Dôkaz, že pandémia bola naplánovaná za určitým účelom!!!

2. apríla 2021

Tisíce lekárov tvrdia, že pandémia bola  plánovaná

David Sorensen

Vážení bojovníci za slobodu,

píšem to zo svojho telefónu skutočne narýchlo, aby som vás všetkých povzbudil k tomu, aby sa na celom svete diali samé krásne veci.

Veľmi by som si prial, aby som to všetko mohol ukázať pomocou nádherných videí a ilustrovaných e-mailov, ale to teraz nie je možné. Preto táto jednoduchá textová správa.

Nezabudnite na podrobnú správu, ktorú som vydal v Holandsku, aby ste mohli sami odhaliť, ako je vláda a kráľovská rodina hlboko zapojená do najhoršieho zla na svete: satanského týrania a vraždenia detí.

Táto dokumentácia sa stala nákazlivá a teraz spôsobuje rozruch. Zrazu o tom píšu niektoré miestne noviny, ktoré dostávajú toto zlo do povedomia Holanďanov. Minister spravodlivosti to vždy odmietol vyšetrovať (pretože je do toho samozrejme sám zapojený). Teraz však bol prinútený aspoň verejne povedať, že začne vyšetrovanie. Všetko je samozrejme divadlo, ale… v Holandsku nastáva veľký rozruch.

Od popredného odborníka na medicínu som sa dopočul, že teraz niekoľkí právnici, lekári, vedci a odborníci zasadnú okrúhly stôl, aby našli riešenie, ako môžu toto zlo predstaviť celému národu.

A to je iba prvá časť mojej správy a z mojej skúsenosti viem, že kedykoľvek vydám niečo silné, skutočný efekt je vždy nepredstaviteľne väčší, ako si sám predstavujem.

Pre niekoho sa to nemusí až tak javiť, ale ja viem, že hlavné je, prebudiť ľudí a zapáliť v nich oheň. Akonáhle iskra zasiahne suché drevo, začne horieť les.

Kvôli falošnej covidovej pandémii sa tisíce inteligentných ľudí s vplyvom, ako sú zdravotnícki odborníci, vedci a právnici, prebúdzajú a odhaľujú šialenú zlomyseľnosť ich vlád. Títo vzdelaní a inteligentní ľudia neplánujú sedieť a nerobiť nič. Práve naopak.

Napríklad: Andreas Kalcker je medzinárodne uznávaný vedec, ktorý vyvinul 100% účinný liek na covid. Po celom svete spolupracuje so 4 000 lekármi a právnikmi. A je napojený na armády viacerých štátov. Povedal mi, že pripravujú tribunály a popravy všetkých, ktorí sa podieľajú na tomto celosvetovom zločine.

Jeden vedec zhromažďuje tisíce lekárov a právnikov a je zapojený do armády, ktorá chce brániť svoj národ proti Novému svetovému poriadku. To jeden príklad za všetky!

To isté robí aj Svetová aliancia lekárov! Prepájajú stovky tisíc zdravotníckych pracovníkov z celého sveta. Aby ste všetci sa povstali proti NWO.

Úžasné …

To sa ešte nikdy v histórii ľudstva nestalo, aby také veľké množstvo ľudí s vyšším vzdelaním rovnako videlo realitu sveta, v ktorom žijú, spoločne sa prebúdzajú a konajú.

To je veľmi sľubné.

Oheň, ktorý bol zapálený, zapáli čoraz viac ľudí.

Napríklad: samotná skutočnosť, že v Holandsku miestne noviny píšu o satanistickom zneužívaní vládami, poukazuje niečo zaujímavé: kabal môže vlastniť všetky hlavné spravodajské kanály, ale nemôže mať pod úpalcom všetky ostatné tisícky menších publikácií. Len čo sa správy začnú šíriť a novinári ich zachytia, deje sa niečo úžasné.

Prebúdza sa nespočet menších novinárov na celom svete!

Tiež som počul od mladého chlapca v Belgicku – v srdci Európskej únie (ktoré je jadrom Nového svetového poriadku) – distribuoval deväť tisíc letákov StopWorldControl.com. A čo sa nestalo? Hovorili o tom belgické NATIONAL NEWS, ktoré varovali ľudí. Teda vytvorili vlastne medvediu službu a to, viac pozornosti.

V Holandsku ľudia tiež vytvorili OBROVSKÉ bannery našej webovej stránky, ktoré visia na mostoch diaľnic! Úžasné …

Všetko sú to iba príznaky toho, že sa ľudia prebúdzajú a podnikajú kroky, aby zobudili ešte viac ľudí.

Správa o volebných podvodoch v Holandsku spôsobila tiež veľký rozruch, pretože zrazu všade znejú hlasy, že sú potrebné nové voľby. Ktovie, čo sa ešte pohne…

Ďalšou skvelou správou je, že čoraz viac vojenských policajtov prichádzajú so srdcervúcimi príbehmi. Sú psychicky traumatizovaní z toho, že sú nútení zbiť nevinných občanov. Príbehy, ktoré zdieľajú, spôsobujú opäť masívne prebudenie.

Počas nedávnych masových protestov v Holandsku sa medzi políciu a demonštrantov postavili stovky policajných a vojenských veteránov. Vytvorili živý ochranný múr, ktorý znemožnil policajtom zaútočiť na demonštrantov. Opäť obrovské znamenie pre ľudí, aby videli, že sa deje niečo významné.

Videl som podobné veci z iných krajín, napríklad z Poľska, Ukrajiny atď. Na počítači mám niekoľko videoklipov, ktoré, dúfam, neskôr spojím do inšpiratívneho videa. Polícia sa konečne stavia na stranu ľudí!

Dnes som tiež počul veľké povzbudenie a potvrdenie od dvoch známych vlastencov v USA, Davea Hayesa a správy X22, ktoré presne potvrdili to, čo som cítil vo svojom vlastnom srdci: Biden smie hrať iba falošného prezidenta, aby sa ľudia zobudili viac.

Niekedy to musíte ľuďom ZOBRAZIŤ, pretože rozprávať im to nestačí.

To sa teraz deje: aby ľudia ešte viac otriasli, stali sa bdelými, musia okúsiť temnotu. Nič iné bohužiaľ nefunguje.

To platí aj pre vakcíny. Hovoriť masám, aké zlé sú vakcíny, to nefunguje. Musia vidieť svojich milovaných zomrieť a byť zmrzačení na celý život, skôr než sa zobudia. Smutné ale pravdivé.

Po desaťročia prebiehali prebudenia týkajúce sa vakcín. Milióny ľudí vedia, aké sú zlé, ale… miliardy nemajú nijaké tušenie.

Verím, že súčasné masové očkovanie nakoniec spôsobí úplný zákaz vakcín.

Milióny zdravotníckych pracovníkov na celom svete sa prebúdzajú s hrôzou zo zistenia, čo zač sú vakcíny. Ale bez pandémie by zostali spať navždy.

V Argentíne odvážna reportérka Veronica Ressia otvorene vyhlásila v národnej televízii, že pandémia je plánovaná a je trestným činom. Podporujú ju argentínski lekári pre pravdu (môžete si to preložiť do španielčiny a vygoogliť si to). Predstavte si dopad toho!

Keď som sa snažil ju vyhľadať, našiel som niekoľko účtov juhoamerických sociálnych sietí s veľkými sledovaniami, ktoré tiež odhaľujú pravdu. To mi pripomenulo, ako je prebúdza celý svet! Taliansko, Nemecko, Afrika, Južná Amerika, Ázia…

Sme svedkami najväčšieho pozitívneho hnutia ľudstva v celej histórii. Ste si toho vedomí?

Môže sa vám to zdať nebadané, ako keď sa pochmúrny lúč svetla prediera vzdialeným obzorom, keď sa začína každý nový deň. Akokoľvek… akonáhle začne vychádzať slnko, už ho nemožno zastaviť! Deň vypukne.

Pracujem na videu, ktoré vám ukáže, ako sa 28 národov sveta spája spolu s Novým svetovým poriadkom. Dúfajme, že toto veľmi povzbudivé video čoskoro dokončím.

Ďalšou skvelou správou je, že Mike Lindell oznámil ešte silnejšie odhalenie volebných podvodov v USA. Je odhodlaný to ukázať celému svetu a nič mu v tom nezabráni!

Mike tiež oznámil svoju novú platformu FREE SPEECH s názvom FRANKSPEECH.com. Bude to ako YouTube a Twitter v jednom. Znie to skvele!

Pravda kráča ďalej a každý pokus ju umlčať, iba ju znásobí a rozšíri.

Keď Twitter odstránil milióny účtov vlastencov, títo ľudia sa vyrojili a prešli na Parler. Keď Parler kabala zrušila, všetci prešli na Telegram. A hádajte čo: na Telegrame sú desiatky neuveriteľných skupín s miliónmi používateľov, ktorí viac ako kedykoľvek predtým odhaľujú zlo. Zlo vo vláde a v kabale.

Nikdy v histórii ľudstva nebolo také jasné svetlo ako je dnes. Jestvujú skupiny venujúce sa odhaleniu elitnej pedofílie, čiernej korupcie, vládnej tyranie, atď.

Nedávno som čítal PROTOKOLY STARŠÍCH SIONOV. Veľmi temná séria výrokov satanistov, ktorí stoja za všetkým týmto zlom na svete. Jedno z ich vyhlásení ukazuje, čoho sa najviac boja:

Geniálnej individuálnej iniciatívy.

Sú vystrašení z ľudí ako ste vy a ja, ktorí používajú našu Bohom danú „veľmoc“ tvorivosti a intelektu na odhalenie zla a odhalenie pravdy.

Hádajte, čo… presne tá istá vec sa diala ako nikdy predtým, v celej histórii! Dokument PLANDEMIC bol typickou „geniálnou individuálnou iniciatívou“. Bolo to videné takmer miliónkrát! 

OHROMNÁ RANA DO BAŠTY GLOBÁLNEHO PODVODU!

A to je jeden príklad… Podobných projektov je po celom svete nespočetné množstvo v každom jazyku.

Protokoly sionských starších tiež spomínajú, že ich cieľom je odpojiť ľudstvo od Boha a urobiť ľudstvo materialistickým. Opäť… čo sa deje? Počujem to od ľudí z celého sveta. Rovnako ako tento inteligentný technologický riaditeľ z Južnej Afriky, alebo kreatívny autor z Rakúska, alebo bývalý vojenský farmár z USA alebo farár z Holandska… všetci vidia to isté: po celom svete sa ľudia masívne obracajú k Bohu. Nie, nie k náboženstvu… k Bohu, k prameňom lásky, pravdy a slobody.

Práve teraz sa deje toľko úžasných vecí. Keby sme len… pozerali správnym smerom.

Samozrejme je tu veľa zlých vecí. V určitých častiach sveta môžu byť veci na chvíľu veľmi temné a chaotické. Ľudia zomierajú a trpia. Ale buďme úprimní: vždy to tak bolo.

Nikto nevie počet úmrtí na vakcíny každý rok, rok čo rok,…

Teraz sa táto hrôza konečne ukazuje viacerým ľuďom ako kedykoľvek predtým. A prebudenie sa začalo iba teraz! Čím viac zla budú vrhať na svet, tým viac ľudí sa prebudí.

Čím viac budú odhalené satanské praktiky elity, tým viac ľudstva pochopí, že skutočne potrebujeme zdroj lásky, svetla a pravdy, ktorý by nás chránil a pomáhal. Masívne duchovné prebudenie!

Verím, že sme na začiatku historického bodu obratu v existencii ľudstva a sveta.

Jednou z významných vecí je, že ľudia sa učia, že MUSÍME BYŤ všetci zapojení do politiky, vzdelávania, podnikania, starostlivosti o zdravie atď.

Po celé storočia boli ľudia závislí od „veľkých chlapov“. Vďaka tomu sme boli leniví, ľahostajní a ľahko sme sa preto dali do otroctva. Teraz vidím, že sa deje celosvetové hnutie, kde sa ľudia postavia, podniknú kroky a začnú reformovať svet.

V Amerike vidím formovať sa niekoľko vlasteneckých organizácií, kde sa občania vzdelávajú o ústave a začínajú útočiť na skorumpovaných sudcov a guvernérov.

Opäť: toto všetko sa ešte len začína.

Svet sa prebúdza.

Tak majte nádej. Majte odvahu. Majte vieru. Zostaňte nažive a zdieľajte lásku.

Všetko zlo, ktoré je teraz v plnom prúde, obracia Ten, ktorý je väčší ako všetci. Ako hovorí Písmo: Preslávil sa tým, že svojich nepriateľov porazil vlastnými zbraňami.

Jama, ktorú vykopávajú pre svet, je ich vlastným hrobom. Naozaj!

Stále zdieľajte pravdu. Stále buďte ostatných. Stále podporujte bojovníkov v prvej línii. Stále sa modlite. Stále hovorte slová života, slobody a nádeje. Stále sa stavajte proti tyranii. Neustále odhaľujte zlo.

Vyhrali sme. Je to predurčené. Vyháňame temnotu. Aj keď to môže byť na chvíľu neznesiteľne nepríjemné, svetlo je väčšie ako tma.

Prečítajte si túto správu ešte raz a pochopte, ako sú všetky tieto povzbudenia iba najmenším vrcholom obrovského ľadovca nesmierne dobrých vecí, ktoré sa dejú po celom svete.

Buď statočný!

Veľa lásky z prvých línií,

David Sorensen
StopWorldControl.com

PS: ak ste to ešte nevideli, nezabudnite sa pozrieť na úžasnú správu „DÔKAZ o tom, že bola naplánovaná pandémia“.  A prosím, bojovníci za pravdu, ZDIEĽAJTE to všade, kde môžete!!!

Fauci zaručil pandémiu
v priebehu nasledujúcich dvoch rokov

anthony fauci predpovedajúci pandémiu

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

SČÍTANIE OBYVATEĽSTVA ÁNO ALEBO NIE? Ja vravím NIE…

Zák. č. 223/2019 Z. z. o sčítaní obyvateľov, domov a bytov v roku 2021 Slovensko sa okrem „branného cvičenia“ v ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Bruselský súd: Belgicko musí do 30 dní zrušiť všetky obmedzenia týkajúce sa Covidu-19

Informácie pre svedkov Covidových, medzi ktorých treba zaradiť aj Čaputovú, Matoviča, Hegera a Mikasa. Bruselský súd prvého stupňa v stredu ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Aktualizované 15.6. 23:11
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

PREFERENČNÉ HLASY VYNIESLI T.E.ROSTASA PRED DVOCH PREMIÉROV, MINISTROV, PREDSEDU KOALIČNEJ STRANY AJ MNOŽSTVO POSLANCOV PARLAMENTU

Foto: Matúš Plecho AUTOR: ZEM&VEK Nezávislý kandidát Tibor Eliot Rostas bez bilbordovej kampane, ktorú na rozdiel od iných vôbec nevyužil a ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Aktualizované 14.6. 11:36
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...