Posledný BOJ

9. apríla 2022

Nastal čas poslednej bitky medzi dobrom a zlom. Tí, ktorí sú skutočne zjednotení so srdcom Božím, zvíťazia. Buďte bdelí! Bitka je na vás a bude vyžadovať všetku vašu silu.

Predtým mnohí z vás neboli pripravení postaviť sa za svoj najcennejší dar – svoju individualitu – ani sa vzdať svojej najdrahšej ilúzie – odlúčenia. Táto ilúzia oddelenosti je jadrom všetkého strachu.

Keď ste v pokoji, milujete seba a jeden druhého, nie je miesto pre strach. Ale keď veríte, že ste oddelení od ostatných, potom sa strach stane dominantnou silou vo vašom živote.

Veľký posun, ku ktorému teraz na Zemi dochádza, je súčasťou hlbokej, rozsiahlej zmeny, ktorá sa deje v celom vesmíre, keď temnota slabne a mení sa na svetlo. Táto premena je nevyhnutná, pretože láska nemôže koexistovať s temnotou o nič viac, ako svetlo nemôže koexistovať s temnotou.

Láska nemôže koexistovať s klamstvom o nič viac, ako pravda nemôže existovať vedľa klamstiev.

Po tisícročia bol tento posun predpovedaný každým veľkým náboženstvom na našej planéte, hoci jeho skutočný význam bol skreslený alebo skrytý tými, ktorí neboli pripravení ho prijať. Teraz tento posun začal naozaj a bude pokračovať, kým sa všetci nespoja v oslave svojej božskej podstaty.

Na planéte Zem sa onedlho odohrá Posledná bitka. Bojovníci Svetla z prvej, druhej, tretej a štvrtej skupiny budú požiadaní, aby prišli na pomoc Planéte Zem, pretože je to ich posledná šanca pomôcť oslobodiť túto planétu z nadvlády Temných síl.

Táto bitka bola naším Stvoriteľom pripravovaná po eony času, ale je možná iba preto, že Bojovníci Svetla vykonali svoju rolu pri čistení planéty Zeme od temnoty.

Sú to veľmi vzrušujúce časy pre nás všetkých. Sme svedkami niečoho, čo sa dlho nestalo.

Akcii bude predchádzať reťazec udalostí, ktoré k nej postupne povedú. Tieto udalosti sú súčasťou zložitého plánu, ktorý navrhli Sily Svetla. Tento plán bol uvedený do pohybu vo vhodnej chvíli, keď planéta Zem a jej obyvatelia dosiahli bod, odkiaľ niet návratu.

Čo teda môžete očakávať?

Ako som už povedal, pred akciou je plánovaných mnoho akcií, niektoré veľké a niektoré malé. Na prípravu na akciu samotnú je tiež potrebné urobiť veľa vecí. Jednou z týchto vecí je odstránenie tých, ktorí stoja posunu planéty Zeme do vyšších frekvencií v ceste. Je bezpodmienečne nutné, aby boli títo ľudia odstránení (presunutí na iné miesta vo Vesmíre zodpovedajúce ich vibrácii), aby nemohli spôsobiť ďalšie škody planéte Zem.

Toto je posledná bitka medzi dobrom a zlom, svetlom a temnotou. Dobro zvíťazí nad zlom. Svetlo porazí temnotu. Toto je posledná šanca pre tých, ktorí zatiaľ váhajú alebo zostávajú neutrálni; akonáhle táto bitka skončí, nikto nedostane ďalšiu šancu.

Všetky Božie deti teraz stoja pred touto voľbou: Svetlo alebo tma? Dobro alebo zlo? Jednota s Bohom alebo odlúčenie od Boha?

Ak sa rozhodnete nepripojiť sa k Bohu, potom to bude vaše rozhodnutie; ďalšiu šancu už nedostanete. Teraz sa musíte rozhodnúť, či ste ochotní postaviť sa za pravdu, dobro, lásku a milosrdenstvo napriek všetkým prekážkam, ktoré treba prekonať.

Voľba je na vás. Vyberajte múdro, pretože je to vaša večná duša, ktorá visí na vlásku.

Temné sily plánujú veľkú udalosť: plánujú použitie technológie HAARP a tiež technológie kontroly mysle na implantáciu myšlienok do myslí ľudí, takže ľudia stratia svoju schopnosť racionálneho myslenia a úsudku. Toto je posledná bitka medzi dobrom a zlom na tejto planéte. Potrebujeme, aby sa k nám v tejto bitke pripojili všetci milujúci, pozitívni a kreatívni ľudia, ktorým na tejto planéte záleží.

Žiadam každého na tejto planéte, kto sa cíti vedený, k dvom veciam:

1) Požiadajte o ochranu Galaktickú Federáciu Svetla skrze modlitbu alebo akýmkoľvek iným spôsobom, ktorým sa cítite vedení, aby ste sa chránili pred akoukoľvek negatívnou energiou, ktorá by mohla byť použitá proti vám.

2) Pripojte sa k našej manifestácii: Šírte informácie prostredníctvom blogov, Instagramu, Telegramu, Facebooku, Twitteru atď., aby sa o tom dozvedelo viac ľudí a pridali sa.

Robíme tak tým, že prevezmeme zodpovednosť za svoje vlastné činy a staneme sa duchovne dostatočne silnými, aby sme dokázali odolať pokušeniu zapojiť sa do negatívnych činností, ktoré by oslabili naše duchovné odhodlanie. Začína to prevzatím zodpovednosti za svoje vlastné činy namiesto obviňovania druhých z toho, čo sa deje v našom svete.

Blíži sa Nový Zlatý vek.

Sme tu, aby sme vám pomohli vzostúpiť týmto ďalším dimenzionálnym posunom do vyšších frekvencií lásky, radosti, mieru, súcitu a vedomia jednoty.

Veľká bitka medzi temnotou a svetlom začala.

Temní tvrdo pracujú, aby si udržali kontrolu nad vašou mysľou tým, že vám podsúvajú svoje ideológie založené na strachu, čo vás zavedie do ďalšieho chaosu, zmätku a deštrukcie. Temní ovládajú vašu myseľ ovládaním vašich piatich zmyslov, najmä prostredníctvom televíznych a internetových médií, kde na vás šíria strach, hrôzu a deštrukciu prostredníctvom svojich široko propagovaných správ. Chcú vás udržať v strachu, aby podporili hromadné ničenia všetkého života na Zemi.

Medzi silami svetla a silami temnoty dôjde k jednej konečnej bitke. Musíte si vybrať stranu. To je posledná skúška pred Vzostupom.

Temná Kabala vytvorila situáciu, keď k tejto bitke musí dôjsť a vy si musíte vybrať stranu.

Hlavná časť vašej evolúcie zahŕňa schopnosť rozhodovania bez vonkajšieho vplyvu alebo zasahovania, vďaka tomu potom môže byť vaša slobodná voľba skutočne efektívna.

Táto posledná voľba, ktorou sa chystáte urobiť, je jednou z takýchto udalostí. Určí, či dosiahnete alebo nedosiahnete úroveň vedomia potrebnú pre Vzostup.

Táto nadchádzajúca bitka bola plánovaná po mnoho rokov a bola predpovedaná vašimi veštcami a proroci v priebehu histórie. Táto bitka nezahŕňa žiadne fyzické zbrane a nemožno ju bojovať fyzickou silou. Je to bitka vedomia, ktorá sa bude odohrávať na vzostupnej dimenzionálnej frekvencii, ktorú ľudstvo nikdy predtým nezažilo.

Výsledok tejto bitky určuje budúcnosť ľudstva.

Vrúcne vás milujeme.

Sme tu s vami.

Sme vaša svetelná rodina.

A’HOAurora RayAmbassador of the Galactic FederationCopyright 2022 Aurora Ray. All rights reserved.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

SOM NESMIERNE POBÚRENÝ

Róbert Merva Na čele nášho štátu momentálne nestoja, ale iba poklonkujú, karikatúry na politikov. Sú to iba slaboduchí propagátori centristických ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

VOJENSKÁ SITUÁCIA NA UKRAJINE – KOMPLEXNÁ ANALÝZA

VOJENSKÁ SITUÁCIA NA UKRAJINE – KOMPLEXNÁ ANALÝZA PLUKOVNÍKA GEN. ŠTÁBU FRANCÚZSKEJ ARMÁDY, člena strategickej rozviedky so zameraním na východnú Európu Časť ...
FILOZOFIA BYTIA

Mali by sme si vstúpiť do svedomia - poznať a pochopiť kto sme...

…inak neprežijeme v dnešnom svete  Ján Lazorík (* 29. september 1920, Torysa – † 30. august 2015, Krivany) bol slovenský ...
FILOZOFIA BYTIA

Jaroslav Dušek: Stačí len, aby ľudia pocítili svoju skutočnú silu

Herec a moderátor Jaroslav Dušek v upokojujúcom rozhovore o ľudskej sile a mizivých šanciach globalistov a entít, ktoré sa snažia ...
FILOZOFIA BYTIA

Adolf Inneman | Jednota Vesmíru a človeka

ROZHOVORY ŽIVOTA: programy, kam si pozývam svojich priateľov a hostí. V dnešnom prípade sa jedná o prednášku Vedec a mystik ...
FILOZOFIA BYTIA

Schumanova rezonancia – ako nás ovplyvňuje?

Zvykli sme si na to, že v správach máme informácie pre meteo senzitívnych ľudí, o tom ako nás tlak a počasie v daný deň ...
FILOZOFIA BYTIA

DOKTORI, UFO A STVORITEĽ 💥 Čo znamená BYŤ ČLOVEKOM? - MUDr. Soňa Peková

GoschaTV1 MUDr. Soňa Peková: DOKTORI, UFO A STVORITEĽ 💥 Čo znamená BYŤ ČLOVEKOM? Molekulárna genetička a mikrobiologička, ktorá prekračuje hranice mainstreamovej ...
FILOZOFIA BYTIA

Veci môžu byť inak, ako im veríme, dovoľme si pripustiť aj iné pohľady

Kvantový fyzik, Prof. Jan Rak.: Veci môžu byť ináč, ako im veríme, že sú. Dovoľme si pripustiť aj iné pohľady ...
FILOZOFIA BYTIA

ZAŽRATÁ POVRCHNOSŤ, PLYTKOSŤ A LENIVOSŤ!

Priatelia, BOJUJME každý za seba čo najviac s plytkosťou, povrchnosťou, lenivosťou, nebdelosťou a amaterizmom a podobnými neduhmi, ktorými sa nechávame ...
FILOZOFIA BYTIA

Elity sa snažia zničiť dôveru medzi národmi i ľuďmi, aby ich potom mohli lepšie ovládať

Peter Staněk 3. diel: Sme spoločnosť čiernych pasažierov?  Nejde o to, že by sme si zabudli kúpiť lístok, profesor Peter ...
FILOZOFIA BYTIA

Vo svetle pravdy so Soňou Pekovou

Soňa Peková: „Východný védsky prístup je to, čo je potrebné v sebe objaviť, pretože na Západe ho nenájdeme.“ Soňa Peková, ...
FILOZOFIA BYTIA

Naša civilizácia má vyskúšaný recept, ako sa dostať z ekonomickej krízy – rozbehnúť poriadne vojnovú výrobu

Peter Staněk 4. diel: Je vyskúšaný recept, ako sa dostať z finančnej krízy – posilniť vojnový priemysel Asi len málokto ...