VAROVANIE! …eugenika inšpirovaná nacistami by sa mohla znovu objaviť v transhumanistickej technológii!

9. februára 2023

Žena, ktorá prežila holokaust, a lekár známy svojim úspešným protokolom o profylaxii COVID varujú, že ideológia eugeniky je živá a zdravá a na jej implementáciu má mocnejšie nástroje ako kedykoľvek predtým!

Tretia časť dokumentárneho seriálu „Nikdy viac“ od organizácie Children’s Health Defense varuje, že „výnimočne zlá“ ideológia stojaca za nacistickým Nemeckom sa dnes prejavuje v kontrole ľudstva pomocou biotechnológií a dohľadu.

V treťom segmente jej dokumentov Vera Sharav, ktorá prežila holokaust, a dnes už zosnulý Dr. Vladimír Zelenko, známy svojim úspešným protokolom o profylaxii COVID, varujú, že eugenika, koreň genocídy holokaustu, je stále nažive aj dnes, „spiace“ niekoľko desaťročí, podľa Zelenku.

Koniec globalizmu, rozkrýva sa závoj skutočných sprisahancov

Sharav navrhla, že ideológia eugeniky, ktorá kategorizuje ľudské bytosti ako „podradné“ alebo „nadradené“, hrozí zničením spoločnosti použitím transhumanistickej technológie. Aj keď sa o tejto technológii hovorí, že zlepšuje naše prirodzené schopnosti, už sa očakáva, že napríklad zariadenia na „čítanie myšlienok“ sa budú používať na monitorovanie mozgovej aktivity na pracovisku, čo vyvoláva obavy, že táto technológia umožní diskrimináciu založenú na mozgu. Sharav poukázala na to, že transhumanistická technológia teoreticky umožňuje „úplne“ ovládať ľudí

„Máte biotechnológiu a sledovaciu technológiu, a keď sa tieto dve spoja, je to smrteľné! To vedie ku genocíde,“

varovala Sharav

Zelenko poukázal na rozhovor so zakladateľom Svetového ekonomického fóra (WEF) Klausom Schwabom vo francúzskej televízii z roku 2016, v ktorom Schwab predpovedal, že implantované mikročipy sa „určite“ objavia „v priebehu nasledujúcich 10 rokov“, najskôr v „nositeľnom“ ako naše oblečenie, alebo „v našom oblečení“, neskôr v mozgu alebo v našej koži.“

„A nakoniec možno dôjde k priamej komunikácii medzi naším mozgom a digitálnym svetom,“ dodal Schwab.

V súvislosti s touto predpoveďou Zelenko jednoducho položil poslucháčovi otázky na zamyslenie: „V prvom rade prečo? Po druhé, ako prinútite 7 miliárd ľudí, aby robili čokoľvek dobrovoľne?“

Zelenko, ktorý bol sám Žid, poznamenáva, že ideológia eugeniky za vraždením tých, ktorí sa považovali za „podľudí“, „nezmizla“, tvrdí, že táto myšlienka „nie je antisemitská“.

„V skutočnosti sú mnohí z páchateľov Židia. Je to niečo iné. Je to démonické,“ povedal.

Ďalej naznačil, že táto démonická mentalita stojí za tými, ktorí si želajú vytvoriť „nový svetový poriadok“, termín, ktorý verejní činitelia otvorene používajú, najmä v poslednej dobe. Túto frázu použil George HW Bush počas prezidentského prejavu v roku 1990, vysoká austrálska zdravotnícka dôstojníčka v roku 2021, keď povedala, že „Budeme skúmať, ako vyzerá sledovanie kontaktov v Novom svetovom poriadku […]“ a Minister zdravotníctva Nového Južného Walesu Brad Hazzard niekoľkokrát v kontexte reakcie na COVID.

„Nový svetový poriadok nie je nejaký vývoj ľudstva. Je to odovzdanie človeka späť k pohanstvu a modlárstvu a obetovaniu detí,“ vyhlásil Zelenko.

Ďalej zdôraznil znepokojujúce vyhlásenia Yuvala Noaha Harariho, ktoré podporili Bill Gates, Mark Zuckerberg a Barack Obama.

„Takže tento chlapík má uši najmocnejších generálov na planéte,“ poznamenal Zelenko, ktorý potom zdieľal niektoré z Harariho verejných tvrdení: „Ľudia sú hacknuteľné zvieratá; Neexistuje nič také ako slobodná vôľa; Neexistuje nič také ako duša; COVID 19 znamenal zlomový bod v histórii, keď sa digitálny dohľad 24/7 dostal pod kožu.“

Zelenko poukázal na to, že to nie sú len predpovede, ale tvoria „agendu“ tých, ktorých označil za „degenerovaných“. Varoval, že rovnako ako Adolf Hitler vo svojej knihe Mein Kampf odhalil svoje zámery „veľa rokov predtým, ako prevzal moc“, dnešní mocní „degeneráti“ otvorene odhaľujú svoje zlovestné plány.

„Podstata zla je veľmi zaujímavá. Svoje úmysly neskrýva. Ale ľudia jednoducho nepočúvajú,” povedal Zelenko.

Dokument potom obsahoval vyhlásenia, v ktorých sám Harari povedal, že dnešná transhumanistická technológia je žiaduca pre tyranskú vládu podobnú nacistom.

„Ani Gestapo ani KGB to nedokázali. Ale čoskoro budú aspoň niektoré korporácie a vlády schopné systematicky hackovať všetkých ľudí. Už nie sme tajomné duše. Teraz sme hacknuteľné zvieratá… Ak sa táto moc dostane do rúk Stalina 21. storočia, výsledkom bude najhorší totalitný režim v dejinách ľudstva,“ povedal Harari počas prejavu v roku 2020 na výročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra.

V ďalšej výstrahe pre divákov o novodobom ohrození slobody Isyyes Keidar, ktorej stará mama prežila holokaust, povedala, že mu povedala, že nacisti sa „nenarodili monštrami“, ale „stali sa monštrami“ v postupnom procese.

Okrem toho sa „nikdy neprezentovali ako negatívni, deštruktívni ľudia“, ale ako strana, „ktorá sa v skutočnosti snaží veci zlepšiť,“ povedal Keidar. Každé týranie Židov a iných takzvaných „podľudí“ sa skrývalo v neškodných motívoch.

„Takže keď ťa vzali do geta, bolo to pre tvoju vlastnú ochranu.“ Keď vás vzali do tábora, povedali vám: ‚Máme tam pre vás prácu, jedlo a prístrešie‘,“ vysvetlil Keidar.

Dokonca aj tí najhorší nacisti sa nedali ľahko identifikovať podľa vzhľadu ako zlí. Keidar povedal, že jeho stará mama sa stretla s notoricky známym doktorom Josefom Mengelem, známym svojimi hroznými experimentmi na väzňoch. Podľa Keidarovej starej mamy sa Mengele zdal byť „chladným, vypočítavým“ človekom, ale človek „nevedel povedať, že je to monštrum“. Vyzeral skôr ako „neutrálny“.

Prelomenie závoja skutočných konšpirátorov

Smrteľné zneužívanie ľudí bolo v globálnom meradle zasiahnuté len v posledných rokoch prostredníctvom COVID-19, čo podľa Sharav a Zelenku vytvorilo zámienku pre začiatok novodobej tyranie. Tentokrát sa však väčšina zodpovedných zapojila tajne, pod krytím.

Podľa Sharav je rozumné veriť, že prepuknutie COVID-19 bolo plánované, pretože vláda USA už roky financuje „výskum nelegálnych biologických zbraní pod eufemizmom získania vedeckých poznatkov“, ako to nariadil Dr. Anthony Fauci. Poukázala tiež na dôkazy, ktoré dokazujú, že vírus pochádza z laboratória vo Wu-chane v Číne „v kontexte získania funkčného výskumu“.

Zelenko tiež naznačil, že v navrhovanom riešení vírusu, takzvaných „vakcínových“ injekciách mRNA, bola nečestná hra.

„Došlo k akademickému pochybeniu. Došlo k mediálnej spoluúčasti. Politici potom prevzali všetky tieto falošné naratívy a propagandu a vydali politiku absolútnej tyranie… a potom aby padol priemysel.“

Aby osvetlil „svaly“ a „silu“ za týmto sprisahaním, Zelenko poukázal na „spoločného menovateľa“ v rôznych zainteresovaných sektoroch.

„Ak sa ľudia naozaj na to pozrú, zistia, že 70 % svetového korporátneho bohatstva spravujú dve spoločnosti, BlackRock a Vanguard. Majú monopol, pretože investujú jeden do druhého…”

„Inými slovami… vlastnia Pepsi, vlastnia Coca-Colu. Vlastnia CNN, vlastnia FOX. Je ťažké to získať? A prostredníctvom nadácií ovládajú médiá a akademickú obec. Takže vyzývam ľudí, aby prelomili závoj, korporátny závoj monopolu Vanguard-BlackRock, a priblížili sa k skutočným konšpirátorom,“ povedal Zelenko.

Sharav tiež vzniesla otázky o Billovi Gatesovi, ktorý má obrovskú moc nad celosvetovou zdravotnou politikou prostredníctvom financovania skupín ako Svetová zdravotnícka organizácia. Poukázala na to, že má väzby na eugeniku, napríklad prostredníctvom financovania úsilia o kontrolu populácie na miestach, ako je Afrika, čo je prax, ktorá je „centrálnou osou eugenických hnutí na celom svete už viac ako storočie“.

Gatesova rodina často spolupracovala s Rockefellerovcami, ktorí pomáhali financovať Eugenics Record Office (ERO) a sponzorovali eugenické štúdie na Inštitúte Kaisera Wilhelma.

Podľa Sharav by ľudí malo znepokojovať, že Gates hovorí, akoby sa podieľal na rozhodovaní o verejnom zdraví, ako napríklad v súvislosti s „očkovaním“ proti COVID-19, vrátane výrokov ako: „Neurobili sme úplne to, čo sme chceli. .“

„Kto ho zvolil? Komu sa zodpovedá?“ spýtala sa Sharav.

Vypočujte si pútavejšie, ohromujúce príbehy a úvahy o paralelách medzi nacistickým Nemeckom a svetom z éry COVID, ako aj málo diskutované informácie o piatich veľkých spoločnostiach, ktoré umožnili rozsah holokaustu, sledovaním 1. a 2. časti Saravovej spisy.

Dokument „Nikdy viac“ kreslí znepokojujúce paralely medzi predholokaustom a propagandou z obdobia COVID Časť 1:

Ortodoxný židovský rabín Michoel Green poukázal na to, že „marginalizácia menšiny“ počas vypuknutia COVID je presne to, čo sa odohralo v nacistickom Nemecku, keď boli Židia démonizovaní ako zodpovední za vypuknutie týfusu.

V pondelok bol zverejnený dokumentárny film o ochrane zdravia detí, ktorý prináša znepokojivé paralely medzi propagandistickým nátlakom nacistov počas prípravy na holokaust a dnešnou psychologickou manipuláciou más s využitím zámienky COVID-19.

„To, čo tu jasne vidíme, je prehratie tých istých výrečných znakov toho, čo urýchlilo holokaust v tridsiatych rokoch minulého storočia,“ povedal ortodoxný rabín Michoel Green v prvom z päťdielneho dokumentárneho seriálu „Nikdy viac“ od Very Sharav, ktorá prežila holokaust.

Green, ktorý odhodlane ponechal svoju synagógu otvorenú počas masového verejného zatvárania „pandémie COVID“, neochvejne poukázal na to, čo vidí ako nápadnú podobnosť medzi nacistickým modus operandi pri démonizácii Židov a dnešným vyhýbaním sa neočkovaným.

Green poukázal na to, že v nacistickom Nemecku, podobne ako počas „pandémie COVID“, sa úrady zapojili do „marginalizácie tejto menšiny, pričom menšinu označili za hrozbu pre verejné zdravie alebo [ako] riziko pre verejné zdravie.

„Presne to urobil Goebbels,“ povedal Green s odkazom na hlavného propagandistu nacistického Nemecka Josepha Goebbelsa. „To bolo priamo z nacistickej knihy.“

„Nie je nič viac morálne odsúdeniahodné ako vláda alebo úrad akéhokoľvek druhu vyhlasovať iné nevinné ľudské bytosti za riziko pre verejné zdravie. A nezáleží na tom, či títo ľudia tvrdia, že to robia nevinne, pre väčšie dobro, pretože to robili aj nacisti,“ pokračoval Green.

„To však neospravedlňuje marginalizáciu, prenasledovanie a apartheid… To, čo dnes vidíme, je presne to,“ dodal v narážke na zákaz vstupu ľudí, ktorí nie sú očkovaní proti COVID-19, na verejné miesta na mnohých miestach počas vrcholu vypuknutia COVID.

Aby zdôraznil historickú paralelu, porozprával príbeh o tom, ako bola židovská osoba, ktorá prežila holokaust, pozvaná vystúpiť na ortodoxnej židovskej vysokej škole a nakoniec bola zrušená, „pretože nemohla ukázať svoje očkovacie papiere“.

„A stali sa z nich novodobí dodávatelia tyranie. O prenasledovaní a marginalizácii menšiny,“ povedal Green.

Odsúdil tiež „genocídu“ v mene bezpečnosti, ktorá bola spáchaná na miestach ako Šanghaj, pričom poukázal na to, že „ľudia sú doslova ponechaní na smrť. A sú zatváraní do svojich domovov, je im odopieraná výživa, hydratácia, prístup k lekárskej starostlivosti, v mene boja proti neviditeľnej amorfnej chorobe. A presne to robili nacisti.“

Dokument „Nikdy viac“ sa hlboko ponorí do porovnávania propagandy COVID s nacistickým Nemeckom Časť 2:

„Ľudia zodpovední za pandémiu použili dve zo zbraní, ktoré používali nacisti, čo bol strach a propaganda.“

Druhá časť päťdielneho seriálu dokumentárnych filmov s názvom „Nikdy viac“ od organizácie Children’s Health Defense ďalej skúma strašidelné paralely medzi vzostupom nacistického Nemecka Adolfa Hitlera a reakciou Západu na takzvanú pandémiu COVID-19.

Druhá časť s názvom „Každý, kto chce začať vojnu, musí klamať“ sa začína svedectvom tvorkyne dokumentov – Very Sharavovej, ktorá prežila holokaust – rozprávanie o tom, ako začala byť skeptická voči farmaceutickému priemyslu po nečakanej smrti svojho syna z lieku na predpis známeho ako Clozaril – antipsychotického lieku používaného na liečbu schizofrénie a súvisiacich porúch.

Sharav vysvetlila, že rovnako ako pri očkovaní detí a experimentálnych vakcínach COVID-19, aj Clozaril bol propagovaný ako zázračný liek a akékoľvek opačné skúsenosti, vrátane „nehôd“, neboli podľa jej odhadu nikdy transparentne ani dostatočne odhalené.

V súvislosti s týmito skúsenosťami s COVIDom a súvisiacimi vakcínami Sharav oznámila, ako jej bolo rýchlo zrejmé, že opatrenia prijímané vládami nie sú v súlade s realitou vírusu alebo jeho údajnou liečbou. Najmä keď vlády na celom svete začali svojvoľným spôsobom zakazovať cestovanie alebo zavádzať rôzne mandáty súvisiace s COVID.

„Ľudia zodpovední za pandémiu použili dve zo zbraní, ktoré nacisti použili, a to bol strach a propaganda,“ uviedla Sharav. „Propaganda živí strach, podnecuje ho… ešte viac ho zoceľuje, a to je to, čo sa tu deje.“

Zatiaľ čo nacisti, vysvetlila Sharav, spustili svoj „program [Aktion] T4“, ktorý britskí historici Laurence Rees a Ian Kershaw odhadujú, že viedol k úmyselnému masovému zavraždeniu 300 000 zdravotne postihnutých a starších ľudí, rovnako sa do toho zapojili aj lídri na Západe počas COVID, čo nazvala „lekárska vražda“ starších ľudí tým, že ich umiestnila do karantény a odmietla im včasnú liečbu.

„Bola to masová vražda, ktorá mala byť zbavená ekonomickej záťaže,“ povedala, konkrétne s odkazom na činy ohrdnutého bývalého guvernéra New Yorku Andrewa Cuoma.

Načrtávajúc ďalšiu paralelu medzi Hitlerom a reakciou Západu na COVID, Sharav hovorila o nacistickom využívaní technológie a jej spolupráci s veľkými korporáciami pri vykonávaní svojich smrtiacich praktík, ktoré Sharav opísal ako „genocídu na priemyselnej úrovni“.

Podobne Sharav poukazuje na to, že veľké spoločnosti ako IBM a iné v súčasnosti spolupracujú so západnými vládami a spolupracujú s nimi na presadzovaní štátnych cieľov kontroly nad obyvateľstvom, vedú spoločnosť na cestu očkovacích pasov, digitálnej identifikácie, centrálne riadených digitálnych mien a dokonca aj implantovanie takejto technológie do ľudského tela.

S odvolaním sa na reakciu kanadského premiéra Justina Trudeaua na protest proti COVID mandátu konvoja slobody Sharav uviedla: Trudeau naznačil, že môžete zastaviť svoje bankové účty, hypotéky, dokonca oddelil deti od kamionistov.

Chcem tým povedať, že je to také zákerné, také strašné, že ak ľudia nepochopia, môže sa im to stať, ak neprijmú piaty výstrel, šiesty výstrel… poslušnosť je cesta do otroctva.

Neskôr v dokumente Joshua Stylman, židovský obyvateľ New Yorku, ktorého rodina prišla do Ameriky z Európy po druhej svetovej vojne, vysvetlil, ako spočiatku neveril, že očkovanie alebo pasy sú možnou realitou v Spojených štátoch, pretože je známa ako „slobodná“ krajina.

Stylman si však pripomenul, že keď sa to stalo realitou, jeho „frustrácia“ a „zmätok“ prudko vzrástli, keďže sa zdalo, že nikto ani nemrkne okom na to, čo sa robí – menovite na nedostatok lekárskej autonómie a diskrimináciu disidentov – všetko v mene verejného zdravia.

Po vypočutí si príbehov ďalších potomkov európskych Židov, ktorých rodiny trpeli prenasledovaním – a v niektorých prípadoch smrťou – v nacistických táboroch, Vera Sharav pokračovala v narážaní na spoločné propagandistické úsilie medzi vládami, médiami a veľkými biznismi.

„Nedávno opäť vyšlo najavo, že Bidenova administratíva poskytla médiám … miliardu dolárov na propagandu, aby mohli šíriť len pozitívne správy o takzvaných vakcínach COVID,“ povedala Sharav a potom sa rétoricky opýtala: „Prečo by ste ich potrebovali podplácať?

Sharav si potom našla čas, aby rozobrala, kde vidí podobnosti v propagandistických stratégiách používaných nacistami so štýlom propagandy, ktorý sa dnes používa na Západe.

„No, ide to presne podľa zošita [Josepha] Goebbelsa,“ povedala Sharav. „Je v ňom viacero vecí. V prvom rade je tu, samozrejme, ‚Veľká lož‘, ktorú stále opakujete a opakujete a opakujete, až kým sa nestane jedinou pravdou, akú ste kedy počuli.“

Sharav opísala, ako je lož taká všadeprítomná, že akýkoľvek nesúhlas alebo skepsa sa stávajú vnímané ako šialenstvo, pretože „každý vie“ údajnú pravdu. To podľa nej vedie k účinnému postaveniu nesúhlasu mimo zákon.

„V reálnom živote [avšak] v skutočnej demokratickej spoločnosti všetci nesúhlasia, všetci sa hádajú, ale tu sa hádať nesmie. Vo chvíli, keď argumentujete, stanete sa ‚konšpiračným teoretikom‘ [a] želám si, želám si, aby to bola iba teória.

V záverečnej časti epizódy sa Stylman znovu objavuje, aby opísal podobnosti medzi pasmi COVID, ktoré zakazovali neočkovaným vstup do reštaurácií, barov a iných miest, s takmer identickými obmedzeniami uvalenými na Židov v nacistickom Nemecku.

Dotkol sa tiež úlohy, ktorú vtedy a teraz zohrávalo lekárske zariadenie pri presadzovaní naratívu – pričom obaja zahŕňali lekárov a vedcov, ktorí propagovali myšlienku, že Židia a neočkovaní sú hrozbou pre verejné zdravie.

Stylman tiež prezradil, že keď prvýkrát verejne hovoril o podobnosti medzi nacistami a presadzovaním COVID, jeho pivovarnícka spoločnosť so sídlom v Brooklyne sa stala terčom médií a bolo naznačené, že je antisemita za takéto prirovnania.

Po konečnom zhrnutí svojich skúseností počas COVID a aké závery vyvodil, Stylman uviedol: „Chcel som povedať, že ľudské bytosti majú právo určovať, čo dajú do svojho tela, a verím, že Norimberský kódex to zaručil.

„Informovaný súhlas“ a to sme porušili a porušili sme množstvo medzinárodných zákonov. Nič z toho nemá žiadne opodstatnenie.

Je to buď komicky hlúpe, alebo priamo zlé. Pôvodne som si myslel, že je to len neschopnosť, ale všetky znaky naznačujú, že to nie je náhoda.

Všetci idú smerom, ktorý je proti pravde. A systematické potláčanie informácií, či už ide o včasnú liečbu, účinnosť liekov alebo termíny choroby, všetko ide rovnako… Nezačínal som ako konšpiračný teoretik, ale v tomto bode sú dôkazy je tak skľučujúca a taká zrejmá, že je tu celkom zrejmá agenda.

Vypočujte si viac očarujúcich, ohromujúcich príbehov a úvah o paralelách medzi nacistickým Nemeckom a svetom z éry COVID, ako aj málo diskutované informácie o piatich veľkých spoločnostiach, ktoré umožnili rozsah holokaustu, sledovaním Sharavovej dokumentov tu.

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

ŠTÁT VÁS MÔŽE PRIPRAVIŤ O DOMOV

Na Slovensku býva vo vlastnom 90% obyvateľov, na Západe, napríklad v Nemecku, býva vo vlastnom iba polovica ľudí, ostatní žijú ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Projekt Veritas vykopne Jamesa O'Keefa. Čo sa deje?

Zakladateľ a hybná sila projektu Veritas, James O‘ Keefe, dostal od svojej vlastnej rady platenú dovolenku. Prečo ma to neprekvapuje? ...
Spravodajstvo

RTVS vysáva financie daňových poplatníkov na politické úlohy opozície?

Foto archív: RTVS sa správa ako subjekt, ktorý „cucia“ finančné prostriedky z peňazí daňových poplatníkov a plní politické úlohy opozície ...
Spravodajstvo

Harabin: Slovensko proti sankciám EÚ

Slovenská republika by mala čo najskôr oficiálne odstúpiť od všetkých protiprávne uvalených sankcií proti Ruskej federácii, Číne alebo inému štát, ...
Spravodajstvo

Silná slnečná erupcia spôsobuje polárnu žiaru

Dychvyrážajúce zábery vytvoril profesionálny fotograf Ľubomír Schmida v čarokrásnej prírodnej scenérii Liptova V noci sme mohli vzhliadať k oblohe, pozorovať ...
Aktualizované 17.5. 18:55
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom

Foto: Matúš Plecho Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom. Ten vyjadril ...
Aktualizované 16.5. 19:11
Spravodajstvo

Harabin navrhol rozpustiť Progresívne Slovensko

Harabin chce rozpustiť Progresívne Slovensko. Podľa jeho slov nesú politickú zodpovednosť za atentát na Fica Štefan Harabin je kandidátom koaličnej ...
Aktualizované 15.5. 23:08
Spravodajstvo

Putin rozhorčený píše Čaputovej

Prezident Ruskej Federácie Vladimír Putin: Vážená pani Prezidentka, s rozhorčením som sa dozvedel o atentáte na Predsedu Vlády Slovenskej republiky ...
Spravodajstvo

9. máj je výročím porážky nacizmu a fašizmu

Foto: Archív Prečo si SHO pripomína výročie porážky nacizmu a fašizmu 9. mája? Porážka nacizmu a fašizmu, a taktiež skončenie ...
Aktualizované 15.5. 23:19
Spravodajstvo

Robert Fico, Slovensko Ti želá skoré uzdravenie!

Slováci, zjednoťme sa a zaželajme skoré uzdravenie a zotavenie premiérovi Robertovi Ficovi. V jednote je sila! MOR HO!!! Dnes 15. ...
Spravodajstvo

Na Sibíri vyšlo svetlo - Vostok Oil

Ruská federácia má za polárnym kruhom Taimyr a tam, vďaka topiacemu sa premafrostu v okolí okrajových morí Severného ľadového oceánu ...
Aktualizované 17.5. 23:10
Spravodajstvo

Atentátnik Cintula je produktom liberálnej propagandy

Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy. Vážení priaznivci, po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové ...