Sila zvukov: 6 silných solfeggio frekvencií, ktoré zvýšia vaše vibrácie

27. decembra 2022

Všetko má svoju frekvenciu. Zvuková terapia sa používa od staroveku ako účinná liečebná metóda, pretože vám pomáha vyrovnávať vibrácie vo vašom tele. 

Keď sú tieto vibrácie v dokonalej harmónii, omladzujú, odstraňujú blokády a podporujú tok energieSolfeggio Frequencies využívajú špecifické tóny, ktoré vám pomôžu pozdvihnúť vaše vibrácie a ovplyvniť vaše podvedomé myslenie.

Zvuk je jednou z najčistejších foriem energie. Zvuk nás inšpiruje, povznáša, pomáha nám komunikovať, vyjadrovať sa a dokonca aj liečiť na hlbokej úrovni. Napadlo vám niekedy, aké úžasné je, že všetko okolo vás je v podstate energia vibrujúca na rôznych frekvenciách?

Vďaka vede vieme, že čím je predmet hustejší, tým je jeho vibrácia nižšia a čím je niečo ľahšie, tým je jeho vibrácia vyššia. Pocitom zodpovedajú aj vibrácie. Keď sa stotožňujeme s pocitmi ako hnev, nenávisť, žiarlivosť, vina, paranoja a sebanenávisť, znížime naše vibrácie.

Na druhej strane, keď sa s týmito pocitmi prestaneme stotožňovať a namiesto toho ich jednoducho považujeme za energiu, ktorá v nás prúdi, zažívame „vysoké vibrácie“, ako je láska, pokoj, vďačnosť, kreativita a sebarealizácia.

Je dôležité si zapamätať, že nie je nič zlé na pocitoch akéhokoľvek druhu emócií, vrátane nepríjemných pocitov. Bohužiaľ, mnohí autori New Age používajú termín „nízke vibrácie“ na odsúdenie a duchovné obídenie pocitov ako hnev alebo smútok. Je iróniou, že odsúdenie týchto pocitov vytvára ešte väčší strach a odpor v psychike, čím sa ďalej udržiava stav „nízkej vibrácie“.

Najlepší spôsob, ako zažiť vysoké vibrácie, ako je láska a šťastie, je prestať sa identifikovať a pripútať sa k myšlienkam a emóciám, ale existujú užitočné katalyzátory, ktoré vám pomôžu sústrediť vašu energiu. Jedným z týchto katalyzátorov sú Solfeggio frekvencie.

Pocitom zodpovedajú aj vibrácie. Keď sa stotožňujeme s pocitmi ako hnev, nenávisť, žiarlivosť, vina, paranoja a sebanenávisť, znížime naše vibrácie.

Aké sú frekvencie Solfeggio?

Frekvencie Solfeggio sú sériou 6 elektromagnetických hudobných tónov, o ktorých sa hovorí, že ich používajú gregoriánski mnísi vo svojich meditačných spevoch. V roku 1974 ich znovuobjavil Dr. Joseph Puleo. Hovorí sa, že frekvencie Solfeggio prenikajú hlboko do vedomej a podvedomej mysle a stimulujú vnútorné liečenie.

Dr. Puleo intuitívne znovu objavil tieto liečivé frekvencie v Knihe čísel (kniha Hebrejskej Biblie) a použil numerologickú techniku ​​na rozlúštenie šiestich opakujúcich sa kódov, ktorej výsledkom bolo znovuobjavenie frekvencií Solfeggio.

Fyzik, vynálezca a elektrotechnik Nikola Tesla raz povedal: „Keby ste len poznali veľkoleposť 3, 6 a 9, mali by ste kľúč k vesmíru.“ Je zaujímavé, že tieto tri čísla tvoria základ šiestich čísel. Solfeggio frekvencie.

Toto sú frekvencie Solfeggio:

  • UT – 396 Hz – mení smútok na radosť a vinu na odpustenie
  • RE – 417 Hz – čistí negativitu a odstraňuje podvedomé blokády
  • MI – 528 Hz – stimuluje lásku, obnovuje rovnováhu a opravuje DNA
  • FA – 639 Hz – Posilňuje vzťahy, rodinnú a komunitnú jednotu
  • SOL – 741 Hz – fyzicky čistí telo od všetkých druhov toxínov
  • LA – 852 Hz – prebúdza intuíciu a pomáha vám vrátiť sa k duchovnej rovnováhe

Každá zo slabík opisujúcich frekvencie solfeggia bola prevzatá z prvej strofy stredovekého hymnu na Jána Krstiteľa:

Ut queant laxis Resonare fibris

Mira gestorum Famuli tuorum

Solve polluti Labii reatum

Sancte Iohannes

Doslovný preklad z latinčiny znie:

„Aby tvoji služobníci pokojným hlasom rozozvučali zázraky tvojich skutkov, očisti vinu z našich poškvrnených pier, svätý Ján.“

6 výkonných solfeggio frekvencií na zdvihnutie vašich vibrácií

Hovorí sa, že frekvencie Solfeggio sa používajú vo viac ako 150 gregoriánskych choráloch a tiež sa povráva, že postupne zdvihnú vaše vibrácie, keď ich počujete. Každý tón Solfeggio pomáha odlupovať vrstvy negativity a energetických blokád a pomáha vám zažiť emocionálne a duchovné uvoľnenie.

Mnoho ľudí opisuje počúvanie týchto tónov ako upokojujúce, inšpirujúce, očisťujúce a dokonca odhaľujúce, pretože nám pomáhajú zažiť jasnosť a pochopenie problémov v našich životoch. Iní, ktorí počúvajú Solfeggio Frequencies, môžu pociťovať bolesti hlavy alebo dokonca vystupovať na povrch potlačené pocity, ako je hnev, pretože vibrácie sa nezhodujú. Inými slovami, tieto zvukové liečebné frekvencie môžu mať „čistiaci“ účinok na vaše energetické pole, čo vám môže spôsobiť nevoľnosť! Na druhej strane, na tieto zvuky sa dá aj veľmi dobre reagovať, takže prosím počúvajte a experimentujte.

1. UT – 396 Hz

Frekvencia 396 Hz Solfeggio vám pomôže s problémami ako vina, strach a smútok. Tento tón je veľmi uzemňujúci a očisťujúci. Odporúčam tiež vyskúšať binaurálne rytmy ako liečebnú techniku, ako je táto skladba, ktorá vám pomôže odstrániť úzkosť.

2. RE – 417 Hz

Táto zvuková frekvencia vám pomáha vyčistiť negativitu a uvoľniť podvedomé bloky vo forme obmedzujúcich základných presvedčení, toxických myšlienkových vzorcov a škodlivých návykov. Tón 417 Hz je o uľahčení zmeny a opätovnom spojení s božským zdrojom. Binaurálne rytmy sú ďalšou formou muzikoterapie, ktorá vám môže pomôcť zbaviť sa negativity (pozrite si túto skladbu).

3. MI – 528 Hz

Tón „MI“ je často označovaný ako „Frekvencia lásky“. Hovorí sa tiež, že tieto vibrácie sú v centre stvorenia a údajne obnovujú vnútornú rovnováhu, zvyšujú vedomie, opravujú DNA a stimulujú transformáciu.

4. FA – 639 Hz

Tieto vibrácie zvyšujú porozumenie, toleranciu, medziľudskú harmóniu a empatiu. Hovorí sa, že tón „FA“ posilňuje vzťahy, rodinné väzby a jednotu s ostatnými. Ak máte problémy vo svojich profesionálnych alebo súkromných vzťahoch, táto frekvencia tónov vám môže pomôcť vytvoriť väčšiu harmóniu. Ak máte záujem pritiahnuť a prejaviť viac lásky, táto binaurálna meditácia rytmov je tiež skvelým nástrojom.

5. SOL – 741 Hz

SOL je frekvencia, o ktorej sa hovorí, že vám pomôže detoxikovať telo od všetkých druhov škodlivín (vírusy, plesne, baktérie, elektromagnetické polia). Hovorí sa tiež, že tieto vibrácie sú užitočné pri riešení problémov, pretože zvyšujú duševnú jasnosť. Ak bojujete s chronickými problémami, môžete sa tiež pozrieť na binaurálne rytmy, ďalšiu formu liečenia hudbou (pozri túto skladbu).

6. LA – 852 Hz

Zvuková frekvencia „LA“ prebúdza vašu intuíciu a pomáha vám vrátiť sa k duchovnej rovnováhe. Tento tón vám tiež pomáha vidieť cez ilúzie a objaviť najvyššiu pravdu. Pomáha vám otvorenejšie komunikovať s Duchom. Ak potrebujete ešte viac pomoci s pripojením k univerzálnemu vedomiu, pozrite si túto hudbu rozširujúcu myšlienky.

Keď počúvate vyššie uvedené frekvencie Solfeggio, pomáha vám to byť si vedomý svojho tela a akýchkoľvek pocitov, ktoré vo vás vznikajú. Aké pocity? Aké myšlienky alebo potlačené nutkania (ak nejaké sú) vyplávajú na povrch? Ktoré zvuky vám uľahčujú a ktoré vás obťažujú?

Zatvorte oči, ak vám to pomôže sústrediť sa. Tieto frekvencie môžete počúvať aj so slúchadlami, aby ste ich zažili intenzívnejšie.

Pamätajte, že skutočné liečenie a transformácia je o tom, že sa stanete neidentifikovanými a nepripútaní k svojim myšlienkam a pocitom. V tomto zmysle sú Solfeggio Frequencies vynikajúcimi katalyzátormi a propagátormi všímavosti a duchovne prebudeného vedomia.

Podeľte sa o vaše skúsenosti s vyššie uvedenými frekvenciami Solfeggio? Prosím napíšte do komentára.

zdroj: wiesieliebt.de

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Prečo Putinova zimná ofenzíva prinúti USA k vstupu do vojny?

Autor: Mike Whitney, 22. 12. 2022 Volodymyr Zelenskyj nepreletel Atlantik preto, aby mohol predniesť prejav v americkom Kongrese. To nebolo účelom jeho ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Dobro a zlo – Peter Staněk

Čo je dobro? Čo je zlo? Dobro je fenomén, ktorý si môžeme vykladať rôznymi spôsobmi. No zlo má mnoho podôb, ...
Životný štýl

Práca s hlinou uvoľňuje emócie a pomáha porozumieť sebe a druhým

Práca s hlinou uvoľňuje emócie a pomáha porozumieť sebe a druhým, deti a seniori otvorili svoje srdcia Práca s hlinou je fascinujúca, plná tvorivosti, ...
Životný štýl

Zábavné tričká pre priateľov - šíria smiech jedno tričko za druhým!

reklamný článok Zase sa blíži sviatok vášho priatelia či niekoho z blízkych a vy neviete vymyslieť darček? Niekedy je vskutku ...
Životný štýl

Dámske snehule: Viete, aké modely budú v sezóne 2023/2024 najviac trendy?

reklamný článok Ak by sme mali vybrať zimné topánky s najdlhšou tradíciou, boli by to práve snehule. Nosili ich ženy a muži ...
Životný štýl

Kovbojské čižmy na zimu – 5 nápadov na jedinečný styling

Zima môže byť studená, ale to neznamená, že musíte obetovať svoj štýl v prospech tepla. Kovbojské čižmy, tradičný symbol divokého ...
Životný štýl

KNIHA NEVEDOMOSTI: ROSTAS & STANĚK

Mimoriadny literárny počin je na svete – dvaja známi slovenskí autori sa spojili, aby čitateľom priniesli najkomplexnejší pohľad na pôvod ...
NÁZORŽivotný štýl

RENDEZ-VOUS V MONAKU – Tibor Eliot Rostas

Špeciálna relácia s Adrianou Krajníkovou a Tiborom Eliotom Rostasom natáčaná v najhustejšie obývanom mieste na planéte Zem. Pri príležitosti X. ...
KNIHYŽivotný štýl

Návrat Tartárie

Počuli ste už niekedy o záhadnej Veľkej Tartárii? Rozľahlej a neznámej krajine, ktorá pokrývala značnú Ázie? Je to len starodávna legenda, výmysel ...
KNIHYŽivotný štýl

ZÁHADNÁ TARTÁRIA

Ešte nedávno, pred pár rokmi bolo slovo Tartária pre väčšinu ľudí úplne neznáme. Až v posledných rokoch sa začali verejne ...
Životný štýl

Guess – zistite, čo je nové v sortimente tejto módnej značky

reklamný článok Vstúpte s nami do fascinujúceho sveta módy s jednou z najpopulárnejších značiek – Guess. Táto módna ikona nám ...
Životný štýl

MUDr. Jan Miklánek: "Do kávy mlieko na rakvu veko"

V skratke chce pán doktor povedať: „Do kávy mlieko na rakvu veko.“ MUDr. Jan Miklánek: „Nesmel som o tom písať, ...