Dôvod prečo ešte nebola Zem oslobodená  je Sieť Omega

16. novembra 2021

Taktická pripravenosť síl Svetla na povrchu našej planéty na spustenie Udalosti bola dosiahnutá 22. novembra pri otvorení jedenástej brány 11:11.

Prvým rozhodujúcim faktorom na dosiahnutie tohto cieľa bolo všeobecné rozhodnutie kritickej masy kľúčových ľudí v rámci pozitívnych povrchových skupín, že budú spolupracovať s povrchovými operátormi Odporu, keď bude spustená Udalosť. Preto máme teraz dostatočný konsenzus v rámci najvyšších poschodí pozitívnych skupín na planéte. Disharmónia medzi nižšími vrstvami pozitívnych skupín už nemôže oddialiť Udalosť.

Nepretržité testovanie softvéru, ktorý nainštalovali operatívci Odporu do počítačového bankového systému ovládaného Rothschildom, dokázalo, že súčasný bankový systém môžeme zrútiť a vytvoriť Reset stlačením jediného tlačidla. Pri rozsiahlej operácii Odporu začiatkom tohto roka bola drvivá väčšina fyzického zlata vrátane jamašitského a nacistického zlata, zlata z filipínskych podzemných bunkrov, zlata spod letiska v Klotene, väčšiny zlata z centrálnych bánk a zlata ukrytého pod Rothschildovými vilami odstránená z rúk Kabaly a teraz čaká v podzemných základniach Odporu, aby sa po Udalosti, keď bude tvoriť základ nového finančného systému, vrátila ľudstvu.

Bez fyzického zlata v rukách bola Kabala nútená vyrábať pozlátené volfrámové prúty, ktoré posielala do centrálnych bánk, aby si udržala dojem, že má stále kontrolu vo svojich rukách. Ich bankový systém je teraz len myšlienkovou formou, ktorá sa udržiava vierou a dôverou všeobecného obyvateľstva v otrokársky fungujúci systém riadený centrálnou bankou.

Jediným faktorom, ktorý teraz bráni Udalosti, je Sieť Omega.

Sieť Omega je malá skupina fyzických archontov v rámci čiernych šľachtických rodín v Taliansku, ktorí majú prístup k biochemickým zbraniam prostredníctvom jezuitských kontrolórov (medzi ktorých patrí aj Hans Peter Kolvenbach), ktorí ovládajú ľudí v rámci negatívnej armády na celom svete, ktorí majú prístup k biochemickým zbraniam, z ktorých najnebezpečnejšie sú chemické zbrane:

Teraz bránia postupu svetlých síl tým, že hrozia vypustením chemických zbraní v Sýrii. Chemické zbrane v severnej Sýrii dosahujú stovky ton, čo stačí na zabitie stoviek miliónov ľudí. Aj pri priamom zásahu Galaktickej konfederácie by bolo obetí veľa. Severná Sýria je oblasťou veľmi dôležitého energetického víru, ktorý spustil vznik neolitickej kultúry vedomej si bohyne Halafíje:

Kabala kontroluje tento vír už 5500 rokov a nechce ho pustiť, pretože je to jeden z najdôležitejších vírov Bohyne na planéte.

Ďalším vírom, ktorý kabala pevne ovláda, je vír Izraela, v ktorom sa nachádzajú kódy svetelného kľúča pre Atlantídu. Táto oblasť bola po páde Atlantídy ako prvá znovu osídlená a bola domovom nátufiánskej kultúry:

Najvyšší archont na fyzickej rovine, ktorý podľa niektorých nepotvrdených zdrojov patrí do rodiny Pallaviciniovcov, drží kontrolu nad situáciou prostredníctvom špeciálnej technológie, nazývanej Čierna skrinka.

Čierna skrinka sa tak nazýva preto, lebo fyzicky vyzerá ako malá škatuľa čiernej farby. V skutočnosti je to dimenzionálna komora, ktorá prekladá informácie získané z éterickej špionážnej siete Archontov na fyzické počítačové údaje, ktoré sa ukladajú na pevný disk pripojený k dimenzionálnej komore Čiernej skrinky a môžu sa pripojiť k veľkému hlavnému počítaču na analýzu a vyhodnotenie údajov.

Éterická špionážna sieť Archonov pozostáva zo siete generátorov éterických elektromagnetických stojatých vĺn, ktoré dokážu okamžite zistiť akékoľvek zvýšenie Svetla na éterickej rovine. Ak by sa toto Svetlo zvýšilo nad určitú hranicu, ktorá by sa samozrejme prekročila v prípade akéhokoľvek priameho fyzického zásahu Galaktickej konfederácie, Čierna skrinka by poslala najvyššiemu fyzikálnemu Archonovi varovanie, ktoré by okamžite spustilo biochemické zbrane.

Technológia Čiernej skrinky sa používa už veľmi dlho a účinne zabránila Galaktickej konfederácii zastaviť pentagram zla jezuitského koncentračného tábora holokaustu počas druhej svetovej vojny. Ak by Konfederácia v tom čase zasiahla, Kabala by povolala negatívne mimozemské rasy, ktoré by v odvete účinne vyhladili ľudstvo z povrchu planéty. Všetky tieto negatívne ET rasy už boli vyčistené alebo prešli na svetlú stranu, takže sa ich nemusíte obávať.

Rovnaká technológia bola po vojne použitá na to, aby Galaktická konfederácia nemohla zastaviť aktivity Kabaly v oblasti programovania mysle Monarchov.

Nefyzickou súčasťou siete Omega sú Archonti, ktorí ovládajú éterickú špionážnu sieť. Oni sú tí, ktorí udržiavajú karanténu. To oni nariadili šírenie myšlienkových programov o neexistencii mimozemského života a nemožnosti cestovať za hranice karantény Zeme. Oni sú dôvodom, prečo povrchové obyvateľstvo ešte neobjavilo spôsob, ako sa dostať ku hviezdam. To oni zatlačili mnohých ľudí do kúta, bez možnosti viesť šťastný život.

Využívajú svoju nefyzickú technológiu, aby si udržali ilúziu, že sa nikdy nič nezmení. Sú násilne proti láske, najmä proti láske medzi mužom a ženou, pretože energia tejto lásky účinne rozpúšťa karanténu. Prostredníctvom tejto lásky sa vytvára vír Bohyne a ten vytvára trhlinu v Matrixe ich programovania.

Sieť Omega chce zabrániť otvoreniu Portálu 21. decembra. Z tohto dôvodu spustili sériu útokov pomocou svojej nefyzickej technológie a svojich nefyzických reptiliánskych prisluhovačov na kľúčových bojovníkov Svetla na povrchu planéty. Tieto útoky sa začali 25. novembra a pokračujú. Vyhrážajú sa aj chemickými zbraňami, pretože sa obávajú, že 21. decembra môže dôjsť k spusteniu Udalosti a oni tomu chcú zabrániť.

Keď sa postarajú o Sieť Omega, Udalosť nastane. Zatiaľ neviem, kedy to bude. O situácii budem informovať, ako sa bude vyvíjať.

Každopádne graf časových vĺn na december naznačuje, že nás čakajú veľmi zaujímavé časy:

Autor diela:

Neznámy bojovník svetla zo Síria

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Robert Kennedy Jr. predniesol svoj prejav proti talianskemu totalitnému Zelenému pasu

Kennedy Jr. vyhlásil, že: „Zelený preukaz je spôsob, akým upevňujú svoju moc nad vašimi životmi.“ V Miláne sa zhromaždilo niekoľko tisíc ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

ZDRAVOTNÁ DOKUMENTÁCIA alebo ZDRAVOTNÝ ZÁZNAM? Do čoho môžu zamestnávatelia a prevádzky nahliadať? DO NIČOHO!!! … RNDR. KAREL DRBAL, PHD. – VAKCÍNY COVID-19 NEBOLI KONŠTRUOVANÉ TAK, ABY BRÁNILI ŠÍRENIU VÍRUSU

Podľa § 11 ods. 9 písm. f) zákona č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti má KAŽDÝ PRÁVO na ZACHOVANIE MLČANLIVOSTI O VŠETKÝCH ÚDAJOCH TÝKAJÚCICH ...
Za zrkadlom

Nastáva realizačná fáza likvidácie parazitov.

Prinášame dokument, ktorý síce nepochádza z našej dielne, ale určite bude pre našich čitateľov zaujímavý. My sa málokedy vyjadrujeme k politike, ale ...
Za zrkadlom

Galaktická federácia vyzýva k akcii

Tento text nie je úplne nový, ale je rovnako aktuálny a dôležitý aj teraz… Drahí, na vašej planéte je falošné ...
Za zrkadlom

Americká a tiež globálna vojenská aliancia s Putinom a čínskym prezidentom?“: Aby sme lepšie porozumeli…

Tieto informácie sú výsledkom tisícov hodín výskumu desiatok nezávislých novinárov a hľadačov pravdy. V niektorých krajinách, napríklad v USA, sa ...
Za zrkadlom

Opus Dei proti ZSSR. História so silným presahom na súčasnosť

Úryvok z knihy  Curriculum vitae  Kapitola 15. Prvých päť rokov po nastolení Karola Józefa Wojtyłu, Rád zametal stopy svojich predchádzajúcich hriechov ...
Za zrkadlom

Aktualizácie ohľadom oslobodenia Zeme od temných síl a chazarskej satanistickej mafie - Držte svetlo 1

2.10.2021 V zákulisí sa toho deje veľa, ale z bezpečnostných dôvodov sa toho veľa povedať nedá, napriek tomu prezradím, koľko ...
Za zrkadlom

SPRÁVA Z GALAKTICKEJ FEDERÁCIE

drahí milovaní, Sme Galaktická Federácia Svetla a prichádzame s prelomovou správou od Prvotného Stvoriteľa pre celé ľudstvo. Prvotný Stvoriteľ vie, ...
Za zrkadlom

EÚ má nacistické korene

Tomio Okamura – SPD Škandalózne, ale vlastne logické. V návštevníckom centre Európskeho parlamentu Vás uvíta vyhlásenie: „Národná suverenita je koreňom ...
SpravodajstvoZa zrkadlom

Satanistický vládcovia sveta - rodiny čiernej šľachty  2. časť – rodina Pallavicini

Toto je exkluzívne jedinečné dielo informácií o archónoch – rodinách čiernej šľachty. Toto veľkolepé dielo bude mať viac častí. Informácie tu ...
Aktualizované 4.12. 01:02
Za zrkadlom

Oheň odplaty

Video s mottom podľa Knihy Múdrosti Perúna venuje niektorým pravdepodobným detailom prechodu Zeme pod Priestor Zlatého Vѣku. …choď tam, nevedno ...