Prečo je väčšina politikov tak šialene skorumpovaná?

5. mája 2021
Obklopený vlkmi, zmijami a škorpiónmi
Mladý muž, ktorý pracoval v Bielom dome po dobu dvoch rokov vystúpil so znepokojujúcimi odhaleniami. Bol svedkom toho, ako prezidentovi Trumpovi vždy bránili na každej úrovni takmer všetci pracujúci v Bielom dome.

Trump nikdy nemal slobodu skutočne robiť to, čo chcel. Každý krok bol bitkou, každé rozhodnutie bolo postavené protichodné. Kamkoľvek išiel, zradcovia čakali na príležitosť bodnúť ho do chrbta.

Bol doslova v brlohu vlkov a
snažil sa robiť správne veci.

Tak klobúk môže tiež vysvetliť, prečo sa dal na podporu očkovacích látok. Nielen médiá a americký ľud to od neho VYŽADOVALI, požadoval to aj takmer KAŽDÝ, s kým bol obklopený.

Netušíme, aký osamelý boj tento muž vydržal celé tie roky.

Toľko ľudí, ktorí sa javili byť na dobrej strane, sa ukázalo byť skazených až do samého jadra svojej bytosti a vzdalo sa životov miliónov ľudí za pár dolárov vo svojich špinavých vreckách.

To nám niečo ukazuje: močiar je hlbší a širší, ako ktokoľvek dokáže pochopiť.

Je to doslova CELÝ Washington DC, celá vláda (OBE STRANY!), ktoré sa podrobili satanistickej agende na zničenie Ameriky. Dávajú cestu novému svetovému poriadku, ktorý chce dať ľudstvo do krutých pazúrov bezprecedentnej tyranie.
Mali by sme mať o to viac rešpektu pred týmto osamelým Levom, ktorý vošiel do brlohu plného hadov, vlkov, kojotov, škorpiónov a zradcov na všetkých úrovniach … zatiaľ čo bojoval o životy každého z nás.

DNA korupcie
Ako sa toľko ľudí dostalo na vysoké posty? Jednoduché: drvivá väčšina z nich sa na tieto pozície dostala z jediného dôvodu: túžba po moci a peniazoch.

Málokedy človek povstane so skutočným levím srdcom, aby bol zúrivým bojovníkom proti zlu, a stane sa popredným politikom.
Je to DNA mnohých ľudí v politike, ktorí majú sebecké ambície a túžbu vládnuť nad ostatnými. Skromní, úprimní ľudia, ktorí milujú svojho blížneho a chcú len žiť dobrý život, nemajú chuť na vyvýšené miesta. Je to samotná podstata zlých, túžiť po postavení nad ostatnými.

Po druhé, ktokoľvek sa môže dostať na také vysoké miesto iba pomocou úplatkov, korupcie a podvodov. Tí, ktorí sú čestní a spravodliví, sú jednoducho odmietnutí. Musíte sa hrať hru na zvrátenosť a korupciu, aby ste sa dostali na určitú úroveň.

Vyžaduje to veľkú odvahu a vytrvalosť, aby ste prerazili tento dav démonov, dostali sa na úroveň vplyvu a mali spravodlivé srdce.

Musíte to pochopiť: od starých, zlých, satanistov, psychopatov, ctiteľov démonov, vždy zastávali najvyššie miesta v krajine. Takto ovládli svet. Chcú si tieto pozície udržať za každú cenu! Samotná podstata väčšiny ľudí pri moci je zlá, bez ohľadu na to, čo hovoria, aké masky nosia a akú ideológiu údajne zastupujú.

Preto je len normálne, že Biely dom je naplnený hlbokou temnotou.

To vysvetľuje, prečo je naša pôda neustále nasiaknutá najhoršími jedmi, aké kedy svet videl, prečo je naša obloha postriekaná vysoko toxickými kovmi, prečo sú naše jedlá plnené ničivými chemikáliami, prečo sú naše supermarkety po strechy zásobované priemyselnými potravinami, ktoré spôsobujú 80% všetkých moderných chorôb, prečo sú našim deťom injekčne podávané desiatky ničivých vakcín, prečo je naša zdravotná starostlivosť zameraná na závislosť ľudí od ich chemických liekov, prečo televízia vysiela iba povrchné nezmysly a priame podvody atď.

Je to preto, že ľudia pri moci sú takmer všetci vylúčení, veľmi, veľmi, veľmi zlé bytosti, ktoré žijú výlučne pre seba.

Moc, chtíč, peniaze, pozícia, kontrola … Nezáleží im na ľuďoch, pravde, dobrote alebo láske. Možno si myslíte, že je to prehnané. Ale viem, o čom hovorím, verte mi … Stačí sa pozrieť na svet a uvidíte dôkazy.

Tvár korupcie
Prečo je to taký divoký boj pre každého, kto chce urobiť niečo dobré v tomto svete? Prečo je proti všetkým stranám?

Prečo všetky peniaze vždy plynú zlým, ktorí šíria lži, a prečo musia dobrí ľudia, ktorí hovoria pravdu, vždy bojovať, aby získali nejaké financovanie svojich úžasných projektov?

Prečo skutoční zločinci nie sú nikdy odsúdení?

Prečo sú väznice plnené iba malými chlapcami, prečo majú najvyšší zločinci najvyššie kreslá v každej krajine?
Len veľmi málo ľudí na vysokých pozíciách je hrdinami pravdy, práva a slobody. Len veľmi málo z nich dokáže odolať lákavej túžbe po peniazoch a moci. Len veľmi málo ľudí je ochotných trpieť a obetovať sa pre dobro ľudí. Len veľmi málo z nich je schopných vybudovať si svoj charakter, namiesto toho, aby sa celý deň kazili.

Pozor … ich tváre sú pekné a lesklé. Masky, ktoré nosia, sú všetky prepracované a brilantné. Všetky slová, ktoré hovoria, sú plynulé a uisťujúce.

Oooooh, vedia, ako hrať na mysle hlúpych ľudí. Vedia, ako manipulovať so srdcami ignorantov. Vedia, ako rozprúdiť dav?

Je to ich vlastná povaha krútiť sa, otáčať sa, klamať a klamať. Milujú to, robí im to potešenie. A v zákulisí sa smejú a vysmievajú masám, tak ľahko čarujú svojou mágiou.

A zatiaľ čo sa nám usmievajú do tváre, otrávia naše deti, zničia náš svet a ukradnú našu budúcnosť. Tvrdia, že všetko „pre naše dobro“ so zlou tvárou „súcitu“.

Prezrite si všetky značky v obchodoch všade: „Chceme vás udržiavať zdravých, preto musíte nosiť masku.“ Medzitým je ich obchod plný jedu, ktorý je prvou príčinou všetkých chorôb! Vysoko spracované priemyselné potraviny zabijú viac ľudí ako milión koronavírusov! Ale nikoho to nezaujíma …

Klamári a pokrytci všade …Levy burácajú
Môžete si klásť otázku, či existuje nejaká nádej pre náš svet, so súčasnou realitou týchto mimoriadne zlých démonov, ktoré majú takmer každé sedadlo vplyvu v krajine.

Áno, existuje nádej. Pretože neexistuje len zlo.

Existujú stovky miliónov ľudí, ktorí NETÚŽIA po moci a kontrole nad ostatnými. Na celom svete existuje armáda ľudí, ktorá sa stavajú proti tejto zločineckej mocenskej štruktúre.

Žiadajú právo, pravdu a slobodu.

Prebúdzajú sa z hlbokého spánku klamu, do ktorého sa dostali démonickými médiami. Vidia, ako je organizovaná pandémia. Ide v podstate o celosvetovú kriminálnu operáciu šialených psychopatov, ktorí vraždia milióny ľudí, aby získali väčšiu kontrolu nad ľudstvom prostredníctvom blokovania, maskovania mandátov a smrtiacich vakcín.

Ľudstvo začína vidieť, čo sa deje … A je tu volanie po spravodlivosti, volanie po pravde, volanie po slobode.

Som hlboko presvedčený, že prezident Trump v zákulisí stále bojuje proti svojej vojne. Verím, že sa čoskoro vráti ako prezident Spojených štátov. Nie je koniec, ale skutočný boj sa začal iba teraz. Počkajte a uvidíte …

Trumpa si nevybrali politici ani sudcovia, stať sa prezidentom. Opýtala sa ho ARMÁDA. Tí, ktorí boli na bojisku za bezpečnosť a slobodu svojej krajiny. Zdá sa, že armáda je poslednou oblasťou, kde niektorí zostali verní svojej krajine. Videli svojich bratov a sestry zomierať vo vojnách. Videli, ako ich skorumpovaní prezidenti zneužívali na vraždenie nevinných v iných krajinách.

Existuje skupina spravodlivých Božích detí, ktoré sú vysoko v armáde a ktoré pracujú v zákulisí na upratovaní domu.

Verím, že sme vstúpili do éry, doby, v ktorej sa skončí vláda zlých príšer. Verím, že všetka zlovoľnosť, ktorá je teraz odhalená v celosvetovom meradle, spôsobí globálnu transformáciu.

Verím, že ľudstvo sa prebúdza ako nikdy predtým. A verím, že za tým stojí večná sila lásky, pravdy a dobra.

Svet bol príliš dlho podrobený mocnostiam temnoty.

Teraz je čas to otriasť …


Všetci slúžia tomu istému kráľovi
Ja som kresťan a mám tisíc veľmi pádnych dôvodov sa domnievať, s mojou racionálnou mysľou, mojím emocionálnym srdcom a mojími duchovnými zmyslami, že Ježiš Kristus je ten, kto porazil zlo pred dvetisíc rokmi.

Odvtedy lámal sily temnoty čoraz viac.

Nie je náhoda, že Donald Trump sa sklonil na kolená, odovzdal svoje srdce a otvoril svoje ruky Ježišovi Kristovi, a nie iným.

Nie je náhodou, že dvaja právnici v Amerike, ktorí bojujú za odhalenie krádeže volieb, Sidney Powell a Lin Wood, sú obaja vášnivými priateľmi Ježiša Krista.

Nie je náhoda, že generál, ktorý horí svetlom v armáde a v celej Amerike, generál Flynn,je oddaným služobníkom najväčšieho veliteľa všetkých, Krista.

Nie je svedomím, že bohatý obchodník v Amerike, ktorý riskuje všetko, čo pre našu krajinu má, Mike Lindell, stále hovorí všetkým: „Ježiš ma zachránil pred temnotou!“

Všetci sú ľuďmi, ktorí poznajú Krista a ktorí Mu slúžia celým svojím srdcom. Nie, neslúžia náboženstvu. Slúžia Tomu, ktorý za nich dal svoj život, a sú jednoducho vďační za to, že boli sami vyslobodení z temnoty. Teraz slúžia svetlu s každou bunkou ich bytia.

Musíme ľudí zobudiť. Toto je skutočne boj medzi svetlom a tmou.

Na vysokých miestach sú všetci satanisti, ktorí obetujú deti, aby získali moc a bohatstvo.


Sledujte Pád Cabalu a
pozrite si dôkazy tohto >>Nechajte orly zabiť hady
Aj zavolal na statočných mužov a ženy Božie, ktorí sa sklonili na kolená k satanizmu a zvrátenosti, aby povstali a stali orlami a levmi, ktorí pohltia hadov v súdnom systéme, lekárskom svete a politickej sféry.

Volám po mužoch a ženách, aby sa sklonili na kolená pred Kráľom lásky, svetla a pravdy, ktorý zomrel za nás všetkých a ktorý hľadá tých, ktorí s ním budú bojovať proti mocnostiam temnoty, ktoré ničili ľudstvo tak dlho.

Ak ste taký človek, žiadam vás, aby ste sa rozhodli. Komu budeš slúžiť celý život? Sebe? Tme? Alebo Láske, ktorá zomrela za vás a za nás všetkých: Kristovi?

Potrebujeme všeobecnejších Flynnov, viac Donaldov Trumpov, viac Sidney Powell a Linnov Woodsov. Potrebujeme viac mužov ako Mike Lindell, ktorí si z celého srdca vyberajú SVETLO a ktorí v našej dobe povstali ako skutoční rytieri srdnatosti, aby povedali „NIE!“ proti zlobe.

Potrebujeme nové médiá, ktoré povedia „NIE!“ na miliardy dolárov, ktoré hovoria „NIE!“ obetovaniu detí, ktoré povedia „NIE!“ na mocenské pozície, ale ktorí použijú svoje zdroje na to, aby priniesli svetu žiarivú PRAVDU.

Vstupujeme do novej éry, v ktorej bude Kráľ lásky čoraz jasnejší v srdciach miliónov ľudí na celom svete.

Rozprávam sa s lekármi, právnikmi, novinármi z celého sveta a všetci obracajú svoje srdce späť k Bohu. Všetci vedia, čo sa deje.

Medzinárodne uznávaný lekár mi minulý týždeň povedal:
„Prvýkrát v živote som sa modlil k Bohu, pretože viem, IBA ON NÁS MÔŽE ZACHRÁNIŤ z tejto celosvetovej siete zla.“

Sme v masívnom prebudení, ľudia …Králi neutekajú, dobývajú!
No, to nie je koniec sveta. Nečakáme na hlúpe vytrhnutie, ktoré odtiaľ vytrhne dobrých ľudí a ešte viac odovzdá svet tme.
To je démonická lož vpichnutá do Cirkvi Rothschildovcami v 19. storočí.

Financovali Scofield Study Bible, ktorá bola zdarma zaslaná Moody Bible Institute a poskytnutá celej generácii nových farárov. Táto Scofieldova Biblia obsahovala stovky poznámok pod čiarou, ktoré hovorili bádateľom Biblie o tomto „vytržení“ a konci sveta.

Pred tým časom o takých nezmysloch nikto nehovoril. Misionári vtrhli na zem takmer dvetisíc rokov, zaháňali zlo a vytvorili novú dimenziu lásky a dobra, ktorá na celom svete nemala obdoby.

Títo misionári stavali prvé školy, nemocnice, ukončili verejné otroctvo, kanibalizmus a ľudské obete atď.

Nikto nehovoril o „vytržení“. Dali svoj život, aby zachránili ľudstvo pred temnotou a zlom!

Je to Rothschildova invázia do evanjelikálneho kresťanstva, ktorá ochromila Cirkev nepríčetnými doktrínami blížiacej sa skazy a ničenia a takzvaného „vytrhnutia“ ako jediného východiska.
Nie sme povolaní sedieť a čakať na útek. Sme kráľovský ľud Boží, ktorý má sen a plán pre tento svet. Sme jeho deti, vybrané preto, aby priniesli uzdravenie, celistvosť a obnovu vo svete.

My sme tí, ktorí sú korunovaní jeho mocou a pravdou, aby sme svietili svetlom, ktoré vyháňa všetku temnotu. Sme tí, ktorí sú stvorení, povolaní a pomazaní, aby transformovali Zem na jej pôvodný účel.

Doktríny o posledných časoch terorizujú kresťanstvo už viac ako jedno storočie a každého sužujú nekonečnými falošnými proroctvami (!!!), ktoré sa nikdy nestali, pretože je to všetko jedna veľká démonická pasca.

Zlí nielen otrávili našu pôdu, oblohu, jedlo, školy, zdravotníctvo, médiá … otrávili aj našu vieru.


Vyzývam všetkých veriacich, aby vstúpili do vášho božského osudu zmeny sveta, namiesto čakania na jeho únik. Nebuďte zbabelci, ale povstaňte ako hrdinovia a dosiahnite uzdravenie.


Len čo deti
Božie vstanú,
deti zla
padnú.To je základná pravda, ktorú musíme pochopiť. Akonáhle deti svetla vstanú a zaujmú miesto, aby vládli a dosiahli uzdravenie a pravdu, deti temnoty budú zvrhnuté po celom svete.
Musíme sa teda prebudiť, musíme vstať, musíme sa stať hrdinami dňa.

David Sorensen
StopWorldControl.com
Milióny umierajú!
Ak si túto prácu vážite, podporte nás. Milióny ľudí na celom svete zomierajú v zúfalstve, pod hlbokým podvodom a bez nádeje. Pomôžte nám preložiť webovú stránku a e-mailové adresy pre zvyšok sveta. Ďakujem ti veľmi pekne!
❤
Kliknite sem, aby ste nás podporili ›
David Sorensen je autorom portálu StopWorldControl.com a niekoľkých ďalších webov a kníh. Je ženatý s Renate a má štyri deti. Jeho zmyslom je pomôcť vrátiť svetu pôvodný účel a vybudovať lepšiu budúcnosť pre našich milovaných. 

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Viete, že červ je potravina? EÚ prvýkrát dala povolenie zaradenia hmyzu do zoznamu bezpečných potravín

Červ je potravina. Európska únia prvýkrát povolila, aby bol hmyz zaradený do zoznamu bezpečných potravín Žltý múčny červ je potravina. Členské ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Tu sú všetky DÔKAZY, na ktoré ste čakali!

Drvivý dôkaz, že pandémia je trestný čin V posledných dňoch som veľmi tvrdo pracoval na tom, aby som pre vás vytvoril ...
Aktualizované 21.5. 19:34
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Aktualizované 22.5. 02:43
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 22.5. 02:16
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom

Foto: Matúš Plecho Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom. Ten vyjadril ...
Spravodajstvo

Atentátnik Cintula je produktom liberálnej propagandy

Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy. Vážení priaznivci, po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Harabin navrhol rozpustiť Progresívne Slovensko

Harabin chce rozpustiť Progresívne Slovensko. Podľa jeho slov nesú politickú zodpovednosť za atentát na Fica Štefan Harabin je kandidátom koaličnej ...
Aktualizované 23.5. 23:15
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...