Až zaklapne očkovacia pasca…

29. decembra 2021

Genocída amerických Indiánov začala tiež zdravotnou pohromou.

Európski prisťahovalci, ktorí hľadali krajinu zasľúbenú, šírili v Novom svete nielen slovo Pánovo, ale aj nákazlivé choroby, ktorými Starý svet vtedy oplýval. Choleru, čierne kiahne, týf, maláriu, syfilis, tuberkulózu. Domorodci na nich húfne umierali. Hynuli aj na obyčajnú chrípku alebo osýpky, pretože sa nikdy so žiadnym z týchto ochorení predtým nestretli a nemali proti nim obranné látky. Podľa jedného odhadu tejto pohrome podľahla viac ako štvrtina dvanásťmiliónového národa rudokožcov.

My sa neodvratne dostávame do podobnej situácie.

Covid 19 nie je o nič smrtonosnejší než vírus sezónnej chrípky s komplikáciami, zatiaľ čo očkovacie sérum proti nemu má dlhodobejšie a vážnejšie následky, pretože vytvára hrotové proteíny. Predstavte si špicu harpúny, tou sa zabodnú do buniek, zmocnia sa ich a prinútia ich správať sa podľa ich pravidiel. Zároveň sú telom rozpoznané ako cudzorodí votrelci a imunitný systém reaguje autoimunitným spôsobom – teda napadá všetko, niekedy aj sám seba. Tým sa oslabuje naša obranná línia a komorbidity, spiace choroby sa prebúdzajú.

„Videl som príliš veľa ľudí, ktorí mali rakovinu, ktorá bola v remisii, alebo ktorá bola dobre kontrolovaná, ale po očkovaní sa úplne vymkla kontrole“, vyhlasuje kanadský vakcinológ Dr. Byram Bridle. „Vieme, že vakcína spôsobuje pokles počtu B a T-buniek, ktoré sú súčasťou nášho imunitného systému a kritických zbraní proti rakovinovým bunkám. Kontaktoval ma tak veľký počet ľudí, ktorým sa po očkovaní vrátila rakovina, že som veľmi znepokojený. Povedal by som, že to je moja najnovšia veľká bezpečnostná obava.“ Dodáva, že sa tiež bojí, že táto súvislosť „ bude najviac podhodnotená v databáze nežiaducich účinkov, pretože ak niekto mal rakovinu pred vakcínou, neexistuje spôsob, ako by úradníci verejného zdravia mohli niekedy spojiť remisiu s vakcínou“

Švédska laboratórna štúdia, zverejnená v polovici októbra, tvrdí, že hrotový proteín vstupuje do jadra buniek a zasahuje do opravy poškodenia dna, čo ohrozuje adaptívnu imunitu človeka. Vedci ďalej zistili, že blokuje výrobu enzýmov, potrebných na opravu poškodeného DNA, čo zase bráni množeniu B a T buniek, ktoré sú potrebné na boj s infekciou.
V preklade to znamená, že vakcína skracuje imunitný systém, a tým uvoľní cestu pre infekciu, ochorenie a predčasnú smrť. Ak si niekto myslí, že môže mať dlhý a šťastný život s dysfunkčným imunitným systémom, tak sa mýli.

Imunitný systém je štít, ktorý nás chráni pred všetkými možnými smrteľnými vírusmi, baktériami a infekciami. Nie je to len prvá obranná línia, je to jediná obranná línia. Bez plnej ochrany B a T buniek na odrazenie cudzích votrelcov sú vyhliadky na prežitie prinajlepšom mizivé.

Dr. John O‘ Looney, britský pohrebný riaditeľ a koroner, opisuje na videu, čo vidí v teréne takmer rok po zavedení očkovania. Je to znepokojujúci opis katastrofy, ktorá sa dnes odohráva.

„Vidíme neprirodzene veľký počet úmrtí v dôsledku srdcového infarktu, mŕtvice, aneurizmu; a to všetko sú následky trombózy… Embólie v pľúcach a nohách, ktoré spôsobujú tieto úmrtia, sú dobre zdokumentované miestnymi koronermi, ako aj v celej krajine. A zdá sa, že nikoho neznepokojuje alarmujúci nárast krvných zrazenín, ktorých som tento rok videl viac ako za posledných 14 rokov. Druhý druh úmrtia sú ľudia, ktorí ochorejú, keď ich imunitný systém sa konečne vzdá. Mali vpich možno pred 6 alebo 8 mesiacmi a odvtedy sérum zožieralo ich imunitný systém. Sme v zime a okolo nás sú prechladnutia a chrípky, s ktorými títo ľudia nemôžu bojovať, pretože ich imunitný systém je zdecimovaný, Vláda veľmi rýchlo označila nové ochorenie ako druh Covidu menom Omikron, hoci ide o ľahkú chrípku. Ale ľudia so silne poškodenou imunitou musia byť veľmi opatrní,

Dr. Mike Yeadon k tomu povedal: „Keby niekto chcel usmrtiť významnú časť svetovej populácie v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov, systémy, ktoré sú dnes zavádzané, by to umožnili.“ Dr. Yeeadon dobre vie, o čo beží, pretože bol viceprezidentom spoločnosti Pfizer.

Veľa vedcov, ktorí pracovali alebo prispeli k vývoju mNVR technológiu, prežíva Oppenheimerov komplex, keď dnes vidí, na čo a ako sú vakcíny používané. Uvedomujú si, že stvorili monštrum ohrozujúce ľudstvo. Medzi nimi je otec genetickej vakcíny, Dr. Robert Malone, ktorý vydal varovné vyhlásenie, z ktorého prinášame ústrednú časť.

„Než vstreknete svojmu dieťaťu injekciu – rozhodnutie, ktoré je nevratné – chcel som vám oznámiť vedecké fakty o tejto genetickej vakcíne, ktorá je založená na technológii vakcíny mRNA, ktorú som vytvoril. Rodičia musia pochopiť tri problémy:

  • Prvá je, že do buniek vašich detí bude vpravený vírusový gén. Tento gén núti telo vášho dieťaťa vytvárať toxické hrotové proteíny. Tieto proteíny často spôsobujú trvalé poškodenie kritických orgánov detí, vrátane mozgu, nervového systému, srdca, krvných ciev a zrazenín, reprodukčného systému a zásadných zmien imunitného systému. Najviac alarmujúce na tom je, že akonáhle k týmto škodám dôjde, sú neopraviteľné.
  • Druhá vec, o ktorej musíte vedieť, je skutočnosť, že tato nová technológia nebola dostatočne testovaná. Spýtajte sa sami seba, či chcete, aby sa vaše vlastné dieťa stalo súčasťou najradikálnejšieho lekárskeho experimentu v histórii ľudstva.
  • Poslední bod: dôvod, prečo vám dávajú očkovať svoje dieťa, je lož. Deti nepredstavujú žiadne nebezpečie pre svojich rodičov ani prarodičov. V skutočnosti je to naopak. Ich imunita po nakazení vírom COVID je kľúčová pre záchranu vašej rodiny, ak nie sveta, pred touto nemocou. Ako rodič a prarodič vám doporučujem vzdorovať a bojovať za ochranu svojich detí.“

Komentáre netreba. Dodajme, že viac ako 1.500 lekárov a lekárskych vedcov z celého sveta podpísalo rezolúciu, ktorá vyhlasuje, že zdravé deti NESMÚ byť očkované proti Covidu 19.

Podľa Luc Montagniera, francúzskeho virológa a nositeľa Nobelovej ceny, univerzálne očkovanie je obrovský vedecký a lekársky omyl, „Je to očkovanie, ktoré urýchľuje tvorbu nových kmeňov vírusu. Tento vírus narazí na protilátky vytvorené vakcínou a má dve cesty: buď zomrieť, alebo hľadať spôsob, ako vakcínu obísť. Nové kmene sú jednoducho bezprostrednou reakciou na očkovanie. Po celej planéte môžeme vidieť, ako sa vlna očkovania a vlna úmrtia zhodujú. Sledujem prípady, keď sa ľudia nechali očkovať a napriek tomu ochoreli. A dokážem, že Covid 19 so svojou mutačnou schopnosťou odolá očkovaniu,“ vyhlásil v tlačovom interview.

Potlačenie vrodenej imunity bude veľký celosvetový problém, pretože vakcinovaní ľudia budú ťažko kontrolovať rad chorôb, nielen Covid 19. Bude to vyžadovať dramatickú zmenu stratégií, ako im pomôcť, pretože v mnohých prípadoch budú potrebovať rozsiahlu liečbu.“Posilniť ich ďalšími dávkami je úplne šialené, pretože sa tým zvyšuje imunitný tlak očkovacích protilátok na ich vrodenú imunitu,“ hovorí Dr. Geert Vanden Bossche, ktorý pozná zákulisia vakcín, pretože pracoval ako virológ pre Billa Gatesa. „Takéto dopovanie je absolútny nezmysel, je to nebezpečné a nemalo by sa robiť.“

Bosshe je jedným z tisícov lekárov a vedcov z prifarených odborov, ktorí sa snažia zabrániť celosvetovej zdravotnej pohrome. V Európe, Amerike a v Austrálii sa konajú obrovské demonštrácie proti povinnému očkovaniu. Ale vládnuce elity nepočujú, nevidia. Hlas ľudu je pre nich psie štekanie.

Austrálsky minister zdravotníctva Dr. Kerry Chant vyhlásil, že „ľudia si budú musieť zvyknúť na nekonečné očkovanie. Bude to pravidelný cyklus očkovania a preočkovania.“

Vláda Spojeného kráľovstva už ohlásila, že štvrtá injekcia bude nasledovať iba tri mesiace po tretej. Zo zdravotného hľadiska je to úplne nezodpovedné. Koľko ľudí by sa nechalo očkovať, keby vedeli, že jeden vpich môže vzbudiť spiace vírusy alebo rakovinu v remisii? Kto by to riskoval?

„Ale oni nevedia, že riskujú“, pretože im nepovedali pravdu,“ odpovedá imunologička Dr. Jessica Rose. „ Dôvod, prečo im nebola povedané pravda, je ten, že sú cieľom vyhladzovacej vojny, ktorá je proti nim vedená. Naši pandemickí manažéri a ich pešiaci v médiách, verejnom zdraví a vláde nám chcú ublížiť, chcú nám pichnúť záhadnú látku, ktorá spôsobí zmätok v našom imunitnom systéme a skráti naše životy. Nie je to len boj za osobnú slobodu alebo telesnú autonómiu, je to boj o prežitie. Obhajujeme naše právo na život.“

Nie je vylúčené, že vakcína je umelá, laboratórne vytvorená biologická zbraň, ktorá deaktivuje kritický obranný systém tela, čo zvyšuje náchylnosť človeka k chorobám o mnoho rádov. S každou ďalšou injekciou je človek menej schopný zaistiť dostatočnú reakciu na rutinné infekcie, chrípku alebo vírusy. To povedie k cunami chorôb, ktoré pravdepodobne zaplavia náš systém verejného zdravotníctva a uvrhne Zem hlbšie do krízy. Je to plán? Je to budúcnosť, ktorú pre nás samozvaní vládcovia sveta pripravili?

Ocitáme sa v očkovacej pasci. Až sklapne, náš vrodený imunitný systém bude úplne vyhladený. Nezostane nám než prosiť a skúmať o chemickú imunitu, ktorá by nás chránila. Oproti americkým indiánom, ktorí sa mohli obrátiť iba na Veľkého Manitoua, my máme Big Pharma. Pätolizači budú velebiť tých, ktorí nás okradli o ochranný štít, a budú ich oslavovať ako našich dobrodincov a spasiteľov. Je toto jeden z hlavných cieľov umelo živenej pandémie?

Ťažko si môžeme predstaviť, ako v tom budúcom očkovacom rauši vzrastie zisk Big Pharma, keď napríklad Pfizer už dnes zarába 1.000 dolárov za sekundu. Koľko asi bude robiť jeho pokladňa cink až budeme farmaceutickým žralokom na milosť či nemilosť? Keď sledujete stopu týchto našich peňazí, vedie k BlackRock a Vanguard Group, dvom najväčším spoločnostiam pre správu aktív na svete, ktoré taktiež ovládajú Big Pharma. Tlačí pred sebou guľu v hodnote desiatich biliónov dolárov, ktorá prevalcuje všetko, čo jej stojí v ceste. Ale málokto o tom počul, pretože tá nesvätá dvojica tiež vlastní médiá.

Čo si však viem predstaviť je, že po istom čase, skôr kratšom ako dlhšom, sa objaví v novinách v rubrike Zoznámenie nasledujúci inzerát: Neočkovaný dobre situovaný tridsiatnik hľadá neočkovanú mladú partnerku.
Zn: SŇATOK MOŽNÝ.

Referencie:

  1. Dr Byram Bridle speaks , Bitchute, :55 second-mark
  2. SARS-CoV-2 Spike Impairs DNA Damage Repair and Inhibits V(D)J Recombination In Vitro
  3. Omicron is ‚vaccine injury‘; it’s nothing more than that.” John Looney, Rumble
  4. Before your Child is Injected, Watch Dr. Robert Malone’s statement on Child COVID Vaccinations
  5. Vyhlásil  Montagnier.
  6. Vaccine Acquired Immune Deficiency Syndrome (VAIDS): ‚We should anticipate seeing this immune erosion more widely‘
  7. Viral Immunologist Dr. Jessica Rose explains zváženie informácií emerging o kompromised immunity of the vaccinated , Odysee)

AUTOR: Jan Vítek

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Vedúci WHO pripúšťa, že vakcíny sa používajú na zabíjanie detí

„Niektoré krajiny používajú posilňovače na zabíjanie detí, čo nie je správne,“ povedal Tedros Ghebreyesus. Freudovský prešľap? Pravda vychádza na povrch, generálny ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

POKUSNÁ VAKCINÁCIA JE TRESTNÝ ČIN § 155 - 158 UBLÍŽENIE NA ZDRAVÍ A § 161 NEOPRÁVNENÝ EXPERIMENT NA ČLOVEKU

Tu už priatelia prestáva všetka sranda! Formulujeme ako hnutie Republika Otvorené listy s právnymi následkami pre MZ SR a MŠ ...
NÁZOR

Americkí náckovia, ich provokačná politika a ohrozenie bezpečnosti Slovenska

Američanmi vedená vojna proti Rusku na Ukrajine dospieva do poslednej fázy. Ich provokácie s umiestnením dodávaného vojenského šrotu vo forme ...
NÁZOR

Za dohodu a proti dohode WHO

Zasadnutie 77. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v Ženeve bolo ukončené  1. júna 2024. Pandemická dohoda prijatá nebola a rokovania k jej finálnemu ...
Aktualizované 18.6. 23:33
NÁZOR

Erika Vincoureková: Redaktori Markízy sa po vyškolení v USA vracali ako vymenení

Moderátorka Erika Vincoureková o profesionalite novinárov v minulosti a dnes, zákulisí fungovania Markízy v jej začiatkoch, amerikanizácii televízneho spravodajstva, úrovni ...
NÁZOR

Radičová je jednou z falošných mediálnych akademických autorít

Nie tým, že by bola plagiátorka či kompilátorka, to nie(!) Ctím si a vážim usilovnosť a prácu osôb v akademickej ...
NÁZOR

Pronárodné sily „prehrali“ voľby do Európskeho parlamentu a prečo?

AUTOR: EUGEN RUSNÁK Priznám sa, ani som veľmi nechcel komentovať výsledky volieb do Európskeho parlamentu, ale keďže mainstream znova robí z toho ...
NÁZOR

Lex atentát a právo na pokojné verejné zhromaždenie

ilustračné foto FB Platí ochrana práva na pokojné verejné zhromaždenie aj pre dúhové prajdy v konflikte a rozpore s Ústavou SR, jej ...
NÁZOR

VZDELÁVAJME SA NEUSTÁLE PRE PROSPECH SLOVENSKA

Autor: Monika Sofiya Soročinová VZDELÁVAŤ SA JE POTREBNÉ NEUSTÁLE A TO NAJMÄ KEĎ TO MÁ BYŤ NA PROSPECH SLOVENSKA Minulý ...
NÁZOR

Médiá bunkou tajných služieb | Danny Kollar

Sťahujú vakcíny a klamú Cenzúra pred EÚ voľbami? Kto klamal počas covidu? Reflexia covidu? Aký je vplyv produkcie Dannyho Kollara? ...
NÁZOR

Voľby do Europarlamentu – Štefan Harabin

Štefan Harabin zhodnotí eurovoľby nie len na Slovensku, ale aj v celej Európe. Spomenie aj mierový summit vo Švajčiarsku. V ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...