Viete, že červ je potravina? EÚ prvýkrát dala povolenie zaradenia hmyzu do zoznamu bezpečných potravín

5. mája 2021

Červ je potravina. Európska únia prvýkrát povolila, aby bol hmyz zaradený do zoznamu bezpečných potravín

Žltý múčny červ je potravina.

Členské štáty Európskej únie v utorok schválili návrh Európskej komisie (EK), ktorý umožňuje použitie žltých múčnych červov ako bezpečného druhu novej potraviny.

Návrh EK schválil Stály výbor pre rastliny, zvieratá, potraviny a krmivá, ktorý je zložený zo zástupcov všetkých členských krajín EÚ a ktorému predsedá zástupca eurokomisie. Komisia navrhla označiť žlté múčne červy (larvy chrobáka múčiara obyčajného – Tenebrio molitor) za potraviny po tom, ako ich Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) vyhlásil za bezpečné na ľudskú konzumáciu.

Komentár 

Všetko je ešte inak. EÚ vytvorila pandémiu s cieľom čipovania a zmeny DNK. Podsúva nám nový spôsob stravovania červami, ako bezpečnej potravy a pripravuje nás na stravu budúcnosti…

Všimnite si, EÚ vydáva nariadenia, akési zákony zakazuje chov, hydiny, dobytka, pestovanie zeleniny, viď. príspevok na konci. Budeme jesť v budúcnosti červy?

2
Foto: Jon GlittenbergCC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Podľa tlačovej správy EK ide o vôbec prvé povolenie na zaradenie hmyzu do zoznamu potravín na trhu EÚ. Nová potravina sa môže použiť v podobe celých kusov sušeného hmyzu ako občerstvenie alebo ako prísada do mnohých potravinárskych výrobkov, napríklad prášok do bielkovinových výrobkov, sušienok alebo cestovín.

Nová stratégia EK “Z farmy na vidličku” identifikuje hmyz ako alternatívny zdroj bielkovín, ktorý môže podporiť prechod EÚ na udržateľnejší potravinový systém. V budúcnosti by mohol predstavovať potenciálne lacný a udržateľný zdroj potravy. Podľa EK milióny ľudí už konzumujú hmyz každý deň a Organizácia OSN pre výživu a poľnohospodárstvo (FAO) navyše označila hmyz za zdroj zdravých a výživných potravín s vysokým obsahom tukov, bielkovín, vitamínov, vláknin a minerálov. EFSA v súčasnosti eviduje 11 ďalších žiadostí o označenie rôznych druhov hmyzu za bezpečné potraviny.

poznámka na základné preštudovanie toho príspevku budete potrebovať cca 30 min, neotvárajte zatiaľ vložené linky. Spracujete základnú pointu, až následne postupne otvárajte priložené linky – aby ste sa nestratili v hĺbke informácii ide o množstvo súvislostí. 

Dokončenie… je to súčasť Agendy NWO! Súčasťou agendy prestavby sveta je nie iba likvidácia poľnohospodárstva a zníženie nákladov na výrobu potravín, ale odstránenie klasických potravín.
IDE o GENOCÍDU súčasť agendy očko-čipovania, GMO potravíny, prestavba človeka na transhumanistickú bytosť – Bio robota, mRNA čipy prezentované ako vakcíny.

Do budúcnosti má Satanská nacistická EÚ naplánované, že ľudia budú jesť iba červy – pretože ľudia si nič iné nezaslúžia, znečisťujú životné prostredie a vytvárajú emisie.

Ľudia nepotrebujú dlho žiť a stačí im jesť iba červy, Neveríte? Nečudujem sa, ak ste sa nedostali ku Satanským agendám a plánom NWO! Viac na túto tému TU. EÚ postupne vytvára zákony pre zákaz chovu hydiny, pestovania zeleniny – prechod na syntetickú stravu – človek vraj až moc znečisťuje životné prostredie
Európska únia chce, aby sme do piatich rokov jedli hmyz trikrát týždenne.

Komentár 

Aby som vytvoril celkový obraz – lebo mnohí nemajú informácie a preto si nevedia poskladať túto skladačku.

Štáty, psychopati vo vládach – okultisti satanisti praktizujúci mágiu, magori ktorí robia na ľuďoch biologické genetické pokusy a nie iba pokusy. EÚ je pokračovaním nie iba 4 ríše, ale aj pokračovateľom Mengeleho pokusov na ľuďoch. EÚ nacisti pokračujú v genocíde, likvidácii iných rás, zavádzajú čistú rasu, likvidáciu vykonávajú pomocou očkovania, čipovania, geneticky modifikovanými potravinami a podobne.
Viac téma Eugenika. Nie je obsahom tohto článku. Kto pripravil tento zvrátený Eugenický plán ?

Pri zrode EÚ stáli nacisti ale pssst, nerušme integráciu. Európsku úniu založili prominentní nacisti a kartely, ktoré vybudovali Tretiu ríšu

Naozaj veríte tomu, že 2. svetovú vojnu a smrť 60 miliónov ľudí (z toho 30 miliónov Slovanov) spôsobil akýsi psychopat Hitler? Tak to si radšej sadnite, než budete čítať ďalej. Na stavbu Osvienčimu nemecká Deutsch bank a švajčiarska Banka pre medzinárodné platby poskytli úver 1 miliardu ríšskych mariek. 7 kilometrov od hlavného vyhladzovacieho tábora ,, Osvienčim 2 – Brezinka „vznikol priemyselný areál o rozlohe 24 km2, na ktorom sa nachádzala vtedy najväčšou chemička sveta, ktorá patrila pod kartel IG Farben. V tomto areáli umierali desaťtisíce moderných otrokov z celej Európy každý mesiac. V súčasnosti sa občas len niektorí historici a učebnice skromne zmieni, že kúsok od Osvienčimu mala pobočku ,, firma „IG Farben, akoby sa jednalo o prímestský pivovar. Táto ,, firma „pritom už k roku 1938 zahŕňala 880 medzinárodných korporácií (500 nemecko-francúzskych a 380 anglo-amerických) ovládajúcich trhy s petrochémii a farmaceutického priemyslu, plus desiatky bánk, ktoré mali v chemicko-farmaceutickom kartelu a nacistické mašinériu investície. V USA vznikla oficiálne pobočka kartelu s názvom American IG a všetky fúzie spoločností prebiehali v dolároch (nie markách!) Daniel Novák

Kniha: My Life (Fidel Castro) | Martinus

Fidel prirovnal agresivitu NATO k nacistom

Kubánsky exprezident Fidel Castro podrobil tvrdej kritike správanie NATO a západných krajín vo svetle krízy na Ukrajine. Podľa jeho slov sa vyjadrenia aliancie a niektorých jej členov dajú prirovnať k postupom niekdajšieho nacistického Nemecka.

Nacizmus necharakterizovalo vlastenectvo, ale neznášanlivosť a nenávisť k národom. Niečo, čo je typické práve pre stúpencov globalizácie a vznikajúceho superštátu Európskej únie.

Prišiel čas pre boj, zajtra bude neskoro. Hitler obdivoval moslimov. Znalec islamu má pre vás prenáramne nepekné informácie o Nemcoch a Európskej únii.

Komentár tejto časti:

CELÁ SITUÁCIA JE OMNOHO HORŠIA – IDE O PRÍPRAVU TVRDEJ DIKTATÚRY BEZ PRÁV – TZV. POLICAJNÝ ŠTÁT – To čo sa deje, to čo vidíme, je príprava drobných vykonávacích zákonov. Príprava, zrada. zánik národných štátov na čele zo šialencami a zánik EÚ, ale vznik EF – Európskej federácie, kde sa neráta z identitou národných štátov. Krajiny ako Slovensko Česko, Morava a iné majú zaniknúť a majú sa stať súčasťou ideovo super štátu nacistickej agendy NWO – otroctva.

ABY BOLO JASNE o čo ide: zrušením národných štátov prestanú existovať súčasné národy, vpustia sa do našich krajín emigranti – je naplánované miešanie krvi, vytváranie menejcenných inteligentných rás – rozumejme menej inteligentných otrokov, ktorí budú jesť, budú mať právo jesť iba kobylky a červíky – ako je uvedené na začiatku príspevku.

Komentár:

ZÁNIK NÁRODNÝCH ŠTÁTOV – viete prečo Slovensko dostáva tak štedré dotácie?  EÚ vie, že to čo dá, si väzme späť ovládnutím zadlženej ekonomiky. Ak sa zadlžíme, bude si nárokovať dlh späť a podmaniť si našu krajinu z dôvodu neschopnosti splácať záväzky a k tomu dopomáhajú idioti, ktorých niektorí volia – pretože idioti sú na tento zámer veľmi dôležití.

Vrcholní nacisti plánovali vytvorenie federálnej európskej diktatúry. Je EÚ ideovým dieťaťom nacizmu?

Schulz chce z Únie federáciu. Líder nemeckej SPD dnes na sneme strany vyjadril pomerne radikálny plán. Poznámka: prečítajte si kto založil EÚ a kto je Schulz? Schulz chce z Únie federáciu. Komu sa nepáči, môže odísť.

Spisovateľ o budúcnosti sveta: Poznám skutočný cieľ EÚ a USA, spoja sa a vytvoria superštát!

David Icke je azda najznámejším svetovým konšpirátorom, ktorý za všetkým vidí Iluminátov či snahu o nastolenie Nového svetového poriadku. Už pred časom predpovedal, že Európska únia sa skôr či neskôr spojí s USA a ostatnými kontinentmi, aby vytvorili jedného silného svetového lídra. V nedávno zverejnenom videu prezradil o svojich predpovediach viac. 

Prorok, ktorý predpovedal veľké zemetrasenie, opäť prehovoril: Hrozí ďalšia katastrofa

„Posledných dvadsať rokov hovorím o tom, čím v skutočnosti EÚ je a o čo sa snaží. A krok za krokom to odkrýva. Naša spoločnosť sa čoraz viac stáva globálnou a centralizovanou. Svetová banka kontroluje všetky naše financie a objavuje sa snaha o vytvorenie jednej globálnej vlády. Stojí za tým NATO, ktoré sa neustále rozširuje a operuje mimo svojich vymedzených oblastí,“ vyhlásil spisovateľ a niekdajší profesionálny futbalista. A tam jeho proroctvo zďaleka nekončí. Icke tvrdí, že svetová mena dostane bezhotovostnú podobu, že už viac nebudeme potrebovať „cash“. Z Európskej únie sa zas údajne stáva globálna štruktúra. „Vytvorenie superštátu z EÚ je prvým krokom k dosiahnutiu cieľa. Nasledovať bude americká únia a potom aj africká únia,“ uviedol Icke. Opiera sa slová Baracka Obamu, ktorý vyzval britskú verejnosť, aby júnovom v referende o vystúpení z EÚ hlasovala proti. Rovnaký názor má aj britský premiér David Cameron. Práve týmto dvom politikom ide podľa spisovateľa najviac o to, aby sa európsky štát nerozpadol. Icke sa preslávil viacerými kontroverznými výrokmi. Okrem iného povedal, že svet ovláda zlovestná skupina reptiliánov, ktorí na seba zobrali podobu prominentných ľudí. Konšpiroval aj o jedenástom septembri či o korupcii v bankovom systéme. topky.sk

Angela Merkelová sľubuje, že z Európskej únie urobí súčasť Nemecka

Toto si na nás pripravili európske elity. Chystajú naozaj nepekné veci. Prejde im to?

Členské štáty sa vzdajú:

1) vlastnej armády, vlastných tajných služieb, vlastného zákonodarstva, vlastného daňového systému, vlastné meny

2) kontroly nad štátnou hranicou vrátane systému a procedúry prijímaní a relokácie migrantov

3) vytvorenie spoločného vízového systému, spoločnú zahraničnú politiku transformácia NATO

Angela Merkel gets her AstraZeneca COVID vaccine shot | Germany| News and  in-depth reporting from Berlin and beyond | DW | 16.04.2021

Merkelová žiada európske krajiny, aby odovzdali svoju suverenitu EÚ! Angela Merkelová predniesla reč o potrebe poskytnúť Európskej únii v budúcnosti viac právomocí, uviedol nemecký denník Die Welt. Je zrejmé, že sa kritikom EÚ zježia vlasy. „Národné štáty dnes musia byť pripravené vzdať sa svojej suverenity,“ uviedla Merkelová. Patriotom je podľa nej ten, kto do nemeckého záujmu počíta „aj ostatných“.

PRÍSPEVOK II

pokračovanie, príkazy, nariadenia EÚ , príprava na zrušenie národných štátov likvidácia sebestačnosti, samostatnosti, ekonomickej, daňovej súdnej, policajnej, vojenskej výkonnej moci – potrebných mechanizmov pre riadenie štátu – Zánik súkromného vlastníctva, práva na deti, majetok, pôdu


SLOVÁCI ZOBUĎTE SA TO ČO SI MYSLÍTE, ŽE JE VAŠE, UŽ NIE JE! UŽ VÁM NIČ NEPATRÍ, IBA O TOM NEVIETE ! VIETE ČO CHRÁNITE, AK POČÚVATE VLÁDU A VERÍTE JEJ !? Zákony, zákazy EÚ, všetko je vopred dlhodobo plánované. Dôvody sú vopred naplánované choroby, vírusy, pandémie! Z dôvodov šírenia pandémie obvinia aj včely.

Agenda pandémie má trvať do 2030 SPARS 2021 -2030.

O čo sa opiera plán SPARS odpoveď je, má prísť ako dôsledok dôsledok očkovania. Farma firmy budú očkovať a vyvíjať akési očkovacie látky, ktoré budú degradovať imunitný systém a ničiť ho.
Okrem iného sa v agende uvádza: červíky ako strava, nakoľko hydina zvieratá budú roznášačmi vírusov ide o vytvorenie dojmu pandémie naplánovanej do 2030.

Na Slovensku už rozumejú, že informácie podsúvané západnými mainstreamovými médiami sú vo väčšine účelovo vymyslené a svetu predkladané ako pravdivé, s cieľom klamstvom manipulovať verejnú mienku. Zabráňme nepravdivým a vyfaulovaným informáciám. Svet a ľudia sa musia dozvedať pravdu, aké genocídne dôsledky a vojny klamstvá priniesli. Začnime žiť v pravde a trvalom MIERI pre všetkých.

Sokrates: „To, čo chceme povedať, by malo prejsť tromi bránami: bránou pravdy, bránou dobroty, bránou úžitku. Ak to, čo chceš povedať, nie je pravdivé, dobré ani užitočné, potom je lepšie nechať si to iba pre seba.“

Slováci a nie iba Slováci, ste pripravení povstať? už dnes vám nič nezostáva už nič nemáte!? že počkáte, dovtedy bude pozde, musíte povstať článok 32!

GENETICKY MODIFIKOVANÉ PLODINY, OBILE

GMO – geneticky modifikované plodiny, osivá, vytvorili korporácie vraj s cieľom vyššej odolnosti. Pravda je taká, že ide o plodiny, ktoré sú upravované tak aby osivo sadenice zemiaky sa nedali rozmnožovať poslednou úrodou, vždy si bude musieť poľnohospodár objednať zakúpiť na danú sezónu nové. Ide o biznis konkrétnych korporácii – jediná svetová firma, od ktorej sa bude nakupovať – ide o vytvorenie jediného centra. Ide o nebezpečné plodiny pre zdravie človeka, ktoré nie je pre tieto genocídne korporácie dôležité. Takto geneticky modifikované potraviny budú znižovať napríklad plodnosť žien sterilitu mužov a podobne.
Čo sa stalo s pšenicou, že po nej všetci priberáme ?! Tieto fakty je nutné pripomínať…

Babišov Agrofert vyrába geneticky modifikované potraviny – jedy! Babiš je financovaný z MONSANTO, od najväčšieho výrobcu geneticky modifikovaných potravín. Preto sa stal takým boháčom!

Slovensko a GMO

Štáty EÚ nebudú môcť zakazovať geneticky modifikované potraviny schválené Bruselom


Nielen kukurica! Väčšina tampónov a vložiek je zamorená nebezpečným glyfosátu od Monsanta Viete, aké látky obsahujú vaše hygienické potreby, ako sú vložky alebo tampóny? Ako zareagujete, ak zistíte, že sa nejedná o prírodné vlákna, ale o neprírodné bavlnené výrobky, ktoré ešte obsahujú rakovinotvorný herbicíd glyfozát? Vedeli ste, že 85% bavlny, ktorá sa pestuje na celom svete, je geneticky modifikovaná (GM)?

Európska komisia nakoniec schválila glyfozát oháňajúc sa zbytočnými rečami a chválami na iniciatívy občanov, ktoré boli proti nemu

Európska komisia nakoniec schválila glyfozát oháňajúc sa zbytočnými rečami a chválami na iniciatívy občanov, ktoré boli proti nemu

Video: Havaj sa stala experimentálnym laboratóriom firmy Monsanto. Tá si prenajíma vo veľkom najúrodnejšie pôdu, kde testuje chemikálie a GMO. Monsanto, Dow, Dupont / Pioneer,  Syngenta  a BASF vlastnia alebo si prenajímajú poľnohospodársku pôdu na Havaji. Sú tu najlepšie klimatické podmienky pre zber, ktorá je niekoľkokrát za rok. Pôdu používajú pre testovanie chemických látok a geneticky modifikované potraviny.

Monsanto, vedecký podvod a rakovina

Za peniaze sa zrejme nedá kúpiť najčistejšia láska, ale dá sa za ne kúpiť tá najlepšia rakovina, na ktorú človek zomrie. Viac v linku nad obr.

Komentár Williama Engdahla: Rakovina všade naokolo. Dôvodom je svetoznáme Monsanto

VIDEO: Svet podľa spoločnosti Monsanto (Monsanto mit Gift und Genen)
Znepokojivý dokument o praktikách nadnárodnej spoločnosti Monsanto a jej aktuálnych krokoch na poli biotechnológie a kontroly potravín.
Už od jej založenia v roku 1901 sa rozvoj a bohatstvo spoločnosti Monsanto spájajú s výrobou a predajom mnohých chemických produktov, ktoré boli neskôr zakázané. V každom z týchto prípadov sa neskôr ukázalo, že spoločnosť klamala, zatajovala dôležité skutočnosti, alebo si jednoducho zaplatila štúdie, ktoré mali dokázať neškodnosť a zdravotnú nezávadnosť jej produktov. Na základe viacerých súdnych rozhodnutí musela spoločnosť platiť nemalé sumy, nijako to však nezastavilo jej víťazné ťaženie celým svetom. Dnes je spoločnosť Monsanto svetovým lídrom v produkcii geneticky modifikovaných potravín a s nimi spojeného herbicídu Roundup…

CHOV ošípaných: Americký režisér odhalil jedno z najväčších tajomstiev v USA

Režisér Mark DeVries si vzal do ruky špionážny dron a pozrel sa nad zakázané územia: obrovské priemyselné chovy ošípaných.

„Jedným z najväčších tajomstiev v Amerike je to, že farmy už v podstate neexistujú. Zvieratá, ktoré jeme, sú chované v obrích, utajených továrňach,“  hovorí na začiatku svojho nového videa Mark DeVries, aktivista a režisér skvelého filmu“ Speciesism: The Movie „z roku 2012. Video nezabúda ani na etickú stránku veci.

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Geopolitické megatrasenie pripravené na vyfúknutie

Autor:  Benjamin Fulford Zatiaľ čo západný svet blúdi dystopiou falošného prezidentského úradu Joe Bidena a vyrobenej pandémie, chystá sa niečo obrovské. Tisíc ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Prečo je väčšina politikov tak šialene skorumpovaná?

Obklopený vlkmi, zmijami a škorpiónmi Mladý muž, ktorý pracoval v Bielom dome po dobu dvoch rokov vystúpil so znepokojujúcimi odhaleniami. Bol ...
Spravodajstvo

Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom

Foto: Matúš Plecho Tibor Eliot Rostas sa v Pekingu rozpráva s hovorcom ministerstva zahraničných vecí Číny, Wang Wenbinom. Ten vyjadril ...
Spravodajstvo

Harabin navrhol rozpustiť Progresívne Slovensko

Harabin chce rozpustiť Progresívne Slovensko. Podľa jeho slov nesú politickú zodpovednosť za atentát na Fica Štefan Harabin je kandidátom koaličnej ...
Aktualizované 22.5. 02:43
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Aktualizované 21.5. 19:34
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Atentátnik Cintula je produktom liberálnej propagandy

Nezamieňajme si príčinu s následkom. Cintula je len produktom liberálnej propagandy. Vážení priaznivci, po atentáte na premiéra nám tu mainstreamové ...
Aktualizované 23.5. 23:15
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Aktualizované 22.5. 02:16
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...