Výsledky Bhakdiho/Burkhardtovej patológie ukazujú, že 93 % ľudí, ktorí zomreli po očkovaní, bolo usmrtených vakcínou

31. decembra 2021

Dr. Sucharit Bhakdi v tomto videu prezentuje výsledky patológa Dr. Arne Burkhardta, ktoré poukazujú na ničivý efekt covid očkovania na ľudské telo. Zistili, že u 14 z 15 pacientov sa vyskytli rozsiahle známky toho, že telo napadlo samo seba, čo sa nikdy predtým nestalo. Vo všetkých 14 prípadoch bolo napadnuté srdce. Viac vo videu TU a v článku:

Originál videa publikovaný TU : 24. decembra 2021

Originál článku (nižšie) publikovaný TU : 28. decembra 2021

Prepis videa nájdete nižšie pod článkom.

Doplňujúci článok k videu od Steva Kirscha :

Súhrn

Vakcíny sú zlou správou. Bolo vyšetrených 15 tiel (všetky zomreli 7 dní až 6 mesiacov po očkovaní; vek 28 až 95 rokov). Koroner ani prokurátor nespojili vakcínu ako príčinu smrti v žiadnom z prípadov. Ďalšie skúmanie však ukázalo, že vakcína bola zapletená do úmrtia 14 z 15 prípadov. Najviac napadnutým orgánom bolo srdce (u všetkých zomrelých), ale napadnuté boli aj ďalšie orgány. Dôsledky sú potenciálne obrovské a môžu viesť k miliónom úmrtí. Vakcíny by mali byť okamžite zastavené.

Nie je potrebné sa obávať. Je pochybné, že sa niečo stane, pretože práca nebola publikovaná v recenzovanom časopise, takže bude vedeckou komunitou ignorovaná. Tak to jednoducho funguje.

Publikácia

Nedávno som dostal e-mail od Mikea Yeadona, bývalého viceprezidenta spoločnosti Pfizer, ktorý ma vyzval, aby som sa pozrel na toto video (pozri vyššie). Tento e-mail mi napísal 24. 12. 2021:

  • Steve, toto je asi najhorších 15 minút, aké som kedy videl. Masové očkovanie proti Covid-19 vedie k masovému vraždeniu. Mike

Video odkazuje na tento článok, uverejnený 10. decembra 2021, O vakcínach COVID: prečo nemôžu fungovať a nezvratné dôkazy o ich príčinnej úlohe v úmrtiach po očkovaní – spísal doktor Sucharit Bhakdi a Arne Burkhardt. V poslednej dobe sa mu dostáva veľkej pozornosti.

Pozrite sa na počet lajkov a retweetov … len za prvé 3 hodiny!

Autori vykonali pitvu u 15 pacientov, ktorí zomreli (7 dní až 6 mesiacov) po podaní vakcíny COVID. Vo všetkých týchto prípadoch koroner rozhodol, že príčinou NEBOLA vakcína.

Zistili, že u 14 z 15 pacientov sa vyskytli rozsiahle známky toho, že telo napadlo samo seba, čo sa nikdy predtým nestalo. Vo všetkých 14 prípadoch bolo napadnuté srdce.

Vo všetkých postihnutých tkanivách všetkých prípadov dominoval rad významných aspektov:

  1. zápalové procesy v malých cievach (endoteliitída), charakterizované množstvom T-lymfocytov a sekvestrovaných, mŕtvych endoteliálnych buniek v lumen cievy;
  2. rozsiahla perivaskulárna akumulácia T-lymfocytov;
  3. masívne lymfocytárnou infiltráciou okolitých nelymfatických orgánov alebo tkanív T-lymfocyty.

Lymfocytárna infiltrácia sa občas vyskytovala v kombinácii s intenzívnou lymfocytárnou aktiváciou a tvorbou folikulov. Pokiaľ boli tieto prejavy prítomné, boli obvykle sprevádzané deštrukciou tkaniva.

VAERS aj ďalšie nezávislé štúdie (napr. pozri tento článok o poškodeniach spôsobených vakcínami ) ukazujú, že vakcíny zabíjajú ľudí a že výskyt srdcových príhod bol veľmi zvýšený. Táto štúdia je s týmito výsledkami v súlade.

Táto práca nezávisle potvrdzuje analýzu Petera Schimachera , ktorá ukázala, že minimálne 30-40% úmrtí po očkovaní bolo spôsobených vakcínou.

Reakcia vyrovnaného vedca (meno nezverejňujeme, aby sme ho ochránili pred útokmi)

Pokiaľ pitevné nálezy potvrdia ďalší patológovia s ďalšími vzorkami a pokiaľ sa spoja s nálezmi Dr. Hoffeho (> 60 % príjemcov očkovacej látky má zvýšené hodnoty D-dimérov a známky zrážanlivosti krvi) a Dr. Colea (nárast rakoviny po očkovaní, vrátane dvadsaťnásobného nárastu rakoviny maternice), sme svedkami katastrofy nepredstaviteľných rozmerov. Záver (ak bude podporený ďalšími údajmi) je, že v podstate KAŽDÝ príjemca očkovacej látky utrpí poškodenie, pričom po každej injekcii je poškodenie väčšie. Vzhľadom na závažnosť typov poškodenia (autoimunitné ochorenie, rakovina, opätovne sa objavujúce spiace infekcie, zrážanlivosť krvi/mŕtvica, poškodenie srdca atď.) sa tieto účinky prejavia skrátením dĺžky života, čo by sa malo počítať ako úmrtie na očkovanie.

Takže v USA, kde bolo plne naočkované ~200 miliónov ľudí, nebude počet úmrtí činiť asi 10 000, ako uvádza VAERS, alebo viac ako 150 000 úmrtí podľa VAERS, ale môže sa blížiť desiatkam miliónov, až sa účinky očkovania prejavia! Vyššie uvedené tri zistenia (Burkhart, Hoffe, Cole a predpokladám, že aj mnoho ďalších, ktorí sa zatiaľ neprihlásili) ukazujú, že účinky po očkovaní nie sú zriedkavé (ako uvádzajú médiá – vláda), ale v skutočnosti sú časté. Môžu byť v skutočnosti univerzálne, pričom závažnosť a poškodenie sa u každého príjemcu líši.

Otázkou podľa môjho názoru je, či je možné tieto nežiaduce účinky na základe očkovania zvrátiť. Je možné úplne obnoviť vrodený imunitný systém? Je možné zvrátiť mikrozrážanlivosť? Je možné zvrátiť autoimunitu? Videl som široké spektrum názorov na to, či je to možné, z ktorých žiadny nie je príliš presvedčivý.

Smerujeme k situácii, keď ~30 % neočkovaných bude zasväcovať svoj život prevádzkovaniu všetkého, čo zostalo z ekonomickej infraštruktúry, a slúžiť ako opatrovatelia o očkovaných? Uvedomujem si, že vyššie uvedené znie extrémne, a možno až bude zhromaždených viac údajov z nespočetných dôveryhodných zdrojov, výsledky a závery sa môžu zmeniť, ale práve teraz sa zdá, že vyššie uvedené údaje sú synchronizované s preukázanými základnými mechanizmami poškodenia. Navyše sa zdá, že zdvojnásobujeme očkovanie, pričom štvrtá posilňovacia dávka bola navrhnutá pre Izrael a Veľká Británia navrhuje štvrťročné posilňovacie dávky.

Reakcia Dr. Ryana Colea

Patológ Dr. Ryan Cole – Alarmujúci efekt covid injekcií na mozog a ostatné orgány

https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-ryan-cole-alarmujici-efekt-covid-injekci-na-mozek-a-ostatni-organy/embed/#?secret=mvqIfovfVl

Preklad správy Dr. Colea: „Súhlasím s hodnotením a závermi. Je nesmierne dôležité, aby vakcíny nespôsobovali produkciu sekrečného IgA v človeku. V poslednom čase toto zdôrazňujem v mnohých prednáškach. To je dôvod, prečo očkovanie prenáša vysokú vírusovú nálož. T-bunkové infiltráty sú deštruktívne pre tkanivo. Štúdia, ktorú by som rád videl, je spike (proteín) uložený v orgánoch v mieste infiltrátov. Túto štúdiu by šlo vykonať pomocou špeciálneho farbenia tkanív. Potrebujeme vidieť viac a viac sérií prípadov ako sú tieto.

Pozadie dvoch vedcov, ktorí sa na štúdii podieľali

Dr. Bhakdi sa celý život venuje lekárskej mikrobiológii a infekčným chorobám, vyučuje ich a skúma. Od roku 1990 až do svojho odchodu do dôchodku v roku 2012 viedol Ústav lekárskej mikrobiológie a hygieny na Univerzite Johannesa Gutenberga v nemeckej Mohuči. Publikoval viac ako 300 vedeckých článkov z oblasti imunológie, bakteriológie, virológie a parazitológie av rokoch 1990-2012 pôsobil ako šéfredaktor časopisu Medical Microbiology and Immunology, jedného z prvých vedeckých časopisov tohto odboru, ktorý v roku 1887 založil Robert Koch.

Dr. Arne Burkhardt je patológ, ktorý vyučoval na univerzitách v Hamburgu, Berne a Tübingene. Bol pozvaný na hosťujúce profesorské/študijné pobyty do Japonska (Nihon University), Spojených štátov (Brookhaven National Institute), Kórey, Švédska, Malajzie a Turecka. Osemnásť rokov viedol Ústav patológie v Reutlingene. Následne pracoval ako samostatne praktizujúci patológ s konzultačnými zmluvami s laboratóriami v USA. Burkhardt publikoval viac ako 150 odborných článkov v nemeckých a medzinárodných vedeckých časopisoch a tiež príspevky do príručiek v nemčine, angličtine a japončine. Po mnoho rokov vykonával audity a certifikácie ústavov patológie v Nemecku.

~ Koniec doplňujúceho článku ~

Prepis vyššie uvedeného videa:

Dr. Sucharit Bhakdi: Najprv by som rád povedal, že sa nesmieme hádať kvôli detailom. Fakty sú na stole a fakty boli pred týždňom prezentované Arne Burkhardtom. A fakty sú preukázateľné. Všetky génové vakcíny, bez ohľadu na výrobcu, produkujú v očkovaných ten istý výsledok. Burkhardt sa v posledných štyroch dňoch pozeral na 15, a to číslo sa zvýšilo na 17 jedincov, ktorí zomreli po očkovaní. Bez akejkoľvek súvislosti s očkovaním, ktorú by úrady uznali. Takže títo ľudia zomreli buď doma, v práci, v aute, počas športovania, atď. Toto je veľmi dôležité. Pitvy boli vykonané, pretože pozostalí na nich trvali. A nič nebolo zistené. Orgány sa zdali byť normálne, každopádne…

Keď Arne Burkhardt, profesor patológie, jeden z najskúsenejších profesorov v Nemecku, ktorý je teraz mimochodom na dôchodku ako ja, tieto orgány v posledných šiestich mesiacoch skúmal, strávil deň čo deň pozeraním sa na tieto orgány. Objavil niečo, čo bolo tak úplne preukázateľné a úplne… viete, teraz už nie je žiadnych pochýb o tom, čo sa deje, ako odpoveď je, že pri 90 % prípadov objavil v orgánoch týchto ľudí jasné dôkazy autoimunitného sebaútočenia zabijáckych lymfocytov na tkanivá.

Hlavné napadnuté orgány boli srdce… pľúca a potom ostatné tkanivá ako pečeň, atď. Správa o tom bola teraz zverejnená na webe Lekárov pre covid etiku. Šíri sa virálne po celom svete, pretože tieto dáta sú tak preukázateľné, že nemusíte hľadať iné dáta, aby ste vedeli, že tieto vakcíny zabíjajú mladých aj starých. Zabíjajú mladých a starých. A zabíjajú naše deti. Neviem teda, o čom hovoríme. Pozrite sa na tieto snímky. Pozrite sa na tieto guľky, ktoré sa strieľajú do ľudí, ktorí sa nechávajú očkovať. Na deti, ktoré…

Viete, natočili sme video… a povedali sme: Dobre, deti. Postavte sa k stene. Toto je vodná pištoľ, ktorú na vás strelíme. Nebude to bolieť. Voda sa vám môže dostať do očí, môžu vás začať páliť. Oči vás môžu páliť, ale nič sa vám nestane a budete chránení a ochránite svojich rodičov a prarodičov… všetky tieto nezmysly! Deti teda stoja pri stene a oni strieľajú… títo zatratení ľudia strieľajú a zabíjajú naše deti. Nedokážem sa na to pozerať! Máme štvorročného syna a opustíme túto zatratenú krajinu, pretože nedovolíme, aby sa nechal zastreliť.

Teraz… už sa vie, že tieto vakcíny spúšťajú autoimunitné útočné reakcie vedúce k sebazničeniu. Arne Burkhardt zistil, že u 90 % zomrelých vo veku 28… vo veku 28 až 90 rokov, ženy a muži, jedna ku jednej, o ktorých sa nikdy ani nepomyslelo, že by ich tieto vakcíny zabili… Arne u všetkých z nich objavil rovnaké patologické zistenia. A toto preukazuje, že vakcína ich zabila.

Teraz… ak vakcína zabila 90 % týchto ľudí, tým, že vyvolala sebazničenie srdca pomocou autoimunitnej reakcie… čo bolo… a nemôžeme to preukázať… ale jediný spoločný menovateľ bolo očkovanie touto zatratenou génovou vakcínou, ktorá spôsobila produkciu tohto zatrateného spike proteínu v tkanivách. Neexistuje iný dôvod, prečo zomreli. Nie je iný dôvod. Teraz počúvajte veľmi pozorne.

Štyria z 15 ľudí boli očkovaní iba raz a zomreli. To, čo Arne Burkhardt objavil, a hovorím vám… Arne Burkhardt je jeden z najskúsenejších patológov v Európe. A to, čo hovorí, tak aj je. Má snímky, ktoré sú teraz zdokumentované a nikdy ich nemožno zničiť. Každý na svete si ich môže pozrieť. Keď hovorí, že zabijácke lymfocyty napadli srdce a pľúca, a niekedy aj ostatné orgány týchto ľudí, nadnáša to otázku – prečo do šľaka zabijácke lymfocyty napádajú orgány? Jediná odpoveď je, že tieto orgány produkujú ciele, ktoré tieto zabijácke lymfocyty vyhľadávajú.

A tým cieľom je vírusový proteín. Pretože takto imunológia funguje od začiatku čias, a funguje stále rovnako. Vy, politici, a vy, úrady, sa pozrite na tieto snímky, na týchto zosnulých ľudí. Títo ľudia, ktorí kvôli vám zomreli! Nemôžem to vystáť! Ako o tom môžeme naďalej hovoriť?

Máme dôkaz, ktorý môže vidieť celý svet. Poviem vám ďalšiu vec. Je úplne jasné, že väčšina ľudí, ktorí sa nechávajú očkovať, či raz alebo dvakrát, po dvoch dávkach je to samozrejme horšie… po troch dávkach je to stále horšie a horšie. Pretože váš imunitný systém sa stáva agresívnejší. Teraz… prvá vec je tá, že cez prvú dávku vaše krvné cievy začínajú presakovať, pretože ich povlak sa poškriabe a poškodí, ako už hovoríme jeden rok.

Potom dôjde k tomu, že mRNA presiakne do vašich orgánov a srdcových svalov, do pečene a pľúc, kde sa začnú produkovať tieto zatracené (spike) proteíny. A potom vaše zabijácke lymfocyty, ktoré majú všetci… všetci majú tieto zabijácke lymfocyty… tie lymfocyty napadnú tie proteíny a zničia sa. Zničia vaše srdce, vaše pľúca, vašu pečeň, atď. Prečo to nezastavíte?! Prečo neprinútite svojich politikov a úrady, aby to zastavili?

Prečo?! Prečo o tom nehovoríme? Posledná vec a potom končím. Počúvajte veľmi pozorne. Toto hovoríme už celé mesiace. Poukazujeme na to, že tieto zatratené vakcíny sa samozrejme dostávajú do lymfatických žliaz, samozrejme, že bunky tých lymfatických žliaz začnú produkovať tie zatratené spike proteíny, a samozrejme tie bunky, ktoré produkujú spiky, budú zabité zabijackymi lymfocytmi, ktoré my všetci máme. Čo sa stane? Vaše lymfocyty a bunky, ktoré sú zodpovedné za imunitnú kontrolu vášho tela, začnú umierať. Umierajú… Umierajú v tých úbohých deťoch, ktoré sú očkované. Zomierajú v tých úbohých ľuďoch, dospelých ľuďoch vo veku 20 až 90 rokov.

Čo sa stane, ako tieto strážiace lymfocyty vo vašich lymfatických žľazách zomrú? Sú zodpovedné za kontrolu: Po prvé – vírusov, ktoré sú vo vašom tele, ako vírus Epsteina-Barrovej. Infekčná mononukleóza. Pokiaľ to nedokážete kontrolovať, exploduje to… Ak nedokážete kontrolovať napríklad vírus herpes, exploduje a vy dostanete pásový opar. Bože, či je to tak ťažké na pochopenie? Je to také ťažké? Poviem vám niečo iné. Existuje oveľa viac sakramentsky nebezpečných infekčných patogénov, ktoré prúdia v telách miliárd ľudí na celom svete. Prvá je tuberkulóza. Viete, že ja mám aj v tele baktériu tuberkulózy, ale moje lymfocyty v lymfatických žľazách ju udržujú pod kontrolou. Ak tie lymfocyty zabijem, pretože ich bratia a sestry ich zabijú, pretože začnú produkovať tento zatratený (spike) proteín, moja ochrana proti tuberkulóze sa rozloží. Existuje ďalšia choroba s názvom toxoplazmóza, ktorá sa vyskytuje po celom svete, ale najmä v Stredomorí… a pokiaľ u vás prepukne toxoplazmóza, Boh vám pomáhaj. Ale Boh vám pomáhaj, pokiaľ u vás prepukne tuberkulóza. Tuberkulóza kedysi bola hlavným zabijakom ľudstva.

Takže… my, Lekári pre covid etiku, sme pred niekoľkými mesiacmi spísali článok, ktorý si môžete vyhľadať: „Vakcíny a pásový opar: Čo nám hovoria?” V tom článku sme písali, že sa bojíme, že nečinné infekcie vírusov a baktérií ako tuberkulóza explodujú. Teraz… kedy explodujú? To nikto nevie. Tuberkulóza potrebuje čas, aby explodovala. Tieto baktérie sú veľmi pomalé. Pred dvoma dňami mi prišiel email od kolegu z Nemecka. Písal: Je to zvláštne. Videli sme ženu s príznakmi v jej bruchu, ktoré sme nedokázali vysvetliť. Nikdy sme nevideli nič podobné. A nevieme, čo mala. Mala horúčku, bola v bolestiach, a trpela. Ale asi po dvoch týždňoch sme vykonali dôkladnú diagnostiku a zistili sme, že v celom jej bruchu sa reaktivovala tuberkulóza a teraz bojuje o svoj život. Pretože tuberkulózu je veľmi ťažké liečiť. Najmä pokiaľ je mnohopočetne rezistentných, čo ich mnoho je. Teraz… predvídam… a toto sme predpovedali, že kvôli tomuto zatratenému očkovaniu dôjde k nárastu tuberkulóz po celom svete.

Najmä v tých krajinách, kde baktérie tuberkulózy nečinne ležali v telách ľudí. A to je India, Afrika, celá Ázia. Bohužiaľ nie medzi politikmi v Európe, ktorí sú očkovaní, pretože potom by poznali, aké to je zomrieť na tuberkulózu. Teraz… viete, som z toho veľmi rozhorčený. Pretože moji ľudia, Thajčania, sú cieľom. A ľudia v Indii… tiež pochádzam z Indie… sú cieľom. Hovorím vám, nepýtajte sa, či je to krátkodobé, strednodobé alebo dlhodobé. Tuberkulóza vás zabije z dlhodobého hľadiska. Rovnako tak je to s nádormi. Všetci musíte vedieť, že dochádza k explózii rakoviny a nádorov medzi očkovanými, čo nikto nechápe, ale ide o rovnaký princíp. Lymfocyty vo vašom tele sú zodpovedné za udržanie nádorových buniek pod kontrolou. Nádorové bunky vo vašom tele vznikajú každý deň, každú hodinu. Ak ich nebudete kontrolovať, vy budete cieľom.

Takže… prestaňte hovoriť o úmrtiach. Začnite hľadať tieto účinky. Začnite hľadať vírusy, herpes, vírus Epsteina–Barrovej cytomegalovírus, ktorý zabíja deti v ženskej maternici. Tuberkulózu, toxoplazmózu, rakovinu. A prisahám vám, že nájdete veci, ktoré vás vydesia. A to, pokiaľ nezastavíte toto očkovacie šialenstvo. To som dnes chcel povedať.

Súvisiace videá a články:

1. Ako neutralizovať potenciálne poškodenie z mRNA vakcín

2. Konferencia patológov: Negatívny vplyv covid očkovanie na ľudské tkanivo (časť 1/2)

3. Konferencia patológov a lekárov: Analýza covid injekcií a ich obsahu (časť 2/2)

Preklad: David Formánek

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Pozvánky

STEFAN LANKA: CELODENNÝ SEMINÁR V PRAHE

COVID-19: Poučenie pre budúcnosť | Biológia – História – Spoločnosť Dátum: 16/1/2022Čas: 11-19Kde: Praha (miesto bude upresnené – bez diskriminácie)Cena zahŕňa: seminár, 1x obed, 1-2x ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Slovensko sa oficiálne stáva nepriateľom Ruska

Slovenskí občania sa bez najmenších pochybnosti môžu poďakovať spoločnému úsiliu Fica, Pellegriniho, Lajčáka, Korčoka, Naďa a Čaputovej za prípravu, podpísanie ...
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Spravodajstvo

KINDŽAL ZNIČIL NADRADENOSŤ USA – Tibor Eliot Rostas

Pentagón oficiálne priznal, že v noci, 16. mája zničila ruská hypersonická raketa Kindžal protilietadlový raketový systém Patriot na predmestí Kyjeva. ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...
Aktualizované 5.6. 09:38
Spravodajstvo

HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová Na portáli POLITICO.eu vyšiel dňa 3.6.2023 článok s názvom „Slovensku hrozí, že ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...
Aktualizované 5.6. 10:21
Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Spravodajstvo

X. VÝROČIE Z&V – Záznam z podujatia v plnej kvalite

24.mája 2023 sa v Bratislave uskutočnilo podujatie pri príležitosti X. výročia časopisu Zem&Vek Program moderovali Erika Vincoureková a Dušan Marušák, ...
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...