Ak sa nepostavíme, stratíme všetko, čo je nám drahé

25. októbra 2022
Nachádzame sa v najkritickejšom období v celej histórii ľudstva. Po stáročia celosvetová zločinecká sieť bohatých tyranov plánovala túto chvíľu, kde sa chcú stať absolútnymi vládcami nad celým ľudstvom.
Tieto finančné entity kontrolujú svet väčšinou v zákulisí, keďže vlastnia všetky banky, zlato, striebro, ropu, energiu, technológie, médiá a využívajú svoju moc na ovplyvňovanie vlád.
Ale nie sú spokojní. Chcú odstrániť doslova všetky práva, slobody a majetok od všetkých ľudí na svete.
Ich plán sa v podstate scvrkáva na toto: urobiť zo Zeme jedno obrovské väzenie, kde nikto nemá hlas, identitu ani právo a kde sú všetky zdroje v rukách týchto elít. To je doslova ich agenda, podrobne opísaná v ich vlastných knihách, webových stránkach, videách a správach.
Ak sa nepostavíme, ukradnú nám všetko, čo je nám drahé.
Milióny už zomierajú v dôsledku nariadených injekcií, ktoré sú súčasťou najväčšieho depopulačného programu, aký bol kedy spustený proti ľudstvu. Ich verejne deklarovaným cieľom je zredukovať ľudstvo na 500 miliónov ľudí.
Založil som StopWorldControl.com ako platformu na varovanie ľudstva pred tým, čo nás všetkých ohrozuje. Pracujem s poprednými svetovými vedcami, lekármi, právnikmi a novinármi, aby som znepokojil náš svet.
Mojím cieľom je vybudovať armádu miliónov odvážnych, čestných a starostlivých ľudí po celom svete, ktorí budú stáť pri sebe a musia povedať „NIE!“ týmto zločincom.
Naším úhlavným nepriateľom sú mainstreamové médiá, ktoré elity využívajú na vymývanie mozgov takmer celej svetovej populácii, takže každý by slepo a bez pochýb šiel za svojou agendou.

Skutočnou odpoveďou na toto všetko je ukázať ľuďom, čo sa deje. Akonáhle sa ľudstvo prebudí a uvidí plán, bude odolávať. Potom je koniec hry pre elity.

Klamstvá ničia ľudí. Pravda zachraňuje ľudí.

Naším hlavným poslaním musí byť šírenie pravdy všetkými možnými prostriedkami. Pravda odstráni pásku z očí ľudstvu. To je veľká výzva, pretože naši protivníci majú bilióny dolárov, ktoré strategicky investujú, aby ovládli mysle ľudstva.
Moja prosba pre všetkých, ktorí toto čítajú, je: prosím, nedovoľte im uspieť. Nedovoľte im ukradnúť všetky slobody, práva, majetok a dokonca aj identitu ľudí tohto sveta.

Musíme sa postaviť. Musíme svietiť svetlom pravdy. Nastal čas, aby sme sa stali hrdinami, ktorí nedovolia týmto zločincom presadiť sa.

Ak vám záleží na svete, ľudstve, sebe a svojich milovaných, staňte sa silným podporovateľom StopWorldControl. Nemôžem to urobiť sám. Ale spoločne môžeme vytvoriť celosvetovú platformu pre hlas pravdy a nádeje.

Môžeme prebudiť ľudstvo a zabrániť tejto zlej agende.

Darujte dnes štedrý dar vo výške 250, 500, 1 000 USD alebo viac. Ak je to nemožné, urobte všetko, čo môžete. Ak všetci urobíme, čo je potrebné, uvidíme, ako bude svet oslobodený od týchto zločincov.
Oni sú malá skupina, my sme drvivá väčšina.
Ale tých 99% sa musí postaviť so silou! Robte to, čo ste ešte nerobili, v čase, ktorý sme ešte nevideli. Nezdržujte sa, ale buďte hrdinom, ktorý urobí niečo, čo im pomôže zlomiť ľudstvo.
obrázok
PRISPIEŤTE DNES ŠTEDRÝ DAR

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Uvidí ešte rodina Juraja Krajčíka svojho syna?

Foto: ZEM&VEK Predstavte si to nepredstaviteľné, že zrazu všetky média, správa za správou ako v hororovom filme počúvate vražednú správu. Váš syn ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Dôležité!!! "Rýchlosť vedy" – škandál, o akom sa vám nesnívalo ani v tej najdivokejšej nočnej more

Aktualizácia: Dôležitý update z vakcinačného plánu EU pre zimu 2023! VIDEO: EP, Christine Anderson na tlačovej konferenci (19/10/2022). „EU nechce ...
NÁZOR

Európska únia a Nato hynú ako organizácie

Ak sa dnes spomenie Európska únia, tak skoro každého napadne len vojna proti Ruskej federácii a sankcie. To je jej ...
Aktualizované 21.7. 20:58
NÁZOR

Svetoznámy americký profesor odhalil, prečo vypukla rusko-ukrajinská vojna?

V relácii Tuckera Carlsona svetoznámy profesor Jeffrey Sachs podrobne opísal, ako Spojené štáty vyprovokovali Rusko k invázii na Ukrajinu. „Nie ...
NÁZOR

TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ - JUDr. Štefan Harabin

JUDr. Štefan Harabin o atentáte na Donalda Trumpa: JUDr. Štefan Harabin: „TRUMP bude VŽDY PROAMERICKÝ, na to netreba zabúdať“ Bývalý ...
NÁZOR

Corbettov report: Prečo sa svet rúca a čo s tým môžeme urobiť?

Máte niekedy pocit, že sa všetko zrazu rúca? Vedeli ste však, že pre tento jav existuje názov? A že je ...
NÁZOR

NAPĽULA NÁM DO OČÍ...

ZA VÍŤAZSTVO VO VOĽBÁCH DO NR SR, VO VOĽBÁCH PREZIDENTA AJ VO VOĽBÁCH DO EP NÁM VLÁDNA KOALÍCIA POĎAKOVALA NAOZAJ ...
NÁZOR

Teším sa na vzácnu chvíľu, kedy sa zo škaredých lariev vykľujú „krásne“ motýle

ilustračné foto: Pixabay Plán využitia Ukrajiny, ktorý zákerne pripravili USA a Veľká Británia bol naozaj zlovestný. Chceli vojensky napadnúť Rusko práve ...
NÁZOR

Vatikán je obchodná organizácia - Pavol Peter Kysucký

Ing. Pavol Peter Kysucký, technológ, filozof a spisovateľ napísal niekoľko filozofických kníh v ktorých pojednáva napríklad o teórii synchronicity, ktorej ...
NÁZORSpravodajstvo

ŠKANDÁL: Prezident a minister obrany ďakovali cudzím vojakom za to, že okupujú náš štát 

Siedmy slovenský prezident Pellegrini a minister obrany Kaliňák ďakujú cudzím vojakom na slovenskom území za to, že údajne posilnili našu ...
NÁZOR

Sorosovskí presstitúti o atentáte na Fica a na Trumpa informujú v úplnej zhode

Milí priaznivci, všimli ste si tu zhodu sorosovských presstitútov pri informovaní o atentáte na Fica a na Trumpa? Po atentáte ...
NÁZOR

Čo tu smrdí?- prof. Jaroslav Turánek

Profesor Jaroslav Turánek vysvetľuje čo to tu SMRDÍ v štáte dánskom… prečo musel končiť? Jedná sa o likvidáciu vedcov na ...