Zlý Putin chce Mier, dobrá EÚ a USA chcú vojnu!

18. apríla 2021

V. V. Putin: Výzva za mier! Európania, naozaj chceme III. svetovú vojnu?


Európsky spoluobčania!

„Vaši“ politici chcú dokázať, ako sú užitoční pre EÚ, NATO a USA. Očakávajú, že „tvrdý postoj“ voči Rusku ich vynesie v kariérach vyššie, na ešte lepšie platené posty, ako majú dnes, preto sa predháňajú v návrhoch sankcií, vysielaní bojových jednotiek a v iných prejavoch nekontrolovanej agresie proti Rusku, čím sa zo dňa na deň zvyšuje riziko 3. svetovej vojny.

Sú tak zaslepení svojou vlastnou nekontrolovateľnou mocou a vidinou jej ďalšieho rastu, že počítajú s tým, že Rusko ustúpi na poslednú chvíľu tlaku NATO a k vojne nedôjde. Ale v čom má Rusko ustúpiť? Čo má Rusko urobiť, aby boli spokojní? Má sa vzdať svojich území a podstúpiť ich dobrovoľne každému, kto o nich prejaví záujem?


Pravým cieľom všetkých, nech už sú z Európy, alebo spoza oceánu, ktorí chcú vyvolať vojnu, je bohatstvo Ruska. Má Rusko rozdať svoje bohatstvo, aby sa vyhlo vojne? Má nechať likvidovať svoje vlastné obyvateľstvo na Ukrajine? Všetci, čo uvažujú triezvo, vedia, že sa to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodľahne tlaku, ako nikdy nepodľahlo v minulosti, tak tomu nebude ani v budúcnosti.

Dnes už je jasné, že vojna v plánoch jej strojcov nemá skončiť na Ukrajine. Hlavným cieľom je Rusko, ale vojna zachváti celú Európu. Čo pre USA zaistí vyšší zisk a čo USA rýchlejšie vytrhne z dlhovej krízy než vojnová výroba? Čo účinnejšie zlikviduje konkurenciu USA v podobe EÚ a Ruska, ako vzájomné vyvraždenie celých národov v Európe? Čo USA pomôže viacej rozšíriť sféru svojho vplyvu, ako povojnové pôžičky, presne podľa odskúšaného scénara použitého po 2.svetovej vojne.


Svetový vojnový konflikt reálne hrozí! V tejto súvislosti sa zamyslite, kto z Vašich politikov Vám prezradil, že po prijatí Ukrajiny do NATO a vstupe EÚ do konfliktu odvedú Vašich potomkov na východný front, kde veľmi pravdepodobne položia život? Kto z politikov tam pôjde do zákopov s nimi? Kto z vojnových štváčov, ktorých kráľovsky platíte zo svojich daní a kto z ich mediálnych spolupáchateľov Vám prezradil, že toto nebude iba dobrodružná víťazná výprava na východ, ale že to skončí ako 3. svetová vojna za možného použitia atómových zbraní? Kto dokáže predpovedať účasť Číny, ktorá je v tomto konflikte spojencom Ruska? Kto vyhodnotí reálnu silu americkej armády, ktorá doposiaľ bojovala vždy iba zo slabším protivníkom, veď Hitlera porazili hlavne Rusi! Na čo sa vlastne vojnoví štváči spoliehajú?


Jedno je isté, v tejto vojne nebude víťaza! Kde sa schováte pred jadrovými výbuchmi? Máte dosť hlbokú jamu a dostatok potravín, aby ste v nej vydržali 100 rokov, než sa zníži úroveň žiarenia na únosnú mieru? V mene čoho majú na oboch bojujúcich stranách zomrieť naše deti na východnej fronte, v mene čoho má zahynúť rodina, v mene čoho má prestať existovať všetko, čo poznáte, v mene čoho má zhorieť tento svet? V mene demokracie? Kde vidíte demokraciu v tom, čo sa deje na Ukrajine?

My vidíme iba fašistickú vládu, armádu, porušujúcu medzinárodné konvencie a premyslenú genocídu vlastného obyvateľstva, ktorého vinou je iba to, že hovorí rusky a chce nezávislosť na fašistickej Ukrajine.
A čo na to Európa? Viete si predstaviť, že by si niektorý národ v EÚ vydobil svoju samostatnosť spôsobom, ako to robí Ukrajina? Bola snáď Ukrajina doposiaľ nesamostatná, že bojuje o samostatnosť? Mala snáď vládu, ktorú EÚ neuznávala?

Nemali snáď Ukrajinci svoje národné práva? Európska únia sa vzdala svojich princípov a svojim postojom sa stáva spolupáchateľom genocídy. Čo môžete očakávať od politikov EÚ vy sami, občania EÚ, keď tak rýchle a ochotne vaši politici búrajú vlastné hodnotové základy?


Rusi sú veľký, kultúrny a mocný národ, bez ktorého by Európa v dnešnej podobe nikdy nevznikla. Rusko nie je váš nepriateľ, nepriateľom každého občana Európy sú nenásytní politici, ktorí sa za svoju moc a peniaze chystajú zničiť všetko, čo je každému vzácne.


Na otázku môžeme snáď zabrániť chystanej vojne s Ruskom, do ktorej nás tlačia politici a kúpené média? Áno, môžeme! Čo môžu urobiť obyčajní ľudia? Keď všetci malí a slabí robia to isté, zmenia všetko! Je možné to zmeniť, lebo je to nutnosť! Bojkot všetkých politikov, ktorí zvyšujú napätie, ktorí volajú po sankciách a zásahu proti Rusku! Bojkot na všetkých úrovniach, vo všetkých voľbách! Nedopustiť uplatnenie zla, ktoré chcú šíriť! Bojkotujte vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujte média, ktoré vojnu podsúvajú ako jediné možné riešenie! Verte! Rusi i Ukrajinci sú dva múdre národy, ktoré riešenie nájdu. Nebojte sa!


Rozširujte túto výzvu všetkými dostupnými spôsobmi, vo všetkých Vám dostupných jazykoch!

prebraté VK

Roberts: Amerika bude vo vojne zničená, vedia to obyčajní Američania?

Roberts: Amerika bude vo vojne zničená, vie to obyčajní Američania?
Paul Craig Roberts, americký publicista

Američania majú len málo zdrojov spoľahlivých informácií, okrem niekoľkých webov, o ktorých málokto vie. 

Američania si neuvedomujú, že tí najhorší hlupáci, ktorí v súčasnosti vládnu a dezinformujú, sú z Washingtonu, dali americkú vojenskú záruku neonacistom inštalovaným na Ukrajine Washingtonskú „Majdanskou revolúciou“. Ukrajinská vláda, ak to tak je, v skutočnosti vyhlásila vojnu Rusku a sľubuje, že znovu získa Krym a Donbasské republiky.

Nikdy som si nemyslel, že by sa nejaká vláda ukázala byť tak hlúpa ako britská vláda, ktorá v roku 1939 dala Poľsku vojenskú záruku, ktorá spôsobila, že poľská vojenská diktatúra prerušila diskusie s Nemeckom o navrátenie nemeckého územia a ľuďoch ukradnutých Versaillskou zmluvou. Táto britská záruka bola príčinou druhej svetovej vojny.

Washingtonští idioti teraz posilnili britských idiotov. Dali vojenskú záruku ukrajinskej vláde rovnako hlúpo ako Veľká Británia Poľsku záruku v roku 1939. Ak americké bábky na Ukrajine veria americkej „záruke“ a budú podľa nej konať, Ukrajina prestane existovať ako nezávislá krajina. Ak sa do toho zapojí Washington, USA prestanú existovať.

Ako je možné, že sú ľudia tak hlúpi, že sa dostanú do takejto situácie?

Ako som už roky zdôrazňoval, súčasťou nebezpečnej situácie, o ktorej si je málokto vedomý, je chyba Kremľa. Prezident Putin, minister zahraničia Lavrov a ich hovorcovia reagovali na urážky Washingtonu a provokatívne akcie bezstarostne, aby sa vyhli eskalácii situácie vyvolanej vojnovými štváčmi z Washingtonu. Za to musíme rešpektovať ruské vedenie. Odpoveď Kremľa do Washingtonu, je však nesprávne interpretovaná ako nedostatok sily.

Washington si je tak istý svojou zastrašujúcou vojenskou silou, že vyslal dve vojnové lode do ruského Čierneho mora ako varovanie pre Rusko v prípade, že Ukrajina obnoví svoje útoky na Donbas. Washington ale nerátal s ruskou odpoveďou, ktorá nebola pasívna. Rusko uviedlo, že Washington by mal svoje vojnové lode odstrániť „kvôli vlastnej ochrane“. A stalo sa, americké lode do Čierneho mora nevplávali, zatiaľ.

Ak sa pozriete do očí ruského ministra obrany Sergeja Šojgu, pozeráte sa do očí ochotných a schopných vás zničiť. Ak sa pozriete do očí Bidena, Kamaly, Austina, Blinkina, pozeráte sa do očí, ktoré nenávidia bielych vlasteneckých Američanov. Režim Woke vo Washingtone je bezmocný proti Šojguovi, ktorý môže prechádzať „prebudenými tvormi“ ľahšie ako prechádzať mokrými papierovými taškami.

Sergej Šojgu, V. V. Putin

Washington by mohol chybne vyčítať Putinovi, že nemá intestinálnu odvahu, ale je nemožné túto chybu zopakovať u Šojgu. Ruský minister obrany 13. apríla oznámil, že bolo aktivované dostatočné množstvo ruskej armády, aby mohla rokovať s Ukrajinou, NATO a Američanmi. Šojgu chápe, že toto je jediný spôsob, ako jednať s „výnimočnými, nenahraditeľnými“ ľuďmi, ktorí považujú hegemóniu za svoje právo. Šojgu hovorí, že ak s nami otestujete svoju hegemóniu na bojisku, Rusko vám ukáže, ako ste výnimoční.

Sergej Viktorovič Lavrov


Rusko drží všetky karty, ak sa Putin a Lavrov znovu nevzdajú ruskoatlantickým integráciám, ktoré sú uctievané Západom. Je záhadou, že sa Putin nemôže od týchto zradcov oslobodiť. Stalin by každého z nich popravil. Sú piatou kolónou v Rusku a sú nádejou Washingtonu. Ak Washington zvíťazí nad Ruskom, bude to kvôli ruskej piatej kolóne – atlantickým integráciám. Bez podpory ozbrojených síl nemá žiadna vláda moc. Na rozdiel od Bidena, ktorý čistí najlepšie zložky americkej armády, Putin chápe, že tvárou v tvár západnému nepriateľstvu je ruská armáda rozhodujúcou entitou.

Šojgu oznámil, že ruská armáda je v plnej pohotovosti a v plnej schopnosti zbaviť sa akejkoľvek hrozby z ktorejkoľvek strany.
Rozumie ten hlupák vládnuci vo Washingtone tomuto jazyku? 
Končí komentár Paul Craig Roberts.

Pokiaľ chcete mier, pripravte sa na vojnu.“ Rusko hrozí prerušením vzťahov s Úniou

Moskva je pripravená prerušiť vzťahy s Európskou úniou, ak dvadsaťsedmička uvalí na Rusko sankcie. Povedal to ruský minister zahraničia Sergej Lavrov v rozhovore, ktorého časť je umiestnená na webových stránkach ruskej diplomacie.

Vzťahy medzi Ruskom a Úniou zhoršilo dianie okolo opozičného predáka Alexeja Navaľného a niektoré krajiny Únie volajú po uvalení sankcií na spolupracovníkov ruského prezidenta kvôli uväzneniu kritika Kremľa. Viac o tejto téme TU:

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Mediálne klamstvo a podvody Anglosasov ako nástroj na rozpútavanie vojen.

USA a EÚ rozpútajú vojny a intervencie na základe vymyslených dezinformácií a propagandou plnou klamstiev pre verejnosť, aby ospravedlnili vojny ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

KONY STAVBY SVETA

Kony Stavby Sveta je súhrn Pravidiel, na ktorých je postavená Stavba Sveta. Ich plnenie a dodržiavanie privádza k osobnému rozvoju a harmonickému bytiu. ...
Spravodajstvo

Zadržte Fauciho a spolusprisahancov zodpovedných za skryté vraždenie!

Peter Navarro by bral späť Trumpovu Ameriku Plán a bojový pokrik pre moderné hnutie MAGA s poslaním obnoviť princípy MAGA ...
Aktualizované 8.12. 18:30
Spravodajstvo

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024 – ŠTEFAN HARABIN

Môj kandidát na prezidenta Slovenskej republiky Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini dňa 5.12.2023 predniesol, že voľby prezidenta vyhlási v ...
Spravodajstvo

Chcete sa stať členom prestížneho klubu Štefana Harabina?

27.11. 2023 sa v Bratislave uskutočnilo založenie Klubu priateľov a sympatizantov Štefana Harabina, ktorý tento víkend v sobotu predstavili a ...
Spravodajstvo

Harabin: Úlohy diplomacie a arogantné prešľapy našich diplomatov

FOTO TASR – Jaroslav Novák | Na snímke prezidentský kandidát Štefan Harabin počas predstavenia loga, sloganu a programu v Bratislave ...
Spravodajstvo

Slovenská filharmónia dostane na Vianoce novú strechu od ministerky Šimkovičovej

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová sa včera na pôde ministerstva stretla s generálnym riaditeľom Slovenskej filharmónie, pánom Mariánom Turnerom a venovala ...
Aktualizované 5.12. 18:38
Spravodajstvo

Malá Fatra sa rušiť nebude, slovenské vlky sa strieľať nejdú... vyhlásil dnes minister Tomáš Taraba

Národný park Malá Fatra sa rušiť nebude. Vyhlásil to minister životného prostredia Tomáš Taraba (nominant SNS). Zároveň odmietol, že by ...
Aktualizované 7.12. 13:14
Spravodajstvo

Fico: Slovensko sa musí pripraviť na povojnovú normalizáciu s Ruskom

Slovenský premiér Robert Fico, foto: LUDOVIC MARIN / AFP Robert Semonsen Premiér povedal, že bude presadzovať politiku, ktorá „chráni a presadzuje slovenské ...
Spravodajstvo

Lipšicovi tečie nie do topánok, ale do "gatí"

Milí priaznivci, keď Lipšicovi tečie do topánok, tak zvolá tlačovku. Odprezentuje kolosálne nezmysly. Jeho presstitúti potom nimi zavádzajú verejnosť. Za ...
Spravodajstvo

KDH – strana pokrytcov a farizejov, ktorým sú voliči ľahostajní

V prvom rade si dešifrujme názov KDH. Údajne je to Kresťanskodemokratické hnutie. Na svojej stránke majú uverejnenú nasledovnú formuláciu: „Sme ...
Spravodajstvo

Šimon Žďárský sa poriadne zapotil pri rozhovore s Huliakom

Huliak ostro do Šimona Žďárského: „Vy ste jednostranne zameraný, informácie z jedného spektra a tam to končí…“ Do relácie Startitup ...