Veľký architekt vesmíru

18. augusta 2021

Kto nás manipuluje na vyššej úrovni a čo ich motivuje?

Všetci si kladieme veľa otázok týkajúcich sa toho, čo sa deje v zákulisí tohto sveta a prečo.

V prvom rade musíme akceptovať, že na všetky nemáme odpovede a že je to v poriadku. Ak sme múdri, uvedomíme si to a sústredíme sa na to, čo vieme a čo sa môžeme a musíme naučiť práve v tejto chvíli. Musíme tiež akceptovať, že existujú otázky, na ktoré ešte nie sme pripravení.

Je úplne v poriadku mať tieto otázky uložené niekde vzadu v hlave, ale musíme byť dostatočne vnímaví, aby sme pochopili, že odteraz nemôžeme nájsť odpovede a nemali by sme sa kvôli tomu vzdávať. K dispozícii je nekonečné množstvo znalostí a my musíme urobiť jeden krok v čase a počúvať náš „vnútorný hlas“ (intuícia, ak chcete), aby sme sa učili na vyššej úrovni.

Alebo ako niekto povedal:

„Ak veríte iba tomu, čo vidíte, budete veriť iba tomu, čo vám bude ukázané“.

Niektoré z najčastejších otázok, ktoré dostávam, sú tieto:

„Ak je pravda, že sme manipulovaní touto organizáciou, ktorú nazývame „ Illuminati “, a že rovnaká organizácia chce ovládnuť svet a vytvoriť otrokársku spoločnosť, čo ich motivuje?

Ako môžu byť tak vytrvalí a oddaní tejto veci po mnoho generácií, keď každý jedinec z nich neuvidí konečný výsledok skôr, ako zomrie? Prečo je pre nich svetová nadvláda taká dôležitá? “

Aby sme našli odpovede na tieto otázky, musíme rozšíriť svoje znalosti a svoj spôsob myslenia.

Ak nemyslíme mimo rámec, nikdy nepochopíme, prečo to títo ľudia robia. Pre normálneho človeka je ťažké pochopiť, ako môže niekto tak tvrdo pracovať celý život na niečom takom zlom a potom jednoducho zomrieť bez toho, aby uvidel konečný výsledok, a bol jeho súčasťou.

Pozrite sa napríklad na Henryho Kissingera a Georga HW Busha; obaja majú osemdesiat, keď to píšem, a nebudú žiť príliš dlho. To isté s Davidom Rockefellerom a mnohými generáciami pred nimi.

Málokedy odchádzajú do dôchodku, aj keď majú všetky peniaze na svete; je to ako posadnutosť. Zomierajú, stále neúnavne pracujú na dosiahnutí tohto konkrétneho cieľa, aby ovládli nás všetkých.

Prečo sú takí odlišní od nás ostatných?

CUDZÍ alebo ODCUDZENÍ?

Vieme, že moc kazí a že absolútna moc kazí absolútne, ale je v tom niečo viac a my to cítime. Tak čo to je?

Zamyslite sa. Ak títo ľudia zmýšľajú tak odlišne a zdajú sa nám od ostatných tak odcudzení, robia to z nich… mimozemšťanov?

V dnešnej dobe nemá veľa ľudí problém pochopiť, že tieňová vláda ťahá za nitky, ale keď to urobíme ešte o krok ďalej a spýtame sa sami seba, kto má na starosti tieňovú vládu, ľudia začnú mať rôzne názory a dokonca budú medzi sebou bojovať, vzájomne sa oslovujúc a navzájom sa obviňujúc z toho, že agenti CIA alebo MOSSAD pracujú v utajení.

Bez ohľadu na to, aké dobré náznaky môže mať výskumník pre svoje teórie o tom, kto stojí za Novým svetovým poriadkom, tieto „odpovede“ jednoducho vytvoria ešte viac otázok.

Je jedno, či obviňujeme Židov, jezuitov, sionistov, medzinárodných bankárov alebo Satana.

Buď jedno z týchto vysvetlení zanechá v nás hádanku, v ktorej sa zdá, že kúsky do seba úplne nezapadajú, pokiaľ ich neuložíme na svoje miesto, ak to spravíme – zdá sa teda, že niečo chýba!

„Ak veríš iba tomu, čo vidíš, budeš veriť iba tomu, čo ti je ukázané“

Dôvod, prečo sa zdá, že niečo chýba, je ten, že väčšina výskumníkov nezistila skutočný zdroj!

Dôvodom je možno to, že pravda je taká zdrvujúca, že niekedy sa tomu aj najtvrdší bádateľ len ťažko dokáže postaviť. Oveľa pohodlnejšie je obviňovať niečo, čo je všeobecne akceptované, niečo, o čom sa ľudia aspoň domnievajú, že existuje.

Tu chýba jeden kus veľkej hádanky, ktorý skutočne sedí: dôvod, prečo sú Illuminati tak posadnutí mocou a majú tak odlišné zmýšľanie, je, že jednoducho nie sú z tejto planéty! Pre tých, ktorí sledovali zverejnenia na webových stránkach, to nie je prekvapením, ale pre tých, pre ktorých sú tieto informácie nové, vydržte so mnou skôr, ako dieťa vylejete z vaničky aj z vodou. A pre vás, ktorí už viete alebo ste tušili, že to tak je, čítajte ďalej.

Možno bude niečo z toho pre vás nové alebo prinajmenšom pomôže ďalej spájať body.

Náboženstvo ako zbraň


Existujú dobrí vedci, s ktorými som si dopisoval, ktorí dospeli k záveru, že Židia sú skutočnou silou nového svetového poriadku a vrcholu iluminátskej pyramídy.

Hovorí sa, že židovský Talmud je knihou, ktorú implementujú na nás ostatných. A tajné spoločnosti, driblované s čiernou mágiou, nie sú nič iné ako silné okultné organizácie praktizujúce židovskú kabalu.

Keď spojíte body a zúžite veci, Nový svetový poriadok sa zdá byť židovským sprisahaním. [1] Niektorí vedci sa tam zastavujú a obviňujú všetko zo Židov bez toho, aby videli obmedzenie vo svojom vlastnom myslení.

Keď sa ich opýtam, kto si myslí, že ťahá Židom nitky, niekedy ich to naštve, že je načase, aby som sa zobudil, pretože Židia sú IT. To je všetko!

Súhlasím s tým, že väčšina špičkových iluminátov je židovského alebo kvázi-židovského pôvodu a nasledujú Talmud v snahe ovládnuť nežidov a ovládať svet a Cabbala JE v tajných spoločnostiach veľkou vecou . [1]

Avšak mnohí (ale nie všetci, ako uvidíme) talmudickí (mozaikoví) Židia sú ľudia, rovnako ako vy a ja, aj keď sú pokazení a majú vymyté mozgy, aby uverili, že majú božské právo vládnuť nad nami ostatnými, pretože to tak hovoria v ich náboženské texty.

Nebyť všetkých tých náboženských skupín, ktoré proti sebe bojujú, Illuminati by sa nikdy nedokázali dostať tak ďaleko.

Ľudia uviaznutí v dogmách sú veľmi manipulovaní ľudia a môžu byť mimoriadne nebezpeční.

Nezáleží na tom, či je to,

 • Židovská dogma
 • Kresťanská dogma
 • Východná filozofia
 • Nový vek

…alebo čo to máme? Všetci sú to rovnakí úzkoprsí, potenciálne nebezpeční ľudia.

Musíme si však uvedomiť, že tieto skupiny navzájom bojujúce boli do toho zmanipulované kvôli svojmu systému viery, ktorý bol tiež vyvolaný manipuláciou, prenášanou z rodiča na dieťa, generáciu za generáciou. Odstráňte ich dogmu a budú rovnako „normálni“ ako tí, ktorí nimi nie sú posadnutí.
To znamená, že ľudia uviaznutí v náboženskej dogme, či už sú to Židia alebo čokoľvek iné, sú obeťami, a nie skutočnou príčinou. Skutočná príčina musí stáť NAD dogmou, ale použiť ju na vytvorenie požadovaných účinkov na dosiahnutie určitých cieľov.
V tomto sprisahaní existujú ukazovatele, ktoré smerujú k zásahu mimozemšťanov.

Čo sú to mimozemšťania, to si rozoberieme v nasledujúcich častiach.

Úľová mentalita vs. individuálne myslenieRozdiel medzi tvrdými kontrolórmi Illuminati a vami a mnou je v tom, že sme schopní individuálneho myslenia, zatiaľ čo oni myslia kolektívne, čo nazývame „ úľová mentalita “.

Kolektív je založený na jednej viere, jednom súbore zásad a jednej autorite. Jeho dôrazom je úplná vernosť myšlienke alebo ideálu. Toto je nielenže dôsledkom vzdelávania týchto ľudí, ale aj ich genetického kódu.

Preto sa správajú tak, ako sa správajú. To je ich sila aj slabosť. Majú veľkú silu v mentálnom prostredí, pretože ich mysle sú zjednotené. Ale sú slabí, pretože nedokážu myslieť sami na seba. Muž alebo žena s individuálnymi znalosťami by pre nich boli nepochopiteľní.

„Kolektívy“ je dobré slovo, pretože ide o kolektívy rôznych rás a národností. Kolektívy nie sú jedna rasa. Preto počúvame o tom, že na Zemi sú súčasne vidieť rôzne mimozemské typy, ktoré majú rovnakú agendu.

Nie sú tej istej rasy, ale rovnakého kolektívu, a preto spolupracujú v hierarchii smerom k rovnakému cieľu.  Zdá sa, že mimozemskí návštevníci na Zemi sa zaoberajú niektorými základnými činnosťami, aby získali vplyv tu na našej planéte.

Prvá oblasť činnosti

Zdá sa, že mimozemskí návštevníci na Zemi sa zaoberajú niektorými základnými činnosťami, aby získali vplyv tu na našej planéte.Prvou oblasťou činnosti bolo postaviť sa do pozície moci a autority, kdekoľvek môžu niečo zmeniť. To sa dialo priamo alebo nepriamo buď priamym získaním určitej pozície, alebo starostlivo vybrali ľudí, ktorí tam budú umiestnení, aby slúžili ich agende.

Predtým, ako vysvetlím, čo mám na mysli „priamo“ a „nepriamo“, musíme vedieť, kto sú títo mimozemšťania. Môžete sa opýtať, ako môže bytosť, ktorá vyzerá úplne inak ako my, sedieť v obchodnej pozícii alebo v politike a nesmie byť odhalená.

Plaz [vpravo] a Gray Alien [vľavo]

Nakoniec sa uvádza, že niektorí z týchto mimozemšťanov majú plazivú formu a väčšina ľudí počula aj o malých sivých mimozemšťanoch. 

Aj keď som si istý, že na iných planétach existujú mimozemské rasy , skutočne verím, že mimozemské rasy, o ktorých tu hovoríme, tvoriace Top Illuminati, sú interdimenzionálne.

Existujú na inej vlnovej dĺžke ako naša.

David Icke, slávny autor, bádateľ a lektor [2], to skvele popísal v jednej zo svojich kníh[3].

Povedal, že rôzne existujúce rozmery je možné porovnať s rôznymi rádiovými frekvenciami. Sú tam všetky, ale nemôžete ich naladiť všetky naraz z rovnakého rádia. Aktuálne môžete naladiť iba jednu rozhlasovú stanicu (frekvenciu). To neznamená, že ostatné kanály neexistujú len preto, že ich nemôžete počuť. To isté je s rozmermi. Žijeme v tom, čo je všeobecne uznávané ako tretia dimenzia, a bytosti, ktoré sú tu, aby nás ovládali, pravdepodobne pochádzajú z dimenzie nám blízkej, ako je dolná štvrtá.
Majú schopnosť naladiť sa na našu frekvenciu a mať tu fyzickú podobu; teda všetky pozorovania, UFO aj fyzických mimozemšťanov.

Pretože však v zásade nepracujú na našej frekvencii, nemusia mať nevyhnutne ani fyzickú podobu. Stačí, aby vibrovali na trochu inej frekvencii, aby sme ich nevideli. Na tom nie je nič zvláštne – je to len energia, ktorá je základom celého života.

Vibrovaním na mierne odlišnej vlnovej dĺžke môžu „vlastniť“ ľudí, ktorí sú im prístupní túžbou po peniazoch a moci, a používať ich.

Preto tu máme „plazy meniace tvar“,

 • vlády
 • podnikanie
 • bankovníctvo
 • zábavný priemysel
 • náboženstvo atď.

Čo je to posunovač tvaru?… je jednoducho posadnutý človek.

Reptiliánsky hostiteľ niekedy nie je schopný udržať svoju frekvenciu neporušenú, a preto dôjde k „prekrveniu“ a hostiteľ sa stane úplne alebo čiastočne viditeľným vo svojej skutočnej podobe.

Inokedy sa tu ukážu v skutočnom stave a ľudia ich niekedy vidia a odhalia. Vlastníctvom ľudí môžu dosiahnuť svoje ciele, čo je prevzatie ľudstva pre ich vlastné kolektívne účely.

Plazy a ich spojenci majú tento úľ, kolektívnu mentalitu ako základnú súčasť svojej genetiky a bytia. Sú to rasa bojovníkov a sú tu na to, aby ich dobyli. Ich mentalita v úli je úplne zameraná na prežitie v najextrémnejšej forme; Kolektív musí prežiť akýmkoľvek spôsobom! Zdá sa, že si myslia, že musia ovládať celý vesmír i mimo neho, aby si zaistili prežitie.

Teda posadnutosť peniazmi a mocou.

Toto sú pravdepodobne hlavné charakteristiky dimenzie, odkiaľ pochádzajú. Možno sú to oni, kto má na starosti nižšiu štvrtú dimenziu a teraz sa rozširujú, podobne ako Votrelci, ktorí nikdy neprestanú víťaziť, pretože to majú v povahe. Vedia, že ľudia nie sú ako oni, a preto s nami potrebujú manipulovať. Už dávno si vybrali ľahké ciele tu na Zemi a presvedčili týchto ľudí, aby si mysleli, že sú zvláštni a majú vyššiu triedu ako zvyšok ľudstva (ako príklad so Židmi), a tým, že im povedali, že majú byť ich emisármi na Zemi, panovať nad nami ostatnými, prezentovanými ako nižšie obsadenie bytostí.

Plazy si pred tisíckami rokov vybrali medzi nás niektorých kľúčových ľudí, ktorí by nás mali viesť. Sľúbili im bohatstvo a slávu, nekonečný život (veria v reinkarnáciu) a všetko, čo potrebujú, ak súhlasia s dodržiavaním Agendy.

Tí, ktorí súhlasili, sa rýchlo stali posadnutými a „prevzatými“ a ich telá boli „hostiteľmi“ a používané na prevádzkové účely tu na Zemi. Títo „vyvolení ľudia“ potom pokračovali v riadení Agendy na generačnom základe a robia to od staroveku.

ENKI, „Boh“ a genetický inžinier Anunnaki, ktorý bol podľa 
Sumerských písiem strojcom vzniku homo sapiens.

Ale to nie je všetko. Tu je kicker pre tých, ktorí to ešte nevedia. Ľudskú rasu vytvorili „na ich obraz“ tí, ktorých starí Sumeri nazývali Anunnaki , „tí, ktorí prišli z neba“.

Genetickou manipuláciou nás kedysi vytvorili ako otrockú rasu, aby nás použili na prácu pri využívaní zdrojov tejto planéty.

Pomstychtivý a krvilačný boh je popísané v Starom zákone nie je Boh, ale jeden z vládcov Anunnaki. Tento príbeh bol zapísaný najmenej pred 5-6.000 rokmi na sumerské kamenné dosky a je tiež po písaný v knihách Veda, ktoré predchádzali Biblii. V čase potopy väčšina Anunnaki akoby opustila Zem s takmer vyhynutým ľudstvom. Prečo odišli? Zdá sa, že to nikto nevie s istotou, pokiaľ to nebol čas, keď sa objavili Votrelci Sily štvrtej dimenzie! Utiekli Anunnaki, aby mali Zem pre seba?
Mohlo by to tak byť.

ENKI, Anunnaki „Boh“ a genetický inžinier, ktorý bol podľa  Sumerských písiem strojcom vzniku homo sapiens.
 

Niektorí vedci si myslia, že Anunnaki sú ekvivalentní plazom, ale mne sa zdá, že sú to dve rôzne rasy.

Zdá sa, že Anunnaki boli z tohto vesmíru a tejto tretej dimenzie, zatiaľ čo plazy a siví sú interdimenzionálni. Preto si myslím, že Anunnaki boli zo Zeme vytlačení silou. Staré písma tiež hovoria, že človek bol stvorený „na ich obraz“, čo nedáva zmysel, ak by nás stvorili Reptiliáni. Čo sa tu presne stalo, je teda predmetom špekulácií, ale domnievam sa, že v jednom mieste tu prebrali interdimenzionálne bytosti a oni si vybrali najsilnejšie ľudské pokrvné línie na Zemi a dali ich do vedenia, ako je popísané vyššie. Vlastnili ich a tiež sa s nimi krížili, aby vytvorili hybridnú rasu, aby ďalej zaistili vernosť svojim majstrom.

Ľudia pri moci, ktorí sa usilujú o diktatúru jedného sveta, tak robia buď z presvedčenia (prostredníctvom pokrvných línií), alebo z toho, že „predali svoje duše diablovi“ (čo z toho, čo vidím, nie je nič iné, ako ich predávať) duše starému hadovi – rasa plazov).

Výmenou za to im je sľúbené všetko, čo chcú v tomto živote tu na Zemi. Pre niektorých ľudí je veľmi lákavé zaručiť im veľa peňazí a bezpečnosti, a čo ešte chcete, výmenou za skrytú zradu ľudstva.

Niekedy sa títo zradcovia, ktorými môžu byť bankári, politici, herci, hudobníci, podnikatelia alebo čokoľvek iné, neskôr v živote „prebudia“ a uvedomia si, čo urobili a chcú sa dostať von, aby zistili, že nemôžu. Akonáhle ste „predali svoju dušu“, ste vo vlastníctve nich. Nenechajú vás vrátiť sa pod prísahou. Ak sa o to pokúsiš, vyhrážajú sa ti, že ťa zabijú alebo ešte horšie, a ak to nemyslíš vážne, urobia si z teba „hrozný príklad“.

To je dôvod, prečo vidíte, že niektorí hudobníci chodia na neustále turné po celý rok, hoci sú starí a mali by odísť do dôchodku.

Jednoducho im to nie je dovolené, pokiaľ ich vrcholní ilumináti (Reptiliáni) potrebujú. To je tiež dôvod, prečo niektorí ľudia pracujú vo dne v noci v politike a obchode, až kým nezomrú, namiesto toho, aby odišli do dôchodku a užívali si svoje bohatstvo. Pripadá mi to ako živé peklo. Máte všetky tieto peniaze a moc, ale nemôžete si to užívať, pretože musíte pracovať nepretržite, aby ste zradili svojho blížneho, alebo vás zabijú.

Niektorí ľudia si v istom bode života evidentne vybrali smrť pred poslušnosťou, ale väčšina pokračuje, pretože sa boja, že ich zabijú.

Takže späť k prvej oblasti činnosti. Teraz vieme, prečo táto plazivá rasa a ich spojenci chcú mať vládu jedného sveta; chápeme, čo ich poháňa a prečo sú takí odlišní od nás ľudí.

Ich cieľom nie je zničiť náš svet (aj keď podstatou ich bytia je dobyť ho akýmkoľvek spôsobom, takže ak sa veci v priebehu procesu zničia, je to oprávnené), a dokonca ani to, aby nás úplne vyhubili; chcú, aby nás zostalo asi 500 miliónov, ktorých chcú použiť ako svojich otrokov (aké milé od nich!), zatiaľ čo zvyšok populácie musí ísť. Šesť miliárd ľudí je príliš veľa na to, aby ich bolo možné ovládať… To sa dosiahne vytvorením nových vojen a konfliktov, nových občianskych vojen, zvýšeného hladomoru, hladovania a vytvorením nových smrtiacich vírusov a chorôb, ako to urobili v prípade AIDS a EBOLA, ale teraz len oveľa smrteľnejšie.

Votrelci už teraz majú spôsob, ako ovládať počasie, [4] a v blízkej budúcnosti budú púšťať obrovské hurikány, vytvárať záplavy, zemetrasenia a tornáda v takom rozsahu, že pôda a voda zmenia miesto a milióny ľudí zahynú.

Veria, že týmto spôsobom si ľudstvo ani nevšimne, že sú manipulovaní, aby pomáhali vytvárať vlastnú deštrukciu, a keď je čas správny, Votrelcove sily navrhnú, že je načase zazvoniť vo svetovej vláde, aby ukončila katastrofu. V tomto bode budú ľudia po skončení vojny proti vojne takí vyčerpaní a videli, ako ich blízki zomierajú na choroby, hladomor alebo „prírodné“ katastrofy, že sú ochotní prijať takmer čokoľvek.

Vláda jedného sveta bude vyzerať ako sen.

Svetový generálny riaditeľ, všeobecne nazývaný Anti-Christ, sa postaví na zodpovednosť za ľudstvo a ponúkne globálny mier, koniec všetkého hladu a už žiadne vojny. Bude to urobené veľmi šikovne, ale v skutočnosti, keď bude vytvorená svetová vláda, budú ľuďom jeden po druhom odoberať slobody – v oveľa širšom meradle, ako sa to robí teraz, kým zvyšok ľudstva nebude žiť v globálnom meradle. policajný štát, porovnateľný s dnešnou Čínou, ale s ešte prísnejšou kontrolou. Dôležité je, že nás držia v neustálom strachu a hrôze. Práve z toho sa živia. V strachu môžete ľahko ovládať ľudí, ale nie slobodne premýšľajúcich jednotlivcov.

Illuminati zatiaľ nemajú všetko na tejto planéte pod kontrolou, ale rýchlo sa tam dostávajú.

Manipulujú s voľbami, vyberajú si vlastných kandidátov vo všetkých významných politických stranách a majú na starosti najvplyvnejšie podniky, vzdelávanie, zábavu a politiku. V politike nie sú VŠETCI politici skorumpovaní, ale ich počet rastie.

Reptiliáni chápu hierarchiu moci, pretože ňou sami žijú a majú svoje vlastné velenie. Tento hierarchický systém (pyramídová štruktúra), ktorý priniesli so sebou, aby ho implementovali tu na Zemi, a urobili to s veľkým úspechom.

Sú veľmi organizovaní a veľmi koncentrovaní vo svojom úsilí a myšlienka mať kultúry plné jednotlivcov s voľným myslením je im do značnej miery cudzia. Nerozumejú ani nechápu individuálnu slobodu ako my a rozhodne to nedovolia, pretože to poráža ich účel. Veria, že ľudstvo je chaotické a neposlušné, a majú pocit, že prinášajú poriadok do situácie, ktorú sami nedokážu pochopiť. Individuálna sloboda je pre nich neznáma, vnímajú ju ako slabosť a nevidia jej hodnotu.

Výsledkom je, že to, čo sa snažia vo svete presadiť, nebude ctiť túto slobodu.  

Druhá oblasť činnosti

Druhou avenue, o ktorej sa uvažuje asi najťažšie, je manipulácia s náboženskými hodnotami a impulzmi.

Návštevníci chápu, že najväčšie schopnosti ľudstva predstavujú aj jeho najväčšiu zraniteľnosť. Túžba ľudí po individuálnom vykúpení je jedným z najväčších aktív, ktoré môže ľudská rodina ponúknuť. Ale je to aj naša slabosť. A práve tieto impulzy a tieto hodnoty sa používajú.

Niekoľko skupín návštevníkov sa etablovalo ako duchovní agenti, pretože vedia hovoriť v duševnom prostredí. Môžu komunikovať s ľuďmi priamo a bohužiaľ, pretože na svete je veľmi málo ľudí, ktorí dokážu rozlíšiť rozdiel medzi duchovným hlasom a hlasom návštevníkov, situácia sa stáva veľmi ťažkou a mätúcou.

Druhou oblasťou činnosti je preto získanie vernosti ľudí prostredníctvom ich náboženskej a duchovnej motivácie .

V skutočnosti sa to dá urobiť celkom jednoducho, pretože ľudstvo ešte nie je silné, ani vyvinuté v mentálnom prostredí. Pre ľudí je ťažké rozoznať, odkiaľ tieto impulzy pochádzajú. Mnoho ľudí sa chce oddať všetkému, čo si myslí, že má väčší hlas a väčšiu moc.

Interdimenzionálne bytosti môžu premietať obrazy – obrazy našich svätých, našich učiteľov, anjelov (všetko to kedysi vytvorili Anunnaki, aby s nami mohli manipulovať. Reptiliáni pokračujú len tam, kde Anunnaki vzlietli) – obrazy, ktoré sú v našom svete považované za drahé a posvätné.

Túto schopnosť si vypestovali mnohými stáročiami pokúšajúcimi sa navzájom ovplyvňovať a učením sa spôsobom presviedčania. Považujú nás za primitívnych, ako dobytok, a preto majú pocit, že môžu tento vplyv uplatniť a použiť tieto metódy na vás ako na právo, ktoré majú.

Vždy sa pokúšajúc kontaktovať tých jednotlivcov, ktorí sú považovaní za citlivých, vnímavých a je im prirodzene dané, že spolupracujú. Mnoho ľudí je vybraných, ale niekoľko bude vybraných na základe týchto konkrétnych vlastností.

Reptiliáni sa snažia získať vernosť týmto jednotlivcom, získať si ich dôveru a oddanosť a povedať príjemcom, že návštevníci sú tu na to, aby duchovne pozdvihli ľudstvo, poskytli ľudstvu novú nádej, nové požehnania a novú moc – a skutočne sľubujú veci, ktoré ľudia veľmi chcú, ale zatiaľ sa nenašli.

Máme tu guruov New Age , vodcov kultov a najvyššieho kňaza v rôznych organizovaných náboženstvách. Snahou tu je upokojiť a znovuzrodiť ľudí prostredníctvom duchovného presviedčania. Tento „Pacifikačný program“ sa používa odlišne u rôznych náboženských skupín v závislosti od ich ideálov a temperamentu. Vždy je zameraný na vnímavých jednotlivcov.

Tu sa dúfa, že ľudia stratia zmysel pre rozlišovanie a stanú sa úplne dôverčiví voči väčšej moci, o ktorej sa domnievajú, že im je votrelcom daná. Akonáhle je táto lojalita stanovená, pre ľudí je stále ťažšie rozoznať to, čo v sebe poznajú z toho, čo sa im hovorí.

Je to veľmi jemná, ale veľmi všadeprítomná forma presviedčania a manipulácie.

Preto keď napríklad ľudia opúšťajú náboženský kult, je veľmi ťažké zaradiť sa späť do starej spoločnosti, ktorú zanechali, keď sa ku kultu pripojili. Obete sú manipulované vedúcimi kultov a sú im vymývané mozgy, aby vytvorili úplne novú realitu, ktorá sa výrazne líši od toho, čo by zvyšok populácie považoval za „normálne“.

Vrátiť sa k tejto „normálnosti“ je veľmi náročný prechod a nechať kultovú obeť takmer osamote so svojimi myšlienkami a bojom.

Mnoho z týchto ľudí to nezvládne a skončí na stoličke psychiatra, u ktorého môžu byť zdrogovaní, aby „zmiernili bolesť“ a niektorí dokonca môžu skončiť aj samovraždou.
 

Tretia oblasť činnosti

Treťou oblasťou činnosti je zistiť prítomnosť Votrelcov vo svete a prinútiť ľudí, aby si na túto prítomnosť zvykli.

Chcú, aby sa ľudstvo aklimatizovalo na túto veľmi veľkú zmenu, ktorá sa deje medzi nami – aby sme sa aklimatizovali na ich fyzickú prítomnosť a na ich vplyv na naše vlastné mentálne prostredie. Aby slúžili tomuto účelu, budú a budú tu vytvárať zariadenia, aj keď nie sú v dohľade.

Tieto zariadenia budú skryté, ale budú veľmi účinné pri ovplyvňovaní ľudských populácií, ktoré sú v ich blízkosti. Votrelci budú venovať veľkú pozornosť a čas tomu, aby sa ubezpečili, že tieto zariadenia sú účinné a že im je verných dostatok ľudí.

Práve títo ľudia budú strážiť a zachovávať svoju prítomnosť.

Nakoniec tu máme štvrtú oblasť, v ktorej sa Votrelcove sily usilujú etablovať, a to prostredníctvom kríženia, čoho sme sa už predtým dotkli.V našom prostredí nevedia pohodlne žiť. 

Potrebujú našu fyzickú výdrž. Potrebujú našu prirodzenú spriaznenosť so svetom, a možno predovšetkým; potrebujú naše reprodukčné schopnosti, aby mohli založiť svoju novú interdimenzionálnu ríšu. Tiež sa s nami chcú spojiť, pretože chápu, že to vytvára lojalitu.

To určitým spôsobom určuje ich prítomnosť tu, pretože potomkovia takéhoto programu budú mať vo svete pokrvné vzťahy a napriek tomu budú verní návštevníkom.

Návštevníci tu nie sú, aby nám vzali naše reprodukčné schopnosti. Sú tu na to, aby sa etablovali, a to hlavne krížením s ľuďmi, o ktorých si myslia, že majú najsilnejšie gény a najlepšie schopnosti, ktoré im môžu slúžiť.

Chcú, aby im ľudstvo verilo a slúžilo im, takto sa budeme oveľa jednoduchšie ovládať. Chcú, aby za nich ľudstvo pracovalo. Sľubujú čokoľvek, čokoľvek ponúknu a urobia čokoľvek, aby dosiahli tento cieľ.

Napriek tomu, že ich presvedčenie je skvelé, ich počet je malý (1%?) .

Ale ich vplyv rastie a ich program kríženia, ktorý prebieha už niekoľko generácií, bude nakoniec účinný. Budú existovať ľudia s vyššou inteligenciou, ktorí však nereprezentujú ľudskú rodinu.

Také veci sú možné a na Zemi dnes prebiehajú hrozné experimenty na vojenských základniach a v podzemných zariadeniach, aby vytvorili dokonalý hybrid medzi mimozemšťanom a človekom. Existuje aj niekoľko správ od ľudí, ktorí majú skúsenosti z prvej ruky s Illuminati a v súčasnosti usilovne pracujú na vytvorení perfektnej rasy otrokov do budúcnosti.

Oni rozhodnú, ako budú naše budúce telá vyzerať a ako budú fungovať. Inteligencia rozhodne nie je nič, čo by od nás chceli mať viac…

Stručne povedané: ich konečným cieľom je vláda jedného sveta, globálna diktatúra, kde sú kráľmi a vládcami. Presadia sa a zanechajú tu na Zemi emisárov, ktorí na nás budú dohliadať prostredníctvom svetovej vlády, aby sa ubezpečili, že zostaneme v rade.

Keď bude toto úplne splnené a „Misia bude dokončená“, viem si predstaviť, že sa budú sústrediť na iné svety, ktoré môžu dobyť podobným spôsobom…
 

Čo sa dá urobiť?


Všetci máme veľké duchovné dary, ktoré nám môžu umožniť jasne vidieť a poznať. Tieto dary sú teraz potrebné.

Musia byť uznávaní, zamestnávaní a voľne zdieľaní. Nie je to len na veľkom učiteľovi alebo veľkom vodcovi v našom svete, aby to urobili. Teraz to musí pestovať oveľa viac ľudí. Situácia totiž so sebou prináša nevyhnutnosť a ak ju možno prijať, prináša so sebou veľkú príležitosť.

Prítomnosť mimozemšťanov vo svete rastie. Rastie každý deň, každý rok. Mnoho ďalších ľudí prepadá jeho presviedčaniu, strácajú schopnosť vedieť, sú zmätení a roztržití, veria vo veci, ktoré ich môžu len oslabiť a urobiť impotentnými voči tým, ktorí by sa ich snažili použiť na vlastné účely.

Bude potrebné veľkej triezvosti a objektivity, aby bolo možné tieto podvody a tieto ťažkosti prekonať. Napriek tomu bude potrebné, aby to ľudia urobili, ak sa má ľudstvo ako skupina úspešne dostať do vyššej hustoty a zachovať si slobodu a sebaurčenie. Znamená to, že dochádza k invázii do nášho sveta? Odpoveď na to je „áno“, invázia najjemnejšieho druhu. Ak dokážeme tieto myšlienky poňať a zvážiť ich vážnosť, budeme schopní tieto veci vidieť na vlastné oči. Dôkazy o tejto invázii sú všade. Môžeme vidieť, ako je ľudská schopnosť kompenzovaná túžbou po šťastí, mieri a bezpečí. Ako vízii a schopnosti ľudí brániť, vplyvy dokonca aj v rámci ich vlastných kultúr.Môžeme teda nad takýmito silami zvíťaziť?Už som to povedal predtým a poviem to znova: toto je duchovná vojna, nie fyzická vojna! Aj keď sa Votrelci a ich ľudská armáda Yes-Sayers hlboko podieľajú na vytváraní a udržiavaní vojny, kdekoľvek je to možné, je to stále druhoradé.

Nemôžeme s nimi účinne bojovať na fyzickej úrovni; Nevidím, že sa to deje. Musíme sa vyvinúť duchovne, odhodiť strach a hrôzu a zdvihnúť sa nad hladinu zaplaveného oceánu, v ktorom sa pomaly topíme.

Ak dokážeme plávať len o kúsok vyššie, DOSTANEME sa na povrch a stretne nás tam nová realita, tá na novej a vyššej duchovnej úrovni. Tí, ktorí to nedokážu pochopiť a myslia si, že je to len huk-pocus New Age, zamyslia sa znova.

Aby ste pochopili, ako to funguje, musíte porozumieť energii. Všetko v tomto vesmíre i mimo neho vibruje a vibruje inou rýchlosťou. Vnímať môžeme iba ľudí a veci, ktoré vibrujú podobnou rýchlosťou ako my. Existuje rozsah, ktorý je pre nás vnímateľný, ale mimo neho je neznámy a neviditeľný. Dôvod, prečo vibrujeme špecifickou rýchlosťou, ktorú robíme, je ten, že v tomto rozsahu je niečo, čo nás drží v pasci, ako motýľ priťahovaný svetlom. Sme presvedčení, kŕmení strachom a hrôzou a uväznení neviditeľnými reťazami.

Avšak, tieto reťaze sú tu len preto, že sme im ich umožnili .

Jedinou cestou von z tejto pasce a jediným spôsobom, ako prerušiť reťaz, je poučiť sa o tom, čo sa deje, aby sme vedeli, proti čomu stojíme. Potom sa musíme prestať báť. Všetci sme nesmrteľné duše a nemôžu nás zabiť – iba naše telá.

Musíme sa začať vymaniť z dogmy, ovládania mysle, zdedených vzorcov, pravidiel a nariadení a začať znova myslieť slobodne a nezávisle! Buďte odvážni a stojte si za tým, čo si myslíte, že je správne. Nebuďte pri schvaľovaní závislí od más.

Rovnako ako Mark Twain, slávny autor kedysi povedal:

„Kedykoľvek zistíte, že ste na strane väčšiny, je čas na reformu“.

Na začiatku to môže byť osamelá a náročná cesta.

Ale časom sa na vás ľudia začnú pozerať novými očami a najskôr podvedome si uvedomia, že je s vami niečo zvláštne; niečo, na čo nemôžu položiť prsty, ale inštinktívne vedia, že je to niečo dobré. Ovplyvníte viac ľudí, ako si myslíte, aj keď sa to na začiatku nemusí zdať.

Neskôr vám však ľudia najprv vašu statočnosť závidia a potom sa jej prispôsobia a budete im ísť príkladom, pretože vidia, že sa nič nebezpečné nedeje.

Ak ste na dostatočne vysokej duchovnej úrovni, aby ste to pochopili a videli, ako to funguje, je vašou povinnosťou a jedinou šancou, ako sa stať ľudskou bytosťou, stať sa dobrým príkladom. Nie si sám; stále viac ľudí sa už začína prebúdzať a prelamovať kúzlo.

Votrelci to vedia a sú zúfalí. Vidíte to, pretože robia stále viac chýb. Som presvedčený, že nečakali, že toľko z nás bude tak odolných voči ovládaniu mysle a presviedčaniu. Desí ich to a boja sa, že stratia kontrolu, a to je presne to, čo chceme.

Preto je mimoriadne dôležité, aby sme začali skúmať svoju vlastnú spiritualitu. Je to naša jediná šanca, pokiaľ nechceme byť zotročení. Keď sme zobrali mikročip, je malá nádej, že dostaneme druhú šancu.

S čipom nás majú!

Nielen naše fyzické telá, ale majú aj naše duše, a tomu sa musíme všetkými prostriedkami vyhnúť.

Celá táto vec s iluminátmi a tieňovou vládou môže byť pre mnohých ľudí nereálna, ale chvíľu so mnou zostaňte a dajte tomu šancu.

Odporúčame vám, aby ste si prečítali tento prehľadný článok predtým, ako si prečítate čokoľvek iné, pokiaľ ešte nie ste oboznámení s Illuminati. Aj vtedy by bolo pravdepodobne osviežujúce to čítať.

Tento článok je – prehľad

Dôkazy nie sú uvedené v tomto konkrétnom článku; iba sumarizuje to, o čom sa diskutuje.

Takže po prečítaní tohto prehľadu musíte hľadať odkazy a dôkazy medzi ostatnými článkami v tejto obrovskej webovej databáze. Je to podobné, ako keď skladáte puzzle; musíte položiť jeden kus naraz, aby sa zmestil do celkového obrazu.

Niekedy musíte dielik puzzle odstrániť, pretože si všimnete, že sa na 100% nezmestil a nahradiť ho iným. Toto je spôsob, ako nájsť pravdu v preťažení mediálnych klamstiev, zastieraní a poloprávd. Nie je to ľahká úloha, ale ak máme ochotu a určitú dávku trpezlivosti, dokážeme to.

Verím, že na tejto webovej stránke budete mať dostatok informácií, aby ste získali celkový obraz o tom, čo sa deje a kto ťahá za nitky, takže ak sa na to pozriete s otvorenou mysľou, myslím si, že po chvíli nebudete mať žiadne pochybnosti, že JE TIEŇOVÁ vláda, ktorá sa pokúša vytvoriť Nový svetový poriadok nad našimi hlavami a že to NIE je v náš prospech.

Nepredstieram, že vás presviedčam, že mám v rukách celú pravdu a iba pravdu, ale hovorím, že som si celkom istý, že program na ovládnutie sveta a vytvorenie supersocialistického štátu je oveľa horší ako bývalý Sovietsky zväz, plánuje sa, deje sa a práve prebieha.

Väčšina z nás sa môže zhodnúť na tom, že s touto planétou nie je niečo v poriadku. Občianske vojny, choroby, hladomor, etnické čistky, náboženské vojny, rôzne porušovania ľudských práv… zoznam je dlhý a len pokračuje. Sú všetky tieto zlé podmienky navzájom úplne oddelené, alebo majú spoločný zdroj?

Všetko, čo od teba žiadam, je, aby si sa nad sebou zamyslel. Vyhoď všetko, „čo ti bolo povedané“, veci „čo si sa naučil v škole“, čo si „počul v rádiu“, čo si „videl v televízii“, čo ti „povedali politici“, atď… – len na chvíľu.

Začnime na chvíľu myslieť na seba. Nie je to príliš často, keď máme takú príležitosť. Sme neustále kŕmení propagandou, zlými správami, názormi, klamstvami a existuje množstvo nevypovedaných tajomstiev. Život je uponáhľaný; musíme si zarobiť na živobytie a bojíme sa prepustenia z práce. Naše prežitie je dennodenne ohrozené a toto je smer, ktorým sa v dnešnej dobe veľa premýšľania uberá.

Čo teda spôsobuje taký strach a neistotu v našich životoch? Je život skutočne taký hrozivý, alebo niekto vytvára tento stav úmyselne? Veľká časť strachu a teroru sa šíri prostredníctvom médií, ktoré vlastní niekoľko ľudí na samom vrchole spoločnosti. A títo ľudia majú svoju vlastnú agendu.

Illuminati (alebo Moriah Conquering Wind/Moriáš získavajúci vietor, ako sa v dnešnej dobe radšej nazývajú) sú veľmi utajenou skupinou okultných praktizujúcich, ktorí sú na svete už tisíce a tisíce rokov. Nie je to chlapčenský klub alebo skupina dospelých rodičov, ktorí sa pokúšajú v živote získať nejaké vzrušenie; toto je niečo oveľa väčšie. Je to veľmi dobre štruktúrovaná organizácia pozostávajúca z ľudí na extrémne vysokých miestach.

Títo ľudia sú super bohatí a stoja nad zákonom. Mnoho z nich sa dokonca neobjaví na zozname najbohatších ľudí na svete – to je to tajomstvo.

Táto webová stránka má určitý účel. Najprv sa vás pokúsim zoznámiť s aktuálnou scénou, najmä politickou, v dnešnom svete. Keď to bude hotové, pokúsim sa vysvetliť, čo sa skutočne deje, nie falošné informácie, ktoré získate, keď sledujete správy v televízii alebo v novinách.

Pokúsim sa prostredníctvom rôznych médií vyjadriť k dôležitým veciam, ktorými sme kŕmení, a vysvetliť ich alebo o nich diskutovať. To všetko na základe faktov, ktoré vám čoskoro poskytnem. Pokúsim sa tiež predstaviť riešenie v konkrétnej časti môjho webu. Táto webová stránka bude aktuálne aktualizovaná, ako budú prichádzať nové informácie.

Ale aby ste to všetko pochopili, musíte byť informovaní o scéne tejto planéty, verzii, ktorú ste nikdy nemali dostať – pravdu, ktorú niektorí ľudia nechcú, aby ste vedeli:

Ilumináti a čierna šľachta – Slovo Illuminati znamená:

1. Ľudia, ktorí tvrdia, že sú neobvykle osvietení, pokiaľ ide o tému.

2. Illuminati, každá z rôznych skupín, ktoré sa hlásia k špeciálnemu náboženskému osvieteniu. Latinsky illmint , z pl. of illmintus , príčastie minulé časti illminre , rozsvietiť. Pozri osvetliť . Tieto definície sú prevzaté z „ The American Heritage Dictionary of the English Language “.

Warren Buffett, Arnold Schwarzenegger, Lord Jacob Rothschild na panstve Waddesdon.

Títo ľudia sú najlepšími hráčmi na medzinárodnom ihrisku, v zásade patriaci do trinástich najbohatších rodín na svete a sú to muži, ktorí skutočne vládnu svetu zo zákulisia (áno, väčšinou sú to muži, až na niekoľko výnimiek).

Sú to „ Čierni šľachtici “, tvorcovia rozhodnutí, ktorí tvoria pravidlá, ktorými sa majú prezidenti a vlády riadiť, a často ich nemôže kontrolovať verejnosť, pretože ich činnosť nemôže byť podrobená kontrole.

Ich pokrvné línie siahajú tisíce a tisíce rokov do minulosti a veľmi starostlivo dbajú na to, aby boli tieto pokrvné línie čisté z generácie na generáciu. Jediným spôsobom, ako to dosiahnuť, je kríženie.

Ich sila spočíva v okultizme a v ekonomike – peniaze vytvárajú moc.

Illuminati vlastnia všetko:

 • medzinárodné banky
 • ropné podniky
 • najsilnejšie podniky priemyslu a obchodu
 • prenikajú do politiky a väčšinu vlád vlastnia – alebo ich aspoň ovládajú

Príkladom toho sú americké voľby na post prezidenta. Nie je žiadnym tajomstvom, že kandidát, ktorý získa najviac sponzorských darov vo forme peňazí, vyhrá voľby, pretože to dáva právomoc „zrušiť“ protikandidáta.

A kto sponzoruje „správneho“ kandidáta?

Illuminati áno. Častejšie sponzorujú obe strany, aby hrali. Rozhodujú, kto bude ďalším prezidentom, a postarajú sa o to, aby ich muž vyhral, ​​aj keď budú musieť podvádzať ako na Floride, keď prezident George W Bush „vyhral“ nad Al Goreom. Väčšina prezidentských kampaní je financovaná z peňazí z drog, čo je pochopiteľné, ak viete, že Illuminati prevádzkujú aj priemysel obchodu s drogami. Voľby skutočne nie sú potrebné, ale nechali nás hlasovať, aby sme mohli hrať a keď nás nechali, predstierajú, že sa riadia ústavou. Je však prezidentom skutočne táto hra? Ani najmenej. Moc nemajú politici, ale ilumináti, ktorých vrcholovými členmi sú väčšinou medzinárodní bankári.

Vedúci kandidáti na prezidenta sú starostlivo vyberaní z okultných pokrvných línií trinástich iluminátskych rodín a ak budeme skúmať všetkých prezidentov USA od začiatku až do súčasnosti, uvidíme, že takmer všetci sú rovnakého kráľovského rodu. pokrvná línia, a všetci sú „rodinní“; súvisiaci podľa rodov a rodových stromovRoyalty je ekvivalent Illuminati. Aké sú teda ciele iluminátov?

Vytvoriť vládu jedného sveta a nový svetový poriadok, s ktorými budú na vrchole vládnuť svetu v otroctve a fašizme. Toto je ich veľmi starý cieľ a aby sme to úplne pochopili, treba si uvedomiť, že tento cieľ nie je druhom, ktorý by sa mal dosiahnuť počas jedného života – bol to cieľ, ktorý sa má pomaly a dlho dosahovať… celú dobu.

Vďaka industrializácii a ére informačných technológií však v posledných desaťročiach dosiahli v tomto smere viac ako za stovky rokov.
Ich bezprostrednou úlohou je znížiť životnú úroveň vyspelých krajín, ako sú Spojené štáty a Európa, na dostatočne nízku úroveň, aby nás vláda mohla jednoduchšie ovládať (vidíte, ako sa to deje). Životná úroveň v krajinách tretieho sveta sa zvýši na nízku úroveň, ktorá sa plánuje pre rozvinuté krajiny, aby sa všetky úrovne vyrovnali. Aby bolo možné dosiahnuť nový svetový poriadok, musí byť životná úroveň podobná na celom svete. Môžete vidieť, že sa to deje práve teraz.

Nasledujúci článok to ukazuje jasne: Afrika a Ázia presadzujú „nový svetový poriadok “ .

Tento cieľ bol naplánovaný mimo zvedavých očí verejnosti, v utajení v rámci Tajných spoločností.

Všetky tajné spoločnosti s tajnými stupňami zasvätenia sú vo vlastníctve a pod kontrolou Illuminati a slobodomurárstvo je možno najznámejšie. Osoby, ktoré ovládajú spoločnosti a iluminátov, sú okultisti a čierni mágovia. Ich Bohom je Lucifer. „Nositeľ svetla“ a okultnými praktikami manipulujú a ovplyvňujú masy. Nezáleží na tom, či tomu ty a ja veríme alebo nie, pokiaľ tomu tak je. A berú to veľmi vážne.

Je to vzrušujúca myšlienka, že táto planéta je v skutočnosti poháňaná Čiernou mágiou – planétou, kde sa mágia údajne nevyskytuje v žiadnej forme s výnimkou filmov a kníh, a ak vám to niekto povie, že existuje, bude určite zosmiešnený. Potom, čo ľudia sledujú filmy ako „Pán prsteňov“, si želajú, aby v ich životoch bolo viac mágie; málo vedia…

Z okultizmu sa vyvinula kontrola mysle a inteligencia. Prevzatím filmového priemyslu, nahrávacích spoločností a ovládaním výtvarného umenia vedia, ako ovplyvniť teenagerov, aby tancovali podľa ich vlastného vkusu a akceptovali tento druh reality. To dáva zmysel, ak sa pozriete na to, akú „zábavu“ sme nútení si užívať.

Hudba, ktorú musia tínedžeri počúvať, je často úplne bez kvality a vedie ich k „robotizmu“, apatii, násiliu a drogám. Používa sa tiež na ovládanie mysle, ako uvidíme neskôr. Skutočnú kvalitu hudby veľké nahrávacie spoločnosti odmietajú v prospech tých, ktorí majú nedostatok talentu.

Od Black Sabbath na začiatku 70. rokov a cez Rolling Stones pred nimi sa okultizmus a satanizmus presadzuje prostredníctvom hudobného priemyslu. Mnoho skupín išlo po tej istej línii a vždy išlo o tvrdý predaj a silne propagované a distribuované.

To isté platí pre Hollywood, ktorý tiež kontrolujú a vytvárajú Illuminati. Filmy „ET“, filmy o dni Dooms a katastrofické filmy sú v súlade s účelom ovplyvniť nás v určitých smeroch. Populárne sú aj okultné filmy. Aby ste sa pripravili na ďalšie dni…

Vyššie som vám povedal, že muži, ktorí ovládajú iluminátov, sú členmi trinástich bohatých rodín.

Kto sú, bolo dobre skrytým tajomstvom a vedenie prešlo z človeka na človeka po generácie. Napriek tomu sa žiadne tajomstvo neuchováva navždy a skôr alebo neskôr dôjde k únikom, teda aj v tomto prípade. Nie veľa ľudí vie, kto presne tieto rodiny sú, ale nedávno sa to stalo známym kvôli ľuďom z Illuminati, ktorí opustili Rád a odhalili najpozoruhodnejšie údaje.

Tu sú teda mená 13 rodín – Tajná vláda.

1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. DuPont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li (čínsky)
8. Onassis
9. Rockefeller
10. Rothschild
11. Russell
12. van Duyn
13. Merovingian (európske kráľovské rodiny)

Nasledujúce rodiny sú tiež prepojené s vyššie uvedenými rodinami:

1. Reynolds
2. Disney
3. Krupp
4. McDonald

Okrem týchto štyroch rodín existujú aj stovky ďalších, ktoré sú vzdialenejšie prepojené s 13 najdôležitejšími krvnými líniami Illuminati. Aj keď sú významné, nie sú tu uvedené; 13 elitných pokrvných línií ich považuje za menej silné a menej čisté.

Všetky vyššie uvedené rodiny je možné študovať oveľa podrobnejšie vo vynikajúcej knihe Fritza Springmeiera: „ Pokrevné línie Illuminati “.

TAJNÉ SPOLOČNOSTI
 

Tajné spoločnosti sú v histórii človeka prítomné veľmi dlho.

Všetko sa začalo pred tisíckami rokov „Bratstvo hada“, tajná spoločnosť, ktorá sa odvoláva na Satana (Veľkého hada) späť v rajskej záhrade. Illuminati pokladajú satana za dobrého Boha a starozákonného Boha za zlo. Ich názor je, že Satan dal človeku znalosti, zatiaľ čo Boh sa ich snažil potlačiť. Z tohto hľadiska bol satanizmus vyvinutý a praktizovaný v tajných spoločnostiach dodnes.

Existujú rôzne teórie, odkiaľ tajné znalosti v tajných spoločnostiach pochádzajú, a ja spomeniem dve najbežnejšie teórie:

V písmach Sumerov, ktoré siahajú najmenej 6000 rokov späť, nám kamenné tabule hovoria o Anunnaki „tých, ktorí prišli z neba“. 

Podľa vedcov ako Zecharia SitchinDavid Icke a William Bramley boli Anunnaki bohovia uvedení v Starom zákone Biblie a boli to mimozemšťania, ktorí prišli z inej planéty a vytvorili ľudstvo ako otrokársku rasu, ktorá im mala slúžiť. 

Sumerské písmo nám hovorí o Anuovi, ktorý bol kráľom Anunnaki, a Ea (alebo Enki), ktorý je ekvivalentom Satana. Hovorí sa, že je tým, kto dal znalosti človeku v rajskej záhrade a vytvoril prvú tajnú spoločnosť, vyššie uvedené „Bratstvo hada“. 

Hovorí sa, že Anunnaki sem prišli ťažiť zo zdrojov Zeme; obzvlášť zlato, pretože to bolo niečo, čo im na ich planéte chýbalo, a to súrne potrebovali ako dôležitú zložku ich atmosféry. 

Ea, ktorý bol vynikajúcim vedcom, tak vytvoril homo sapiens ako hybrid medzi primitívnou formou života na Zemi a mimozemskou rasou.

( POZNÁMKA : Ak máš Ty, čitateľ, problém prijať mimozemskú časť tejto agendy, pokojne ju zatiaľ vylúč z obrázku a pokračuj v čítaní. Dôkazy na tejto webovej stránke určite nájdeš zdrvujúce s – alebo bez – zapojenia mimozemšťanov. Pravda hovorí sama za seba. Ak však napriek tomu chceš preskúmať mimozemskú/interdimenzionálnu časť toho všetkého, navrhujem Ti navštíviť projekt zverejnenia a pozrieť si video z projektu odhalenia.

Približne 500 vládnych zamestnancov vypovedá o mimozemskej agende a o tom, že mimozemšťania sú medzi nami a všetci sú ochotní obrátiť sa na súd a vypovedať ďalej na verejnosti. Toto video ma rozhodne presvedčilo a mnoho ďalších, ktorí si boli 100% istí, že mimozemská agenda je kus dezinformácie. Pri sledovaní tohto videa a skúmaní jeho obsahu buďte aj naďalej skeptickí, ale nebuďte skeptickí nad rozum.

To isté platí pre informácie na tomto mojom webe. Úplné svedectvá týchto viac ako 500 vládnych ľudí sú zhromaždené v knihe „The Disclosure Project“, ktorú je možné objednať na ich webových stránkach. V knihe sú aj aktuálne utajované dokumenty a mnoho z nich nájdete aj v sekcii Projekt zverejnenia ).

Prvé homo sapiens boli určené iba na otrockú prácu a nemohli sa množiť.

Neskôr sa to zmenilo. Aj keď sa Eovi nepáčilo, ako sa so svojou stvorenou rasou zaobchádza ako s menejcennou rasou, chcel ich osvietiť tým, že ich naučí, kto sú a odkiaľ pochádzajú. Tiež im chcel povedať dobre skrytú pravdu, že každý jednotlivec je duch obývajúci telo a že po smrti tela duch žije a reinkarnuje sa na Zemi.

David Icke, ktorý skúma Illuminati už desaťročia, tvrdí, že špičkové iluminátske pokrvné línie sú plazy, ktoré menia tvary, mimozemšťania nie z vesmíru, ale z inej dimenzie, a že ONI vlastne sú „ bohmi “ Anunnaki. Podľa neho sú to oni, kto má na starosti tajné spoločnosti.

Tieto entity majú schopnosť tvarovať posun do ľudskej podoby a hovorí, že má stovky svedkov, ktorí ich videli, ako sa formovali späť do plazivej podobyChristian hľadí na to, že Anunnaki v skutočnosti boli obri, ktorý chodil po zemi, čo aj Biblia hovorí. Títo obri boli nefilim, ktorí sa vzbúrili k Bohu a boli zvrhnutí z neba na Zem spolu so svojim pánom Satanom. Kresťania vysvetľujú teóriu posunu tvaru tým, že mimozemšťania sú v skutočnosti démoni a nefilim.

Znamená to, že osoby, ktoré videli zmeny tvarov, sú kvôli svojim praktikám čiernej mágie iba posadnuté démonmi a niekedy démoni „prekrvia“ a prejavia sa buď v plazivej forme, alebo ako „siví mimozemšťania“.

Možno sú rôzne závery len rôznymi interpretáciami tej istej veci?

Nech je pravda akákoľvek, určite sa niečo deje. Existuje príliš veľa svedkov a v ére internetu je pre ľudí jednoduchšie komunikovať po celom svete. To môže byť dôvod, prečo teraz toľko počúvame o tomto fenoméne, kde bolo kedysi ticho.

Na internete nie je zakrytie médiami. Na druhej strane nemôžeme brať vážne každého, kto na internete urobí krok vpred, pretože také veci môžu tiež vytvárať psychologické reťazové reakcie. Niektorí ľudia môžu „veriť“, že zažili niečo, čo v skutočnosti nie je. Toto nemá byť náboženská webová stránka, takže sa o týchto veciach nebudem príliš hádať; hlavne že sám nemám odpovede.

Naopak, jedným z cieľov týchto stránok je vysvetliť svetovú situáciu z objektívneho hľadiska – čo najobjektívnejšie.

Nefilim tu mohol byť už pred nami. To neviem isto. Robert Morningsky hovorí o Star Elderovi, ktorého remeslo sa zrútilo neďaleko Roswellu v Novom Mexiku v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Zachránili ho pôvodní obyvatelia tejto oblasti a vrátili ho do rezervácie, aby sa zotavil. Tam neskôr učil vybrané deti z kmeňa rozprávky o Nefilim a ich dozorcovi Enki. Enki/Ea, syn An, využil svoj voľný čas pri tvorbe ľudí z genetických materiálov Nefilimu a iné bytosti. An bol presvedčený jeho druhým synom Enlillom, aby Enkiho zbavil povinností a dovolil mu, Enlilovi, aby prevzal vedenie od svojho brata. Enki sa tomu bránil a spočiatku sa mu darilo udržať si pozíciu. Aby chránil ľudí pred potenciálnym útlakom jeho brata, ktorý má za úlohu, vyvinul u ľudí schopnosť silného citu, emócií a extázy, ako aj intuície.

Nakoniec však Enlil zvíťazil a Enki bol nahradený ako dozorca nad nefilimom. Enki však mohol pokračovať vo svojich experimentoch. Enki bol uctievaný ako Stvoriteľ a Enlil ako zlý veliteľ úloh. Bol to Stvoriteľ, ktorý priniesol „silu srdca“ ľudstvu, zatiaľ čo Enlil sa viac zaujímal o kontrolu a moc.

Túto Manichejskú dualitu dobra a zla je možné vidieť na našich skúsenostiach so Zemou. Vedomosti sú tiež dvojsečným mečom a ľudia sa dajú ľahko oklamať, keď veria, že je to všetko „dobré“. Napriek tomu, že nám prináša dráždivé hračky a úžasný vynález, priniesol nám aj väčšiu schopnosť ničiť svet i seba navzájom. Bez Múdrosti môžu byť znalosti veľmi nebezpečné a dajú sa použiť tak na vzájomné ovládanie a utláčanie, ako aj na otvorenie nových možností.

Ale najväčšie nebezpečenstvo je v tom, že sa učíme znalosti, strácame svoje skutočné spojenie so Stvoriteľom, tvorenie a tvorivosť ducha. Bez intuície, vízie a snov by sa kreativita vedy skrátila na obyčajnú technológiu a technológia sa skratovala na kontrolu a moc. Práca na špičke vedy nie je to isté ako práca v centre. Väčšina ľudí nikdy nepochopila, že samotné poznanie môže blokovať kreativitu nových myšlienok a nových možností. Vyštudovaný ako vedec som zistil, že veda je obmedzená forma myslenia. Potrebujeme použiť svoje srdce i myseľ, aby sme chodili vyvážene, v harmónii so všetkými bytosťami v sieti života. Toto je cesta, ktorú nám ukázal Enki, Stvoriteľ, ale ktorá bola obmedzená Enlilom, kontrolórom a utláčateľom…

Príbeh, že Anu/Enki je satan, je nepravdivý. Satan je zlé dvojča, Enlil. Byť satanistom znamená nasledovať spôsob mysle bez srdca. Satan je veľký rozdeľovač a vládne zmätkom a egom. „ Boh “ je JEDEN z nás, ktorých sme synmi a dcérami, rodina, ktorá pozná rozdelenie na časti, je v skutočnosti ilúziou. Nasledovaním satanových ilúzií, mysliac si, že človek získa moc a kontrolu, sa stratí univerzálne spojenie. Moc a kontrola predpokladá, že mimo seba existuje niečo, čo sa dá ovládať. To je ilúzia. Aj Boh, ktorý je mimo seba, je ilúziou.
Rastie biely orol

Pravda je; v pozadí celej histórie sú tajné spoločnosti.

Pôvodné Bratstvo sa čoskoro rozpadlo v kultoch, keď niektorí ľudia navrchu medzi sebou nesúhlasili. Vyvinuli sa rôzne kontrolné sily, kde proti sebe vnútorne bojovali (čo platí aj dnes), mimo dohľadu ignorantskej populácie.

Vymysleli rôzne náboženstvá, sekty a kulty, aby bol človek zaneprázdnený niečím iným, než aby sa zaoberal tým, čo Bratstvo v skutočnosti robí. Dali si na starosti cirkvi, aby chytili ľudí a šírili konflikty medzi rôznymi systémami viery. Väčšina vojen v histórii bola náboženská.

Z pôvodného Bratstva vyšlo slobodomurárstvo, rosekruciáni, templárski rytieri, ordo Templi Orientis, maltézski rytieri a ďalší.

Niektorí ľudia môžu namietať a tvrdiť, že napríklad slobodomurárstvo je charitatívna organizácia a dokonca kresťanská spoločnosť. Áno, to sa nám hovorí a tomu väčšina členov tajnej spoločnosti verí. Drvivá väčšina zapojených ľudí sú dobrí ľudia, ktorí ignorujú to, čo sa praktizuje na najvyšších úrovniach; nevediac o tom, tam hore je satanizmus a uctievanie temných síl.

Neslúžia Bohu, slúžia satanovi alebo Luciferovi, a to je kľúč k tomu, čo sa deje v dnešnom svete.

BAVARSKÝ ILLUMINATIAdam Weishaupt (1748-1811), v podstate Žid, konvertoval na katolíckeho kňaza a skončil so založením „novej“ tajnej spoločnosti s názvom Illuminati.

V skutočnosti to nebolo nič nové; bolo to tam dávno predtým pod rôznymi menami, ale počas Weishauptovho života bola táto organizácia odhalená na verejnosti. Nie je jasné, či za tým bol hlavný rozum, ale väčšina bádateľov, vrátane mňa, si je viac-menej istá, že Weishaupt bol len bábkou slobodomurárskej elity.

Slobodomurári nedávno založili novú vetvu slobodomurárstva – slobodomurárstvo škótskeho obradu s 33 stupňami zasvätenia. Stále je to jedna z najmocnejších tajných spoločností na svete, vrátane členov vysokej politiky, náboženských vodcov, podnikateľov a ďalších, pre nich užitočných jednotlivcov.

Veci ukazujú, že Weishaupt bol sponzorovaný Rothschildovými, ktorí boli (a stále sú) vedúcimi slobodomurárstva na celom svete. Illuminati mali svoje vlastné triedy NAD (alebo skôr vedľa) 33 stupňov slobodomurárstva. Dokonca ani osoby, ktoré boli zasvätené do vyšších stupňov slobodomurárstva, nemali znalosti o stupňoch iluminátov – to bolo to tajomstvo. Weishaupt plánoval ovládnuť svet a vymyslel odlišné stratégie na vytvorenie vlády jedného sveta a nového svetového poriadku.

To všetko bolo zapísané do niečoho, čo sa nazýva „Protokoly sionských starších“, napísané tak, aby zvalilo vinu na Židov, ak by tajný plán unikol.

A uniklo to! Vyslanca pre Illuminati zasiahol blesk, keď prešiel po poli a niesol Protokoly, ktoré našli a odhalili svetu. Bolo to v sedemdesiatych rokoch 17. stor. Weishaupt a jeho iluminátski „bratia“ museli utiecť a pracovať v podzemí, kvôli čomu bola ich organizácia zakázaná.

Bratstvo rozhodlo, že meno Illuminati sa už nikdy nebude používať na verejnosti; namiesto toho by na splnenie účelu ovládnutia sveta mali byť použité predné skupiny. Jednou z prvých skupín boli slobodomurári, ktorí mali lepšiu povesť.

Verí sa, že Weishaupta zabili jeho bratia slobodomurári, pretože nedokázal držať jazyk za zubami a stále používal meno Illuminati. Mohli to byť aj iné dôvody.

Tajný cieľ však Weishaupt prežil a Rothschildovci boli teraz hlavami Illuminati (a stále sú). Dobrým pomocníkom pri snahe o dosiahnutie cieľa prišiel z Freemason Cecil Rhodes, ktorý v 19. storočí snažili vybudovať Jeden svet vláde britského impéria na vrchole.

Túto agendu sponzorovali Rothschildovci a tiež to bol Rhodes, kto vytvoril okrúhly stôl, tajnú spoločnosť samotnú, pomenovanú podľa okrúhleho stola kráľa Artuša, kde sa dodnes stretáva Bratská elita.

Prvá a druhá svetová vojna boli pokusmi o prevzatie moci. Po druhej svetovej vojne boli ľudia zo všetkého zabíjania tak unavení, že vítali OSN, keď bola založená. Oficiálnou politikou OSN bolo chrániť mier, aby sa už nič podobné druhej svetovej vojne neopakovalo. OSN však bola pre Illuminati ďalšou dôležitou frontovou organizáciou, ktorá mala zjednotiť krajiny sveta do jednej.

Tu je typický príklad fungovania Bratstva: „problém-reakcia-riešenie“.

Začiatkom dvoch svetových vojen vytvorili problém. To následne vyvolalo reakciu obyvateľstva, ktoré chcelo riešenie vojen. Illuminati teda vytvorili riešenie problému, ktorý sami začali založením OSN ; ďalší krok k vláde jedného sveta .

Nakoniec to viedlo k projektu EÚ, ktorý každý, kto má otvorené oči, vidí, že ide priamo smerom k najväčšiemu fašistickému štátu, ktorý je ľuďom známy, kde každá krajina získava čoraz menej moci a suverenity a Európe vládne vláda niektorých z nich v centralizovanej vláde. A kto riadi EU? Slobodomurári a ilumináti.

Vytvorením tryskovej inflácie sa medzinárodným bankárom (čítaj Illuminati) podarilo presvedčiť nás, že jediným riešením je jedna mena – EMU.

Keď je tento projekt zabezpečený, Stredoeurópska banka (Illuminati) má všetku moc nad ekonomikou v Európe a môže nás viesť akýmkoľvek smerom. Niektorí politici sú len ignoranti a majú hlad po moci, zatiaľ čo iní sú si vedomí faktov a pracujú pre Illuminati a s nimi. Najviac budú trpieť nevinní ľudia, ktorí budú podvedení. To je zrada mimo chápania.

Európska únia sa čoskoro rozšíri do Africkej OSN (na čom Bill Clinton tvrdo pracoval), Ázie a Južnej Ameriky. Konečným javom bude, že všetky tieto krajiny budú zlúčené do jedného veľkého fašistického štátu, ktorý bude trvať tisíc rokov, pokiaľ ide o ich okultné presvedčenie.

Toto je zlatý vek – vek antikrista.Tajné spoločnosti a ilumináti veria v silu symbolov. Svet je plný ich mágie – a symbolov čiernej mágie. Sme však tak zvyknutí, že ich vidíme všade, že na to ani nemyslíme. Illuminati veria, že čím viac symbolov je naokolo, tým väčšiu magickú silu majú.

Insígniou Illuminati a Nového svetového poriadku je „Pyramída so vševidúcim okom“, ktorú si môžete preštudovať na zadnej strane americkej jednodolárovky (pred niekoľkými rokmi bol tento symbol aj na sérii vydaných známok z Vatikánu). (viď. obrázok)

Vševidúce oko je Horovo oko, ktoré je Luciferovým okom a siaha do egyptskej éry.

Jednodolárovú bankovku navrhla administratíva prezidenta Roosevelta a nižšie uvedený list z roku 1951 nám hovorí, že prezident mal s jej dizajnom veľa do činenia:

„V roku 1934, keď som bol sekciou poľnohospodárstva, som čakal vo vonkajšej kancelárii ministra [štátu Cordell] Hulla, a keď som čakal, zabavil som sa zdvihnutím publikácie ministerstva zahraničných vecí, ktorá tam bola na stánke s názvom„ História pečate Spojených štátov . “Na strane 53 som si všimol farebnú reprodukciu zadnej strany pečate. Latinská fráza Novus Ordo Seclorum na mňa zapôsobila v zmysle New Deal of the Ages.

Preto som vzal publikáciu prezidentovi Rooseveltovi a navrhol som, aby bola minca vyrazená na lícnu a zadnú stranu pečate.

Roosevelt, keď sa pozeral na farebnú reprodukciu Pečate, bol najskôr ohromený zobrazením „All Seeing Eye“, slobodomurárskej reprezentácie Veľkého architekta vesmíru .

 Ďalej ho zaujala myšlienka, že základ nového rádu vekov bol položený v roku 1776, ale že bude dokončený iba pod dohľadom Veľkého architekta. Roosevelt ako ja bol murár 32. stupňa. Navrhol, aby bola pečať umiestnená na dolárovú bankovku a nie na mincu, a záležitosť začal s ministrom financií.

Keď sa z pokladnice vrátil prvý návrh, lícna strana bola vľavo od návrhu zákona, ako je to v prípade heraldickej praxe. Roosevelt trval na tom, aby bolo poradie obrátené, aby výraz „Spojené štáty“ bol pod averznou stranou pečate …

Roosevelt bol veľkým lipcom na detaily a miloval sa s nimi hrať, bez ohľadu na to, či to zahŕňalo architektúru domu, pošty alebo dolárovú bankovku.“
Wallaceov list Dal Leeovi,
6. februára 1951

Ďalšími bežnými symbolmi sú pentagram (päťcípa hviezda), hexagram (šesťcípa hviezda-Dávidova hviezda), obrátená svastika (spôsob, akým ju Hitler používal) a pyramída všeobecne.

ČIERNI MAGICIANI 

Tajné spoločnosti, ovládané Iluminátmi, majú tajné stupne zasvätenia – pyramídovú štruktúru, kde ľudia na jednej úrovni pyramídy nevedia, čo vedia ľudia na úrovni nad nimi.
V slobodomurárstve sa nemôžete stať len členom; musia vás odporučiť najmenej dve osoby, ktoré už sú členmi, a žiadateľ by sa mal pred pripojením preskúmať a overiť si jeho záznam. Ak iba jedna osoba v rade povie nie členstvu, navrhovaná osoba nebude iniciovaná. Každý človek je veľmi starostlivo vyšetrený, aby zistil, či ho Bratstvo môže nejako využiť. To neznamená, že vyberajú iba „zlých“ ľudí; práve naopak:

Oficiálne väčšinu spoločností tvoria charitatívne organizácie. To a propaganda, že organizácie ako slobodomurári sú kresťanskí, je dôvod, prečo sa väčšina ľudí pripája. Tieto organizácie sú namiesto toho extrémne ezoterické s tajnými stupňami zasvätenia, kde každý člen prisahal vernosť predovšetkým Bratstvu.

To znamená, že ak má táto osoba konkrétne miesto v spoločnosti (napríklad ako prezident), jeho prvá lojalita je k Bratstvu a druhá k jeho postu prezidenta. Takže má v skutočnosti dvojnásobnú lojalitu.

Brat v dobrom stave by mal byť vždy chránený a malo by sa o neho starať, pokiaľ je pre organizáciu užitočný a dodržiava jej pravidlá.

Ak zlyhá alebo neudrží tajomstvo, bude z neho urobený hrozný príklad (niekedy dokonca zabitý). Je mimoriadne dôležité, aby boli tajomstvá zachované. Ak nie, Bratstvo stráca moc nad ľuďmi a celá pyramída sa rozpadá. Illuminati sa desia toho, že budú odhalení; majú strach, že verejnosť ich v hneve zabije, keď sa dozvedia o ich zločinoch.

Mnoho slobodomurárov v nižších ročníkoch je skutočne potešených, že sú členmi. Je to tesný „pocit spolupatričnosti“ a naučia sa pár tajomstiev tohto vesmíru, ktoré sa v škole neučia a často sú nadšení a fascinovaní.

Jeden slobodomurár povedal:

„Vedľa mojej ženy je slobodomurárstvo najdôležitejšou vecou v mojom živote…“

Jeho manželka, mimochodom, nesmie nikdy vedieť nič o tom, čo robí jej manžel v spoločnosti, pretože sa to má tajiť a ženy do spoločností najčastejšie nie sú vpúšťané (existuje však niekoľko spoločností, najmä pre ženy, ako slobodomurárska „východná hviezda“).

Potom možno špekulovať, ako to, že sa so ženami zaobchádza ako s menšími hodnotami v spoločnosti ako s mužmi, s nižšími mzdami za rovnakú prácu atď. Je to mužský svet – je to svet mužských tajných spoločností.

S cieľom vytvoriť pozitívny front, Bratstvo veľmi túži nábor dobrých ľudí (celebrity a ľudia v pozíciách, kde ich obec všeobecne obdivuje, sú mimoriadne náborní), aby hovorili dobre o kulte a v prípade potreby ho bránili. A čím menej budú títo ľudia vedieť o skutočnej agende, tým pravdivejšie bude táto osoba znieť na svoju obranu organizácie.

To platí aj pre náboženské kulty akéhokoľvek druhu, pretože aj oni sú jedným alebo druhým spôsobom prepojení so sieťou tajných spoločností. Časom budú niektorí členovia (ale ďaleko od každého) v rámci tajnej spoločnosti vstupovať do vyšších a vyšších tried, až kým nedosiahnu vyššie, významné úrovne. Ale tam hore prebieha veľmi starostlivý výber.

Pred vstupom do kultu vyššie ročníky brat vyššej triedy požiada učňa, aby pľul na kresťanský kríž. Ak to človek odmietne kvôli svojmu kresťanskému presvedčeniu, vyšší zasvätený brat mu povie, že urobil správnu vec a ukázal svoju vernosť svojmu náboženstvu.

Ale táto osoba nebude nikdy prijatá do najvyšších tried. Vždy sa stretne s výhovorkami rady, prečo nemôže pokračovať.

Na druhej strane, ak ten človek pľuvne na kríž, prejavuje namiesto toho svoju lojalitu voči Bratstvu a je považovaný za dostatočne dôveryhodného na to, aby bol prijatý na pokračovanie v rebríčku známok. Teraz bude mať prístup do „tajných knižníc“, kde sa zhromažďuje múdrosť z dávnych čias, a môže sa zúčastniť jej kúziel a magických rituálov.

Bude sa stále viac angažovať v čiernej mágii/satanizme a bude sa pripravovať na „ veľké tajomstvá “, medzi ktorými sú okrem iného tieto:

1. Tajná spoločnosť komunikuje s mimozemskými formami života, ktoré sú skutočnými silami spoločnosti. Môžu to byť bytosti z inej dimenzie alebo Satan a jeho démoni – možno sú títo dvaja rovnakí. 

2. Cieľom spoločnosti je vytvoriť vládu jedného sveta, ktorá by mala na starosti ľudstvo, ale nad nimi v hierarchii je luciferiánska „mimozemská“ sila. 

3. Spôsob ovládania más je prostredníctvom ovládania mysle a okultnej moci, ktoré sa používa so zámerom manipulovať. To tiež znamená, že okultná myšlienka reality bude zasadená do spoločnosti prostredníctvom médií, hudby, Hollywoodu a ďalších (v súčasnosti sa deje denne).

4. Odmenou vám bude sila a peniaze, výmenou za predaj duše vyššie uvedeným silám (kliknutím sem zistíte, ako sa praktizuje čierna mágia, napísal Manly P. Hall, slávny 33 ° slobodomurár). Démoni budú praktizujúceho ovládať a pomôžu mu dosiahnuť jeho ciele, ale výhodné je, že démon vlastní jeho dušu po fyzickej smrti (vysoká cena za „úspech“).

V roku 1922 bol v Londýne vytvorený Lucifer’s Trust, ale neskôr zmenil názov na Luci’s Trust , pretože prvé meno bolo príliš zrejmé.

Trust je mimovládny a oficiálne uznaný OSN. Je to tiež rozšírenie Teozofickej spoločnosti, ďalšej tajnej spoločnosti, ktorá ovplyvnila Adolfa Hitlera pri vývoji jeho doktríny o ariánskej super rase.

Luci’s Trust sponzorujú okrem iného okultista Robert McNamara, bývalý minister obrany v USA, prezident Svetovej banky, člen Rockefellerovej nadácie a Thomas Watson (IBM, bývalý veľvyslanec v Moskve).

Sponzormi dôvery Luciho sú medzi inými tieto predné organizácie:

 • Spojené národy
 • Medzinárodná organizácia Greenpeace
 • Greenpeace USA
 • Amnesty International
 • UNICEF

Luci’s Trust má svoju jedinú „náboženskú“ kaplnku, Chrám porozumenia, kde sa praktizuje satanizmus, v sídle OSN v New Yorku (1) .

Zaujímavý je fakt, že Luci’s Trust otvorene vyhlasuje, že zo zákulisia teraz planétu poháňa tajnostkárska skupina osvetlených významných osobností New Age.

Nasleduje dôkaz pochádzajúci priamo z koňských úst, že slobodomurárstvo nie je kresťanská organizácia, napriek tomu, čo si myslia ich členovia nižšieho stupňa a vyšší stupeň.

Tieto citáty sú prevzaté z diel Manlyho P. Halla, ktorý bol slávnym 33 ° slobodomurárom, a často sa čítajú najmä o vyšších vrstvách slobodomurárstva; Albert Pike, ikona slobodomurárstva, tiež 33 °, ktorý napísal knihu „ Morálka a dogma “; a niekoľko ďalších významných zdrojov:

Manly P. Hall

„Človek je boh, ktorý tvorí. A ako mystické mýty Egypta sa na hrnčiarskom kruhu formujú. Keď jeho svetlo zasvieti, aby zdvihlo a zachovalo všetky veci, dostane trojitú korunu božstva.“

(Manly P. Hall, Stratené kľúče slobodomurárstva, s. 92)
„Európska mystika nebola v čase vzniku Spojených štátov amerických mŕtva. Ruku záhad kontrolovaných pri vytváraní novej vlády na podpis záhad možno stále vidieť na Veľkej pečati Spojených štátov amerických.

 Starostlivá analýza pečate odhaľuje množstvo okultných a slobodomurárskych symbolov, medzi nimi takzvaného amerického orla. … americký orol na pečati je len konvenčným fénixom…“

„ Nielenže boli mnohí zo zakladateľov amerických slobodomurárov, ale dostali pomoc od tajného a vznešeného orgánu existujúceho v Európe, ktorý im pomohol založiť túto krajinu na OSOBITNÝ A PRESNÝ ÚČEL, ktorý pozná len pár zasvätených.“

(Manly P. Hall, Tajné učenie všetkých vekov , s. XC a XCI)

* * *
 „Murárstvo nevyznáva kresťanstvo…, ale teší sa na čas, keď prácu našich starých bratov bude symbolizovať výstavba duchovného chrámu… v ktorom bude iba jeden oltár a jedno uctievanie; jeden spoločný oltár muriva, na ktorom budú Veda, Shatra, Sade, Zeda-Avesta, Korán a Svätá Biblia uvádzať, kto je svätyňou hinduistu, perzského, asýrskeho, chaldejského, egyptského, čínskeho, mohamedánskeho, židovského a Christian môže kľačať.“
[Fellowcraft Degree „The Kentucky Monitor“ s. 95]
 

„…. doslovný význam (Biblie) je len pre vulgárnych.“
[Albert Pike „Súhrn morálky a dogmy“, s. 166]
 

„To, čo je pravdivé pre filozofa, by nebola pravda, ani by nemala vplyv pravdy na roľníka. Náboženstvo mnohých musí byť nevyhnutne nesprávnejšie než náboženstvo rafinovaných a odrážajúcich málo ľudí. Najpravdivejšie náboženstvo by v mnohých ohľadoch bolo Pochopte to preto, aby ste to ignorovali… Biblické doktríny nie sú často odeté do jazyka striktnej pravdy, ale do toho, čo bolo najvhodnejšie sprostredkovať hrubému a ignorantskému ľudu… doktrínu. “
[Albert Pike „Morálka a dogma,“ 14. stupeň, s. 224]
 

„Kabalisti hovoria, že pravé Satanovo meno je Jahveho obrátené; pretože Satan nie je čierny boh… pre zasvätených to nie je Osoba, ale sila, vytvorená pre dobro, ale ktorá môže slúžiť zlu. „Je to nástroj slobody a slobodnej vôle.“
[Albert Pike „Morálka a dogma,“ majster murár / 3. stupeň s. 102]
 

„Murárstvo je hľadanie svetla. Toto svetlo. Toto hľadanie nás, ako vidíte, vedie späť, do Kabaly. V tejto starodávnej a málo pochopenej (zdrojovej knihe) nekonečno nájde zdroj mnohých doktrín; a (môže) časom pochopíte hermetických filozofov, alchymistov, všetkých antipapežských mysliteľov stredoveku a Emanuela Swedenborga “.
[Albert Pike „Morálka a dogma,“ 28. stupeň s. 741]
 

„Všetky skutočne dogmatické náboženstvá pochádzajú z Kabaly a vracajú sa do nej; všetko vedecké a veľkolepé v náboženských snoch Illuminati, Jacoba Boehemeho , Swedenborga, Svätého Martina a ďalších je požičané z Kabaly; všetky slobodomurárske asociácie jej vďačia za svoje tajomstvá a ich symboly “.
[Albert Pike „Morálka a dogma,“ 28. stupeň s. 747]
 

„Aj keď je murivo totožné so starovekými záhadami, je to tak iba v tomto kvalifikovanom zmysle: predstavuje iba nedokonalý obraz ich brilantnosti, zrúcanín ich vznešenosti …“
[Albert Pike „Morálka a dogma, spoločenský diplom, s. 22 ]
 

„Murivo, nástupca Tajomstiev (Babel, Mythras, Tummuz, Whicka atď.), Stále nasleduje starodávne panstvo učenia.“
[Albert Pike „Spoločenský diplom morálky a dogmy str.22]
 

„Tieto dve božstvá (Slnko a Mesiac, Osiris a Isis, atď.) Boli bežne symbolizované generatívnymi časťami muža a ženy; ku ktorým sa v odľahlých dobách nepridávala žiadna predstava neslušnosti; Fallus (penis) a Cteis ( vagína), emblémy generácie a výroby, a ktoré sa ako také objavili v Záhadách (domnievam sa, že ich oživenie je murivo). Indický lingam bol spojením oboch, rovnako ako čln a stožiar a bod v kruhu . “ (kľúčové slobodomurárske symboly)
[Albert Pike „Morálka a dogma,“ 24. stupeň, s. 401]
 

„Ak by sa ťa tvoja manželka, dieťa alebo priateľ, mali niečo opýtať na tvoje pozvanie – napríklad, ak si si vyzliekol šaty, bol si zaviazaný slepým zrakom, mal si na krku uviazané lano atď., Musíš skryť… „preto o tom musíš, schválne, klamať. Je to súčasť tvojej povinnosti…“

[Tamtiež, s. 74]

Otázka: „Čo z vás robí slobodomurára? Odpoveď: Môj záväzok.“
[otázka a odpoveď od zapísaného učňa/prvého stupňa]

„.. Nemenej trestom je uviazanie hrdla od ucha k uchu, jazyk vytrhnutý od koreňov a telo zahrabané v drsnom piesku mora, dlhý kábel od brehu, kde príliv… „
[z prísahy, zadaný učeň/prvý stupeň]
„.. viazanie sa pod nie menším trestom, ako keď mám roztrhnutý ľavý prsník, vytiahnuté srdce a podávané poľným zvieratám a vzdušnému vtáctvu ako korisť.“
[z prísahy, Fellowcraft/druhý stupeň]
 
„.. viazať sa nemenej trestom, ako keby mi telo dvojito oddelili, črevá vybrali a spálili na popol, popol rozptýlili do štyroch nebeských vetrov ..“
[z prísahy, majster zednář / tretí Stupeň] „.. v úmyselnom porušení, z čoho môžem dostať hrozivý trest za to, že mi prepichnú očné buľvy do stredu pomocou trojstrannej čepele, nohy sa mi odlupujú a sú nútené chodiť po horúcich pieskoch po sterilných brehoch červeného mora, až kým nezačnú horieť, Sun vyčiarkne s sinalým mor, a môj boh bohom Arab, moslim a moslimský, sa boh našich otcov, ma podporuje na celé plnenie rovnaké. “ [z prísahy, staroveký arabský rád šľachticov mystickej svätyne] („Shriners“)
„Musíte zatajiť všetky zločiny svojho brata slobodomurára… a v prípade, že vás predvolajú ako svedka proti bratovi Masonovi, vždy ho ochráňte… Je možné, že to urobíte krivo prísahu, je to pravda, ale vaše dodržiavanie svojej povinnosti. “
[Ronayne, „Príručka murára“ str. 183]
„Rozviažeme nihilistov a ateistov a vyvoláme hrozivé sociálne katastrofy, ktoré v celej svojej hrôze jasne ukážu národom účinok absolútneho ateizmu, pôvodu divokosti a najkrvavejších nepokojov. Potom všade občania, povinný brániť sa pred svetovou menšinou revolucionárov, vyhladí tých ničiteľov civilizácie a množstvo ľudí rozčarovaných kresťanstvom, ktorých deistický duch bude od tej chvíle bez kompasu (smeru), túžiaci po ideáli, ale bez toho, aby vedel, kde aby vykonal svoju adoráciu, dostane čisté svetlo prostredníctvom univerzálneho prejavu čistej doktríny Lucifera, ktorá bola konečne predstavená verejnosti, manifestácia, ktorá bude výsledkom všeobecného reakčného hnutia, ktoré bude nasledovať po zničení kresťanstva a ateizmu, dobytého aj vyhladeného súčasne “.
-Albert Pike, podľa plánu na dobytie sveta, napísaného v liste Mazzinimu z 15. augusta 1871.
 

„.. Slobodomurár tridsiateho tretieho stupňa Albert Pike (1809-1891), muž predurčený vyvinúť luciferskú doktrínu pre slobodomurársku hierarchiu, nemohol akceptovať, že Lucifer a Satan sú rovnaká osobnosť. Pri vyučovaní svojho presvedčenia niekoľkých vyvolených v r. Najvyššia rada, Pike sa stala najsilnejšou Masona na svete.

Napriek tomu, že bol v Americkej občianskej vojne nejasným generálom v Konfederatívnej armáde, v slobodomurárstve bol sotva nenápadný. Od roku 1859 až do svojej smrti v roku 1891 Pike súčasne zastával funkcie veľmajstra Ústredného adresára vo Washingtone, DC, veľkého veliteľa Najvyššej rady v Charlestone, SC a zvrchovaného veľkňaza všeobecného slobodomurárstva. Bol čestným členom takmer každej najvyššej rady na svete, pričom osobne získal 130 slobodomurárskych diplomov.

 Pike bol tiež jedným z fyzicky a morálne najodpudivejších jedincov v americkej histórii. S hmotnosťou viac ako tristo kíl mal sexuálne sklony sedieť nahý obkročmo na falickom tróne v lese, sprevádzaný gangom prostitútok. K týmto orgiám by priniesol jeden alebo viac vagónov plných jedla a alkoholu, z ktorých väčšinu spotreboval počas dvoch dní, kým neprepadol strnulosti. V adoptívnom štáte Arkansas bol Pike známy ako praktik satanizmu. Na portrétoch jeho neskorších rokov je zobrazený symbol Bafometu na krku. “ – Šarlát a zviera, John Daniel, zv. 1
 

„Murivo dáva darebákom a zlým duchom príležitosť navštíviť ich oddanú obeť, všetky neduhy, ktoré sa zúčastňujú kombinovanej moci, keď sa snažia dosiahnuť zničenie. Funguje to neviditeľne vo všetkých tichých hodinách a v tajných časoch a na iných miestach a podobne ako smrť keď vyvoláva svoje choroby, vrhá sa na oddanú tému a klape ho v prachu. Ako veľký nepriateľ človeka ukázal svoju ďatelinovú nohu a postavil verejnosť pred svoju ochranu pred tajnými machináciami. “
-CAPT. WM. MORGÁNSKE ILUSTRÁCIE MURIVA, 1827.
 

„Členstvo v tajných spoločnostiach, ako je slobodomurárstvo, môže vzbudzovať podozrenia z nedostatku nestrannosti alebo objektivity. Preto je dôležité, aby verejnosť poznala fakty. Myslím si, že je to tak, že slobodomurári tvrdili, že nie sú tajnou spoločnosťou, ale spoločnosťou s tajomstvami.“ Myslím si, že je všeobecne uznávané, že jedným z tajomstiev, ktoré by nemali uchovávať, je to, kto sú ich členovia v systéme trestného súdnictva. „
– minister vnútra Jack Straw, 1997 Výbor pre vnútorné záležitosti Anglicko
 

„Panuje všeobecná zhoda, že najväčší jediný vplyv v modernom rozšírení rituálnej mágie a okultného výbuchu všeobecne, v západnom svete, bol Golden Dawn. Toto magické bratstvo, založením slobodomurárov na konci 19. storočia „vyvinul komplexný rituálny systém s desiatimi stupňami zasvätenia týkajúci sa kabalistického sefirotu“. (Čarodejnice svetového mena, Janet a Stewart Farrarové, autorky knihy A Witches Bible Complete )
– Janet a Stewart Farrarová, Život a doba modernej čarodejnice, Phoenix Publishing Company, s. 121 ods.

Dôvodom, prečo dobre zamýšľaní ľudia zostanú členmi takýchto deštruktívnych organizácií, je pravdepodobne ich nedemokratická štruktúra a reťazec príkazov.

Brat nižšej triedy nemá právo vedieť, čo je v ročníku vyššie, a zvedavosť ho privádza do mystiky.

Disciplína a utajenie sú tiež veľmi prísne a trest môže byť prísny, ak ho niekto nedodrží. Týmto spôsobom môže veľmi málo zlých mužov na vrchole ovládať mnoho nevinných a ignorantských ľudí nižšie. Pravdepodobne je to také jednoduché a samozrejme základná forma ovládania mysle. Akýkoľvek náboženský kult funguje rovnakým spôsobom a má podobnú štruktúru.

Bol to Sokrates (iluminát), ktorý prišiel s myšlienkou demokracie. Osobne si nie som istý, či je demokracia najlepšou voľbou pre spoločnosť. Vždy sa ukázalo, že zlyhá, pretože si to vyžaduje politickú angažovanosť verejnosti, ktorá je skutočnou mocou.

Skupiny ľudí sa počas histórie ukázali ako ľahko manipulovateľné a kontrolovateľné a verilo sa im, že žijú v demokracii, hoci v skutočnosti sa skutočná moc skryto zmenila v prospech politikov (alebo skôr tých, ktorí za politikov ťahajú nitky). Skutočná definícia demokracie je, keď sú politici volení a zamestnávaní ľuďmi na dosiahnutie potrieb a cieľov obyčajného človeka. Zdá sa, že skutočný význam demokracie bol pochovaný a zabudnutý.

OSN nie je nič iné ako svetová polícia pre Illuminati, založená tak, aby mohla zasiahnuť a prevziať vojenskú kontrolu nad krajinou alebo regiónom, ktoré sú v rozpore s Agendou. Nemyslite si, že je náhoda, že Chrám porozumenia je umiestnený v sídle OSN.

Socializmus je politický systém, ktorý Čierny poriadok používa na zotročenie ľudí na Zemi. Červený banner je súkromným symbolom ich najväčších sponzorov – Rothschildových – a je vlastne ich rodinným bannerom.

Môžete vidieť červený banner kývajúci sa z vrcholu ich veľkého sídla. Táto rodina od roku 1700 pracovala na vytvorení socializmu. Bankár Meyer Amschel Rothschild (1743-1812) bol prvým členom tejto rodiny, ktorý pre ňu pracoval a financoval ju. Dnes má Rothschild centrálnu banku FU, ale len málo ľudí vie, že mnohé z európskych bánk boli založené Rothschildovými a sú vo vlastníctve nich. Centrálne banky sú základnou tézou pre nástup socializmu.

Rothschildovci investovali veľa peňazí do environmentálneho hnutia, aby bojovali proti jadrovej energetike, ktorá si chcela vybudovať vlastnú bezplatnú energiu prostredníctvom jadrovej energie. Národná nezávislosť a suverenita sú veci, proti ktorým ilumináti stoja. A keď sa zdroje ropy skončia, jadrovú energiu nahradí ropa, a preto Rothschildovci kúpili 80% svetových aktív uránu. Tak budú mať svetovú kontrolu nad energiou, čo znamená, že nikdy nebude zadarmo…
 


ANTIKRISTUS

Ako súčasť plánu je povstanie nového Antikrista. Šíri sa fáma, že už je tu. Volá sa Maitreya Buddha a je propagovaný od 70. rokov. Má byť tým, o ktorom sa píše v Biblii, a oficiálne príde ako „muž mieru“, ale ukáže sa, že je falošným Mesiášom, a keď presvedčí národy rôznych náboženstiev na celom svete, že on je ten, na ktorého čakali, zmení sa na represívneho diktátora – Antikrist v Biblii.

On bol videný spoločne na verejnosti okrem iného s bývalým prezidentom Spojených štátov – George Bush Sr. Sú teda predpovede z Biblie správne? No môžu byť.

Osobne nie som presvedčený, že Maitreya je antikrist.

Nasleduje ďalší citát od Manlyho P. Halla , 33 ° slobodomurár; jedna z najväčších autorít v tajných spoločnostiach všeobecne a predovšetkým v slobodomurárstve: „V dnešnom svete je a existuje už tisíce rokov telo osvietených ľudí, zjednotených v niečom, čo by sa dalo nazvať, Rád pátrania. Skladá sa z tých, ktorým intelektuálne a duchovné vnímanie odhalilo, že civilizácia má tajný osud.
Výsledkom tohto „tajného osudu“ je svetový poriadok, v ktorom vládne kráľ s nadprirodzenými schopnosťami.
Tento kráľ pochádzal z božskej rasy; to znamená, že patril k Rádu iluminátov, pretože tí, ktorí sa dostanú do stavu múdrosti, potom patria do rodiny ľudských bytostí zdokonalených hrdinov. “
Manly P. Hall 33 ° Mason, The Secret Destiny of America (2)


BILDERBERGERS 

Jednou z najmocnejších predných skupín Illuminati, ktorá sama osebe funguje aj ako tajná spoločnosť, je skupina Bilderberg.

Ide o skupinu, ktorú na začiatku 50. rokov vytvorili holandský princ Bernhard (bývalý dôstojník SS) a poľský socialista Joseph Retinger, jeden zo zakladateľov európskeho hnutia. Tieto dve osoby pravidelne rozhodovali o stretnutiach európskych ministrov zahraničných vecí.
K ich prvému stretnutiu došlo v hoteli Bilderberg v holandskom Oosterbrecku v dňoch 29.-31. mája 1954, teda názov skupiny.

Prvá konferencia v Bilderbergu v Oosterbrecku, 1954
Jadro skupiny tvorí elita ľudí, ktorých je 39, sa nazýva Riadiaci výbor. Nie sú zvolení a pôvodne ich viedol princ Bernhard, blízky priateľ britskej koruny. Od roku 1954 sa schôdze organizovali najmenej raz ročne na rôznych miestach – veľmi tajné. Členmi je asi 120 osôb z vysokých finančných kruhov západnej Európy, USA a Kanady.
Napriek tomu, že stretnutia sú veľmi skryté a nič alebo len málo uniká do medzinárodných médií (čo je prirodzené, pretože väčšina mediálnych magnátov sú tvorcovia Bilderbergov; toľko k voľnej tlači), nezávislý spravodajský časopis „Spotlight“ dokázal vydať správy zo stretnutí. Reportéri úspešne dokázali v určitých oblastiach skryť zariadenia na počúvanie, takže niektoré informácie okolo stretnutí môžu byť zverejnené.

Pozvaní sú aj politickí lídri z rôznych krajín.

Letenky im platí výbor, k dispozícii je bezplatné jedlo a nápoje atď. Účelom skupiny je svetová vláda do roku 2012 a globálna armáda prostredníctvom OSN. Prevzatie je čiastočne plánované tak, aby zahŕňalo počítače. Bill Gatesspojený s Illuminati a riaditeľom spoločnosti Microsoft, má satanskú lóžu vo veľkej budove ústredia spoločnosti Microsoft. Skupina Bilderberg sa nazýva aj „vláda neviditeľného sveta“. Vzhľadom na charakter stretnutí je to očividne podplácanie v mene zúčastnených politikov. Tu sa im odporúča, aby zradili svoje vlastné krajiny tým, že predajú svoje suverénne štáty EÚ podvádzaním vlastných ľudí…

To je to, čo mnohí z našich zvolených politikov tajne robia za našimi chrbtami – je to velezrada.
 

TRILATERÁLNA KOMISIA

David Rockefeller a Zbigniew Brzezinski


Trilaterálna komisia (kliknite TU pre 2003 zoznam členov), oficiálne založená v júni 1973 (3),  Davidom Rockefellerom (Illuminati) a Zbigniew Brzezinski (Illuminati), bol vytvorený preto, že už zavedené organizácie, ako je OSN, boli príliš pomalé pri stanovení svetovej vlády.

Túto komisiu tvoria priemyselní a obchodní giganti „trilaterálnych národov“; USA, Japonsko a západná Európa.

Všetci členovia sú z elity, pochádzajú z rôznych odvetví slobodomurárstva na celom svete, aby Bilderbergers získali širší politický základ. 200 členov je stálych a v tomto prípade odlišných od Bilderbergers, ktorí sú pozvaní, okrem riadiaceho výboru.

Trilaterálna komisia kontroluje prostredníctvom členov CFR (pozri nižšie) celú americkú ekonomiku, politiku, armádu, ropu, energetiku a mediálne lobby.

Členmi sú predsedovia rôznych spoločností, bankári, realitní agenti, ekonómovia, vedci, právnici, vydavatelia, politici, vedúci odborov, prezidenti nadácií a publicisti.

RADA O ZAHRANIČNÝCH VZŤAHOCH (CFR)


Táto polotajná organizácia bola založená v roku 1971 a členmi tejto tajnej spoločnosti sú výlučne Američania a Kanaďania.
CFR (4) má dnes prísnu kontrolu nad krajinami západného sveta s pomocou sesterských organizácií a materskej organizácie v Británii, „Kráľovského inštitútu medzinárodných záležitostí“ (RIIA), a kráľovnej Alžbety II. hore.

CFR je zase riadený Rockefellerovcami a pracuje tiež pre globálne vlády. Vnútorným jadrom je temný Order of Skull & Bones, kde sú členmi George Bush Sr. a George W Bush Jr.

VÝBOR 300 Je to veľmi stará tajná spoločnosť, založená v roku 1729 Čiernou šľachtou prostredníctvom Britskej východoindickej spoločnosti na riešenie medzinárodných bankových a obchodných problémov a na podporu obchodu s ópiom. Spravuje ho Britská koruna.
Zahŕňa celý svetový bankový systém a najdôležitejších predstaviteľov západných krajín.

Prostredníctvom Výboru 300 sú všetky banky prepojené s Rothschildovými. Výbor je veľmi dôležitou súčasťou Illuminati a je umiestnený vysoko v politickej pyramíde. Dr. John Coleman napísal knihu s názvom „Hierarchia konšpirátorov: Príbeh výboru 300 “, ktorá podrobne vysvetľuje súvislosti.

Obsahuje tiež zoznam 21 hlavných cieľov iluminátov a 300 výborov .

Poznámky pod čiarou

1 zdroj: Policajná stredoškolská knižnica, satanizmus, A 205 základný kurz II policajná stredná škola jeseň 1991; autori: Ingela Göransson a Lena Martinsson, Švédsko.
2 Citáty požičané z nasledujúceho zdroja: http://www.conspiracyarchive.com 3 Trilaterálna komisia bola v skutočnosti tajne založená v roku 1972, nie v roku 1973. 4 Vynikajúcou referenciou je kniha Jamesa Perloffa: „ Tiene moci “  

Bibliografia

Wes Penre

Usmerňovanie šedých II. Kanál Zeta Reticulians

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_channelers62.htm

Kanonieri, ktorí si otvorili čakry, začnú smerovať … Kto ?https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_channelers64.htm

Rozšírenie o Živú knižnicu DNA a VzostupPožičanie a vrátenie sa do Živej knižnice

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad76.htm

Tvorba vesmírov

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_multiverse24.htm

Zem ako nehnuteľnosť Earth as Real Estate

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad44.htm


Ľudský pôvod a Živá knižnicaPanspermia – život vo vesmíre naočkuje bohovia Stvoriteľa

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad43.htm

Galaktické federácie a radyZoznam galaktických federácií a rád

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_galacticfederations43.htm

Ako védski bohovia nastavujú svoj manipulačný systémEvolúcia človeka podľa védskej literatúry

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_humanitymanipulationalien76.htm

Mechanika okolo uväznenia duší v tretej dimenziiNevypovedaný príbeh dvoch bratov

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad57.htm


Cesta bohov – Viac o umelej inteligencii, predĺženej dlhovekosti a nanotechnológiách

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad69.htm

Ovládanie médií – Kto je vlastníkom médií ?„Správy a pravda nie sú to isté.“Walter Lippmann,Americký novinár, 1889-1974„Správy sú to, čo chce niekto potlačiť. Všetko ostatné je reklama.“Rubin Frank, bývalý prezident NBC News
„Hovoríme ľuďom, čo chcú vedieť, nie čo chcú vedieť. “Frank Sesno, Správy CNN
Tieto citáty nám hovoria veľa o tom, čo sa deje.To znamená, že naša realita je vážne skreslená klamstvami, polopravdami a propagandou, ktorou nás títo ľudia denne živia.

https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_mediacontrol01.htm
Masmédiá ako ľudský pesticíd

https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_mediacontrol50.htm

Nové zjavenia o príbehu o tvorcoch krídel, skupine Labyrinth a SAALM ….. Ako začali Tvorcovia krídel „ságovať“

https://www.bibliotecapleyades.net/wingmakers/esp_sociopol_wingmakers_15.htm

Poznámky o Bielom bratstve BRATSKO SVETLA

https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_whitebrotherhood02.htm

Súčasné a budúce zmeny Zeme a ich skutočné príčiny, keď Zem takmer zomrela, je to zhruba pred 11 500 rokmi

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_earthchanges103.htm

Nastavenie starých záznamov na pravú mieru – Kto je kto a kto čo urobil v Panteóne ? Zmätok v epitetách a skreslenie záznamov

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad72.htm

Rasa otrokov 3-D a únos ľudského vedomia. Rekapitulované staroveké kozmické vojny

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad89.htm

Starovekí strážcovia živej knižnice Abstrakt: Úvod do živej knižnice https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad54.htm


Alfa drakoniáni a Stvorenie Starhumana

https://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/reptiles/reptiles118.htm


Animus, umelá inteligencia a technológia Blank SlateSkupina Labyrint, ACIO a NSA (východisko)

https://www.bibliotecapleyades.net/wingmakers/esp_sociopol_wingmakers_17.htm
Avatari bohov a vývoj druhov. Duša a jemné telo

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_humanitymanipulationalien78.htm

Kozmické vojny z védskej perspektívy. Večné hviezdne vojny https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/war_celestialconflicts14.htm
Osud kráľovského kruhu https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_council9_01.htm#The%20Council%20of%20Nine

Veľké galaktické vojny

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/war_celestialconflicts08.htm
Galaktické vojny začali vo VOID

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/war_celestialconflicts11.htm

Bohovia a ich hviezdne systémy

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_humanitymanipulationalien80.htm

Veľké galaktické vojny

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/war_celestialconflicts08.htm
Strojové kráľovstvo

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_transhumanism50.htm

Prebiehajúci boj o hmotné a duchovné ríše. Čo je hmota a čo je duch ?https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia2/historia_humanidad91.htm


Tvorcovia hologramu Abstrakt – Jemná rovnováha medzi vedou a metafyzikou
Návrat bohovhttps://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/anunnaki/anu_75.htm


Šamani z Mu, padlí a korupcia múdrostiNiektoré počiatočné skryté histórie za kontinentom Mu https://www.bibliotecapleyades.net/atlantida_mu/lemuria_16.htm


Tajný poriadok iluminátov – Stručná história „Moria“ a tieňovej vlády https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_illuminati_12.htm


Vojna titánov a zničenie pôvodnej terryKoniec zlatého veku Ohttps://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/war_celestialconflicts10.htm

Čo sa vlastne stalo v roku 2012 ?

https://www.bibliotecapleyades.net/esp_2012_121.htm

Čo sú to mimozemšťania, o tom budeme diskutovať v nasledujúcich častiach.
Čakajte, kým prídu veci In Wait for Things to Come!!

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/historia_humanidad82.htm


V rukách interdimenzionálnych hviezdnych bytostí In the Hands of Interdimensional Star Beings

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=sk&u=https://www.bibliotecapleyades.net/esp_autor_wespenre.htm%23contents

Náš metafyzický multivesmír. Nevedomá myseľ a príčinné snívanie

https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_multiverse25.htm

FB KOMUNITA

https://www.youtube.com/channel/UClLWi3V9T84tlCzUGS8Q3Pw/videos  


 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

VŠESLOVANSKÁ SYMBOLIKA

Spoločný zjednocujúci symbol Slovanov Všeslovanská symbolika sa začala výraznejšie prejavovať v 19. Storočí, a to najmä počas konania prvého Všeslovanského ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Covid očkovanie mi spôsobilo ochrnutie a Guillanov-Barrého syndróm

Brit Galvinová: Covid očkovanie mi spôsobilo ochrnutie a Guillanov-Barrého syndróm Silný príbeh ženy, čo sa nechala očkovať Modernou, a potom ...
Za zrkadlom

ARMAGEDDON

Téma 21.12. 2012 a „Koniec sveta“ je – očividne – dávno „za nami“. Dlho to síce takto vyzeralo, až kým ...
Za zrkadlom

Koronavírus a geopolitika

Koronavírus zasiahol celý svet. Zasiahol ho hlboko, dotkol sa každého človeka. Niet sa preto čo diviť, že každý sa zamyslel ...
Za zrkadlom

Total Control prichádza?

autor: teater World Health Organization -Svetová zdravotnícka organizácia je medzinárodná (WHO), organizácia systému Organizácie Spojených národov (OSN), vystupujúca ako koordinačné centrum v medzinárodnom verejnom zdraví. ...
Za zrkadlom

Arménsky „Stonehenge“ predbehol egyptské pyramídy o tri tisícročia

Predpokladá sa, že miesto Karahunj, ktoré sa nachádza v Arménsku, tiež označované ako Zorats Karer alebo arménsky Stonehenge, predchádzalo anglický ...
Za zrkadlom

Čo chce "Micron" v Prahe? Jaderky? Nie. Čo s vraždenými Palestínčanmi? Veľký Izrael, malá Ukrajina?

PЯOTIPROUD TV uvádza ďalší rozhovor Petra Hájka s bezpečnostným expertom Michalom Svatošom nielen na tému aktuálnej situácie vo vojne Západu ...
Za zrkadlom

Rusko je predurčené stať sa nástupcom Hyperborey

Záhada zmiznutého kontinentu je snáď najzáhadnejšou zo všetkých legiend. Atlantis a Hyperborea boli veľké a staroveké tajomné štáty, ktoré kedysi ...
Za zrkadlom

Pozdvihnutie mravnosti a morálky je nutnou podmienkou rozvoja spoločnosti

DVESTO ROKOV TERORIZMU USA: Prehľadný zoznam všetkých amerických vojnových zločinov, teroru a vojen (časť 1: od 17. storočia do vojny ...
Za zrkadlom

Mel Gibson: Hollywoodska ELita sa ma snaží zabiť za odhalenie pedofilného kruhu

Mel Gibson sa obáva o svoj život po tom, čo sľúbil, že odhalí elitný pedofilný kruh fungujúci v srdci hollywoodskeho ...
Za zrkadlom

Andrej Fursov: Barbarská krajina

Rusko historicky prehráva informačnú vojnu už takmer dve storočia. Treba povedať, že informačný nátlak na Rusko nielen ako na pravoslávnu ...
Za zrkadlom

Mimovládky sú TRÓJSKE KONE hlbokého štátu/Deep State

foto: britishmuseum Corbettov report: Mimovládne organizácie sú trójskymi koňmi hlbokého štátu / Deep State (2018) Trójsky kôň bol najstaršou zaznamenanou ...