Chystajú niečo veľké…

18. júla 2021

Globalisti majú v pláne niečo veľké (SK Dabing)

https://youtube.com/watch?v=63sbKcKxZwg

ZA SOCIALIZMU:
– žiadne vojny
– žiadne pandémie – žiadny exekútori   
– žiadne likvidácie polí
– žiadne likvidácie podnikov
– žiadny predaj zeme, podnikov a vody do zahraničia
– žiadne predávanie strategických podnikov
– žiadne klčovanie lesov
– žiadna šikana politikov
– žiadne rozdeľovanie ľudí
– žiadne testovanie ľudí
– žiadne nezmyselné očkovanie ľudí
– žiadna nezamestnanosť
– žiadne exekúcie a exekútori
– žiadne E-čka v potravinách
– žiadny bezdomovci
– žiadne DPH
– žiadne nezmyselné zadlžovanie krajiny
– žiadne nebankovky, ktoré ľuďom zoberú aj zem pod nohami
– žiadne nezmyselné zadlžovanie obyvateľstva
– žiadne násilie v TV, celý deň samé vraždy a zločiny
– žiadne platenie za školstvo a vzdelanie
– žiadne platenie za zdravotníctvo a lekárske ošetrenie
– žiadne šírenie strachu a nenávisti medzi ľuďmi
– príjem človeka bol dostatočne vysoký, aby mohol žiť pokojný a hlavne dôstojný život
– dôchodky dostatočne vysoké aby ľudia na odpočinku si mohli užívať starobu a nemuseli počítať, či si môžu dovoliť kúpiť niečo, čo súrne potrebujú

Ľudia boli vtedy ľudskejší a dobrosrdečnejší. Nemali strach o to, čo bude na druhý deň. Či budú mať ešte prácu, či budú mať na zaplatenie účtov, či sa nezjaví exekútor, čo vymyslí šialená vláda plná psychopatov…

Vo funkciách boli odborníci, nemali strach že nebudú ošetrení u lekára (žiadne zdravotné a sociálne poistenie sa nemuselo platiť. Ľudia mali silné sociálne istoty a zabezpečenie. Zdravé potraviny a bolo menej stresu, chaosu a nenávisti.

A to, že banány boli len 2x do roka? S radosťou by som tie banány vymenil za pokojný život v mieri, ľudskosti a láske k vlasti, na ktorú sme boli hrdí, pretože nás učili milovať a vážiť si nielen ľudí, ale aj vlasť!!!

autor: Eddie W. Nicholas – občan, ktorý miluje Slovensko, svoju rodnú hrudu, zem predkov, ľudí a národ!
v Bratislave 14.7.2021

Vojenský tribunál odsúdil Billa Clintona

Bill Clinton says Monica Lewinsky affair was to 'manage anxiety' | Bill  Clinton | The Guardian

Úrad vojenských komisií odsúdil bývalého prezidenta Williama Jeffersona Clintona za vlastizradu a obchodovanie s deťmi, ale namiesto na trest smrti ho odsúdil na doživotné väzenie potom, čo sa v kolapse sĺz odovzdal súdu na milosť a nemilosť.

Traja dôstojníci, ktorí plnili funkciu sudcu i poroty, vyniesli rozsudok po necelých dvoch hodinách vypočutie, keď viceadmirál John G. Hannink, žalobca JAG, predložil dôkazy o Clintonovej účasti na „adrenochromových večierkoch“ a o jeho početných návštevách Epsteinovho ostrova, kde sa spolu s odsúdeným pedofilom Jeffreym Epsteinom zúčastnil drogových večierkov s maloletými deťmi.

Mnohé z týchto detí, ako povedal viceadmirál Hannink, boli obeťami obchodovania s deťmi, ktorý Bill a jeho, dnes už zosnulá manželka, organizovali v čase Clintonovho prezidentovania. Ten sa nakoniec rozrástol do odvetvia s obratom jednej miliardy dolárov ročne, z ktorého Clintonovi a ich priatelia buď profitovali, alebo sa podieľali na zločinnom nemravnom správaní.

Viceadmirál Hannink ukázal tribunálu záznamy o transakciách, ktoré dokazovali, že neplnoletí – často utečenci a siroty – boli bežne dopravovaní charterovými lietadlami na Epstein Island a ďalšie tajné miesta, vrátane majestátneho sídla Clintonovcov na Whitehaven Street vo Washingtone DC, v hodnote 3 mil. Dolárov.

„Nevinné deti z toho domu prichádzali a odchádzali a nikto nepovedal ani slovo. Nikto nepovedal ani slovo, pretože Bill Clinton mal všetko pod kontrolou. Pretože v tom boli zapletení všetci jeho kamaráti, nikto vtedy neprehovoril, pretože rozprávanie by ich do toho zaplietlo alebo by ich zabilo. Nenechajte sa mýliť, pre Clintona bolo zabíjanie rovnako jednoduché ako dýchanie. Bill Clinton, násilník, vrah a zradca, mal neobmedzenú moc dopúšťať sa odsúdeniahodných zločinov, „povedal viceadmirál Hannink.

Počas jeho reči Clintonov advokát David E. Kendall pokračoval v divadle v súdnej sieni, obviňoval tribunál zo zákerného stíhania a predvádzal chatrné dôkazy.

„Pri všetkej úcte ku komisii, môj klient nikdy nenavštívil Epsteinov ostrov. Áno, jeho meno sa objavuje na niekoľkých letových zoznamoch, ale nie jeho rukopis. Nikdy nikoho neznásilnil a všetky tie ženy, ktoré tvrdia, že to urobil, len hľadajú chvíľku slávy v žiare reflektorov. Môjmu klientovi, bývalému prezidentovi Spojených štátov, by sa mala prejaviť všetka úcta, akú má človek, ktorý zastával jeho funkciu, „povedal Kendall.

Viceadmirál Hannink reagoval predložením tucta snímok, ktoré ukázal tribunálu a ktoré jasne ukazujú Billa, Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwell pri sexuálnych aktivitách s maloletými chlapcami a dievčatami.

„Tieto fotografie sme získali vďaka Ghislaine Maxwell,“ povedal viceadmirál Hannink. „A máme ich oveľa viac.“

„Ona ma podrazila?“ Vyhŕkol Clinton.

„Vskutku to urobila. Povedala nám, ako ste im po obťažovaní otvorene vyhrážal, že ich zabijete a vydesil ich k nepríčetnosti, potom ste ich pripútal k nosidlám a odobral im krv, aby ste ju premenil na ten adrenochromový lektvar, ktorý vy, ako sa zdá, tak milujete. Rozprávala nám, ako ste mali erektilnú dysfunkciu a že chronické užívanie bežných liekov na tento problém vás nakoniec urobilo nepoužiteľným. Ale vďaka adrenochromu ste získal novú vitalitu a čulosť, „povedal viceadmirál Hannink.

Kendall vzniesol námietku s odvolaním na ohováranie.

Než stačil námietku dokončiť, viceadmirál Hannink prešiel k laptopu pri stole žalobcu a stisol pár kláves. O chvíľu neskôr sa na obrazovke objavila tvár Ghislaine Maxwellovej, naživo vysielaná prostredníctvom aplikácie Zoom z cely 2 × 3 metre v newyorskej väznici. Potvrdila argumenty obžaloby a potvrdila, že bola osobne svedkom toho, ako Clinton v rokoch 1995 až 2016 súložil s 23 rôznymi maloletými.

Buď pod tlakom okamihu, alebo len predstierane, sa Clinton náhle rozplakal. Požiadal tribunál o chvíľu, aby sa mohol v súkromí poradiť so svojím právnikom, a viceadmirál Hannink vyhlásil pätnásťminútovú prestávku.

Potom Kendall prehovoril k súdu: „William Jefferson Clinton sa dopustil tých najhorších zločinov, aké človek pozná. Svojich činov úprimne ľutuje a priznáva ich. Prijíma plnú zodpovednosť. Súhlasí so všetkými obvineniami a žiada, aby bol ušetrený trestu smrti. Má 74 rokov, je v zlom zdravotnom stave a jednou nohou už je v hrobe. Jeho jediné dieťa zostalo bez matky. Malo by teraz zostať aj bez otca? „

„To jediné dieťa tu bude čoskoro,“ vložil sa do hovoru viceadmirál Hannink.

„Smrť pre môjho klienta by bola rýchlym a milosrdným trestom. Ak si myslíte, že si milosrdenstvo nezaslúži, potom by bolo vhodnejším trestom stráviť zvyšok života, ktorý mu zostáva, vo väzení. Pri tomto rozhodovaní záleží na milosti či nemilosti tohto tribunálu, „dokončil Kendall.

„Keby to bolo na mne, osobne by som mu milosť neprejavil, ale rozhodnúť musia títo dôstojníci,“ povedal viceadmirál Hannink.

Dôstojníci, ktorí mali za úlohu rozhodnúť o Clintonovom osude, strávili hodinu na súkromnej porade, po ktorej sa jednomyseľne zhodli, že Clinton strávi posledné roky svojho života v tábore Delta v Gitmo, kde sa s ním bude zaobchádzať rovnako ako s islamskými džihádistami, ktorí kedysi toto hrozné zariadenie obývali.

Michael Baxter, 24.06.2Q21

Zdroj: https://realrawnews.com/2021/06/military-tribunal-convicts-bill-clinton/

Trump sa zaväzuje, že globálnu plandémiu „odpáli“

Reinaugurácia Donalda J. Trumpa je na spadnutie a jeho prvou prezidentskou povinnosťou bude „odpáliť dno“ globálnej pandémii a nastoliť poriadok v rozdrobenej spoločnosti, uviedol pre Real Raw News zdroj zapojený do Trumpovej hlbokej štátnej čistky.

Večer svojej inaugurácie Trump vystúpi a národu odhalí, že variant Delta Covid-19 je fiktívny a snívajú o ňom maniakálni ľudia, ktorí sa obávali straty svojho práva na poddajných občanov. Keď sa spoločnosť zmierila s vírusom, ktorý nebol smrteľnejší ako bežná chrípka, a občania sa vyhýbali maskovaniu a kládli oprávnené otázky týkajúce sa nebezpečného očkovania, Svetová zdravotnícka organizácia kontaktovala svojich agentov v rámci CDC a medzinárodných zdravotníckych agentúr a vyzvala ich, aby sa zúčastnili programu zameraného na ďalšie vystrašenie sveta v vystrašený súlad.

Bola to Bidenova riaditeľka CDC Rochelle Walensky, ktorá odporučila iluzórne riešenie; výroba vysoko prenosného a potenciálne virulentnejšieho kmeňa s cieľom „vystrašiť ľudí, aby nosili masky a očkovali sa,“ uviedol náš zdroj.

Pre RRN uviedol, že Trumpovi občania získali nevyvrátiteľný dôkaz – vrátane overenej korešpondencie a zvukovej komunikácie – o tom, že napriek zmiešaným správam vláda Bidena používa Covid-19 na podmanenie si vlastníkov amerických zákonov, ktorí dodržiavajú zákony, i na marenie Trumpovej snahy o obnovenie jeho právoplatného miesta oválnej pracovne.

„Neexistuje nič také ako variant Delta.“ Je to úplný výmysel. Trump má listy a nahrávky hovorov medzi Walenským a mnohými štátnymi a federálnymi úradníkmi vrátane starostov, guvernérov a krajských sudcov, kde sa všetci zaviazali, že budú falošnú chorobu podporovať. Robí pokroky proti týmto zločincom, ale mnohí sú stále na slobode. Lenže, keď bude späť v kancelárii, zatknutia budú prebiehať rýchlo a zbesilo. Walensky, Fauci, Newsom, Whitmer, AOC, Pelosi – dostanú sa do masívneho zhluku pred Trumpovým oznámením, “uviedol náš zdroj.

Trump aktivuje systém núdzového vysielania a chopí sa nepriateľského éteru – CNN, MSNBC atď. – s cieľom zabezpečiť, aby sa pravda dostala k čo najširšiemu publiku. Odhalí fakty: vysoko prenosný, ale život neohrozujúci vírus unikol z virológskeho ústavu Wuhan; že globálne zdravotnícke organizácie v spojení s Novým svetovým poriadkom a Deep State masívne profitovali z predaja očkovania a poistných udalostí; koncovkou bolo zbankrotovať Ameriku, zničiť kapitalizmus a transformovať Ameriku na jediný socialistický štát, ako je Venezuela.

„Trumpovo oznámenie otrasie Zemou až k jadru. Vie, že neprebudí každého k pravde, pretože mnohí sa tak zakorenili v klamstvách Deep State, že sa nemôžu vymaniť. Dúfa však, že dostatok ľudí uverí, aby Hlboký štát dostal posledný smrteľný úder dostatočne silný na to, aby zabránil ďalšiemu zakoreneniu. Na toto Amerika čakala, “uviedol náš zdroj.

Navyše uviedol, že Trump sa pokorí a ospravedlní Amerike za schválenie operácie Warp Speed ​​a očkovanie Covid-19.

„Trump vysvetlí, ako bol podvedený k podpore vakcíny. Vysvetlí tiež kroky, ktoré prijal, aby zabránil tomu, aby sa táto nespravodlivosť už nikdy neopakovala, “uviedol náš zdroj.

Prepáč za moju neprítomnosť. Kvôli zdraviu a rozumu som potreboval dovolenku na horách.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

Tesla napojený na Trumpa, Trump napojený na Q. Môže Q vidieť budúcnosť?

…no tak! Všetci si to myslíme …. Oooch, preber sa. Vieš veľmi dobre, že si to myslíš. Zdá sa, že Q toho vie ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Jana Lorencová: pripomienka

80 rokov – Veľa, alebo málo na vymazanie pamäti? Vojská – vrátane nemeckých – opäť stoja na ruských hraniciach. Skúsi 4. ríša ...
NÁZOR

Pohľad na Von der Leyenovú a digitálne euro – Milan Uhrík

Rozhovor s europoslancom Milanom Uhríkom na témy: Ako pomáha strana Republika kandidátom, ktorí sú na jej kandidátke do Europarlamentu s ...
NÁZOR

Ako ďalej financie v SR – Pavol Ľupták

Rozhovor na témy: Ako ďalej financie v SR? Siahne vláda na úspory občanov? Prečo všetci vysokopostavení poslanci SNS kandidujú aj ...
NÁZOR

Prečo došlo k atentátu na premiéra SR? – Štefan Harabin

Rozhovor na témy: Súdna rada – súčasný stav Vývoj v Ukrajinsko-Ruskom konflikte Vzťahy Rusko-Čína Prečo došlo k atentátu na premiéra ...
NÁZOR

Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA!

Ilustračný obrázok: neustupuj Ustupovať či neustupovať? Byť či nebyť? VÝZVA! V súvislostiach s dnešným dianím okolo atentátu na Roberta Fica ...
NÁZOR

Reakcia k streľbe na Roberta Fica

Reakcia k streľbe na Roberta Fica Korporácie, média a politici? Kto stupňuje napijete? Čo ohrozuje demokraciu? Násilie, rozdeľovanie a šikana. ...
NÁZOR

Chcete počuť aká je situácia na východnom fronte?

Poďme si s JUDr. Harabinom oprášiť dejiny a pozrieť sa na fakty, ktoré sú výslednicou správania sa nielen našej bývalej, ...
NÁZOR

CENA PRE TATU ŠIMEČKU? Napľutie do tváre Slovákov!

Perly Martina M. Šimečku, zdroj: FB/Napalete PRIEMERNOSŤ NEMÁ ZMYSEL. Udelenie osobitnej novinárskej ceny „Osobnosť slovenskej žurnalistiky“ Martinovi M. Šimečkovi považujem ...
Aktualizované 27.5. 21:35
NÁZOR

Vyhrážajú sa mi smrťou za to, že mám iný pohľad na svet - Dominik Mrvík

HOVORY ZE ZEMĚ hosťujú podnikateľa z Prahy Dominika Mrvíka v rozhovore o tom, ako musel preorganizovať celý svoj život počas rokov ...
NÁZOR

Fico žije, nech žije Fico!

Moja viera a nádej hraničí s presvedčením, že Róbert Fico prežije a uzdraví sa. Všetko zlé je na niečo dobré. Ako človák, ľudská osoba ...
NÁZOR

Štatút moderátora verejnoprávnej politickej debaty

OPAKOVANÝ PODNET RADE PRE MEDIÁLNE SLUŽBY Osoby bez verejného osobného názoru hoc aj v spore „zem je plochá či guľatá“. ...