Dr. Andreas Noack: Covid vakcíny obsahujú uhlíkové nanožiletky vo forme hydroxidu grafénu, ktoré rozrezávajú krvné cievy

2. decembra 2021

Nemecký doktor a odborník na uhlík Andreas Noack nedávno zverejnil video, v ktorom zdieľa zistenie, že covid vakcíny obsahujú hydroxid grafénu, ktorý funguje ako nanožiletky, ktoré rozrezávajú krvné cievy a ostatné orgány v tele.

Krátko po zverejnení jeho videa bol údajne zavraždený, ako povedala jeho partnerka vo videu o pár dní neskôr. Prosím o zdieľanie tohto dôležitého videa. Pod videom nájdete aj video z pozorovania vakcíny pod mikroskopom, kde je možné podľa všetkého vidieť tieto „nanožiletky”.

Stefan: Dr. Noack pred štyrmi dňami zverejnil video o hydroxide grafénu. Včera som zverejnil svoj preklad tohto videa. Dnes sa objavilo video jeho údajnej partnerky, ktorá hovorí, že bol zavraždený. Ešte to nie je potvrdené. Neviem… sme všetci v nebezpečenstve? Dokážu takto rýchlo zabiť whistleblowerov? Neviem. Ale tu je jej video.

Partnerka Dr. Noacka: Je sobota 27. novembra 2021. 23. novembra v utorok o 10. ráno bolo zverejnené video o hydroxide grafénu. To video sa virálne rozšírilo. Andreas mal súčasne s niekým hovor (ospravedlňujem sa, nespoznávam meno). Ja som obsluhovala kameru a sledovala komentáre. Rozhovor trval okolo dvoch hodín. Potom sme mali konverzáciu a navzájom si povedali, ako veľmi sa milujeme a smiali sme sa. Krátko potom bol Andreas brutálne napadnutý. Útok bol nesmierne zákerný a nečakaný. Mám tú otrasnú úlohu vám povedať, že Andreas útok bohužiaľ neprežil. Tieto správy sú pre všetkých z nás nesmierne šokujúce. Ale Andreas je vo mne, a ja som súčasťou jeho. Sme jedno.

Pozorujeme tu uhlíkové nanožiletky? Varoval pred nimi údajne zosnulý chemik Dr. Andreas Noack!

Originál videa publikovaný: 28. novembra 2021

Skúmanie vakcíny pod mikroskopom. Nižšie video. Originál tu .

Pozorujeme tu uhlíkové nanožiletky? Varoval pred nimi údajne zosnulý chemik Dr. Andreas Noack!

Všetky informácie sú vonku. Vieme všetko, čo potrebujeme vedieť. Teraz vás potrebujem všetkých. Teraz je čas na akciu. Teraz je čas na to, veriť. Teraz musíme implementovať jeho plán. Už nemáme nič viac, čo by sme stratili. Ide o celé ľudstvo. On to urobil pre vás. Zomrel pre vás. Smrti sa nebál, prijal ju ako možnosť. Je otrasné, že sa to muselo stať takto. Nebolo to v pláne, aby nás opustil takto rýchlo. Ako som hovorila, prevezmime energiu nepriateľa. Musíme teraz využiť túto energiu. Obrátiť ju proti nim. Využiť ju pre nás. Teraz vás potrebujem. Nedokážem to sama. Prosím, začnite. Poviem vám viac podrobností. Prosím, nepanikárte. Spoločne sme silní, rozdelení padneme. Poďme sa spojiť ako tím. Prvýkrát. Spolieham sa na vás.

Stefan: Len rýchly úvod, pretože sa rád počúvam a chcem byť vodcom revolúcie… žartujem, vy môžete byť vodcom revolúcie. Potrebujeme čo najviac vodcov v boji proti tejto smrteľnej injekcii, ktorú nám chcú dať. Dnešné video je od nemeckého doktora, ktorý bol samozrejme označený za konšpiračného teoretika, ale to, čo hovorí, je veľmi rozumné. Aj ja s vedomosťami z jedného semestra chémie toto dokážem overiť. Je to o oxide grafénu alebo hydroxide grafénu, ktorý bol nájdený vo vakcínach. Na to potrebujeme viac potvrdení. Ale akonáhle beriete, že vo vakcínach je, tak to, čo hovorí, dáva dokonalý zmysel, a je to úplne otrasné. Samozrejme svoje slová mieria na rakúsku vládu a ich zlých poradcov kvôli nadchádzajúcemu povinnému očkovaniu. Ale príde mi to zaujímavé pre kohokoľvek, tak som k tomu vytvoril anglické titulky. Užite si to, alebo sa naštvite.

Dr. Noack: Je tu profesor z univerzity z Almeiry, profesor Dr. Pablo Campra. Testoval vakcíny pre prítomnosť oxidu grafénu za použitia mikroramanovej spektroskopie. Jedná sa o štúdiu frekvencií. Sú tam frekvenčné pásy. Dvaja z tých pásov sú dôležité. Ukazujú, že nejde o oxid grafénu, ale skôr o hydroxid grafénu. Rád by som vysvetlil, čo je tento hydroxid grafénu. Ide o monovrstvu aktivovaného uhlíka. Sú tam C6 prstence. Našiel ho vo všetkých vzorkách. Každý roh je atóm uhlíka. Toto je ale na úrovni nano.

Trochu to tu rozdelím. Pokiaľ sú dlhé 50 nanometrov, je tam 500 prstencov v rade. Toto sú skupiny hydroxidov. V oxide grafenu máte dvojito viazaný kyslík, a pri hydroxide grafenu máte skupinu hydroxidu. Elektróny sú zbavené lokálnosti (sú plne mobilné). Jeden kúsok má 50 nm na dĺžku, ale iba 0,1 nm na hrúbku. Tieto štruktúry C6 sú nesmierne stabilné. Z tohto môžete vytvoriť brzdové doštičky. Nie je to biologicky rozložiteľné. Tieto nano štruktúry možno najlepšie popísať ako žiletky. Tieto žiletky sú vpichované do tela. Nano, veľmi maličké žiletky. Majú hrúbku iba jedného atómu. Sú relatívne široké a vysoké. Sú to žiletky, nie sú biologicky rozložiteľné. Skupiny hydroxidu sa môžu oddeliť od protónu. Keď je protón oddelený, získajú negatívny náboj, ktorý sa rozšíri naprieč celým systémom. Ide v podstate o kyselinu. Vďaka zápornému náboju sa dobre suspenduje vo vode. Tieto žiletky sa rovnorodo rozptyľujú v tekutine.

Toto je v podstate ruská ruleta. Veľmi jasne to možno vidieť u tejto ženy. Rozrezáva krvné cievy. Krvné cievy majú vo svojom vnútornom povlaku epitelové bunky. Epitel je veľmi hladký, ako zrkadlo. A tieto žiletky ho rozrezávajú. To je na tom také nebezpečné. Pokiaľ vakcínu vpichnete do žily, žiletky budú v krvi obiehať a rezať do epitelu. Tá otrasná vec je, že toxikologické testy sa vykonávajú v Petriho miskách, kde nič nenájdete. Toto sú najostrejšie štruktúry, ktoré si môžete predstaviť, pretože majú hrúbku iba jeden atóm. Toto je obrovská molekula, ktorá je nesmierne ostrá. Som odborník na aktivovaný uhlík. Vo svojej doktorskej práci som previedol oxid grafénu do hydroxidu grafénu. Pridal som sa k svetovému vodcovi vo výrobe aktivovaného uhlíka. Po roku som mal na starosti nové produkty s aktivovaným uhlíkom. Neďaleko Newscastle v Anglicku sme kúpili malú spoločnosť. Mal som na starosti nové uhlíkové produkty po celej Európe. Robil som prieskum možných využití.

Keď vykonáte pitvu obetí, nič nenájdete. Toxikológovia svoje testy vykonávajú v Petriho miskách. Nedokážu si predstaviť, že existujú štruktúry, ktoré dokážu rozrezať krvné cievy. Existujú fotky zrazenej krvi, ktorá vychádza človeku z nosa. Ľudia vo vnútri vykrvácajú na smrť. Najmä vrcholoví športovci, ktorí kolabujú a umierajú, majú rýchlo prúdiacu krv. Čím rýchlejšie krv prúdi, tým viac škody žiletky spôsobia. Ako chemik… ak toto pichnete do krvi, vedzte, že ste vrah. Ide o nový materiál, toxikológovia o ňom ešte nevedia. Zrazu dáva zmysel, že obete vyzerajú takto. A že vrcholoví športovci s vysokou krvnou cirkuláciou, ktorí sú úplne zdraví, zrazu umierajú a kolabujú na ihrisku. Vidíte ľudí, ktorí kolabujú okamžite po očkovaní a majú záchvat. Títo ľudia mali v ruskej rulete smolu. Je dosť možné, že injekcia zasiahla žilu. 

Otázka, ktorú musíte pokladať politikom a lekárom, otázka, ktorú by lekári mali pokladať Pfizeru, je: Prečo sú vo vakcínach tieto žiletky? Teraz chcú očkovať deti vo veku od piatich rokov.

Toto je Dr. Szekeres, prezident rakúskej lekárskej komisie.

Moderátor:  Vo Viedni je už možné „neoficiálne” imunizovať deti vo veku 5-11 rokov.

Dr. Noack: Hezké slovo – „imunizovat”.

Moderátor: Budeme mít očkování povinné, ale není jasné, pro jaké věkové skupiny. Jaký věkový limit doporučujete?

Szekeres: Vyhlásil bych povinné očkování pro všechny způsobilé k očkování, co dovolila evropská autorita. V tuto chvíli to znamená všechny ve věku 12 a výš. Očekáváme, že evropské agentury schválí očkování pro děti ve věku 5-11 let během pár dní. Jak správně říkáte, současné očkování je „neoficiální”.

Dr. Noack:  Neoficiálne znamená, že očkovanie nie je schválené. Napriek tomu ho už používajú. V tejto chvíli tomu môžete hovoriť jedine smrteľná dávka.

Szekeres:  Po rozsiahlej konzultácii s pediatrom, toto je…

Dr. Noack:  Pediater? Myslíte si, že pediater chápe, čo je oxid grafénu? V ďalšom rozhovore hovorí, že podľa neho je z lekárskeho hľadiska „dobré”, aby očkovanie bolo povinné. Vo vede existuje dôležitý koncept s názvom „dišputácia“. Vedecká debata. Základ medicíny alebo farmaceutík je chémia. Tento doktor nemá o chémii žiadne poňatie. Do vakcín sa pridávajú úplne nové zložky v prírode neznáme. Všetci hovoria o messengerovej RNA (mRNA), ktorá má komplexné účinky. Teória mRNA je komplexná. Ale každý chemik chápe, čo tento hydroxid grafénu robí. Viete, príbeh o mRNA môže byť pokusom o odvedenie pozornosti. Neviem si predstaviť, že by mi ako odborníkovi na uhlík ktokoľvek dokázal dať riadne vysvetlenie, prečo tieto uhlíkové žiletky sú vo vakcínach. Toto je vojna. Rozptyľujú nás messengerovou RNA.

Ale ľudia nemôžu ihneď po injekcii tak rýchlo kolabovať. Deje sa tu niečo iné. Tento účinok by mal byť študovaný. On tvrdí, že je odborník. Rakúski lekári podľa všetkého nemajú múdrejšieho človeka ako je tento. Je lekár, ktorý nerozumie chémii, alebo je to zločinec, alebo je to masový vrah. Po analýze španielskeho lekára je oficiálne, že vakcíny obsahujú (hydr)oxid grafénu o veľkosti nano. Je teda jasné, že sa do ľudí vpichujú žiletky. On je teda najskôr nekompetentný. Pokiaľ chcete urobiť očkovanie pre všetkých povinných, musíte svoj prieskum urobiť nesmierne detailne. Pretože ak je v injekcii niečo zlé, zabijete celú populáciu krajiny. Musíte zvážiť riziká. Aká nebezpečná je korona? Aká nebezpečná je injekcia?

Tento chlapík zvažuje, či by ľudia mali byť pred očkovaním zviazaní. A to je špičkový doktor. Sú lekári v Rakúsku tak nekompetentní, že nechápu základnú chémiu, na ktorej je medicína založená? V tom prípade by sa mali vzdať svojej licencie! Akýkoľvek lekár v Rakúsku, ktorý po zverejnení týchto informácií bude pokračovať v očkovaní, je vrah. Nie som len nejaký chlapík z odboru uhlíka. Ja som v tomto odbore robil doktorát. Pracoval som pre najväčšieho výrobcu aktivovaného uhlíka na svete. V oblasti nových uhlíkových produktov som bol jediný odborník v Európe.

Som v podstate jediný Európan, ktorý navštívil ostatných odborníkov v Pittsburghu. Po tomto som založil vlastnú spoločnosť na výrobu aktivovaného uhlíka. Papier som ošetril živicou a urobil z neho membrány aktivovaného uhlíka. S týmto spáleným papierom by ste si mohli porezať dlaň. Bol nesmierne ostrý. Mám dobrú predstavu o tom, čo hydroxid grafénu robí. Toto je ruská ruleta. Zasiahnete žilu alebo nie? Zostáva to vo svale? Potom je to menej toxické. Ale ak zasiahnete žilu, a várky (vakcín) obsahujú odlišné množstvo hydroxidu grafénu, tak musíte vedieť, že ľudí to bude zvnútra rozrezávať. Ide o vysoko inteligentný jed. Pretože normálny toxikológ, ktorý pracuje s Petriho miskami, to nenájde, pretože sa to nepohybuje. Toxikológovia neočakávajú žiadne žiletky na nano úrovni. Ako chemik môžem povedať, že sme si úplne istí.

Toto sú nano žiletky. Teraz tieto nano žiletky chcú vpichovať do detí. Chcem, aby Dr. Szekeres vysvetlil, čo tieto žiletky v týchto injekciách robia. A musí to vysvetliť svojmu šéfovi, rakúskemu kancelárovi pánovi Schallenbergovi. Je tiež najskôr poradcom pre rakúskeho premiéra Schallenberga. Schallenberg, ktorý je právnik, má zodpovednosť vo výbere správnych poradcov. Ak chce urobiť očkovanie povinné pre všetkých Rakúšanov, musí si vybrať správnych poradcov. Je právnik, on nepozná medicínu. Ale je jeho prácou, vybrať si kompetentných poradcov. A je zodpovedný za to, keď si vyberie nekompetentných poradcov. Ako chemik sa zaručujem za fakt, že toto sú nano žiletky.

Z uhlíkových štruktúr môžete vyrobiť brzdové doštičky, ktoré vydržia navždy. Tento materiál má nulovú biologickú rozložiteľnosť. Navždy zostane v tele. Aj keď ľudia okamžite nezomrú, tieto žiletky pozvoľna rozrezávajú krvné cievy. Ničia srdce. Všetky tie infarkty a mŕtvice… Ako lekár sa musíte pýtať, odkiaľ sa to berie? Pokiaľ pochopíte, že sa do ľudí vpichujú žiletky, je zrejmé, prečo sa objavujú všetky tie kardiovaskulárne ochorenia. Rozrezávajú srdce. Rozrezávajú mozog. Rozrezávajú krvné cievy.

Tieto grafenové štruktúry, čiže monovrstva uhlíka alebo monovrstva grafitu, sú veľmi stabilné. Toto vie každý chemik. Nie sú rozložiteľné. Táto štruktúra je dlhá 50 nm a hrubá 0,1 nm. Samozrejme, že je to žiletka. Toto vie každý chemik. Epitelové bunky sú z dobrého dôvodu nesmierne hladké, ale keď sú takto rozrezávané, stanú sa hrubé, a potom sa na ne prichytávajú veci. Teraz tieto injekcie môže vpichovať každý hlupák. A keď zasiahnu žilu… Čoskoro ich budú môcť vpichovať aj lekárnici. Toto je podľa mňa ruská ruleta. Tu je Petriho miska. Normálny toxikológ robí testy v Petriho miske. Tomuto materiálu sa hovorí „experimentálna vakcína” z dobrého dôvodu.

Oni nevedia, čo sa stane. Každý vakcinovaný subjekt musí podpísať súhlas, že preberá plnú zodpovednosť. Bude trvať 50 rokov, kým sa zmluvy s Pfizerom celé zverejnia. Čo je v týchto zmluvách? Prečo 50 rokov? V Nemecku alebo Rakúsku nie je nikto s mojou odbornosťou. Popredný nemecký odborník na uhlík, Dr. Harmut von Kienle, bol jeden rok mojím mentorom. V tomto odbore som napísal svoju doktorskú prácu. Založil som vlastnú spoločnosť v tomto odbore a vo Wolfsburgu vyhral súťaž o najlepší podnikateľský plán. Vyhral som 87,5 tisíc euro. Získal som investičný kapitál až do výšky 3 miliónov eur. Mal som 10 vývojárov na vývoj týchto nových uhlíkových produktov. Viem, o čom hovorím. Akýkoľvek chemik v komentároch ma môže vyvrátiť alebo dať iný názor.

Divačka:  Áno, prosím. To by bolo zaujímavé.

Dr. Noack: Všichni jste vítáni. Řekněte mi, že se mýlím.

Sir Karl Popper popísal základy vedy. Hypotéza – vyvrátenie. Popper povedal, že je lepšie zabiť teórie ako zabiť ľudí. Celá populácia má byť očkovaná. Presne ako Karl Popper hovorí, pokiaľ sa budete ďalej riadiť touto vražednou teóriou, musíte byť nesmierne opatrní. Rakúsko je prvé, čo oznámilo povinné očkovanie. Zabíja celý rakúsky národ. Pán Schallenberg je za toto zodpovedný. Potrebuje správnych poradcov. Už sme raz mali Rakúšana, ktorý Európe priniesol utrpenie a smrť. Vyzývam vás, aby ste toto video zdieľali vo všetkých kanáloch. Schallenberg potrebuje tisíce alebo stovky tisíc listov. Musí sa dozvedieť, že toto je žiletka, že je to prostriedok na zabíjanie. A pokiaľ toto vie a stále pokračuje, je to masový vrah. Pôjde v stopách Hitlera. Toto sa musí ihneď odhaliť. Som pripravený sa o tomto materiáli s kýmkoľvek porozprávať. Ako chemik hovorím, že toto sú žiletky.

A všímam si, ako málo lekári vedia o chémii. Ale oni robia chémiu v tele. V malých deťoch. V tehotných ženách. Lekári – teraz viete, čo robíte. Pokiaľ budete naďalej ľudí očkovať, ste vrahovia. Pošlite toto svojmu lekárovi, svojim politikom. A ak budete pokračovať, sľubujem vám, že žiadny súd na svete vás nezachráni. To, čo robíte, je masová vražda. Rakúsko má zodpovednosť. Oznámili povinné očkovanie. A vy, pán Schallenberg, potrebujete najlepších poradcov. Pokiaľ nie ste schopný vybrať najlepších poradcov, ste nekompetentný a musíte rezignovať.

To isté s ministrom zdravotníctva. Ste vôbec nejako kompetentní? Ste pripravení všetkým Rakúšanom nútene do tela vpichnúť žiletky, ktoré nie sú biologicky rozložiteľné. Zdieľajte toto video. Spíšte si ho. Nahrajte ho na USB flash disk a pošlite ho politikom a lekárom. Nech je im jasné, že keď v tomto budú pokračovať, sú to vrahovia.

Preložil z nemčiny do angličtiny: Stefan Reich

Z angličtiny do slovenčiny preložil: David Formánek

Ďalší smutný prípad z Nemecka:

Šéf kliniky v Chemnitzi pred spáchaním samovraždy napísal: „Vakcína proti COVID-19 je genocída“

Šéf kliniky v nemeckom Chemnitze spáchal samovraždu. V liste nájdenom na mieste činu vysvetľuje, že už nemôže byť súčasťou genocídy. V utorok doktor Thomas Jendges, prednosta kliniky v Chemnitze, podľa denníka Bild spáchal samovraždu skokom z vrcholu budovy kliniky vo Flemmingstrasse v Nemecku. Mal 55 rokov... viac TU

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Apokalypsa očkovaných!

Nemáte tušenie, čo prichádza! Neexistujú slová, ktoré by popísali prebiehajúcu ohavnosť, útok proti miliardám ľudí. Keby bolo na zodpovedných osobách, každý ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

OTRASNÉ ODHALENIE! PRVÍ NEVEDOME "OČKOVANÍ" BY MALI O TOM VEDIEŤ!

PRVÍ NEVEDOMKY „ZAOČKOVANÍ“, KTORÍ ZISTILI, ŽE MAJÚ V SEBE SMRTIACE SPIKE PROTEINY! TRANSFÚZNE CENTRÁ V ČR A SR VYRADZUJÚ DARCOV ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...
Aktualizované 5.6. 09:38
Spravodajstvo

HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová Na portáli POLITICO.eu vyšiel dňa 3.6.2023 článok s názvom „Slovensku hrozí, že ...
Aktualizované 5.6. 10:21
Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Aktualizované 6.6. 12:34
Spravodajstvo

Reakcia Harabina na obžalobu: Považujem to za ideálnu prezidentskú kampaň. Presne ako u Trumpa

Špeciálna prokuratúra podala obžalobu na expredsedu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti Štefana Harabina. Dôvodom je status, ktorý napísal vlani vo ...
Aktualizované 6.6. 23:19
Spravodajstvo

MEGALOMÁNSKY TUNEL NA ŠTÁTNY ROZPOČET A BEZPEČNOSTNÁ HROZBA VYŠE 21 MILIÓNOV EUR - Čaputovej korupcia z našich peňazí

MEGALOMÁNSKY TUNEL NA ŠTÁTNY ROZPOČET A BEZPEČNOSTNÁ HROZBA! VYŠE 21 MILIÓNOV EUR NA USÍDLENIE MIGRANTOV NA SLOVENSKO POD TAKTOVKOU ČAPUTOVEJ ...
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...