Tesla napojený na Trumpa, Trump napojený na Q. Môže Q vidieť budúcnosť?

18. júla 2021

…no tak! Všetci si to myslíme ….

Oooch, preber sa. Vieš veľmi dobre, že si to myslíš. Zdá sa, že Q toho vie veľa o X, Y a Z už roky predtým, než X, Y a Z naozaj nastane. Ak Simpsonovci dokážu predpovedať budúcnosť, prečo by nemohol Q?!

Môžeme o tom hovoriť, pretože si to všetci myslíme: Zdá sa, že Q má schopnosť vedieť o veciach ešte predtým, než sa stanú. Ale je to možné ?!

Ak áno, malo by nám to všetkým poskytnúť ďalšiu dávku pokoja a viery, že „všetko je v poriadku.“

Prirodzené cestovanie v čase

Keď som sa zaoberala týmto článkom, bolo prirodzené, že sa hranica medzi jednoduchým sledovaním budúcnosti a cestovaním do budúcnosti stiera. Avšak jeden detail o cestovaní časom sa stal krištáľovo jasným: Ak niekto začne tvrdiť, že cestoval časom, áno, pravdepodobne necestoval.

Ale to neznamená, že cestovanie v čase neexistuje. Práve naopak!

Práve dnes som počula príbeh o gentlemanovi zo 70. rokov, ktorého rovnako ako môjho pradeda Harolda zasiahol blesk. Môj pradedo bol príšerne spálený a potom sa u neho vyvinula rakovina, ktorá ho nakoniec zabila. Ale šťastný pán z nášho príbehu jednoducho zmizol.

Potom, čo ho jeho rodina zbesilo hľadala šesťdesiat hodín, zrazu sa znovu objavil pod kríkom vo svojej vlastnej záhrade, trpel amnéziou a mal na sebe iné nohavice, než aké mal na sebe, keď zmizol.

Pomaly sa mu pamäť vracala a tých chýbajúcich šesťdesiat hodín postupne dokázal vyplniť spomienkami. Spomenul si na doktora, ktorý sa o neho staral a na nohavice, ktoré mu v nemocnici dali na nosenie – pochádzali z päťdesiatych rokov.

Ten obrovský elektrický náraz ho vrátil o dvadsať rokov naspäť.

Tak, to je to, čo mám na mysli.

V inom príbehu sa muž rútil po vidieckej cestou, keď sa zrazu z ničoho nič zhmotnilo auto z 50. rokov s dámou oblečenou podľa tej doby. Vyzerala nesmierne zmätene a pozerala na neho, keď potom zmizla rovnako tak rýchlo, ako sa objavila.

Verím, že sa tomu hovorí časový posun. Čas a priestor utrpí závadu. Ak sa to môže ľuďom stávať v reálnom živote bez vonkajších zásahov, predstavte si, čo sa môže stať, keď…

Príde na scénu Tesla

Michael mi vždy hovorí, či nám vláda alebo armáda umožňuje vnímať a vidieť nejakú pokročilú technológiu, ktorú majú už najmenej štyridsať rokov.

Čo nás privádza k Teslovi. Všetky cesty vedú k Teslovi, že? Nie, nie to explodujúce auto, ale Tesla! Skvelý srbský vynálezca Nikola Tesla, ktorého obraz visí na stene v našom dome na čestnom mieste. Je jedným z mála ľudí, ku ktorým môj skvelý manžel Michael naozaj vzhliada.

Ak vlastníte zvláštnu technológiu, pravdepodobne ju vynašiel Tesla.

Napríklad história nám hovorí, že Marconi vynašiel rádio, že? No isteže…. Tesla „predviedol rádiovú komunikáciu krátkeho dosahu dva roky pred Guglielmo Marconim,“ ale uznanie sa mu nedostalo. To, čo Teslovi chýbalo (napríklad Edisonova schopnosť hovoriť, získavať peniaze a kradnúť vynálezy), si aj vo svojej dobe dokázal vycibriť do úplnej dokonalosti.

Tesla vynašiel prvý motor na striedavý prúd a ak by to šlo ďalej jeho cestou, všetci by sme dostávali svoju elektrickú energiu zadarmo vzduchom.

Tesla opísal technológiu mobilných telefónov a televízie už v roku 1926.

A údajne vyvinul „lúč smrti“ (zbraň s časticovým lúčom; zbraň s riadenou energiou), ktorú naša vláda zjavne používa k eliminácii nepriateľských tankov v Iraku alebo k selektívnemu zapáleniu Kalifornie, podľa potreby k čomu to v danej chvíli má poslúžiť.

Ale odbočila som.

V roku 1943, kedy Nikola Tesla zomrel, Úrad pre mimozemské vlastníctva všetko zabavil…. Teslove poznámky, listy, grafy, schémy. Všetko, čo malo byť legálne prestúpené jeho synovcovi, Savovi Kosanovičovi, vláda USA ukradla pre seba.

Ale nemali znalosti, aby vedeli, čo majú. FBI potrebovala niekoho technicky zdatného, ​​kto by prešiel všetky Teslove dokumenty a podal im správu, aby sa vraj žiadne návrhy zbraní nedostali do nesprávnych rúk. Koniec koncov sa písal rok 1943 a druhá svetová vojna bola v plnom prúde.

A tu je tá chvíľa, kedy sa veci stávajú naozaj zaujímavými.

Vybrali profesora elektrotechniky z MIT, aby Teslove práce posúdil. Volal sa Dr. John Trump. Presne tak, strýko prezidenta Donalda Johna Trumpa bol prvý (a možno jedinou) osobou, ktorá videla všetky Teslove dokumenty, než boli utajené a zmizli, a otvorene so svojím synovcom hovoril o tom, čo videl.

Už máte husiu kožu? Ja áno a to sme ešte len na začiatku!

https://www.youtube.com/watch?v=7w3TAbsSzHY  (rozhovor s Dr. Johnom Trumpom)

Minulosť, súčasnosť a budúcnosť

„Teslove experimenty elektriny vysokého napätia spolu s magnetickými poliami,“ píše Sean Adl-Tabatabai pre denník NewsPunch, „viedli k objavu, že čas a priestor môžu byť deformované. V podstate vytvoriť dvere, ktoré môžu viesť do inej doby. „

Reportérovi povedal: „Bol v kontakte s rezonanciou elektromagnetického náboja a zistil, že vyšiel zo svojho priestorového a časového okna. Povedal, že bol schopný vidieť minulosť, prítomnosť a budúcnosť, všetko v rovnakej chvíli… „

To bol rok 1895.

V roku 1943 potom došlo k Filadelfskému experimentu, ktorý bol samozrejme dôkladne popretý a ktorý preniesol námorníkov nielen priestorom, ale aj časom.

Potom tu bol projekt Montauk (1971-1983), ktorý zahŕňal cestovanie v čase.

Je tu zmienka o „technológii námorníctva 60. rokov, ktorú možno použiť na zobrazenie vizuálnej scény z akéhokoľvek historického obdobia.“ A znovu a znovu sa objavuje v roku 1989, keď oznamovateľ oblasti 51, Bob Lazar zmieňuje „Project Looking Glass“. (Je smutné, že vo svojich experimentoch údajne používali deti bez domova a posielali ich „časovým portálom,“ čo môže tiež čiastočne vysvetliť, prečo každý rok v Spojených štátoch zmizne pol milióna detí.)

A tu sa ocitáme späť k otázke Q. Príspevku č. 3585 znie: „Project Looking Glass? Ísť riadne vpred, aby sme videli to za nami. „

Q tiež opakuje frázu „Budúcnosť dokazuje minulosť“ päťdesiat jedna (51) krát.

Takže v podstate, ak je príspevok Veritas Legio na Facebooku správny, Čierne klobúky mali túto technológiu pre sledovanie budúcnosti a cestovanie časom a teraz ju majú aj Biele klobúky.

To dáva nový rozmer bitke medzi Dobrom a Zlom, ktorá v súčasnosti zúri. Nejde len o bitku tu a teraz, ale o budúcnosť.

Šachová partia získala niekoľko ďalších rozmerov!

Na scéne projekt Looking Glass

Vie Donald Trump o projekte Looking Glass? Samozrejme, že áno!

Dá sa predpokladať, že o tom vedel od svojho strýka Johna dlho predtým, než sa stal prezidentom a dostal bezpečnostnú previerku a briefingy.

Ingersoll Lockwood prichádza na scénu

Newyorský právnik a spisovateľ Ingersoll Lockwood (1841-1918) by pravdepodobne ďalej odpočíval v pokoji, keby vlastenci znovu neobjavili jeho knihy, keď sa Donald Trump stal prezidentom.

V roku 1889 napísal knihu „Baron Trump ‚s Marvelous Underground Journey“ ohľadom putovania „Wilhelma Heinricha Sebastiana von Troompa, bežne nazývaného“ Malý barón Trump, „na ceste vedeného dokumentom s názvom“ Don „s ilustráciami hrdinu, ktorá je šokujúcim spôsobom podobný prezidentovu synovi , Barron Williamovi Trumpovi. Chlapec a hrdina z ilustrácie majú rovnaký výraz.

Potom v roku 1896 napísal Ingersoll Lockwod „1900“ alebo „Posledný prezident,“ ktorý podrobne opisuje, ako „politický outsider prekonáva tvrdú opozíciu, aby bol zvolený prezidentom Spojených štátov.“ Potom menuje Lafe Penceho ministrom poľnohospodárstva, zatiaľ čo dav zaútočí na Piatej avenue na hotel, hodnota striebra sa zvýši, aby sa nakoniec stalo bezcenným a nakoniec niekto vyhodí do povetria kapitol. (Chráň boh !!)

Niekto na 8kun zverejnil, že Tesla a Lockwood od seba žili čoby kameňom dohodil, ale nemám to ako overiť.

V minulom roku sa z ničoho nič objavila nová spoločnosť Ingersoll Lockwood, Inc., ktorá bola zaregistrovaná v Delaware, prenajala si (pravdepodobne virtuálne) kancelárske priestory na adrese Pennsylvania Avenue 1717 a vytvorila si naozaj podarené webové stránky: http: // ingersoll-Lockwood .com / 

Tvrdí, že Ingersoll Lockwood odovzdal svoje vedomosti svojmu predsedovi a generálnemu riaditeľovi Stevenovi G. Samuels. Alebo možno Samuelsovej rodine. Webové stránky sa čas od času menia.

A ak vás to všetko ešte nedesí, tu je niečo, čo spája koncept času sa menom „Trump.“ Predstavujem vám vreckové hodinky Ingersoll Trump.

A ešte jedna vec …

Teraz sa nachádzame v ríši 100% bez dôkazov, ale keď som videla tieto fotografie …. moja čeľusť spadla až na zem.

Viem len to, že Julian Assange vôbec nevyzerá na svoju matku, trochu na otca… za to skôr ako by sa „vypľul“ z obrazu Dr. Johna Trumpa.

Ale ako som povedala, urobte si vlastné závery.

Pustili sme sa do „konšpiračných teórií“ naplno, vrhli sa do králičej nory po hlave a prežili, aby sme o tom mohli rozprávať.

Ťažko povedať, čo to všetko znamená, ale nič nie je také, ako sa zdá.

Ako vždy to najlepšie zhŕňa Shakespeare: „Na nebi aj na Zemi je viac vecí , Horace , než o akých snívame v našej filozofii. „

Preložila adri | Zdroj: Lenora Thompson 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Životný štýl

Cvikla a tmavá čokoláda

Je to neobvyklé, ale vynikajúce: jedia to s obľubou v každom kúte sveta Sladkosť a horkosť… Tieto dva produkty sa ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Chystajú niečo veľké...

Globalisti majú v pláne niečo veľké (SK Dabing) ZA SOCIALIZMU:– žiadne vojny– žiadne pandémie – žiadny exekútori   – žiadne likvidácie ...
Za zrkadlom

Vesmír v hľadáčiku korporátnych dravcov

 VESMÍR V HĽADÁČIKU KORPORÁTNYCH DRAVCOV Aj tým menej vnímavým Európanom začína po roku trvania vojny proti Rusku na Ukrajine dochádzať, ...
Za zrkadlom

Ukradnutá kráľovská krvná línia, TAJNÁ SLUŽBA PROTI ĽUĎOM, S CHASOM CARTEROM A CHARLIE WARDOM

KRÁĽOVSKÁ KRVNÁ LINIA JE UKRADNUTÁ. PRINC WILAM JE SYNOM ŠPANIELSKÉHO KRÁĽA JUANA CARLOSA. Charlie Ward vo svojom podcaste zo 14. ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

OSCAR či SOCAR... aká zhoda náhod?

Foto: The Hollywood Reporter (soška Oscara) Nečakaná zhoda náhod! Zlatá soška Oscar Americkej filmovej akadémie, takmer presne kopíruje egyptského Boha ...
Za zrkadlom

Chazari a finančné klany

CHAZARI sú národ, ktorý sa z Ázie presťahoval do predsiene starého Veľkého Ruského Domu – na Okrajinu Ruska nazvanú Ukrajina.  Za ostatných ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

EKLIPS MESIACA… UTOROK 8/11… NÁHODA!??

Dnes vám hovorím, že sa od 8. novembra ďalej mení scenár. Chystajú sa zvrhnúť americké voľby v polovici obdobia a vojnový ...
Za zrkadlom

Bengálsky hladomor: Ako Briti zosnovali najhoršiu genocídu v histórii ľudstva za účelom zisku

Autor: Rakhi Chakraborty „Nenávidím Indov. Sú zverský národ so zverským náboženstvom. Hladomor bol ich vlastnou vinou, že sa množili ako králiky.“ ...
Za zrkadlom

Koniec hry sa blíži, chazarská mafia vyťahuje kartu falošnej invázie

Komentár Benjamina Fulforda – hovorcu Spoločnosti Bieleho draka, 13.02.2Q23 Vyzerá to, že chazarská mafia konečne začína svoj projekt Bluebeam (Modrý ...
Za zrkadlom

Aliancia ohavných vládnucich elít umožňuje svetovú vojnu

Keď s hrôzou reagujeme na oživenie fašistických, nacistických a japonských imperiálnych ideológií, nevidíme, že svetovú vojnu nevyvolali oni, ale vládcovia, ...