Aktualizácia o oslobodení Zeme od temných síl – DRŽTE SVETLO

3. septembra 2021

24.8.2021

Svetelné sily začali čistiť najvnútornejšiu vrstvu éterického a astrálneho matrixu temných síl, pričom sú stále prítomné desiatky miliárd reptiliánskych entít. Prakticky to znamená, že bitka o planetárny povrch na nefyzických rovinách teraz dosahuje svoj vrchol. Temné útoky za posledných niekoľko týždňov zničili asi 40 percent svetelnej mriežky na povrchu planéty no našťastie sa mriežka v posledných dňoch pomaly zotavuje.

Nefyzické temné sily používajú svoje skalárne technológie a ovládanie entít na to, aby udržali povrchovú populáciu v stave strachu a vyvolanej masovej psychózy:

Tento strach je ako oblak okolo povrchu planéty a dokonca aj väčšina Pracovníkov Svetla mu podľahla.

Svetelné sily oznámili, že je nanajvýš dôležité ísť do svojho vnútra, spojiť sa so Svetlom a držať Svetlo bez ohľadu na to, čo sa stane vo vonkajšom svete v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch. Ak svetlo drží dostatok ľudí, zaistí to najpozitívnejší možný výsledok v súčasnej náročnej situácii.

V médiách je veľa hrozivých správ, ale v konečnom dôsledku pre väčšinu ľudí čítajúcich tento článok, nie je dôvod obávať sa. Očkovacie látky sa NEPOUŽÍVAJÚ na vyľudnenie planéty a veľká väčšina ľudí, ktorí sa očkujú, NEZOMRIE. Po Udalosti budú Svetelné sily schopné zvrátiť a vyliečiť VŠETKY negatívne vedľajšie účinky vakcín svojou technológiou.

Svetelné sily tiež oznámili, že je veľmi dobré, aby ľudia minimalizovali svoje vystavenie mainstreamovým a alternatívnym médiám a radšej trávili viac času v prírode, stretávali sa navzájom v malých inšpiratívnych skupinách, počúvali hudbu alebo robili čokoľvek, aby zachovali vysoké vibrácie. Ak sa k tomu cítite vedení, môžete tiež meditovať a čistiť energiu ostatných Pracovníkov Svetla a planetárnej energetickej siete fialovým plameňom.

Technológia Tachyon taktiež môže pomôcť ľuďom udržiavať vysoký vibračný stav vedomia:

http://tachyonis.org/Products.html

Kamienky cintamani, nosené jednotlivo, môžu na tento účel tiež veľmi pomôcť, pretože sú najvyššou vibračnou hmotou na planéte:

http://www.cintamani.space/Cintamani.html

Spolu s čistením nefyzických úrovní, sa Plejáďania približujú k povrchu, ako môžete vidieť na tomto videu: TU

Nasledujúca loď(cloudship) obkolesila pred pár dňami horu Fuji:

Marco Polo, vyslanec benátskych rodov čiernej šľachty, nadviazal kontakt s negatívnymi Cabal rodinami v Číne už v 13. storočí. Toto bol začiatok dlhej a úspešnej spolupráce medzi východnými a západnými frakciami Cabalu, ktorá sa výrazne rozšírila s prítomnosťou jezuitov na ranom dvore Qing v Pekingu v 17. a 18. storočí.

Pretože v posledných desaťročiach boli frakcie Západného Cabalu veľmi odhalené prostredníctvom alternatívnych médií, rodiny čiernej šľachty a jezuiti sa rozhodli presťahovať mnoho svojich kľúčových ľudí zo Západu do Číny a v roku 2016 uzavreli nové partnerstvo so Xi a Čínskou komunistickou stranou ako viditeľným čínskym frontom a Svetovým ekonomickým fórom ako viditeľným západným frontom. Ich cieľom je dystopická spoločnosť Nového svetového poriadku s Čínou ako svetovým hegemónom.

Na dosiahnutie tohto cieľa vypustili koronavírus a wuhanské laboratórium stále vyvíja nové kmene, pričom niektoré zdroje tvrdia, že vyvinuli aj variant delta a vypustili ho do Indie. Nie je náhoda, že Shi Zhengli, slávna „netopieria dáma“ z wuhanského laboratória, varuje pred ďalšími mutáciami koronavírusu:

Wuhanova „Bat Lady“ varuje pred príchodom mutantov Covid-19

Zo všetkých ľudí na planéte, ktorí by mali pravdepodobne prevziať vážnosť v súvislosti s budúcnosťou Covid-19, je žena, ktorá je podozrivá z jej vytvorenia a/alebo vydania, pravdepodobne na vrchole zoznamu. Napriek tomu sa to práve stalo.

Podľa čínskych štátnych médií, na ktoré sa odvoláva South China Morning Post, špičková virologička ČKS Shi Zhengli z wuhanského virologického inštitútu – známa aj ako „Bat Lady“ – hovorí, že vírus bude naďalej mutovať a my sa musíme pripraviť na to, že s ním budeme koexistovať.

„Pretože sa počet infikovaných prípadov príliš zvýšil, umožnilo to novému koronavírusu viac príležitostí na mutáciu a selekciu. Nové varianty budú naďalej vznikať ,“ povedala Shi, ktorej laboratórium spolupracovalo s neziskovou organizáciou financovanou z USA na výrobe netopierích koronavírusov. Infekčnejšie pre ľudí.

Máte strach z porna alebo ste oprávnene znepokojení?

Okrem evidentnej hodnoty toho, že má „Wuhan’s Bat Lady ™“ názor na objavujúce sa kmene vírusu, je odborníčkou – všimnite si, že nediskutuje o tom, aké viac alebo menej smrtiace môžu byť nové kmene.

Neexistuje napríklad dôkaz, že kmeň Delta – hoci je oveľa virulentnejší než pôvodný kmeň Alpha Covid -19, je smrteľnejší.

„Neexistuje žiadny dôkaz, že by bol smrteľnejší,“ povedal doktor Larry Corey, ktorý koordinuje celý výskum vakcín proti COVID-19 v USA (prostredníctvom King5 ). „ Existujú dôkazy, že sú infekčnejšie a infekčnejšie pre ostatných, tj. Prenosnejšie. Ale [je to skutočne vážnejšie? Skutočne neexistuje tvrdý dôkaz .“

Stať sa prenosnejšími a menej smrteľnými je pre patogén úplne to najlepšie,“ hovorí Troy Day, profesor matematiky a biológie na Queen’s University v Kanade, ktorý skúmal, ako sa vyvíjajú infekčné choroby – vrátane koronavírusov ( prostredníctvom AP ).

To znamená, že niekedy sa vírusy stanú smrteľnejšími .

„… v mnohých prípadoch nie je nikdy možné byť prenosnejší a menej smrtiaci,“ dodal Day s tým, že existujú zdokumentované prípady zvieracích vírusov, ktoré sa postupom času stali smrteľnejšími.

Niektoré príklady vírusov, ktoré sa stali viac smrtiace časom sa stane, že rezistentné varianty rozvinutých drog a zvieracie vírusy, ako je vtáčia chrípka, ktoré boli neškodné pre človeka, ale spočiatku potom mutovali, aby sa stali schopnými zabíjať ľudí, podľa Dr Amesh Adalja, A vedec v Centre pre zdravotnú bezpečnosť Univerzity Johna Hopkinsa.

„Vírusy chrípky vyvinuli rezistenciu na niektoré antivirotiká, ktoré sťažujú liečbu, a preto sú smrteľnejšie,“ uviedla Adalja s tým, že sa to stalo s HIV a niektorými kmeňmi hepatitídy C.

Partnerstvo medzi východnými a západnými frakciami Cabalu pri vytváraní pandémie je jasne viditeľné:

https://thenationalpulse.com/breaking/gates-foundation-partnered-with-socialist-china-internet-foundation/

Na dosiahnutie svojich cieľov Nového svetového poriadku, zabezpečenie vzácnych minerálov Zeme potrebných pre ich globálnu high – tech dystopiu a zabezpečenie peňažných tokov z obchodu s drogami a obchodovania s ľuďmi začala Čína meniť režimy svojich susedných krajín. Prvá krajina, ktorá padla, bolo Mjanmarsko a druhá Afganistan:

Kolaps v Afganistane dodáva Číne a Turecku bilióny dolárov na minerály vzácnych zemín, kontroluje výrobu Hi-Tech

Problém národnej bezpečnosti pre USA a západ:
Taliban dodá turecko-čínskemu nerastnému bohatstvu a vzácnym zeminám bilión dolárov!
Bude ovládať svetovú priemyselnú a technologickú produkciu!

Vassilis Kapoulas:
Hovorca Talibanu Suheyl Şahin nedávno odpálil „bombu“ pre regionálny mier, stabilitu a hegemóniu USA a Západu. Hovorca Talibanu po prvý raz nastolil otázku využívania afganského nerastného bohatstva spoločne s Tureckom. Nastolená otázka je obrovská, pretože sa týka národnej bezpečnosti štátov… Otázkou je, prečo USA opustili biliónové akcie dolárov v rukách Turecka a Číny. Ako to americký vojenský a priemyselný komplex dovolil?
Kontrola vzácnych zemín by mohla spôsobiť, že euroázijská os bude úplne autonómna voči Visu.
Navštívte Západ a NATO. Problém sa priamo týka aj našej krajiny, pretože turecká technológia a priemyselná výroba urobia míľniky. „Budeme spolupracovať s Tureckom v oblasti nerastného bohatstva,“ uviedol hovorca Talibanu Suheyl Şahin. „Ako afganský islamský emirát potrebujeme viac ako akékoľvek iné krajiny priateľstvo, podporu a spoluprácu Turecka. Potrebujeme priateľstvo, podporu a spoluprácu Turecka v oblasti zdravia, vzdelávania, hospodárstva, stavebníctva a energetiky a nedotknuté bohatstvo ukryté v našom podloží. Chceme spolupracovať s Tureckom na spracovaní bohatstva našej krajiny. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia sme my, Taliban, mali s Tureckom blízke vzťahy. Turecko je pre nás veľmi dôležitým faktorom, rešpektovanou a mocnou krajinou na svete a národom a štátom, ktorý má pre islamskú Ummu veľmi zvláštne miesto. Na druhej strane, väzby Turecka s Afganistanom sa nedajú porovnať so žiadnou inou krajinou. Otvorene tvrdím, že ako islamský emirát Afganistan potrebujeme priateľstvo, podporu a spoluprácu Turecka viac ako ktorákoľvek iná krajina.

Afganistan má bohaté podzemné bohatstvo. Ale my nemáme silu to spracovať. Celá naša infraštruktúra sa kvôli okupácii a lupičským vládcom zrútila. Chceme s Tureckom spolupracovať v oblastiach zdravia, vzdelávania, hospodárstva, stavebníctva a energetiky a pri spracovaní panenského podzemného bohatstva. „Naše najväčšie očakávanie je, že naši tureckí bratia budú v týchto otázkach hrať aktívnu úlohu, akonáhle budú vnútorné rovnováhy úplne formované. “

Vzácne krajiny Turecko a Peking
Je veľmi pravdepodobné, ak nie isté, že väčšina afganského nerastného bohatstva a vzácnych zemín skončí v Číne a Turecku. V krajine už pôsobia čínske spoločnosti. Afganistan má údajne 3 bilióny dolárov nevyužitého nerastného bohatstva vrátane železnej rudy, medi, nióbu a kobaltu, lantánu, neodýmu, céru, ako aj hliníka, zlata a striebra.
Najdôležitejším minerálom v Afganistane je však vzácna zemina (REE)

Problém národnej bezpečnosti v USA
Vzácna zemina je dnes strategicky najdôležitejším minerálom na svete. Bez vzácnych zemín nemožno vyrábať výrobky, ktoré sú životne dôležité pre národnú bezpečnosť. Zo vzácnych zemín sa napríklad vyrábajú počítačové diely, lasery, batérie, vláknové optiky, raketové a tankové navigačné a navádzacie systémy, stíhacie motory, satelity atď. Čína už má monopol, pretože produkuje 97% svetovej vzácnej zeme. Ak získa prístup k vkladom v Afganistane, bude môcť ovládať celý svetový trh a spomaliť rast USA a dokonca aj Ruska
Spoločnosť China Metallurgical Group Corp., Jiangxi Copper Corporation a Zijin Mining Group Company už pôsobia v oblasti Aynak medi v provincii Lógar v stredovýchodnom Afganistane. Zdroj:
Bojovníci Talibanu hliadkujú v uliciach Kábulu po úžasne rýchlom ukončení 20-ročnej vojny v Afganistane
Spolu s pádom Kábulu do rúk Talibanu pretrváva otázka, čo sa stane s rozsiahlym afganským priemyslom vzácnych zemín, ktorý zostáva do značnej miery nevyužitý.

Joe Biden a Mark Miley neboli v tejto hre nekompetentnými hráčmi, ale namiesto toho boli ochotnými otrokmi svojich čínskych manipulátorov:

Biden umožňuje Číne chytiť najväčšie vklady lítia na svete so spackaným výstupom z Afganistanu

Bezprostredné dôsledky spackaného odchodu prezidenta USA Joe Bidena z Afganistanu môžu byť len politické, ale jeho ekonomický vplyv sa v nasledujúcich rokoch prejaví vo viacerých vyspelých odvetviach. Biden možno práve daroval Číne príležitosť chytiť značné zásoby afganských kovov vzácnych zemín vrátane najväčších svetových ložísk lítia a upevniť svoju dominanciu na trhu s týmito zásadnými minerálmi.

Riaditeľ dlhu rozvíjajúcich sa trhov vo firme AllianceBernstein pre správu aktív Shamaila Khan povedal pre CNBC „Squawk Box Asia“, že nerasty v Afganistane „ je možné využiť “ a keďže Taliban má tieto cenné zdroje teraz pod kontrolou, je to „veľmi nebezpečný návrh pre svet.“ Khan dodal, že v tomto bode by medzinárodné spoločenstvo malo pozorne sledovať Čínu, ak sa po nedeľňajšom zajatí Kábulu militantnou skupinou pokúša stať sa spojencami s Talibanom.

Afganistan má veľké zásoby lítia, neodýmu, striebra, zlata, ortuti a ďalších cenných prvkov, povedal Ahmad Šáh Katawazai, bývalý diplomat na afganskom veľvyslanectve vo Washingtone DC. Podľa neho sa hodnota vzácnych zemín odhaduje na 1 bilión dolárov a 3 bilióny dolárov v minulom roku . Interná správa ministerstva obrany z roku 2010 nazvala Afganistan „saudskou Arábiou lítia“.

Čína je dominantným hráčom na svetovom trhu vzácnych zemín a pri svojom obchodnom strese s inými krajinami použila na svoj export tieňové obrubníky, aby ich využila. Údaje z amerického geologického prieskumu ukazujú, že druhá najväčšia ekonomika sveta vlastní asi 35% svetových rezerv vzácnych zemín . Schopnosť Číny ovládať rezervy Afganistanu bude ďalej prispievať k jej schopnosti zamerať sa na vyspelé výrobné odvetvia iných krajín počas období obchodu a vojenského trenia. Okrem toho by to islamistickej teroristickej skupine otvorilo možnosť stabilných príjmov. Taliban už nazval Čínu „vítaným priateľom“ v Afganistane.

Nasledujúca meditácia môže pomôcť uzdraviť situáciu v Afganistane a môžete sa pripojiť, ak sa k tomu cítite vedení:

Meditácia pre Afganistan každé 4 hodiny

Nasleduje stiahnutie USA z Afganistanu po 20 rokoch, krajinu v posledných dňoch úplne zajal Taliban.

Stalo sa to oveľa rýchlejšie, ako by väčšina ľudí čakala.

Viac TU

Jediným pozitívnym aspektom situácie v Afganistane je, že ruské špeciálne sily dokázali zachrániť niekoľko Plejádskych rukojemníkov, ktorí boli americkou armádou od konca 90. rokov minulého storočia zavretí v tajných väzniciach v Afganistane.

Ďalšou krajinou, ktorú si chcú Číňania podrobiť, je Taiwan. Čína tak chce zabezpečiť svoj priemysel polovodičov a mikročipov. Za týmto účelom od marca v pevninskej Číne zabili niekoľko kľúčových členov pozitívnej frakcie Draka a zatkli niekoľkých ďalších. To oslabilo sily Červeného draka v pevninskej Číne, ktoré až doteraz držali inváziu do Taiwanu na uzde, pretože teraz sa musia držať pri zemi, aby vôbec prežili. Táto situácia sa konečne rieši a Svetelné sily podnikajú kroky na vyriešenie tohto problému.

28. augusta sa uskutočnil prvý z dvoch presných astrologických pravých uhlov Eris Pluto:

V tento deň sú na celom svete naplánované mnohé protesty proti obmedzeniam v súvislosti s koronavírusom a podľa informačných zdrojov sa môžu stať násilnými. Svetelné sily žiadajú tých, ktorí sa cítia byť k tomu vedení, aby meditovali a vyčistili energiu protestov fialovým plameňom, aby tak odstránili negatívnu násilnú energiu a obklopili demonštrantov v bielom svetle, aby ich chránili a podporovali. Ak sa v tento deň zhromaždí kritické množstvo 144 000 demonštrantov na celom svete s jednotným posolstvom, môže to začať zvrátiť priebeh boja medzi pozitívnou a negatívnou časovou osou.

Truck drivers are reportedly planning to 'block every highway entering into every state' from 9am on Tuesday

30. august je taktiež určeným dátumom spustenia globálnej revolúcie v určitých skupinách.

V Austrálii to robia kamionisti: TU a TU

Jeden komentátor na mojom blogu urobil zaujímavú poznámku o tom, ako to môže vyzerať:

„Toto je zaujímavé. Som rád že som vodič kamiónu  v Japonsku a nemusím bojovať proti akýmkoľvek lockdownom alebo covid reštrikciám. Zaujímalo by ma či dokážu presvedčiť všetkých 246.000 vodičov kamiónov v Austrálii aby protestovali? Veľa vodičov pracuje v malých firmách, ktoré berú skoro ako rodinu. Mnoho z nich je starých a pravdepodobne sa nechce zapojiť do tak riskantných vecí. Ale situácia v Ausatrálii je zaujímavá: „Je tu 6 väčších miest naprieč týmto kontinentom, takže pohyb tovaru je veľmi rozdielny. To znamená, že väčšina tovaru Austrálie ide z Melbourne na Juhu do Sydney alebo Brisbane, sever a Adelaide v regióne Stredného Juhu. Dlhé trate sú do Pert na západe a Darwinu na severe.“ https://www.smart-trucking.com/trucking-in-australia/ Taktiež je vysoký nedostatok vodičov v Austrálii. A tie veľké mestá majú veľmi málo ciest von z mesta. Asi 4-7 diaľnic. Potom majú dlhé trasy cez savany a púšte. Takže by malo byť veľmi jednoduché zablokovať týchto pár ciest s pár kamiónmi. Samozrejme by to bolo nebezpečné a ilegálne. Ale potrebovali by ste na to menej ako 100 ľudí. Dá sa to urobiť s vodičmi len z jednej malej firmy. A s nedostatkom vodičov, ak by protestovala pravdepodobne len 1/4 všetkých vodičov v rovnaký čas, stačilo by to na vážnu destabilizáciu austrálskej ekonomiky. Zaujímalo by ma, či to naberie dostatočný spád a udeje sa niečo väčšie. Ak by to fungovalo v Austrálii, ostatné krajiny by to mohli imitovať.

Aj ak by to v EU alebo US nefungovalo až tak dobre, len hrozba že sa veci vymknú spod kontroly by mala spôsobiť zimomriavky na chrbtoch politikov. Nepáči sa mi, že musia ohroziť všetkých občanov s hladovaním. Ale ak je potrebné zájsť až sem, aby vlády počúvali, potom sa nedá inak pomôcť, nie?“

Vo Francúzsku to plánujú skupiny údajne napojené na pozitívnu armádu. Podľa zdrojov vo Francúzsku:

„Je tu zvolanie revolúcie na 4. Septembra s 3 stranovým listom, v ktorom sa tvrdí, že je podporený jednotkami pozemnej Armády.
Je napísaný ako „príkaz na všeobecnú mobilizáciu“ s logom jednotiek pozemnej Armády.
Bol odoslaný médiám a obchodným úniám. 
Nie je žiadne meno podpisujúce tento dokument, predstavujú sa iba ako Armády francúzkych občanov a dôstojníkov. 
„Stratégia občianskej revolúcie“ vysvetľuje, že predtým budú 3 dni štrajku.
Na zvrhnutie vlády, ľudia budú musieť ísť do prefektúr a miest moci v Paríži.
Tvrdia, že odoslali 50,000 dokumentov.
Farmári budú musieť zablokovať policajné jednotky, vodiči kamiónov sú tiež spomenutí.
Ministerstvo obrany dokument poprelo. Vyšetrujú kto ho vytvoril.“

Ďalšou zaujímavou stratégiou, ktorú protestujúci majú, je začať obsadzovať masmédiá:

Davy demonštrantov pred sídlom ITN v Camdene v Londýne 23. augusta 2021 (Nico Hogg/PA)
Davy demonštrantov pred sídlom ITN v Camdene v Londýne 23. augusta 2021 (Nico Hogg/PA)

Demonštranti okupujú centrálu spravodajských služieb v Londýne kvôli pokrytiu pandémie

Skupina demonštrantov obsadila vchod do sídla ITV News a Channel 4 News v Londýne a tvrdila, že médiá dezinformujú ľudí o vakcínach a pandémii.

Altjira

Altjira (2001 UQ18 / 148780)
Prístup k Altjire je prístupom k svetu snov, aparátu videnia v nás. Zahŕňa to vstup do stavu vedomia a spracovania a využitie toho, s čím sa tam stretnete. Keď sa približujete k tomuto bodu, existuje tendencia k fyzicky založenejším aktivitám, kde sa ako po Altjira, keď opúšťate vysnený svet, viac zameriavate na to, aby ste o tom povedali iným ľuďom alebo konali na základe tam získaných informácií a vedomostí. . Planéty v aspektových schémach s Altjirou opisujú, s čím sa stretávate vo svete vízií a snov, ako sa s tým vyrovnávate a aký to má na vás vplyv. viac TU

Asteroid 148780, Altjira, objekt Kuiperovho pásu, bol objavený 20. októbra 2001 hĺbkovým ekliptickým prieskumom na observatóriu Kitt Peak blízko Sells v Arizone. Má obdobie necelých 295 rokov (294 rokov, 363 dní).

Bol pomenovaný po Altjira, ústrednom bohovi Dreamtime v mytológii kmeňa Arrernte austrálskych domorodcov v strednej Austrálii. Altjira vytvorila Zem a potom sa stiahla do neba, pričom odmietla zasahovať do pozemských záležitostí.

Zdá sa, že Altjira astrologicky naznačuje chladného, ​​ľahostajného , uzavretého , vzdialeného , neangažovaného, ​​bezcitného, ​​zameraného na celkový obraz a nevedomého alebo ľahostajného k súvisiacemu utrpeniu; zabúdajúci na realitu (Jonathan Dunn); tvorba, snívanie, predstavovanie si, predstavovanie si, čo do činenia s domorodými a prehistorickými kmeňmi a znalosťami, vytváranie vízie realitou, pôsobenie na nehmotnej úrovni, nadprirodzeno, duchovia alebo duchovia, psychické javy, podvod, podvod, predstieranie duchovného v jednom forma alebo iná (Linda Berry).

Catherine Susan (Kitty) Genovese (narodená 7. júla 1935 v New Yorku) bola slávna obeť vraždy, ktorá bola znásilnená, dobodaná a zavraždená pred jej bytom v New Yorku, zatiaľ čo desiatky ľudí, ktorí počuli jej krik, nič neurobili (pretože nemali viete, čo sa deje, ale bolo to brané ako prejav mestskej alebo newyorskej apatie voči iným). Mala altjira sextil Nessus a hranatý Asbolus a Venuša.

Spisovateľ Ambrose Bierce, ktorý často písal o nadprirodzenosti a chlade neľútostnosti existencie a zmizol v Mexiku, pričom sa ako novinár venoval mexickej revolúcii, mal na námestí Altjira Merkúr a Jupiter, trigón Neptún a oproti Plutu.

Blogger Cenk Uygur (narodený 21. marca 1970 v Istanbule), ktorý vyhlásil, že Boh sa nestará o ľudí, ale my o nás, takže je na nás, aby sme si zlepšili svoj vlastný život, spojil Altjiru s Eris, Venušou a Thereusom (spolupráca ), sextil Nessus, námestie Borasisi (bezstarostný, musí nájsť vlastné teplo) a trigon Makemake.

Psychológ Carl Jung, ktorý intenzívne pracoval so snami a mytológiou, nechal Altjiru prekopať Slnko a Sednu, quincunx Neptún a opačného Deucaliona (ako zdôraznila Linda Berryová).

Nidal Malik Hasan (narodený 8. septembra 1970 v Arlingtone vo Virgínii), armádny psychiater palestínskeho pôvodu, ktorý sa hnal vo Fort Hood, pričom zabil 13 svojich spolubojovníkov, má semitxtil Altjira 1996 TL66 a Garuda (zrútenie a pálenie), námestie Teharonhiawako (prechádza na temnú stranu) a Agamemnon (náhle a násilné útoky), trigón Cyllarus (stáva sa splnomocneným konať) a Boreasom (niečo studené) a quincunx Slnko.

George W. Bush, notoricky odpojený a bezcitný prezident, má Altjiru v ôsmom dome dedičstva, skúmajúc Slnko.

Dick Cheney, popredný zástanca neokonzervatívnej vízie Bushovho prezidentstva, ktorý bezostyšne obhajuje používanie mučenia a väznenia bez súdu a zbytočnej vojny v Iraku, má Altjiru v siedmom dome nepriateľov, na Potomkovi, oproti Juno (bezmocní) , hnev, že sú opovrhovaní) a semisextile Eris (kontroverzia).

Mustafa Kemal Ataturk, zakladateľ moderného Turecka, mal altjira sextile Mars (obrana, energia), hranatú Vestu (venovanie) a quincunx Chiron (otvárač dverí, geniálny).

Líder quebeckých separatistov Lucien Bouchard, ktorého charizmatická, ale zatiaľ neúspešná obhajoba jeho veci odhalila farskú, až rasistickú povahu quebeckého nacionalizmu, má altjira sextil Slnko a quincunx Pluto.

Kate Fox, spoluzakladateľka spiritualizmu so svojimi sestrami Margaret a Leah, ktorá bola opakovane obvinená z podvodu, mala semisextília Altjira Saturn, trigon Vesta (venovanie) a oproti Plutu.

Glyf pre Altjiru je mojím vlastným výtvorom.

Toto je čas veľkého očistenia Rigelianských síl, ktoré vtrhli na planétu Zem v roku 1996 a potom, ako toto čistenie prebehne, okolo polovice/koncom októbra, bude podľa očakávaní oveľa jednoduchšie manifestovať sny o veku Vodnára na povrchu tejto planéty. 

Topletové bomby vo vnútri implantátov ešte neboli vyčistené a stále sú hlavným faktorom, ktorý zabraňuje Udalosti:

Jeden komentátor na mojom blogu vysvetlil situáciu veľmi jasne:

„Je to kvôli tomu, že sme na tejto planéte rukojemníkmi. Vo vnútri implantátov v ľuďoch sú topletové bomby, ktoré môžu vybuchnúť a zabiť všetko na povrchu. A Sily Svetla len neustále zvažujú straty na životoch v každom možnom scenári a časovej osi. Samozrejme Cabal a Temné sily už teraz zabíjajú veľa ľudí a spôsobujú utrpenie väčšine ľudí na tejto planéte. Ale očividne je to stále lepšie ako otvorená vojna na povrchu alebo výbuch bômb. Je to vlastne – scenár počkáme 1 ďalší rok na Udalosť – 10 miliónov ľudí zomrie kvôli kontrole Cabalu nad planétou – scenár vypukne otvorená vojna s Cabalom, Drakoniánmi a Chimerou – 100 miliónov ľudí zomrie – scenár sú aktivované topletové bomby – 7 miliárd ľudí zomrie a nezostal nikto na oslobodzovanie. Neviem prečo by posledná Chimera aj tak neaktivovala topletové bomby predtým ako bude porazená alebo predtým ako je väčšina implantátov vyčistená. Ale Sily Svetla čakajú dokým nie sú všetky veľké hrozby odstránené a zostáva vyčistiť len povrchový Cabal. Vyberajú časovú os s najmenšími škodami.“

Nasledujúce dva mesiace sú kľúčovým obdobím v histórii ľudstva a musíme držať Svetlo. Každý človek sa počíta.

Víťazstvo svetla!

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Made in...

Konečne mi to zapadlo do seba. Nechcel som tomu dlho veriť, ale je to tak… Prepracovaný systém kajúcnikov a s ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Krátka biografia Ivana Mikloša

stručný pohľad na našu minulosť cez malú biografiu I. Mikloša: Biografia Ivana Mikloša Dnes sa vrátim viac rokov dozadu k ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

ODTAJNENÉ! Ako je skutočne riadený tento svet?

Dokumentárny film „Sad… rastie sám?“ vám dá odpoveď Čo je globálny prediktor? Čo si vlastne predstaviť pod týmto pojmom? Niekto ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...