EXKLUZÍVNE – bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer: „Vaša vláda vám klame spôsobom, ktorý by mohol viesť k vašej smrti.“

9. apríla 2021

Dr. Michael Yeadon

„Pozerajte sa z okna a premýšľajte:„ prečo mi moja vláda klame o niečom tak zásadnom? “ Pretože si myslím, že odpoveď je, že vás pomocou tejto metódy zabijú. Zabijú teba a aj tvoju rodinu. “

Aplikácia LifeSiteNews bola na YouTube natrvalo zakázaná. Kliknutím SEM sa zaregistrujete a budete dostávať e-maily, keď pridáme do našej videotéky.

7. apríla 2021  (LifeSiteNews)  – Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident a hlavný vedecký pracovník spoločnosti Pfizer pre alergie a dýchanie, ktorý strávil 32 rokov v priemysle v oblasti výskumu nových liekov a odišiel z farmaceutického gigantu s „najvyššou výskumnou pozíciou“ vo svojom odbore, hovoril s LifeSiteNews. 

Venoval sa „preukázateľne falošnej“ propagande vlád v reakcii na COVID-19 vrátane „lži“ nebezpečných variantov, totalitného potenciálu „vakcínových pasov“ a veľkej možnosti, že máme čo do činenia so „sprisahaním“, ktoré by mohlo viesť k niečomu ďaleko za krviprelievanie so skúsenosťami vo vojnách a masakrov v 20. storočia.

Featured Image

Medzi jeho hlavné body patrili:

  1. „Neexistuje možnosť“, že súčasné varianty COVID-19 uniknú imunite. Je to „len lož“.
  2. Vlády na celom svete však túto lož opakujú, čo naznačuje, že nie sme svedkami iba „konvergentného oportunizmu“, ale aj „sprisahania“. Medzitým sa médiá a platformy Big Tech zaväzujú k rovnakej propagande a cenzúre pravdy.
  3. Farmaceutické spoločnosti už začali vyvíjať nepotrebné „doplňovacie“ vakcíny pre „varianty“. Spoločnosti plánujú okrem súčasnej experimentálnej kampane „ vakcíny “ COVID-19 vyrobiť miliardy injekčných liekoviek . 
  4. Regulačné agentúry ako Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv (European Food and Drug Administration) a Európska agentúra pre lieky (European Medicines Agency) oznámili, že keďže tieto „doplňujúce“ vakcíny budú tak podobné predchádzajúcim injekciám, ktoré boli schválené pre povolenie na mimoriadne použitie, od farmaceutických spoločností nebudú vykonávať akékoľvek štúdie klinickej bezpečnosti. “
  5. To teda v skutočnosti znamená, že návrh a implementácia opakovaných a vynútených mRNA vakcín „prechádzajú z počítačovej obrazovky farmaceutickej spoločnosti do náručia stoviek miliónov ľudí [injekčne] aplikujúc nadbytočnú genetickú sekvenciu, ktorá nie je absolútne potrebná alebo odôvodnená. “
  6. Prečo to robia? Pretože nie je zrejmý nijaký benígny dôvod, mohlo by použitie očkovacích pasov a „bankové vynulovanie“ predstavovať problém v totalite, akú svet nikdy nevidel. Pripomínajúc zlo Stalina, Maa a Hitlera zostáva „hromadné vyľudňovanie“ logickým vyústením.
  7. Skutočnosť, že to môže byť aspoň pravda, znamená, že každý musí „ bojovať ako šialený, aby sa ubezpečil, že sa systém nikdy nevytvorí “. 

Dr. Yeadon sa začal označovať za iba „nudného chlapíka“, ktorý šiel „pracovať pre veľkú farmaceutickú spoločnosť… počúval hlavné národné vysielanie a čítal masmediálnu tlač.“

Ďalej pokračoval: „Ale v poslednom roku som si uvedomil, že moja vláda a jej poradcovia stoja tvárou v tvár Britom vo všetkom, čo súvisí s týmto koronavírusom. Absolútne vo všetkom! 

Je mylná táto predstava o asymptomatickom prenose a o tom, že nemáte príznaky, ale ste zdrojom vírusu. Toto uzamknutie funguje, masky majú ochrannú hodnotu, ktorá je zjavná pre vás alebo pre niekoho iného, ​​a že varianty sú strašidelné veci a dokonca musíme uzavrieť medzinárodné hranice, ak by sa dostali nejaké z týchto nepríjemných zahraničných variantov. 

„Alebo, mimochodom, na vrchole súčasného zoznamu vakcín založených na génoch, ktorý sme zázračne vyrobili, budú nejaké„ doplňujúce “vakcíny, ktoré sa vyrovnajú s variantmi imunitného úniku. 

„Všetko, čo som tu povedal, každá jedna z tých vecí je preukázateľne nepravdivá.“ Celá naša národná politika je ale založená na tom, že všetky sú všeobecne správne, ale všetky sa mýlia. “

„Sprisahanie“ a nielen „konvergentný oportunizmus“

„Ale to, čo by som chcel urobiť, je hovoriť o imunitnom úniku, pretože si myslím, že to bude asi koniec hry pre celú túto udalosť, čo je podľa mňa asi sprisahanie.“ Minulý rok som si myslel, že to je to, čo som nazval „konvergentný oportunizmus“, to znamená, že množstvu rôznych skupín zainteresovaných strán sa podarilo vrhnúť sa na svet v chaose, ktorý nás bude tlačiť konkrétnym smerom. Vyzeralo to teda, akoby to bolo nejako prepojené, ale bol som pripravený povedať, že to bolo iba zbližovanie.“

Ja si [teraz] myslím, že je to naivné. Nemyslím si, že veľmi významní sprostredkovatelia energie po celom svete buď plánovali využiť výhody nasledujúcej pandémie, alebo ju vytvorili. Jedna z týchto dvoch vecí je pravda, pretože musí platiť, že desiatky a desiatky vlád hovoria rovnaké klamstvá a robia rovnaké neefektívne veci, ktoré preukázateľne stoja životy. 

„A hovoria rovnakým typom budúceho scenára, ktorý je: ‚Nechceme, aby ste sa pohybovali kvôli týmto otravným varmintom, týmto“ variantom“- ktoré mimochodom nazývam ‚samianty ‚, pretože sú pekné… to isté – ale všetci to hovoria a všetci hovoria „nebojte sa, budú existovať„ doplňujúce “vakcíny, ktoré si poradia s potenciálnymi únikmi.“ Všetci to hovoria, aj keď je to zjavne nezmysel. “

Možný koniec hry: „pasy“ vakcín spojené s výdavkami, dôkladná kontrola

„Myslím si, že posledná hra bude,„ každý dostane očkovaciu látku “… Každý na našej planéte bude presvedčený, prinútený, nie celkom poverený a obkľúčený, aby urobil úder. 

„Keď to urobia, každý jednotlivec na planéte bude mať meno alebo jedinečný digitálny identifikátor a príznak zdravotného stavu, ktorý bude„ očkovaný “alebo nie … a ktokoľvek má túto, centrálne použiteľnú databázu, použiteľnú všade na kontrolu, poskytnutie akoby privilégií, môžete buď prekročiť tento konkrétny prah, alebo uskutočniť túto konkrétnu transakciu, alebo nie v závislosti od toho, [o čom] sa rozhodnú kontrolóri jednej databázy ľudskej populácie. A myslím si, že o to tu ide, pretože akonáhle to máš, staneme sa hračkami a svet môže byť taký, aký chcú správcovia tejto databázy. 

„Napríklad môžete zistiť, že po obnovení bankového účtu, ktorý môžete minúť iba prostredníctvom aplikácie, ktorá skutočne napája túto [databázu], vaše ID, vaše meno [a] príznak vášho zdravotného stavu.“

„A áno, určite je zrejmé, že prekročenie medzinárodnej hranice je pre tieto očkovacie pasy , ako sa im hovorí, najzrejmejšie použitie, ale už som o nich počul hovoriť, že by mohlo byť nevyhnutné, aby ste sa dostali na verejné priestranstvá, ale do uzavretých verejných priestranstiev. Očakávam, že ak by chceli, v budúcnosti by ste nemohli odísť z domu bez príslušného privilégia pre vašu aplikáciu.

„Ale aj keď to nie je [skutočný [zámer očkovacej kampane], to nevadí, skutočnosť, že to môže byť pravda, znamená, že každý [čítajúci] by mal bojovať ako blázon, aby sa ubezpečil, že systém [očkovacieho pasu] sa nikdy netvorí . “

„[S takýmto systémom] je tu príklad toho, čo by vás mohli prinútiť robiť, a myslím si, že to je to, čo prinútia [ľudí] robiť.

„Mohli by ste vymyslieť príbeh, ktorý je o víruse a jeho variáciách, jeho mutáciách v priebehu času.“ Príbeh by ste mohli vymyslieť a vložiť ho do zajatého média. Uistite sa, že mu nikto nemôže čeliť cenzúrou alternatívnych zdrojov. Potom už ľudia poznajú túto myšlienku, že tento vírus mutuje, čo robí a produkuje varianty, čo je pravda [tiež], ktoré by mohli uniknúť vášmu imunitnému systému , a to je lož . 

„Ale napriek tomu vám povieme, že je to pravda, a potom, keď vám povieme, že je to pravda, a povieme: ‚Ale máme liečbu, tu je doplnková vakcína,‘ dostanete správu , založenú na tomto globálnom, tomto jednom ID systéme: „Bing!“ príde a povie ‚Dr. Yeadon, čas na doplnenie vakcíny. Mimochodom, „povie sa to“, vaše existujúce imunitné oprávnenia zostanú v platnosti štyri týždne. Ak však v tom čase nedostanete doplnenú očkovaciu látku, budete, žiaľ, nepriaznivo zneškodnení ako „vyhodenie“ a nechcete to, však? “ Takže takto to bude fungovať a ľudia jednoducho prídu a dostanú svoju doplňujúcu vakcínu. “

Neustále lži, Big Pharma ide vpred, regulátory liekov zišli z cesty a možná „hromadná depopulácia“

„Ale týmto ťa prevediem, Patrick, pretože som schopný to komentovať.“ Neviem o čom je Vanden Bossche. Nebolo možné vôbec, na základe všetkých variantov, ktoré sú vo verejnom vlastníctve, 4000 alebo aspoň toľko z nich, ani jeden z nich nie len, že nechránia imunitu, [t.j. stali oveľa nebezpečnejšie].

„Napriek tomu politici a zdravotnícki poradcovia (mnohým vládam) tvrdia, že sú. Klamú. Prečo by ste to robili? 

„Tu je ďalšia vec, paralelne, povedali farmaceutické spoločnosti, niekoľko z nich, pre nás bude celkom ľahké upraviť naše vakcíny založené na génoch a my ich môžeme vývojom urýchliť a môžeme vám pomôcť.“ 

„A tu je skutočná strašidelná časť, globálne regulačné orgány pre lieky, ako je [americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv] FDA , japonská agentúra pre lieky, Európska agentúra pre lieky, sa spojili a oznámili … keďže doplňujúce vakcíny budú považované za podobné tým vakcínam, ktoré sme už schválili na povolenie použitia počas núdzového stavu, nebudeme vyžadovať, aby farmaceutické spoločnosti uskutočňovali akékoľvek štúdie klinickej bezpečnosti. 

„Takže máte na jednej strane vlády a ich poradcov, ktorí vám klamú, že varianty sa dosť líšia od súčasného vírusu, že aj keď ste imúnni voči prirodzenému vystaveniu alebo očkovaniu, ste rizikom a musíte si prísť pre túto doplňujúcu vakcínu. Takže si myslím, že ani jedno z toho nie je pravda. Prečo teda farmaceutická spoločnosť vyrába doplňujúce vakcíny? A [s] regulačnými orgánmi, ktoré sa dostali z cesty – a ak má Yeadon pravdu, a som si istý, že vám to hovorím, alebo by som vám to nepovedal – prejdete z obrazovky počítača farmaceutickej spoločnosti do náručia stovky miliónov ľudí, ako nejaká nadbytočná genetická sekvencia, ktorá nie je absolútne potrebná ale prebytočná. 

„A ak ste chceli predstaviť charakteristiku, ktorá by mohla byť škodlivá a dokonca smrteľná, môžete ju dokonca naladiť tak, že povieme ‚zvaľme to na nejaký gén, ktorý spôsobí poškodenie pečene počas deviatich mesiacov‘, alebo vaše obličky zlyhajú, ale až keď narazíte na tento druh organizmu [to by bolo celkom možné]. Biotechnológia vám ponúka neobmedzené spôsoby, ako úprimne zraniť alebo zabiť miliardy ľudí . 

„A keďže si nemôžem predstaviť žiadne benígne vysvetlenie týchto krokov: varianty, doplňujúce vakcíny, žiadne regulačné štúdie … a nielen to, že ma nenapadne benígne vysvetlenie, opísané kroky a opísaný scenár, a nevyhnutné riešenie tohto falošného problému umožní to, čo som práve opísal: neznáme a zbytočné génové sekvencie, ktoré sa bez dôvodu vstrekujú do náručia potenciálne miliárd ľudí. 

„Mám veľké obavy … táto cesta sa použije na hromadné vyľudňovanie, pretože ma nenapadá nijaké benígne vysvetlenie.“

– článok pokračuje nižšie –PETÍCIA:

Povedzte „nie“ COVIDU, a „Vakcinačným pasom“! 

„Absurdne nemožné“ varianty uniknú imunite, „len lož“

„Ak vám môžem ukázať, že jednou z hlavných vecí, ktoré vlády na celom svete hovoria ľuďom, je lož, vezmite na zreteľ, mojich 32 rokov skúseností hovoria, že väčšina z nich, ak nie všetko, je lož.“

„Najrôznejší variant sa líši iba o 0,3% od pôvodnej sekvencie, ktorá bola odoslaná e-mailom z Wu-chanu v… januári 2020. 0,3% [je] ten [variant], ktorý sa zatiaľ na planéte najviac líši. A teraz sa dá povedať inak: „všetky varianty nie sú navzájom totožné na menej ako 99,7%.“ 

„Teraz si možno myslíte: ‚hmm, 0,3%, je to dosť [na to, aby sme unikli imunite a stali sa nebezpečnejšími?‘ ‚ Odpoveď je nie . Choďte preč, viete, vypadnite odtiaľto … 

„Ľudský imunitný systém je zázrakom.“ Čo to urobí, je to, že keď čelí novému patogénu, ako je tento, máte profesionálne bunky , ktoré sa nazývajú profesionálne bunky prezentujúce antigén – sú to drsné tvrdé veci, ktoré nepodľahnú vírusom. A ich úlohou je chytiť cudzie veci v blízkom prostredí a odtrhnúť ich z končatiny [vnútri bunky]. Naozaj ich nakrájali na stovky kúskov. A potom tieto kúsky prezentujú na povrchu svojej bunky iným kúskom vášho imunitného systému a je úžasné, že vďaka variabilite, ktorú vám dal Boh a príroda, je obrovská variabilita pri rozpoznávaní cudzích vecí a vaše telo nakoniec použije 15 až 20 rôzne špecifických motívov, ktoré o tomto víruse spozoruje. Volajú sa epitopy. V podstate sú to len malé fotografie s podrobnosťami o tomto víruse. To je to, čo robia. A to je to, čo sa nazýva váš repertoár, váš imunitný repertoár je ako 20 rôznych presných fotografií, detailných záberov, rôznych kúskov tohto vírusu.

„Teraz, ak sa zmení malý kúsok vírusu, ako napríklad 0,3%, ktoré som práve opísal, ak dôjde k opätovnej infekcii týmto variantom, vaše profesionálne bunky sa na tento vírus vrhnú a rozrežú ho na kúsky, znova ich predložia a hľa.“ a hľa, väčšina kúskov, ktoré ste už videli a poznali, sú tu stále vo variantoch.

„Nie je absolútne žiadna šanca, že všetky nebudú rozpoznané, a to je to, čo je potrebné pre imunitný únik, aby ste unikli svojej imunite .“ Musí sa vám predstaviť ako nový patogén. Musí sa dostatočne líšiť, že keď je rozrezaný vašimi profesionálnymi kontrolnými bunkami, nenájde väčšinou to isté, čo už videl. A to je absurdne nemožné, keď ste menili iba 0,3%, takže je to 99,7% (podobné) .

„Môžete to skontrolovať a pozrieť sa na papiere od osoby menom Alison Tarke .“ Je tu tiež Shane Crotty a všetci ďalší spoluautori.

„A pred nimi, vychádzajúc z môjho teoretického chápania viacmiestnej imunity, ktorú som sa práve zle pokúsil opísať, k tomu, čo sa vlastne stane … Ak je vášmu [imunitnému systému] predložené niečo, čo obsahuje dokonca polovicu tých podobných kúskov, neexistuje spôsob, ako to, že vaše telo povie: „to je nový patogén“. 

„A tak predstava, že 0,3% by mohlo mať dokonca šancu ohroziť imunitu, je len lož. Nie je to [ani] ako názorový rozdiel. 

„Nemyslím si, že by stačili 3%.“ Je to 10-krát viac variácií, ako sa vyskytlo za 16 mesiacov [s týmto vírusom]. Myslím si, že ani 30%, rozdiel by nebol dostatočný. Hovorím teda, že stokrát väčšie variácie, ako sa v skutočnosti udiali, by som sa mohol uzavrieť veľkú stávku na to, aby sa ľudský imunitný systém nenechal oklamať, že ide o nové patogény . 

„Porozprával som sa o tom s niekoľkými profesormi imunológie a oni so mnou súhlasili, je to ako: ‚prečo sa ma to pýtaš?‘

„Takže si myslím, že to, čo som práve povedal, je, že vlády a ich poradcovia vo viacerých krajinách klamú o variantoch.“ To je obrovská vec! Mali by ste to skontrolovať. Čitatelia by si to mali pozrieť. Ak je to pravda, nemyslíte si, že je to hrozné ?! Pre mňa to bolo, keď som si to uvedomil. 

„Takže klamú o variantoch a potom, samozrejme, pretože [varianty] sa v skutočnosti nelíšia, nepotrebujete“ doplnenú „vakcínu. Teraz by ste mali dostať chĺpky na zadnej strane krku hore , pretože ich práve tvoria! “ 

„Vyrábajú z toho miliardy liekoviek.“ A dostupné budú do konca roka.

„A myslím si, že budú najskôr vyžadovať, aby ľudia boli v jednej svetovej databáze vakcínových pasov a potom sa spoja aby to dorazili, ak to bude trvať o niečo dlhšie, pretože to bude trvať o niečo dlhšie.“ 

„Ono to nezmizne.“ Nezanikne to, kým dostatok ľudí, ak sa to niekedy stane, povie: „Ste banda podvodníkov a my si berieme späť slobody, takže s tým jednoducho môžete prestať.“ 

„Pretože jeden človek kričí do divočiny a všetci ostatní akademici sa pozerajú opačným smerom, prinútia nás, aby sme išli touto rúrou dole možno o týždeň neskôr, ako keby som nič nepovedal, ale stále ideme do pekla .“ 

„Takže, preto sa bojím.“ 

„Varianty sa nelíšia.“ Hovorím im „samianty“ … sú takmer rovnaké. Nie sú iné. Preto nepotrebujete doplňujúcu vakcínu, takže sa nepribližujte k žiadnej z nich. “

„Prečo mi moja vláda klame?“ Pretože „ťa zabijú“.

„[A ak uznáte, že naše vlády sú zapojené do veľkej overiteľnej lži], nielen vypnite počítač a choďte na večeru.“ Prestaňte. Pozerajte sa z okna a premýšľajte: „Prečo mi moja vláda klame o niečom tak zásadnom?“ Pretože si myslím, že odpoveď je, že vás pomocou tejto metódy zabijú. Zabijú teba a tvoju rodinu . 

„Eugenici chytili páky moci a toto je skutočne rafinovaný spôsob, ako vás dostať do zostavy a prijať niečo bližšie neurčené, čo vás poškodí.“ Netuším, čo to vlastne bude, ale nebude to vakcína, pretože ju nepotrebujete. A nezabije ťa na konci ihly, pretože by si to zbadal.

„Môže to byť niečo, čo spôsobí normálnu patológiu, bude to v rôznych obdobiach medzi očkovaním a touto udalosťou, bude to vierohodne popreté, pretože v tom čase sa na svete bude diať niečo iné, v súvislosti s čím váš zánik bude prebiehať“, alebo to, že vaše deti budú vyzerať normálne. 

„To je to, čo by som urobil, keby som sa chcel zbaviť 90 alebo 95% svetovej populácie.“ A myslím si, že to robia. “

„Teraz neviem [naisto], že či vás použijú na to, aby vás zabili, ale nemôžem myslieť na benígny dôvod a s touto mocou by vám určite mohli ublížiť alebo vás ovládnuť, takže by ste mali namietať [a dôrazne proti tomu]. “

Ľudia sa s touto úrovňou zla nedokážu vyrovnať, ale Sovieti, Hitler, Mao ukazujú jej možnosť

„Je mi úplne jasné, aj keď hovorím s inteligentnými ľuďmi, priateľmi, známymi … a môžu povedať, že im hovorím niečo dôležité, ale dostanú sa do bodu [kde hovorím], že tvoja vláda ti klame.“ spôsobom, ktorý by mohol viesť k vašej smrti a smrti vašich detí, “ ale nedokážu sa s tým začať zaoberať. A myslím si, že možno 10% z nich rozumie tomu, čo som povedal, a 90% z nich to nechápe, pretože je to príliš ťažké. A obávam sa, že ich stratíme, pretože ľudia sa nebudú zaoberať možnosťou, že je niekto až taký zlý …

„Ale chcem vám pripomenúť, čo sa stalo v Rusku v 20. storočí, čo sa stalo v rokoch 1933 až 1945, viete čo sa stalo v juhovýchodnej Ázii, v niektorých z najhroznejších časoch povojnovej éry. A čo sa stalo v Číne s Maom a podobne.“

„Musíme sa obzrieť iba za dve alebo tri generácie.“ Všade okolo nás sú ľudia, ktorí sú rovnako zlí ako ľudia, ktorí to robia. Sú všade okolo nás. Takže, hovorím ľuďom, jediná vec, ktorá tieto znaky skutočne zvýrazňuje, je jej rozsah

„Ale v skutočnosti je to asi menej krvavé, menej osobné, že?“ Ľudia, ktorí to riadia … bude to pre nich oveľa jednoduchšie. Nemusia nikoho streliť do tváre. Nemusia nikoho biť bejzbalovou pálkou na smrť alebo ho zmraziť, vyhladovať, nechať ho pracovať, kým nezomrie. Všetky tieto veci sa stali už dve alebo tri generácie dozadu a naši starí alebo prarodičia boli buď obeťami toho, alebo skutočne boli toho účastní, alebo aspoň boli svedkami zo zámoria. Takto sme si blízki.

„A všetko, čo hovorím, je, že niektoré posuny sa opakujú, ale teraz používajú molekulárnu biológiu.

„A ľudia, ktorí v tom idú, myslím, že by asi povedali: ‚Plnil som iba príkazy‘, to sme už počuli. 

„Ale viem, pretože som hovoril s mnohými ľuďmi a niektorí z nich povedali:“ Nechcem uveriť, že máš pravdu, takže to jednoducho odložím, pretože ak je to pravda, nezvládam to.“ A myslím si … všetko, čo musíte urobiť, je nájsť dobrý dôvod, aby ste povedali ľuďom: „Neužívajte vakcíny, pokiaľ vám nehrozí zdravotné riziko úmrtia na vírus!“ To sa mi zdá celkom dobrá línia! “

Smerom k riešeniu – „Potrebujeme Boha“

„Som vedec a môžem vám povedať, že keď hovorím s nevedeckými ľuďmi a využívam vedu ako nástroj, nebude to fungovať.“ Zlyhá to. 

„Takže potrebujeme filozofov, ľudí, ktorí rozumejú logike, náboženstvu, niečo také, [musia] s tým zápasiť a začať hovoriť v jazyku, ktorý ľudia pochopia.“ Pretože ak to necháme vedcom, ľudia ako ja, aj keď mám dobrý úmysel, som tápajúci mimozemšťan, čo sa týka väčšiny ľudí na ulici. Neuveria, že vláda im bude klamať, neveria, že by vláda urobila niečo, čo by im ublížilo, ale [robia také veci].“

Nakoniec v e-mailovej korešpondencii Dr. Yeadon uzavrel: „Najnovšie som sa prihlásil k podpisu s textom „Nech nás Boh zachráni “, pretože si myslím, že Boha teraz potrebujeme viac ako kedykoľvek od druhej svetovej vojny.“

LifeSiteNews vytvoril rozsiahlu stránku zdrojov vakcín COVID-19. 

Zobraziť tu. 

SÚVISIACE

Je „úplne možné, že sa„ očkovacie kampane “použijú na rozsiahle vyľudňovanie“: bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer

Vedci zameraní proti blokáde spochybňujú teórie Geerta Vandena Bosscheho, hoci očkovacia „globálna katastrofa“ nie je vylúčená

Čoskoro – Pasy s vakcínami určia, kam môžete ísť a čo môžete urobiť

Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer: „Nie sú potrebné vakcíny,“ „pandémia je skutočne preč“

Lekári v prvej línii: Experimentálne vakcíny nie sú „bezpečnejšie“ ako vakcína COVID-19

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Biden a Clintonovsko-Sorošovská klika ženie Európu, aj cez Čaputovú, do vojny.

Vyzývam Čaputovú a Hegera, aby sa verejne dištancovali od doslova provokačných krokov za účelom vyvolania vojny s Ruskom. Nezabudnite pani ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Pápež František v liste na globalistický finančný summit žiada „globálne riadenie“ a „univerzálne vakcíny“

„Stále existuje naliehavá potreba globálneho plánu, ktorý môže vytvoriť nové alebo regenerovať existujúce inštitúcie, najmä inštitúcie globálneho riadenia, a pomôcť ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...