Posledný BOJ

9. apríla 2022

Nastal čas poslednej bitky medzi dobrom a zlom. Tí, ktorí sú skutočne zjednotení so srdcom Božím, zvíťazia. Buďte bdelí! Bitka je na vás a bude vyžadovať všetku vašu silu.

Predtým mnohí z vás neboli pripravení postaviť sa za svoj najcennejší dar – svoju individualitu – ani sa vzdať svojej najdrahšej ilúzie – odlúčenia. Táto ilúzia oddelenosti je jadrom všetkého strachu.

Keď ste v pokoji, milujete seba a jeden druhého, nie je miesto pre strach. Ale keď veríte, že ste oddelení od ostatných, potom sa strach stane dominantnou silou vo vašom živote.

Veľký posun, ku ktorému teraz na Zemi dochádza, je súčasťou hlbokej, rozsiahlej zmeny, ktorá sa deje v celom vesmíre, keď temnota slabne a mení sa na svetlo. Táto premena je nevyhnutná, pretože láska nemôže koexistovať s temnotou o nič viac, ako svetlo nemôže koexistovať s temnotou.

Láska nemôže koexistovať s klamstvom o nič viac, ako pravda nemôže existovať vedľa klamstiev.

Po tisícročia bol tento posun predpovedaný každým veľkým náboženstvom na našej planéte, hoci jeho skutočný význam bol skreslený alebo skrytý tými, ktorí neboli pripravení ho prijať. Teraz tento posun začal naozaj a bude pokračovať, kým sa všetci nespoja v oslave svojej božskej podstaty.

Na planéte Zem sa onedlho odohrá Posledná bitka. Bojovníci Svetla z prvej, druhej, tretej a štvrtej skupiny budú požiadaní, aby prišli na pomoc Planéte Zem, pretože je to ich posledná šanca pomôcť oslobodiť túto planétu z nadvlády Temných síl.

Táto bitka bola naším Stvoriteľom pripravovaná po eony času, ale je možná iba preto, že Bojovníci Svetla vykonali svoju rolu pri čistení planéty Zeme od temnoty.

Sú to veľmi vzrušujúce časy pre nás všetkých. Sme svedkami niečoho, čo sa dlho nestalo.

Akcii bude predchádzať reťazec udalostí, ktoré k nej postupne povedú. Tieto udalosti sú súčasťou zložitého plánu, ktorý navrhli Sily Svetla. Tento plán bol uvedený do pohybu vo vhodnej chvíli, keď planéta Zem a jej obyvatelia dosiahli bod, odkiaľ niet návratu.

Čo teda môžete očakávať?

Ako som už povedal, pred akciou je plánovaných mnoho akcií, niektoré veľké a niektoré malé. Na prípravu na akciu samotnú je tiež potrebné urobiť veľa vecí. Jednou z týchto vecí je odstránenie tých, ktorí stoja posunu planéty Zeme do vyšších frekvencií v ceste. Je bezpodmienečne nutné, aby boli títo ľudia odstránení (presunutí na iné miesta vo Vesmíre zodpovedajúce ich vibrácii), aby nemohli spôsobiť ďalšie škody planéte Zem.

Toto je posledná bitka medzi dobrom a zlom, svetlom a temnotou. Dobro zvíťazí nad zlom. Svetlo porazí temnotu. Toto je posledná šanca pre tých, ktorí zatiaľ váhajú alebo zostávajú neutrálni; akonáhle táto bitka skončí, nikto nedostane ďalšiu šancu.

Všetky Božie deti teraz stoja pred touto voľbou: Svetlo alebo tma? Dobro alebo zlo? Jednota s Bohom alebo odlúčenie od Boha?

Ak sa rozhodnete nepripojiť sa k Bohu, potom to bude vaše rozhodnutie; ďalšiu šancu už nedostanete. Teraz sa musíte rozhodnúť, či ste ochotní postaviť sa za pravdu, dobro, lásku a milosrdenstvo napriek všetkým prekážkam, ktoré treba prekonať.

Voľba je na vás. Vyberajte múdro, pretože je to vaša večná duša, ktorá visí na vlásku.

Temné sily plánujú veľkú udalosť: plánujú použitie technológie HAARP a tiež technológie kontroly mysle na implantáciu myšlienok do myslí ľudí, takže ľudia stratia svoju schopnosť racionálneho myslenia a úsudku. Toto je posledná bitka medzi dobrom a zlom na tejto planéte. Potrebujeme, aby sa k nám v tejto bitke pripojili všetci milujúci, pozitívni a kreatívni ľudia, ktorým na tejto planéte záleží.

Žiadam každého na tejto planéte, kto sa cíti vedený, k dvom veciam:

1) Požiadajte o ochranu Galaktickú Federáciu Svetla skrze modlitbu alebo akýmkoľvek iným spôsobom, ktorým sa cítite vedení, aby ste sa chránili pred akoukoľvek negatívnou energiou, ktorá by mohla byť použitá proti vám.

2) Pripojte sa k našej manifestácii: Šírte informácie prostredníctvom blogov, Instagramu, Telegramu, Facebooku, Twitteru atď., aby sa o tom dozvedelo viac ľudí a pridali sa.

Robíme tak tým, že prevezmeme zodpovednosť za svoje vlastné činy a staneme sa duchovne dostatočne silnými, aby sme dokázali odolať pokušeniu zapojiť sa do negatívnych činností, ktoré by oslabili naše duchovné odhodlanie. Začína to prevzatím zodpovednosti za svoje vlastné činy namiesto obviňovania druhých z toho, čo sa deje v našom svete.

Blíži sa Nový Zlatý vek.

Sme tu, aby sme vám pomohli vzostúpiť týmto ďalším dimenzionálnym posunom do vyšších frekvencií lásky, radosti, mieru, súcitu a vedomia jednoty.

Veľká bitka medzi temnotou a svetlom začala.

Temní tvrdo pracujú, aby si udržali kontrolu nad vašou mysľou tým, že vám podsúvajú svoje ideológie založené na strachu, čo vás zavedie do ďalšieho chaosu, zmätku a deštrukcie. Temní ovládajú vašu myseľ ovládaním vašich piatich zmyslov, najmä prostredníctvom televíznych a internetových médií, kde na vás šíria strach, hrôzu a deštrukciu prostredníctvom svojich široko propagovaných správ. Chcú vás udržať v strachu, aby podporili hromadné ničenia všetkého života na Zemi.

Medzi silami svetla a silami temnoty dôjde k jednej konečnej bitke. Musíte si vybrať stranu. To je posledná skúška pred Vzostupom.

Temná Kabala vytvorila situáciu, keď k tejto bitke musí dôjsť a vy si musíte vybrať stranu.

Hlavná časť vašej evolúcie zahŕňa schopnosť rozhodovania bez vonkajšieho vplyvu alebo zasahovania, vďaka tomu potom môže byť vaša slobodná voľba skutočne efektívna.

Táto posledná voľba, ktorou sa chystáte urobiť, je jednou z takýchto udalostí. Určí, či dosiahnete alebo nedosiahnete úroveň vedomia potrebnú pre Vzostup.

Táto nadchádzajúca bitka bola plánovaná po mnoho rokov a bola predpovedaná vašimi veštcami a proroci v priebehu histórie. Táto bitka nezahŕňa žiadne fyzické zbrane a nemožno ju bojovať fyzickou silou. Je to bitka vedomia, ktorá sa bude odohrávať na vzostupnej dimenzionálnej frekvencii, ktorú ľudstvo nikdy predtým nezažilo.

Výsledok tejto bitky určuje budúcnosť ľudstva.

Vrúcne vás milujeme.

Sme tu s vami.

Sme vaša svetelná rodina.

A’HOAurora RayAmbassador of the Galactic FederationCopyright 2022 Aurora Ray. All rights reserved.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

SOM NESMIERNE POBÚRENÝ

Róbert Merva Na čele nášho štátu momentálne nestoja, ale iba poklonkujú, karikatúry na politikov. Sú to iba slaboduchí propagátori centristických ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

VOJENSKÁ SITUÁCIA NA UKRAJINE – KOMPLEXNÁ ANALÝZA

VOJENSKÁ SITUÁCIA NA UKRAJINE – KOMPLEXNÁ ANALÝZA PLUKOVNÍKA GEN. ŠTÁBU FRANCÚZSKEJ ARMÁDY, člena strategickej rozviedky so zameraním na východnú Európu Časť ...
FILOZOFIA BYTIA

Súboj SVETOVÝCH ELÍT s OBČANMI - "Caesarizmus superbohatých"

PETR ROBEJŠEK: Ako prebieha súboj elít s občanmi, prečo ten nepokoj v Európe a protesty poľnohospodárov a prečo Green Deal ...
FILOZOFIA BYTIA

Ľudská duša, karmický zákon a Matrix - Hana Sar Blochová

💜 Hana Sar Blochová hovorí o podstate ľudskej duše, inkarnácii a fragmentácii duše Ďalej sa venujeme téme karmický zákon a ...
FILOZOFIA BYTIA

Rozhovor nielen o náboženstve - Anna Hogenová

Rozhovor nielen o náboženstve: filozofka prof. PhDr. Anna Hogenová, CSc s psychológom Petrom Živným Dedov – Teplice nad Metují, 29. augusta 2023, ...
FILOZOFIA BYTIA

BÁSNENIE V KORUNE STROMU ŽIVOTA

Foto: Matúš Plecho Prof. Anna Hogenová „Jsoucnaři vidí bytí jen v jsoucnech, ale i ta jsoucna, a, mimochodem,i člověk jím ...
FILOZOFIA BYTIA

Anna Hogenová: 💥 ODKAZ po ATENTÁTE? Ako to ustáť?

Anna Hogenová a jej netradičný pohľad z hĺbky duše / & odpovede💥 Zaujímavý pohľad českej poprednej filozofky a fenomenologičky na ...
FILOZOFIA BYTIA

Anna Hogenová: Pravda, Príroda, Láska, Filozofia

S filozofkou a fenomenologičkou Annou Hogenovou o vrtkavosti pravdy, koncepte vojny, ľudskej morálke, vzťahu človeka k prírode a v neposlednom ...
FILOZOFIA BYTIA

Klamstvá v každodennom živote...​

Prieskum medzi 316 obchodnými a marketingovými manažérmi, ktorý uskutočnil časopis Sales and Marketing Management, ukázal, že „45 % manažérov počulo ...
FILOZOFIA BYTIA

ČO NÁS ČAKÁ ĎALEJ? - Soňa Peková

Soňa Peková a Tomáš Lukavec v pokračovaní rozhovoru na tému „vo svetle pravdy“ – pozvánka do novej dimenzie Všetko naokolo ...
FILOZOFIA BYTIA

Kryštály, kryštálová mriežka Zeme, kryštálová sieť Čiech a Moravy - Hana Sar Blochová

Hana Sar Blochová: Kryštály, kryštálová mriežka Zeme, kryštálová sieť Čiech a Moravy v rozhovore na TV Klenoty života 💜 Kryštály ...
FILOZOFIA BYTIASpravodajstvo

Hana Sar Blochová: Svätý Grál a najstaršia história grálskych rodov na Zemi 

Hana Sar Blochová hovorí o Svätom Grále a jeho hlavnom prínose pre Zem Opisuje najstaršiu históriu grálskych rodov na Zemi ...