Dôležité!!! „Rýchlosť vedy“ – škandál, o akom sa vám nesnívalo ani v tej najdivokejšej nočnej more

26. októbra 2022

Aktualizácia:

Dôležitý update z vakcinačného plánu EU pre zimu 2023! VIDEO:

EP, Christine Anderson na tlačovej konferenci (19/10/2022). „EU nechce priznať, že všetky covidové opatrenia sa zakladali na lži. Ten, kto sa práve odmieta očkovať, je označovaný za protizápadného a protiunijného. EU plánuje ďalšie presadzovanie očkovaní v akčnom pláne. Európska komisia chce zacieliť hlavne na tehotná ženy. Nikdy som nepočula nič podlejšieho.“

https://youtube.com/watch?v=h4Fj0oli9vU

🚩 BezPressuNews

Brusel má poriadny škandál! Už sa oficiálne potvrdzuje, že vakcína bola najmä BIZNIS, a nie sloboda.

O podozrivý nákup  vakcín za desiatky miliárd eur sa zaujíma už nielen Európsky dvor audítorov, ale aj európska prokuratúra a výbor europoslancov. Pevne verím, že postupne odhalíme, čo bolo na pozadí tej násilnej vakcinačnej kampane.

S kolegami, ktorí sú členmi daného výboru som samozrejme v kontakte, a o všetkom zaujímavom Vás budem informovať 

P.S.: Na podozrivé kontrakty s farmaceutickými firmami som sa predsedníčky Leyenovej pýtal pred celou Európou aj osobne, ale len ticho mlčala. Už vie, že je zle!

Milan Uhrík • Republika

Dr. Joseph Mercola, 24. októbra 2022 Anak Svengork Karpit

Je to viac než len srdečné porozumenie medzi generálnym riaditeľom spoločnosti Pfizer Albertom Bourlom a predsedníčkou Európskej komisie Ursulou Von der Leyenovou. To je obchodná dohoda…

9. februára 2021 som uverejnil článok, ktorý objasňoval lekárske a právne definície „vakcíny“. V článku som uviedol, že očkovacie látky mRNA proti COVIDu-19 nespĺňajú tieto definície, čiastočne preto, že nezabraňujú infekcii ani jej šíreniu. V skutočnosti ide o experimentálne génové terapie. V júli toho istého roku denník The New York Times uverejnil článok, v ktorom sa na mňa vrhol s odvolaním sa na tento článok z 9. februára: (1)

„Článok, ktorý sa objavil na internete 9. februára, sa začal zdanlivo neškodnou otázkou o právnej definícii vakcín. Potom v nasledujúcich 3,400 slovách vyhlásil, že vakcíny proti koronavírusom sú „lekárskym podvodom“, a uviedol, že injekcie nezabraňujú infekciám, neposkytujú imunitu ani nezastavujú prenos choroby.

Namiesto toho sa v článku tvrdilo, že injekcie „menia vaše genetické kódovanie a menia vás na továreň na vírusové bielkoviny, ktorá nemá vypínač“. Jeho tvrdenia boli ľahko vyvrátiteľné…“

Pfizer postupoval „rýchlosťou vedy“

Rýchlo sa posuňme na začiatok októbra 2022 a moje tvrdenia sa oficiálne potvrdili počas vypočutia o COVIDe v Európskom parlamente. Holandský poslanec Rob Roos sa spýtal prezidentky spoločnosti Pfizer pre medzinárodné rozvinuté trhy Janine Smallovej, či spoločnosť Pfizer pred uvedením na trh skutočne testovala a potvrdila, že ich mRNA injekcia zabráni prenosu.

Ako uviedol Roos, celá premisa, ktorá stála za povinným očkovaním proti COVIDu a očkovacími pasmi, spočívala v tom, že podaním očkovacej látky ochránite ostatných, pretože zabránite infekcii a šíreniu COVIDu-19. Smallová odpovedala:

„Museli sme naozaj postupovať rýchlosťou vedy, aby sme pochopili, čo sa deje na trhu… a museli sme urobiť všetko s rizikom.“ (2)

Ako poznamenal Roos: „To znamená, že COVID pas bol založený na veľkej lži. Jediný účel COVID-pasu bol prinútiť ľudí, aby sa dali zaočkovať.“ Roos dodal, že toto klamstvo považuje za „šokujúce – dokonca za zločinné“ 3 .

V nasledujúcom videu hodnotí tento narastajúci škandál biológ a učiteľ ošetrovateľstva doktor John Campbell. Poukazuje na to, že britskí vládni predstavitelia dôrazne ubezpečovali verejnosť, že pri očkovaní vakcínou proti COVIDu sa urobilo všetko, čo sa bežne robí pri klinických skúškach. Teraz sa dozvedáme, že to tak nakoniec nebolo.

Otázka znie prečo? Podľa Smallovej sa tieto základné skúšky neuskutočnili, pretože „museli postupovať rýchlosťou vedy“. Čo to však znamená? Ako poznamenal Campbell, sú to „len slová bez významu“. Je to úplný nezmysel.

Navyše, čo znamená „robiť všetko s rizikom“? Campbell priznáva, že netuší, čo to znamená. Ja tiež nie, ale ak by som si mal dovoliť odhadnúť, hádam to znamená, že vedome vynechali určité testy, hoci vedeli o rizikách, ktoré z toho vyplývajú.

Vláda a médiá zverejnili zjavnú lož

Počas posledných troch rokov mainstreamové médiá propagovali lož, že očkovanie proti COVIDu zabráni infekcii a prenosu, a hovorili nám, že každý, kto sa nenechá očkovať, je v lepšom prípade sebec a v horšom potenciálny vrah na slobode. Každý, kto odmietne, predstavuje vážnu biomedicínsku hrozbu pre spoločnosť, preto je potrebné použiť tvrdú ruku.

Žiaľ, od začiatku to bola lož. Frustrujúce je, že už viac ako dva roky VIEME, že očkovanie nikdy nebolo testované na prerušenie prenosu, a napriek tomu všetci vo vláde a médiách trvali na tom, že sa to robí.

V októbri 2020 Peter Doshi, zástupca šéfredaktora časopisu The BMJ, upozornil na skutočnosť, že testy neboli navrhnuté tak, aby odhalili, či vakcíny zabránia prenosu, čo je kľúčové, ak chcete ukončiť pandémiu. Napísal (4):

„Žiadna zo štúdií, ktoré v súčasnosti prebiehajú, nie je navrhnutá tak, aby zisťovala zníženie akéhokoľvek závažného výsledku, ako sú hospitalizácie, využitie intenzívnej starostlivosti alebo úmrtia. Vakcíny sa neskúmajú ani s cieľom zistiť, či dokážu prerušiť prenos vírusu.“

Takže najneskôr v októbri 2020 bolo jasné, že sa neuskutočnili žiadne štúdie, ktoré by určili, či očkovania skutočne zabraňujú prenosu, čo je predpokladom pre tvrdenie, že ak sa zaočkujete, zachránite životy iných.

Vtedy už aj spoločnosť Moderna priznala, že netestovala schopnosť svojej injekcie zabrániť infekcii. Tal Zaks, hlavný medicínsky predstaviteľ spoločnosti Moderna, uviedol, že takýto druh skúšky by si vyžadoval testovanie dobrovoľníkov dvakrát týždenne počas dlhého obdobia – stratégiu, ktorú označil za „prevádzkovo neudržateľnú“ (5).

Takže ani spoločnosť Pfizer, ani spoločnosť Moderna nemali žiadnu predstavu o tom, či ich kovidové injekcie zabránia prenosu alebo šíreniu, pretože to nikdy nebolo testované, napriek tomu s pomocou vládnych úradníkov a médií viedli verejnosť k presvedčeniu, že áno. Nižšie uvádzame len jeden príklad, kde spoločnosť Pfizer jasne zahmlievala pravdu (6). Ak bolo zastavenie prenosu ich „najvyššou prioritou“, prečo netestovali a nepotvrdili, že ich injekcia túto prioritu plní?

Podobne v izraelskom rozhovore (7) (nižšie) Bourla uviedol, že „účinnosť našej vakcíny u detí je 80%“. Reportér ho požiadal o vysvetlenie: „Hovoríte o účinnosti na prevenciu závažných ochorení alebo na prevenciu infekcie?“ a Bourla odpovedal: „Na prevenciu infekcie.“ Ako to mohol povedať, keď prevencia infekcie nebola nikdy testovaná? Nie je to dôkaz podvodu, zachytený na kameru?

  • Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer: „Účinnosť našej vakcíny u detí je 80%“
  • Reportér: „Hovoríte o účinnosti na prevenciu závažných ochorení alebo na prevenciu infekcie?“
  • Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer: „Na prevenciu infekcie.“
  • Potrebujete ďalšie dôkazy o podvode? pic.twitter.com/OsVDmmSVvH
  • – Dr. Eli David (@DrEliDavid) 18. októbra 2022

Injekcie proti COVIDu boli podvodným marketingom

Ako som uviedol vo februári 2021, tieto injekcie sú lekárskym podvodom. Skutočná vakcína zabraňuje infekcii; injekcie proti COVIDu tak nerobia. Preto boli aj predávané podvodomVlády na celom svete tento marketingový podvod umožnili a médiá ho propagovali.

V dôsledku povinného očkovania vakcínou proti COVIDu a očkovacích pasov založených na očividnej lži utrpeli milióny ľudí potenciálne trvalé poškodenie a/alebo zomreli. Milióny ľudí tiež prišli o prácu, stratili kariéru a prišli o možnosť vzdelávať sa. To všetko sa stalo preto, lebo sa neriadili vedeckými poznatkami.

Ursula, srdečne odmenená, silnými objatiami, – bariérové ​​gestá sú pre ostatných – generálna riaditeľka spoločnosti Pfizer ako „najlepší obchodný líder“, počas ceremónie vo Washingtone, v rámci organizácie Atlantic Council, think-tanku so sídlom vo Washingtone, ktorého účelom je podporovať americko-európsku spoluprácu. 
„Tento rok nám pripomenul, že demokraciu musíme brániť každý deň,“ vyhlásil bez smiechu predseda Európskej komisie, ktorý premieňa Európsku úniu na zdravotné väzenie, kde  
 na kávu potrebujete 
zelený preukaz . alebo jednoducho pracovať a odovzdávať Cenu Atlantickej rady za rok 2021 Albertovi Bourlovi.
Toto Bourlovo „komerčné vedenie“ za to vďačí z veľkej časti Uršule, ktorá sa vďaka zdravotnej kríze stala neoficiálnym obchodným zástupcom spoločnosti Pfizer v Európe  
tajným vyjednávaním  miliárd dávok až do roku 2023 a za miliardy eur zmlúv na nákup experimentálnych injekcií proti vírusu covid s ním, – 
ich súkromné ​​SMS správy o týchto vax kontraktoch  stále neboli odhalené. 
Nikdy nám neposlúži lepšie ako naše vlastné…
Keďže zisky, ktoré spoločnosť Pfizer získa s týmito mRNA sérami na trhu, presahujú strop. 
Spoločnosť Pfizer-BioNTech spolu s kolegom Big Pharma gigantom Moderna  zbierajú podľa štúdie 
People’s Vaccine Alliance 
zisky viac ako 1 000 dolárov za sekundu zo  svojich vakcín proti Covid-19 alebo 65 000 dolárov za minútu  
.

Ale nie je koniec: Pfizer teraz tiež robí skvelé obchody s liekom na liečbu myokarditídy as antikoagulačnou liečbou, vedľajšími účinkami, ktoré spôsobuje jej „vakcína“. 
Predaj lieku  
Pfizer Vyndaqel/Vyndamax na liečbu myokarditídy v druhom štvrťroku 2021 vzrástol v Spojených štátoch o 77 %, čo predstavuje len 7,8 miliardy USD len v druhom štvrťroku. 
Zlaté obchody na pozadí covid-19 a experimentálne injekcie, ktoré nie sú pripravené zastaviť: môžeme si byť takmer istí, že predseda Európskej komisie, keď budú vedľajšie účinky tejto injekcie príliš viditeľné, ponáhľa sa na Pfizer Vyndaqel / Vyndamax a zaplaví Európu a zároveň zachraňuje portfólio Bourla „najlepšieho obchodného lídra“. 
Titul, ktorý sa mu rozhodne tak hodí… a ktorý ukazuje, že boj proti covidu je predovšetkým záležitosťou biznisu, veľkých peňazí.
A koľko dostala Ursula od spoločnosti Pfizer, laboratória najviac odsúdeného za „elitnú“ korupciu? 
Možno sa to dozvieme, keď budú tie SMS správy verejné…
Francesca de Villasmundo 
Zdroj a tweet tu

Bol povolený obrovský konflikt záujmov

Prečo vládne agentúry súhlasili s tým, čo bolo pre každého, kto má aspoň mikrogram schopnosti kritického myslenia, zjavným podvodom? Pravdepodobne preto, že v tom figurovali. Ako uviedol investigatívny novinár Paul Thacker, tú istú PR spoločnosť, ktorá slúži Moderne a Pfizeru, zamestnáva aj tím Oddelenia pre vírusové ochorenia amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (8):

„Začiatkom minulého mesiaca [september 2022] riaditeľka CDC Rochelle P. Walensky schválila odporúčania Poradného výboru CDC pre očkovacie postupy (ACIP) pre aktualizované posilňovače COVID-19 od spoločností Pfizer-BioNTech a Moderna.

‚Toto odporúčanie nasledovalo po komplexnom vedeckom hodnotení a rozsiahlej vedeckej diskusii,‘ uviedla Dr. Walensky vo svojom vyhlásení. ‚Ak máte nárok na očkovanie, nie je zlý čas na to, aby ste si dali podať posilňovaciu dávku COVID-19, a dôrazne vám odporúčam, aby ste ju dostali‘ …

PR firma [Weber Shandwick], ktorá dlhodobo zastupuje spoločnosť Pfizer a ďalšie farmaceutické spoločnosti a ktorá začala poskytovať podporu vzťahov s verejnosťou spoločnosti Moderna niekedy v roku 2020.

V zvláštnom prípade synchronicity – a povedzme si úprimne, závanu neprimeraného vplyvu – zamestnanci spoločnosti Weber Shandwick sú tiež usadení v Národnom centre pre očkovanie a respiračné choroby (NCIRD) CDC, skupine CDC, ktorá realizuje programy očkovania a dohliada na prácu ACIP [Poradný výbor CDC pre očkovacie postupy] …

CDC odmietlo odpovedať na otázky vysvetľujúce tento zjavný konflikt … „[Je] nezodpovedné, že CDC uzavrelo zmluvu o PR so spoločnosťou Weber Shandwick, keď vie, že táto firma pracuje aj pre Modernu a Pfizer,“ napísal Craig Holman z Public Citizen. „Vyvoláva to oprávnené otázky, čie záujmy bude spoločnosť Weber Shandwick uprednostňovať – svojich klientov zo súkromného sektora alebo verejný záujem NCIRD.“

Mimochodom, v roku 2016 sa zistilo, že spoločnosť Weber Shandwick napísala ghostwritingovú štúdiu o lieku pre spoločnosť Forest Pharmaceuticals – ďalšiu neetickú praktiku, ktorá už desaťročia podkopáva základy lekárskej vedy.

Jedna PR spoločnosť, jedno konzistentné posolstvo

Medzi povinnosti spoločnosti Weber Shandwick v CDC patrí okrem iného „generovanie nápadov na príbehy, distribúcia článkov a vykonávanie kontaktov so spravodajskými, mediálnymi a zábavnými organizáciami“ s cieľom zvýšiť mieru očkovania (9). Spoločnosť poskytuje podobné služby aj Moderne.

Pomohla napríklad vygenerovať 7,000 spravodajských článkov na medzinárodnej úrovni po tom, ako spoločnosť Moderna požiadala o povolenie na núdzové použitie (EUA) svojej očkovacej látky.

V júni 2022 spoločnosť Moderna oznámila, že „interdisciplinárny tím, ktorý sa opiera o talent a odborné znalosti spoločnosti Weber Shandwick“, bude „globálne riadiť naratív značky“ a „podporovať spoločnosť Moderna pri aktivizácii a zapájaní kľúčových interných a externých skupín vrátane zamestnancov, spotrebiteľov, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, príjemcov vakcíny a tvorcov politiky“ (10).

Vzhľadom na to, že primárni tvorcovia očkovacej látky proti COVIDu majú tú istú PR spoločnosť ako CDC, je prekvapujúce, že komunikácia bola tak dôsledne jednostranná? Ako uviedol Doshi v nedávnom rozhovore pre nemeckú televíziu (11), mainstreamové médiá neustále ignorovali údaje o kovidovom očkovaní a „neodviedli dobrú prácu pri poskytovaní vyváženého spravodajstva“ o očkovaní.

„Nedostávame informácie, ktoré potrebujeme na to, aby sme sa mohli lepšie rozhodnúť a aby sme lepšie pochopili riziko a prínos,“ povedal v rozhovore a dodal (12):

„Bolo veľmi nešťastné, že to, čo nám od začiatku prezentovali predstavitelia verejného zdravotníctva, bol obraz veľkej istoty… ale v skutočnosti existovali mimoriadne dôležité neznáme.

Dostali sme sa do situácie, keď v podstate stávky boli príliš vysoké na to, aby sme neskôr ľuďom prezentovali túto neistotu. Myslím si, že práve to nás dostalo na nesprávnu cestu. Verejní činitelia mali oveľa otvorenejšie hovoriť o medzerách v našich vedomostiach.“

Opätovná analýza údajov zo skúšok potvrdila nebezpečenstvo injekcií proti COVIDu

Koncom septembra 2022 Doshi zverejnil analýzu rizík a prínosov zameranú na závažné nežiaduce udalosti pozorované v kovidových štúdiách Pfizeru a Moderny. Opätovná analýza údajov ukázala, že 1 z 800 osôb, ktoré dostanú injekciu COVID, utrpí vážne poškodenie. Ako sa podrobne uvádza v Doshiho práci (13):

„mRNA vakcíny Pfizeru a Moderny proti COVIDu-19 boli spojené s nadmerným rizikom závažných nežiaducich udalostí osobitného významu 10,1 a 15,1 na 10,000 očkovaných oproti základným hodnotám placeba 17,6 a 42,2.

Kombinované mRNA vakcíny boli spojené s nadmerným rizikom závažných nežiaducich udalostí osobitného významu 12,5 na 10,000 očkovaných; pomer rizika 1,43.

Štúdia spoločnosti Pfizer vykazovala o 36% vyššie riziko závažných nežiaducich udalostí v skupine očkovaných … Štúdia Moderna vykazovala o 6% vyššie riziko závažných nežiaducich udalostí v skupine očkovaných … V kombinácii bolo 16% vyššie riziko závažných nežiaducich udalostí u príjemcov mRNA vakcíny …“

Doshi a jeho spoluautori tiež dospeli k záveru, že nárast nežiaducich udalostí po očkovaní prevyšuje zníženie rizika hospitalizácie pri očkovaní vakcínou proti COVIDu-19. Stručne povedané, očkovania prinášajú viac škody ako úžitku.

Senátor Rand Paul sľubuje vyšetrovanie

Hovorca senátora Randa Paula (R-Ky) odpovedal na Thackerov dotaz, v ktorom uviedol: „To, že CDC malo zmluvu s tou istou PR firmou, ktorá zastupuje výrobcov vakcíny proti COVIDu-19, vyvoláva vážne obavy.“ Dodal, že „tieto konflikty záujmov budú dôkladne prešetrené“ senátnym výborom pre zdravotníctvo, vzdelávanie, prácu a dôchodky (HELP) – ktorý dohliada na CDC – niekedy v budúcom roku.

Po novembrových voľbách v polovici volebného obdobia bude Paul ďalším v poradí ako najvyšší republikán v tomto výbore. Stojí za zmienku, že minimálne takýto konflikt záujmov by mali obe strany zverejniť. V najlepšom prípade sa mu mali úplne vyhnúť. CDC neurobilo ani jedno, ani druhé. Nezverejnilo svoj vzťah s PR firmou a v prvom rade nezabránilo vzniku konfliktu záujmov.

O čo išlo pri pretláčaní očkovania proti COVIDu?

Racionálny záver z toho všetkého je, že pri masívnom úsilí o aplikovanie týchto experimentálnych očkovacích látok celosvetovej populácii nikdy nešlo o dodržiavanie vedeckých poznatkov a ochranu ostatných.

  • Vždy išlo o presadzovanie falošného, vymysleného príbehu, ktorý mal umožniť realizáciu zhora nariadenej smernice o aplikovaní novej mRNA technológie každému človeku na planéte. Z toho vyplývajú dve hlavné otázky:
  • Kto je na vrchole? – To zatiaľ nevieme. S istotou môžeme povedať len to, že majú veľmi silný a globálny vplyv – dostatočne silný na to, aby vládni predstavitelia dobrovoľne klamali a obetovali vlastné obyvateľstvo v neuveriteľne riskantnom medicínskom experimente.
  • Prečo je pre anonymných tvorcov rozhodnutí také dôležité, aby sa každému aplikovala mRNA technológia? – Opäť to nevieme, ale je celkom jasné, že to má nejaký dôvod, že sa tým má niečo dosiahnuť.

Ako sa podrobne uvádza v predchádzajúcich článkoch, jediným racionálnym dôvodom, prečo CDC povoľuje COVID injekcie EUA pre malé deti, je to, že pomáha výrobcom liekov v ich snahe získať ochranu pred zodpovednosťou tým, že dostanú injekcie do očkovacieho kalendára pre deti.

ACIP je pripravený zaradiť očkovacie látky COVID do očkovacieho kalendára pre deti každým dňom (14) a po zaradení do očkovacieho kalendára pre deti nebudú výrobcovia očkovacích látok zodpovední za poškodenia a úmrtia, ku ktorým dôjde v dôsledku ich očkovacích látok, či už sa vyskytnú u detí alebo dospelých.

Nezabúdajte tiež, že hoci Úrad pre kontrolu potravín a liečiv USA udelil úplné schválenie očkovacej látke Comirnaty proti COVIDu spoločnosti Pfizer, Comirnaty nikdy nebola uvoľnená pre verejnosť. Podávaná injekcia spoločnosti Pfizer je stále pod EUA.

Prečo nebola Comirnaty nikdy uvoľnená? Pravdepodobne preto, že keď má injekcia úplné schválenie FDA, nastupuje zodpovednosť. Zdá sa, že sa snažia vyhnúť zodpovednosti tým, že injekciu EUA zaradia do programu pre deti skôr, ako sa Comirnaty zavedie a začne poškodzovať a zabíjať ľudí.

Ak sa obávajú zodpovednosti, znamená to, že vedia, že injekcia je nebezpečná. A ak vedia, že je nebezpečná (čo všetky dostupné údaje jasne ukazujú), prečo chcú, aby ju dostal každý človek na planéte?

Ak budeme túto líniu otázok sledovať až do logického konca, dôjdeme k šokujúcemu záveru, že aj keď nepoznáme dôvody, zranenia a úmrtia spôsobené týmito injekciami sú úmyselné.

Výrobcovia vakcín naďalej šíria lži

Napriek Smallovej jednoznačnému priznaniu, že spoločnosť Pfizer netestovala svoje očkovanie proti COVIDu, aby zistila, či zabraňuje prenosu, sa generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer stále nevyhýba narážkam v tomto zmysle. Tu je jeho tweet z 12. októbra 2022 (15). Nehovorí, že sa potvrdilo, že injekcia zabraňuje COVIDu, ale naznačuje, že áno, keď hovorí, že ju FDA schválila na prevenciu proti COVIDu. Toto je známe aj ako klamstvo z opomenutia.

Medzitým sa takzvaní overovatelia faktov snažia zachrániť povesť spoločnosti Pfizer tvrdením, že spoločnosť v skutočnosti nikdy netvrdila, že injekcia zabráni prenosu (16). To môže byť pravda, ale vládni úradníci a médiá tvrdili, že zabráni infekcii aj šíreniu, a Pfizer ich nikdy neopravil, dokonca ani vtedy, keď boli ľudia za to, že si injekciu nedali, prepúšťaní a vylúčení zo spoločnosti.

Ak by boli naozaj na dobrej ceste, úradníci spoločnosti Pfizer by boli objasnili, že očkovanie nebolo testované, aby sa potvrdilo, že zabráni prenosu, a kým to nebolo známe, mandáty a pasy nemali žiadne opodstatnenie. Pfizer to neurobil. Namiesto toho s tým súhlasil.

Očkovanie sa malo presadiť za každú cenu – buď tak alebo onak

Záverom možno povedať, že už nikdy nie je dôvod dôverovať vláde, aspoň nie v USA, ktoré sú jediné, kto tlačí očkovanie batoliat. (Dôvodom, ako už bolo spomenuté, je pravdepodobne dostať očkovanie do očkovacieho kalendára pre deti, čo ochráni výrobcov vakcín pred finančnou zodpovednosťou za škody.)

Ako poznamenal moderátor GB News Neil Oliver vo vyššie uvedenom videu, samotný základ pre povinné očkovanie proti COVIDu alebo očkovacie pasy – že každý sa musí dať zaočkovať pre vyššie dobro, aby ochránil ostatných a pomohol ukončiť pandémiu – bol od začiatku zámernou lžou.

Mnohí z nás si to uvedomili už na začiatku, ale naše hlasy boli prehlušené, pretože vláda, veľké technologické spoločnosti a médiá vyťahovali všetky prostriedky a cenzurovali každého, kto hovoril pravdu. A všetci, ktorí sa na tomto veľkolepom podvode podieľali, to dodnes neľutujú.

V nedávnom vlákne na Twitteri používateľ menom Daniel Hadas vynikajúco opisuje, o čom boli v skutočnosti posledné tri roky (17):

„V diskusii o tom, či, kedy a do akej miery sa klamalo o vakcínach proti COVIDu, ktoré zabraňujú prenosu, sa prehliada hlavný bod: Bez ohľadu na to, čo ukázali údaje zo skúšok, vakcíny VŽDY chceli vnucovať celým populáciám, či už čestnými alebo nečestnými prostriedkami.

Veľmi skoro sa reakcia na COVID dostala do špecifického príbehu. Svet sa uzavrie a zostane v bezpečí, zatiaľ čo odvážni vedci budú pracovať na vakcíne… Možno si spomínate, že v prvých mesiacoch COVIDu sa so zatajeným dychom hovorilo o tom, či vakcína niekedy bude.

To všetko bol nezmysel… Naše úrady by neprijali stratégiu lockdownov až do vakcíny, ak by si neboli isté, že vakcína môže byť a bude vyrobená …

Účelom zasievania strachu, že vakcína možno nikdy nebude, bolo zvýšiť vďačnosť a nadšenie, keď sa vakcína objaví. V skutočnosti možno každú časť počiatočnej reakcie na COVID (čiastočne) chápať ako marketing pred vydaním vakcíny …

Preto boli riziká COVIDu pre mladých ľudí divoko zosilnené. To je dôvod, prečo sa nekonečne zamlčovala hlavná úloha imunity získanej infekciou pri ochrane jednotlivcov aj pri ukončení pandémie.

Plán bol taký, že vakcína sa stretne s dokonale pripravenou populáciou: imunologicky naivnou, zúfalo túžiacou po prepustení z uzavretých priestorov, vystrašenou z COVIDu, dychtivou urobiť správnu vec, t.j. chrániť ostatných prostredníctvom očkovania.

Keď už sa vynaložilo toľko úsilia na prípravu, je NEPREDSTAVITEĽNÉ, že by úrady ootočili a povedali nám… „No, v skutočnosti je bezpečnostný profil vakcíny len taký-taký, účinnosť je nejasná a väčšina ľudí sa COVIDu aj tak nemusí obávať. Takže najlepšie bude, ak si väčšina z vás túto … Ospravedlňujeme sa za tie lockdowny.

To v scenári nebolo. Takže bolo nevyhnutné, aby sa vakcína vnucovala všetkým, a nevyhnutné, aby sa použili tie najlepšie argumenty za všeobecné očkovanie. Tieto argumenty boli nasledovné: COVID je pre VÁS supernebezpečný. Nedôvera v túto vakcínu je nedôvera vo vedu. Odmietnuť očkovanie je nemorálne, pretože nakazíte ostatných.

Na pravdivosti týchto tvrdení nezáležalo: boli v scenári a bolo už neskoro na odchýlky… V súlade s tým bola pripravená aj scéna pre povinné očkovanie.

Nič z toho nie je konšpiračné. Je to opisné… Objasňovanie detailov nezmení podstatu obrazu – reakcia na COVID bola určená scenárom záchranných vakcín a investícia spoločností do tohto scenára bola príliš hlboká na to, aby obyčajné skutočnosti mohli odkloniť jeho realizáciu.“

Hlavné otázky, ktoré stále zostávajú nezodpovedané, sú: Prečo bol tento scenár vytvorený? Aké sú jeho zamýšľané dôsledky? A kto ho vytvoril? Ako už bolo spomenuté, dôkazy naznačujú, že škoda je zamýšľaným dôsledkom – škoda na našej ekonomike, spoločenskom usporiadaní, zdraví, dĺžke života a reprodukčnej schopnosti.

Pokiaľ ide o otázku „prečo“, môžeme sa jednoducho pozrieť na to, čo sa doteraz dosiahlo. Za predpokladu, že dôsledky boli zámerné, „prečo“ sa zdá byť presun bohatstva, depopulácia a vytvorenie jednej svetovej vlády.


Zdroje a odkazy:


preklad: Kisutumo Midonotaka –> https://tinyurl.com/yxxk3y9a

preklady nájdete „pod jednou strechou“ tu: https://t.me/watchdog zdroj

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Ak sa nepostavíme, stratíme všetko, čo je nám drahé

Nachádzame sa v najkritickejšom období v celej histórii ľudstva. Po stáročia celosvetová zločinecká sieť bohatých tyranov plánovala túto chvíľu, kde sa chcú ...

Nasledujúci článok

Za zrkadlom

SLOVEN, RUS a najstarobylejšie hlavné mesto Rusi "SLOVENSK"

Rozprávanie o skýtskych bratoch „Slovenovi, Rusovi a o meste Slovensk“ väčšina historikov považuje za literárnu fikciu. Ale napriek tomu, že o ...
NÁZORSpravodajstvo

V čom je problém s lex atentátom? Róbert Švec reaguje...  

Tak nám vláda schválila lex atentát s stalo sa presne to, čo sa očakávalo. Vláda nechutne zneužila atentát na Fica ...
Spravodajstvo

Otvorený list generálnemu prokurátorovi Žilinkovi

Vážený pane, na Vašom osobnom profile obmedzili ste kto môže komentovať Vaše príspevky. Obzvlášť po atentáte na Roberta Fica Spoločnosť Meta ...
Spravodajstvo

George Soros otvorene rozpráva o realizácii jeho plánu likvidácie Ruska a ďalších krajín

ilustračné fototo: europeanconservative.com Kto je George Soros? Zopár faktov a zhodnotenie jeho investícií a impéria Maďarský podnikateľ Georg Soros, o ...
Spravodajstvo

Ján Káľavský: Cieľom čurillovcov bolo "uje*ať skur*ených smerákov a Fica"

Mimi Šramová s Jánom Káľavským, bývalým operatívcom NAKA S ex-operatívcom NAKA Jánom Káľavským Sme sa v Bosne, kde Ján Káľavský ...
Spravodajstvo

3 milióny nadmerných úmrtí v 47 krajinách súvisiacich s injekciou COVID

Nadmerná úmrtnosť v krajinách západného sveta od pandémie COVID-19: odhady „Náš svet v údajoch“ od januára 2020 do decembra 2022 ...
Aktualizované 20.6. 23:49
Spravodajstvo

Čo je to pandémia?

Spochybňovanie pandémie Covid-19 je podľa ministerky zdravotníctva Dolinkovej neúctou k pozostalým obetí. „Najprv definujme, čo je to pandémia a potom ...
Aktualizované 19.6. 01:03
Spravodajstvo

Porušovaním práv si ani Súdny dvor EÚ rešpekt nezíska

foto: archív Milí priatelia, v dole pripojenom článku SMERo-HLASu iba poukazujem na platný právny stav.Len a len preto, aby Pellegrini, ...
Spravodajstvo

Peter Pellegrini je prezidentom Slovenskej republiky

Peter Pellegrini sa oficiálne stal novým prezidentom Slovenskej republiky. Vo svojom inauguračnom prejave vyzval Slovákov na zmierenie, pokoj, vzájomné porozumenie, ...
Spravodajstvo

OSN, WHO a WEF boli vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride

Republikánske zhromaždenie okresu Lee, čo je ľudová konzervatívna republikánska organizácia, schválilo rezolúciu, ktorú predstavil Joseph Samsone a vyhlásil OSN, WHO a WEF ...
Spravodajstvo

Kaliňák podáva na Naďa trestné oznámenie za vlastizradu

Kaliňák vyjadril k Jaroslavovi Naďovi tvrdé slová o vlastizrade Minister a exminister obrany sú vo veľkom spore. Robert Kaliňák použil ...