Všetko, čo si myslíte a snívate, bude zaznamenané

27. septembra 2022

„Viem, že niekde je zaznamenané všetko, čo robím, myslím a snívam“

Cieľom jedného svetového superštátu je úplná totalitná kontrola, kde bude zaznamenaný každý dych, tlkot srdca, hormonálna aktivita, ľudská interakcia (myslíte na sexualitu), pocit, myšlienka a dokonca aj ten najintímnejší, najosobnejší zo všetkých: naše sny.

Svetové ekonomické fórum (WEF) sa zahaľuje do bielych šiat žiarivých vyhlásení ako „zlepšenie stavu sveta“ a „globálne ciele pre trvalo udržateľný rozvoj“. Hypnotizujú milióny vplyvných ľudí týmito brilantnými sľubmi. Realita je však taká, že boli nápomocní pri organizovaní pandémie v roku 2020, aby zmanipulovali ľudstvo, aby prijalo Veľký reset. Nepopierateľný dôkaz o tom možno vidieť v dokumente THE PLAN.

Pozrime sa bližšie na niektoré z krásnych „cieľov udržateľnosti“ WEF. Ide napríklad o „globálne riadenie“ a „riadenie internetu“. Tieto hovoria samy za seba:

WEF chce vytvoriť plnú kontrolu nad celým svetom. A chcú byť tými, ktorí určujú, aké informácie sú povolené online.

Ďalšie ciele trvalej udržateľnosti znejú ako sen: napríklad „Žiadna chudoba“. Aká ušľachtilá vec, odstrániť chudobu zo zeme! Títo oligarchovia musia byť skutoční svätci… Zaujímavé však je, že majitelia a členovia WEF majú jedno spoločné: sú astronomicky bohatí, veď už desaťročia okrádajú ľudstvo.

Idú napríklad do rôznych krajín sveta a kradnú im všetky prírodné zdroje prostredníctvom deštruktívnej ťažby. Nechávajú si poklady pre seba, zatiaľ čo domorodé obyvateľstvo je nútené pracovať na otrockej práci, aby ťažili bohatstvo svojej vlastnej pôdy na obohatenie týchto cudzích votrelcov.

Podobne získavajú všetky odvetvia na svete, prenášajú všetko bohatstvo na hŕstku svojich vlastných mega korporácií, pričom ničia milióny ľudí, ktorých malé podniky nemôžu konkurovať týmto obludným gigantom.

A čo finančný systém, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal ľudí v ustavičnej finančnej kríze? Miliardy ľudí sú nútení platiť dane, ktoré údajne slúžia na podporu ich národa. V skutočnosti veľká väčšina peňazí z daní mizne vo vreckách finančných subjektov, ktoré samy neplatia ani cent na daní.

Svoje astronomické bohatstvo nazbierali predovšetkým tým, že zneužili ľudstvo na vlastné obohatenie. A zrazu chcú „skoncovať s chudobou“?

Ich skutočný cieľ je zrejmý, keď sa pozrieme na to, ako plánujú skoncovať s chudobou: zaviesť univerzálne dobré cestovné pre celé ľudstvo. Praktickým výsledkom toho bude, že každý človek na zemi bude úplne závislý od týchto vládcov.

Vidíme to v plnom prúde v Holandsku, kde oligarchovia zvýšili ceny energií desaťnásobne. V dôsledku toho budú milióny uvrhnuté do chudoby a nebudú už schopné platiť svoje nehorázne účty za energiu. Zrazu prichádza vláda s riešením: my sa o vás postaráme, spoľahnite sa len na nás.

Toto je vždy ich stratégia:

1) najprv vytvorte problém,
2) potom ponúknite riešenie, vďaka ktorému sa ľudia viac podriaďujú vládcom

Svetové ekonomické fórum informovalo svet o ich konečnom cieli: obyvateľstvo nebude nič vlastniť. Táto situácia je propagovaná ako úžasná „utópia“ v článku napísanom WEF pre Forbes.com.

Tento článok popisuje, ako občianka Nového svetového poriadku WEF vyjadruje svoje šťastie z tohto nového spôsobu života. Hovorí, aké úžasné je nič nevlastniť a akým snom sa svet stal, keďže všetci sú zavretí v Smart Cities (chytrých mestách).

Smart City je v podstate väzenie pod holým nebom, kde nikto nemá žiadne práva ani slobody, každý je neustále monitorovaný a všetko, čo ľudia robia, myslia alebo snívajú, sa zaznamenáva. WEF plánuje umiestniť väčšinu ľudstva do inteligentných miest po celom svete.

V článku WEF imaginárna občianka inteligentného mesta končí svoju dystopickú chvályhodnú správu o tom, aký „úžasný“ sa život stal, s jednou obavou:

„Raz za čas ma naštve, že nemám žiadne skutočné súkromie. Nikam nemôžem ísť a nezaregistrovať sa.

Viem, že niekde je zaznamenané všetko, čo robím, myslím a o čom snívam.

Len dúfam, že to nikto nepoužije proti mne.

Celkovo je to dobrý život.“

Toto je cieľ tohto jedného svetového superštátu: úplná totalitná kontrola, kde bude zaznamenaný každý dych, tlkot srdca, hormonálna aktivita, ľudská interakcia (mysli na sexualitu), pocit, myšlienka a dokonca aj ten najintímnejší, najosobnejší zo všetkých: naše sny.  Všetko pod rúškom „zlepšovania svojho života“ a „udržania v bezpečí“.

Čo bude ďalej?

World Domination Series: plán skoncovať s hladom vo svete zničením súčasného potravinárskeho priemyslu a tým, že celé ľudstvo bude závislé na novom dodávateľskom reťazci umelých falošných potravín pestovaných v laboratóriách.

Program svetového ovládnutia Svetového ekonomického fóra

👑

Od počiatku vekov sa šialenci hladní po moci pokúšali prevziať kontrolu nad celým svetom. Egyptskí faraóni, ázijskí cisári, európski bojovníci, rímski cisári, ruskí cári a britskí králi viedli neľútostné vojny a snažili sa získať absolútnu moc nad zvyškom ľudstva. Jedna svetová ríša vystriedala druhú: Asýrska, Babylonská, Perzská, Rímska, Čínska, Španielska, Britská ríša mali všetky jeden cieľ: podmaniť si národy a ak je to možné… ovládnuť celý svet.

Dnes je táto diabolská žiadostivosť živšia a nebezpečnejšia ako kedykoľvek predtýmNové technológie a všadeprítomné ovládanie mysle spravodajskými médiami vytvárajú bezprecedentné príležitosti na zotročenie celej ľudskej rasy bez toho, aby si to väčšina ľudí vôbec uvedomovala.

V minulosti bola invázia do iných národov ťažká: železo narazilo na železo a každý výbuch bol zodpovedaný ešte hlasnejším výbuchom. Dnes sa hra zmenila.

Jediné, čo musia votrelci urobiť, je povedať svetu, že im hrozí strašné nebezpečenstvo a väčšina ľudí sa okamžite vzdá všetkých svojich práv a slobôd, aby boli „v bezpečí“.

Po druhej svetovej vojne boli psychopatickí nacistickí zločinci stíhaní počas historických norimberských procesov. Sudcovia boli zmätení skutočnosťou, že Hitlerovi sa podarilo získať podporu väčšiny nemeckého ľudu pre jeho šialené a neľudské masové vraždenie miliónov nevinných ľudí. 

Hitlerova pravá ruka Hermann Göring vysvetlil, ako to urobili: 

„Je to jednoduché. Stačí im povedať, že sú napadnutí, a… budú nasledovať svojho vodcu. Toto funguje v každom národe.“

zdroj

Biden vydal exekutívny príkaz na začatie transhumanistickej nočnej mory

Biden využil exekutívny príkaz na inštitucionalizovanie eugeniky a transhumanizmu. Toto povedie k ospravedlneniu genetickej manipulácie občanov a experimentovaniu na ľudstve. Viac vo videu.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Whistleblowerovi USA Edwardovi Snowdenovi Putin udelil ruské občianstvo a zároveň pripomenul svetu špinavosti USA

Prezident Putin v pondelok 26. septembra podpísal dekrét, na základe ktorého bolo Edwardovi Snowdenovi, niekdajšiemu spolupracovníkovi tajných služieb USA, udelené ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Krok Nemecka stať sa vojenskou veľmocou bude samovražednou pilulkou pre Berlín aj EÚ

Scholz a jeho kolegovia sa obávajú, že Putin nevyhrá. Majú obavy z nemysliteľného. Putin prehral. Otázka úlohy Nemecka v militarizovanej Európe nezmizne. Stále ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Spravodajstvo

X. VÝROČIE Z&V – Záznam z podujatia v plnej kvalite

24.mája 2023 sa v Bratislave uskutočnilo podujatie pri príležitosti X. výročia časopisu Zem&Vek Program moderovali Erika Vincoureková a Dušan Marušák, ...
Aktualizované 5.6. 10:21
Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
Aktualizované 5.6. 09:38
Spravodajstvo

HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová Na portáli POLITICO.eu vyšiel dňa 3.6.2023 článok s názvom „Slovensku hrozí, že ...
Spravodajstvo

KINDŽAL ZNIČIL NADRADENOSŤ USA – Tibor Eliot Rostas

Pentagón oficiálne priznal, že v noci, 16. mája zničila ruská hypersonická raketa Kindžal protilietadlový raketový systém Patriot na predmestí Kyjeva. ...