…prichádzajú zmeny nádeje

2. júla 2021

Urobili sme všetko pre to, aby sme verejnosť informovali o tom, čo sa na našej planéte deje pod našimi nosmi a čo mnohí ignorujú. Tí, ktorí sa odmietli pozrieť, už nebudú mať možnosť vyhnúť sa škaredým pravdám a bude to trochu šialené.

Tí, ktorí verili, že filmy, televízia a videohry sú výlučne zábavou, sa prebudia.

Keď sa tieto 8-hodinové slučky vopred nahraných videí začnú streamovať cez satelit vesmírnych síl do všetkých krajín sveta vo všetkých jazykoch, bude to ohromujúci skok smerom k nášmu vzostupu.

Veď ako môžete duchovne napredovať, keď ani neviete, kto ste a odkiaľ ste prišli, akú máte skutočnú históriu, rodokmeň, pôvod alebo miesto v galaxii či mimo nej?

Ako to masy prijmú, keď sa dozvedia, že takmer každá inštitúcia a organizácia bola zriadená na podporu ich spôsobu života; ako predátori a paraziti na našej civilizácii?

To, čo príde, ukáže svetu, že vďaka legionárskym armádam dobrotivých bytostí sme víťazmi, nie obeťami, a že sme vyhrali nadčasový boj dobra nad zlom. Keď si uvedomíte, že väčšina obyvateľov našej planéty ani nevedela, že nejaká vojna existuje, je to zázrak. zdroj

Vakcíny neboli vytvorené pre Covid. Covid bol vytvorený pre vakcíny.

Keď sa pravda čoskoro ukáže ľudstvu, naša rodina a priatelia budú ohromení, ako sme sa my, Bojovníci svetla, udržali na nohách pod neustálym náporom posmechu a kritiky.

Prezident Trump povedal: „S radosťou za vás znášam údery a šípy“. Koncept ochotne znášať strely a šípy je už otrepaný, odkedy prišiel úder – ale my, Bojovníci svetla, sme sa NIKDY nechystali ustúpiť. NIKDY. zdroj

Galaktická federácia potvrdzuje, že Sily SVETLA preberajú kontrolu TERAZ. Vstupujeme do zvýšeného stavu masového Prebudenia. Neveriaci a mysľou ovládaní obyvatelia Zeme teraz prechádzajú do Prvej fázy Prebudenia. Pre mnohých to bude šok a nevyhnutne zažijú „Temnú noc duše“. Je to potrebné na spracovanie a zbavenie sa vrstiev programovania a falošných presvedčení. Voľby v USA v roku 2020 boli využité na to, aby sa stali najväčším prevratom vo Vesmírnej histórii. Celý svet sleduje demontáž starého Systému. Korupcia sa rúti vysokou rýchlosťou. Toto je posledná bitka a Víťazstvo SVETLA sa blíži. Súčasné udalosti boli starostlivo vopred pripravené, naplánované a vykonané ako spolok medzi Silami SVETLA a Pozemskou alianciou. Len zosuv pôdy tohto kalibru je dostatočne silný na to, aby otriasol a prebudil spiacich.

Udalosti z roku 2020 prinútili mnohých prehodnotiť svoje systémy viery. Politická situácia v Spojených štátoch amerických je vyvrcholením udalostí, ktoré prinesú Víťazstvo Svetla nad temnotou. Znamená to konečnú smrť skorumpovaného Systému, ktorý si nectí Zem a nectí Život. Teraz zrýchleným tempom vstupujete do Zlatého veku Gaie. V tomto bode sa veci rýchlo menia a dokonca aj MSM bude čoskoro nútená informovať Spravodlivo. Žiadame vás, aby ste pomohli tým, že si udržíte svoju frekvenciu a budete sa držať svojej vízie Slobody, Mieru a Lásky pre Ľudskú rasu. Zjavenie Pravdy je na dosah. Všetka Temnota prichádza k SVETLU. Mnohí budú zničení a budú sa cítiť stratení alebo uväznení. Programovanie je prísne a ľudia na Zemi sa stotožňujú so svojimi presvedčeniami. Keď sa tieto presvedčenia začnú drviť, budú zmätení a nebudú vedieť, kto sú. Práve tu potrebujeme, aby ste udržiavali Svetlo. Vy ste tí, ktorí si túto úlohu vybrali. Preto ste sa prebudili a osvietili, aby ste mohli byť Vodcami, Nositeľmi Svetla, Bojovníkmi Svetla a Galaktickými Vidiacimi, ktorých vaši spoluobyvatelia Zeme teraz potrebujú viac ako kedykoľvek predtým. Mnohí sa na vás začnú obracať o morálnu podporu a Súcit v týchto stresujúcich časoch. Chceme sa uistiť, že vidíme a oceňujeme všetku tvrdú prácu, ktorú ste vykonali, aby ste pomohli zvýšiť vibrácie Zeme. Kolektívne vedomie je pripravené prijať Vyššie svetelné kódy. Pokračujeme v bombardovaní Zeme gama fotónovými lúčmi Svetla. Tieto kódy nesú frekvenciu určenú na to, aby bol tento Proces prechodu čo najplynulejší, alebo aby to individuálne Vedomie umožnilo.

Lin Wood: Moja viera ma vedie k presvedčeniu, že náš národ a svet sa nachádzajú uprostred druhej žatvy, keď opäť spoznáme, že Boh je skutočný a mnohí prídu nasledovať Ježiša Krista.

Verím tiež, že sme uprostred Veľkého prebudenia, keď si uvedomíme, že tak ako je skutočný Boh, je skutočný aj diabol.

Verím tiež, že sme na pokraji Veľkého obnovenia, keď Boh otočí spínač späť v prospech nás, ľudí, a nie v prospech jednej svetovej vlády, o ktorú sa usilujú ľudia ako George Soros, komunisti a globalisti.

Iní sa domnievajú, že náš národ a svet sa nachádzajú na poslednom zostupe ku koncu sveta, ktorý vyvrcholí druhým príchodom Ježiša Krista.

Môžem sa mýliť a ostatní majú pravdu? Samozrejme, že sa môžem mýliť! Len Boh pozná budúcnosť a len Boh pozná svoj čas.

Záleží na tom, kto má pravdu a kto sa mýli? Nemali by sme sa pripraviť a žiť svoj život presne tak, ako sme pripravení na ktorýkoľvek scenár?

Ako sa človek pripravuje a žije? Urobte všetko, čo je vo vašich silách, aby ste sa uistili, že váš život je vždy žitý spôsobom, ktorý sa páči Bohu. zdroj

YouTube vymazal video s výpoveďou Britney Spears – po tom, čo získalo milióny pozretí – s odvolaním sa na autorské práva, ktoré si uplatňuje vyšší súd v Los Angeles. Britney vo svojom vyhlásení jasne uviedla, že chce, aby jej svedectvo bolo verejné. Médiá, veľké technologické spoločnosti a štát Kalifornia sa naďalej spolčujú proti Britney a jej priaznivcom a zároveň umožňujú jej obchodníkom s ľuďmi a mnohým zločinom, ktoré na nej spáchali. zdroj

Všimol si niekto, že o Filadelfii sa v poslednom čase dosť často píše? 

Myslím, že Philadelphia, PA bude novým hlavným mestom Spojených štátov. Skorumpovaný, cudzí Washington, DC bažina sa čistí. Občiansky novinár Richard o tom skvele informoval, od podivných záplav až po zatvorenie federálnych budov, DC je údajne mestom duchov.
Verím tiež, že prezident Trump presťahuje Biely dom na jeho pôvodné miesto vo Filadelfii v štáte Pensylvánia. Vyhľadajte si novú výstavbu vo Filadelfii – miliardy dolárov sa investujú do luxusných obytných budov, nových hotelov a ďalších budov, konkrétne v okolí starého centra mesta. Uprostred recesie spôsobenej Covidom je takéto množstvo novej výstavby nezvyčajné. 

V súčasnosti prebiehajú aj veľké projekty výstavby ciest v oblasti Filadelfie a jej okolí a to nie na okolitých predmestiach. Prečo? Žeby kvôli vytvoreniu lepšieho prístupu do nového hlavného mesta Spojených štátov? Okrem toho, webová stránka Phila. gov, vládna webová stránka pre Filadelfiu, sa v súčasnosti prerába – zaujímalo by ma, prečo?

Prečo by sa mal Biely dom presťahovať do Pensylvánie? Možno preto, že prezident Trump chce vrátiť Ameriku k jej ústavným koreňom ( pozri Trumpov príkaz o opätovnom vzdelávaní Američanov, t. j. k roku 1776) a Filadelfia v Pensylvánii je historicky miestom, kde bola podpísaná pôvodná ústava (v Constitution Hall). Filadephia je tiež miestom, kde sa nachádza zvon slobody, symbol slobody v Amerike, ako aj miestom, kde stál pôvodný Biely dom. Vo Filadelfii sa tiež razia mince. 

Zaujímavé… Aký je váš názor?

Priatelia, dnes mi prišli e-maily s odpoveďami, ktoré mi dodávajú radosť:
Otázky – kyvadlo – 22.6.2021
Relevantnosť odpovedí cca 90% – 95%
Otázky som zapisovala v poradí tak, ako mi napadli. Za poslednú dobu ešte neexistujú všetky odpovede na moje otázky (napr. 3x NIE na zmenu zákona o verejnom zdraví)
Otázka – Odpoveď
Bude v ČR zachovaná mena Kč? ÁNO
Bude v ČR zavedené Euro? NIE
Budú ľuďom odpustené dlhy? Bez odpovede
Budú ľuďom odpustené finančné dlhy? ÁNO
Bude odpustenie finančných dlhov celosvetové? ÁNO
Dôjde k odpusteniu fin. dlhov ešte v r. 2021? ANO
Súvisí odpustenie fin. dlhov s agendou NESARA / GESARA? ÁNO
Súvisí odpustenie fin. dlhov so zavedením NWO? NIE
Bude uzákonene povinné očkovanie na C19? NIE
Bude na jeseň 2021 ďalšia vlna C19? NIE
Plánuje elita ďalšiu vlnu C19 nebo jeho mutácie? ÁNO
Vyjdú elite plány? NIE
Budú od septembra 2021 povinné rúška, testy alebo očkovanie na C19? NIE
Budú sa musieť deti povinne očkovať na C19, aby fungovali do školy? NIE
Bude do konca augusta 2021 koniec covid-hystérie? ÁNO
Dôjde na našej súčasnej časovej línii k solárnemu záblesku? ÁNO
Dôjde k tomu do konca r. 2021? NIE
Dôjde k tomu do konca r. 2022? ÁNO
Bude C19 trvať do solárneho záblesku? NIE
Bude tu ďalej vládnuť Babiš a DS? NIE
Bude naša vláda odstránená? ÁNO
Bude odstránenie do konca 06/2021? NIE
Bude odstránenie do konca 07/2021? NIE
Bude odstránenie do konca 08/2021? ÁNO
Budú na jeseň 2021 voľby do Parlamentu ČR? NIE
Budú voľby do Parlamentu ČR na jeseň 2021 zrušené
Babišom a spol? NIE
Budú voľby do parlamentu ČR na jeseň 2021 zrušené
Zásahom „z vonku“? ÁNO
Bude tento zásah „z vonku“ ovplyvňovaný globálnou geopolitickou ÁNO
zmenenou?
Budú nové voľby v zime 2021? NIE
Budú nové voľby na jar 2022? ÁNO
Majú šancu vyhrať Piráti? NIE
Majú šanci vyhrať pro-národní strany? ÁNO
Bude tu zatiaľ ustanovená úradnícka vláda? ÁNO
Bude táto vláda ustanovená niekde z ČR? NIE
Bude táto vláda ustanovená niekde „z vonku“? ÁNO
Je tým niekde „z vonku“ predstaviteľ / é Poz. Aliancia? ÁNO
Sú u nás (v ČR) pripravené „kádre“ pre túto vládu? ÁNO
Bude tento scenár prebiehať v celej Európe? ÁNO
Budú tieto vlády pracovať v prospech ľudí? ÁNO
Bude celosvetová geopolitická zmena spôsobená návratom DT
do prezidentského úradu? ÁNO
Bude odhalený podvod s C19 a vakcínami? ÁNO
Pokúsite sa spustiť pod falošnou mapou invázií ET? NIE
Prehral DS? ÁNO
Majú WH a Poz. Aliancia v tejto chvíli skutočne všetko pod kontrolou, vč. Čína? ÁNO
Je Q ANON skutočná? ÁNO
Je Poz. Aliancia skutočná? ÁNO
Pracujete skutočne vo prospech ľudstva? ÁNO
JE D. Trump Antikrist? NIE
Je pravda, že sme v „cieľových rovinách“ celosvetového prebudenia ľudstva? ÁNO
Je pravda, že je celosvetová populácia prebudená cca z 58%? ÁNO
Budú ešte tohto roku odhalení ET? NIE
Budú ET odhalení budúci rok? ÁNO
Budú ľuďom k dispozícii MED BEDS? ÁNO
Budú ľuďom k dispozícii MED BEDS ešte v r. 2021? ÁNO
Bude rok 2022 o liečení traumy a príprave na solárny záblesk? ÁNO
Je pravda, že sú predstavitelia DS a elitní zatýkaní? ÁNO
Je pravda, že predstavitelia DS a elita sú už popravení? ÁNO
B. Obama, M. Obama, J. Biden, H. Clinton, pápež František
Britská kráľovná nie je na žive, ale na otázku, či bola popravená, neodpovedá
Je ten, ktorý je prezentovaný ako J. Biden pravý? NIE
Ide o herca? ÁNO
Jde o klon? NE
Vyjdú konečne MSM s pravdou von? ÁNO
Bude do 06.0621? 07/2021? 08/2021? NE / NE / ÁNO

Zdroj:

https://qanon.sk/spravy-30-06-2021/?fbclid=IwAR1itYLqMa49GCsyzaSJif1iAt_L34xY8MRbBabN7bK09COmIT8d0wcvk9Q

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

PEKLO

Baránek rozpútal PEKLO proti fanúšikom očkovania! “Výzva dezoláta očkovancom, členom exekutívy, ako aj slovutným….” Najznámejší analytik na Slovensku Ján Baránek ...

Nasledujúci článok

LevočaMestá a ObcePopradPrešovSpišská Nová Ves

Letné vlaky v Prešovskom kraji

Cestujúci sa dostanú vlakom už aj do Polonín 2. júl, Prešov – Návštevníkom Prešovského kraja budú aj túto sezónu k dispozícii ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Aktualizované 23.7. 00:14
Spravodajstvo

Úprava dodávok zbraní

List adresovaný generálnemu prokurátorovi, ministrovi obrany, ordinarovi – biskupovi, ktorého autorom je Mgr. Ján Liška, PhD. z Michaloviec Vážený pán ...
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...