Rúško povýšené nad detský život otriasa planétou!

12. marca 2021

Škandál z Uherského Hradišťa dostáva medzinárodný rozmer, šokujúci zásah mestských policajtov proti mužovi bez respirátora a následného ponechania plačúceho 3-ročného dieťatka bez dozoru na ulici otriasa internetom! Nová normalita v Českej republike, kde policajti zaľahnú muža na chodníku len preto, že mu dýchanie cez respirátor činí respiračné ťažkosti, ukazuje na prehlbujúcu sa fašizáciu bezpečnostných zložiek podnecovaný vládnymi nariadeniami, ktoré sú v rozpore s Ústavou, Chartou a ľudskými právami! Video sme preložili do angličtiny a ruštiny a preposlali americkým a ruským médiám! | AE News

Českými médiami v týchto hodinách doslova lomcuje a otriasa škandál z Uherského Hradišťa, kde okoloidúci natočil na mobil šokujúce video zachytávajúce zásah dvoch mestských strážnikov proti mužovi, ktorý nemal na ústach respirátor. Strážnici muža zvalil na zem, jeden mu skrútil ruku a druhý strážnik držal muža pod krkom, ktorý medzitým volal o pomoc a dožadoval sa zásahu a pomoci štátnej polície [1]. Lenže, škandál spočíva predovšetkým v tom, že celému incidentu bolo svedkom 3-ročné dieťa, malý syn zadržaného muža!!!

Chlapček začal plakať a ujala sa ho zamestnankyňa miestnej predajne s pečivom, ktorá chlapca vzala do náručia a snažila sa ho upokojiť. Strážnici muža zvalili na zem preto, že sa im vraj nechcel legitimovať a preukázať totožnosť. Už tu urobili strážnici chybu, pretože pre zisťovanie totožnosti, v prípade nespolupráce osoby, majú strážnici za povinnosť volať štátnu políciu. A škandál mal pokračovanie.

Hoci muž neustále žiadal o privolanie štátnej polície, strážnici nikoho nezavolali a muža dopravili na stanicu mestskej polície, pričom malé 3-ročné dieťa nechali napospas osudu na ulici. O chlapca sa postarali nakoniec ženy zo spomínanej pekárne, za čo im patrí poďakovanie, avšak dieťa si podľa názoru lekára, na ktorého sme sa obrátili s prosbou o zhodnotenie, ponesie traumu po veľmi dlhú dobu. V tomto veku dieťa nechápe súvislosti a nerozumie tomu, prečo dvaja cudzí muži škrtia jeho otecka a krútia mu ruku, prečo ho odvádzajú niekam preč, a prečo malé dieťa nechávajú samotné na ulici. Pre dieťa to môže znamenať veľmi hlbokú a dlhotrvajúcu traumu, pretože takéto násilie na otcovi malé dieťa nepochopí. A absurdnosť tohto škandálu tým nekončí, je to ďaleko horšie.

Strážnici muža zbalili a odviedli na políciu, malé dieťa nechali napospas osudu na ulici

Manželka zadržaného muža a mamička dieťaťa je zdravotnou sestrou a v čase zásahu bola v práci v nemocnici a starala sa o pacientov na ventilátoroch, ktorí ochoreli ťažkou formou Covidu-19. V čase, keď sa starala o pacientov, tak mestskí strážnici napadli jej muža a ponechali jej 3-ročného syna samotného na ulici, o ktorého sa museli postarať úplne cudzie ženy z pekárne. Muž podľa informácií vyšiel so synom z predajne so zdravou výživou a išli k autu zaparkovanému asi 50 metrov od predajne. Po opustení obchodu si muž i dieťa dali dole respirátor a rúšku. Nikto na ulici nebol. Než došli k autu, zadržali ich dvaja strážnici a zvyšok zachytáva video. TU

Muž údajne strážnikom povedal, že sa im bude legitimovať, až posadí syna do auta do detskej autosedačky. To mu ale nebolo umožnené. Ak konflikt vznikol práve kvôli tomu, že sa muž nechcel legitimovať ihneď, to nie je jasné, každopádne aj keby sa jednalo o obyčajný nesúhlas s nosením respirátorov, nemôže dochádzať k tomu, že strážnici povalia muža na zem, odmietnu privolať štátnu políciu na identifikáciu a na vlastnú päsť muža zbalia, odvedú a jeho 3-ročné dieťa nechajú na ulici napospas osudu. Toto jednoducho nie je normálne.

Na českých serveroch alternatívy sa hovorí o Gestape a zásahu ako za okupácie, ale to je veľmi vzdialené realite. Gestapo by totiž nenechalo dieťa na ulici, zobrali by dieťa do starostlivosti úradov, na ulici by dieťa nenechali. Nie je vôbec jasné, kto naučil strážnikov tomuto postupu, či naozaj postupovali podľa nejakých direktív, alebo či porušili postupy a predpisy. Podľa informácií boli obaja strážnici postavení mimo službu a celý incident sa vyšetruje. Znovu je tu potrebné si rozobrať celú situáciu. Strážnici mesta sú až poslední v rade mocenského aparátu.

UHzakrok7.jpg (720×508)

Gestapo bolo len slabým čajovým odvarom v porovnaní s tým, čo sa deje dnes v súvislosti s covidovou hystériou!
Pôvodcom a páchateľom tejto fašizácie, tohto zla, je vláda Českej republiky a jej pretlačený Pandemický zákon, ktorý udelil Ministerstvu zdravotníctva väčšie právomoci, ako mal Úrad zastupujúceho Ríšskeho protektora v časoch Protektorátu Čechy a Morava.
Tento úrad totiž podliehal Ríšskej moci v Berlíne, nemal dovolené vydávať opatrenia bez kontrasignácie v Berlíne, výkon moci bol regulovaný. V prípade pandemického zákona a právomocí udelených Ministerstvu zdravotníctva neexistujú ani náznaky kontrolných mechanizmov, pretože na terore proti českému obyvateľstvu sa podieľa koalícia aj opozícia v snemovni, ktorá Pandemický zákon vyhlasovala.

Iste ste zaregistrovali, že Andrej Babiš odletel [2] do Izraela naberať skúsenosti a poznatky z tamojšieho plošného očkovania, podľa informácii si tam ide pre inšpirácie, ktoré potom zavedie v Českej republike. Andreja Babiša zaujímajú hlavne detaily z celonárodného Lockdownu v Izraeli, ako to bolo zvládnuté, ako Izrael kontroloval pohyb ľudí pomocou aplikácií v telefónoch, ako armáda IDF rozostavala hliadky v uliciach, ako fungovali internačné kempy pre odmietajúci Lockdown, ako fungovalo plošné očkovanie na štadiónoch, všetky tieto skúsenosti Izraelčanov budú českého premiéra určite zaujímať a po jeho návrate môžete očakávať mohutné kopírovanie procesov z Izraela do ČR.

Covidová fašizácia už začala prerastať hlboko do českej spoločnosti, zasahuje aj mládež

Najväčším problémom je apatia českého národa, ktorý je naučený žiť pod terorom, pod diktatúrou a despociou. Ľudia to majú geneticky v sebe a keď sa pozriete na fašizačné procesy, tak sa nemôžete čudovať, že česká sójová mládež už fyzicky útočí proti občanom bez rúšok a strieka im slzný sprej do očí [3]. Nemáš rúško, tak tu máš peprovým sprejom do ksichtu, debil! Samozrejme, že je to stav teroru známy z roku 1939, kedy po vyhlásení Protektorátu začalo udávanie medzi českými občanmi, ktoré sa skončilo de facto až v máji 1945. V českom národe je zakorenený zvyk prispôsobiť sa životu v terore a diktatúre, pod nadvládou tých alebo oných, nie je to proces iniciovaný vládou, to je omyl.

Vláda SR je iba obrazom a odrazom charakteru českého obyvateľstva, je to dokonalé zrkadlo. ŠtB evidovala ku koncu roka 1989 v Československu cez 30 000 spolupracovníkov, ale to boli iba oficiálne vedení spolupracovníci. Dodnes nejde spočítať, koľko miliónov ľudí čo povedalo a donieslo na toho ktorého kolegu alebo kamaráta, koľko bolo tzv. Prameňov, resp. zdrojov informácií, z ktorých až potom čerpali tí oficiálni spolupracovníci ŠtB informácie. A toto v českom národe zostáva aj po 30 rokoch, a je to dokonca aj v deťoch, fašizácia, útoky proti nerúškarom, pepráky a slzák.

Robte to ako Prymula, až prídu teplé dni, začnú vám pod respirátorom na koži rásť huby a plesne.


Keď dvaja strážnici v Uherskom Hradišti povalia na zem otecka malého 3-ročného chlapca a malé dieťa plače, tak už to nie je o výkone práce strážnika, to už je o terore, o nenávisti k ľuďom, ktorí sa nepodriadia, ktorí si nenechajú dať na ústa roubík, ktorý ich dusí, kvôli ktorému sa im ťažko dýcha. Mnoho ľudí teraz v polovici marca nechápe a netuší, aké peklo ich čaká zhruba od polovice mája, až teploty vystúpia nad 20 stupňov Celzia, v akú nebezpečnú vec sa respirátory premenia. Kto niekedy pracoval v lete s respirátorom, tak vie veľmi dobre, že po hodine je respirátor nepriepustný, je nasiaknutý potom a nedá sa cez neho dýchať. Zvyčajne sa respirátor stane nepoužiteľným už po 20 minútach za veľmi teplého dňa.

Mnohým ľuďom vadí respirátor aj kvôli tvorbe ekzémov na tvári, to možno ani neviete. Zhruba od mája sa ľuďom, ktorí nosili respirátory na tvári pod maskou začnú tvoriť huby a plesne, pretože zaparená pokožka, vysoká vlhkosť pod respirátorom a utesnenie okrajov je väčší ako u rúšok, spôsobuje rozvoj kvasiniek, húb a plesní na tvári. A preto Roman Prymula rúška a respíky nenosí, akonáhle sa vypnú kamery, respík ide dole, pretože nie je debil. Robte to ako on! A chráňte si deti, pretože v Izraeli nútili k noseniu respirátorov aj ich, takže pozor na to, čo privezie Andrej Babiš z Jeruzalema za skopírované inštrukcie pre českých Goyim. Video z Uherského Hradišťa som doplnil o anglické a ruské titulky a upozornili sme na kauzu anglofónne a ruské médiá, pretože aj v zahraničí by sa mali poučiť a vidieť, ako vyzerá podsúvanie Novej normality do ČR a SR.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Nie je k dispozícii žiadny popis.
Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Čo obsahujú testy?

Video, názorná ukážka toho, čo testovacie paličky obsahujú. Odporúčam si to pozrieť každému, kto je zástancom častého testovania. A sami si odpovedzte na otázku, prečo zaberá liek Ivermektín, prečo je tak účinný?

Vyvstávajú tu ešte otázky, z čoho sú tie vlákna vyrobené, pretože to údajne nie je buničitá vata. Skúste si dohľadať informácie o morgellonoch a nanočasticiach, ktoré sa tam môžu vyskytovať. Alebo sú to len plané konšpirácie?

https://youtube.com/watch?v=qHNQdW7TBWI

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Propagácia vakcíny Comirnaty je Ilava, nie sloboda

Peter Weis Sľúbili sme vám v druhej časti seriálu o vedľajších účinkoch vakcíny popísať niečo o neurodegeneratívnych účinkoch tzv. vakcín. Dozvedeli sme sa ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Ako správne defenestrovať

Martin Marušic > Historia est lux veritatis Taká správna defenestrácia je v učebnici dejepisu veľmi zábavnou udalosťou. Tento príspevok si dáva za ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...