Všetci očkovaní proti vírusu covid zomrú, varuje francúzsky virológ a nositeľ Nobelovej ceny, prof. Luc Montagnier

5. augusta 2021

Ilustračné foto: profesor Luc Montagnier, zdroj AFP/Twitter

Všetci očkovaní ľudia proti Covid-19 zomrú do dvoch rokov. Laureát Nobelovej ceny Luc Montagnier potvrdil, že u ľudí, ktorí dostali akúkoľvek formu vakcíny, neexistuje šanca na prežitie. V šokujúcom rozhovore popredný svetový virológ otvorene vyhlásil: Pre tých, ktorí už boli očkovaní, neexistuje nádej a možná liečba. Musíme byť pripravení na spopolnenie tiel

Vedecký génius podporil tvrdenia ďalších významných virológov po preštudovaní zložiek vakcíny. „Všetci zomrú na vylepšenie závislé od protilátky. To je všetko, čo sa dá povedať,“ uviedol už 88-ročný vedec a nositeľ Nobelovej ceny (2008) za objav HIV.

Po podrobnom štúdiu zložiek obsiahnutých v injekciách a o tom, čo spôsobujú, Montagnier dospel k záveru, že každý človek, ktorý dostane vakcínu, nakoniec zomrie na zmutované vylepšenie závislé od protilátky, čiže ADEM.

Montagnier: Vírus pochádza z laboratória

Rovnako bol medzi prvými, kto už v apríli 2020 prišiel s teóriou, že „vírus pochádza z laboratória vo Wu-hane, ktoré bolo špecializovaným pracoviskom na tieto typy koronavírusov od začiatku roku 2000“. Jeho viac ako ročné tvrdenie pre spravodajskú platformu CNews v súčasnosti potvrdzujú už aj americkí vedci.

Pripomeňme si, že Montagnier vtedy povedal nasledovné: „Dospeli sme k záveru, že tento vírus bol vytvorený.“ Obvinil „molekulárnych biológov“, že vložili sekvencie DNA z HIV do koronavírusu pravdepodobne ako súčasť svojej práce pri hľadaní vakcíny proti AIDS.

Povedal, že nie je jasné, ako sa vírusu podarilo uniknúť z laboratória, a odsúdil vedcov za „prácu čarodejníkovho učňa“.

Identickú indickú štúdiu „udusili“

Profesor Montagnier uviedol, že nie je prvý, kto navrhol takéto spojenie a dodal, že „skupina renomovaných indických vedcov“ sa tiež pokúsila zverejniť štúdiu, ktorá ukazuje, že nový koronavírus obsahuje HIV DNA, ale boli nútení odvolať svoje tvrdenia kvôli tomu, že boli systémom „udusení“.

Indická štúdia uvádzala, že medzi novým koronavírusom SARS-CoV-2 a VIH-1 – hlavnou príčinou HIV – existuje zvláštna podobnosť, ktorá pravdepodobne nebude náhodná“.

Argumentom proti je zistenie novín LeMonde, že indická štúdia bola  publikovaná ešte predtým, než si ju prečítali akademickí kolegovia [nevyhnutný krok pre akúkoľvek akademickú prácu skôr, ako bude publikovaná v uznávanom časopise].

Tento systém môže zároveň fungovať ako brzda pre neštandardné objavy a indície a mainstreamová „komunita konsenzu“ tak dokáže zablokovať akýkoľvek nový objav, ktorý sa vymyká oficiálnemu prúdu.

Ilustrácia: profesor Montaignier poskytuje výpovede o pôvode vírusu z laboratória

Už po „predbežnom uverejnení“ článok široko skritizovala „vedecká komunita“, pričom mnohí tvrdili, že takéto podobnosti sú „banálne“ a veľmi podobné u podobných vírusov.

Po intenzívnej kritike Indovia štúdiu nakoniec radšej ukončili. Po roku sa však opäť hlási o slovo pravda, ktorú nie je možné umlčať natrvalo.

Podobnosť medzi Covid-19 a HIV si všimol aj Peng Zhiyong, riaditeľ intenzívnej starostlivosti v univerzitnej nemocnici Zhongnan vo Wu-chane. V rozhovore pre oficiálnu čínsku mediálnu stránku Global Times uviedol: „Vplyv Covid-19 na telo je ako kombinácia SARS a AIDS.“

Lekár hovoril o príznakoch vírusu, vrátane jeho účinku na pľúca a imunitný systém,   výslovne však – aj vzhľadom na indickú skúsenosť nepovedal doslovne, že samotné vírusy sú si podobné.

Stredoveký „konsenzus vedcov“

Súčasná veda sa opiera o „konsenzus“ vedcov, teda o  väčšinovo zdieľaný postoj svetovej vedeckej komunity. Lenže veda historicky napredovala dopredu nie konsenzom, ale vybočením z radu – novými objavmi, ktoré často búrali dovtedajšie „vedecké status quo“ a „konsenzus“. Stačí pripomenúť Einsteinovu teóriu relativity vo fyzike. Takže argument väčšinového názoru súc vedcov z pohľadu vývoja nových objavov neobstojí.

Politický aj vedecký mainstream sa akoby vracal oblúkom do dogmatického stredoveku aj s „kladivom na čarodejnice“ – nové, neštandardné názory vedcov, ktorí sú prirodzene v menšine. Spochybňovanie nositeľa Nobelovej ceny  často priemernými pracovníkmi výskumu, vedy či praxe hovorí za všetko, aj keď pripúšťame, že mýliť sa môžu obe strany.

Ak hľadáte pravdu, tak zvážte podozrivý fakt, že práve mainstreamová väčšinová skupina si omylnosť nikdy nepripúšťa. Až keď sú dôkazy nezvratné, prehodia list a začnú hovoriť o potrebe skúmania nových skutočností, ktoré pred časom spochybňovali.

Pochybnosti o prirodzenom vzniku

Po vyše roku od Montaignierovho tvrdenia, že koronavírus z  Wuhanu obsahuje umelo zostrihanú DNA z autoimunitného vírusu sa ukazuje, že rovnaké zmeny možno nájsť aj vo „vakcínach“ proti čínskym vírusom, ktoré pripravujú ľudské telá na prípadnú náhlu smrť.

Montagnier minulý rok tiež uviedol, že „prítomnosť prvkov HIV a zárodkov malárie v genóme koronavírusu je veľmi podozrivá a vlastnosti vírusu nemohli prirodzene vzniknúť.“ Ukazuje sa, že by mohol mať pravdu.

Sekvencie wuhanského koronavírusu boli navrhnuté tak, aby „pomaly zabíjali“ masy prostredníctvom časovo oneskorenej smrti, píšu viaceré médiá, ktoré uvádzame medzi zdrojmi.

Jedna vec je úmyselné uvoľnenie geneticky modifikovaného (GMO) vírusu, ale úplne iná vec je to, keď lekári zavedú injekciu s vakcínou priamo uprostred údajnej „pandémie“. Podľa Montagniera je tento prístup v najlepšom prípade „neprijateľná chyba“, pretože urobí iba to, že rozšíri ešte viac „variantov“ čínskeho vírusu a zabije viac ľudí – čo sa javí ako plán po celú dobu.

Stále nové mutácie po prvom čínskom variante – britský, juhoafrický, brazílsky, indický či najnovšie už aj hybridy týchto kmeňov odhaľujú možnú diabolskú hru na smrť.

Pomalý zabijak

Stále pribúdajú dôkazy o tom, že injekcie čínskeho vírusu boli navrhnuté tak, aby boli pre mnohých „pomalým“ zabitím, čo znamená, že ich škodlivý vplyv sa prejaví v priebehu času. U niektorých však vedľajšie účinky a smrť prídu okamžite, hovorí vedec.

To všetko by vysvetľovalo šialenú naháňačku očkovať ľudí „warpovou rýchlosťou“ pomocou akejkoľvek ťahovej alebo nátlakovej taktiky potrebnej na dosiahnutie požadovaného cieľa. Akonáhle začne dostatok očkovaných ľudí zomierať, zvyšní neočkovaní viac než pravdepodobne odolajú, a preto sa súčasný režim Bidenovej administratívy má snažiť raketovo rýchlo zaočkovať čo najviac Američanov pred 4. júlom.

Urýchlenie vývoja vakcín štýlom hviezdnych vojen

Operation Warp Speed (OWS) bolo verejno-súkromné partnerstvo iniciované vládou Spojených štátov s cieľom uľahčiť a urýchliť vývoj, výrobu a distribúciu vakcín COVID-19. Prvá spravodajská relácia operácie Warp Speed ​​bola 29. apríla 2020 a program bol oficiálne oznámený 15. mája 2020. Na konci februára 2021 bola prevádzka Warp Speed ​​prevedená pod zodpovednosť  tímu reakcie Bieleho domu COVID-19.

Pojem „warpový pohon“ pochádza zo sci-fi literatúry a tento pohon nadsvetlenou rýchlosťou používali aj v sérii Hviezdne vojny. Významovo znamená obrovské zrýchlenie, ktoré sprevádzalo aj vývoj väčšiny vakcín na nový koronavírus COVID-19, najmä novými mRNA vakcínami.

Program na základe predbežných dôkazov podporil masovú výrobu viacerých vakcín a rôznych typov vakcínových technológií, čo umožnilo rýchlejšiu distribúciu, ak klinické skúšky potvrdia, že jedna z vakcín je bezpečná a efektívna. Plán predpokladal, že niektoré z týchto vakcín nebudú bezpečné alebo účinné, čo spôsobí, že program bude nákladnejší ako vývoj typických vakcín, ale potenciálne povedie k dostupnosti životaschopnej vakcíny o niekoľko mesiacov skôr ako v bežných časových líniách.

Na operáciu Warp Spee  pôvodne vyčlenili finanicie v objeme 10  miliárd dolárov podľa  zákona CARES (Coronavirus Aid, Relief, and Economic Security) prijatého Kongresom USA dňa 27. marca 2020.

Na záver pripomeňme, že aj tzv. schválení vakcíny majú v EÚ povolenie Európskou komisiou na základe pozitívneho posúdenia bezpečnosti, kvality a účinnosti vydaného Európskou agentúrou pre lieky (EMA) charakterizované ako „podmienečné povolenie na uvedenie na trh“.

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

zdroj: každý deň

Krv testovaná pred a po „vakcíne“

Odborníčka na krvné testy varuje:

zdravá krv pred podaním vakcíny
krv po podaní vakcíny

krv bezprostredne po podaní vakcíny
krv potom

Horný obrázok predstavuje úplne zdravú krv a krvné injekcie pred injekciou „pacienta“. Krvné bunky sa v nasledujúcich dňoch dramaticky zmenili. Tretí obrázok zobrazuje nespočetné množstvo cudzích nanočastíc (biele škvrny), ktoré sa objavujú v krvi krátko po injekcii. Vaše telo sa toho NIKDY nezbaví alebo nedetoxikuje a nakoniec tieto nanočastice prechádzajú do každej bunky.“

Stručne povedané, že už nikdy nebudete rovnakí a vaše zdravie bude do konca života výrazne ovplyvnené… Toto je nepochybne obrovská genocída proti ľudskosti.

Všimnite si, že posledný obrázok, štvrtý, ukazuje, že krvné bunky tejto osoby už nie sú hladké a symetrické. Teraz sú pokryté hrudkami až hrboľmi. Toto je zámerná svetová vojna proti ľudskej krvi. Ako hovoria doktorka Sherri Tenpennyová to doktor Luc Montagnier a ďalší…, injekcie zabíjajú a nikdy neprestanú zabíjať. 

Doktor Montagnier, možno najlepší virológ na svete, očakáva, že dĺžka života každého, kto dostal vražednú injekciu, je iba 2 roky. 

Pamätajte si projekcie Deagel.com… do januára 2025 bude žiť iba 99 miliónov Američanov… to sú len 3- 4 roky.

Tiež si pamätajte, že všetci politici na vysokých postoch a hráči „menovaní“ ako Biden, Harris, Emhoff a podvodník Tony Fauci… dostali prázdnu injekciu fyziologického roztoku… nie skutočnú injekciu. Fauci si ani nevedel spomenúť na druhý deň, do ktorej ruky si dal injekciu vpichnúť…

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

VAKCÍNAM ODZVONILO! Dr. Sucharit Bhakdi: Vysvetlenie, prečo celý vakcinačný naratív končí

Dr. Sucharit Bhakdi na nedávnom sympóziu mal prednášku, v ktorej dopodrobna vysvetľuje, prečo očkovanie proti covidu nedáva žiadny zmysel – rozoberá ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Varovanie pre slovenských politikov a občanov

Socha Panny Márie – Šaštín. Slovensko bolo varované, počúvne to niekto? Príchod Pápeža budú sprevádzať demonštrácie a rozdelenie veriacich. Nové ...
Aktualizované 13.6. 22:37
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

Rostas: Stanovisko k neoficiálnym výsledkom volieb do EP

09.06.2024 · AUTOR: TIBOR ELIOT ROSTAS “Nech budú finálne čísla akékoľvek, obrovské množstvo ľudí mi písalo, že mi vo voľbách prejavili dôveru, ...
Aktualizované 12.6. 00:22
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Aktualizované 12.6. 13:10
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Aktualizované 13.6. 23:40
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Aktualizované 12.6. 00:56
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 11.6. 00:19
Spravodajstvo

Voľby do Európskeho parlamentu dosiahli 34,38 percentnú účasť

Oficiálne výsledky eurovolieb oznámil predseda štátnej volebnej komisie Eduard Burda. Volebná účasť v sobotňajších (8. 6.) voľbách do Európskeho parlamentu ...
Aktualizované 12.6. 14:07
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Aktualizované 11.6. 23:47
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Aktualizované 12.6. 13:22
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...