Ľuboš Blaha: Otvorený list Žilinkovi, žiada TRESTNÉ stíhanie Lipšica

20. septembra 2021

Rok a pol tu vrieskajú, vraj „padni komu padni“.

Aktualizácia

Podávame trestné oznámenie na sudkyňu Pamelu Záleskú. Za ohýbanie práva.

1. Za takýto monsterproces, aký táto Tódovej kamarátka zinscenovala v prípade Dušana Kováčika, by sa nehanbil ani Urválek.

2. Boli sme tam a videli sme to na vlastné oči. Aj s Robertom Ficom a Lacom Kamenickým. Vždy som chcel vedieť, ako asi prebiehali v stredoveku upaľovania bosoriek – nuž, takto.

3. Liberálne médiá tam boli nastúpené ako popravčia čata a zakomplexovaná sudkyňa sa proste predvádzala.

3. Absolventka potravinárskej školy očividne celý život trpí komplexom menejcennosti. V právnom prostredí sa cíti ako rožok v súdnej sieni.

4. Vždy patrila k najslabším sudcom, podľa nezávislých hodnotení Otvorených súdov skončila medzi najhoršími. Tódová z nej napriek tomu urobila hviezdu kaviarní a ona sa odvďačuje.

5. Žiaľ, absolventka strednej školy potravinárskej si ľudské životy zjavne pletie s práškom do pečiva.

6. Lipšicov sadista z prokuratúry navrhne šialených 13 rokov, tak ona ešte jeden rok arogantne prihodí. Len aby jej kaviareň tlieskala.

7. Toľko nedostanete ani za vraždu. Lipšic zabil človeka a dostal podmienku. Feťák zabil Filipínca a dostal sedem rokov. Kováčik trinásť. Za to, že kriminálnik Makó si vymyslel, že zobral 50 tisíc.

8. Kováčik nie je Záleskej jediná obeť. Takto isto dala dole aj Milana Lučanského. Bola to ona, kto ho bez mihnutia oka poslala do väzby. Ona, kto ho poslala tam, odkiaľ už nebolo návratu.

9. Nebolo treba reálne dôkazy – ani u generála Lučanského, ani dnes. Stačil kriminálnik Makó a narafičená sieť mafiánskych udavačov.

10. Proste jedna babka povedala – pardon dve babky. A šup na doživotie. Ako v tridsiatych rokoch v Tretej ríši. Každý fašistický režim potrebuje svojich mäsiarov. Tento má svoju mäsiarku.

11. A tak to dnes aj vyzeralo. Keď sa chcel Kováčik brániť a predvolať sudcu Hrubalu, ktorý pustil Kudličku na slobodu – tak mu to Pamela proste zamietla.

12. Nečudoval by som sa, keby mala rozsudok napísaný už polhodinu po začatí procesu – už babu proste nebavilo čakať.

13. Videla, že sa systém narafičených udavačov odhalil a bála sa, že jej to rozbije prípad. A že by prišla o slávu. Tak chytro masakrovala.

14. Však čo je na tom, že Kováčika odsúdia za to, za čo sudcu Hrubalu povýšili. Načo vypočuť Hrubalu. Veď vinník bol dopredu určený. Tak ako za čias Urválka.

15. Dôležité predsa nie je, či si niečo spáchal. Ale či slúžiš matovičovskej mafii. Toto nebol súdny proces. Toto bol lynč.

16. Videl som dnes na vlastné oči, ako sa Tódová zaľúbene pozerala na svoju milovanú sudkyňu. Len to tak iskrilo. Láska je láska.

17. Takto môžu strčiť do basy každého, na koho ukáže Lipšic či Tódová. Stačí zohnať dvoch mafošov, dovydierať ich a o zvyšok sa postará tuná Pamela.

18. Rozsudok ešte nie je právoplatný. Matovičov monsterproces ešte nie je na konci. Ale jedno je isté – Záleská bude čeliť trestnému podaniu za to, čo spáchala.

19. Karma je zdarma, pani Záleská. Karma si vás dobehne. Skôr či neskôr. Mali ste radšej ostať pri pečení rožkov.

20. Stali ste sa Matovičovou mäsiarkou a rovnako ako Urválek, neskončíte dobre. Dejiny urválkov nemajú radi. Príde čas, kedy pravda vyjde najavo. Tik-tak-tik-tak.

Poprosím o minútu ticha za vyšetrovateľa, ktorý sa odvážil obviniť Moniku Tódovú z Denníka N. Tomu sa povie – rituálna samovražda.

1. To on nevie, že tuná Lipšicova opička je nedotknuteľná? To on nevie, že zákon na Sorosových novinárov neplatí – oni predsa môžu všetko!

2. Za toto úbohého príslušníka liberálna kaviareň roztrhá na kusy. Pustia sa do jeho rodiny, budú vrieskať, že je mafián a hydra, Heger zriadi pracovnú komisiu na ochranu Denníka N, chlapíka upália zaživa.

3. Ale vážne – keby tu fungovala spravodlivosť, tak už sedí Tódová v kolúznej väzbe. Cez svoje články predsa môže ovplyvňovať celé Slovensko! Prečo je ďalej na slobode? Kto ju chráni?

4. Prečo nevinný generál Lučanský, ktorý chytal mafiánov, musel ísť do väzby a Tódova, ktorá zjavne porušila zákon, sedí doma v obývačke na hradnom vrchu s vyloženými haksňami?

5. A prečo sa jej kápovi Lipšicovi má len tak prepiecť, že krivo obvinil SIS, že ho sleduje? Tri dni tu predvádza učebnicové záchvaty paranoje a v médiách šíri divoké konšpiračné teórie. Ako šéf špeciálnej prokuratúry!

6. A dnes sa ukázalo, že za jeho autom sa len na dve minútky nechtiac objavil nejaký šofér z inej bezpečnostnej zložky… Nevedel, že ocitnúť sa pri Lipšicovej káre je hrdelný zločin!

7. Lipšic to dal okamžite na Galka – pamätáte, ten skoro zbúral štát, keď ho na diaľnici predbiehal nevinný kamionista… Lebo Slovensko nemá nič lepšie na robote ako riešiť Galkove či Lipšicove halucinácie.

8. Ale toto je svet týchto magorov. Všade vidia hydry, mafie, sprisahania, všetci ich sledujú, všetci po nich idú. Dva dni zabudnú užiť antidepresíva a Slovensko má politický problém.

9. Kiskov tajtrlík Šeliga už dokonca vyzval na zvolanie parlamentného výboru na kontrolu SIS. Do popuku. Iniciatívny blbec horší ako triedny nepriateľ.

10. Oni si tu vymyslia intergalaktické sprisahanie reptiliánov, cvičia tu so štátnymi orgánmi ako pacienti psychiatrie a ani sa nevedia za svoje lži ospravedlniť.

11. Ale čo čakať od týchto intelektuálnych titánov. Remišová včera na Markíze dostala otázku, aká je na Slovensku DPH a ona s neskrývanou hrdosťou zadrela, že 21%.

12. Toto nám tu vládne. Matovič ako minister financií nevie, aký je verejný dlh, Remišová ako ministerka pre eurofondy nevie, aká je DPH – prosím, zavolajte profesora Pročka, ten je z nich najmúdrejší, ten ovláda aspoň skok cez kozu.

13. Kvôli takýmto magorom je Slovensko v rozvrate, rútime sa do bankrotu, vo väzbe umierajú nevinní ľudia, novinári sú súčasťou mafie, vláda oberá národ o ľudské práva… Toto už dávno nie je sranda.

14. Dnes sme symbolicky v blízkosti českých hraníc zvolali tlačovku a vyzvali Európsku úniu, aby sa zaoberali deštrukciou právneho štátu na Slovensku.

15. Vyzvali sme českých bratov, aby si vo voľbách nenavolili nevzdelaných primitívov a liberálnych fanatikov, lebo ich uvrhnú do stredoveku ako tuná naša Salarabanda.

16. Slovenské médiá si kúpili, no pravdu si kúpiť nevedia. Do celého sveta musí zaznieť, že Slovensko ovládol štátny teror.

17. Bojujeme, ako vieme. Za pravdu, za ľudí, za Slovensko! Pozdravujeme z Holíča, priatelia!

18. V tomto zámku kedysi pracoval môj starý otec, keď počas vojny vstúpil medzi komunistov – tu začala ľavicová sága Blahovcov. Dedo, otec, syn… Rodinná tradícia – HASTA SIEMPRE

Ľuboš Blaha napísal otvorený list Žilinkovi, Žiada TRESTNÉ stíhanie Lipšica!

https://youtube.com/watch?v=24-XY4cznb0

Hegerova pracovná skupina na zničenie Žilinku, či ako to nazvali, už má prvých členov. Skoro som pukol od smiechu.

1. Heger s Matovičom si tam na hulváta strčili Lipšica. Hlavu celej čurillovskej chobotnice, ktorú odhalila inšpekcia a hodila do väzby.

2. Lipšic teraz lieta po médiách ako splašené kura a kope do všetkých hlava-nehlava. Útoky na sudcov, na prokurátorov, na tajnú službu – dočista sa zbláznil.

3. Dokonca vyzval na verejné ospravedlnenie aj predsedu parlamentu Kollára, vďaka ktorému je chaloš vo funkcii. Ešte raz – špeciálny prokurátor. A robí prachsprostú politiku.

4. On už ani nepredstiera nejakú zdržanlivosť, on to už otvorene dáva na matovičovského tribúna a vyhlasuje vojnu všetkým, čo okolo nevidia lietať mafie a hydry.

5. Možno ich nakoniec s Matovičom u Pinela umiestnia do jednej izbietky. Pekne vypolstrovanej. A tohto Pentamana prosím pekne Heger nominoval do pracovnej skupiny na likvidáciu právneho štátu.

6. Idú očistiť štát. Od zákonov. Od pravidiel. Od Žilinku. O všetkom budú rozhodovať iba oni – Matovič a Lipšic. A upália nás všetkých. Ako v starom dobrom stredoveku.

7. Do pracovnej skupiny už stihli hodiť aj ďalšieho svojho človeka – sudcu Hrubalu. To je mimochodom ten, čo pustil z väzby mafiána Kudličku. Proste hrdina kaviarne.

8. Ja len, že v pondelok za tento Hrubalov čin odsúdia Dušana Kováčika. V matovičovskom monstrprocese. Prakticky na doživotie. Tódovej kamoška Pamela Záleská sa postará.

9. Hrubala je známy ako najsmädnejší sudca na Slovensku. Keď ťa raz chytia opitého za volantom, väčšina ľudí sa poučí. Hrubala nie, on je iný sekáč.

10. Tohto tragéda chytili rovno dvakrát. Pán Smäd. A dnes šéfuje špeciálnemu súdu – čo dodať. Na zdravie, excelencia, na zdravie.

11. No nič, v pracovnej skupine bude veselo, pánko tam určite prepašuje ploskačku s domácou. Lipšic sa bude rehliť, ako na priechode zrazil chodca. A Hrubala si štikne – aspoň si nebol za volantom na mol ako ja. Vivat spravodlivosť!

12. Prosím, prosím, strčíte do tej pracovnej skupiny aj Tódovú a Záleskú, nech je fraška dokonaná. Ešte by to chcelo Klimenta. A prezidentka nech vyšle Kubinu…Nech sú všetky chápadlá pokope.

13. Btw, sám Matovič by tam nechcel? Veď ak to ten trubiroh môže dávať na ekonóma, prečo nie na právnika?

14. Holahej, čistky sa môžu začať. Chobotnica ide napísať Kladivo na čarodejnice pre 21. storočie. Nerušme ich, už chlaščú…

15. Peknú nedeľu, priatelia, dnes na politické debaty nemám žalúdok, napíšte mi prosím, čo sa tam dialo – ja sa idem venovať rodinke, kým ma ešte neupálili

Rok a pol tu vrieskajú, vraj „padni komu padni“. Slogany o „voľných rukách polície“ na ľudí padali aj z regálov v drogérii. Keď zabili Milana Lučanského, robili z neho mafiána. Z hrdinu!

1. Ale keď sa príde na to, že v skutočnosti sú mafiáni oni – tak odrazu idú robiť čistky v polícii. A bábkoherečka Remišová hromží, že čistky mali prísť už dávno.

2. Nejako sa zaseklo jej pexeso, a tak volá po krvi. Milan Lučasnský nestačil, mala tam prečiarknuté aj iné hlavy, spomeňte si. A tak zúri. Kazisvět třetí z boží vůle král… Chce vojnu – a ľud sa na ňom smeje. Ako v tej rozprávke.

3. Dnes už každý vidí, že najväčší gauner na Slovensku je Lipšic, tak už odrazu žiadne „padni komu padni“ neplatí – Lipšica vyhlásime za chránené zviera. Takzvaný tchor americký.

4. Musia ale najskôr odstrániť Žilinku. Ten má vo verejnosti ďaleko väčšiu podporu ako Lipšic. Logicky. Žilinka nikdy nebol politik, zatiaľ čo Lipšic nikdy nebol nič iné. On je asi taký nezávislý ako Urválek. A zhruba rovnako charizmatický. Matovičov kat.

5. Oči sa už otvárajú aj jednému koaličnému partnerovi. Kollár…Na rovinu povedal, že tu nechce „čurillovskú mafiu“. Policajti si v spolupráci s mafiánmi nesmú vymýšľať obvinenia – to predsa nerobil ani Mugabe v Zimbabwe!

6. Takto, preboha, zlikvidovali aj Milana Lučanského. A môžu takto zlikvidovať koho sa im zachce. Pčolinský unikol o chlp a Kollár vie, že môže prísť na rad.

7. Ak ho vyšupnú z koalície, ako sa dnes vyhrážal Matovič, Kollár neskončí v opozícii. Ale v base. Lipšic si na ňom zmľsne. A Boris to vie. Stiahne chvostík. Ako vždy.

8. Pamätáte – dejiny zradcov poznajú len tri veľké mená. Judáš, Brutus. A Boris. Už to viackrát ukázal. Hegerova inkvizičná skupina vznikne a prinesie taký teror, že esesáci boli len slabý odvar. A Boris ich bude vytlieskavať, však počkajte.

9. Za daných okolností máme jedinú šancu. Spájať sa. Vytvárať v opozícii jednotný blok proti gestapizácii polície, proti očkovaciemu teroru, proti demontáži sociálneho štátu – proti vládne gangstrov a primitívov.

10. Slovensko si nemôže dovoliť ďalšiu jeseň, kedy ľudia budú umierať a Matovič sa bude hádať so Sulíkom o ministerské kreslá, s Kollárom o hydrách a mafiách… A s celým Slovenskom o to, či dnes užil predpísanú dávku lexaurínu alebo nie.

11. Nevidel som dnešné politické diskusie, nechcel som si kaziť nedeľu. Ale od obeda mi píšete, priatrelia, vraj Hlas unisono odmietol spoluprácu so Smerom. Čisto politologicky – toto je politická samovražda Petra Pellegriniho v priamom prenose.

12. Prešli sme si za ostatný mesiac celé Slovensko a všade sme od ľudí počúvali – musíte sa v opozícii spájať, aby sme hrôzovládu porazili. Robert Fico veľmi rozumne navrhol Hlasu, aby sme vytvorili silný opozičný blok.

13. No Hlas dnes zahromžil, že nič také nechce. Vraj sme „rustikálni“ a oni chcú byť strašne „moderní“. Hej, hej, transsexuálne záchody, multi-kulti, Brusel, Washington, výbehy sliepok…

14. To je tá „moderná sociálna demokracia“, poznáme to zo Západu. A nebudú sa predsa zahadzovať s „rustikálnymi“ ľavičiarmi, čo chcú byť pri ľuďoch, pri Slovákoch, v malých mestách či na vidieku. No fuj, to je také nemoderné.

15. A tak sa nám tu rodí iná spolupráca. S liberálmi. S SaS a Progresívcami. Ani Boris nepohrdne. Neoliberálny blok. Tam Smer nepotrebujú. Už chápete, prečo bolo treba stiahnuť schôdzu o Kolíkovej. Žeby Teplý Rohlík poprosil? Milí priatelia, môžem vás ubezpečiť, že my budeme robiť všetko preto, aby sme sa proti fašistickej vláde zjednotili. Prekusneme veľa – len aby sme zachránili Slovensko. Spravodlivosť si príde po Matoviča aj Lipšica. Je na nás, aby to prišlo čím skôr. Oddnes je však nad slnko jasnejšie, že zmenu môže priniesť len Robert Fico. Skutočný líder opozície.

FB Ľuboš Blaha

Lipšic vs. Žilinka – Vladimír Mečiar Slobodný Vysielač hovory M 49

Prorok Harabin?

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Kartička slobodného dýchania a výhrada vo svedomí

Dr. Adriana Krajníková  Začal školský rok a začali problémy. Kolotoč právne neexistujúcich, ale vynucovaných povinností sa znova roztočil. PREKRYTIE DÝCHACÍCH ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Šokujúce odhalenie! Arabom nikto nekontroluje Zelené pasy...

Izraelský minister zdravotníctva nechal zapnutý mikrofón a ministerke vnútra na rokovaní vlády vysvetľoval, že Zelené pasy v Izraeli nemajú ani ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...