Inscenácie o priebehu III. svetovej vojny z r.1873 sú stále platné?

3. novembra 2022

peterdavidbeter

Dr. P. D. Beter sa stal známym vďaka svojej najpredávanejšej knihe The Conspiracy Against the Dollar.

Po knihe nasledovala séria 80 kaziet, známych aj ako audio súbory, v rokoch 1975 až 1982.
Používanie kaziet spôsobilo, že publikum bolo pomerne obmedzené, takže prežitie Dr. Betera bolo lepšie zaručené. Bol uznávaným washingtonským právnikom, konzultantom v oblasti medzinárodného práva a bol známy ako medzinárodný poradca pre finančné, politické a vojenské záležitosti. Výroky neboli nikdy preložené do nemčiny, ani o nich v Nemecku nediskutovali, súvislosti so „šesťdesiatimi rokmi mieru“ možno s istotou označiť za senzačné a podľa názoru autora by mali do značnej miery zodpovedať pravde.

Kariéru Dr. Beter začínal v médiách pred rozhlasovými a televíznymi stanicami, ktoré následne museli hosťa na politický tlak vylúčiť, aby neprišli o vysielacie licencie.

Dr. Beter je považovaný za iniciátora „zlatej inšpekcie“ z 23. septembra 1974 ministerstvom financií USA po tom, čo prvý spomínal „nezrovnalosti“ pri skladovaní zlata.

Jednoducho povedané: zlato ukradol Rockefeller a nahradilo ho plutónium a Dr. Beter si to všimol a zavesil na veľký zvon. Z kontroly samozrejme nič neprišlo.

Vyhlásenia sú zaujímavé najmä preto, že rôzne prognózy z jeho strany, ako napríklad atentát na egyptského premiéra Sadata, „odstúpenie“ sovietskeho premiéra Brežneva, útok Mossadu na 1200 námornej pechoty USA v Libanone po konzultácii s Pentagonom, odstúpenie Prezidenta Nixona, vymenovanie pána Rockefellera za viceprezidenta Fordu atď… prišlo krátko po prognóze.

V obsahu 80 zvukových listov Dr.Beter odhaľuje troch hlavných vládcov tohto sveta:

1. Rockefellerov kartel
2. Boľševicko-sionistická os (Rothschild)
3. Noví predstavitelia Kremľa – vládcovia

Tieto frakcie existujú už viac ako storočie, ich vzájomné vzťahy podliehajú neustálym zmenám, ich korene sú oveľa staršie a možno ich vystopovať do storočí.

Oheň z neba (= Oheň na oblohe)

Medzi týmito príspevkami je aj názov Stonehouse, do akej miery to platí, je otvorenou otázkou. Podstatné sú úžasné paralely s komentármi Petra Betera.
Vzhľadom na veľmi hodnotný obsah sú informácie poskytnuté Dr. Beterom zmysluplne doplnené. Pán Stonehouse sa podľa vlastných vyjadrení pohyboval v oblasti satelitu rozvoja a týmto spôsobom mal výborné kontakty na tajnú službu.

www.fortunecity.com/roswell/prediction/51/text-files/firesky/firesk1.txt

Ruská revolúcia v roku 1917

Ruskú revolúciu vykonali sionistickí boľševici – s priateľskou podporou klanu Rockefellerovcov, ktorí na oplátku dostali ropné polia v Baku do ťažby. Tajné spojenectvo medzi oboma stranami trvalo až do konca 70. rokov, kedy boli dvaja zo štyroch bratov Rockefellerovcov poslaní do posmrtného života.

Podiel chazarských Židov vo vládnych úradoch bol medzi 80 a 100 percentami, tlač bola 100 percent v rukách chazarov. 1000-ročná vojna medzi Rusmi a Chazarmi, ktorí konvertovali na židovskú vieru, sa dočasne skončila v ich prospech.

S revolúciou a atentátom na cára zmizol zlatý poklad v Rothschildových trezoroch.
Leon Trockij, ktorého skutočné – židovské – meno bolo Bronstein, bol ženatý s pani Schiffovou, dcérou chazarského bankára Schiffa, ktorý sa priženil k Rothschildom.

Vymenovanie Adolfa Hitlera

sa na rozdiel od oficiálnej historiografie prezentuje inak: Na ceste do Európy sa jednému z bratov Rockefellerovcov zapáčil rakúsky vojak – a chcel ho dostať k moci, na jednej strane, aby oslabil silnú pozíciu Veľkej Británie v súvislosti so Saudskými ropnými vrtmi, na druhej strane, aby pokračoval komunizmus. Rockefeller založil IG Farben – a prostredníctvom nej financoval nacistické hnutie.
(Poznámka: železničné trate do koncentračných táborov v Osvienčime neboli bombardované, aby sa nezastavili kypiace zisky amerických akcionárov IG Farben.)

Hitlerove prezbrojenie zabezpečili dve najväčšie zbrojovky v Tretej ríši: továrne Ford (Henry Ford) a Opel (od roku 1929 General Motors = Du Pont). Ropa Tretej ríše pochádzala z Venezuely – z ložísk, ktoré využíval Rockefeller. V roku 1935 bol Nelson Rockefeller riaditeľom Crede Petrol Company vo Venezuele, 90% tejto ropy bolo určených na výstavbu Tretej ríše.
Hydrogenácia uhlia prebiehala v závode Leuna, ktorý postavil General Motors.
Adolf Hitler bol len niekedy neposlušnou bábkou vo svetovej (šachovej) partii.

Operácie: Sunrise, Overcast a Paperclip  1945

v období pred zinscenovaným konfliktom medzi východom a západom:

Tieto tajné operácie prebiehajúce na západnej aj východnej strane predstavujú technický základ pre „studenú vojnu“.
Takže pán Stonehouse tvrdí, že ruské antigravitačné platformy sú ďalším vývojom lietajúcich diskov v 3. ríši. Nútený odvod 100 nemeckých vedcov zo strany SU je oveľa menej známy ako zodpovedajúce americké paralely. Z jeho strany sa potvrdzuje aj mimozemský pôvod technológie 3. ríše. Gentleman z Erlangenu menom Henry Kissinger, ktorý je označovaný za komunistického špióna, je vymenovaný za člena operácie Paperclip.
Nasledujú ďalšie odkazy na kariéru pánov von Brauna, Dornbergera atď.
Nič však nenasvedčuje tomu, že by pokrok ruskej vesmírnej technológie v 70. rokoch mohol súvisieť so zajatím von Braunovho učiteľa Hermanna Obertha….

Po vojne bol Von Braun spolu s ďalšími 115 nemeckými vedcami prevezený do Fort Bliss v Texase – niekoľko kilometrov od White Sands, amerického centra pre vývoj vesmírnych technológií.
Dornberger bol odsúdený ako vojnový zločinec, ale neskôr bol na žiadosť von Brauna privezený do Spojených štátov. Jeho kariéra bola pôsobivá: konzultant CIA, konzultant „Sedem sestier“ a vedúci vývoja v Bell Aircraft. Podporoval Bell Aircraft pri vývoji „TAV“, nazývaného transatmosférické vozidlo, ktoré bolo testované v oblasti Area 51. Jeho špecialitou bol „jadrový pohon“.

Operácia Sunrise

…. bola podľa plukovníka Bo Gritza dohoda medzi Allenom Dullesom a Wiliamom Caseym (OSS, predchodca CIA), Sirom Wiliamom Stephensonom (Britská tajná služba) a von Gehlenom (Tajná služba 3. ríše proti SU) o vytvorení spoločného tajomstva služba (CIA).
Operácia Sunrise sa vyvinula do operácie Overcast, Paperclip, Bloodstone a Belarus – všetky projekty na integráciu bývalých nacistických štruktúr do amerických inštitúcií.
Názov Overcast pochádza z Camp Overcast vo Wright Fields, kde 350 nemeckých vedcov spolupracovalo na projekte s názvom „Prísne tajné“. Skutočnosť, že „Hangar 18“, známy zasväteným, sa tiež nachádza vo Wright Fields, umožňuje určité závery….
Gehlen, von Braun a Dornberger mali trvalý vplyv na americkú politiku. Vďaka svojim kontaktom s bývalými nemeckými vedcami v Sovietskom zväze mohol najmä von Gehlen poskytnúť najdôležitejšie tajomstvá o stave ruskej technológie ICBM – a zdokumentovať tak americký deficit.
4. marca 1946 bola operácia Overcast premenovaná na operáciu Paperclip, takže už neexistovali žiadne obmedzenia týkajúce sa času alebo počtu nemeckých vedcov.
Na záver pohľad na kariéru Otta von Bolschwinga, ktorý v roku 1939 vstúpil do Gestapa a pracoval pre nemecké oddelenia General Electric a Standard Oil. Zohral dôležitú úlohu pri financovaní „nacistov“ prostredníctvom Schröderovej banky v New Yorku – a bol v kontakte s Allanom Dullesom …..
Jeho postup v amerických firmách po vojne sa ukázal ako veľmi bezproblémový.
Studená vojna bola bitka nemeckých vedcov na americkej strane proti nemeckým vedcom na ruskej strane.

Rockefellerove plány na svetovú vládu v roku 1961

Skutočný vojenský lunárny program

V roku 1961 sa štyria bratia Rockefellerovci pustili do prepracovaného programu ovládnutia sveta, ktorého jadrom bolo zachytenie Mesiaca.
Na jednej strane by sa malo svetovej verejnosti predstaviť odzbrojenie, na druhej strane by malo na Mesiaci vzniknúť množstvo tajných amerických základní s časticovými zbraňami.
Jadrom tohto 16 rokov starého programu bol vývoj prísne tajných zbraní v podobe skutočného lunárneho programu – zbrojnej stanice s časticovým lúčom s čisto vojenským zameraním.

Keďže sa Zem otáča pod Mesiacom raz za 24 hodín, mohli by ste do jedného dňa zničiť akékoľvek požadované ciele na Zemi zbraňami s časticovými lúčmi. Tento projekt zostal skrytý aj pred členmi Kongresu, no bol financovaný z amerického „čierneho rozpočtu“.
Projekt Apollo slúžil len na zavádzanie verejnosti. „Pristátia na Mesiaci“ sa odohrávali výlučne vo filmových štúdiách.
Ústrednú úlohu v tomto kontexte zohrala tajná expanzia ostrova Diego Garcia v Indickom oceáne. K expanzii došlo v 70. rokoch 20. storočia.
Pôvodné obyvateľstvo sa presťahovalo na pevninu.
Oficiálne bol tento ostrov vyvinutý na námornú základňu, ale v skutočnosti sa počítalo s využitím ako vesmírne centrum, keďže tisíce kilometrov okolo tohto vzdialeného ostrova nebola žiadna obývaná zem.
Štart rakiet a iných lietajúcich objektov by sa dal z tohto ostrova lepšie utajiť ako z mysu Canaveral na Floride.
Od roku 1977 bol vyvinutý sovietsky systém Hviezdnych vojen, ktorý pozostával zo zbraní s lúčom nabitých častíc a lúčom neutrónových častíc. Podľa pána Betersa bol sovietsky systém roky pred americkým. Po porážke v roku 1977 nemali Američania nič porovnateľné, čím by sa mohli postaviť proti Sovietom.

Kubánska raketová kríza v roku 1962

V škole sme sa učili, že v roku 1962 Rusko nainštalovalo rakety na Kubu. Nám a Kennedym bola skrytá miera spoluúčasti bratov Rockefellerovcov pri schvaľovaní tohto plánu so Sovietmi.
Informácie vyplynuli z leteckých snímok, ktoré urobilo prieskumné lietadlo U-2.
Prezident Kennedy vedel o ruskej vojenskej slabosti na základe informácií poskytnutých ruským prebehlíkom plukovníkom Olegom Penkovským a varoval Chruščova, aby stiahol rakety. Keďže ten nebol v silnej pozícii s Kennedym, rakety boli stiahnuté.

Pán Kennedy však nebol informovaný o týchto skutočnostiach:
1. Rusi vytvorili novú zbraňovú technológiu, ktorej Američania nemali čím oponovať: technológiu skalárnych zbraní.
2. Miesto, kde boli odvezené jadrové rakety: do Guyany
3. Že čoskoro zomrie, keďže nemal v úmysle hrať hru s kubánskou raketovou krízou – a mal v úmysle okradnúť súkromnú Federálnu rezervnú banku o privilégiá, a okrem toho chcel skončiť zinscenovanú vojnu vo Vietname.
4. tajné spojenectvo medzi Rockefellerovcami a boľševikmi v ZSSR

V tom čase tajná aliancia Rockefeller/Soviet fungovala dobre a spoločné plány na riadenú jadrovú vojnu pokračovali. Hoci na oboch stranách panovali obavy, že by jeden z partnerov mohol toho druhého zradiť, k týmto pochybnostiam bolo ešte ďaleko. Rozšírenie sovietskej moci na úkor Spojených štátov bolo súčasťou plánu.
(Pozn.: Po zinscenovanej jadrovej vojne mala zrejme Rockefellerova OSN prevziať moc ako priekopník jednosvetovej vlády.)
Po skončení kubánskej raketovej krízy odišiel pán Rockefeller na štyri týždne na dovolenku na Krym počas Prezidenta Kennedyho v úrade.

Celkovo vzaté, kubánska raketová kríza bola len jedným – neúspešným – ťahom v Rockefellerovej hre o svetovládu.

Na inom mieste sa uvádza „Tragédia a nádej“, známe dielo s konšpiračným pozadím: Počas kubánskej raketovej krízy 144 rakiet Polaris s jadrovými hlavicami, 103 rakiet Atlas, 159 rakiet Thor, Jupiter a Titan a 1 600 rakiet B 52, bombardéry s dlhým doletom rozhodli o ruskom stiahnutí. Príďte na Kubu.

USA: Sovietsky zväz
1:0

skalárne zbrane

USS THRESHER a U-2

Keďže pre Chruščova počas kubánskej raketovej krízy nešlo všetko podľa plánu,
rozhodol sa použiť novo vyvinuté skalárne zbrane pred úplným nasadením.
10. apríla 1963 bola pomocou skalárnej EM húfnice určená a zničená poloha USS Tresher (atómová ponorka). Nasledujúci deň sa oslavoval pulzným výbuchom, ktorý spustil masívnu detonáciu južne od miesta, kde bol Tresher potopený. Táto skalárna húfnica strieľala v režime Pulse Destroy. Podvodná explózia spôsobila krátke vyvretie mohutného vodného hríbu vo výške asi 600 metrov. Vodný hríb spadol späť do oceánu a dokončil Chruščovov podpis.
Našťastie incident videla posádka okoloidúceho osobného lietadla.

Podvodná raketová kríza v roku 1971

Začala sa potopením kanadského rybárskeho trawleru pri kanadskom pobreží.
Niektorí potápači prehľadávali morské dno a náhodou objavili raketu umiestnenú v určitej hĺbke a pripevnenú k morskému dnu reťazami. V dôsledku toho bol NORAD informovaný a bolo objavených ďalších šesť rakiet. Takéto udalosti sa od verejnosti nedali očakávať. Tieto rakety s viacerými hlavicami boli zjavne vyvinuté a inštalované po kubánskej raketovej kríze – s vedomím Rockefellerov. Postupom času tieto rakety čoraz viac napádala slaná voda, objavovali sa prvé úniky a Rusi rakety likvidovali sami. USA sa tieto procesy snažili zvládnuť projektmi ako Sosus a Caesar.
S malým úspechom – od roku 1972 bola inštalovaná nová generácia rakiet.

Únos Patty Hearstovej

4. februára 1974 sa uskutočnila Rockefellerova operácia CIA. Na pozadí sa objavil fakt z minulosti, keď noviny koncernu Hearst informovali o prezradení jadrového tajomstva Sovietskemu zväzu Rockefellerovými bábkami.

Rockefeller chcel vydavateľskú skupinu rozbiť, resp. prebrať, pretože si myslel, že sa musí revanšovať.
Patty Hearst bola zavraždená po 24 dňoch a jej telo bolo spopolnené. Nahradila ju agentka CIA, ktorá potom páchala lúpeže ako „Tanja“ zo SLA (Symbionese Liberation Army = CIA). V rozhovore, keď bola „Patty“ prepustená, matka uviedla, že to nie je jej dcéra. 

kontrola mysle MK ULTRA

bola vždy testovaná na „dobrovoľníkoch“. CIA vyvinula pokročilé techniky ovládania mysle a zriadila štúdiá pre ľudí, ktorí chceli „schudnúť“ alebo „prestať fajčiť“. Miera úspešnosti týchto mentálnych „telocviční“ bola veľmi vysoká kvôli vysokému stavu techniky v psychologických kondičných technikách. CIA takto vždy dokázala nakresliť „vrahov“ alebo iných ochotných jednotlivcov. Z hľadiska CIA bolo toto pokusné morča veľmi ekonomickým a úspešným opatrením.


PB 20, 20. kazeta

Príprava na plánovanú prvú svetovú jadrovú vojnu alebo tretiu svetovú vojnu

Dr. Beter poukazuje na snahy o zmenu životných podmienok v USA tak, že prichádza do úvahy fúzia so Sovietskym zväzom.
V tejto súvislosti poukazuje na úlohu osobitne zriadených nadácií, ktoré boli oslobodené od zaťažujúcej dane z príjmu a iných daní. Tieto nadačné privilégiá sú zobrazené ako ultrakapitalistické.
Výsadu platenia daní majú predovšetkým ľudia s nízkymi príjmami.

Ďalej sa Dr. Beter venuje skutočnosti, že posledné veľké vojny v USA (Kórea, Vietnam, 1. svetová vojna, 2. svetová vojna) neboli vyhlásené za vojny, ale provokácie a vojnové udalosti podporovali vypuknutie vojny. Táto doktorova súčasná fáza je lepšia ako predvojnová a odkazuje na ruské plutóniové mraky.
K prvým útokom plutónia došlo v októbri, novembri a decembri 1976, pričom médiá vychvaľovali oblaky z čínskych jadrových experimentov ako rozptýlenie pre masy. Tieto úniky plynného plutónia boli uskutočnené ruskými ponorkami pri východnom a západnom pobreží USA a boli vykonané s vedomím a autoritou Rockefellerovcov.
O inštalácii ruských podvodných rakiet krátkeho doletu pri východnom pobreží USA sa bude diskutovať neskôr – rovnako ako o úspešnej likvidácii americkým námorníctvom. O niekoľko dní neskôr už Sovieti inštalovali nové rakety s jadrovými hlavicami – hra na mačku a myš sa začala.

mikrovlnná technológia

Zhodnotenie stavu techniky v mikrovlnnej technológii pre boj proti posádkam operujúcim pod vodou alebo na hladinách plavidiel. Prvé experimenty sa robili s tankermi a nákladnými loďami pri pobreží Ameriky. Sovietski vedci pred rokmi zistili, že dlhodobé vystavenie nízkym dávkam mikrovĺn má dlhý zoznam účinkov na ľudské správanie, od únavy po emocionálnu nestabilitu atď. Schopnosť rozhodovania a schopnosť sústrediť sa sú hlboko ovplyvnené.

Plážové tankery

15. decembra 1976 narazil libérijský tanker Argo Merchant na plytčinu pri Cape Cod, vylialo sa 7,5 milióna galónov ropy a spôsobilo najväčšiu ekologickú katastrofu v Spojených štátoch.
Objavili sa rôzne zvláštnosti: útesy Nuntucket boli dobre známe v lodnej doprave, loď bola niekoľko kilometrov mimo kurzu a správanie posádky bolo zvláštne. Po Argo Merchant nasledovala loď Grand Zenith a ďalšie nákladné lode.
Tieto mikrovlny, ktoré ničia mozog, sú opísané ako súčasť novej sovietskej zbrojnej technológie, s ktorou USA nemajú konkurenciu. Ukazuje sa rozpor medzi Rockefellerovo-boľševickým spojenectvom na jednej strane a túžbou oboch strán po dominancii na strane druhej.
Dr. Beter poukazuje na „Dohodu z červeného piatku“ z 1. októbra 1976 premiéra Geralda Forda na podnet Rockefellerovcov, ktorá schválila inštaláciu podvodných rakiet Rusmi. V Amerike sa používa výraz „brain scrambling“ (pomiešanie mozgu) – súvisí s miešanými vajíčkami = miešané vajíčka.

Bunker na ostrove Bartlet

Bol v súkromnom vlastníctve Rockefellerovcov a nachádzal sa v dohodnutej jadrovej bezpečnej zóne. Super tajný bunker bol de facto dôkazom atómovej bomby. Tí, ktorí sú oboznámení s procesmi, začali kupovať pozemky v príslušných štátoch Idaho, Montana, Oregon a Wyoming.

Zámerne boli vybrané federálne štáty severne od 45. stupňa zemepisnej šírky, keďže Sovietsky zväz leží na rovnakej zemepisnej šírke. Riziko kontaminácie SU rádioaktívnym prachom z atmosféry bolo príliš veľké, preto by mali byť obetované južné štáty USA. 95 % územia Sovietskeho zväzu sa nachádza severne od 40. rovnobežky.

V istom momente Američania objavili ruskú atómovú bombu pred Seal Harbour, letným sídlom Rockefellerovcov – takže bolo jasné, že Rusi sa nutne nechceli držať dohôd. Viac rakiet bolo rozmiestnených na nedohodnutých miestach.

Inscenovaná vojna na Blízkom východe v roku 1976

Mala začať 19.03.1976 jadrovým úderom proti ropným vrtom Saudskej Arábie – potom, čo Yamani kúpil a zaplatil 40% Aramco!!!!! Mala by. Manévre na oboch stranách egyptsko-izraelskej hranice znamenali začiatok tejto vojny.
V dôsledku toho bola eskalácia plánovaná pomocou špeciálne nainštalovaných podvodných rakiet. Zrejme tajná lunárna stanica USA mala pripraviť finále tejto vojny – úplné zničenie Sovietskeho zväzu!!
Poukazuje sa aj na skrytú americkú reakciu na podmorskú krízu: 14 masívnych ICBM spustených z morského dna – z ktorých každá má na palube desiatky nezávisle mieriacich vodíkových bômb. Počet týchto hlavíc je údajne dostatočný na zničenie všetkých najvyšších cieľov SU.
Dr. Beter výslovne poukazuje na to, že tieto rakety nie sú určené na ochranu občanov USA, ale sú pod Rockefellerovým velením a slúžia výlučne na zabezpečenie plánu prvej jadrovej vojny. 

Sú výlučne nástrojom na zabezpečenie snahy Rockefellerov o svetovládu.

Publikácie Dr. Betera sa zameriavajú výlučne na informovanie verejnosti o týchto plánoch, aby sa predišlo vypuknutiu vojny odstránením momentu prekvapenia. Ruské aj americké podvodné rakety sú súčasťou väčšieho plánu zinscenovanej 3. svetovej vojny.
Plánované vyhlásenie národného núdzového stavu je podobné ako z 27. mája 1941 v období pred druhou svetovou vojnou.
Dr. Beter zverejňuje súradnice 14 amerických superrakiet a čiastočne chybný stav s cieľom mobilizovať verejnosť proti vojne.

Rakety sú inštalované v hĺbkach od niekoľkých 100 m do 5 000 m, ale postupom času uniká stále viac rakiet.

Jedna svetová vláda

by mala byť pripravená v troch etapách:
1. etapa: vojny
2. etapa: partnerstvo USA – SU
posilnenie SU, oslabenie USA,
3. etapa: celosvetový komunizmus (= všetko patrí Rockefellerovi a Rothschildovi)

Ďalej by sa mal „Greenback“ vymeniť za nekonvertibilný „Redback“, USA by sa mali zmeniť na otrocký pracovný tábor.

Biologické zbrane a plutónium

sú uvedené a opísané inde.
Podľa neho stačí 30 gramov bacilov Q horúčky na zabitie 150 miliónov ľudí, ak sa primerane rozšíria a skoncentrujú. Ale s AP-7, jadrovým plynom, dva poháre stačia na zabitie 180 miliónov ľudí, jedna libra stačí na vyhladenie celého ľudstva.

24. marca 1976 bolo naplánované hromadné očkovanie proti prasacej chrípke, hoci neboli známe žiadne prípady prasacej chrípky. CIA zrejme chcela uskutočniť nové rozsiahle experimenty s biologickými zbraňami.

V júli 1976 CIA v spojení s KGB uskutočnila tajné chemické experimenty v Americkom kongresovom centre légií (akýsi domov dôchodcov). Obyvateľom boli podávané malé dávky plutónia a zirkónu. V dôsledku toho mnohí obyvatelia ochoreli a niektorí zomreli.

Paralelne boli ženy pracujúce na montážnej linke vystavené nesmrtiacim dávkam plutónia, kým sa u nich neprejavili príznaky rádioaktívneho ochorenia.

Pred poľnými skúškami sa tieto testy použili na určenie dávky chemikálií, aby sa vyvolali špecifické klinické obrazy.
Od 3. októbra 1976 ruské ponorky rozprašovali pozdĺž pobrežia látky obsahujúce plutónium.

V nadchádzajúcich voľbách sa o miesto viceprezidenta uchádzal Rockefeller. Po voľbách mal prebehnúť ponorkový útok látkami s obsahom plutónia, vyhlásiť národnú pohotovosť (=FEMA) a Rockefeller ako diktátor vládnuť USA. V dôsledku toho by mala byť zinscenovaná jadrová vojna.


PB, 21. kazeta

Dr. Beter opakuje plány na zinscenovanie jadrovej svetovej vojny, pričom poukazuje na jadrové bezpečné zóny koordinované s Rockefellerovcami. Prirovnáva to k druhej svetovej vojne, keď veliteľstvo spojeneckých bombardérov ušetrilo závody IG Farben vlastnené Rockefellerom – podobne ako závody Ford a závody Opel vlastnené General Motors.

Inde poukazuje na 14 amerických rakiet pod vodnou hladinou, ktoré môžu ovládať priamo Rockefellerovci. Dr. Beter tvrdí, že jeho odhalenia v jeho kazetách #14 a #15 pomohli zastaviť tento prekvapivý útok Sovietov. Poukazuje aj na extrémnu nedôveru medzi boľševikmi a Rockefellermi.

Odvoláva sa na predchádzajúce kazety, v ktorých poukazuje na skutočné dôvody prvej a druhej svetovej vojny a na úlohu Nemecka. Nemecko vidí ako pešiaka vo väčšej hre o medzinárodné dobytie. Prelomenie vlády Veľkej Británie bolo ďalšou súčasťou tejto hry.
Len tri desaťročia od začiatku 1. svetovej vojny do konca 2. svetovej vojny stačili na to, aby sa veľká časť svetovej ekonomickej sily dostala do rúk skupiny, ktorá tajne riadi Ameriku – Rockefellerovci.

CIA sa zmenila na kombinovanú supervojenskú a tajnú políciu riadenú výlučne jednotlivcami lojálnymi Rockefellerovcom a nie štátu. To je v úplnom rozpore s chartou CIA a ústavou USA.
Poukazuje na atentát na Johna F. Kennedyho ako na úspešnú operáciu CIA a aféru Watergate s cieľom vyhnať Nixona ako operáciu CIA.

Plážové veľryby

Hovorí tiež o uviaznutí stáda 120 veľrýb na pláži v Jacksonville na Floride. Oficiálne by sa tento proces len ťažko dal vysvetliť, ale Dr. Beter poukazuje na jeden z podvodných medzikontinentálnych balistických zbraní, ktorý bol netesný a nefunkčný.
Dokonca aj sprevádzanie veľrýb späť do mora bolo zbytočné, pretože veľryby sa okamžite vrhli späť na pevninu.
Vyšetrovanie mŕtvych veľrýb viedol Smithsonov inštitút na všetky obvyklé druhy parazitov. Ale skutočný výsledok vyšetrovania, extrémne vysoká hladina plutónia v pľúcach, bol samozrejme utajený.
Chybná raketa č. 8 spôsobila rozsiahlu kontamináciu priľahlých morských oblastí plutóniom.
Opakovane sa odvoláva na vypúšťanie plynov obsahujúcich plutónium ruskými ponorkami pri pobreží USA. Odhaľuje sa štvrtý útok 25 ponoriek 3. februára 1977 a piaty útok 30 ponoriek 24. februára 1977 pri západnom pobreží USA. Dr. Beter vytvára priame spojenie s „chrípkovými epidémiami“.

Dr. Beter porovnáva úlohu Ameriky s úlohou Nemecka v dvoch svetových vojnách predtým.


PB 22, 22. kazeta

Dr. Beter odhaľuje neúspešný pokus Nelsona Rockefellera stať sa viceprezidentom USA prostredníctvom uplatnenia 25. dodatku k americkej ústave v júni 1975.
Ak by boli aplikované zákony FEMA a úradujúci prezident bol odvolaný, okamžite by bol vyhlásený za diktátora USA. Úsilie Nelsona Rockefellera môže priamo súvisieť s dvoma pokusmi o atentát na prezidenta Forda 5. a 22. júla 1975 obeťami ovládania mysle, ktoré boli naprogramované na tieto útoky.
Oba útoky zlyhali, jeden vďaka zásahu tajného zamestnanca CIA.

Zlatý podvod Fort Knox

Dr. Beter k zlatému podvodu vo Fort Knox pred veľkou kontrolou zlata šiestimi členmi Kongresu, senátorom a 100 zástupcami médií. Toto bolo zvolané rôznymi indíciami o zmiznutí veľkej časti zlata amerického ministerstva financií.
Táto kontrola podľa plánu neviedla k žiadnym novým záverom a očividná lúpež zlata nebola odhalená.
Ďalej, existenciu ďalšej veľkej centrálnej klenby pokladnica zatajila, existujú predpoklady, že táto klenba zohrala ústrednú úlohu pri lúpeži zlata.

Inde Dr. Beter zastupuje pozíciu Indiry Gándhíovej. V júli 1975 ho v médiách vykreslila veľmi negatívne vláda USA v období pred snahami ísť do vojny a de facto ovládnuť krajinu – ako kedysi Veľká Británia. Pani Gándhíová chcela zachovať nezávislosť Indie – pri tomto pátraní zničila projekt CIA, ktorý mal zabezpečiť ovládnutie Indie do piatich rokov. Neúspechy s indickým prevzatím spôsobili oneskorenia v iných Rockefellerových plánoch.
Dr. Beter opakuje existujúce plány na spustenie veľkej ázijskej vojny pred začiatkom americkej vojny.
Neúspech útoku na stretnutie ministrov OPEC vo Viedni v decembri 1975, ktorý vykonali platení teroristi, sa uvádza ako jeden z dôvodov oddialenia vojny na Blízkom východe v období pred jadrovým konfliktom.
Na stretnutí mali byť zavraždení niektorí ministri, čo viedlo k napätiu na Blízkom východe a k začiatku blízkovýchodnej vojny. Väčšina ministrov však utiekla – a zodpovedného šéfa CIA Richarda Welcha v Aténach zavraždila CIA v januári 1976, pretože sa mu to nepodarilo, keďže tento proces mal prvoradý význam.
No na obzore sa začali objavovať ďalšie temné mračná, keďže vzťahy medzi boľševikmi a Rockefellermi vždy sprevádzala istá nedôvera. Vždy existoval strach, že jeden prekoná druhého, ako to bolo v prípade paktu Hitler-Stalin.
Spravodajské agentúry zistili, že dve jadrové zbrane boli náhodne nainštalované v blízkosti Seal Harbor, Rockefellerovho letného sídla – udalosť, ktorú možno len ťažko považovať za náhodu. Napriek tomu Rockefellerovci dôverovali v dlhodobú stabilitu ich vzájomného vzťahu.

Dr. Beter hovorí o zásluhách Jacka Kennedyho, ktorý svojím prispením k zmierneniu kubánskej raketovej krízy spolu s Johnom F. Kennedym zabránil útoku na USA. Zaujímala ho len bezpečnosť občanov USA, nie však záujmy Rockefellerovcov na ovládnutí sveta. Asi rok po skončení kubánskej raketovej krízy Jacka zavraždila CIA.

Dr. Beter súčasný počet namontovaných jadrových zbraní (rakiet a mín): 372 kusov, vrátane 158 vo vodách USA. Dáva tiež 29 rakiet pre Veľkú Britániu, 11 pre Kanadu, 3 pre Francúzsko, 5 pre Holandsko, 6 pre Nemecko, 7 pre Nórsko, 6 pre Švédsko, 7 pre Austráliu, 19 pre Japonsko atď.

Mao bábka

Na konci tejto kazety je niekoľko komentárov k téme Číny.

Poukazuje na vraždu 60 miliónov Číňanov pod vedením Mao Ce Tunga, ktorý sa pripravoval na prácu pre Rockefellera/Rothschilda na Yale University v Šanghaji. Kniha vydaná v Izraeli uvádza jeho pravé židovské meno…
Ďalších 40 miliónov úmrtí je opísaných v knihách van Helsinga v 80. rokoch.

Citát Davida Rockefellera: „Sociálny experiment v Číne pod vedením vodcu Maa je jedným z najdôležitejších a najúspešnejších v histórii ľudstva.“
Tento náznak by mal stačiť, že v koláči mali prsty aj Mao, Rockefeller a Rothschild.
(Poznámka: CIA stála aj za tyranom Pol Potom v Kambodži, tyrana zvrhli „zlí“ Vietnamci po tom, čo nechal vyvraždiť tretinu svojho ľudu. Paralely s Treťou ríšou sú desivé.)


PB 23, 23. kazeta

Tak ako bol v USA „zhodou okolností“ presne šesť mesiacov pred útokom na Pearl Harbor vyhlásený výnimočný stav, Carter, Rockefellerova bábka, nechal 20. apríla 1977 vyhlásiť nové revolučné energetické zákony – ešte pred plánovaným nedostatkom ropy, v súvislosti s vojnou na Blízkom východe. Okrem toho sa vydali politicky žiadané publikácie, ktoré odhadovali svetové zásoby ropy ako oveľa nižšie, než v predchádzajúcich publikáciách.
Je úžasné, ako rýchlo sa to všetko zbehlo.

Medzitým CIA – 100-percentný nástroj Rockefellerovcov – urobila všetko, čo bolo v jej silách, aby rozdúchala napätie na Blízkom východe.

Rezignácia izraelského premiéra Rabina v roku 1977 a rezignácia britského premiéra Wilsona v roku 1976 priamo súviseli s vojnovými plánmi: ani jeden z nich nesúhlasil.
Peter Beter rozpracúva misiu bábok Lenina a Trockého pri prevrate v Rusku v roku 1917, ktorý naše historické knihy označujú ako revolúciu.

Ruskí Rockefellerovci: Sága o Nobelovej rodine a ruskom ropnom priemysle 


(Poznámka: Tento prevrat priamo súvisí s 1000-ročnou vojnou medzi -skutočnými- Rusmi a – Chazarmi, ktorí konvertovali na judaizmus. Takže v roku 1917 vyhrali Chazari nad Rusmi, v roku 1977 sa konštelácia opäť otočila.)
Najprv Trockij a Lenin zničili ruské ropné rafinérie, výrobné zariadenia, tankery atď., aby o niekoľko rokov neskôr privítali Rockefellera, aby sa zmocnil zariadení a opravoval ich. Od tej chvíle bola takmer všetka ropa opúšťajúca Sovietsky zväz dodávaná spoločnosťou Standard Oil v tankeroch a potrubiach a predávaná pod rôznymi názvami – s obrovským ziskom!
Kontext je súvisle prezentovaný v odporúčanej knihe: Ruskí Rockefellerovci – Sága o šľachtickej rodine a ruskom ropnom priemysle.

Ďalším cieľom, o ktorom sa diskutovalo, bolo jadrové zničenie Panamského prieplavu ruskými jadrovými mínami – ako odôvodnenie ďalšieho prideľovania zásob ropy a potravín.
Ďalším opatrením na obmedzenie zásobovania potravinami je zintenzívnenie sucha v USA – spôsobené sovietskymi manipuláciami počasia, odstrelmi priehrad a prepadom hladiny podzemnej vody v oblastiach s intenzívnou produkciou ropy.
Všetky spomenuté opatrenia slúžia jedinému cieľu: nastoleniu diktatúry v USA.

Podvodná kríza predstavuje podstatnú časť ruského námorného plánu s ohľadom na USA a dosiahnutie svetovej nadvlády.
Ďalšou strategickou súčasťou je ruský spätný bombardér, ktorého americký náprotivok, bombardér B-1, nie je v súčasnosti ešte dokončený. Bol.
Zatiaľ čo americké námorníctvo má prevažne obranný charakter a je primárne zamerané na zabezpečenie obchodných ciest, Dr.Beter predpokladá, že ruské námorníctvo má prevažne útočný charakter.
Ďalší rozdiel je v štruktúre oboch námorných jednotiek: americké námorníctvo je postavené okolo základných lietadlových lodí, zatiaľ čo ruské námorníctvo je postavené okolo ponoriek.

Ďalej Dr.Beter odhaľuje rôzne útoky SU v podobe oblakov plutónia uvoľneného zo špeciálnych kontajnerov pri pobreží. Tieto útoky boli vykonané na východnom a západnom pobreží a médiá informovali, že za desiatky úmrtí je zodpovedná epidémia legionárskej choroby.

Dr. Beter tiež odhaľuje podmorské rozmiestnenie amerických ICBM v Atlantiku aj Pacifiku. Pri rôznych raketách však došlo k úniku, takže väčšina zo 14 rakiet, ktoré existovali v januári 1977, bola nefunkčná.

Vo svojom treťom príspevku tejto 23. kazety Dr. Beter opisuje osud generála Browna, najvyššieho vojenského dôstojníka v Spojených štátoch. Ten nezávisle nariadil čiastočnú evakuáciu existujúcich podvodných rakiet – a preto bol v médiách roztrhaný a neskôr na pokyn Rockefellerovho klanu umiestnený do domáceho väzenia.
Jeho snahy v auguste/septembri 1976 zlikvidovať desiatky jadrových rakiet si mohli vyžiadať životy miliónov Američanov, keď pomohol vyhnúť sa ruskému útoku.

PB 24, 24. kazeta

Podmorská kríza 1976/1977

Podmorská kríza podľa Petra Betera v spomínaných rokoch eskalovala v podobe rozmiestnenia desiatok rakiet s jadrovými hlavicami najskôr v pobrežných oblastiach USA a neskôr aj vo Veľkých jazerách. V tom istom čase boli ďalšie stanice rozmiestnené v blízkosti európskeho a afrického pobrežia, no pozornosť bola zameraná na USA. Kvôli tajnému spojenectvu medzi Skalistými horami a Sovietmi nepodnikla americká vláda pod vedením Rockefellera žiadne kroky proti sovietskej agresii, ktorá zahŕňala rôzne stratégie.

Inscenovaná vojna na Blízkom východe v roku 1976

Peter Beter spomína prípravy Rockefellerovcov v marci 1977 na zinscenovanie vojny na Blízkom východe, ktorá prerastie do veľkej vojny. To by malo priniesť základ Nového svetového poriadku v obmedzenej jadrovej svetovej vojne.
Na jar 1977 sa na Sinaji začali manévre Izraela a Egypta, ktoré západné médiá držali v tajnosti. Predtým Nelson Rockefeller navštívil izraelského vodcu, aby dokončil podrobnosti.
Jediná vec, ktorá sa stala známou v západných médiách, bola havária izraelského útočného vrtuľníka, pri ktorej zahynulo 56 Izraelčanov.

Po eskalácii medzi Izraelom a Egyptom mali americké jadrové rakety umiestnené na Sinaji odstaviť arabské ropné polia ako zámienka pre energetickú krízu v Európe a USA.
Na tento účel boli na Sinaji umiestnené americké bojové lietadlá F-15 – vybavené príslušnými jadrovými výbušnými zariadeniami. Výbušné zariadenia predstavujú kvázi mini jadrové zbrane s polomerom ničenia až 400 metrov.

Ghadafi

Jedinou výnimkou by boli líbyjské ropné polia, keďže Líbya bola z veľkej časti pod kontrolou CIA. Dr. Beter hovorí, že Ghadafi bol vycvičený Rockefellermi a privedený k moci štátnym prevratom v roku 1984 – pozri tiež Šaha, Chomejního, Hitlera, Maa atď., atď.

Po niekoľkých mesiacoch ropnej krízy by Sovieti v spojení s Rockefellerovcami mohli bez odporu napadnúť Európu – európske zásoby ropy by sa vyčerpali po 60-90 dňoch. V USA by prísny prídel energie mal eskalovať na stav núdze.
Medzi podvodnou krízou a tajným mesačným programom, od ktorého malo Apollo odviesť pozornosť, existuje súvislosť:
Vojna na Blízkom východe mala začať 3. svetovú vojnu, sovietske podvodné rakety mali zasiahnuť USA, tajné mesačné stanice mali zasiahnuť a zničiť ZSSR!

Bomby v priehradách

Veľké množstvo ruských jadrových mín bolo prevezené kamiónmi do USA cez rôzne hraničné priechody s Kanadou za účelom ich uloženia vo veľkom množstve do priehrad, nádrží a pod. Peter Beter uvádza desiatky priehrad, ktoré boli vybavené jadrovými mínami.

Sovietske podvodné bomby

Na Filipínach nainštaloval ZSSR sedem najťažších vodíkových bômb v rozsahu gigaton.
Filipíny sú v oblasti najväčších seizmických zlomov, ťažké jadrové výbuchy môžu vyvolať extrémne otrasy v celej tichomorskej oblasti.
Vy ZSSR ste jediný národ s vodíkovými bombami nad 50 gigaton TNT.
Výbušná sila je teda v rozsahu 50 000-krát vyššia ako pri bombe v Hirošime – myslite na to: jedna bomba.
Na absolútne zabezpečenie devastácie amerického západného pobrežia bolo z pobrežia zhodených ďalších sedem vodíkových bômb.
Reprodukcia jednotlivých súradníc štrnástich bômb je dnes zbytočná.

Odolnosť voči umiestneniu rakiet pod vodou bola evidentná len vo Veľkej Británii: 28 z 29 nainštalovaných rakiet bolo odstránených po oznámení súradníc kráľovským námorníctvom. Veľká Británia tiež ťaží z ropných polí v Severnom mori. Okrem toho bolo odstránených sedem z ôsmich nainštalovaných bômb v Južnej Afrike. Predtým prezentovaná príležitosť pre USA odhaliť zločiny ZSSR prišla s incidentom v Chesapeak Bay. Na ruskej ponorke na inštaláciu rakiet s dizajnom odpudzujúcim sonar sa stala nehoda, ktorá mala za následok smrť všetkých pasažierov. ZSSR však namiesto toho, aby sa táto ponorka ukázala svetu, bol odtiahnutá a táto nevítaná pravda bola pred svetovou verejnosťou utajená – na pokyn Rockefellerovcov.
Zdá sa, že existencia tohto procesu je zdokumentovaná v médiách.
Podobný proces sa údajne odohral aj v Folder Fjord v Nórsku: Nórsko identifikovalo ruskú ponorku a fjord zablokovalo. Napriek tomu bolo ponorke umožnené uniknúť, aby nedošlo k provokácii verejnosti a ZSSR.

Plán bol použiť exekutívne nariadenia 11490 a 11921 na vyhlásenie výnimočného stavu a využitie diktátorských právomocí prezidenta na pozastavenie činnosti Senátu a ústavy.
EO 11921 špeciálne podpísal prezident Ford v júni 1976…

Ale prečo vtedy nebola vojna?

Dôvodom bola zrejme zmena moci v Sovietskom zväze: Boľševikov = Chazarov = Rothschildovcov nahradili relatívne mierumilovní noví vládcovia Kremľa = nie Židia, ale Rusi. Títo noví vládcovia Kremľa nemali žiadne väzby ani na Rockefellerovcov, ani na Rothschildovcov.

A bitka na Mesiaci sa skončila proti Američanom, pozri neskôr…

Ruská triáda zbraní Star Wars

1. časť triády

V septembri 1977 začali Rusi inštalovať pilotované vražedné satelity nazývané Cosmic Interceptors, vyzbrojené zbraňami s nabitými časticami.
Do apríla 1978 sa ich na obežnú dráhu dostalo 36 a výsledkom boli zničené všetky americké špionážne satelity a satelity včasného varovania. Boli to prakticky pilotované satelity, ktoré boli spočiatku vybavené neutrónovými zbraňami.
17. júla 1977 bol Cosmos 929 vypustený na obežnú dráhu ako prvý „Interceptor“, ktorý sa úspešne zúčastnil bitky o Mesiac.
Neskôr nasledujúci Cosmos 954 musel neskôr núdzovo pristáť v Kanade, kapsulu mohli bez prekážok získať Rusi.

2. časť triády
Druhú časť triády predstavovali trvalo inštalované mesačné základne, ktoré boli vybavené podstatne výkonnejšími časticovými zbraňami. Tie boli dokončené po zničení amerických staníc. Nie je známe, či tieto stanice ešte dnes existujú. Desať ruských staníc bolo dokončených 30. októbra 1977.
Nedá sa vylúčiť, že tieto stanice boli v zrážkach s „treťou veľmocou“ v nevýhode, keďže takýto rozpad ZSSR by bol inak nemysliteľný.

3. časť triády
Ide o takzvané kozmosféry, teda vesmírne stanice voľne sa pohybujúce v priestore, ktoré boli neskôr poháňané elektrogravitáciou.
Tretia generácia kozmosfér, už oveľa väčších a využívajúcich elektromagnetický pohon namiesto raketového, sa začala vyvíjať v apríli 1981.
Tieto kozmosféry boli podľa všetkého zodpovedné za zničenie dvoch komunikačných satelitov bezprostredne po štarte v marci 1984. NASA mala problém zotaviť sa zo straty dvoch vysoko spoľahlivých satelitných rakiet PAM-D.

Od roku 1982 sa používali obrovské obrovské kozmosféry s užitočným zaťažením až 50 ton, čo je oveľa lepšie ako americké raketoplány. Veľkosťou dokonca prekonali nemecké zeppeliny z 30. rokov minulého storočia.

Vysoký náskok ruskej vesmírnej techniky spája doktor Beter s menom Petra Kapitsu – kolegu Wernera von Brauna a Herrmanna Obertha, učiteľa Wernera von Brauna. Obe fungovali na ruskej strane a rovnako ako v USA sa ruské satelity z veľkej časti pestovali na nemeckej pôde.

Ruská obrana

Podľa autora knihy „Vesmírna špionáž a národná bezpečnosť“, pána Keegana, majú Rusi v oblasti Moskvy 75 bunkrov, celkovo 160 bunkrov v 70. rokoch – rozmiestnených po celom Sovietskom zväze. Vraj by tam mal byť priestor pre 160 miliónov ľudí, bunkre sú chránené 30 m betónu a nad nimi je niekoľkonásobná výplň.
Jadrová vojna sa zdá byť pre Sovietsky zväz uskutočniteľná a životaschopná. Od roku 1972 sú komunikačné siete a veliteľské centrá a obilné výťahy pochované hlboko pod zemou.

V roku 1968 Sovieti vo svojej vojenskej stratégii vyhlásili, že dosiahli 100% obranu – a Západ nie. Hovorili pravdu. Dr Edward Teller v roku 1987 povedal: „Sovietsky zväz má dnes monopol na obranu a chcú si ho ponechať. V civilnej obrane sme neurobili prakticky nič.“ Povedal tiež, že Sovieti za posledných 10 rokov zdokonalili svoje laserové zbrane a teraz majú lasery, ktoré sa pri streľbe na vzdialenosť viac ako 1 000 míľ šíria len 5 stôp. Rusi boli vo svojom úsilí úspešní a v roku 1972 na stretnutí komunistickej strany v Prahe Brežnev vyhlásil, že Sovieti ovládnu svet do roku 1985. Spresnil, že budú ovládať 90 % pevniny, oceánov, vzdušného priestoru a vesmíru, a tiež povedal, že budú kontrolovať, nie napádať alebo dobývať.

Prvá sovietska hrozba – bitka, ktorá nebola nikdy vybojovaná.

V Audiobrief #14 a #15 v júli 1976 Dr. Beter podal spravodajské informácie o plánovanom sovietskom útoku podvodnými raketami krátkeho doletu. (Pamätáme si správy Reinholda Schmidta z roku 1958, vesmírny let s UFO tretej mocnosti). V čísle 15 uviedol súradnice 64 rakiet, ktoré boli nainštalované až do tohto bodu. Je pochopiteľné, že tieto vyhlásenia vyvolali šok cez vládu, no verejná tlač dokázala o tejto téme mlčať. Na stretnutí s generálom Brownom v septembri 1976 boli odhalené súradnice ďalších 48 rakiet.

Dr. Beter ďalej odhaľuje existenciu ďalších ruských rakiet stredného doletu umiestnených pod vodou v blízkosti Guyany, ktoré sú vybavené jadrovými hlavicami, neboli z neznámych dôvodov nikdy použité. Po kubánskej raketovej kríze boli rozobrané rakety tajne prestavané v džungli Guayany s vedomím Rockefellerovcov. V období pred týmto nasadením Rockefellerovci ohlásili „socialistickú“ zmenu vlády.

Proti nim stálo množstvo amerických rakiet dlhého doletu s viacerými hlavicami umiestnenými aj pod vodou, o ktorých verejnosť nikdy nevedela. Tieto neboli nikdy použité.

Prvá bitka Star Wars

Vesmírne preteky sa zaoberali dvoma problémami:
Dokázal by Rockefeller dokončiť svoju americkú tajnú lunárnu základňu skôr, ako ruské kozmosféry s ľudskou posádkou vyzbrojené lúčmi častíc? Približne v rovnakom čase boli zriadené americké stacionárne mesačné stanice, zatiaľ čo Rusi uprednostňovali mobilné kozmosféry.
20. septembra 1977 sa uskutočnil prvý test ruskej kozmosféry proti americkému špionážnemu satelitu umiestnenému nad Petrozavodským observatóriom: test bol úspešný, satelit sa rozpadol, z dôvodu čoho sa začali hviezdne vojny.

Výbuch amerického satelitu bolo možné pozorovať z Helsínk, objavili sa správy o „pozorovaní UFO“.
V 27. správe bol 18. októbra 1977 zostrelený oficiálny civilný americký Skylab. Oficiálne vyhlásenia týkajúce sa de-orbity v nasledujúcich týždňoch slúžili na zakrytie.
24. septembra 1977 boli britské a francúzske rybárske plavidlá vytlačené z Barentsovho mora, zatiaľ čo ruské rybárske plavidlá museli opustiť európske vody.

Do 26. septembra boli americké časticové zbrane takmer funkčné, každá hodinová výhoda pre oboch protivníkov bola nanajvýš dôležitá, ale už bolo neskoro.

CIA A NACISTICKÁ SPOLUPRÁCA OHROZENÁ. 
NEMECKÍ VEDCI VYUŽÍVAJÚ TECHNOLÓGIU TESLU NA KONŠTRUKCIU „LIETAJÚCICH TANIEROV“ Krátko po ukončení bojov, ktoré uzavreli druhú svetovú vojnu, boli stovky bývalých nacistických členov a členov SS tajne prepašovaných do Ameriky, aby tam pracovali na vojenských a vesmírnych programoch. 
Zamestnávali ich takmer všetky spoločnosti vojensko-priemyselného komplexu, vyvíjali bomby, rakety, lietadlá a pokročilé pozemné vozidlá. 
Mnoho bývalých nacistov odišlo pracovať pre CIA a skutočne vytvorili základ tejto agentúry, pretože viedli presné záznamy o svojich nepriateľoch (Rusko) a CIA od nich tieto znalosti a kontaktné informácie kúpila. 
USA aj ZSSR primerane využívali technológie Tesly na vytváranie zbraní a komunikačných zariadení, o ktorých sa predtým ani nesnívalo, vrátane – ak sú záznamy pravdivé – platforiem leteckých diskov alebo „lietajúcich tanierov“. 
Spravodajské záznamy ukazujú, že nemeckí vedci postavili a testovali niekoľko rôznych typov lietajúcich diskov. 
Kompletné plány jedného typu boli zachytené v automobilke BMW v Prahe na sklonku vojny. 
OHEŇ Z NEBA odhaľuje, ako sa to všetko stalo a s akými dôsledkami musíme dnes všetci žiť. Vysvetľuje tiež okolnosti, za ktorých boli výskumníci UFO a verejnosť vmanipulovaní do určitých vzorcov viery, vrátane aspektov fenoménu únosu, ktorý využíva vysoký stupeň kontroly mysle. 

27. septembra 1977 sa začala takzvaná „Bitka o Harvest Moon“. V rozbehu USA – pod záštitou Rockefellerovej skupiny – zriadili svoje mesačné základne, z ktorých sa mala zinscenovať tretia svetová vojna.
Rusi nainštalovali svoje vlastné extrémne silné časticové zbrane do svojich desiatich mesačných základní a začali ostreľovať americké základne spôsobom Star Wars. Okrem toho došlo k bombardovaniu neutrónovými lúčmi zodpovedajúcimi kozmosférami s ľudskou posádkou (kvázi vražednými satelitmi).
Pri tomto útoku prišli vo veľkom počte o život americkí astronauti. Od októbra 1977 všetky americké satelity včasného varovania a pozorovania postupne zmizli z nebeskej klenby a americká obrana bola v tomto bode mimo prevádzky.
Ako náznak správnosti týchto tvrdení treba poukázať na prerušenie celého programu Apollo, ktorý slúži na klamanie verejnosti – napriek štyrom ďalším existujúcim raketám s kapsulami bez oficiálneho zdôvodnenia!!!!!

Apollo:
V tomto bode by sa mala prediskutovať úloha misií Apollo: Všetky pristátia na Mesiaci boli fiktívne a slúžili na odvrátenie pozornosti verejnosti od skutočných misií na Mesiac, ktoré boli čisto vojenského charakteru. Množstvo rozporov údajných misií Apollo sa zdá nevyčerpateľné:
– stopy pristátia v prachu – po vypnutí pristávacích trysiek, ktoré na zemi spôsobili, že celé betónové dosky zmizli v prúde trysiek.
– chýbajúce vysoké skoky len na 16% zemskej gravitácie
– chýbajúce hviezdy v pozadí na „záberoch na mesiac“
– dvojité tiene mnohých objektov na Mesiaci – spôsobené rôznymi reflektormi v štúdiu
– mávanie vlajkou na Mesiaci
– chýbajúci „efekt Michelin man“ skafandrov – kvôli rozdielu tlaku skafandrov vnútri/vonku by astronauti museli vyzerať ako balóny
– rôzne obrázky na reflexných priezoroch kozmonautov vykazujú nezrovnalosti


Ale sovietsky útok sa odohral aj na Zemi:
Od 21. decembra 1977 boli veľké sýpky na Stredozápade explodované sovietskymi jadrovými mínami, ktoré mohli byť vo veľkom počte zasypané v USA. Oficiálne oznámenia – deflagrácia spôsobená obilným prachom – len rušia, keďže regulácia vlhkosti v skladoch bola v tom čase na špičkovej úrovni.

Koncom roku 1977 a začiatkom roku 1978 sa vyskytli rôzne atmosférické „tresky“, ktoré nebolo možné pripísať prelomeniu zvukovej bariéry zrýchľovacími tryskami.
Nikdy neexistovalo uspokojivé vysvetlenie tohto javu. Tento útok mal vyjadriť prítomnosť ruských kozmosfér.(#31)
Navyše, priehrada Toccoa bola vyhodená do vzduchu mínou, aby sa zvýšil tlak na USA, aby vstúpili do rokovaní o Salt II a odzbrojili svoje jadrové hlavice na silu.(# 31)

Dohoda Salt II

Podpis Jimmyho Cartera na dohodách Salt II schvaľuje, Dr. Peter Beter dal na roveň kapitulácii.
7. októbra 1977 zamierila armáda stoviek ruských ponoriek do USA.
9. októbra 1977 odletel britský minister zahraničných vecí Owen do Moskvy, 14. októbra 1977 sa „diplomatickými kanálmi“ uskutočnila americká kapitulácia, ktorá bola ratifikovaná formou Dohody Salt II.
18. októbra 1977 spôsobili mesačné časticové lúče rôzne „letecké zemetrasenia“.
Krátko na to bol Skylab vyslaný do večných lovísk ruskou kozmosférou. Neskoršie americké vysvetlenia predstavovali jedinú dezinformáciu.

Odzbrojenie Američanov bolo skutočné, Rusi zjavne žiadne skutočné odzbrojenie nerobili, Američania nevykonávali žiadne kontroly. 

Sovietsky zväz de facto dosiahol totálnu vojenskú nadvládu nad svetom, ale zatiaľ sa zdržal vojenských dobrodružstiev. Výsledkom bolo, že celé NATO zmutovalo na vojenského trpaslíka, ktorý bol vojensky odsúdený na bezvýznamnosť.

Okrem toho sa oko cyklónu pri Indii dostalo pod ruskú paľbu, čo malo za následok bleskový príliv na indickom pobreží s mnohými obeťami. Devastácia týchto mimoriadne silných prílivových vĺn je označovaná ako mimoriadne deštruktívna.
Ďalšími aspektmi tejto skrytej vojny je umiestnenie kobaltových atómových bômb v oblasti kontaktu medzi kontinentálnymi platňami, ktoré by mali vyvolať zemetrasenia v požadovanom čase.

Streľba z viacerých lunárnych časticových zbraní počas zaostrenia údajne vyvoláva efekt vodíkovej bomby. V rozostrenom stave môžu vzniknúť „vzduchové otrasy“, teda tieto silné vzdušné tresky, o ktorých informovali aj nemecké médiá.

geofyzikálna vojna

Vo zvukovom liste #24 pán Beter odhalil začiatok sovietskeho programu vedenia geofyzikálnej vojny odpaľovaním jadrových bômb na strategických pozíciách, aby sa vytvorili umelé zemetrasenia a odpružené vlny. Tak boli okrem siedmich superbômb zverejnené aj súradnice 10 nových kobaltových bômb. Odvtedy boli nastražené desiatky ďalších bômb a niektoré odpálené. Veľkosť zemetrasení sa môže meniť v dôsledku rôznych úrovní prítomného napätia, ktoré sa potom vybíja.
V mnohých prípadoch je však magnitúda zemetrasenia okolo 6,5 stupňa Richterovej stupnice, čo je dostatočné na vážnejšie škody na súši. Mimoriadna zhoda toľkých otrasov rovnakej sily sa však v správach zvyčajne prehliada. Zvláštna hustota takýchto otrasov sa vyskytla 9. apríla 1977, v tento deň SU odpálila štyri výbušné zariadenia v priekope Nových Hebríd až po Aleutskú priekopu vzdialenú asi 1000 míľ. Všetky zemetrasenia boli v rozsahu od 6,5 do 6,8.
2. septembra 1977 Leonid Brežnev vo svojom prejave spomenul svoju nádej, že všetky jadrové testy, vrátane všetkých podvodných, budú čoskoro ukončené.
Ale potom, čo Spojené štáty začali vzdorovať dohode Salt II, pre istotu odpálili pri ostrove Adak na Aleutských ostrovoch ďalšie výbušné zariadenie – ako obvykle, merajúce 6,5 stupňa Richterovej stupnice.

Manipulácia s počasím a ruská požiadavka na zásielky obilia

#31 zvuková nahrávka uvádza tiež umelo vyvolané prúdy teplej vody v Pacifiku vytvorené sovietskou špičkovou technológiou na účely manipulácie s počasím. Konkrétne ide o dva „horúce miesta“ v mori, ktoré vytvorila kozmosféra a sú zodpovedné za El Nino.
Účinok prírodných tornád by sa mal týmto spôsobom zosilniť.
Treťou vetvou triády vesmírnych zbraní boli zbraňové platformy = kozmosféry.
Boli poháňané jadrovou energiou, boli neviditeľné pre radar a mohli vzdorovať gravitácii.
Ich časticové zbrane boli 100-krát slabšie ako tie na Mesiaci.

Zjavne reprezentácia veľmoci USA „v médiách“ nie je nič iné ako mediálne odvádzanie pozornosti od totálnej porážky USA v tých časoch.

Dve časticové zbrane umiestnené na Mesiaci namierili do tornád a vystrelili. Teraz boli nad cieľom štyri kozmosféry, boli v rohoch štvorca 800 míľ na strane, vo výške 100 míľ. Očakávala sa oveľa vyššia presnosť lunárnych základní, ale pre istotu boli nad cieľom nainštalované kozmosféry.
Potom mesačné zbrane vystrelili na Zem zo vzdialenosti 360 000 km. Výsledný dvojitý záblesk bol vycentrovaný na približne 34 stupňov 54 minút južne, 26 stupňov 10 minút západne. Obrovské masy vody v cieľovej zóne sa zmenili na prehriatu paru, horúca vodná para a okolitý horúci vzduch rýchlo stúpali do stratosféry. Do vákuovej zóny sa nahnal studený vzduch a barometrický tlak veľmi rýchlo klesol. V priebehu niekoľkých minút sa nad cieľovou zónou vytvoril špirálovitý komín stúpajúceho vzduchu a vodnej pary. Prvá úplne umelo vytvorená búrková bunka sa zrodila nad južným Atlantikom. Mesačné základne spustili tento proces, štyri kozmosféry ho udržiavali v chode.
Každá z kozmosfér vystrelila silný lúč elektrónov do cieľovej zóny v rozostrenom stave, elektróny sa zmiešali s vodnou parou a dali jej negatívnu polaritu. Tento proces zabránil kondenzácii vodnej pary, takže experiment mohol pokračovať niekoľko dní.Celý proces bol pozorne sledovaný a zaznamenaný. Umelé mraky zostali stabilné a spolu s vetrom sa unášali na východ. Potom sa rozišli a procesu sa už nevenovala žiadna pozornosť.
4. januára 1980 bol vyhlásený celý zoznam embárg a obmedzení pripomínajúcich studenú vojnu proti Rusku. Najdôležitejšie embargo sa týkalo 17 miliónov metrických ton pšenice, ktoré si objednalo Rusko.

Pšeničné embargo je boľševický pokus zasiahnuť Rusov tam, kde ich to najviac bolí. Štyri týždne po oznámení toto opatrenie hovorca Bieleho domu prezentoval ako najtvrdší trest. V sovietskej tlači sa objavili články obviňujúce Carterovu administratívu z prehlbovania utrpenia sovietskeho ľudu. Správy pribúdajúce nasledujúci deň naznačovali zvláštne zmeny počasia na juhozápade USA. V Novom Mexiku padali silné snehové búrky s hrommi a bleskami a o týždeň neskôr sa cez juh Kalifornie a Arizony prehnali silné dažde.

Deň za dňom jedna neopísateľná búrková bunka prenasledovala druhú, priehrady sa naplnili a začali sa prelievať, domy boli zmývané do kaňonov. Z cintorínov boli odplavené rakvy, zosuvy pôdy spôsobili rôzne obete a pochovali ich zaživa. Podmylo mosty, zaplavilo celé komunity, Phoenix zasiahla päťstoročná povodeň.
A v poľnohospodárskych zónach južnej Kalifornie škody rýchlo narastali.


19. februára, siedmy deň dažďa, CBS Evening News komentovali:
„Je to ako organizovaný útok – búrka za búrkou.“ To bolo presne pozadie týchto udalostí. Celkom štyri kozmosféry boli rozmiestnené 576 míľ západne od San Diega. Na základe výsledkov z minulej jesene Rusi zdokonaľovali svoju techniku ​​– a zakaždým, keď lunárne základne vystrelili na Zem, zasiahli lepšie. Kozmosféry boli vo výške 40 míľ, takže Rusi vytvárali jednu búrkovú bunku za druhou. Ale nepustili ich ďalej, dokázali ich udržať na jednej pozícii.


85 míľ nad Yumou bola Arizona párom kozmosfér. Ďalšie duo sa vznášalo asi 100 míľ severne nad Blythe v Kalifornii. Obe lokality sú na rieke Colorado, ktorá hraničí s centrálnym poľnohospodárskym centrom Imperial Valley. Štyri kozmosféry = UFO pozitívne nabili atmosféru protónmi pomocou zbraní s časticovým lúčom, ktoré priťahovali búrkové bunky s negatívne nabitými mrakmi. To je dôvod, prečo sa búrka stále vracala do tých istých oblastí, znova a znova. Tieto protónové oblaky stále zosilňovali búrkové oblaky, protóny neutralizovali elektróny a búrkové oblaky kondenzovali do dažďa.

Sovietske varovania pred boľševikmi


Sovieti si boli dobre vedomí plánov na zinscenovanie tretej svetovej vojny, ale slovné varovania nestačili.

Pershing II

Ďalší varovný výstrel zaznel 22.07. Doručené. V tomto prípade boli terčom zbraňových špecialistov boľševikov. V tento deň sa na Cape Canaveral uskutočnil prvý skúšobný let nového Pershingu II. 

Pershing II je raketa s jadrovou hlavicou, ktorá bola umiestnená v Európe ako prvá úderná zbraň proti Rusku – počítalo sa so spálením Európy. Európa bola zvolená ako štartovacia rampa – udržať Ameriku mimo nebezpečenstva?

Niekoľko sekúnd po štarte sa raketa kúpala v neutrónovom poli z ruskej kozmosféry. Pripomíname, že neutrónové žiarenie ničí všetky elektronické zariadenia. V dôsledku toho sa navádzací systém pokazil, strela sa prevrátila vo vzduchu a bola vyhodená do vzduchu.
27. januára 1978 zlyhali všetky tri motory Boeingu 727 na východnom pobreží, ale mohli sa jeden po druhom reštartovať až do výšky 8000 stôp. Podľa Beardena išlo o varovanie od Sovietov.
Vo februári sa v Las Vegas za šesť dní zrútili štyri lietadlá. Vymenovanie nasledujúcich udalostí a havárií by zabralo príliš veľa času…
Okrem toho sa zvýšil počet „vzdušných výbuchov“ nad Texasom, Novým Škótskom atď.

Kórejské lietadlo 902

bolo prerobené a používané ako prieskumné lietadlo po strate všetkých amerických satelitov včasnej výstrahy v rokoch 1977/78. USA dúfali, že lietadlo Rusi „tak skoro“ nezostrelia kvôli civilným pasažierom.
Pokračovali v sérii prieskumných lietadiel U-2 a SR-71 a okrem misií Columbia mala poskytnúť údaje o pripravovanom prvom údere boľševikov-USA v najcitlivejšom ruskom vzdušnom priestore.
Lietadlo nabité optickým a elektronickým zariadením letelo z Európy do Spojených štátov.
Rusi však s civilnými obeťami nepreukázali zľutovanie a lietadlo zostrelili.
Nasledujúce urážky Ronalda Reagana proti zlým Rusom boli veľmi nemiestne, keďže USA sa jednoznačne snažili o prvý úder.
Misia bola nakoniec neúspešná.

Druhá bitka Star Wars

Druhá bitka bola pôvodne plánovaná na september 1979, pravdepodobne na židovský „Sviatok trúbenia“. Tá sa napokon odohrala 20. januára 1980 a pre Američanov pod Rothschildovým vedením sa skončila totálnou katastrofou.
Táto bitka je opísaná v Audio Letter 52.

Do tretej svetovej vojny bolo naplánovaných šesť etáp:

Fáza 1: Inscenované incidenty na začiatku pútnickej sezóny v Mekke v septembri 1979, ktoré vyvolali protiizraelské nepokoje
Fáza 2: Prevzatie okupovaného veľvyslanectva v Teheráne Rockefellerovou bábkou Chomejním
Fáza 3: Jadrový útok na saudské ropné polia (ropná kríza v Európe atď.)

4. etapa: zinscenované zabíjanie rukojemníkov v Teheráne

5. etapa: Presun amerických jednotiek do Iránu, začiatok konvenčnej vojny, bojisko Irán

6. etapa: Začiatok jadrovej svetovej vojny proti SU pomocou neviditeľných lietadiel USA

Pamätáme si: V máji 1979 rozmiestnenie 100 ruských kozmosfér zabránilo eskalácii libanonskej vojny na svetovú.

Teraz hrozí nová katastrofa.
Fáza I.: Chomejní mal 11. novembra 1979 prejav, v ktorom boli iránski dobrovoľníci označení za mučeníkov v nadchádzajúcej vojne. Jimmy Carter uvalil embargo na nákupy ropy v Iráne.
12. novembra 1979 ruské kozmosféry preleteli nad španielskym vzdušným priestorom, aby demonštrovali svoju prítomnosť.
V dňoch 14.11. sa začala ekonomická vojna a iránske aktíva v Spojených štátoch boli zmrazené.
Rusi vykonali v severnom Iráne zemetrasenie s magnitúdou 6,7, aby pripútali iránske jednotky.
Dňa 20.11. sa začal islamský rok 1400 a púte do Mekky.
Rusi varovali saudskoarabské úrady pred možnými incidentmi, ktoré sa tiež stali rýchlo: Ozbrojení muži zaútočili na sväté miesta islamu v Mekke a Medine.
Saudi však poskytli tisíce pomocníkov, uzavreli všetku komunikáciu so zahraničím a zabránili eskalácii krízy v Saudskej Arábii, ale v iných krajinách boli nepokoje.
Útok bol zničený,
fáza 1 zlyhala.

Fáza II: Plánované zajatie rukojemníkov na veľvyslanectve v Teheráne Rockefeller-Mationette Chomejní uspelo.

Fáza III: Pred plánovanou nukleárnou deštrukciou saudskoarabských ropných polí boli do Iránu vyslané tri americké lietadlové lode – na prípravu druhého Pearl Harboru mali byť lietadlové lode obetované.

Ale Fáza III sa už nikdy neopakovala, najprv armáda 180 ruských ponoriek smerovala do USA, potom tam bolo 400 člnov, potom sa nad Arabským morom potopilo 144 ruských kozmosfér a navyše Rusko preukázalo silu inváziou do Afganistanu.


20. januára 1980 „boľševikmi kontrolované“ USA (teda pod Rothschildovou klikou) spustili jadrový útok na ZSSR.
Armáda 82 špeciálnych tajných lietadiel, ktoré prevádzkujú izraelskí piloti, sa vydala na ruské pobrežie, ktoré boli schopné pristáť na vode, zostať pod vodou a pohybovať sa pod vodou.
Útok sa odohral pri Kaspickom mori a v severnom Nórsku smerom k Severnému ľadovému moru.
V sobotu večer bol z Washingtonu vyslaný kódovaný signál útoku.

Rozkaz znel zostať pod vodou, neviditeľný pre radar a udržiavať rádiové ticho až do súmraku. Infračervené podpisy lietadla boli zanedbateľné, skrátka podľa štandardov západných technológií boli lietajúce objekty neviditeľné.

Rusi však použili svoj PRF (=Psycho-energetic Range Finding System), ktorý je nadradený Západu. PRF nie je porovnateľné so sonarom alebo inými technikami a je zjavne založené na atómovej štruktúre objektu, PRF nemôže byť zvonka narušené. Americké lietadlové lode boli poslané do Arabského mora, aby oklamali ruské formácie.
Americkí boľševici (Rothschild a jeho plemeno zmije) si však neuvedomili, že ich celý čas pozorovali z vesmíru pilotované ruské kozmosféry pomocou technológie PRF.
Táto najmodernejšia technológia detekuje konštrukcie na atómovej úrovni a nie je možné ju elektronicky rušiť.
Okolo 1:00 začali strieľať zo zbraní s nabitými časticami a desať amerických lietajúcich objektov sa vyparilo v oblaku ohňa a dymu v Arktíde. Na severe Kaspického mora postihol rovnaký osud 19 lietajúcich objektov.
Druhý plánovaný americký jadrový prvý úder skončil katastrofou, rovnako ako prvý plánovaný útok v septembri 1977.

 
Keď Charlie Beckwith vydal túto výzvu do zbrane vo Vietname v roku 1965, spôsobil revolúciu v americkom ozbrojenom boji. 
Toto je príbeh o tom, čo sa nakoniec stalo známym ako Delta Force, ako to mohol vyrozprávať iba jej nevšedný tvorca – od krvavého krstu vo Vietname cez prísne tajné cvičisko v Severnej Karolíne až po politické bitky na vyšších poschodiach Samotného Pentagonu. 
Toto je srdcervúci pohľad osoby na misie, vďaka ktorým sa Delta Force stala legendárnou. 
Cez to všetko sa čitateľ oveľa lepšie zoznámi s najsmrteľnejšou zbraňou Ameriky


Záchrana rukojemníkov v Iráne

od 24. do 26. apríla 1980
Záchrana rukojemníkov mala opäť demonštrovať silu USA vo vzťahu k zvyšku sveta.
Pamätáme si slávnu záchranu rukojemníkov Carterovej administratívy. Celá operácia zlyhala, pretože sa stratilo niekoľko vrtuľníkov a „zmätení piloti vrtuľníkov“ do seba s vrtuľníkmi narazili. Najnásilnejšie piesočné búrky naďalej sužovali odvážnych hrdinov.
USA sa ocitli v trápnej situácii.
Čo sa stalo?
Vraj najlepšie vycvičené špeciálne jednotky sveta (US Army Special Forces Delta Teams) prišli do akcie s najlepším vybavením na svete a porazili ich „piesočné búrky“?
Alebo sú v pozadí skryté súvislosti?

Pre pravdu si prečítajte knihu dôstojníka zodpovedného za tento útok, plukovníka Charlieho Beckwitha, s názvom „Delta Force“:
Tri vrtuľníky MC-130 na prepravu vojakov a tri helikoptéry EC-130 na prepravu paliva opustili ostrov Masirah v Ománe. Na miesto v iránskej púšti. Tam by mali čakať 30 minút na ďalších osem vrtuľníkov. Útočná sila v sile 118 mala byť potom naložená na vrtuľníky RH-530, aby pokračovali v útoku.
Z neznámych príčin vrtuľníky meškali 1,5 hodiny. Keď dorazili, Beckwith povedal: „Bol to pekelný výlet!“ a „keď budeme pri rozume, nasadneme do helikoptér C-130 a poletíme domov.“
„Veci sa tak zamotali, že misiu zrušili. Začali nakladať vybavenie späť do vrtuľníkov. Otočil som sa a kráčal smerom k helikoptére na vrchole. Bolo asi 2.40 hod, niektorí piloti naštartovali motory, okolo fúkal prach.
Medzi poryvmi som videl, ako sa helikoptéra kolíše sem a tam, MC-130 skĺzol dozadu, potom došlo k explózii, potom explodovala EC-130 majora Schaefera nesúca palivo, v noci vybuchla guľa modrého plameňa.“ Boľševické vojnové plány odhalené. Nad americkými vrtuľníkmi preletela mohutná armáda kozmosfér.
Pomocou technológie manipulácie s počasím zosilnili a posunuli piesočné búrky, potom prišla technológia mikrovlnného rušenia mozgu, ktorá spôsobila zvracanie, dezorientáciu, únavu atď. Táto technológia je podrobne opísaná v Audioletter 20.

Aj táto operácia bola úplným zlyhaním.

Tretie hviezdne vojny

„Projekt Z“

Tento projekt Z nebol nikdy verejne prerokovaný, iba jednotlivé zložky, resp. Zlyhania plánu boli zaznamenané pod inou záštitou:
– vojna o Falklandy
– masaker v Jonestowne
– zavraždenie 241 námorníkov (z 1200 tam vyslaných) v roku 1982 v Libanone

Písmeno Z bolo zvolené, pretože je to posledné písmeno v abecede. Vojnoví plánovači boli presvedčení, že toto bola posledná vojna proti Rusku. Vojnové plánovanie bolo také tajné, že sa nekonalo v Pentagone. Namiesto toho bola vybraná miestnosť v centre Washingtonu, takmer v tieni Bieleho domu.
Na Memorial Day, 30. mája 1982, Richard Halloran opísal existenciu plánu Projektu Z v článku New York Times.
Článok znel: Pentagon odhaľuje strategické plány na boj proti jadrovej vojne. Stratégovia ministerstva obrany stanovili predpoklad jadrovej vojny so Sovietskym zväzom v päťročnom pláne.
Po zostrelení ruskej kozmosféry nad New Jersey sa tento proces 24. augusta 1982 zopakoval nad New Yorkom. Ohnivá guľa, viditeľná zo Zeme, bola opísaná v The New York Times ako asteroid horiaci v atmosfére. Novo vyvinuté laserové delá predstavovali vážnu hrozbu pre dominantné ruské kozmosféry.


Koniec sveta
bol naplánovaný na 17.7.1982 o 15:00 – sviatok trúbenia podľa židovského kalendára, známy aj ako Roš hašana.

O 15:01 by bolo celé Rusko zahalené tmou. Ak by špionážny satelit nad Indickým oceánom potvrdil útok, EMP útok by bol spustený pre USA. V dôsledku toho by sa americké ICBM spustili takmer automaticky.

Vedľajšie škody
Vojnoví plánovači – Rothschildovo sionistické kliknutie – napočítali so svojimi počítačmi asi 50 miliónov mŕtvych pre ZSSR – pre USA, avšak kvôli prakticky chýbajúcej civilnej obrane bolo vždy 40-50 miliónov preživších – vo vidieckych oblastiach. Americký daňový poplatník financoval vojnu s 80% smrťou!!

Z-Plan pozostával z niekoľkých fáz, rôznych aktualizácií – a najvážnejších glitchov, ktoré sa do povedomia verejnosti dostali v úplne inom kontexte.

Počiatočná iskra: – Vražda 241 námornej pechoty USA v roku 1982, Mossad
– Vražda Gemayela, Libanu. Predsedovia vlád, Mossad
– Izrael. Bombardovací nálet na Libanon s 10 000 mŕtvymi
– okupácia Golanských výšin Izraelom
– nadmerné bombardovania Bejrútu Izraelčanmi boli rovnako súčasťou plánu Z ako delostrelecké útoky izraelských vojnových lodí
– masakry v Sabre a Shatile r. Izraelčania, resp. milície ako
vedľajšia show:
Poľsko: „Solidarnosc“ riadený CIA má vyvolať nepokoje v Poľsku, plánovaná pápežská návšteva (Wojtyla) ich zintenzívni,
Poznámka: Vražda 33-dňového pápeža a zvolenie židovského Wojtylu ​​​​sú vraj spojené s týmto plánom!!

Fáza I:

1. Jadrové zničenie hlavných cieľov Sovietskeho zväzu pri prvom údere USA pomocou neviditeľných „fantómových lietadiel“ na Sibíri
Ciele: rôzne základne TU-144
2. 4 kozmodrómy pre rakety v Bajkonure, Ťuratame, Plesecku a Kaspusin Yar
3. divízia Cosmosphere zariadenia na Sibíri v Semipalatinsku a Novosibirsku
4. Vyvolanie elektromagnetického výboja pomocou amerických jadrových rakiet nad USA ako štartovací signál pre odpálenie amerických rakiet proti Sovietskemu zväzu

Fáza II: Jadrové zničenie veľkých častí USA raketami z Guyany a Falklandských ostrovov

Fáza III: Svetová nadvláda boľševikov s tajnou flotilou v umelých jaskyniach Nového Zélandu ako jediné prežívajúce námorníctvo

Nehody:
1. „Vojna o Falklandy“,
2. bitka pri Guyane a
3. bitka s tajným námorníctvom na Novom Zélande

Predpoklad úspešného začiatku 3. svetovej vojny: úspešné nasadenie superšpionážneho satelitu Columbia IV na potvrdenie úspešného útoku proti SU

Po tom, čo Sovietsky zväz urobil obrovský pokrok vo vesmírnych technológiách, USA to trochu dohnali.
Na jar 1982 Dr. Beter ako prvý úspešne vyvinul stealth (=neviditeľné) lietadlo. Ďalším rozvojom Einsteinovej polovičnej teórie poľa bolo možné vyrobiť supravodivé elektromagnetické polia, ktoré boli schopné ohýbať svetelné vlny. Technicky je proces založený na použití supravodivých magnetov, ktoré vytvárajú extrémne silné elektromagnetické pole pri mínus 273 stupňoch. Takto ich po inštalácii do lietadiel bolo možné nielen zneviditeľniť pre radar, ale aj skryť pred ľudským okom. Rovnaká technológia bola zabudovaná do vojnových lodí za účelom neviditeľnosti. Problém nemožnosti zmyslového vnímania z lietadla vyriešil úplne nový typ riadiaceho systému.
V tejto súvislosti je nevyhnutné, aby tieto zbrane boli nielen neviditeľné pre oči, ale už ich nemohli zničiť laserové lúče a časticové zbrane. Pre tieto zbrane sú nebezpečné len neutrónové lúče. Tieto vyvinuté zbraňové systémy majú primárne funkciu prvého úderu – čo nie je oficiálne priznané.

V oblasti raketovej techniky predstavujú odpoveď USA rakety MX, konkrétne relatívne malé rakety TX v mobilnej verzii boli vyvinuté pre štart z mobilných železničných vozňov – ako zbraň prvého úderu. Veľké mobilné rakety MX boli len diverznou taktikou.

V úvode sa ešte vyskytli zvláštne incidenty, ktoré mali spôsobiť problémy: V Rusku sa 6. júla 1982 zrútilo lietadlo na moskovskom letisku. Vyšetrovanie KGB rýchlo odhalilo sabotáž zo strany boľševikov pred plánovanými nepokojmi.
Muselo teda nasledovať varovanie pre amerických boľševikov:
9. júla 1982 bol počas vzletu kozmosférou vyhliadnutý a zastrelený Pan Am 727, let 759. Lietadlo prestalo naberať výšku a 145 Američanov nasledoval rovnaký osud ako 90 Rusov pred nimi.
Ale boli tu aj ďalšie varovania:
7. júla 1982 pán Brejnev požiadal v prejave, aby sa zdržal vyslania 1200 námorných síl.
V dňoch 13.7. ruský minister obrany vo svojom prejave povedal o nebezpečenstve prvého jadrového úderu.
A pri ďalšom lete raketoplánu si jedna kozmosféra nemohla pomôcť a prepichla padajúce prázdne nádrže Columbie – čo znemožňovalo opätovné použitie potápajúcich sa nádrží, keď sa nádrže za niekoľko miliónov dolárov jednoducho potopili do mora.


Kolumbia

V tejto súvislosti bol vyvinutý aj raketoplán – ako náhrada za zostrelené satelity s čisto vojenskými zámermi. Zdanlivá vedecká misia raketoplánov bola čisto výmysel mediálnych podvodníkov.

Misia Columbia – v súťaži s nadradenými ruskými obrovskými kozmosférami

Štvorka!!! Raketoplány Columbia boli reakciou USA na stratu špionážnych satelitov.

Kozmosféry spúšťajú raketoplány

Prvý let Columbie sa uskutočnil 12. apríla 1981.
Dve kozmosféry boli vyzbrojené neutrónovými zbraňami, keď sledovali prvý let Crippena a Younga – nebolo možné ich odhaliť.
V pozadí stálo pripravených päť ďalších kozmosfér.
Išlo o prvé modely ruských veľkých vesmírnych lodí, ktoré mohli niesť náklad až 50 ton. Tie boli oveľa lepšie ako všetky americké zbraňové systémy. Tieto kozmické lode boli väčšie ako vzducholode z tridsiatych rokov minulého storočia – boli ruským ekvivalentom raketoplánov. Boli vybavené elektromagnetickým spätným pohonom.
Po vopred určenej výške a rýchlosti spustili dve kozmosféry neutrónový požiar na Columbiu – Young a Crippen okamžite zomreli, celý centrálny nervový systém okamžite zomrel.
Raketoplán havaroval v strednom Rusku, 85 míľ južne od Kazane.

Okamžite zlyhali motory, ďalší výstrel mal zničiť počítače – okrem záložného počítača, ktorý mal automaticky spustiť spiatočný let – no tentoraz na Sibír. Rusi už dlhšie plánovali odprevadiť zranenú Columbiu na Sibír a po mäkkom pristátí ju podrobiť intenzívnemu vyšetrovaniu.
Pokus o zajatie zlyhal.
Potom, čo bolo meno premaľované, občanom USA ukázali pristátie Enterprise. Enterprise bol čisto cvičný raketoplán bez schopnosti vesmírneho letu.


Druhý pokus z 12. novembra 1982 s Enterprise, ktorá sa po strate prvej Columbie teraz objavila ako Columbia, tiež skončil katastrofou. Enterprise alias Columbia letela bez posádky v samovražednej misii smerom na polostrov Kola v sprievode dvoch kozmosfér, ktoré nezasiahli.
Počas ďalšieho letu bol na Enterprise umiestnený TU-144 s časticovými lúčmi, ktoré zapečatili koniec. Lúč častíc mal za následok demontáž a rozpad raketoplánu – neďaleko Fínska. Neboli získané žiadne citlivé údaje.
Diváci si nič z drámy nevšimli, pretože sa neustále premietali filmy a konzervované výpovede. Ďalšia Columbia bola predstavená publiku na pristátie.

Tretí let raketoplánu 22. marca 1982 bol úspešný: po lete podľa princípu vývrtky sa stiahol z kozmosféry, bolo možné vypustiť obrnený a laserom vyzbrojený satelit, ktorý by mal dokázať účinok USA prvý úder v Rusku. Družica bola úspešne rozmiestnená, astronauti opustili raketoplán s vlastnou únikovou kapsulou a nechali Columbiu svojmu osudu – havarovala.


Aj štvrtý let Columbie mal byť spočiatku korunovaný úspechom, pretože bol absolútne nevyhnutný na získanie potrebných údajov na zinscenovanie tretej svetovej vojny. Nakoniec sa podarilo rozmiestniť infračervený satelit – chladený héliom! – nad Ruskom. Ale aj tak ho niekoľko hodín pred plánovaným nasadením objavila a zničila kozmosféra.

railguns

Ale čo sa stalo? Super špionážny satelit, vypustený v marci 1982, objavil okolo strategických cieľov veľké množstvo malých kupolovitých štruktúr. Bola to očividne nová obranná zbraň, ktorá bola postavená okolo každého kozmodrómu a každej kozmosférickej stanice.
Rozpútala sa búrlivá diskusia o povahe technológie – boli to „železničné delá“. Tieto koľajnicové pištole nie je možné elektronicky rušiť.
Je to zbraň schopná zrýchľovať strely na koľajnici pomocou elektromagnetických impulzov na rýchlosti výrazne prevyšujúce konvenčné strely – radarová neviditeľnosť nechráni pred týmto moderným vývojom.

Kvôli značnej neistote ohľadom jeho úspechu bol plán Z odložený päť hodín pred začiatkom festivalu Roš ha-šana, 20. septembra. Odložené v roku 1990.


Nechal Izrael úmyselne zomrieť 241 amerických námorníkov?


Áno, hovorí Victor Ostrowsky, bývalý izraelský agent, ktorý sa sám podieľal na atentáte na premiéra Barschela.
Vo svojej novej knihe By the way of deception, zasvätenom portréte Mossadu, šokujúco odhaľuje, že Izraelčania vopred vedeli o samovražednom bombovom útoku, ktorý v októbri 1983 v Bejrúte zabil 241 námorníkov. Ale tieto poznatky boli zadržané, aby útok neotrávil americko-arabské vzťahy.

Izraelská vláda sa zúfalo snaží zastaviť vydávanie tejto knihy, ktorá tiež odhaľuje, že Izraelčania aktívne špehujú, verbujú, organizujú a vykonávajú tajné aktivity, väčšinou v New Yorku a Washingtone, ktoré považujú za svoje ihrisko.

Hoci tieto snahy pravdepodobne nebudú úspešné, pokus o cenzúru bol čiastočne úspešný v Kanade aj v Spojených štátoch. Súdy v oboch krajinách nariadili knihu aspoň dočasne utajiť. Ak sa kniha dostane do Izraela, riziko je nižšie, pretože sloboda prejavu a sloboda tlače sú menej rozvinuté.


Pán Ostrowsky hovorí, že izraelskí agenti počuli o knihe a pokúsili sa mu vyhrážať a odradiť ho od tlače. Pán Ostrowsky sa dnes skrýva.
Jediným účelom cenzúry je zabrániť Američanom, aby si prečítali správu pána Ostrowského o tom, ako Izrael dovolil vyvraždiť námorníkov.

Potom by Izraelčania museli autora buď zdiskreditovať, alebo, ako v prípade špióna Jonathana Pollarda, argumentovať, že rozhodnutie nechať námorníkov zomrieť bol darebácky čin.

Tieto tvrdenia podporujú audiokazety #78 a 79 od Dr. Petra Betera z roku 1982, v ktorom ide do Z-Planu: plánu na spustenie jadrovej svetovej vojny „boľševikmi“, teda Rothschildovou frakciou, ktorú Rockefellerovci vraždou dvoch Rockefellerov v rokoch 1978/79 ukázal bariéry.

Podobne ako v prvej svetovej vojne sa vojna mala začať regionálne a potom sa mala rozšíriť do celého sveta.


Tajné námorníctvo

Časť III plánu Z zahŕňala vybudovanie tajnej námornej jednotky vybavenej technológiou neviditeľnosti, ktorá mala po vojne ovládnuť svet.
Podobne ako na ostrove Južná Georgia (Falkland) mali vzniknúť obrovské podzemné zariadenia na stavbu a úkryt veľkej námornej jednotky.
Počas návštevy Švédska pánovi Rockefellerovi ukázali takýto systém v žule, zvonku neviditeľný – Rock bol nadšený.
Pri hľadaní priaznivých geologických štruktúr na južnej pologuli nakoniec padlo rozhodnutie ísť na Južný ostrov Nového Zélandu, Stewartove ostrovy a Južné Alpy. Osobitná pozornosť bola venovaná dostatočnému skalnému krytu.
Povrchne prebiehalo odzbrojenie v USA v podobe demontáže zariadení lodeníc, no tieto zariadenia boli prebudované v jaskyniach Nového Zélandu.
Existujúce lode boli postavené identicky, vrátane ponoriek, torpédoborcov a troch lietadlových lodí – všetky vybavené technológiou neviditeľnosti pre povojnovú svetovú nadvládu.
Ale časť tejto flotily bola tiež obetovaná. Cosmospheres vybavené PRF detekovali armádu siedmich týchto neviditeľných lodí, odovzdali údaje ruským ponorkám, ktoré zničili túto armádu špeciálnymi torpédami.
Rockefeller a jeho ruskí spojenci získali ďalšie víťazstvo proti boľševikom.

Mazzini a Pike

Scenár 3. svetovej vojny z roku 1873, počnúc Izraelom a zameraný na dosiahnutie úplnej svetovej nadvlády Iluminátmi, nebol použitý len v roku 1967 (Liberty) a 1982 (Z-Plan), ale aj v roku 1993 (bomba podzemné parkovisko WTC ) a dňa 11.09.2001 schválený.

Prerušenie plánu Z
Okrem „nešťastí“ na Falklandských ostrovoch a v Guyane došlo k ďalším neúspechom:
– Rusi večer pred plánovaným útokom prerušili všetky telefónne linky na západ – aby úspešný priebeh bombardovania SU na tejto ceste už nebolo možné určiť
– stanica v Sinkiangu/Čína na vypustenie diaľkovo ovládaného lietadla proti ruským kozmosférickým staniciam bola „neutralizovaná“ – čo by malo znamenať úplné zničenie
– prísne tajný satelit potvrdzujúci úspešný priebeh Útok nad Ruskom bol niekoľko mesiacov monitorovaný kozmosférou a niekoľko hodín pred konečným termínom na „Deň trúb“ bol vymazaný.

Všetko však dopadlo inak: premiér Brežnev sa skutočne dozvedel o pozadí izraelskej agresie a cez červený telefón v niekoľkých vetách vysvetlil Ronaldovi Reaganovi, že vojenskú akciu treba okamžite zastaviť.
O niekoľko hodín neskôr zostúpilo nad severným Izraelom a Libanonom 100 ruských kozmosfér (bojových satelitov vyzbrojených časticovými lúčmi), ktoré zostúpili do dosahu radarov izraelských vojnových lodí – a bolo tak neomylne jasné, že veľká časť Izraela sa za pár minút vyparí.
Izraelčania dostali dobré správy – a plány Sionu začať o niečo väčšiu vojnu boli pochované.
Ronald Reagan si však pri prvej príležitosti dovolil posmievať Sovietsky zväz ako miesto zla vo svete, ktoré treba poraziť – demencia očividne pokročila o mnoho rokov skôr, ako sa bežne vedelo.
Plán zahŕňal vyslanie 1 200 amerických námorníkov, aby v priebehu operácie zabili 241 vojakov, ako aj 35 vojakov pri izraelskom útoku na Liberty v roku 1967, aby vyvolali konflikt medzi USA a ZSSR.

Plán Z bol údajne posunutý o 8 rokov, opäť v „dni trúbky“.

Vojna o Falklandy

Pozadie vojny o Falklandy spočívalo v nie tak studenej vojne medzi USA a ZSSR.
Podľa Alexandra Haiga (= predstaviteľ Rockefellera) sa 28. marca 1982 skupina argentínskych vojakov vylodila na Južnej Georgii, ostrove 600 km od Falklandských ostrovov, na ktoré si nárokovali Angličania.
V umelej jaskyni na tomto ostrove ležalo prísne tajné odpaľovacie miesto amerických rakiet pod Rothschildovou boľševickou/sionistickou kontrolou. Táto základňa bola založená v 60. rokoch 20. storočia USA pod Rockefellerovou kontrolou. Po relatívnom zbavení moci Rockefellerov v roku 1979 sa však dostala pod kontrolu Rothschildovcov, ktorí tieto rakety použili ako súčasť svojho plánu Z – pravdepodobne na zničenie USA.
Tieto rakety boli integrálnou súčasťou záverečnej fázy plánu Z, ktorá by viedla k boľševickej svetovej nadvláde prostredníctvom zinscenovanej jadrovej vojny.
To bolo 20. apríla 1982 – Hitlerove narodeniny – spoločnou jednotkou zloženou z Rusov, Rockefellerovcov-Američanov a údajne nacistov?! zničené neutrónovou bombou.
Predtým existovali rôzne dohody medzi argentínskou vládou a Rockefellerovcami ohľadom ťažby ropy na Falklandských ostrovoch.

Všetko to však začalo veľmi jednoducho: Podľa plánu sa v Južnej Georgii vylodilo pár argentínskych obchodníkov so šrotom, ktorí údajne chceli zlikvidovať bývalú veľrybársku stanicu. V situácii len vztýčili argentínsku vlajku.
Briti zareagovali podľa očakávania: vylodilo sa 22 námornej pechoty, zatkli obchodníkov so šrotom, sňali vlajku a priviedli obchodníkov na pevninu.
Rockefellerova pracovná skupina potom pristála, zatkla mariňákov a začala vŕtať dieru do stropu nad jaskyňou pomocou špeciálneho vrtného zariadenia. Tento proces by mal trvať niekoľko týždňov.
Jednotky boli zamknuté v jaskyni, ak by zostali, napadli by ich umiestnené ruské ponorky.
Pani Thatcherová v Anglicku, vždy pod boľševickou kontrolou (Rothschild vlastní Bank of England!!!) okamžite poslala celé britské námorníctvo na Falklandské ostrovy, aby zachránili, čo sa zachrániť dalo.
Britská predsunutá loď bola riadne prijatá ruskými kozmosférami a potom potopená torpédami – potom sa armáda spomalila.
Pre istotu časť neviditeľnej námornej flotily už stiahli z jaskýň Nového Zélandu.
Medzitým sa špeciálnym silám podarilo preraziť strop jaskyne a vložiť podlhovastú neutrónovú bombu.
Toto bolo zapálené na narodeniny Adolfa Hitlera a navždy ukončilo záhadu ostrova.


„Projekt Phoenix“

Celá akcia prebiehala pod „The Phoenix Project“. Veľká Británia, vždy pod 100% Rothschildovou kontrolou, potom vyslala námorné sily a vzdušné sily na Falklandské ostrovy, aby ich úspešne „oslobodili“ od zlých Argentínčanov.
Vojna o Falklandy bola len následkom utajovania nepriateľských akcií, ktoré sa odohrali v apríli 1982. Údajné tvrdenie Argentíny o Falklandských ostrovoch bolo zjavne čistou mediálnou inscenáciou, ktorá mala ospravedlniť použitie britských asociácií.
Tak došlo k oficiálne známej vojne o Falklandy, v ktorej Angličania stratili päť a Argentínčania jeden torpédoborec. Britské námorníctvo si zaobstaralo americkú opravárenskú loď, aby pripravilo do určitej miery vážne poškodené britské námorníctvo na mori.
Podstatným aspektom je stále HMSScheffield, ktorý po nálete v žiadnom prípade nezasiahla raketa Exoce, ale dostala ju na srsť na základe dohody ruskej kozmosféry.
Celkovo obsadenie a znovudobytie Falklandských ostrovov prebehlo napriek ťažkostiam podľa plánu – stále však zostala trochu rozpačitá pachuť.

S týmto incidentom zjavne súvisí národný bankrot Argentíny – Rothschildovci nikdy neodpustia.

GUYANA

Všetky udalosti v Guyane predstavujú opakovanie kubánskej raketovej krízy a tiež časť zlyhania plánu Z.
Kennedyho nástupca, prezident Johnson, si dal záležať na tom, aby daný scenár dodržiaval lepšie ako jeho vzdorovitý predchodca. (pozri aj Vojnu vo Vietname)
Po skončení kubánskej raketovej krízy potrebovali Rusi nové miesto v Karibiku na „prednú obranu“, keď z Kuby odišla para.

Temehri Airfield

Takže Guyana bola vybraná Rockefellerom a za premiéra bol dosadený marxista Forbes. Na oplátku sa Rockefellerova Chase ManhattanBank stala pokladnicou Guyany. Rockefellerovi bol udelený prístup k ťažbe zlata v Guyane a prezident Johnson vrátil leteckú základňu Atkinson Field do štátu Guyana v roku 1965.
Americké právo využívať základňu na ďalšie desaťročia bolo jednoducho zrušené a názov Atkinson Field sa zmenil na Temehri Airfield južne od hlavného mesta Georgetown, kde sa mal čoskoro odohrať masaker.

Odovzdanie predstavovalo obrovský dar pre marxistickú Guyanu, pretože pristávacie dráhy boli najdlhšie v celej Latinskej Amerike, dlhšie ako najrušnejšie letisko v New Yorku. Miesto bolo ideálne aj na presun kubánskych jednotiek a tovaru do Afriky.
Ruské aktivity v Guyane sa niekoľko rokov veľmi zameriavali na letisko Temehri. Počnúc rokom 1974 boli okolo letiska čoraz častejšie inštalované rakety, ktoré boli následne premiestnené do samostatného raketového komplexu západne od Georgetownu. Nový komplex mal priemer 30 míľ, s veliteľským a riadiacim centrom zhruba v strede. Potom začali tikať hodiny….


Jonestownský masaker – podrobnosti

Jim Jones, vodca sekty templárov, bol mužom CIA, ktorý viedol tento tábor z čisto vojenských dôvodov. Samotný tábor bol zmesou otrokárskeho a koncentračného tábora a mal slúžiť ako krycí príbeh pre plánovaný útok na ruský raketový tábor.
Všetky podrobnosti o tom, čo sa stalo, zrejme nikdy nebudú zverejnené, no isté je, že život si dobrovoľne vzalo len veľmi málo ľudí. Väčšina neverila, že rituály zabíjania boli skutočné. Iní sa snažili brániť, ale boli príliš slabí na to, aby sa postavili popravčím čatám. Stovky ľudí sa rôznymi spôsobmi otrávili kyanidom draselným, mnohí injekčne násilne. Ďalší utiekli do džungle, kde ich vystopovali a zavraždili americké zelené barety a britské špeciálne jednotky SAS.
Potom bolo zinscenované strašidelné finále: popravné čaty predviedli strašné scény smrti, ukladali mŕtvoly do kruhov, aby vyvolali dojem masovej samovraždy, ktorá bola v médiách šírená v prvých správach. Len tak bolo možné ukryť vojenskú stránku operácie pred stále nič netušiacimi Rusmi.
Aj keď si lekári počas rýchlych vyšetrení všimli vpichy u mnohých obetí, tento fakt bol v médiách z dobrého dôvodu zamlčaný.
Vzhľadom na rýchlo postupujúci proces rozkladu už nebola možná vážna diagnóza smrti.

Masaker bol len predohrou k následnej vojenskej akcii, ktorá bola v médiách utajovaná.


Počiatočné správy o 408 mŕtvych boli správne – 408 zomrelo a 700 utieklo do džungle, kde britské jednotky Black Watch a americké špeciálne jednotky vykonávali „cvičné cvičenia“. Zo 700 bolo 505 zastrelených, telá boli uložené s tými, ktorí boli zabití kyanidom otráveným Kool Aid.
Podľa hlavného zdravotníka Guyany bolo 80-90% zo 400 mŕtvych nájdených pobodaných, ostatných udusili alebo zastrelili.
Hovorca americkej armády podplukovník Schuler novinárom povedal, že nie sú potrebné žiadne pitvy, pretože príčina smrti nie je dôležitá.
Guyanskí vojaci odhalili veľké zásoby drog, ktoré stačili na to, aby celá populácia Georgetownu (200 000 obyvateľov) bola na rok šťastná. Okrem iného boli nájdené Thorazín, Sodium pentotal (sérum pravdy), Chloral hydrát, Demerol, Thallium, Haliopareael a Largatil.
Tábor je opísaný ako tajný koncentračný tábor pre lekárske a psychologické experimenty.


Bitka v Deň vďakyvzdania alebo
Bitka o Deň vďakyvzdania

Keď sa blížil Deň vďakyvzdania, do Guyany sa vyrojili veľké formácie amerických transportných helikoptér s vojakmi. V skrytej časti masívneho letiska Temehri sa nachádzalo veliteľské stanovište pre operácie dvojičiek v Jonestowne a na základniach na odpálenie rakiet.

Keď vojaci začali svoju nechutnú prácu pri čistení tiel kibucu Jonestown, ďalšie útočné sily zaujali pozície okolo miesta odpaľovania rakiet v rámci prípravy na úder blesku. Medzitým počet obetí v Jonestowne zostal konštantný na úrovni 409 mŕtvych.
Potom na Deň vďakyvzdania 1982 bitka pri Guyane, resp. Odohráva sa bitka o Deň vďakyvzdania. Útočné sily, ktoré zažili vojnu v džungli, ako aj prekvapivé útoky obsadili ruský komplex, všetky roztrúsené stanovištia v rovnakom čase. Bitka netrvala dlho, bola úspešná.
Bitka o Deň vďakyvzdania bola pokračovaním kubánskej raketovej krízy.
Až do konca Rusi nechápali pozadie masovej samovraždy v Jonestowne.

USA : Sovietsky zväz
2 : 1

Ruské okupačné sily:

Na kazete #31, Dr. Beter hovorí o existencii 3000 ruských vojakov v Kanade. Spomína aj 11 výcvikových táborov pre ruských partizánov. Títo vojaci sa pravidelne striedajú a lietajú cez kanadské letiská.
To isté hlásia z rôznych zdrojov o USA, ruských jednotkách pod ruskými zbraňami, väčšinou v odľahlých oblastiach.
To isté je čoraz zreteľnejšie v strednej Európe, so zameraním na Nemecko, kde sú státisíce ruských a ukrajinských vojakov ubytovaných v nemeckých kasárňach, s odvolaním sa na integráciu „ruských Nemcov“. Tie by mali byť s nemeckými uniformami a zbraňami!! vybavené na prevzatie externej kontroly do určitého stupňa núdze.
(Poznámka: 73 transportných lietadiel nariadených ministrom Scharpingom sa používa na premiestnenie skutočných nemeckých vojakov na Blízky východ, aby sa zabezpečilo zabezpečenie strategicky dôležitých ropných vrtov USA.

Predstavenie troch hlavných mocenských skupín:

1. Rockefellerov kartel

Rockefellerov kartel bol do 70. rokov 20. storočia najmocnejším kartelom na svete. Tvoria ho ropné spoločnosti, nadnárodné banky ako aj korporácie. John D. Rockefeller bol prvým miliardárom 20. storočia. Jeho kartel predstavoval nezávislé impérium bez národných väzieb. Po rozpade Standard Oil v roku 1911 John D. Rockefeller radšej skrýval svoju skutočnú moc. Pod vedením štyroch bratov Rockefellerovcov zažil kartel najväčšiu expanziu koncom 70. rokov.
Najväčšie zisky mala skupina s ropou zo Saudskej Arábie, ktorá bola získaná na 30 rokov za 5 centov/barel!!!
Úpadok začal podvodom so zlatom v roku 1976, pokračoval rozpadom tajného spojenectva s boľševikmi v rokoch 1976/77 (od roku 1917 vládli Sovietskemu zväzu, ďakovali Rockefellerovi za podporu „revolúcie“ 1917 kapituláciou ropných polí v Baku).
Najväčšia prekážka prišla od armády. Porazený v bitke o Mesiac v septembri 1977, úpadok pokračoval po postúpení politických funkcií boľševikom emigrovaným z USA zodpovedných za atentát na Johna D. Rockefellera v júli 1978 (= „autonehoda“) a Nelsona Rockefellera v januári 1979.
V rokoch, ktoré nasledovali, sa pozostatok Rockefellerovcov pokúsil získať späť svoju stratenú moc.


2. Boľševici-sionisti

Korene boľševizmu a sionizmu siahajú asi 1000 rokov späť do Chazarskej ríše, ktorá prijala židovskú vieru asi pred 1200 rokmi – podľa Talmudu však nie sú skutočnými Židmi.
Obe hnutia majú silnú afinitu k Rothschildovej politike.
Chazari boli krutí a brutálni ľudia, ktorí boli v neustálom vojnovom stave s inými národmi. Chazari úspešne zadržali severný nápor arabských moslimov. V časoch rozkvetu Chazarská ríša siahala až po Kyjev.
Za ruského kniežaťa Vladimíra sa s byzantskou podporou podarilo zničiť Chazarskú ríšu a vyhnať Chazarov spomedzi Kaspického a Čierneho mora.
Stáročná nenávisť voči Rusom a kresťanom z tohto procesu sa stala koreňom boľševizmu a sionizmu:
Víťazstvo nad Ruskom a obnova Izraela, obe ideológie majú nárok na svetovládu.


3. Noví vládcovia Kremľa

Noví vládcovia Kremľa získali čoraz väčšiu moc s destalinizáciou po Stalinovej smrti v roku 1953. Stále viac vytláčali boľševikov, ktorí čoraz viac emigrovali do USA. Od roku 1978 sa USA čoraz viac dostávali do rúk boľševikov = Rothschild = sionisti.
Noví kremeľskí vodcovia stáli už za podvodnou krízou v roku 1976, boli zodpovední za porážku Rockefellerovho krídla v bitke o Mesiac v roku 1977.
Noví kremeľskí vládcovia sú ruskí rodení, čiastočne kresťania a pochádzajú zo sekty a už vtedy mali nejaký vplyv na cára. Čoraz viac pripúšťajú uplatňovanie kresťanskej viery, uprednostňujú opatrné politické reformy, evolúciu namiesto revolúcie.

Zmena moci medzi Rothschildom a Rockefellerom v USA v rokoch 1978/79

Verejnosť si nič nevšimla. Stalo sa to v zákulisí Carterovej administratívy. Celý Carterov kabinet bol vyhodený a nahradený Rothschildovými bábkami. Proces sprevádzala séria vrážd – podobne ako v Clintonovej administratíve, pri ktorej bolo „predčasne odvolané“ obrovské množstvo Rothschildových bábok, možno aj Rockefellerom. Počet vrážd sa pohybuje v desiatkach. Prezidenta Cartera tiež nevideli celé týždne – kvôli naliehavým rozkazom od jeho nových pánov. Atentát na jedného zo štyroch bratov Rockefellerovcov v roku 1979 bol jedným z vrcholov tohto prechodu k moci.
V Nemecku tento mimoriadne dôležitý proces prakticky ignorovali.

Poznámka na okraj:

Ďalší zaujímavý aspekt: ​​Táto sovietska superveľmoc bola vytvorená Rockefellerovým a Rothschildským kapitálom v novembri 1917 pri štátnom prevrate – ktorý sa nám predáva ako Ruská revolúcia. Táto moc sa vymykala spod kontroly v rukách ruských kremeľských vodcov, ktorí zrazu ohrozovali matku, USA.
To isté platí pre „tretiu moc“, ktorá vznikla vymenovaním Adolfa Hitlera za bábku Rockefellera a Rothschilda. (Pozn.: Najväčšie zbrojárske firmy v Tretej ríši ako IG Farben, AEG, Ford a Opelwerke, Leuna atď. boli takmer výlučne americké firmy!!) Menovanie Adolfa Hitlera s jeho často židovskými národnými socialistami, ako „Rus. Revolúcia“, „establishment“ alebo „východné pobrežie“ boli organizované.

MISIA SKYLAB


Zaujímalo vás niekedy, prečo sa USA po roku 1977 už nikdy nedostali na Mesiac?
Spomeňme si na Skylab.

Oficiálny príbeh hovorí, že Skylab bol spustený 14. mája 1973. Bola to pilotovaná americká vesmírna stanica. Dňa 25.05. prvá posádka letela na SKYLAB, misia trvala mesiac.
Druhá posádka letela na vesmírnu stanicu 28. júla 1973, misia trvala takmer dva mesiace.
Obe misie boli poznačené poruchami, únikmi a problémami.
Tretia misia začala 14.11.73 s Geraldom Carrom, Wiliamom Plagueom a Edwardom Gibsonom.
Údajne sa misia oneskorila o 6 dní kvôli prasklinám na chvostových plutvách rakety Saturn.
Rusko dňa 03.04. vynieslo vesmírnu stanicu na obežnú dráhu a 14.4. V roku 73 bol Skylab zostrelený ruskou vesmírnou stanicou – čo bolo daňovým poplatníkom vysvetlené ako „katastrofická porucha“.

Tento štart predstavoval začiatok Hviezdnych vojen medzi USA a SU. Po tomto procese nasledovalo vypustenie rôznych satelitov Ruskom, vrátane 5 satelitov USA dňa 12.10.1975.

Manipulácia s počasím a Mount St. Helens

El Nino

V roku 1977 sa Rusko začalo vážne zaoberať manipuláciou počasia. Skalárne zbrane vytvorili v Pacifiku dve masívne horúce miesta. To vytvorilo efekt El Nino, ktorý viedol k jednej z najkrutejších zím v histórii. Tom Bearden o tom poskytuje viac informácií.

V ďalšej časti sa Peter Beter venuje ruským pulzným zbraniam, ktoré spôsobili erupciu Mount St. Helens 18. mája. výbuchy vzduchu

VZDUCHOVÉ VÝLETY

Vráťme sa do decembra 1978, keď morský boom začal otriasať domovmi a vyvolávať strach v tisíckach Američanov z východného pobrežia. Hovorcovia vlády sa ich chvíľu snažili ignorovať. Výbuchov ale neubúdalo, naopak, množili sa a boli zaznamenané aj vo vnútrozemí a na západnom pobreží.
Keď nebolo možné poskytnúť žiadne vysvetlenie, v kontrolovaných médiách boli zosmiešňovaní. Zmenila sa však taktika a príliš veľa vypočutých svedkov to nemohlo brať ako vtip. Potom to bolo len nahlásené bez toho, aby sme to ďalej sledovali.
Po mesiacoch bez adekvátnych vysvetlení boli najskôr vysvetlené „podivné poveternostné podmienky“, potom studené vrstvy vzduchu, úbytok ozónovej vrstvy, polárna žiara, elektrické poruchy atď. Potom bolo podozrenie, že ďaleko na mori boli vojenské lietadlá atď. Vrcholom bolo podozrenie, že Concorde hodinu pred svojím príchodom vysielal silné šokové vlny.
Zatiaľ čo väčšina vysvetlení bola smiešna, Američanov upokojili a väčšina takmer každodenných výbúchov nebola nikdy hlásená.

Ako fenomén pokračoval, postihnutí občania ho stále viac ignorovali. Začiatkom decembra 1977 bolo verejne povedané, ale vládou potlačené, že rany prišli z nových ruských kozmosfér, ktoré vystrelili v rozostrenom režime do vzduchu nad Atlantikom a neskôr Pacifikom. Tieto informácie pochádzajú z najvyšších spravodajských kruhov.
Správa uvádzala 594 veľkých leteckých výbuchov medzi decembrom 1977 a júnom 1978. Do júna sa „masy studeného vzduchu“ vyčistili. Štúdia sa pokúšala pripísať udalosti leteckej doprave, ale pre mnohé incidenty neexistovalo žiadne vysvetlenie. Hľadali sa teda prirodzené udalosti alebo ospravedlniteľné incidenty bez toho, aby sme sa priblížili k riešeniu.

Pre čitateľa je nevyhnutné, aby boli incidenty zdokumentované a bránili sa hodnovernému vysvetleniu.

Ľudské genetické repliky

Koncom 70-tych rokov bola zverejnená existencia genetických replík vytvorených človekom. Odhaľovači boli uzamknutí a tajomstvo pochované. Predmet bol uzamknutý pod trestom smrti. Predmetná oblasť však existuje a bola pred našimi očami uvedená do prevádzky.

Ak to autor už nestratil, pravdepodobne to tak bude aj teraz. Genetické repliky? Ľudskí roboti? To nemôžeš myslieť vážne!
Nazvite ich podobnými alebo vyliahnutými, ale v skutočnosti sú to genetické kópie. Čitateľ by si mal naštudovať, čo sa deje na miestach ako Dulce. Biblia hovorí, že na konci čias bude plakať v dňoch Noeho a záznamy hovoria, že genetická manipulácia sa odohrala v Noachových časoch.

syntetizátor

Dňa 14. apríla repliky, nazývané syntetizátory, poskytli poslední astronauti z White Sands Young a Crippen. Boli ste naprogramovaní, aby ste vykonali počítačom riadený let na cvičnom raketopláne Enterprise. Tieto dve entity vstúpili na Enterprise, ktorá bola namontovaná na Boeingu. Po načerpaní raketového paliva do raketoplánu 747 odštartovala smerom na západ – vyhýbajúc sa verejnému vzdušnému priestoru. 747 preletela niekoľko stoviek míľ smerom k Pacifiku, kým sa otočila a zamierila smerom k východnej Kalifornii. V televízii nám povedali, že neexistujúca Kolumbia sa vracia z obežnej dráhy.


Peter Beter vidí súvislosť medzi syntetikami a stovkami mŕtvych zvierat, ktorých krv a rôzne orgány odstránili tými najčistejšími rezmi. (Poznámka: Z vakcinačného systému vieme, že hovädzia krv je podobná krvi ľudskej a paralely v čase sú tiež nápadné.)

cestovanie vesmírom

Podľa týchto informácií Američania na Mesiac pravidelne lietali približne od roku 1961 – s paralelnou výstavbou staníc.
Po porážke Američanov v septembri 1977 mali Rusi údajne do konca roku 1977 na Mesiaci 10 staníc.

Ruské pilotované misie na Venuši sa údajne uskutočnili 30.10. a 4. novembra 1981 – Američania nemali čím oponovať.

Neexistujú žiadne vyhlásenia o kolonizácii Marsu, ale v tomto bode by to mali Američania výslovne predpokladať pre 80. roky.


UFO na Mesiaci

Táto časť bude ukončená svedectvom astronóma Dr. Jamesa Greenacre a štyria kolegovia na konferencii „Lunar Problems“ v New Yorku 29. októbra 1963. Pozorovali niekoľko viacfarebných kozmických lodí s masívnymi rozmermi od 300 do 4 800 metrov pohybujúcich sa vo formáciách. Teleskopom bolo pozorovaných aj niekoľko menších lodí s priemerom cca 150 m, ktoré sa zdržiavali na boku veľkej lode. Materská loď pravidelne menila svoje žiarivé farby, ako už bolo niekoľkokrát hlásené. Tieto vyhlásenia boli uverejnené v máji 1966 v UFO News.

Ruská obrana

Každé vojenské mesto v Rusku a väčšina ostatných miest má masívne bunkrové komplexy. Podľa pána Keegana stojí vybudovanie jediného bunkra 500 miliárd dolárov!!! Sú čiastočne vybavené železničnými systémami, ochranné zariadenia sú vybudované vo veľkom na ceste z letiska do Moskvy. Rusko je plne vybavené na vedenie jadrovej vojny a prežitie. 

USA – a NSR – nemajú vôbec žiadny systém civilnej obrany, len pre exkluzívnu elitu. Americký program je len MAD = Mutual Assured Destruction.

Satelity a bývalí nacisti

Námorníctvo a letectvo mali na starosti americký raketový program, keď Rusko v októbri 1957 zostrelilo svoj satelit Sputnik. O dva týždne neskôr letel do vesmíru Sputnik II so psom. Rusi vypustili šesťtonový balík, zatiaľ čo o dva mesiace neskôr sa Američania pokúsili vypustiť satelit s veľkosťou grapefruitu. Vanguard dosiahol výšku 4 stopy (asi 1,30 m) a explodoval. Eisenhowerovi pripomenuli skupinu bývalých nacistov v Huntsville, nechal ich ísť a o dva mesiace neskôr títo bývalí nacisti vypustili 31. januára 1958 prvý satelit USA.


koncentračné tábory v Spojených štátoch

Organizácia Gehlen skopírovala Hitlerov nový poriadok a nainštalovala systém koncentračných táborov v okrese San Luis Obispo. Bol označený ako špeciálny výcvikový tábor v Kalifornii. Vyvinula plány nazvané King Alfred Plan, Operation cable splitter, Operation Garden Plot, atď. Neskôr to bolo nazvané Federal Emergency Management Agency = Fema. Ďalšie informácie o tejto téme môžete získať od milície v Montane, Bo Gritz.

Tretia ríša a mimozemšťania

Vráťme sa k Wernerovi von Braunovi, Commentary News Europa z 1. januára 1959: „Zistili sme, že sme konfrontovaní so silami, ktoré boli oveľa mocnejšie, než sa predpokladalo. Ich operačná základňa nám bola predtým neznáma. To je všetko, čo môžem v tejto chvíli povedať, teraz sme v procese užšieho kontaktu s týmito silami a o šesť až deväť mesiacov možno bude možné urobiť presnejšie vyhlásenie.

Veľký nemecký vesmírny priekopník Hermann Oberth povedal: „Nemôžeme dosiahnuť náš technický pokrok v určitých vedeckých oblastiach sami, máme pomoc.“ 

Odpoveď na otázku, kto pomohol, znela: „Ľudia z iných svetov.“

„Americký týždenník“ z 24. októbra 1954 sa pána Obertha na to opýtal: „
Moja téza, že lietajúce disky sú skutočné a sú to vesmírne lode z iného sveta.
Raketový expert Dr. Walter Riedel v Life Magazine z apríla 1952: „Som presvedčený, že lietajúce disky majú základ mimo tohto sveta.

V roku 1951 Kongres začal rokovania o premene Antarktídy na jadrovú testovaciu zónu, ale zrazu zmenili názor, keď UFO lietalo nad Washingtonom a obrázky UFO nad Bielym domom sa dostali na titulné stránky novín.

Deň čo deň sme videli dobre organizované „brífingové správy“ z Edwardsovej leteckej základne, raketoplán bol zdvihnutý na B 747, ale odlet bol zo dňa na deň odložený… odpoveď z Columbie. Ak by Rusi prišli spolu s Columbiou v rose, výsledok by bol viac než katastrofálny.

Tajnému plánovaciemu tímu raketoplánu NASA sa minuli ospravedlnenia za nevítané otázky a nedokázal dokončiť ďalšiu orbitálnu misiu.
Program Space Shuttle bol jediný, ktorý dostal od Reaganovej administratívy primerané finančné prostriedky. 

Existoval neopísateľný strach, že by sa raketoplán mohol dostať do rúk Rusom neporušený a technológia by bola odhalená svetu.

Vojnoví plánovači si uvedomili, že nasadenie ďalších raketoplánov Columbia by si vyžadovalo určité úpravy. K tomu však bolo nevyhnutné vypustiť ďalší skúšobný balón, ktorý mal zviditeľniť zbrane nepriateľa. V tomto kontexte bola Enterprise považovaná za najúspornejšiu variantu, pretože nebola určená na lietanie mimo akejkoľvek atmosféry ako skúšobný raketoplán.
Enterprise, teraz označená ako „Columbia“, slúžila iba na suborbitálne lety.
Na rozdiel od oficiálnych správ sa táto samovražedná misia mala uskutočniť bez posádky.

Program HAARP

Vysielač sa nachádza neďaleko Gakony, približne 160 míľ severozápadne od Anchorage. Do konca roku 2002 by malo byť 360 vysielacích antén schopných generovať vyžarovací výkon najmenej 4,7 miliardy wattov (ERP). Toto gigantické zariadenie je hlavnou súčasťou projektu s názvom HAARP (High-frequency Active Auroral Research Project).
Sovietsky zväz resp Rusko má príslušné inštalácie, pevné aj mobilné.
Toto spojenie je dôležité pre iné chápanie udalostí v Černobyle a „krachu“ Kolumbie, resp. Challenger v kontexte vesmírneho cestovania v USA.

Podrobne o programe HAARP:
1. Úvod
2. Vysielače GWEN
3. Mobilné telefóny
4. Atmosférický opar prúdi
5. Nikola Tesla
6. Prenos elektromagnetických chorôb
7. Prenasledovanie
8. Experimenty s väzňami
9. Intercerebrálny sluch
10. Súťaž v USA a ZSSR = Černobyľ

11. mobilné elektrárne alebo katastrofa v Kolumbii v roku 2002

1. Úvod

Úplná kontrola mysle populácie

V aljašskej buši stavia americká armáda najväčší a najvýkonnejší krátkovlnný vysielač v histórii ľudstva. Od roku 1994 bol projekt sprevádzaný kritickými správami, čo vládne orgány veľmi rozčuľovalo.

Rádiové vlny sa odrážajú od ionosféry. Obzvlášť silné vysielače dokážu svojim signálom zahriať odrazovú zónu ionosféry a tým zmeniť hustotu elektrónov. Zariadenie HAARP otvára pole experimentov o vzájomných vzťahoch medzi ionosférou a magnetosférou, ktorým sa pripisuje vojensky využiteľný potenciál.
Projekt HAARP sa šikovne maskuje udeľovaním nemalých finančných prostriedkov na spracovanie výsledkov výskumu, ktoré plynú ako civilné dotácie a výskumné zmluvy niektorým z popredných amerických univerzít. Záujem amerického obranného aparátu o projekt HAARP demonštruje zoznam zapojených rezortov, ktorý zahŕňa aj „Kirkland Air Force Base“. Táto základňa sa vždy zaoberala len technologickými hrotmi americkej výzbroje a podieľala sa aj na vývoji „Strategic Defence Initiative“ (SDI). Zariadenie prevádzkuje Námorné výskumné laboratórium a projekt má na starosti ministerstvo obrany.

Dokonca aj dnešné expanzné stupne HAARP sú podozrivé z toho, že spôsobujú ťažkosti lietadlám. Varovný radar spôsobí bezpečnostné vypnutie vysielačov, ak sa lietadlo priblíži k systému, pretože elektromagnetické vytvrdzovanie elektroniky lietadla nie je dostatočné na to, aby odolalo žiareniu z HAARP. Boli hlásené anomálie a poruchy systémov autopilota. Lietadlá boli asi 400 míľ ďaleko, mimo dosahu radaru.

HAARP je len na začiatku svojho potenciálu a za Bushovej administratívy by mohol zažiť vojenskú modernizáciu. V prospech toho hovoria merania skupiny ELFRAD z februára 2001, ktoré majú dokázať zvýšenie výkonu žiarenia.
Oficiálne zastúpenie
Pre verejnosť je na webovej stránke projektu v tých najoslnivejších farbách tlačená do popredia možnosť obnovenia vyčerpanej ozónovej vrstvy a odvrátenia hurikánov. Ako vojensky využiteľný vedľajší produkt výskumu sa pripúšťa len vývoj novej technológie zemskej tomografie, ktorá umožňuje odhaliť podzemné bunkre a jadrové zariadenia, a nový systém pre podmorskú komunikáciu. Navyše pre definitívne rozšírenie do konca roku 2002 je špecifikovaná len polovica pôvodne plánovaných výkonových limitov.
Z histórie tohto systému je bez pochýb vidieť, že výskum a patenty elektrotechnického inžiniera Nikolu Teslu treba vyskúšať práve s HAARP. 

Vynálezca trojfázovej technológie výrazne predbehol svoju dobu s myšlienkou bezdrôtového prenosu energie. Keď v roku 1940 ponúkol americkému ministerstvu vojny všemocnú lúčovú zbraň na základe svojho patentu USA 1 119 732, bol zosmiešňovaný. 

V článku New York Times z 22. septembra 1940 84-ročný Tesla vzdorovito povedal: „Som k dispozícii vláde, aby im prezradila tajomstvo môjho ‚Teleforce‘, s ktorým letecké motory, ktoré sú zapnuté možno roztaviť na vzdialenosť 250 míľ. Neviditeľný Veľký čínsky múr bude obklopovať a chrániť našu krajinu. […] S obrovským napätím sú mikroskopické častice katapultované do svojej misie obranného ničenia.“
Bernhard J. Eastlund, bývalý inžinier amerického námorníctva, podal prvú patentovú prihlášku v auguste 1987 na základe Teslových myšlienok vo vyššie uvedenom novinovom článku. Jeho malú výskumnú spoločnosť niekoľkokrát kúpili vládni sprostredkovatelia a poskytli jej potrebné finančné zdroje, kým sa Eastlund nakoniec nevytiahol a musel sa vzdať používania svojich patentov.

1. Malé testy, ohromujúce výsledky
Je zrejmé, že od novembra 2000 je HAARP opäť čoraz aktívnejší. V každom prípade rádioamatéri hlásia prehnane silné pulzné signály na krátkovlnných frekvenciách okolo 3 990 kHz, ktoré sa netypicky javia ako nesúvisiace s ionosférickým šírením, pretože sú rovnako silné počas dňa aj noci.
Medzi možné aplikácie patrí ovplyvňovanie počasia elektrostatickými poľami, čo je technika, ktorú má Rusko údajne už takmer 10 rokov. Spoločnosť ELATE Intelligent Technology/Russia vraj prevádzkuje systém na ovplyvňovanie počasia v okruhu 200 míľ. Bývalý vedecký poradca televíznej stanice CBS, Richard Hoagland, analyzoval niečo podobné v strednej Arizone v roku 1998: Netypické pozorovanie počasia s náhlou hmlou a snežením, ktoré viedlo k uzavretiu diaľnice 17, nebolo predpovedané a údajne nebolo rozpoznateľné. napojenie na veterné alebo oblačné fronty.
Ako „ochranný štít“ pre národnú obranu by HAARP musel ešte zlepšiť svoj výkon. Ide o generovanie elektromagnetického impulzu o sile a intenzite, ktorý spôsobí zlyhanie každého elektrického riadiaceho systému. Výskum ionosféry sa snaží využiť už vedecky popísaný tranzistorový efekt ionosféry, ktorý umožňuje 1000-násobné zosilnenie signálu. Cielená modifikácia určitých oblastí ionosféry zahrievaním by mohla priniesť prelom v sprístupňovaní tranzistorového efektu na vojenské účely.


2. Geomagnetické vlny a GWEN.

Vysielače GWEN (Ground Wave Emergency Network) vzdialené od seba 200 míľ (320 kilometrov) po celých Spojených štátoch umožňujú prispôsobiť (a upraviť) špecifické frekvencie sile geomagnetického poľa v akejkoľvek oblasti, ktorá umožňuje modifikáciu geomagnetického poľa.
Vysielače GWEN majú mnoho rôznych funkcií, ako napríklad:
1. Ovládanie a riadenie počasia.
2. Ovládanie mysle.
3. Manipulácia so správaním a náladou
4. Posielanie syntetickej telepatie ako hluku na pozadí obetiam pomocou implantátov na kontrolu mysle vlády USA.
GWEN pracuje v spojení s HAARP a ruskou stanicou „woodpecker“ (ďateľ), ktorá je podobná HAARP. Rusi otvorene uvádzajú na trh malú verziu svojho systému na manipuláciu s počasím s názvom Elate, ktorý sa používa na jemné doladenie vzoru počasia na 200 míľovej oblasti a má rovnaké možnosti ako zariadenie GWEN. Na letisku v Moskve sa používa systém ELATE.
Rusi a Severokórejčania používajú prenosné zariadenie na ovládanie mysle na získavanie priznaní. Takýto stroj sa dokonca našiel v americkom kostole, mal pomôcť k tomu, aby sa kongregácia stala viac veriacimi!) Ruský signál „woodpecker“ (ďateľ) sa šíril po svete z vysielača pri Kyjeve. Americké letectvo identifikovalo 5 rôznych frekvencií v tomto zloženom harmonickom signáli ďatla, ktorý vysielal signály aj cez zem a cez atmosféru.


3. Mobilná komunikácia

Existujú presvedčivé náznaky, že mobilná telefónia, najmä v jej súčasnej verzii s možnosťou prenosu obrázkov, je aspektom projektu Haarp.

Nasledujúci článok:
Tim Rifat napísal vo svojom článku „Microwave Mind Control“ v britskom článku: že mobilné telefóny používajú 435 MHz. Britská polícia používa výhradne 450 MHz. Dr. Ross Adey to použil na experimenty s modifikáciou správania CIA. Polícia má obrovské množstvo antén na vysielanie tejto frekvencie po celom Spojenom kráľovstve. Adey použil pulzne modulované mikrovlny s intenzitou 0,75 mW/cm2 na frekvencii 450 MHz s ELF moduláciou na ovládanie všetkých aspektov ľudského správania. 450MHz radar modulovaný na 60Hz drasticky znižuje aktivitu T-lymfocytov, ktoré zabíjajú rakovinové bunky. Štúdia z USA o 60 Hz elektrických vedeniach dopĺňa toto zistenie.


4. Toky atmosférického zákalu.
Obrovské, neviditeľné rieky vody vo forme pary prúdia smerom k pólom v spodnej atmosfére. V každom ohľade súperia s riekou Amazon, ktorá je 420 až 480 míľ široká a až 4800 míľ dlhá. Sú 2,9 míle nad Zemou a obsahujú objem vody asi 349 libier vody za sekundu. V každej hemisfére je 5 atmosférických tokov. Mohutná povodeň môže vzniknúť prehradením jednej z týchto obrovských riek pary, ktorá by spustila obrovské množstvo dažďa. Veže GWEN umiestnené na sever pozdĺž riek Missouri a Mississippi boli zapnuté 40 dní a nocí, pravdepodobne na zosmiešňovanie potopy. (Bolo to v súvislosti s HAARP)


5. Nikola Tesla.
Nikola Tesla už v roku 1901 odhalil, že elektrina môže byť prenášaná pomocou ELF vĺn. Nič nemôže zastaviť alebo oslabiť tento signál. Rusi skúmali Teslov majetok, keď bol po Teslovej smrti odvezený do Juhoslávie. Puharich pokračoval v pozorovaní ruských vĺn ELF a ich série podtónov (5 340 MHz), kým bol v Mexiku. Stretol sa s ľuďmi zo CIA a začal pre nich pracovať. On a Dr. Robert Beck skonštruoval zariadenia na meranie týchto vĺn a ich účinkov na ľudský mozog. Puharich začal svoju prácu uspávaním psov. Okolo roku 1948/49 robil výskum na opiciach tak, že im úmyselne zničil ušné bubienky, aby im umožnil zachytiť zvuky bez neporušených ušných bubienkov. V jazyku objavil nervy, ktoré by sa dali použiť na uľahčenie počúvania. Zostrojil zubný implantát, za ktorý sa obete ovládania mysle teraz dožadujú odškodnenia, keďže im ho do úst tajne vložili spolupracujúci zubári pod dohľadom. To umožnilo obetiam počuť hlasy v ich hlavách. Implantát bol umiestnený pod výplne alebo implantovaný do čeľuste.

Spojené štáty americké sa kúpu v tomto magnetickom poli, môže stúpať až do výšky 500 stôp, ale tiež klesá pod zem, aby sa s ním mohol ktokoľvek ovplyvniť a „ovládať myseľ“. Celý systém umelých prízemných vĺn sa rozprestiera po celom USA ako sieť. Je ľahšie ovládať myseľ a hypnotizovať ľudí, keď sa kúpu v elektromagnetických vlnách.

6. Elektromagnetický prenos chorôb
Fyzika a inžinierstvo stojace za elektromagnetickým prenosom chorôb je zarážajúce. Choroby možno reprodukovať ako „signály choroby“ tak, že vibrácie choroby môžu byť generované a potom odoslané, aby boli vyvolané. (Vzor mozgových vĺn halucinogénnych drog možno reprodukovať aj pomocou ELF vĺn na vyvolanie obetí.) Akonáhle sa choroba rozpráši do vzduchu, zostáva už len naladiť elektromagnetické vlny na chorobu, vtiahnuť podtóny a podtóny, aby boli ešte výraznejšie. Smrteľné a infekčné, pričom vyžarujú špecifické frekvencie chorôb a vzorcov smrti.

Sme nútení reagovať na umelo vyvolanú a spôsobenú vibračnú frekvenciu globálnych majstrov, ktorí chcú, aby táto planéta urobila náhly skok v evolúcii, obývaná psychicky uvedomelými, a teda super triedou ľudí, alebo je to zámer zlikvidovať milióny ľudí? kto sú „zbytoční jedáci“, ktorí sú zavádzaní a eliminovaní elektromagneticky vyvolanými druhmi rakoviny a chorôb? (A ktorí dokonca sami platia za ich zabitie alebo likvidáciu!)

Chemtrails (chemické pruhy) sú denne rozprašované po celých USA (a tiež v iných krajinách) v krížovom vzore. Obsahujú choroby a chemikálie, ktoré ovplyvňujú náš stav vedomia. Môžu spôsobiť apatiu, ktorá je zase spojená s fluorizáciou pitnej vody, ako aj drogami. Fluorid oslabuje sektor sily vôle v mozgu a poškodzuje ľavý lalok mozgu v tyle.
Fluorid a selén umožňujú ľuďom „počuť hlasy“. Vlny ELF spôsobujú narušenie biologických procesov v tele a to sa zase môže aktivovať v celej populácii, keď je každý zaočkovaný proti týmto chorobám prostredníctvom chemtrails.

7. Obžaloby Počítače Cray využívajúce umelú inteligenciu skúmajú obete s vládnymi implantátmi pomocou vopred nahraných zvukových úryvkov alebo príležitostných živých správ. Sú zachytené satelitnou anténou a poslané na veľkú televíznu vysielaciu anténu, veže GWEN alebo iné mikrovlnné antény v blízkosti obetí. Boli zdokumentované rôzne typy telesných implantátov, ktoré zachytávajú signál a vysielajú správny vzor Teslových vĺn, aby vyvolali hlasy u obete.
Sledovací implantát informuje satelitný systém a posádku každých pár minút, aby tam mohli presne posielať hlasové signály. Hlavný počítač a ústredie (HQ) je v Boulder, CO, USA. Predpokladá sa, že respondenti to dokážu rovnako dobre. Centrálny mobilný počítač je v Boulder, CO, budova National Bureau of Standards. Do tohto projektu je zapojená aj spoločnosť AT&T. Na tejto záležitosti spolupracujú aj rôzne vládne agentúry.

8. Pokusy na väzňoch

Väzeň menom David Fratus vo väznici Draper v Utahu napísal v 1988: Začal som prijímať alebo počuť vysokofrekvenčné zvuky v uchu. Keď som si zapchal uši – zvuky boli stále vo vnútri a zosilnené. Akoby vychádzali z elektricky zosilnených echo komôr s tónmi vychádzajúcimi zvnútra. – Začal som počuť hlasy – vo svojich vnútorných ušiach tak živo, ako keby som ich počul cez stereo slúchadlá – s konečným výsledkom, že môj mozog je teraz odpočúvaný nejakým nezávislým zariadením na čítanie alebo skenovanie myšlienok.
Stovky spoluväzňov v Gunnison Facility a štátnej nemocnici v Utahskej štátnej väznici boli predmetom tohto problému kontroly mysle v mene vyšetrovateľa. Toto sa objavilo na okresnom súde v Utahu začiatkom 70-tych rokov, pretože väzni vystavení Teslovým vlnám ovládania mysle sa neúspešne pokúšali brániť na súde. Univerzita v Utahu skúmala, ako môžu byť Teslove vlny použité na manipuláciu mysle, aby ste počuli hlasy, maskovali myšlienky a vyvolali myšlienky v mysli, ako aj čítanie myšlienok a vývoj očných implantátov.

Počuli ste hlasy nejakých mimozemšťanov, možno tu dole. Hlasy v hlave sa vyrábali vo väzniciach v Utahu pomocou technológie Tesla. Každý z väzňov dostal rovnakú správu od „mimozemšťana“. Dnes sa zdá, že je ľahké produkovať hlasy v hlave a bez implantátov.

9. Intercerebrálne vypočutie

Tim Rifat z Anglicka UK nám napísal toto:
„Tento intercerebrálny sluch sa používa na to, aby obeť priviedol do šialenstva, keďže nikto iný nemôže počuť hlasy prenášané do cieľového mozgu. Prenos riadených údajov priamo do cieľového mozgu pomocou mikrovĺn ako inertné lúče
„.
The Sydney Morning Herald napísal 21. marca 1983 článok Dr. Nassima Abd El-Aziza Neweigyho, asistenta profesora na poľnohospodárskej fakulte, Moshtohor Tikh-Kalubia, Egypt.
„Ruské satelity, riadené pokročilými počítačmi, môžu vysielať hlasy vo svojom vlastnom jazyku, zmiešané s prirodzenými myšlienkami vyvolenej populácie a umelými myšlienkami. Cez satelity možno manipulovať s chémiou a elektrinou ľudského mozgu, dokonca je možné vykonať samovraždu. Teroristické skupiny sú vyrábané divokými, neľudskými prostriedkami, problémy a krvavé nepokoje sú výsledkom podnecovania pokročilých tele-prostriedkov s pomocou ruských satelitov v mnohých krajinách Ázie, Afriky, Európy a Latinskej Ameriky.“
Iný zdroj hovorí, že tieto zariadenia budú poháňané svetovými jazykmi a syntetická telepatia zasiahne mysle ľudí a prinúti ich veriť, že Boh k nim osobne hovorí, aby uzákonil „Druhý príchod“ doplnený o hologramy!
Rusi prelomili genetický kód ľudského mozgu. Vypracovali 23 vlnových dĺžok EEG pásky, 11 z nich bolo úplne nezávislých. Takže ak dokážete manipulovať s tými 11, môžete robiť čokoľvek.

Podprahové slová v správnom elektromagnetickom poli vyjadrujúce ľudské vedomie modulované do ľudského mozgu môžu vstúpiť do našej mysle na podvedomej úrovni. Vzorce našej mozgovej aktivity môžu byť zjavne merané a uložené v počítači prostredníctvom superpočítačov. Ak niekto vyžaduje implantované podprahové myšlienky obeti, všetko, čo je potrebné, je zachytiť, uložiť do počítača a poslať tejto osobe svoj vzor myšlienkových vĺn, aby poslala také nízkofrekvenčné podprahové správy, o ktorých si daná osoba myslí, že sú to vaše vlastné myšlienky. [ potvrdené Autor: Al Bielek a Preston Nichols s projektom Montauk na Long Islande] Vedci Majix tvrdia, že naše mozgy sú veľmi citlivé

10. Konkurencia USA a ZSSR = Černobyľ

Po tom, čo v 80. rokoch výrazne zaostali v obranných technológiách, boli USA nútené nezaostať ani za systémom Haarp, pretože rádiofrekvenčná technológia sa čoraz viac stávala kľúčovou technológiou v armáde aj vo vojenskom zmysle kontroly populácie.
Teraz sa ukázalo, že SU – podľa pána Beardena, kompetentného orgánu na túto tému – že SU sa chystá postaviť asi 10-krát výkonnejšiu elektráreň – blízko Černobyľu, ktorej jadrové reaktory by mali poskytovať potrebný výkon.
Porazené USA videli len jeden spôsob, ako narušiť výstavbu tohto obrovského zariadenia:
Jadrový reaktor musel byť zničený pomocou modernej technológie skalárnych vĺn
, aby sa zabezpečilo dokončenie zariadenia. Podľa pána Beardena sa to presne stalo.


11. Mobilné zariadenia alebo katastrofa v Columbii v roku 2002

Vysokofrekvenčná technika môže byť inštalovaná napevno alebo na mobilných systémoch, napr. na lodiach alebo nákladných autách. Pohonné jednotky sú potom zodpovedné za elektrické napájanie, zatiaľ čo pohon vozidla je vypnutý.
Takýto mobil používajú americkí autori v súvislosti s haváriou Columbie, resp. spojené s Challengerom.
Konkrétne sa spomína generácia Tesla gule, ktorá vraj slúžila ako spúšť.

Systém Haarp sa používa takmer výlučne na vojenské účely a je americkou odpoveďou na – veľmi úspešný – ruský projekt skalárnych vĺn.
Je tu možnosť „ovplyvňovania“ lietajúcich objektov vo vašom lietaní – viď štart Challengeru vhodnou ruskou technikou – ako aj geologické procesy, teda umelé zemetrasenia. V tejto súvislosti sa spomína aj bombardovanie federálnej budovy Oklahoma City – ruskou či americkou technikou!!
Okrem toho haarp umožňuje narušenie komunikačných sietí.

Ale ani v Haarpe sa nedajú vylúčiť poruchy: 14. decembra 1994 bola elektráreň na Aljaške prevádzkovaná na plný výkon, čo viedlo k veľkému výpadku prúdu a prerušilo sa zásobovanie energiou približne 2 miliónov ľudí.

Príloha


Vietnamská vojna

Vietnamská vojna bola plánovaná roky vopred, ale nie ako iskra k väčšej vojne. V pozadí bola začínajúca recesia v USA, ktorá viedla k poklesu kľúčovej úrokovej sadzby Federálnej rezervnej banky a k hroziacemu hospodárskemu poklesu.
Z dilemy môže viesť len vojna.
NSA vyslala na vietnamské pobrežie špeciálny tím sabotérov a ostreľovala americké vojnové lode, ktoré sa náhodou nachádzali pri severovietnamskom pobreží, možno v severovietnamských výsostných vodách.
Tento incident v Tongkin Bay bol propagandistickým vývojom incidentu v Maine v roku 1898, keď Američania vyhodili do vzduchu Maine a potom začali vojnu proti Španielom. Zhodou okolností sa tak Florida stala súčasťou Spojených štátov.
Pán Sandstone odhaľuje operáciu Phoenix:
Air America bola tajná letecká spoločnosť CIA zapojená do operácie Phoenix vo vojne vo Vietname. Jedným z pilotov bol John Lear, ktorý sa preslávil v kruhoch UFO. Meno fénix pochádza z prekladu Phung Hoanga, mystického vietnamského vtáka s magickými schopnosťami, o ktorom sa hovorí, že prináša zvesť o mieri. CIA v rámci operácie kúpila drogy od Khun Sa, vodcu ľudu Shan. Tieto drogy boli potom vyvezené a predané americkým dílerom v prospech CIA….

Zázrak Tongkinského zálivu mal pozitívne dôsledky pre americkú ekonomiku: krv 6 miliónov mŕtvych Vietnamcov a 60 000 mŕtvych Gis bola hnojivom pre americkú ekonomiku, úroková sadzba FEDu stúpla na želanú úroveň – a sionistickí bankári a Rockefellerovci dosiahli úžasné zisky…

Skóre ZSSR vs USA USA : ZSSR

1:0

Kubánska raketová kríza 1962

1967 Liberty, šesťdňová vojna zlyhala
Útok izraelských bojových lietadiel a vojnových lodí na USS Liberty bol súčasťou operácie,…. ktorá mala začať 3. svetovú vojnu po jadrovom zničení Káhiry. Plán zlyhal po tom, čo americký dôstojník odvolal americké stíhačky naložené jadrovými bombami.

1976 americká ponorková kríza

1977 Battle Harvest moon, Mondschlacht 1:1

1980 Phantom Warplanes 1 : 2 Útok USA proti ZSSR
1982 Bitka pri Guyane 2 : 2

Z-Plan, Bitka o Libanon 2 : 3

Rozmiestnenie ruských kozmosfér

1984 Bitka o polostrov Kola
Keďže porážku Sovietskeho zväzu spôsobil zásah „tretej veľmoci“, táto porážka by sa nemala počítať.

1990 O druhej časti plánu Z nebolo známe, či prebiehajú ďalšie snahy.

1993 Jadrový útok Mossadu (Mininuke) na WTC zlyhal

Plánované spustenie 3. svetovej vojny z roku 1996 zlyhalo… podľa Coopera v Juhoslávii (Tajná vláda)

1999 Plánované spustenie 3. svetovej vojny v juhoslovanskej vojne, príkaz Wesleyho Clarka na letisku v Prištine zlyhal

Útok Mossadu na WTC z roku 2001 zlyhal

2004 nasadenie jednotiek pred Svätou zemou, tvrdené jadrové zničenie Manhattanu v New Yorku zlyhalo


Vojna v Iráne v roku 2005?


————————————————– ——————————

Dodatok:


Vojna vo Vietname

Vietnamská vojna
1. Historický prehľad
2. Daniel Ellsberg
3. The Pentagon Papers
4. Vietnam a Irak
5. Literatúra

1. Historický náčrt
Tonkinská rezolúcia a Tonkinský incident
Blank šek na vojnu vo Vietname

7. augusta 1964 americký Senát a Snemovňa reprezentantov schválili rezolúciu, ktorá oprávňovala amerického prezidenta Lyndona B. Johnsona použiť vojenskú silu proti Vietnamskej demokratickej republike (DRV). Rezolúcia, známa v histórii ako Tonkinova rezolúcia, bola bianko šekom pre prezidenta USA za bombardovanie a iné vojenské akcie proti „Severnému Vietnamu“, ako DRV nazvali americké a európske vlády a médiá.

V rezolúcii sa uvádza: „…Spojené štáty, ako určil prezident, sú pripravené prijať všetky potrebné opatrenia, vrátane použitia ozbrojenej sily, aby pomohli každému signatárovi alebo signatárovi Zmluvy o kolektívnej obrane juhovýchodnej Ázie, ktorí žiadajú o pomoc pri obrane jeho slobodu.“ ([1] strana 185). Mal na mysli juhovietnamskú vládu v Saigone.

Toto uznesenie, ktoré sa považuje za štartovací signál „vojny vo Vietname“, bolo zostrojené lžou. Rýchle člny DRV údajne zaútočili na americké torpédoborce „Maddox“ a „C. Turner Joy“ 2. a 4. augusta 1964 v medzinárodných vodách.

Útoky 34A: Úmyselná provokácia Severného Vietnamu

Späť do leta 1964 pri pobreží Severného Vietnamu. Ako provokáciu USA spolu s námorníctvom Juhovietnamskej armády uskutočnili dva typy operácií proti DRV. Prvú formu operácie (hliadky DESOTO) vykonalo samotné americké námorníctvo. Špeciálne vybavené námorné lode križovali tesne pri pobreží Severného Vietnamu, aby zachytili rádiovú a rádio-vlnovú komunikáciu. Presunuli sa až tri námorné míle od pobrežia Vietnamu, hoci na medzinárodnej úrovni existovala osemmíľová zóna. USA sa pri interpretácii začiatku medzinárodných vôd jednoducho odvolávali na francúzske vojenské mapy z prvej indočínskej vojny. (pozri poznámku pod čiarou v [1] s. 175).
Druhým typom operácie boli takzvané „Útoky plánu 34A“. Boli to útoky typu „zasiahnite a utečte“, ktoré naplánovala CIA a vykonalo juhovietnamské námorníctvo. „Lodní poslovia s juhovietnamskými posádkami alebo zahraničnými žoldnierskymi tímami zaútočili na severovietnamské pobrežie a pobrežné ostrovy“ ([1] strana 174). Jeden takýto útok sa odohral 30. júla na ostrovoch Hon Me a Hon Ngu.

Dôležité je, že máte dôvod

Hoci skutočná vojenská situácia v Tonkinskom zálive bola mimoriadne nejasná, 5. augusta 64 prezident Johnson nariadil Ticonderoge vykonať odvetné útoky proti DRV. Stíhacie bombardéry Ticonderoga vykonali 64 bojových letov proti námorným základniam v Severnom Vietname a zariadeniam na zásobovanie ropou.

6. augusta 1964 sa výbory Senátu USA začali stretávať s ozbrojenými silami USA, aby sformulovali rezolúciu proti Vietnamu: Tonkinskú rezolúciu, ktorá bola schválená len o deň neskôr. Počas horúcej fázy predvolebnej kampane bol ešte trochu „pokoj“. Začiatkom marca 1965 však americké bombardéry vzlietli a začali systematicky bombardovať Hanoj ​​a ďalšie mestá v Severnom Vietname.

Aj keď incident nebol úmyselne spôsobený, nesprávny úsudok mladých neskúsených námorníkov na sonarových zariadeniach využila americká vláda na začatie vojny proti DRV. Prezident Johnson túto lož poznal. „Sakra, títo hlúpi chlapci strieľali len na lietajúce ryby,“ povedal vraj podľa Georga Balla niekoľko dní po získaní licencie. (citát z [3] str. 104)

1963/64: bábkoví dôstojníci v Saigone

V tomto bode boli USA roky v južnom Vietname s viac ako 15 000 vojenskými poradcami a podporovali bábkové vlády závislé od USA v boji proti frontu oslobodenia. Jasným cieľom politiky USA bol boj proti komunizmu. Vo Vietname dali USA pred rokom prevratom preč despotu Diema a krátko nato dosadili ďalších dvoch generálov za prezidentov, aby ich krátko nato opäť odsunuli. To však nezlomilo podporu obyvateľstva v južnom Vietname pre oslobodzovací front. „Pád Saigonu“ hrozil aj za nového vládcu v Saigone, Van Thieu.

V predvolebnej kampani v roku 1964 v USA republikáni aj demokrati uvažovali o bombardovaní Hanoja, pretože podporovali oslobodzovací front na juhu. ([2] s. 84). Zrejme išlo len o zostrojenie dôvodu tohto bombardovania. „V rozhlasovom rozhovore BBC Georg Ball (v roku 1964 bol štátnym tajomníkom ministerstva zahraničných vecí SK) 13 rokov po tomto incidente uviedol: „Mnohí z tých, ktorí boli zapojení do vojny… hľadali ospravedlnenie pre bombardovanie. … Hliadky DESOTO slúžili predovšetkým ako provokácia… Rozšíril sa názor, že by to presne zodpovedalo provokácii, ktorú by sme chceli, keby sa torpédoborec dostal do problémov“ (citované z [1] str. 188)


Maddox

O dva dni neskôr, 2. augusta 1964, sa torpédoborec Maddox opäť objavil pri týchto ostrovoch na ceste DESOTO. O 15:40 (vietnamského miestneho času) oznámili, že sa blížia expresní poslovia a vystrelili z torpéd a palubných strelných zbraní. K zraneniam ani škodám však nedošlo.

O ďalšie 2 dni neskôr, v skorých ranných hodinách (miestneho času) 4. augusta 1964, sa uskutočnil ďalší nálet 34A na pobrežie Vietnamu. ([1] s. 178). „O 19:40 miestneho času v Saigone Maddox vysielala, že útok sa zdá byť bezprostredný“ a „… mala radarový kontakt s tromi neidentifikovanými loďami.“ Stíhačky povstali z Ticonderoda, americkej lietadlovej lode križujúcej neďaleko, na podporu Maddox a Turner Joy. V túto bezmesačnú noc nízka oblačnosť a búrky spôsobili mimoriadne sťaženú viditeľnosť. V nasledujúcich hodinách zavládol v zálive zmätok. „Dva torpédoborce hlásili viac ako dvadsať torpédových útokov, torpédom vyvolané turbulencie vo vode, svetlá v kokpite nepriateľa, svetlomety, guľometná paľba a radarové a sonarové kontakty.“ ([1], s. 178). Na otázku McNamara, veliteľ hliadky DESOTO, kapitán John J. Herrick, hlásil asi 5 hodín po udalosti: „Recenzie incidentu spochybňujú mnohé z nahlásených nepriateľských kontaktov. … Väčšina správ je pravdepodobne na základe skreslených radarových pozorovaní spôsobených počasím a prílišnej horlivosti pri vyhodnocovaní echolotu“. (citované z [1] str. 180)

2. Daniel Ellsberg

Daniel Ellsberg sa narodil 7. apríla 1931. Ako zamestnanec Pentagonu získal prístup k „Pentagon Papers“, tajne ich skopíroval a umožnil rôznym novinám prístup k týmto dokumentom. Zverejnenie týchto prác viedlo k škandálu v USA, udalosti zostali v Nemecku zväčša nepovšimnuté – od nemeckého obyvateľstva sa nedalo očakávať, že bude pravdivo podávať správy.


3. Pentagon Papers


Pentagon Papers boli prísne tajným dokumentom amerického ministerstva obrany. Jej zverejnenie v roku 1971 odhalilo zámerné skresľovanie udalostí počas vietnamskej vojny a nepriamo viedlo k jej ukončeniu. 

7000-stranový dokument ukradol v lete 1971 vysoký predstaviteľ ministerstva obrany Daniel Ellsberg a zverejnili ho New York Times a Washington Post po pokusoch vlády obmedziť slobodu tlače.
Noviny okrem iného odhalili, že prípravy na vojnu už boli urobené, hoci americký prezident Johnson tvrdil, že nechce zasahovať vo Vietname. Okrem toho by mala vojna vo Vietname pokračovať aj napriek veľkým stratám na americkej strane.
Keď New York Times začali 13. júna 1971 publikovať príbeh, novozvolený prezident Nixon a jeho administratíva boli veľmi rozrušení a urobili všetko pre to, aby zabránili ďalšiemu zverejneniu. Nixon vraj svojmu poradcovi Kissingerovi okrem iného povedal: „dostaňme toho sviniara do väzenia.“ („Dajte tú sviňu [poznámka: Daniel Ellsberg] za mreže“). O deň neskôr Nixon a generálny prokurátor John Mitchell diskutovali o ďalšom postupe a rozhodli sa podať žalobu na New York Times na federálnom súde.

Ďalšiemu zverejňovaniu dokumentov by sa malo zabrániť z „dôvodov národnej bezpečnosti“.
18. júna na Ellsbergov nátlak začal noviny zverejňovať aj Washington Post. Tomuto zverejneniu sa malo zabrániť aj po výzve Williama Rehnquista, zástupcu generálneho prokurátora. Washington Post to však dôsledne odmietal, takže obe súdne pojednávania napokon odzneli pred Najvyšším súdom USA. V rozhodnutí 6:3 boli zákazy zverejňovania zrušené ako protiústavné. Napriek tomu nie sú dokumenty Pentagon Papers dostupné v origináli alebo v nemčine vo výpožičných knižniciach „America Houses“ v Nemecku; tam je neznámy.

Opakuje sa história?

Ellsberg je obvinený z počiatočného zastavenia zverejňovania Pentagon Papers. Najvyšší súd ale povolil pokračovať. Nixon chce Ellsberga umlčať. Dávno pred Watergate sa vlámal medzi Ellsbergových terapeutov, aby našiel diskreditačný materiál, no bezvýsledne. Zodpovedný sudca informuje Ellsberga, že obvinenia proti nemu zahŕňajú desaťročný trest. Lacná cena, ako sa zistilo aj vtedy, prispela k ukončeniu tejto vojny. Dnes je presvedčený: „Som si istý, že Pentagon dnes a CIA, zo všetkého, čo počujem, a Biely dom, no, nie som si istý, ale ministerstvo zahraničia, tieto domy sú plné ľudí, ktorí presne ako som vtedy veril, že sa chystáme vstúpiť do veľmi veľkého, veľmi nebezpečného, do veľmi brutálnej vojny, v ktorej veľa ľudí zomrie nespravodlivo a zbytočne. Vojna, ktorá v dôsledku prezidentovej politiky zvyšuje nebezpečenstvo pre túto krajinu.“

Môže sa história opakovať? Ak áno, potom existuje nádej – na zverejnenie tajných irackých dokumentov administratívou zvoleného kráľa Georga Busha v blízkej budúcnosti.

4. Vietnam a Irak.

Dva konflikty, v ktorých Spojené štáty nikdy neboli priamo ohrozené. Vojny ďaleko, na druhom konci sveta. Krvavé fantómové vojny riadené administratívami, ktoré prisahali mlčanlivosť, riadia presuny vojsk. Vo vzdialenom Washingtone vyzerá vojna inak. Ellsberg skúmal pôdu vo Vietname a uvedomil si, že americké úsilie je beznádejné: „Boli sme v beznádejnej širokospektrálnej patovej situácii donekonečna. A zabíjali sme ľudí bez konca. Muselo to prestať. Väčšina Američanov žijúcich vo Vietname si to uvedomovala. Ďalšia otázka bola, čo budeme robiť teraz? A ako ostatní, ktorí mali prístup na najvyššie miesta ministerstva obrany a Bieleho domu, aj ja som sa niekoľko rokov snažil ovplyvňovať politiku zvnútra.“

Ellsberg pripravil v mene Pentagonu štúdiu: História americkej angažovanosti vo Vietname od 50. rokov 20. storočia. 8000 strán tajných dokumentov, dôkazy o nesprávnej politike plnej dezinformácií, politické výbušniny. Hovoril so senátormi, prezidentskými kandidátmi, Henrym Kissingerom – ale vojna pokračovala. Nakoniec Ellsberg tajne skopíroval Pentagon Papers a dal ich New York Times – akt neposlušnosti, zrady. Politický Washington bol šokovaný. Tajné dokumenty administratív od Kennedyho po Nixona odhalili aroganciu moci, iracionalitu politických rozhodnutí v časoch vojny. „Myšlienka, že prezidenti klamú a klamú oveľa viac, než si ktokoľvek navonok dokáže ľahko predstaviť, ľudí zasiahla,“ povedal Ellsberg.

Eskalácia bola vopred určená

Ellsberg hovorí, že vedel, že každé jedno z týchto vyhlásení je nepravdivé: „Ešte som si nebol istý, že k útoku nedošlo, uvedomil som si to až neskôr, ale samozrejme v tú konkrétnu noc som vedel, že dôkazy sú mimo, pochybujem. Bol som skeptický, že k útoku vôbec došlo. A ak by k nemu došlo, nebolo by to nevyprovokované. Urobili sme zámerne provokatívne akcie a chceli sme eskalovať vojnu, v rozpore s tým, čo povedal prezident.“ Podľa Ellsberga bola eskalácia vo Vietname vopred určená. Bez akéhokoľvek priameho ohrozenia ich vlastnej existencie sa rozvinula špirála vojny, ktorú nebolo možné nikdy vyhrať. Administratíva eskalovala, uviazla v politických ambíciách, márnivosti.

„WikiLeaks svojej doby“ (Time) je dnes rovnako relevantné v čase Trumpa ako v čase Richarda Nixona. „Najvýznamnejšie úniky utajovaných materiálov v americkej histórii.“ 
-Washington Post nie sú falošné správy 

Prekvapivá vec, povedal Ellsberg, bola, že šance Lyndona Johnsona na znovuzvolenie v roku 1969 by boli oveľa lepšie, keby do Vietnamu neposlal 500 000 vojakov. Prečo to stále robil? Ellsberg má podozrenie, že prezident nechcel pôsobiť slabo a nemužne: „Tak ako veľa ľudí v Senáte a inde vo svete práve teraz podporuje to, čo považujú za úplne zbytočnú vojnu, ktorá je odsúdená na neúspech, len zo strachu a sebaobviňovaní zo svojej slabosti.“
Skúsenosti, ktoré vtedy zažil, sa v skutočnosti nevytrácajú, my ich prežívame znova: „Vracajú nás do roku 1964, keď som prvýkrát pracoval pre Pentagon,“ hovorí Ellsbert. „Sme svedkami ďalšej rezolúcie Tonking Golf, akejsi Tonking Golf 2, ktorá udeľuje moc nad vojnou a mierom jedinej osobe, prezidentovi – spôsobom, ktorý je zjavne protiústavný a úplne opačný, ako rámec našej ústavy, v zmysle ´Náš zvolený kráľ ´nás vedie do zbytočnej a veľmi nebezpečnej vojny, tak ako to urobil Lyndon Johnson v roku 1964.“ 4. augusta 1964 bol Daniel Ellsberg prvým dňom v tíme Johna McNaughtona, najbližšieho poradcu ministra obrany Roberta MacNamaru. Ellsberg je svedkom politickej inscenácie, ktorá Ameriku uvrhne do priepasti. Údajný torpédový útok proti americkému torpédoborcu v Tonkingskom zálive údajne ospravedlňuje americké vyhlásenie vojny. Kongres oprávňuje prezidenta Lyndona B. Johnsona ísť do vojny v reakcii na provokáciu Severného Vietnamu, podľa oficiálneho čítania.

Skutočný príbeh o úniku dokumentov Pentagon Papers, udalosti, ktorá inšpirovala na celovečerný film Stevena Spielberga „The Post„. V roku 1971 sa bývalý bojovník za studenú vojnu Daniel Ellsberg zapísal do histórie vydaním Pentagon Papers – 7000-stranovej prísne tajnej štúdie o rozhodovaní USA vo Vietname – pre New York Times a 
Washington Post.
Dokument spustil reťazec udalostí, ktoré ukončili nielen Nixonovo predsedníctvo, ale aj vojnu vo Vietname. 
V týchto pozoruhodných memoároch Ellsberg dramaticky podrobne opisuje dva roky, ktoré strávil vo Vietname ako pozorovateľ amerického ministerstva zahraničných vecí, a ako prišiel riskovať svoju kariéru a slobodu, aby odhalil podvody a ilúzie, ktoré formovali tri desaťročia americkej zahraničnej politiky. 
Príbeh o skúmaní svedomia jedného muža. Tajomstvo, je tiež portrétom Ameriky na nebezpečnej križovatke.
Ellsbergove dobre popísané memoáre utkvejú v pamäti a budú silným svedectvom pre budúcich študentov o vojne, ktorú Spojené štáty nikdy nemali viesť. 
– 
The Washington Post
Ellsbergova obratná kritika tajomstva vo vláde je neoceniteľným príspevkom k pochopeniu jednej z najtemnejších chvíľ našej krajiny. -Theodore Roszak, 
San Francisco Chronicle

5. Literatúra

S Neil Sheehan, The Pentagon Papers, ako ju vydali New York Times
S Daniel Ellsberg, Secrets: A Memoir of Vietnam and the Pentagon Papers, Viking, 2002, ISBN 0670030309

Films
S The Pentagon Papers, USA 2003, Réžia: John Holcomb [1]

WEB odkazy
S Pentagon Papers (anglicky)
S Nixon Tapes & Ústne argumenty Najvyššieho súdu
Články a dokumenty S Pentagon Papers


Dodatok:


Sloboda, šesťdňová vojna a skrytý plán na začatie tretej svetovej vojny

Súhrn filmovej reportáže ARD zo 16. apríla 2003 o
23:30 o útoku izraelských síl v 6-dňovej vojne
na americkú loď „Liberty“ v 6-dňovej vojne v roku 1967.

Po viac ako 35 rokoch, prvá komplexná
faktografická prezentácia v nemeckých médiách týkajúca sa útoku
izraelských bojových lietadiel a tornád na americkú loď vybavenú odpočúvacími zariadeniami. Film obsahoval rozsiahle autentické filmové príspevky z obdobia bezprostredne pred a po útoku, ako aj rozhovory s americkými a izraelskými súčasnými svedkami. Útok si vyžiadal 38 obetí a spôsobil veľa zranení.
Pred začiatkom vojny egyptské námorníctvo zablokovalo prístup do prístavu Eilat a izraelská vláda tento akt brala ako vyhlásenie
vojny. Nasledovalo intenzívne a veľmi úspešné bombardovanie
izraelskými silami proti egyptským vojenským letiskám. Vojna
sa skončila víťazstvom Izraela.
Loď Liberty sa plavila pri egyptskom pobreží počas šesťdňovej vojny. Loď sa plavila pod vlajkou USA a meno bolo viditeľné už zďaleka.
V rozbehu loď niekoľkokrát zasiahlo izraelské lietadlo Mirage
francúzskej výroby, odstredená na účely identifikácie. S niekoľkohodinovým meškaním prebehol nálet lietadlami Mirage bez!!! Národné vlajky s raketami a guľometmi, po ktorých nasledoval
útok izraelských torpédových člnov so 4 torpédami a guľometnou paľbou. Medzi americkými vojakmi, ktorí sa uchýlili do vody, došlo k masakru.
Liberty zalistovala, ale nepotopila sa. Bol vyslaný signál SOS a dostal sa k neďalekej americkej flotile. Táto flotila nariadila krátkodobú záchrannú operáciu pre zranených a pre silné podozrenie egyptskej armády vyslala proti Káhire dve bojové lietadlá s jadrovými bombami. Vzhľadom na blízkosť k egyptským výsostným vodám sa cieľ dal dosiahnuť za pár minút. Plánovalo sa jadrové zničenie mesta Káhira, ktoré malo v tom čase okolo 10 miliónov obyvateľov.
Mnoho miliónov mŕtvych ľudí malo zjavne za cieľ nájsť vhodný začiatok tretej svetovej vojny.
Po niekoľkých minútach dostali bombardéry rozkaz späť, tesne pred zničením Káhiry, keďže na základe svedectiev členov Liberty vznikli pochybnosti o útoku egyptských lietadiel.
V priebehu vyšetrovania sa potvrdilo podozrenie, že izraelská vláda sa snažila zatiahnuť svojho veľkého amerického brata do vojny, ktorú začal Izrael, vo svoj prospech. Vzhľadom na prítomnosť námorných jednotiek SU existovala aj možnosť veľkej jadrovej konfrontácie, ak by sa SU v tom čase postavila na stranu Egypta.

Konštatovalo sa tiež, že príslušní členovia Kongresu – pravdepodobne členovia vplyvnej židovskej komunity – o tomto útoku vedeli. Izraelská strana sa s určitým oneskorením ospravedlnila, že zjavne došlo k chybám v štruktúre velenia vo vojenskej hierarchii na strane Izraela – čo sa zdá obzvlášť dôveryhodné vzhľadom na chýbajúce označenia na lietadle Mirage.
V západných médiách bol tento incident s jeho obrovským významom pre svetový mier utajený, postihnutí preživší americkí vojaci boli oddelení a premiestnení, takže ďalšia výmena medzi nimi bola nemožná. Okrem toho vám bolo prikázané mlčať.
Dá sa len predpokladať, že tieto incidenty by mali úplne iné následky, ak by páchatelia pochádzali z inej krajiny.
Stále existuje oprávnené podozrenie, že pokus o atentát na WTC z 9. novembra 2001 bol podobne motivovaný nechať veľkého brata urobiť špinavú prácu
– plánované rozšírenie štátneho územia Izrael na úkor Sýrie a Jordánska
– deportáciu Palestínčanov do spomínaných krajín
– oslabenie alebo neutralizácia najväčšieho nepriateľa Iraku
– ako aj „reorganizácia Blízkeho východu“ v zmysle transformácie aj na veľkú čerpaciu stanicu USA.
izraelská hegemónia


Operácia Cyanide
Od Liberty po útok WTC (World Trade Center)

Okolo 22:00 6. júna 2004 vysielateľ Phoenix odhalil výbušné detaily zo Šesťdňovej vojny, ktorých sa obávali aj osvietení súčasníci. Informácie ďaleko presahovali to, čo bolo predtým známe.
Hoci v Nemecku je na pozadí cenzúry tlače zo strany našich okupačných síl akákoľvek kritika Izraela de facto zakázaná až do roku 2099, táto stanica prezentovala spojenia jedinečným spôsobom
– útok na WTC!

Ale k samotnému príbehu:
Šesťdňovú vojnu v roku 1967 začal Izrael, aby zlikvidoval svojho protivníka Egypt a dobyl Sinaj. Izrael zaútočil na rôzne letiská Egypťanov a vo veľmi krátkom čase získal veľké víťazstvo, medzinárodné spoločenstvo nemalo ako obvykle čo hlásiť, keďže USA vetovalo akúkoľvek rezolúciu.
Tretí deň sme videli tragédiu Liberty, neozbrojenej vojnovej lode z druhej svetovej vojny preplnenej hmyzom, ktorá bola podľa mena a vlajky jasne identifikovaná ako americká loď. V súvislosti s týmto prvým odhaleným tajným plánom „Cyanides“ pri egyptskom pobreží mimo národných vôd bol zrejme umiestnený ako „obeť“.
Najprv bolo vypálené torpédo z izraelskej ponorky, samozrejme na kryt kotla, následná explózia by v každom prípade spôsobila potopenie.
Torpédo však minulo kryt kotla a vytrhlo obrovskú dieru v lodi – ktorá sa však nepotopila.
Potom sa začala konať druhá časť plánu: Zrazu ráno na loď zaútočili bojové lietadlá bez národného označenia a strieľali na ňu raketami a palubnými delami. Po druhom útoku stíhačky zmizli a zanechali za sebou vrak lode, ktorá hrozila potopením, no plávala na hladine.
Teraz nasledovala tretia časť plánu: po chvíli sa objavili rýchle člny, ktoré strieľali na vrak torpédami a lodnými zbraňami, a najmä strieľali na spustené záchranné člny.
Po niekoľkých útokoch zmizli aj tieto rýchle člny bez národného označenia.
Zhrozený kapitán kontaktoval americkú lietadlovú loď, ktorá bola „zhodou okolností“ neďaleko, opísal situáciu, dve americké bojové lietadlá s atómovými bombami stúpali smerom na Káhiru, aby tam demonštrovali tretiu Hirošimu.
Operácia Cyanide prebehla aj napriek menším chybám opäť podľa plánu.
Potom však došlo k nepredvídateľnej udalosti s nepredvídateľnými následkami: Kapitán Liberty porušil všetky služobné predpisy a prvýkrát vo svojej vojenskej kariére zapol rozum.
Dôsledky boli priam dramatické, uvedomil si, že na príbehu je niečo hlúpe. Americké stíhačky boli odvolané späť tesne pred dosiahnutím Káhiry a útok na Liberty sa ukázal byť izraelským útokom, ktorého cieľom bolo vtiahnuť USA do tejto vojny podľa tajného spoločného plánu USA a Izraela.
Ukázalo sa, že bojové lietadlá aj rýchle člny boli izraelského charakteru, spolufinancované z peňazí amerických daňových poplatníkov, celý príbeh bol súčasťou tajného plánu, ktorý bol prvýkrát konkrétne pomenovaný v roku 2004.
Pokus veľkoryso reorganizovať Blízky východ a vytvoriť dôvod na spustenie 3. svetovej vojny zlyhal s výnimkou dobytia Sinaja. Izrael, ktorý dostáva každý rok 10 miliárd dolárov v dolároch daňových poplatníkov od USA a ďalšie pôžičky, ktoré nie sú nikdy splatené, nebol žiadnym spôsobom braný na zodpovednosť.
(Poznámka: Ak sa v Bejrúte dieťa pociká pred McDonaldom, nepochybne to bude mať za následok jadrové zničenie celého mesta, Prezident Bush okamžite vyhlási stanné právo a na tlačovej konferencii oznámi: „Sme vo vojne, kto nie je s nami, je proti nám!“)
Vražda okolo 1000 egyptských vojnových zajatcov, ktorú vykonala Liberty, by mohla byť spozorovaná. Ale aj toto, podobne ako mnohé iné ľudské práva a vojnové zločiny spáchané Izraelom, zostalo pred verejnosťou skryté a nepotrestané.
Celý príbeh sa ututlal, kapitán Liberty sa odmlčal a bol povýšený, 34 mŕtvych Američanov bolo pochovaných, o 140 zranených bolo postarané, posádka Liberty bola prerozdelená medzi mnoho ďalších jednotiek a bolo nariadené 35-ročné tajomstvo, ktoré nebolo vykonané až do uplynutia roku 2002.
V Izraeli neboli pred vojnové súdy ani pred žiadny iný súd predvedené žiadne zodpovedné osoby, neboli vyplatené žiadne škody, iba ospravedlnenie za nepredvídateľný reťazec náhod.
Predtým sa na internete zobrazoval rôzny obsah, ktorý však nemal oficiálny charakter.
Tým sa však príbeh nekončí, ministra obrany McNamara sa opýtali na jeho znalosti o tajnom pláne Cyanide, potvrdil svoje vedomosti, ale nebol ochotný to komentovať.
Bol oslovený muž z Mossadu, ktorý priznal svoje znalosti o pláne Cyanide, ale neuviedol žiadne ďalšie vyhlásenia.

Jadro tohto článku však spočíva v tom, že bol prijatý izraelsko-americký tajný plán, v ktorom bola akceptovaná smrť vyše 100 Američanov, aby sa dosiahli spoločné zahraničnopolitické ciele.
Paralely s útokom na WTC z 11. septembra. a útok Mossadu na podzemné parkovisko WTC v roku 1993 sú desivé až na ten rozdiel, že „The Liberty“ bola premiestnená do USA.
Je tiež desivé, že vyhlásenia, ktoré uviedol Mazzini v liste Pikeovi z roku 1873 o priebehu inscenácie III. svetovej vojny, sú stále platné.

peterdavidbeter

HraJ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

PLÁN infekčných chorôb do 2030!

Virologička zo Svetovej zdravotníckej organizácie v holandskej televízii prezradila, že WHO má plán na 10 rokov infekčných chorôb, počnúc rokom ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Lipšic zostane navždy podvodníkom a večným klamárom

Podľa Lipšica útok Ľubomíra Hamrana na Rómov v Devínskej Novej Vsi pre 12 rokmi nebol teroristický a ani rasovo motivovaný, ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...