Šokujúce odhalenie! Arabom nikto nekontroluje Zelené pasy…

20. septembra 2021

Izraelský minister zdravotníctva nechal zapnutý mikrofón a ministerke vnútra na rokovaní vlády vysvetľoval, že Zelené pasy v Izraeli nemajú ani zdravotnícke, ani epidemiologické opodstatnenie, ale slúži len ako vydieranie obyvateľov k podstúpeniu očkovania! A celé to pohnojil komentárom o tom, že v arabských štvrtiach sa Zelené pasy od Arabov nevyžadujú vôbec, pretože by mohli vypuknúť nepokoje! Izrael je na nohách a Židia vyšli do ulíc, prečo majú Arabi iné zaobchádzanie od sionistickej vlády ako oni? Židia sa musia očkovať, Goyim sa musí očkovať, ale Arabi nie! Vojna medzi ž a Ž znovu v priamom prenose!

Zasadanie izraelskej vlády a zachytený rozhovor

Čas od času sa stane, že aj majster tesár sa utne a v Izraeli tentoraz došlo k takému odstaveniu, že sú z toho nepokoje v izraelských uliciach. Izraelský minister zdravotníctva Nitzan Horowitz sa totiž na zasadnutí vlády dal do reči s ministerkou vnútra Ayeled Shaked a začal jej vysvetľovať, že Zelené pasy v Izraeli nemajú žiadne medicínske alebo epidemiologické opodstatnenie, pretože čísla nakazených v Izraeli rastú bez ohľadu na očkovanie ľudí, a rovnako aj bez ohľadu na kontrolovanie pasov, ale  že vraj ministerstvo zdravotníctva Zelené pasy po ľuďoch vyžaduje preto, aby ich donútilo k očkovaniu, a to za každú cenu. Zelené pasy sú vraj nástrojom vydierania obyvateľstva. A to nebolo všetko. Okrem toho ministerku povedal, že v arabských štvrtiach sa radšej Zelené pasy nekontrolujú vôbec nikde, pretože Arabi by sa vzbúrili a vypuklo by povstanie, takže covidové hliadky kontrolujú len izraelskej Židov. No teda, a je to vonku!

V Izraeli ihneď prepukli protesty a Židia to považujú za škandál, že Arabom sa dostáva lepšieho zaobchádzania, že Arabi nemusia nosiť Zelené pasy, zatiaľ čo Židia sa bez nich nesmú nikam pohnúť. Tento incident len ukazuje, ako funguje vojna medzi ž a Ž. Sionistické procesy totiž sú v prvom rade namierené proti Židom a v druhom rade proti Goyim. Arabi pritom slúžia sionistom ako provokatéri, teda nástroj toho, aby Židia začali nenávidieť Arabov, že majú privilégiá, že majú benefity, že nemusí mať Zelené pasy. Tím vzniká spor, nestabilita, hrozba povstaní, stretov, občianske vojny, konfliktov. Presne takto pracuje Dom Sion.

Je to ukážková práca konceptuálneho rozbíjania židovského štátu zvnútra. Halachim neverí vlastným ušiam, keď počuje ministra zdravotníctva, ako Arabi majú výnimku a nikto ich nekontroluje. Židia teraz vedia, že Zelený pas je nástrojom na vydieranie ľudí, aby sa nechali zaočkovať, a to za každú cenu. Arabi pritom majú výnimku. Ako v Európe. Ako v USA. Nikde sa totiž Arabi neočkujú. Jednak je to haram, ale predovšetkým je to konceptuálne plán Domu Sion na rozpútanie nenávisti medzi Židmi a Arabmi, a tiež medzi Goyim a Arabmi.

Arabom nikto nekontroluje Zelené pasy v Izraeli, zaznelo na mikrofón.


Čo majú spoločné Izrael, Európa, Miloš Zeman, Tomio Okamura, SPD, Hnutie ANO a všetci Židia? Áno, všetci varujú pred Arabmi! Buď pred islamským terorizmom, alebo pred islamskou či arabskou migráciou, a teraz už dokonca budú všetci vedieť, že tí Arabi majú výnimku a nikto im nekontroluje pasy, ani tie covidové, ani tie cestovné. A to vyvoláva nenávisť. Odpor. Židia odporovali v Izraeli covidovým pasom, ale odpor bol potlačený. Samozrejme, nie odpor Arabov. Tým bolo ponechané privilégium, aby provokovali Židov. Toto je vysoká škola konceptuálneho rozvracania Izraela zvnútra, dámy a páni. Úplná vysoká škola, ktorá vyžaduje podrobné štúdium a analýzu procesov, pretože máte jedinečnú príležitosť naživo vidieť konceptuálne proces rozoštvávania etník v Izraeli proti sebe pomocou privilegizácie. Pozrime sa, čo k tomu napísal [1] izraelský JNS:

(13. septembra 2021 / JNS) Zavedenie pravidiel „zelenej priepustky“ na niektorých miestach je potrebné iba pod nátlakom na verejnosť, aby sa nechala očkovať, a nie zo zdravotných dôvodov, povedal v nedeľu pred týždeňom na zasadnutím vlády izraelský minister zdravotníctva Nitzan Horowitz. Horowitz bol zachytený na nevypnutom mikrofóne, ako to hovorí ministerke vnútra Ayelet Šakedovej, ktorá tiež nevedela, že rozhovor je nahrávaný a bude odvysielaný v správach na 12. kanáli.

V reakcii na návrh Šakedovej, že by mohla byť zrušená „zelená priepustka“ ako podmienka pre vonkajšie sedenie v reštauráciách, Horowitz povedal: „Aj pri bazénoch, nielen v reštauráciách.“

„Z epidemiologického hľadiska je to pravda,“ povedal Horowitz a dodal: „Ide o to, že vám hovorím, že naším problémom sú ľudia, ktorí sa nenechajú očkovať. Musíme ich trochu [ovplyvniť], inak sa z tejto [pandemickej situácie] nedostaneme.“

V súčasnej dobe podľa neho „existuje akási univerzálnosť systému ‚zelených priepustiek‘, okrem nákupných centier, kde by podľa mňa mal byť zavedený, [pretože] teraz je jasné, že neplatí nikde“.

Horowitz ďalej vysvetlil, že jediným spôsobom, ako dosiahnuť, aby neexistovali žiadne výnimky – pretože ľudia sa čudujú, že keď je v poriadku nemať priepustku na bazény, „tak prečo do aquaparkov, vonkajších zariadení a športy?“ – je potrebné, aby sa predpisy presadzovali jednotne.

Na jednej strane dodal, že „nechceme robiť veci, ktoré nemajú zdravotné opodstatnenie. Ale hovorím vám, že máme problém. ‚Zelená priepustka‘ nie je ani vymáhaná; rozhodne nie v arabskom sektore, kde vôbec neexistuje. A vidím, ako sa to prejavuje v nemocniciach.“

K Horowitzovi a Šakedovej sa pripojil minister spravodajských služieb Elazar Stern, ktorý tiež nevedel, že rozhovor je nahratý, a vyjadril znechutenie nad neočkovanými.

„Je nepríjemné, že zaberajú [nemocničné] lôžka,“ povedal. Na to Horowitz odpovedal: „Tí na jednotke intenzívnej starostlivosti áno.“

Izraelský premiér Naftali Bennett následne kabinetu oznámil, že tolerancia voči tým, ktorí sa rozhodli nenechať sa očkovať, skončila, uviedol kanál 12.

Arabská jar vohnala Arabov a Afričanov do Európy a biely muž ich teraz nenávidí… presne podľa plánu!
Jedná sa o mamutí škandál doslova v priamom prenose, pretože Izraelčania na vlastné uši počuli, čo sa doteraz označovalo ako konšpirácia izraelských alternatívnych webov prevádzkovaných z USA. Lenže teraz už to nie je konšpirácia, zaznelo to natvrdo. Zelené pasy slúžia k vydieraniu obyvateľstva, aby sa nechalo zaočkovať, pretože bez nátlaku by ľudia na očkovanie neprišli. Lenže výrok o tom, že covidové hliadky vôbec nevymáhajú Zelené pasy v arabských sektoroch, to bola pre Židov posledná kvapka. Naozaj to vyzerá, že ide o úmyselne niekým zariadený únik nahrávky. Niekto chcel v Izraeli rozpútať nepokoje medzi Židmi a Arabmi kvôli Zeleným pasom a privilégiám, ktoré nadržiavajú Arabom.

Je to súčasť procesu deštrukcie Izraela zvnútra. Je to sionistický proces, úplne rovnaký ako v Európe. Arabi nechodia do očkovacích centier, nikto z nich nie je očkovaný, nenosia rúška, deti majú výnimky, v Nemecku to vyvoláva nevraživosť voči Arabom väčšia ako pri migračnej vlne v roku 2015. Je to súčasť plánu na indukciu nepokojov. V konceptuálnej rovine je to rovnaké v Izraeli, v Prahe i v Paríži. Ľuďom sú uťahované skrutky, ale súčasne niektorým skupinám sú ponechávané privilégiá a informácie o tom ako náhodne unikajú na verejnosť. Objavuje sa nespokojnosť, ľudia sú naštvaní a vzniká nenávisť voči Arabom. Znovu si povedzme, čo sa stalo v roku 2011 po vypuknutí Arabskej jari.

Európa nebude vyľudnená pomocou vakcinácie, ale populácia Európy bude nahradená, doslova vymenená!
Dovtedy sociálne vyrovnaný a pokojný arabský svet bol rozvrátený globalistami v monštruóznej operácii, kedy došlo k rozvratu v Líbyi, v Egypte a v Sýrii, čo vyvrcholilo v roku 2015 obrovskou migračnou vlnou do Európy. Dom Sion v spolupráci s Mossadom a CIA rozvrátili Arabom ich domovy a vyhnali ich do Európy. Tým vznikla obrovská nenávisť voči Arabom u európskej populácii. Tá nenávisť je logická, ale konceptuálne je to podvrh. Tí Arabi by sa nikdy nevydali na cestu do Európy, keby neprepukla Arabská jar. To je pravá konceptuálna rovnica. Kto vyvolal Arabská jar? Mossad, CIA a skupina Bilderberg. Na pokyn koho? To sú predsa len zametači a smetiari, ktorí plnia povely. A koho povely? Áno, Domu Rothschild.

Takže je to súčasť plánu rozvratu Európy. Lenže to nie je celé. Tu v rámci konceptuálnej tmy, keď nie je rozsvietená lampička, sa šíri v diskusiách jeden nebezpečný blud, že dôjde k vymieraniu ľudí v Európe, že sa chystá znižovanie populácie vďaka vakcíne atď. To je nebezpečný omyl spôsobený opäť nepochopením rozdielnej funkcie hodiniek a čižiem. V Európe nedôjde k zníženiu populácie, ale k výmene populácie! Proces je nastavený v rámci operácie The Great Replacement, teda veľkej výmeny.

Biela rasa má byť redukovaná, početne znížená, deviačne zneplodnená a sterilizovaná indukciou homosexuality a non-binárneho kultu woke agendy, a uvoľnený životný priestor bude nahradený Arabmi, Afričanmi, Aziatmi a Číňanmi, ktorým okolo roku 2050 už bude Čína konceptuálne malá. To je súčasť modelu Euro-Afro-Ázie. Tu vidím hlavný problém ľudí, ktorí nečítajú hrubé knihy, ktorí inak často citujú Georgijské poradné kamene.

Georgia Guidestones monument – Georgijské poradné kamene v štáte Georgia v USA

Nepochopenie konceptu Georgia Guidestones monument, teda Georgijských poradných kameňov.
Zníženie populácie na 500 miliónov na planéte Zem je myslený bez nás, bez bielej rasy, ktorá zostane minoritným etnikom. Poradné kamene v Georgii sú návodom na spravovanie planéty vo chvíli, kedy bude hotovo. Konceptuálne hotovo. Zníženie počtu ľudí v Európe nielen, že nie je na pláne, ale počet ľudí v Európe sa bude zvyšovať, do roku 2100 na trojnásobok. Lenže, nepôjde o bielu civilizáciu.

To už bude iná civilizácia a v závislosti na iteráciu bude mať otrocké alebo nevoľnícke postavenie, pričom prácu nebudú zastávať ľudia, ale autonómne systémy. K čomu budú teda tí Arabi, Afričania, Aziati a Číňania v Európe? Budú rozvíjať novú a ne-bielu kultúru, pacifistickú civilizáciu, sterilne odovzdanú a ovládanú. Všetky procesy sú na to naštartované. Buď dobrý, občan! Buď tak dobrý, ako je napísané na kameňoch poradných v Georgii!

Celá koncová hra NWO je o likvidácii pracovnej a vojnovej rasy bieleho muža a bielej ženy na povrchu tejto planéty. Ako potomkovia dobyvateľov Nephilim predstavujeme obrovskú hrozbu pre progos, ktorým sa kráti čas a role Správcov planéty. A biela civilizácia, tá skutočná a pôvodna, je v pokrvnej línii Amšelach ‚Haredim, teda v línii po Abrahámovi. Biely muž by sa mohol vzbúriť a mohol by prestať slúžiť po návrate „predkov“ a fenomén vyššieho muža nikto riskovať nebude. Preto sa razí plán genocídy, deštrukcie a deviácie bielej rasy a program veľkej výmeny, teda The Great Replacement.

A práve Židia v Izraeli budú terčom rovnako ako Goyim. Preto udalosť v Izraeli so Zelenými pasmi do toho dokonale zapadá.

Cieľom je vytvorenie konfliktu s Arabmi vo všetkých krajinách západného sveta, v Rusku a v Izraeli. A tento konflikt, akonáhle vznikne, bude vyžadovať riešenie. A ten bude spočívať v opatreniach… ako proti Židom (Halachim), tak proti Goyim… ale nie proti Arabom, Aziatom, Afričanom a Číňanom. Tí totiž nepredstavujú hrozbu pre progos. Preto si všimnite, v Číne žiadna Koronavirová kríza nie je, aj keď tam vraj vznikla. Nikde v Ázii. Nikde v Afrike. Nikde v arabských krajinách. Zato ale všade v bielych krajinách, v krajinách bieleho muža, vrátane Izraela. A vrátane Ruska. Tam všade prebieha covidizačný teror. A nikomu to nepripadá divné? Nepripadá, pretože konceptuálna slepota je sladká, nevedomie je slastné a nákupný vozík je plný opiátov a dobrôt napichaných éčkami. A hlavne, na nákupnom fronte pokoj!

-VK- Šéfredaktor AE News

EU ide podľa jeho manuálu, dokonca udeľuje tým, koho uzná Brusel za hodného Kalergiho cenou💀💀💀

https://youtube.com/watch?v=HNGzQLxYHhM


ZDROJ

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ľuboš Blaha: Otvorený list Žilinkovi, žiada TRESTNÉ stíhanie Lipšica

Rok a pol tu vrieskajú, vraj „padni komu padni“. Aktualizácia Podávame trestné oznámenie na sudkyňu Pamelu Záleskú. Za ohýbanie práva. ...

Nasledujúci článok

Mestá a ObcePopradPozvánkyVysoké TatryŽivotný štýl

Novinky v Tricklandii - COMICS

Známa galéria Tricklandia je úžasné miesto, kde sa snúbia Slovenské krásy s umením trick-artu a optických ilúzií. V priestoroch medzi ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...