Apokalypsa očkovaných!

1. decembra 2021

Nemáte tušenie, čo prichádza!

Neexistujú slová, ktoré by popísali prebiehajúcu ohavnosť, útok proti miliardám ľudí. Keby bolo na zodpovedných osobách, každý človek na planéte by dostal injekciu najnebezpečnejšej vakcíny v dejinách. Prebieha lekárska nočná mora, pretože novo očkovaní zaplavujú nemocnice a márnice. Rýchlo vzniká kauza, kedy počet nedávnych a súčasných „prípadov“ Covid-19 sa v skutočnosti ukazuje ako nežiaduce reakcie na experiment s mRNA, nie na samotnú chorobu. To znamená, že tu máme globálnu katastrofu, ktorá nemá v dejinách ľudstva obdobu.

Singapur zažíva explóziu chronických ochorení po dosiahnutí 81% zaočkovanosti.

Dr. Ryan Cole, certifikovaný patológ, majiteľ/prevádzkovateľ diagnostického laboratória a najnovší člen najväčšej rady pre verejné zdravie v Idahu, oznámil, že u pacientov, ktorí boli očkovaní, pozoruje masívny „nárast“ rôznych autoimunitných ochorení a rakoviny. ( Video nájdete s českým prekladom pozrite si ho tu!)

„Od 1. januára v laboratóriu zaznamenávam dvadsaťnásobný nárast rakoviny sliznice maternice oproti tomu, čo vídam každoročne,“ povedal doktor Cole vo videoklipe zdieľanom na Twitteri. „Vôbec nepreháňam, pretože keď sa pozriem na svoje čísla z roka na rok, hovorím si: ‚Panebože, toľko rakoviny endometria som ešte nikdy nevidel,“ pokračoval.

Dr. Cole hovorí, že jeho laboratórium pozoruje pokles počtu zabijáckych T-buniek, našich buniek CD8 u očkovaných. „A čo robia bunky CD8? Držia všetky ostatné vírusy na uzde,“ povedal. Dr. Cole uvádza, že nielenže sa melanómy objavujú častejšie, rovnako ako rakovina sliznice maternice, ale melanómy sa tiež vyvíjajú rýchlejšie a sú závažnejšie u mladších ľudí, než kedykoľvek predtým pozoroval.

Čo to znamená?

Budeme svedkami toho, že medzi očkovanými prepukne titalová vlna rakoviny? Mali by všetci očkovaní začať s liečbou rakoviny už teraz, aby predišli prichádzajúcim rakovinám? No, nebude dávať zmysel vyrezávať čokoľvek chirurgickým nožom, chemoterapia by len ďalej ohrozila imunitný systém ľudí a ožarovanie si koleduje o kaskády voľných radikálov a nekontrolovateľný oxidačný stres, čo je presne to, čo pacienti s COVID potrebujú. Prírodná onkológia by však mohla byť odpoveďou.

Úroveň chorobnosti po očkovaní je bezprecedentná

Alarmujúca štúdia potvrdzuje, že očkovaní budú čeliť katastrofálnemu stavu protilátok a úmrtí.

Mnohí sa príliš zaoberajú otázkou: „Je ivermektín odčervovač koní, alebo liek ocenený Nobelovou cenou?“ Ide o liek, opradený tým, že by sme vakcíny COVID nikdy nepotrebovali, keby bolo umožnené spoznať celú jeho pravdu. Je však neskoro, miliardy ľudí si nechali pichnúť aspoň jednu injekciu. Zomrú všetci? Niektorí tvrdia, že väčšina z nich zomrie do piatich rokov. Musíme sa teda v určitom okamihu začať pýtať, či 200 miliónov Američanov trpí už teraz na nejakej úrovni toxickými bielkovinami z vakcíny COVID, ktoré im upchávajú krv a životne dôležité orgány?

Dr. K. Polyakova napísala: „Úroveň chorobnosti po očkovaní je bezprecedentná a zamestnanci sú veľmi chorí a niektorí s neurologickými príznakmi, čo má obrovský vplyv na fungovanie zdravotníctva. Aj mladí a zdraví ľudia sú v pracovnej neschopnosti niekoľko dní, niektorí týždne a niektorí vyžadujú lekárske ošetrenie. Celé tímy sú vyradené, pretože sa išli očkovať spoločne.“ A pohotovostné oddelenia sú zavalené pacientmi, ktorí sa nechali očkovať vakcínou Covid od spoločnosti AstraZeneca a trpia miernymi vedľajšími účinkami.

V indickom štáte Kérala žijú 3 % indickej populácie a 67 % jeho obyvateľov je aspoň raz očkovaných. Dalo by sa očakávať, že počet prípadov vakcíny COVID v Kerale bude tak nízky, že v grafe veľmi nízkeho celkového počtu prípadov v Indii nebude vidieť. Napriek tomu tento štát s iba 33 miliónmi obyvateľov predstavoval vo štvrtok 65 % všetkých prípadov v Indii a v posledných týždňoch ešte viac. Je to v podstate jediný štát, ktorý v posledných mesiacoch zažíva prudký nárast. Je to aj indický štát, ktorý odmietol ivermektín.

Vakcinačné peklo v Izraeli

Spoločnosť Pfizer uzavrela s izraelským ministerstvom zdravotníctva dohodu o exkluzivite, takže jediná dostupná vakcína COVID je od spoločnosti Pfizer. Očkovanie od spoločnosti Pfizer má vyššie riziko
pre zápal srdca u mladých mužov ako u niektorých iných vakcín COVID.
Izraelská mládež však nemá inú možnosť ako si nechať aplikovať najnebezpečnejšie z nich.

V Izraeli, kde je populácia takmer plne zaočkovaná, čítame: „Ale potom, ako šiel čas… nemocnice sa začali plniť plne očkovanými ľuďmi,“ a sledovali sme stále viac prípadov medzi plne očkovanými a stále viac ich bolo veľmi závažných, až do tej miery, že väčšina ich prípadov v nemocniciach a na jednotkách intenzívnej starostlivosti a umierajúcich boli plne očkovaní ľudia.“ A tak sa stalo, že sa nemocnice začali plniť plne očkovanými ľuďmi.

Generálny riaditeľ ministerstva zdravotníctva Nachman Ash 14. septembra uviedol, že súčasná vlna koronavírových infekcií prekonáva všetko, čo bolo zaznamenané v predchádzajúcich epidémiách. „Musíme si uvedomiť, že [dohoda Izraela so spoločnosťou Pfizer] bude jedným z, povedal by som, najrozsiahlejších lekárskych experimentov na ľuďoch v 21. storočí,“ hovorí Tehilla Shwartz Altshulerová z Izraelského demokratického inštitútu, obhajkyňa ochrany osobných údajov a jeden z hlavných hlasov spochybňujúcich dohodu so spoločnosťou Pfizer.

Účinnosť záberu spoločnosti Pfizer klesla z 95 % v decembri 2020 na 39 % koncom júla, kedy v Izraeli prevládol kmeň Delta. V reakcii na zjavné zlyhanie vakcíny začal Izrael koncom júla 2021 vydávať tretiu posilňujúcu dávku.

V septembri 2020 CNN informovala, že odborníci na vakcíny varovali federálnu vládu pred uponáhľaným vydaním vakcíny proti koronavírusom skôr, ako testy preukážu jej bezpečnosť a účinnosť. Predložili desiatky rokov bolestivej histórie očkovania, ktorá ukazuje, prečo majú pravdu. Samozrejme boli ignorovaní. CNN uviedla, že minulé katastrofy s vakcínami ukazujú, prečo by bolo ponáhľanie s vakcínou proti koronavírusom teraz „kolosálne hlúpe“!

Vysoko účinná vakcína – biologická zbraň

Najmenej 39 % Austrálčanov zostalo podľa oficiálnych vládnych údajov neschopných vykonávať každodenné činnosti potom, čo sa nechali naočkovať proti Covid-19.

Vo svojej knihe „Je COVID-19 biologickou zbraňou? A Scientific and Forensic Investigation“ Dr. Richard Fleming dokumentuje dôkazy, ktoré ukazujú, že SARS-CoV-2 je biologická zbraň vytvorená v posledných dvoch desaťročiach. Akonáhle prídete k záveru, že SARS-CoV-2 je biologická zbraň, musíte tiež uznať, že injekcie COVID nie sú ničím iným, než genetickou reprodukciou tejto biologickej zbrane. Inými slovami, sú to aj biologické zbrane.

Dr Richard M Fleming on Twitter: "https://t.co/QnOse6Rs8i  https://t.co/ldCVaj5aFU" / Twitter

Rovnakí ľudia, ktorí sa podieľali na financovaní tejto biologickej zbrane, sú rovnakí ľudia, ktorí bránili lekárom v poskytovaní liečby pacientom, a rovnakí ľudia, ktorí sa podieľali na vývoji týchto injekcií COVID.

K 27. augustu 2021 bolo po experimentálnom „očkovaní“ vakcínou COVID-19 zaznamenaných 13 911 úmrtí, 2 933 377 príznakov vedľajších následkov, 18 098 trvalých postihnutí, 76 160 návštev pohotovosti, 46 hod.

„Vo Wuhane nič nezačalo. Nič. Keď sa pozriete na prvých niekoľko januárových týždňov, vidíte génové sekvencie nahrané z viacerých miest a tá prvá, nahraná 20. decembra 2019, predchádza prvému pacientovi,“ povedal Dr. David Martin.  „Páchatelia sa vlastne priznávajú k svojim zločinom a smejú sa verejnosti, ktorá nemôže nič robiť, naplno do tváre. Akonáhle ľudia pochopia, že sa nespočetné množstvo lekárov vedome podieľa na vraždení ľudstva, bude ťažké s tým žiť.“

Skutočný príbeh COVID je oveľa horší, než ako práve uniklo z laboratória vo Wuhane. Vakcinačná a zdravotnícka verbež plánovala koronavírusové peklo viac ako 20 rokov a existuje 4000 patentov, ktoré to dokazujú. Celá diskusia o úniku vírusu z laboratória vo Wuhane alebo o víruse z prírodných zdrojov je len červenou niťou toho, čo sa v skutočnosti dialo v laboratóriách a farmaceutických spoločnostiach po celom svete. Prvý patent na vakcínu s hrotovým proteínom bol podaný v roku 2002. Ťažko tomu uveriť, ale vysvetľuje to, ako mohli s vakcínou prísť tak rýchlo. Bola vyvinutá dlho pred prvým prípadom COVID-19.

Musíte byť blázon, doslova pomätenec, ignorant alebo zle informovaný, aby ste si nechali pichnúť vakcínu proti COVID, a ľudia, ktorí chcú, aby ste si ju vzali, sú fanaticky uctievači vakcín bez toho, aby na to mali racionálny dôvod. Vypočujte si Dr. Charlesa Hoffeho, ktorý podrobne popisuje, čo vakcíny COVID robia s našimi cievami, konkrétne s kapilárami. Je ďalším lekárom bijúcim na poplach, ktorého nikto z našich politikov nepočúva a rozhodne o ňom nechce počuť ani generálny riaditeľ spoločnosti Moderna a Pfizer.

Vakcína Pfizer mení produkciu zápalových cytokínov bunkami vrodenej imunity po stimulácii špecifickými (SARS-CoV-2) aj nešpecifickými (vírusovými, plesňovými a bakteriálnymi) podnetmi. Po očkovaní došlo u buniek vrodenej imunity k zníženiu reakcie na toll-like receptor 4 (TLR4), TLR7 a TLR8 – všetky sú to ligandy, ktoré hrajú dôležitú úlohu v imunitnej odpovedi na vírusovú infekciu. Lekári tiež zistili, že po očkovaní sa zvýšila reakcia cytokínov na plesne.

Žiadny zo šialených ľudí na svete nie je vo väzení

V priebehu jedného týždňa sa počet úmrtí v dôsledku COVID-19 vakcín nahlásených do vládnej databázy prevýšil oficiálny počet úmrtí spôsobených týmto vírusom.

Dr. Paul Craig Roberts tvrdí: „Zadržujú ľuďom liečbu, aby mohli naďalej profitovať z vakcín. To je dôvod na zatknutie a obvinenie každého z nich: Fauciho, šéfa FDA, šéfa CDC a všetkých zúčastnených. To sú legitímne dôkazy pre ich zatknutie, obvinenie a postavenie pred súd. Zabíjali ľudí kvôli zisku z vakcín tým, že zadržiavali lieky. Ľudia umierali na Covid, ale nedovolili im používať HCQ, Ivermektin a teraz blokujú liek od Eli Lilly. Myslím, že to je jediný prípad, ktorý musíme predložiť. Máme dôkaz, že liečbu zadržiavali. Vieme to. Nie je to špekulácia ani teória. Je to úplne známy fakt. Zadržali liečbu a naďalej ju zadržiavajú, aby mohli predávať tú vakcínu.“

Je jedno, ako ich nazvete, noví nacisti, komunisti, fašisti, vakcinační extrémisti, veľkí resetoví hochštapleri, extrémni kapitalisti (myslím miliardári), ktorí sa sem náhle nasťahovali so svojimi vakcínami, namiesto tankov. Démoni, ktorí majú len tie najhoršie úmysly a tvrdia, že majú tie najlepšie. Beštie, aké tu boli vždy, ale teraz sú to geneticky manipulované beštie, ktoré prišli priamo z pekla, a my ich máme vítať s otvorenou náručou?

Hoci vám výrobcovia vakcín, zdravotnícke úrady, mainstreamové médiá, sociálne siete ako Facebook a verejné reklamy tvrdia, že vakcína prešla prísnymi testami, bola „schválená“ a je bezpečná a účinná, nič z týchto tvrdení nie je pravdaAk si vezmete vakcínu COVID, zúčastňujete sa najväčšieho a najnebezpečnejšieho experimentu na ľuďoch všetkých čias.

Dr. Mark Sircus AC., OMD, DM (P)

profesor prírodnej onkológie, Da Vinci Institute of Holistic Medicine
Doktor orientálnej a pastorálnej medicíny
Zakladateľ prírodnej alopatickej medicíny

zdroj , translation via deepL and deepS

15 minút – video dr. Colea: TU

ZDROJ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Ochladilo sa, dajte si čiapky, aby ste ochránili pred zimou tých, čo čiapky nemajú!

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Životný štýl

Rady od bylinkárky ako sa liečiť...

MÚDRA RADA SIBÍRSKEJ BYLINKÁRKY L.N. SURINA: Ak si vezmeme jedlo niekoho iného, porušujeme zákon o kompatibilite so životným prostredím – ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Dr. Andreas Noack: Covid vakcíny obsahujú uhlíkové nanožiletky vo forme hydroxidu grafénu, ktoré rozrezávajú krvné cievy

Nemecký doktor a odborník na uhlík Andreas Noack nedávno zverejnil video, v ktorom zdieľa zistenie, že covid vakcíny obsahujú hydroxid ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...