Vakcína Moderna môže spôsobiť transhumánie

15. mája 2021
Where I now stand | Bible Science Forum

Mod e rna je spoločnosť na výrobu vakcíny COVID19, ktorú Bill Gates financuje. Používa techniku nikdy doteraz nepoužívanú a berie kúsok DNA, alebo v prípade koronavírusov SARS-CoV-2, ktorý údajne spôsobuje ochorenie COVID19, mod ifikuje časť vírusu RNA a používa svoje bunky replikujte to v tele a pri tom mení DNA vlastných buniek. Preto názov spoločnosti MOD e RNA .

Táto technika nebola nikdy predtým použitá a chcú ju použiť vo vakcíne a bez dlhodobých pokusov ju vpichnúť 7 miliónom ľudí. Ktovie, čo to urobí? Môže to nenávratne zmeniť ľudí na základnej úrovni ich DNA, aby sa z vás stalo niečo iné – už nie človek – homosapiens sapiens – ktorého Boh vytvoril v záhrade pred 6000 rokmi, ale nejaký transhumánny poločlovek s vašou DNA vlastnenou spoločnosťou prostredníctvom patentov, ktoré oni vlastnia.

Ak človek už nie je človekom, potom už nebude platiť zmluva, ktorú Boh uzavrel so synmi a dcérami Adamovými. To potom dáva veľký zmysel. Z takýchto ľudí by sa v skutočnosti stali mimozemšťania. (Videl som sci-fi filmy so zápletkami, kde sa ľudia konvertujú na cudzincov pomocou genetickej manipulácie.)

To nám dáva indíciu, prečo sa Boh pri Kristovom druhom advente rozhodol poslať všetkých nekajúcnych do Ohnivého jazera. Môže to byť podobné ako pri globálnej potope, aby pred 4500 rokmi vyhladil všetok život na Zemi?

Carrie Madej, DO je interná špecialistka v McDonough, GA a má viac ako 19 rokov skúseností v oblasti medicíny. V roku 2001 absolvovala lekársku fakultu osteopatickej medicíny v Kansas City na univerzite v medicíne. Je pridružená k Southern Regional Medical Center. (Referencia:  https://www.healthgrades.com/physician/dr-carrie-madej-y7thx )

Pozri si toto video! Dr. Carrie Madej vysvetľuje 3 hlavné zložky vakcíny Moderna a ich dôsledky. TU

Celý prepis Dr. Carrie Madej: ( tučné zvýraznenie a úprava sú moje pozn. autora)

Čo si teda myslíte o prechode z človeka 1.0 na človeka 2.0 a čo to znamená? Prechod od človeka, ako sa teraz poznáme, k človeku 2.0, má niečo spoločné s transhumanizmom. Ak tento pojem nepoznáte, ide o to, brať ľudí tak, ako ich poznáme dnes zmiešaním s umelou inteligenciou, niečo ako byť v Matrixe, ak ste ten film niekedy videli.

A to sa vám môže javiť pravdepodobne super. Mohli by sme mať nejaké super ľudské schopnosti, možno niečo vymyslieť, a stane sa, že môžeme mať nejaké fyzické schopnosti, ktoré by boli takmer super ľudské. To je ten nápad. To je to, čo vidíte vo sci-fi filmoch. A za seba premýšľam o tejto téme. Je fajn, že mám nejaký čas. Myslím si, že je to veľa rokov v budúcnosti.

Táto otázka, táto myšlienka je však v tomto okamihu správna. Musíme sa rozhodnúť. A zistila som, že o tom musíme rozhodnúť, pretože som vyšetrila navrhovanú vakcínu COVID19 a toto je moje poplašné volanie do sveta.

Pozrela som sa na klady a zápory a to ma vydesilo. A chcem, aby ste o tom vedeli. Musíte byť veľmi dobre informovaní, pretože táto nová vakcína nie je ako vaša normálna vakcína proti chrípke. Toto je niečo veľmi odlišné. Je to niečo úplne nové. To je na ľudskej rase niečo úplne experimentálne.

A nejde len o to byť inou vakcínou. S touto vakcínou sa zavádzajú technológie, ktoré môžu zmeniť spôsob nášho života, kto sme a čo sme. A veľmi rýchlo.

Myslím si, že niektorých poznáte, možno poznáte tieto mená, Elon Musk, ktorý je zakladateľom spoločností SpaceX a Tesla Automotive, a Ray Kurzweil, zástupca jednej z veľkých spoločností, Google. Ide o samozvaných transhumanistov. Veria, že by sme mali ísť na ľudskú verziu 2.0. A sú toho veľmi veľkými zástancami. Existuje veľa ďalších ľudí, ktorých možno poznáte, ako sa volajú, s ktorými sú tiež v spojení. Mali by ste sa na to pozrieť.

Myslím, že najjednoduchší spôsob, ako vám to vysvetliť, je ísť s jedným z popredných nositeľov vakcíny a zájsť trochu do histórie. A povedia vám, ako chcú vyrobiť vakcínu. A myslím si, že to budú hovoriť dosť. Napríklad Moderna je jedným z lídrov v očkovaní vakcínou COVID19.

Mali by ste vedieť, že Modernu založil človek z Harvardu Derrik Rossi. A tento výskumník bol skutočne úspešný v odbere nejakej modifikovanej RNA a v schopnosti preprogramovať kmeňové bunky v tele a zmeniť funkciu kmeňových buniek. Vlastne ju vyrobil geneticky modifikovanú. Dobre. Dokázal teda, že pomocou modifikovanej RNA môžete niečo geneticky modifikovať.

Na tomto koncepte založili spoločnosť Moderna. Je to akési nové dieťa v rade. Dobre. Nie je to tak dlho. V skutočnosti predtým ani nevyrobila žiadnu vakcínu pre človeka. Predtým nebol vyrobený žiadny liek pre človeka. Bude to ich prvý beh.

Určite viete, že Moderna bola nedávno v správach, pretože bola skutočne rýchla. Je to ako v iných spoločnostiach, vakcína sa rýchlo sleduje. Veľmi rýchlo to prechádza z fázy jedna do fázy dve. V skutočnosti prešla z fázy jedna do fázy tri a od experimentov od marca tohto roku až do súčasnosti. Myslím, že je to neuveriteľné. Zvyčajne to trvá päť alebo šesť rokov. Ako sú schopní to urobiť s údajmi o bezpečnosti a účinnosti, ktoré potrebujeme?

A chcem, aby ste vedeli, že v druhej fáze používajú iba 30 až 45 ľudí. V testovacej štúdii spoločnosti Moderna použili iba 45 ľudí. A s vysokou dávkou očkovacej skupiny, ktorú dostali, malo 100 percent z týchto ľudí systémové vedľajšie účinky. Sto! To je iba v krátkom profile vedľajších účinkov.

Pri nízkej dávke vakcíny malo 80 percent systémové vedľajšie účinky. Teraz nepoznáme ani dlhodobé vedľajšie účinky. Na to by sme potrebovali oveľa dlhší čas, že? Možno roky.

Ale na základe predchádzajúcich štúdií na zvieratách o použití tejto technológie vieme, že môžete očakávať možnú zvýšenú mieru rakoviny, zvýšenie mutantných génov, mutagenézu, tiež zvýšenie autoimunitných reakcií.

Napríklad v niektorých štúdiách na fretkách videli, že keď sa fretka dostala do vírusu, pred ktorým sa fretku snažila chrániť, po tom, čo fretka dostala vakcínu, mali skutočne prehnanú imunitnú odpoveď. Fretku to skutočne bolelo. Mali viac zápalu pľúc, viac pľúcnej tekutiny alebo dokonca nejaké problémy s pečeňou. Vlastne ich to bolelo. Mali horšiu odozvu. Ide teda o dlhodobejšie reakcie, ktoré by sa pri tejto vakcíne dali pozorovať, ale údaje zatiaľ nepoznáme. Nie je to teda bez rizika.

A ako to robia? V skutočnosti navrhujú použiť platformu. Len vysvetlím, ako by vakcínu podali. Takže vakcína… Existuje nápad nazývaný platforma mikroihiel. Dobre. To bolo vyvinuté MIT a povedali, že sa dá veľmi ľahko vyrobiť.

A sériovo vyrábané. Preto navrhujú túto technológiu a rýchlo by sa dalo vyrobiť mnoho miliónov vakcín. Môžu byť podávané aj sami. Myšlienka je teda zaobstarať si leukoplast. Vyzerá to ako leukoplast, ktorý si kúpite v drogérii. Doručuje sa vám cez Amazon alebo UPS alebo prostredníctvom inej prepravnej služby. Vytiahnete to z obalu. Jednoducho si to dáte na ruku a potom nálepku stiahnete a…voila, boli ste očkovaní!

Ako je to teda možné? No v tomto leukoplaste sú malé drobné očká, malé drobné ihličky. A toto bolo navrhnuté ako po uhryznutí hadím zmijovým tesákom… malé uhryznutie hadom. V každom prípade, v týchto jemných vpichoch tvrdia, že to až tak veľmi nebudete cítiť, ale je tu ich malý materiál, zvaný Hydrogel.

Vo vnútri hydrogélu by bol enzým luciferáza, ako aj samotná vakcína. Čo je to všetko? Najskôr dostanete vakcínu. Je to modifikovaná RNA alebo modifikovaná DNA. Zoberme si Modernu; modifikovaná RNA.

Takže v tejto modifikovanej RNA sa predpokladá, že by mikroihly prepichli vašu bunkovú membránu. A tento syntetický kúsok RNA – je to kód pre časť vírusu, alebo by mohli použiť syntetickú DNA na kódovanie časti vírusu, ktorá by sa dostala do vášho jadra. Vaše telo by to začalo prepisovať; by ju začal čítať a robiť viac tejto časti vírusu.

Prečo by sme chceli robiť viac vírusu alebo jeho časti? Ide o to, že vaše telo by si to zvyklo vidieť, vedelo by si vytvárať protilátky a malo by vylepšenú reakciu T-buniek. A nápad je potom, keď ste ho v budúcnosti videli [vírus], vaše telo by už proti nemu vedelo bojovať a bola by to lepšia odpoveď. To je ten nápad.

Problém je v tom, že niečo používajú, proces nazývaný transfekcia a transfekcia je spôsob, ktorým vyrábame geneticky modifikované organizmy. Dobre, myslím, že o tých druhoch GMO ovocia a zeleniny viete. Nie sú také zdravé ako bežné ovocie a zelenina divého druhu . Takže by sa to mohlo extrapolovať na človeka.

Keby sme sa stali geneticky modifikovanými, neboli by sme takí zdraví. Dobre, aj tak o tom nemáme dlhodobé štúdie. To je neuveriteľné. A viete, výrobcovia vakcín urobili vyhlásenie, že to nezmení našu DNA, náš genóm.

Hovorím, že to nie je pravda. Pretože ak tento proces použijeme na výrobu geneticky modifikovaného organizmu, prečo by neurobil to isté s človekom? Neviem, prečo to hovoria.

Teraz, keď sa pozriete na definíciu transfekcie. Povie vám, že môže ísť o dočasnú zmenu v bunke. A myslím si, že to je to, za čo výrobcovia vakcín platia… je to dočasné. Alebo je tu možnosť, aby sa stala stabilnou, bola absorbovaná do genómu a taká stabilná, že sa začne replikovať, keď sa genóm replikuje, čo znamená, že je teraz trvalou súčasťou vášho genómu. To je šanca, ktorú využívame.

Môže to byť teda dočasné alebo trvalé. A to by sme nikdy roky nevedeli. Úprimne,… tak a sme tu. Máme niečo, čo môže zmeniť náš genóm. Je to možnosť. A k tomu ešte jedna vec. Ak by zmenili genóm, aké by to malo účinky? Už som vám povedala niektoré vedľajšie účinky, ale tiež musíme vedieť, že ide o syntetický kúsok DNA alebo RNA.

Ak sa stane absorbovaným do genómu človeka – je syntetický, nie je to z prírody. A keď sa pozriete na rozhodnutie Najvyššieho súdu o syntetickej DNA alebo génoch, môže byť patentované. A patenty majú majiteľov. Čo to pre nás znamená? Čo ak sa to dostane do nášho genómu? Znamená to, že Moderna alebo Nadácia Billa a Melindy Gatesových alebo ministerstvo obrany – všetci títo ľudia, ktorí sa podieľajú na patentoch – chystajú sa nejako vlastniť časť nášho genómu? Je to možnosť. To musíte vedieť. Takže to je jedna časť tohto doručovacieho systému, iba jedna.

Teraz mi dovoľte prejsť na ďalšiu. Ďalšou časťou dodávacieho systému je luciferázový enzým. Dobre, pomenovali to, dali si to patentovať Luciferase. To meno sa mi nepáči. Luciferáza, pretože má bioluminiscenčné vlastnosti, čo znamená, že môže produkovať svetlo alebo má zdroj svetla. To všetko by vám malo pod kožou svietiť a vy to nevidíte.

Luciferáza je teraz nápad, pretože sa chcú uistiť, že ste očkovaní. Neveria lekárskym záznamom. Neveria vám, že hovoríte, že ste sa dali zaočkovať. Chcú sa uistiť. Chcú sa ubezpečiť, že to bolo úspešné, úspešná transfekcia, úspešná modifikácia génu. Takže keď získate enzým Luciferáza , ak máte iPhone alebo špeciálnu aplikáciu na iPhone, môžete skenovať cez túto oblasť a dá vám digitálny kód, digitálny odtlačok, digitálny vzor, ​​niečo, čo identifikuje, že ste boli očkovaní.

Drží váš rekord v očkovaní. Poskytne vám tiež ID, číslo, čiarový kód, značku, ako to chcete nazvať, tetovanie. Všetko je to to isté. Teraz sa stanete ako produkt. Takže to teraz máme.

Tretia vec, ktorú som spomenula, bol hydrogél. Hydrogel je v skutočnosti vynálezom DARPA (Katedra agentúry pre výskumné projekty). Toto je druh sci-fi skupiny z ministerstva obrany, Pentagónu vlády USA. Robia tieto fantastické vynálezy. Jedným z nich je Hydrogel.

Môžete sa pozrieť na YouTube. Pozri sa na Profusa. Je to jedna zo spoločností. [Hľadajte] DARPA a Hydrogel a nájdete niekoľko malých dvojminútových klipov, ktoré ho popisujú.

Hydrodyl je teda nanotechnológia. Mikroskopické malé roboty. Vlastne viem, že to znie šialene. Stále je to pre mňa šialené, ale je to možné. Môžu ich rozobrať, zložiť, zostaviť a vyrobiť rôzne veci. S týmto Hydrogelom … je to skutočne nano technológia. Takže to je niečo, robotické alebo čo. To je umelá inteligencia. Má schopnosť spojiť sa s umelou inteligenciou.

To znamená, že človek sa teraz môže pripojiť priamo k našim telám a zhromažďovať z nich informácie, zhromažďovať ich a spájať sa s vaším smartphonom, cloudom a nejakým iným inteligentným zariadením. Akonáhle je toto hotové, je to 24 hodín denne, sedem dní v týždni, 365 dní v roku.

Popremýšľajte o tom! Pomyslite na to, ako okamžite by to mohlo zmeniť naše súkromie. Okamžite môže zmeniť našu autonómiu. Okamžite zmení naše slobody. Takto môžete zhromažďovať údaje, ako je váš krvný cukor, kyslík, krvný tlak. Dobre, tie znejú skvele, ale tiež môžu zhromaždiť mnoho ďalších vecí. Môže zhromažďovať, povedzme, vaše emócie alebo váš menštruačný cyklus, vašu aktivitu, ak ste spadli, vaše živiny v tele, ak ste užívali lieky. Má potenciál zistiť, či ste užili nelegálne drogy. Má potenciál vidieť takmer všetko, čo sa deje vo vašom tele.

A všetky tieto informácie smerujú kam? To sa neriešilo. Kto chráni tieto informácie? Na čo to používajú? To je naozaj vážne! Všetko sa navrhuje predstaviť v nasledujúcej vakcíne.

Ďalšia vec, ktorú treba vedieť, je prepojenie s touto nanotechnológiou, hydrogélom a umelou inteligenciou, rovnako ako váš mobilný telefón, aj vy môžete poslať textovú správu, e-mail, ale môžete ich aj prijať späť. Môžeme prijímať informácie. Aké informácie by sa k nám vracali? Ovplyvnilo by to našu náladu, naše správanie? Ovplyvnilo by to to, ako myslíme, alebo naše spomienky?

Ak ste film Matrix nepozerali, myslím, že by ste mali. Myslím, že na tom filme je niečo pravdy. Vidím na tejto vakcíne toľko nesprávnych vecí a vidím, že o tom nehovoríme v hlavných médiách. A mám pocit, že tieto spoločnosti nám priamo klamú, keď tvrdia, že nemôžu ovplyvniť našu DNA, pretože podľa všetkých definícií, ktoré používajú, to môže mať vplyv na našu DNA.

Takže, chcel som urobiť toto video krátke, pretože som chcel dostať pointu ďalej. Chcel som, aby si skutočne urobil svoj vlastný prieskum. Vedzte, že existuje veľa rizík, ktoré tu vidíme. Skutočne potrebujeme vedieť, či skutočne chceme prejsť z človeka 1.0 na človeka 2.0.

Dovoľte mi tiež povedať, že za týmito vakcínami sú niektoré hlavné mená. Vždy uvidíte, ako ministerstvo obrany a vlády USA, niekedy DARPA, ako som vám povedal. Prečo je armáda zapojená do našich vakcín? S týmto vidíte Nadáciu Billa a Melindy Gatesových všade. Ak sa pozriete, nájdete tieto mená takmer vždy.

A poďme späť k Nadácii Billa a Melindy Gatesových. Pozrime sa na históriu. Pozrime sa na to, čo ten muž predstavuje. Jeho rodina pochádza z rodiny eugeniky. Čo znamená eugenika? Kontrola populácie znamená, že na planéte je príliš veľa ľudí. Je dôležité to vedieť.

Bol na videu a uviedol, že si myslí, že pomocou veľmi dobrej novej vakcíny by sme mohli znížiť počet obyvateľov Zeme o 10 až 15 percent. No, kto zostane a kto pôjde? A o kom má rozhodnúť? Nemá lekárske vzdelanie, epidemiologické vzdelanie, vedecké vzdelanie. Nie je to lekár [ale] softvérová technológia. To je to, čo má.

Tiež by som bol rád, keby ste si uvedomili; Vždy sa pozriem na to, kto má skutočný záujem. Aká je ich motivácia? Aká je jeho motivácia? Správne? Jeho rodinné zázemie už poznáme.

Čo ma veľmi zaujíma, je to, že DARPA, táto vojenská agentúra, ako aj Nadácia Billa a Melindy Gatesových sa veľmi zaujímajú o niečo, čo sa nazýva výskum génovej mechaniky alebo technológia génového zániku. A je to presne to, ako to znie.

Pomocou genetických mutácií, napríklad pomocou transfekcie, môžete vyhladiť celý druh z planéty. Navrhujú ich použiť napríklad pre komáre v Afrike. Ale, náš svet je chúlostivý ekosystém. Kto hovorí, že ide o jeden druh? Zničíte jeden druh, ktorý by mohol ovplyvniť celý ekosystém. Takže keď vyhubíte celý druh, ovplyvní to celý ekosystém. Je to veľmi jemná rovnováha a kto má povedať, kto zostane a kto pôjde? Kto má tieto vedomosti? Prečo o tom nehovoríme? A chlapi, keď to dokážeme s hmyzom, urobíme to so zvieratami, dokážeme to aj s človekom.

Uvádzam to, pretože ak to zastávajú aj tieto agentúry, ktoré stoja za vakcínou, zveríte im svoje zdravie? Dôverujete im so svojou rodinou? Dôverujete im s našimi deťmi?

Ďalšia vec je: ponáhľame sa do výroby. Aká je za tým motivácia? Musíme nad tým skutočne premýšľať. V minulosti som tiež uviedla, že musíme vedieť, že aspoň v Spojených štátoch existujú schválené mandáty, ktoré výrobcom vakcín dávajú nulovú zodpovednosť za škodu spôsobenú človeku.

Ak sú ľudia zabití, ak sú zranení, ak sú paralyzovaní, ak sú zmrzačení, na živote to nezáleží. Nemáte nijaké riešenie a stále dosahujú celý svoj zisk. Takže pre nich neexistuje žiadny stimul, aby to bolo bezpečné.

Tiež by som chcel, aby ste vedeli, že jeden z mandátov – zákon o pohotovostnej pohotovosti -, ktorý hovorí, že nám môže vnútiť vakcínu. Nemôžu vynútiť očkovanie, ak existuje životaschopná liečba pre COVID19. A chcem, aby ste vedeli, že lekári na celom svete sú cenzurovaní ohľadom možností liečby COVID19 alebo prevencie COVID19, pretože ak existuje skutočná liečba alebo prevencia, nemôžu nám túto vakcínu vnútiť.

Chcem to priblížiť, pretože čo je na svete motiváciou robiť to? Je to naozaj pre zdravie nás všetkých? Ako lekárka nevidím, ako je to so zdravím celého sveta. Myslím, že sa chystá ďalší motív, iná agenda. Čím viac sa na to pozerám, tým viac sa objavuje.

Takže názor si musí každý utvoriť sám. Chcem to urobiť krátke a sladké. Aby ste to mohli stráviť a premýšľať o tom. Naozaj chcete ísť na human 2.0? Nemyslím si, že je to fantázia, ktorú vidíte vo filmoch.

Musíme sa spojiť a musíme zjednotiť svoje hlasy, pretože ľudia v mocenských pozíciách starajúcich sa o naše zdravie nerobia v našom najlepšom záujme. Ale spoločne máme moc zhromaždiť sa, náš hlas je silný. Preto vás vyzývam, aby ste kriticky uvažovali.

Spravte si vlastný prieskum. Pripojte sa k skupinám vo vašom štáte, obráťte sa na váš zákonodarný orgán štátu a povedzte im nie, nie, týmto experimentom na ľuďoch. Nie zásah do súkromia, zákaz cenzúry. Sme zvrchované ľudské duše a musíme si vziať späť svoje práva.

Ďakujem za počúvanie a viete, že moje videá vždy hovorím s najväčšou láskou a pokojom. Ďakujem.

Neoxian's Wonderful and Gritty Cyberpunk Writing Contest : Cyberpunk Real  Fictitious Phenomena — Steemit

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Vaxxidents

Tiež ste to ešte nepočuli? Nevedeli ste, že také slovo existuje! Slovensky by sa to pregnantne mohlo vysvetliť ako „nehody spôsobené ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

RIADENÁ DEŠTRUKCIA ŠTÁTU IDE DO FINÁLE, AMERIČANMI RIADENÝ PUDEL KORČOK CIELENE ROZBÍJA V4 A VZŤAHY SO SLOVANSKÝMI NÁRODMI

DIPLOMATKA IVETA MICHALÍKOVÁ Iba jedenásť mesiacov stačilo Matovičovej vládena deštrukciu štátu v ústavno-právnej, ekonomickej, politickej,zahranično-politickej, zdravotnej, pracovnej a sociálnej sfére. Dennodenne sme svedkami ...
Spravodajstvo

Nasadenie pri pobreží Floridy: Aká silná je ruská útočná ponorka triedy Yasen-M

Ruská ponorka pri kubánskom pobreží môže predstavovať pre Spojené štáty vážnu hrozbu uvádza Americká publikácia „Military Watch Magazine“, kde sa ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...