Galaktická federácia vyzýva k akcii

21. októbra 2021

Tento text nie je úplne nový, ale je rovnako aktuálny a dôležitý aj teraz…

Drahí, na vašej planéte je falošné duchovno, ktoré preniklo do duchovných spoločenstiev. Príliš mnohí sa toho držia a stali sa pasívnymi, presne tak, ako to bolo zamýšľané.
Toto je hlavný psy-op tých, ktorí si želajú, aby vás zotročili.
Nezabudnite, že plazy, ktorí ovládajú vašu planétu, sú majstrovskí hráči hry a manipulátori. Vedeli, že tento deň prichádza už dávno, a dôkladne sa naň pripravili.
Mnoho duchovných učení vám dáva falošnú nádej na udalosť, ktorá by bola väčšia ako vy všetci.
A nikto nesmie hovoriť o tejto pravde, pretože ľudia to budú veľmi popierať a reagovať trochu agresívne.
Musíte sa ešte naučiť, že ste opäť manipulovaní do podrobenia.
Práve teraz máte na svojej planéte množstvo duchovných učiteľov. Mnohí z nich sú takzvaní channeleri. Otázka, ktorú by sme chceli zdôrazniť, je „ČO CHANNELUJÚ“

Reptiliáni menia podoby. NAJVIAC kanálov robí to, čo im diktuje reptilián vyzerajúci ako anjel, Plejáďan alebo nanebovzatý pán.
Existujú kanály, ktoré vám hovoria, že je dobré nosiť masky, aj keď lekári a veda dokazujú opak. Títo ľudia, ktorí tvrdia, že smerujú vysokú bytosť, hovoria, že ak všetci nosíte masky, pandémia sa skončí skôr. Toto je program Reptiliánov, ktorý vás má pripraviť o kyslík a znížiť imunitný systém.
Sú ďalší, ktorých by ste nazvali mocnými kanálmi a nevedia, či by mali mať masku. Najprv sa musia nasmerovať a opýtať sa a potom sú prekvapení, ak nedostanú odpovede.
Za tie roky, čo vám pomáhame, sme vám mnohokrát pripomínali, že musíte prebudiť svoju zvedavosť.

Buďte zvedavejší a použite svoje rozlišovanie

PRESTAŇTE ODOVZDÁVAŤ SVOJU MOC NIEKOMU INÉMU

A potom sú tu aj takí, ktorí vám povedia, aby ste sa neriadili žiadnou politikou, nepozerali sa na 3D správy a v žiadnom prípade si nedovolili preniknúť do oblasti takzvaných konšpiračných teórií. Nemôžeme vám povedať, čomu máte veriť, pretože to považujeme za vysoko manipulatívne a neslúži to vášmu najvyššiemu dobru.
Buďte zvedavejší a využite svoje vrodené rozlišovanie.

Ako veci cítite? Spôsobujú vám úzkosť alebo upokojenie? Keď sa s niekým rozprávate, cítite sa potom vyčerpaný alebo svieži? Nemyslite si len preto, že je niekto pozitívny a dáva vám nádej, že má na srdci vaše najlepšie záujmy. Môže mať, ale neviete, kto ho ovláda bez toho, aby o tom vedel. Po pravde povedané, veci sú oveľa komplikovanejšie a mnohostrannejšie, ako ste ochotní pripustiť. Je príliš ľahké dať vám falošnú nádej a presvedčiť vás o niečom, čo znie skutočne pekne.

Vládcovia vášho sveta už dávno vytvorili záhadný plán, ktorý sa teraz odohráva. Infiltrovali sa do tých komunít, o ktorých vedeli, že sú inteligentnejšie a vyvíjajú sa vyššie ako masy. Dnes tieto komunity poznáte ako tie, ktoré nasledujú duchovné učenie, a tie, ktoré veria v sprisahanie.
Obe tieto skupiny si uvedomili, že sa o nich hrá, a obe sledujú falošné idoly. Tma zahalená do svetla. Obe tieto skupiny čakajú na významné udalosti a obe tieto skupiny pasívne pozorujú.
Toto je psychologická operácia cabaly, ktorá zabezpečí, že nebudete bojovať za svoju slobodu, životy alebo ľudské práva.
Zabezpečenie toho, že ich plán vlády jednej krajiny vrátane povinného očkovania, implantácie čipov do našich tiel, minimalizácie svetovej populácie a prevzatia 100% kontroly nad vašou rasou sa nielen splní, ale bude pre nich prebiehať čo najhladšie s najmenším odporom z vašej strany!

Sme tu s vami a v nefyzických rovinách s vami pracujeme na vašej slobode. Musíme však zdôrazniť skutočnosť, že musíte zakročiť.
Mnoho z tých duchovnejších len čaká na vzostup. Niektorých zaujímajú iba aktualizácie vzostupu a sú úplne presvedčení, že KAŽDÝ bude stúpať. Toto je len ďalšia forma úniku. Čakanie na veľkú udalosť, ktorá vás zachráni pred nepeknými plánmi cabaly.
Táto skupina ľudí je úplne rozptýlená a nechápe, čo sa hrá a ako sa to všetko plánovalo, aby sa im zabránilo v odpore.


Vidíte hru, ktorá sa hrá?
Rozumiete tomu, ako vás znova niekto manipuluje?


Táto planéta prežíva tretiu svetovú vojnu, a napriek tomu ľuďom veľmi chýba jasné pochopenie toho, čo sa im deje priamo pod nosom. A tiež by sme chceli upriamiť vašu pozornosť na stratégiu rozdelenia a dobytia. Konšpirační teoretici verzus duchovné spoločenstvo. Na jednej strane sú tí, ktorí sledujú Q do úrovne slepoty, ktorá je alarmujúca a na druhej strane sú tí, ktorí čakajú na to, aby sme ich my ET zachránili.

Ak by sme boli vtipní, povedali by sme, že ste majstri v odovzdávaní svojej moci, ale situácia je v tejto chvíli dosť vážna.
Teraz už všetci viete, že obsah zverejňovaný na internete je cenzurovaný a odstránený tými, ktorí chcú mať nad príbehom kontrolu.
Mnoho liečiteľov, lekárov a vedcov hovorilo o pravdivosti vašej súčasnej situácie. Zhromaždili dôkazy, ktoré robia kroky vašich vlád neplatnými.
Koľko úsilia ste investovali do počúvania týchto autorít, zdieľania ich obsahu a vlastného prieskumu?
Áno, je tu veľa obsahu, ktorý nechcú, aby ste videli, ale vedia, že ste už tomuto kroku porozumeli, takže ho tiež používajú proti vám. Budú veci, o ktorých chcú, aby ste im uverili, takže ich odkiaľkoľvek odstránia, aby vás manipulovali, aby ste uverili, že to bola pravda, a preto ju odstránili.

Musíte použiť rozlišovanie.
Spochybňujte všetko.

Tretia svetová vojna je duchovná vojna. Nie sú potrebné žiadne rakety. Strach je jedinou zbraňou. Územie, o ktoré sa bojuje, je vaša myseľ.

Ste uprostred informačnej vojny a chceme, aby ste poznali definíciu informácií.

Informácie sú svetlo. Ste členmi rodiny svetla. Zdieľanie informácií je vašou špecializáciou, ale aj úlohou.


Prestaňte rozdávať svoju moc.
Musíte tak urobiť teraz.
Čas je podstatný.
Nikto vás nezachráni, iba vy.
Teraz je čas, aby ste boli odvážni.


Nič sa nezlepší, ak budete sedieť v tichosti a nebudete konať. Zmena systému frekvencie nie je nič, čo sa stane samo osebe. Vaše aktívne zapojenie sa vyžaduje na všetkých úrovniach.

Duchovné, emočné, mentálne, astrálne a FYZICKÉ.

Vašou úlohou nie je byť pozorovateľom, ale zmeniť vibračnú hladinu Zeme.
V ideálnom prípade vidíme, ako sa vaša duchovná komunita stáva blízkymi priateľmi konšpiračných pravdičov. Jedni pomáhajú druhým vystúpiť a druhí poskytujú fakty, tvrdé dôkazy, ktoré je možné použiť proti tým, ktorí vás chcú zotročiť.

Chceme ešte raz zdôrazniť, že tieto priateľstvá môžu hrať dôležitú úlohu na vašej ceste za slobodou.
Požiadajte dnes pravdiča, aby vám poskytol materiál v oblastiach, v ktorých ešte nemáte jasno v čo veriť.
Ľudia na Zemi, musíte sa teraz spojiť. Zjednotení a silní. Je vás veľa a ich je málo.
Prajeme si, aby sa ľudstvu darilo. Prajeme si budúcu časovú os, v ktorej ľudská rasa na zemi pokojne bojovala a získala späť svoju nezávislosť. Milujeme vás. Sme tu, aby sme vás sprevádzali; sme vaši bratranci z vyššieho vedomia.
Múdrosť, pravda a poznanie je spôsob, ako vám môžeme pomôcť, keď vkročíte do svojich síl tým, že podniknete kroky na svojej fyzickej planéte už teraz.


Víťazstvo Svetla!

OZ Pán občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Kotleba: brutálny zákrok policajtov na invalida len tak nenechá, žiada parlament o pozvanie Harabina

Sociálnymi sieťami sa raketovou rýchlosťou šírilo video z klientskeho centra v Prievidzi, kde invalidný dôchodca odmietal opustiť priestory a nasadiť ...

Nasledujúci článok

SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistickí vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Za zrkadlom

OSCAR či SOCAR... aká zhoda náhod?

Foto: The Hollywood Reporter (soška Oscara) Nečakaná zhoda náhod! Zlatá soška Oscar Americkej filmovej akadémie, takmer presne kopíruje egyptského Boha ...
Za zrkadlom

Bengálsky hladomor: Ako Briti zosnovali najhoršiu genocídu v histórii ľudstva za účelom zisku

Autor: Rakhi Chakraborty „Nenávidím Indov. Sú zverský národ so zverským náboženstvom. Hladomor bol ich vlastnou vinou, že sa množili ako králiky.“ ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Koniec hry sa blíži, chazarská mafia vyťahuje kartu falošnej invázie

Komentár Benjamina Fulforda – hovorcu Spoločnosti Bieleho draka, 13.02.2Q23 Vyzerá to, že chazarská mafia konečne začína svoj projekt Bluebeam (Modrý ...
Za zrkadlom

Vesmír v hľadáčiku korporátnych dravcov

 VESMÍR V HĽADÁČIKU KORPORÁTNYCH DRAVCOV Aj tým menej vnímavým Európanom začína po roku trvania vojny proti Rusku na Ukrajine dochádzať, ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Aliancia ohavných vládnucich elít umožňuje svetovú vojnu

Keď s hrôzou reagujeme na oživenie fašistických, nacistických a japonských imperiálnych ideológií, nevidíme, že svetovú vojnu nevyvolali oni, ale vládcovia, ...
Za zrkadlom

Chazari a finančné klany

CHAZARI sú národ, ktorý sa z Ázie presťahoval do predsiene starého Veľkého Ruského Domu – na Okrajinu Ruska nazvanú Ukrajina.  Za ostatných ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Ukradnutá kráľovská krvná línia, TAJNÁ SLUŽBA PROTI ĽUĎOM, S CHASOM CARTEROM A CHARLIE WARDOM

KRÁĽOVSKÁ KRVNÁ LINIA JE UKRADNUTÁ. PRINC WILAM JE SYNOM ŠPANIELSKÉHO KRÁĽA JUANA CARLOSA. Charlie Ward vo svojom podcaste zo 14. ...