Šokujúce odhalenie! Arabom nikto nekontroluje Zelené pasy…

20. septembra 2021

Izraelský minister zdravotníctva nechal zapnutý mikrofón a ministerke vnútra na rokovaní vlády vysvetľoval, že Zelené pasy v Izraeli nemajú ani zdravotnícke, ani epidemiologické opodstatnenie, ale slúži len ako vydieranie obyvateľov k podstúpeniu očkovania! A celé to pohnojil komentárom o tom, že v arabských štvrtiach sa Zelené pasy od Arabov nevyžadujú vôbec, pretože by mohli vypuknúť nepokoje! Izrael je na nohách a Židia vyšli do ulíc, prečo majú Arabi iné zaobchádzanie od sionistickej vlády ako oni? Židia sa musia očkovať, Goyim sa musí očkovať, ale Arabi nie! Vojna medzi ž a Ž znovu v priamom prenose!

Zasadanie izraelskej vlády a zachytený rozhovor

Čas od času sa stane, že aj majster tesár sa utne a v Izraeli tentoraz došlo k takému odstaveniu, že sú z toho nepokoje v izraelských uliciach. Izraelský minister zdravotníctva Nitzan Horowitz sa totiž na zasadnutí vlády dal do reči s ministerkou vnútra Ayeled Shaked a začal jej vysvetľovať, že Zelené pasy v Izraeli nemajú žiadne medicínske alebo epidemiologické opodstatnenie, pretože čísla nakazených v Izraeli rastú bez ohľadu na očkovanie ľudí, a rovnako aj bez ohľadu na kontrolovanie pasov, ale  že vraj ministerstvo zdravotníctva Zelené pasy po ľuďoch vyžaduje preto, aby ich donútilo k očkovaniu, a to za každú cenu. Zelené pasy sú vraj nástrojom vydierania obyvateľstva. A to nebolo všetko. Okrem toho ministerku povedal, že v arabských štvrtiach sa radšej Zelené pasy nekontrolujú vôbec nikde, pretože Arabi by sa vzbúrili a vypuklo by povstanie, takže covidové hliadky kontrolujú len izraelskej Židov. No teda, a je to vonku!

V Izraeli ihneď prepukli protesty a Židia to považujú za škandál, že Arabom sa dostáva lepšieho zaobchádzania, že Arabi nemusia nosiť Zelené pasy, zatiaľ čo Židia sa bez nich nesmú nikam pohnúť. Tento incident len ukazuje, ako funguje vojna medzi ž a Ž. Sionistické procesy totiž sú v prvom rade namierené proti Židom a v druhom rade proti Goyim. Arabi pritom slúžia sionistom ako provokatéri, teda nástroj toho, aby Židia začali nenávidieť Arabov, že majú privilégiá, že majú benefity, že nemusí mať Zelené pasy. Tím vzniká spor, nestabilita, hrozba povstaní, stretov, občianske vojny, konfliktov. Presne takto pracuje Dom Sion.

Je to ukážková práca konceptuálneho rozbíjania židovského štátu zvnútra. Halachim neverí vlastným ušiam, keď počuje ministra zdravotníctva, ako Arabi majú výnimku a nikto ich nekontroluje. Židia teraz vedia, že Zelený pas je nástrojom na vydieranie ľudí, aby sa nechali zaočkovať, a to za každú cenu. Arabi pritom majú výnimku. Ako v Európe. Ako v USA. Nikde sa totiž Arabi neočkujú. Jednak je to haram, ale predovšetkým je to konceptuálne plán Domu Sion na rozpútanie nenávisti medzi Židmi a Arabmi, a tiež medzi Goyim a Arabmi.

Arabom nikto nekontroluje Zelené pasy v Izraeli, zaznelo na mikrofón.


Čo majú spoločné Izrael, Európa, Miloš Zeman, Tomio Okamura, SPD, Hnutie ANO a všetci Židia? Áno, všetci varujú pred Arabmi! Buď pred islamským terorizmom, alebo pred islamskou či arabskou migráciou, a teraz už dokonca budú všetci vedieť, že tí Arabi majú výnimku a nikto im nekontroluje pasy, ani tie covidové, ani tie cestovné. A to vyvoláva nenávisť. Odpor. Židia odporovali v Izraeli covidovým pasom, ale odpor bol potlačený. Samozrejme, nie odpor Arabov. Tým bolo ponechané privilégium, aby provokovali Židov. Toto je vysoká škola konceptuálneho rozvracania Izraela zvnútra, dámy a páni. Úplná vysoká škola, ktorá vyžaduje podrobné štúdium a analýzu procesov, pretože máte jedinečnú príležitosť naživo vidieť konceptuálne proces rozoštvávania etník v Izraeli proti sebe pomocou privilegizácie. Pozrime sa, čo k tomu napísal [1] izraelský JNS:

(13. septembra 2021 / JNS) Zavedenie pravidiel „zelenej priepustky“ na niektorých miestach je potrebné iba pod nátlakom na verejnosť, aby sa nechala očkovať, a nie zo zdravotných dôvodov, povedal v nedeľu pred týždeňom na zasadnutím vlády izraelský minister zdravotníctva Nitzan Horowitz. Horowitz bol zachytený na nevypnutom mikrofóne, ako to hovorí ministerke vnútra Ayelet Šakedovej, ktorá tiež nevedela, že rozhovor je nahrávaný a bude odvysielaný v správach na 12. kanáli.

V reakcii na návrh Šakedovej, že by mohla byť zrušená „zelená priepustka“ ako podmienka pre vonkajšie sedenie v reštauráciách, Horowitz povedal: „Aj pri bazénoch, nielen v reštauráciách.“

„Z epidemiologického hľadiska je to pravda,“ povedal Horowitz a dodal: „Ide o to, že vám hovorím, že naším problémom sú ľudia, ktorí sa nenechajú očkovať. Musíme ich trochu [ovplyvniť], inak sa z tejto [pandemickej situácie] nedostaneme.“

V súčasnej dobe podľa neho „existuje akási univerzálnosť systému ‚zelených priepustiek‘, okrem nákupných centier, kde by podľa mňa mal byť zavedený, [pretože] teraz je jasné, že neplatí nikde“.

Horowitz ďalej vysvetlil, že jediným spôsobom, ako dosiahnuť, aby neexistovali žiadne výnimky – pretože ľudia sa čudujú, že keď je v poriadku nemať priepustku na bazény, „tak prečo do aquaparkov, vonkajších zariadení a športy?“ – je potrebné, aby sa predpisy presadzovali jednotne.

Na jednej strane dodal, že „nechceme robiť veci, ktoré nemajú zdravotné opodstatnenie. Ale hovorím vám, že máme problém. ‚Zelená priepustka‘ nie je ani vymáhaná; rozhodne nie v arabskom sektore, kde vôbec neexistuje. A vidím, ako sa to prejavuje v nemocniciach.“

K Horowitzovi a Šakedovej sa pripojil minister spravodajských služieb Elazar Stern, ktorý tiež nevedel, že rozhovor je nahratý, a vyjadril znechutenie nad neočkovanými.

„Je nepríjemné, že zaberajú [nemocničné] lôžka,“ povedal. Na to Horowitz odpovedal: „Tí na jednotke intenzívnej starostlivosti áno.“

Izraelský premiér Naftali Bennett následne kabinetu oznámil, že tolerancia voči tým, ktorí sa rozhodli nenechať sa očkovať, skončila, uviedol kanál 12.

Arabská jar vohnala Arabov a Afričanov do Európy a biely muž ich teraz nenávidí… presne podľa plánu!
Jedná sa o mamutí škandál doslova v priamom prenose, pretože Izraelčania na vlastné uši počuli, čo sa doteraz označovalo ako konšpirácia izraelských alternatívnych webov prevádzkovaných z USA. Lenže teraz už to nie je konšpirácia, zaznelo to natvrdo. Zelené pasy slúžia k vydieraniu obyvateľstva, aby sa nechalo zaočkovať, pretože bez nátlaku by ľudia na očkovanie neprišli. Lenže výrok o tom, že covidové hliadky vôbec nevymáhajú Zelené pasy v arabských sektoroch, to bola pre Židov posledná kvapka. Naozaj to vyzerá, že ide o úmyselne niekým zariadený únik nahrávky. Niekto chcel v Izraeli rozpútať nepokoje medzi Židmi a Arabmi kvôli Zeleným pasom a privilégiám, ktoré nadržiavajú Arabom.

Je to súčasť procesu deštrukcie Izraela zvnútra. Je to sionistický proces, úplne rovnaký ako v Európe. Arabi nechodia do očkovacích centier, nikto z nich nie je očkovaný, nenosia rúška, deti majú výnimky, v Nemecku to vyvoláva nevraživosť voči Arabom väčšia ako pri migračnej vlne v roku 2015. Je to súčasť plánu na indukciu nepokojov. V konceptuálnej rovine je to rovnaké v Izraeli, v Prahe i v Paríži. Ľuďom sú uťahované skrutky, ale súčasne niektorým skupinám sú ponechávané privilégiá a informácie o tom ako náhodne unikajú na verejnosť. Objavuje sa nespokojnosť, ľudia sú naštvaní a vzniká nenávisť voči Arabom. Znovu si povedzme, čo sa stalo v roku 2011 po vypuknutí Arabskej jari.

Európa nebude vyľudnená pomocou vakcinácie, ale populácia Európy bude nahradená, doslova vymenená!
Dovtedy sociálne vyrovnaný a pokojný arabský svet bol rozvrátený globalistami v monštruóznej operácii, kedy došlo k rozvratu v Líbyi, v Egypte a v Sýrii, čo vyvrcholilo v roku 2015 obrovskou migračnou vlnou do Európy. Dom Sion v spolupráci s Mossadom a CIA rozvrátili Arabom ich domovy a vyhnali ich do Európy. Tým vznikla obrovská nenávisť voči Arabom u európskej populácii. Tá nenávisť je logická, ale konceptuálne je to podvrh. Tí Arabi by sa nikdy nevydali na cestu do Európy, keby neprepukla Arabská jar. To je pravá konceptuálna rovnica. Kto vyvolal Arabská jar? Mossad, CIA a skupina Bilderberg. Na pokyn koho? To sú predsa len zametači a smetiari, ktorí plnia povely. A koho povely? Áno, Domu Rothschild.

Takže je to súčasť plánu rozvratu Európy. Lenže to nie je celé. Tu v rámci konceptuálnej tmy, keď nie je rozsvietená lampička, sa šíri v diskusiách jeden nebezpečný blud, že dôjde k vymieraniu ľudí v Európe, že sa chystá znižovanie populácie vďaka vakcíne atď. To je nebezpečný omyl spôsobený opäť nepochopením rozdielnej funkcie hodiniek a čižiem. V Európe nedôjde k zníženiu populácie, ale k výmene populácie! Proces je nastavený v rámci operácie The Great Replacement, teda veľkej výmeny.

Biela rasa má byť redukovaná, početne znížená, deviačne zneplodnená a sterilizovaná indukciou homosexuality a non-binárneho kultu woke agendy, a uvoľnený životný priestor bude nahradený Arabmi, Afričanmi, Aziatmi a Číňanmi, ktorým okolo roku 2050 už bude Čína konceptuálne malá. To je súčasť modelu Euro-Afro-Ázie. Tu vidím hlavný problém ľudí, ktorí nečítajú hrubé knihy, ktorí inak často citujú Georgijské poradné kamene.

Georgia Guidestones monument – Georgijské poradné kamene v štáte Georgia v USA

Nepochopenie konceptu Georgia Guidestones monument, teda Georgijských poradných kameňov.
Zníženie populácie na 500 miliónov na planéte Zem je myslený bez nás, bez bielej rasy, ktorá zostane minoritným etnikom. Poradné kamene v Georgii sú návodom na spravovanie planéty vo chvíli, kedy bude hotovo. Konceptuálne hotovo. Zníženie počtu ľudí v Európe nielen, že nie je na pláne, ale počet ľudí v Európe sa bude zvyšovať, do roku 2100 na trojnásobok. Lenže, nepôjde o bielu civilizáciu.

To už bude iná civilizácia a v závislosti na iteráciu bude mať otrocké alebo nevoľnícke postavenie, pričom prácu nebudú zastávať ľudia, ale autonómne systémy. K čomu budú teda tí Arabi, Afričania, Aziati a Číňania v Európe? Budú rozvíjať novú a ne-bielu kultúru, pacifistickú civilizáciu, sterilne odovzdanú a ovládanú. Všetky procesy sú na to naštartované. Buď dobrý, občan! Buď tak dobrý, ako je napísané na kameňoch poradných v Georgii!

Celá koncová hra NWO je o likvidácii pracovnej a vojnovej rasy bieleho muža a bielej ženy na povrchu tejto planéty. Ako potomkovia dobyvateľov Nephilim predstavujeme obrovskú hrozbu pre progos, ktorým sa kráti čas a role Správcov planéty. A biela civilizácia, tá skutočná a pôvodna, je v pokrvnej línii Amšelach ‚Haredim, teda v línii po Abrahámovi. Biely muž by sa mohol vzbúriť a mohol by prestať slúžiť po návrate „predkov“ a fenomén vyššieho muža nikto riskovať nebude. Preto sa razí plán genocídy, deštrukcie a deviácie bielej rasy a program veľkej výmeny, teda The Great Replacement.

A práve Židia v Izraeli budú terčom rovnako ako Goyim. Preto udalosť v Izraeli so Zelenými pasmi do toho dokonale zapadá.

Cieľom je vytvorenie konfliktu s Arabmi vo všetkých krajinách západného sveta, v Rusku a v Izraeli. A tento konflikt, akonáhle vznikne, bude vyžadovať riešenie. A ten bude spočívať v opatreniach… ako proti Židom (Halachim), tak proti Goyim… ale nie proti Arabom, Aziatom, Afričanom a Číňanom. Tí totiž nepredstavujú hrozbu pre progos. Preto si všimnite, v Číne žiadna Koronavirová kríza nie je, aj keď tam vraj vznikla. Nikde v Ázii. Nikde v Afrike. Nikde v arabských krajinách. Zato ale všade v bielych krajinách, v krajinách bieleho muža, vrátane Izraela. A vrátane Ruska. Tam všade prebieha covidizačný teror. A nikomu to nepripadá divné? Nepripadá, pretože konceptuálna slepota je sladká, nevedomie je slastné a nákupný vozík je plný opiátov a dobrôt napichaných éčkami. A hlavne, na nákupnom fronte pokoj!

-VK- Šéfredaktor AE News

EU ide podľa jeho manuálu, dokonca udeľuje tým, koho uzná Brusel za hodného Kalergiho cenou💀💀💀


ZDROJ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ľuboš Blaha: Otvorený list Žilinkovi, žiada TRESTNÉ stíhanie Lipšica

Rok a pol tu vrieskajú, vraj „padni komu padni“. Aktualizácia Podávame trestné oznámenie na sudkyňu Pamelu Záleskú. Za ohýbanie práva. ...

Nasledujúci článok

Mestá a ObcePopradPozvánkyVysoké TatryŽivotný štýl

Novinky v Tricklandii - COMICS

Známa galéria Tricklandia je úžasné miesto, kde sa snúbia Slovenské krásy s umením trick-artu a optických ilúzií. V priestoroch medzi ...
Spravodajstvo

Pozvánka na AntiGLOBSEC 2023

SHO pozýva na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu Dámy a páni, v dňoch 29. až ...
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
Spravodajstvo

Žiadame Slovenskú akadémiu vied o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice

Žiadosť o dištancovanie sa od perverznej a nekvalitnej učebnice Asociácia za život a rodinu o.z. iniciovala túto petíciu predseda SAV ...
Spravodajstvo

HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová Na portáli POLITICO.eu vyšiel dňa 3.6.2023 článok s názvom „Slovensku hrozí, že ...
Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Spravodajstvo

Najlepší v covide na svete | Jaroslav Turánek

Odrazu český Reflex píše: bola to pandémia rúšok, vakcín, lockdownov a nie covidu. Prečo náhle takto otočili? Rozhovor s farmakológom ...
Aktualizované 6.6. 12:34
Spravodajstvo

Reakcia Harabina na obžalobu: Považujem to za ideálnu prezidentskú kampaň. Presne ako u Trumpa

Špeciálna prokuratúra podala obžalobu na expredsedu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti Štefana Harabina. Dôvodom je status, ktorý napísal vlani vo ...
Aktualizované 6.6. 23:19
Spravodajstvo

MEGALOMÁNSKY TUNEL NA ŠTÁTNY ROZPOČET A BEZPEČNOSTNÁ HROZBA VYŠE 21 MILIÓNOV EUR - Čaputovej korupcia z našich peňazí

MEGALOMÁNSKY TUNEL NA ŠTÁTNY ROZPOČET A BEZPEČNOSTNÁ HROZBA! VYŠE 21 MILIÓNOV EUR NA USÍDLENIE MIGRANTOV NA SLOVENSKO POD TAKTOVKOU ČAPUTOVEJ ...
Spravodajstvo

Dmitrij Medvedev nedávno vravel, prečo Ukrajina zmizne…

Medvedev: “Teraz je čas povedať, ako Ukrajina zmizne, ako aj aké je riziko obnovenia konfliktu v Európe a vo svete.” ...