov klamstvami deň čo deň.“ Už len to, že hovoria, že Biden je prezidentom, je lož, pretože stále musíme vyriešiť volebný problém. “

Zatiaľ čo obvinenia z podvodu a nesprávnej manipulácie s hlasovacími lístkami neboli nikdy preskúmané – väčšina sudcov zamietla prípady týkajúce sa technických náležitostí – nie je otázne, že vo viacerých štátoch, kde bol Biden víťazom, štátni úradníci zmenili štátne zákony tak, aby vyhoveli niektorým hlasovacím lístkom.

Problém je v tom, že ústava vyžaduje od zákonodarcov štátu, aby tieto premenné kontrolovali.

Gateway Pundit vysvetlil, že Powell povedala:

„Žijeme v komunistickom totalitnom režime.“ Keby spoločnosti s hlasovacími prístrojmi nemali čo skrývať, nič by neskrývali.“

Bojovala za to, že v roku 2020 boli pre Bidena milióny hlasov len prachobyčajným podvodom. Aj po ukončení jej súdne sporov týkajúcich sa volieb, zostala Powell neotrasiteľná.

Predtým v rozhovore pre rozhlasovú stanicu Erskine Radio uviedla , že „teraz je na verejnosti viac ako dosť dôkazov, ktoré viac ako zvrátia voľby v najmenej piatich štátoch“.

„Existuje všelijaký precedens na riešenie toho, čo sa stalo v týchto voľbách, od Busha vs. Gorea aj po ďalšie prípady,“ uviedla Gateway Pundit .

Powell uviedola, že existenciu „frakcionovaných hlasov“ zarátaných v prospech Joea Bidena, vytvorených počítačovým algoritmom, možno dokázať vo viacerých krajinách. A po celej krajine by sa to dalo dokázať, „ak by niekto vydal príkaz umožňujúci kontrolu strojov.“ Poznamenala, že federálny zákon požaduje, aby sa volebné záznamy uchovávali 22 mesiacov.

„V tomto prípade to vyžaduje forenzné vyhodnotenie strojov a prezretie všetkých papierových hlasovacích lístkov.“ Už vieme, že sa to nezhoduje,“ uviedla.

„Boli tam sfalšované hlasovacie lístky.“ Ľudia hovorili: „Dobre, v Georgii vykonali úplný audit.“ No, ak budete stále prevádzkovať tú istú falošnú bankovku cez ten istý počítací stroj, dosiahnete rovnaký výsledok. “

Povedala, že neexistuje rozumné vysvetlenie, prečo súdy nepreskúmali dôkazy. V Arizone teraz pokračuje úplný audit všetkých 2,1 milióna hlasovacích lístkov z okresu Maricopa. Výsledky sa očakávajú o pár týždňov, demokrati sa však opakovane obrátili na súd, aby sa pokúsili výsledky potlačiť.

Poznamenala, že viac ako 5 000 ľudí podpísalo čestné vyhlásenia ako svedkovia volebných anomálií alebo podvodov. Powell pôsobila na ministerstve spravodlivosti 10 rokov a posledných 20 rokov sa vo svojej súkromnej praxi venovala federálnym odvolaniam.

Bola najmladšou asistentkou amerického právnika a neskôr sa stala vedúcou odvolacej sekcie pre západné a severné okresy Texasu. Sudcovia Clarence Thomas, Samuel Alito a Neil Gorsuch zaujali menšinovú pozíciu na Najvyššom súde, keď odmietol niekoľko volebných sporov s odôvodnením, že súd sa mal chopiť volebných výziev z Pensylvánie.

Thomas varoval pred „katastrofickými“ dôsledkami, ak sa súd nebude zaoberať otázkou „zmeny pravidiel v strede hry“ zo strany úradov. “

Profesor Rick Hasen z Kalifornskej univerzity v Irvine na svojom blogu volebného práva napísal, že je to „tikajúca časovaná bomba“, ktorú „bude musieť vyriešiť Najvyšší súd“.

Hasen napísal:

„Prečo teda súd v tomto prípade nešiel ďalej?“ Myslím si, že je to buď skutočnosť, že prípad je diskutabilný (a súd by sa touto otázkou chcel zaoberať skôr v živom prípade, ale s nižšími prostriedkami), alebo preto, že prípady Trumpa sú na súde trochu rádioaktívne.

„Vzhľadom na pokračujúce nepravdivé vyhlásenia bývalého prezidenta Trumpa, že voľby boli ukradnuté, by sa prípad stal ďalším prostriedkom na argumentáciu nelegitímnosti výsledkov volieb. Vrátilo by to súdu späť do centra pozornosti otázka, ktorej sa sudcovia opakovane preukázali, že sa im chcú vyhnúť.

„Záverom teda je, že doktrína nezávislého štátneho zákonodarstva visí vonku ako tikajúca časovaná bomba a čaká na spustenie v budúcom prípade,“ uviedol.

Thomas uviedol, že prípady v Pensylvánii „nám poskytujú ideálnu príležitosť zaoberať sa tým, aké právomoci majú nelegislatívni činitelia pri stanovovaní volebných pravidiel, a urobiť to dobre pred ďalším volebným cyklom.“

„Odmietnutie tak urobiť je nevysvetliteľné.“

Povedal, že o faktoch sa vedie len malý spor:

„Ústava dáva každému zákonodarnému orgánu štátu právomoc rozhodovať o spôsobe federálnych volieb. … Pred voľbami, aj po voľbách v roku 2020, si však nelegislatívni úradníci v rôznych štátoch stanovili pravidlá sami.

„Vďaka tomu sme dostali neobvykle vysoký počet petícií a mimoriadnych žiadostí namietajúcich proti týmto zmenám. Petície sú tu jasným príkladom. Pensylvánske zákonodarstvo stanovilo jednoznačný termín pre prijímanie poštových lístkov: 20:00 v deň volieb.

„Nespokojný, pennsylvánsky najvyšší súd predĺžil túto lehotu o tri dni.“ Súd tiež nariadil úradníkom, aby spočítali hlasovacie lístky doručené do nového termínu, aj keď neexistujú dôkazy – napríklad poštová pečiatka -, že hlasovacie lístky boli odoslané do volebného dňa.

„Zdá sa, že toto rozhodnutie o prepísaní pravidiel ovplyvnilo príliš málo hlasovacích lístkov na to, aby zmenili výsledok akýchkoľvek federálnych volieb.“ Ale to nemusí platiť v budúcnosti. “

Zdroj

image.png

MEDZI TÝMITO sa Rusko umiestnilo na prvom mieste na svete:

.

.

.

.

.

Ekonomika:

 • Najnižší externý dlh voči HDP krajiny!
 • 1 miesto pre leteckú titánovú produkciu!
 • Najväčší producent vysoko obohateného uránu pre potreby jadrovej energie na svete!
 • 1 miesto na svete za celkovú cenu vyrobených diamantov!
 • 1 miesto na svete pre produkciu paládia!
 • 1 miesto na svete z hľadiska počtu jadrových elektrární postavených v zahraničí!
 • 1 miesto na svete za dodávku prostriedkov vzdušnej obrany stredného a nízkeho doletu!
 • 1 miesto na svete pre vývoz pšenice (od 2016)!
 • 1 miesto na svete pre výrobu raže, ovsa, jačmeňa, cukrovej repy, slnečníc, pohánky, ríbezle, maliny!
 • 1 miesto na svete pre vývoz bojovníkov
 • 1 miesto na svete na export nových hlavných bojových tankov!
 • 1 miesto na svete pre produkciu oleja!
 • 1 miesto v Európe z hľadiska objemov peňazí, preklady migrujúcim pracovníkom!

Infraštruktúra a doprava:

 • Najväčšia flotila ľadovca na svete, tiež jediná ľadobreakerka na svete!
 • Najdlhšia sieť elektrifikovaných železníc na svete!
 • 1 miesto na svete z hľadiska počtu vybavených trolejbusov!
 • 1 miesto z hľadiska počtu televíznych staníc!
 • 1 miesto v Európe z hľadiska počtu používateľov internetu!
 • Najväčší energetický systém na svete!
 • 1 miesto na svete z hľadiska počtu jadrových hlavičiek!

Veda a technika:

 • 1 miesto z hľadiska ročných priestorov!
 • Jediný plávajúci priestor na svete
 • Jediná krajina na svete, ktorá využíva sériové komunikačné zariadenia pre ponorky v rozsahu rádiových vĺn SNC / KNC!
 • Jediná krajina na svete, ktorá vlastní technológiu vytvárania rýchlych radarových staníc (RLS) na sledovanie rakiet!
 • 1 miesto na obohatenie uránových izotopov 40 % (23 000 z 57350), USA 20 %,Francúzsko, 15 %, Spojené Nemecko-Veľká Británia-Belgicko predstavuje 22 %!
 • Najlacnejší káblový internet medzi 50 najväčšími krajinami HDP!
 • Internetový prenosový dojazd rekord 1 TV / spánková vzdialenosť 500 km vo Výbave T6!
 • 1 miesto na svete pre otvorenie chemických prvkov v XXI storočí!
 • 1 miesto z hľadiska počtu získaných medzinárodných študentských olympiád programovanie za posledných 10 rokov!

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Klaus Schwab požaduje globálny zdravotný preukaz založený na implantovateľnom mikročipe

Zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab vyzval k povinnému globálnemu zdravotnému preukazu v podobe implantovateľných mikročipov do 10 rokov. V ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

DR. VERNON COLEMAN HOVORÍ O EXISTENČNEJ HROZBE PRE ĽUDSTVO: Všetci očkovaní začnú zomierať...

Dr. Vernon Coleman: Všetci očkovaní začnú zomierať na jeseň Očkovaní ľudia zomrú – Ak čítate moje články, potom viete, že ...
Aktualizované 21.10. 22:06
Spravodajstvo

Poslanec Taraba čelí kritike za zverejnenú fotografiu prezidentkinej dcéry.

Aktualizácia: Televízia Slovan Celé vysielanie z 20. 10. 2021 s Ing. Mgr. Tomášom Tarabom …horúca téma o slobode slova a ...
Aktualizované 21.10. 22:13
Spravodajstvo

Kotleba: brutálny zákrok policajtov na invalida len tak nenechá, žiada parlament o pozvanie Harabina

Sociálnymi sieťami sa raketovou rýchlosťou šírilo video z klientskeho centra v Prievidzi, kde invalidný dôchodca odmietal opustiť priestory a nasadiť ...
Spravodajstvo

Vyšetrovanie a stíhanie osôb zodpovedných za zločiny proti ľudskosti

Opäť pripomíname petíciu za stíhanie osôb zodpovedných za Zločiny proti ľudskosti k podaniu na prokuratúru Medzinárodného trestného súdu v Haagu, ...
Spravodajstvo

Prosím, konajte!

Milí priatelia za slobodu, Toto je výzva na povzbudenie k tomu, aby ste pomocou nástrojov, ktoré vám boli poskytnuté, prebudili ...
Spravodajstvo

Je úplný nezmysel dnes vyhlasovať, že za Fica bol právny štát.

Nebol. Bolo to za Ficovej vlády, kedy boli zrušené Mečiarove amnestie, ktoré vlastne naplno odštartovali ničenie právnosti. A iba podotýkam, ...
Spravodajstvo

COVID PASS - FINÁLNY ROZBOR

Priatelia, v prvom rade ponúkame dnešnú správu z denníka N, kde je jasne napísané, že pri kontrole bol odhalený človek, ...
Spravodajstvo

Stretnutie "MÚDRYCH HLÁV"

Minulý týždeň sa uskutočnilo zaujímavé stretnutie slovenských Vlastencov z celého Slovenska v mimoriadne krásnom regióne Slovenského raja v Hrabušiciach. Príjemné ...
Aktualizované 22.10. 01:36
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Aktualizované 22.10. 01:35
Spravodajstvo

NEJDE O KRÁDEŽ ANI O ZÁMER, ALE O ROZHODNUTIE FANATICKÝCH COVID-VERIACICH, AKO SA SAMOPOŠKODZOVAŤ a SLÚŽIŤ KLINICKÝM ŠTÚDIAM

9.10.2021, čerpacia stanica Slovnaft na trase Košice – Prešov… a za volantom ja…  Po natankovaní nafty som ako vždy, s ...
Aktualizované 22.10. 22:55
Spravodajstvo

Harabin o rúcajúcom sa americkom impériu, strachu ruských zradcov slúžiacich americkému panáčikovi, o Putinovi, ktorý prinavrátil Rusku plnú suverenitu a zvrchovanosť a rusko-slovenských vzťahoch

Exminister spravodlivosti a bývalý šéf Najvyššieho súdu Štefan Harabin poskytol rozhovor pre ruský spravodajský portál Regnum. Karine Gevorgyan z ruského ...