Pravda víťazí – senát USA potvrdil Covid podvod

12. júna 2021

V skratke:

YouTube, Twitter, FB, Google + Fauci, WHO, CDC to majú zrátané definitívne, pretože U.S. Senát sa rozhodol na základe získaných informácií ísť po nich vo veľkom štýle, vyvodiť zodpovednosť a hlavne zabezpečiť, aby sa TOTO NIKDY NEOPAKOVALO. To zn., že sa preukáže, že za C-19 je Čína, že BigTech-BigMedia-BigPharma s nimi kolaborovali. Asi Čína dostane pekný výprask na poli medzinárodného práva, lebo niekto zodpovedný musí byť – a ukazuje to na Čínu. Toto super, lebo PLANDEMIA sa rúca…ale na prebudenie kritického % hádam už toto bude stačiť, že ľudia pochopia tie sračky, kto riadi a ako riadi tento svet. Tiež povedali, že CDC a WHO zlyhali v 2.fáze riadenia pandémie, kedy ľuďom nedávali profylaktickú liečbu. Ten Senátor 5x spomenul IVERMECTIN. Čiže sa pripravme na billboardy s Ivermectinom….
ja som iba zvedavý, kto vyvodí zodpovednosť u nás v SR alebo CR tým hajzlom, čo zadržiavali Ivermectin na skladoch, tým hajzlom doktorom, čo nikoho neliečili v iniciálnej fáze choroby a hlavne SUKL, MZVSR politikom, poslancom a ostatným  špinám.

Video TU zatiaľ len v angličtine zdroj FB

Majk Spirit šokoval v mediách: “Svet sa rúti do TOTALITY! Ak máš svoj názor si nebezpečný človek, ktorý navádza ľudí…

Raper Majk Spirit šokoval verejnosť a poukázal svoj názor na aktuálnu situáciu ohľadom Covidu, Covid pasom a odlišnému názoru na situáciu. Spirit vo vyjadreniach šokuje a nerozumie prečo by sme sa mali zaočkovať všetci. Spirit tak jasne poukázal, že nesúhlasí s mainstremom, ktorý často podsúva jednostranné informácie.

Jaromír Jágr dal jasný odkaz Babišovi…vakcínu si nedá aplikovať

Covidová agenda je taká diabolská, že je až neuveriteľná

Rok 2020 bol rokom prudkej zmeny. Vyvolaný strach bol obrovský a realita ľudstva sa v zlomku sekundy zmenila.

Ulice boli prázdne, obchody nasilu zatvorené, ľudia dostali náhubky a boli odlúčení jeden od druhého. Umierajúci boli ponechaní bez útechy svojich blízkych a nebolo už žiadne „schádzanie sa“, spev, tancovanie a smiech na verejnosti.

Dotýkanie sa, bozkávanie a objímanie sa stali tabu. Obyvateľstvo sveta bolo zahalené do rúšok, spútané okovami a v niektorých prípadoch aj väznené. Vydesené k podvoleniu sa; uväznené strašidlom – údajným hromadným zabijakom.

Ukazuje sa však, že tento „supersmrtiaci úkladný vrah“ má vyše 99%-nú mieru prežitia. Tu sa na chvíľu zastavme, nech nám tá absurdnosť dôjde…

„Nič nie je desivejšie ako nevedomosť v akcii“ – Goethe

Deň 8. apríl 2021. Začiatkom tohto týždňa predstavitelia štátneho zdravotníctva pre The Detroit New spovedali, že 246 obyvateľom štátu Michigan, považovaným za plne zaočkovaných proti ochoreniou COVID-19, neskôr diagnostikovali koronavírus a traja zomreli.

Toto je len jedna z mnohých správ po očkovaní.

Vyzerá to, že zázračná rýchlená vakcína má nedostatočný výkon – a že dokonca zabíja ľudí. A napriek tomu sa masy stavajú do radu na experimentálnu vakcínu, vydávajú sa očkovacie pasy a kým tu my rozprávame, prispievajú k ďalšiemu deleniu medzi ľuďmi.

A zatiaľ Deep state propagandistický stroj jezuitu Fauciho (poznámka: aj slovenský Krčméry je jezuita) vyhlasuje, že zaočkovaní musia ďalej nosiť rúška a že kvôli mutácii vírusu budú možno na rade následné očkovania.

Je toto začiatok totalitného nástupu Agendy 21Veľkého resetu všetkého… kde nebudete nič vlastniť a budete šťastní?

Konečné riešenie

Predpokladajme hypotézu, že pandémia korony a jej následné vakcíny boli vytvorené elitou ako nástroj depopulácie.

Démonkracia, ako ich nazývam, vymýšľa príbeh, potláča akékoľvek námietky a využíva svoje lokajské hlavy štátov a spoluvinníckych médií na roztáčanie obrovského strachu, založeného na podvode, mätúceho masy k podriadeniu sa ich agende… diabolskému plánu, fungujúcemu posledných dvesto rokov.

A hoci je súčasťou Agendy 21 zníženie počtu obyvateľov, je tu ešte ďalšia, desivejšia možnosť.

Agenda, ktorá je taká diabolská, že je až neuveriteľná.

Zabitie dvoch múch jednou ranou

Plandémia je pokračujúci diabolský rituál, načasovaný tak, aby sa presne zhodoval s Posunom vekov – časom vzostupu – Nanebovstúpením a evolúciou životných vĺn.

Táto starostlivo vytvorená udalosť slúži dvom temných agendám, jednej spirituálnej a jednej fyzickej.

„Cítim v kostiach, že sa blíži niečo zlé.“

Podľa duchovnej vedy sa na konci každých dvadsaťšesťtisíc rokov človek vyvíja k vyššej frekvencii existencie. Nazýva sa to „evolúcia životných vĺn“.

Ubieha však Vek za Vekom a my sa ako druh nevyvíjame – v skutočnosti upadáme, stále uviaznutí v matrixe zmyselnosti a nestriedmosti.

Živí len napoly

Dôvod, prečo sme spomalení v našom evolučnom vývoji, je ten, že nám bola pred celými vekmi ukradnutá naša spiritualita, takže žijeme len napoly…

V dôsledku toho boli oslabené naša pineálna žľaza – epifýza (šišinka) a temená čakra. Toto zablokovanie duchovného spojenia so Zdrojom nás spravilo bezbrannými voči neviditeľným temným entitám, ktoré si uzurpovali našu energetickú realitu a v zastúpení vládnu tejto rovine.

A mne sa zdá, že akékoľvek zvyšky duchovnej reality a psychických schopností, ktoré nám zostali, sú pod totálnym útokom – zavŕšením hry je zabiť v ľudstve ľudskosť, pretrhnutím nášho elektromagnetického spojenia s tvorcom Zdroja a s nekonečným vedomím.

Proroci, médiá a šamani všetkých kultúr sa nás snažili varovať pred bezduchými „ľuďmi“, ktorí nám vládnu a pred ich diabolskou agendou pre ľudstvo. Spomeňme aspoň Gurdžijeva, Mourieffeho, Goetheho, Rudolfa Steinera a Georgea Trevelyana.

Jasnozrivosť

Rudolf Steiner bol filozof a mystik 19. a 20. storočia, nazývaný niektorými „najlepšie stráženým duchovným tajomstvom 20. storočia“.

Vo svojej sérii prednášok „Pád duchov temnoty“, ktoré predniesol v roku 1917 v Dornachu, varoval pred tým, že v budúcnosti bude povinne zavedená antispirituálna vakcína, ktorú budú podávať ľudským bytostiam.

Látka, ktorá bude konkrétne kódovaná na pretrhnutie nášho energetického spojenia s Tvorcom Zdroja a vytvorenie odlúčenia našich fyzických a duchovných tiel.

Priškrtené miesto medzi fyzickou a duchovnou realitou bude stále niesť energetický odtlačok pôvodných kódov našich duší, čo diabolským entitám umožní vniknúť do nášho priestoru a zmocniť sa myslí a zmyslových chutí miliárd ľudí.

Zem sa stane superpeklom.

Tých z nás, ktorí si uvedomujú, že nás ako druh vlastní a vykorisťuje veľmi negatívna sila, nijako neprekvapí, že sa naši majitelia pokúšajú blokovať čas nášho vzostupu, ničiť našu duchovnú realitu a brániť nám v úniku z „ľudskej farmy“.

A potom nás geneticky modifikovať novou sústavou inštrukcií.

Mediátorová RNA (mRNA)

Vakcíny proti korone sú prvé svojho druhu, ktoré budú verejnosti podávané hromadne.

Sú experimentálne a obsahujú molekuly rekombinantnej RNA. Mediátorová RNA (mRNA) je súbor pokynov prikazujúcich bunkám tela vytvárať bielkoviny, ktoré môžu ochoreniu zabraňovať… alebo ho vyvolávať.

Kto môže povedať, že sa „kreatúry“, ktoré tomuto výtvoru velia, nebudú angažovať v biznise utajeného triedenia obyvateľstva programovaním mRNA tak, aby bujnela v našich telách?

Alebo že nezablokujú čas vzostupu a nezbavia človeka ľudskosti prerušením elektromagnetického spojenia medzi telom a dušou?

Nový vek, Nový poriadok, Nový matrix

Zem prechádza svojím vlastným procesom vzostupu. Búria sa sily živlov. Krajiny sa budú dvíhať a klesať, z púští sa stanú lúky a z lúk púšte. Budú požiare a záplavy a všetko sa zmení. Vynorí sa celkom nový svet.

Je možné, že na dekódovanie tejto novej reality bude potrebné aktualizovať náš ľudský biologický softvér… geneticky ho modifikovať, aby sme mohli reagovať na hru.

Môžu na nás zamerať všetky druhy frekvencií zo svojich nesmiernych mikrovlnných šíkov, no ak tie signály neprijmeme, sú porazení. Čo ak by bolo potrebné implantovať do našich tiel nejaký prijímač….

Je niečo lepšie, než hromadné očkovanie? Iba sa zamýšľam!

Nepekná realita

Mnohí terapeuti a liečitelia energiou hlásia u tých, ktorí boli zaočkovaní vakcínami mRNA, zmeny ľudského energetického poľa.

Všimli si pokles frekvencie a objavenie sa hustej, ťažkej energetiky. Niektorí prírodní liečitelia uviedli, že svetelné telá zaočkovaných jednotlivcov už nie sú spojené s fyzickým.

Zaujímavý článok na túto tému (v češtine) nájdete TU.

Nemať spojenie s duchovnou realitou znamená, že títo ľudia budú pomaly degradovať na predátorské zvery, otrokov primitívnych inštinktov, inými slovami, na zombie.

Sú filmy o zombie jasnozrivým programovaním?

To čoskoro sami zistíme.

Plavba riekou lží

Ak sa máme bezpečne plaviť riekou okolo plynúcich lží, budeme potrebovať používať svoje schopnosti súdnosti a intuície – posilniť naše spojenie s duchovnou realitou, vyslovovať naše myšlienky vetru, kričať do dažďa a žiadať o smer a vedenie, aby sme sa vyhli nebezpečným skalám v perejach.

 „Majte na pamäti veľkú pravdu, že akokoľvek nesmierna je temnota, akokoľvek nesmierna je noc, plameň jednej malej sviečky dokáže tú veľkú tmu potlačiť. Je vo svojej nepatrnosti nepremožiteľný, lebo je svetlom.“ Brat Filip

Prajem vám veľa lásky.

Nateraz sa s vami lúčim. Zostaňte bdelí, hovorte svoju pravdu a uchovajte si lásku k svojmu životu.

Autorka: Elva Thompson, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

A ešte trochu zábavy nezvyčajne vtipne s Eduardom Chmelárom vs. poštár Jano Gordulič:

Výzva na odbornú diskusiu o zahraničnej politike, pri ktorej sa ukáže, kto sa v téme vyzná a kto ju len glosuje ako nekompetentný šašo. Garantujeme nesmiernu zábavu a takú sledovanosť, po ktorej už Poštár Janko nebude musieť robiť reklamu na minerálky.

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Nenechajte si ujsť ďalšie videá Eduarda Chmelára – Pozrite si to najzaujímavejšie z môjho youtube kanálu:

Eduard Chmelár: Najagresívnejším štátom na Zemi je USA https://www.youtube.com/watch?v=qOuI4… Eduard Chmelár: Bezradnosť ako agónia štátu https://www.youtube.com/watch?v=toeMW… Eduard Chmelár: Nebezpečné smerovanie Matovičovho režimu https://www.youtube.com/watch?v=Sajlf… Eduard Chmelár: Pani prezidentka, zastavte to! https://www.youtube.com/watch?v=irLKv… Eduard Chmelár: USA by už nemali poučovať svet o demokratických voľbách https://www.youtube.com/watch?v=kcovm… Eduard Chmelár: Kto je tu (ne)zodpovedný https://www.youtube.com/watch?v=gzn5o… Eduard Chmelár: Russiagate je najväčšia lož od čias vojny v Iraku. https://www.youtube.com/watch?v=REk6I​… Eduard Chmelár: Nechcú vás chrániť, chcú vás kontrolovať https://www.youtube.com/watch?v=7a4FY​… Eduard Chmelár: Spoločnosť predstierania https://www.youtube.com/watch?v=O8mda​… Eduard Chmelár: Nerozoštvávajte Európu proti Rusku a Číne! https://www.youtube.com/watch?v=CX0sf​… Eduard Chmelár: Pandémia je predohrou klimatickej krízy https://www.youtube.com/watch?v=5XQ0v​… Eduard Chmelár: Zmysel referenda a prehlbovania demokracie https://www.youtube.com/watch?v=ZbU2-​… Eduard Chmelár: Od tejto vlády toho veľa nečakajte https://www.youtube.com/watch?v=woUQt​… Eduard Chmelár: Teraz ide o to, aby obeťou opatrení neboli starí, chorí a chudobní https://www.youtube.com/watch?v=puLIS​… Eduard Chmelár: Neznesiteľný šovinizmus európskych elít https://www.youtube.com/watch?v=5wS8s​… Eduard Chmelár: Svet potrebuje viac spolupráce a menej paranoje https://www.youtube.com/watch?v=iuitj​… Eduard Chmelár: Chceme byť po zuby ozbrojení, ale chorí a sprostí? https://www.youtube.com/watch?v=NckbO​… E. Chmelár o chystanej vojenskej prítomnosti USA na Slovensku https://www.youtube.com/watch?v=fr3W1​… Eduard Chmelár: Dve percentá HDP na zbrojenie je príliš veľa https://www.youtube.com/watch?v=o7KsG​… Eduard Chmelár: Naše záujmy a naše miesto v Európe https://www.youtube.com/watch?v=A1Kfj​… Eduard Chmelár: Rovnica o školstve, ktorú by sme sa mali naučiť https://www.youtube.com/watch?v=zw3NW​… Eduard Chmelár: Tieňová správa o stave Slovenskej republiky https://www.youtube.com/watch?v=M0i19​… Eduard Chmelár: Neklamať, nekradnúť a nezradiť svoj ľud https://www.youtube.com/watch?v=zUuCH​… Eduard Chmelár o zahraničnej politike https://www.youtube.com/watch?v=strni​… Eduard Chmelár: To najlepšie z doterajších prezidentov https://www.youtube.com/watch?v=OCZLj​… Nájdete ma na sociálnych sieťach https://www.instagram.com/eduardchmel…https://www.facebook.com/ChmelarEduard/​

Ak by ste mali záujem o moju novú knižku REKONŠTRUKCIA SLOVENSKÝCH DEJÍN, môžete si ju objednať tu: https://www.martinus.sk/?uItem=863287https://www.pantarhei.sk/knihy/odborn…https://www.gorila.sk/detail/863287/R…

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

Máš odvahu pozrieť pravde do očí? Hovoria nám dejiny pravdu?

Teória lži a manipulácia: 1) Pravdu pozná úzka skupina ľudí.2) Táto skupina sama vytvorí „Variantu pravdy.“3) Ak hrozí odhalenie pravdy, ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Čo šokujúce obsahujú maily Dr. Fauciho

Dr. Anthony Fauci je riaditeľom Amerického národného inštitútu alergií a infekčných chorôb (NIAID) a hlavný poradca prezidenta USA vo veci ...
Aktualizované 9.6. 00:15
Spravodajstvo

„Scholz je sraľo!,“ reaguje Harabin na falošné obvinenia nemeckého vodcu v súvislosti s teroristickým útokom na priehradu Kachovka

Bývalý minister spravodlivosti SR a niekdajší predseda Najvyššieho súdu SR Štefan Harabin poukazuje na dezinformačnú kampaň politikov kolektívneho Západu a ...
Spravodajstvo

Plandémia 3: Veľké prebudenie 

Tento dokumentárny zážitok skladá zakázané kúsky skladačky, aby odhalil celkový obraz toho, čo sa skutočne deje vo svete. Veľké prebudenie má ...
Spravodajstvo

Mierová výzva od občanov sa na Globsec nedostala

Zistili sme, že na Globsecu 2023 sa zúčastňujú len osoby, ktoré veľmi pravdepodobne žiadnu mierovú zmluvu, či mierové návrhy neprednesú. ...
Spravodajstvo

Reakcia Harabina na obžalobu: Považujem to za ideálnu prezidentskú kampaň. Presne ako u Trumpa

Špeciálna prokuratúra podala obžalobu na expredsedu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti Štefana Harabina. Dôvodom je status, ktorý napísal vlani vo ...
Aktualizované 10.6. 00:27
Spravodajstvo

Odišla legenda Milka Zimková

„Zarmucuje ma, ako už roky počúvame a čítame o tom, že náš mozog – hlavne u mladých ľudí – akoby spakruky disponoval ...
Aktualizované 10.6. 00:51
Spravodajstvo

Prezidenti B9 sa zaviazali nahnať občanov do vojny proti Rusku na príkaz USA…

Foto: zdroj, AUTOR: IVAN ŠTUBŇA So záujmom som si prečítal lživé vyhlásenie prezidentov B9 zo samitu v Bratislave. Vrcholoví predstavitelia sa ...
Aktualizované 9.6. 23:18
Spravodajstvo

HROBÁRKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY – AKTIVISTKA ZUZANA ČAPUTOVÁ. Svojimi “žalmami” žiada zahraničie o intervenciu proti Slovákom

Aktualizácia: Rozhovor „Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkovou na Slobodnom vysielači“ Bezpečnostnou hrozbou pre Slovensko je fanatická aktivistka Zuzana Čaputová ...
Aktualizované 9.6. 00:44
Spravodajstvo

Rusko sa nemôže ubrániť bez použitia jadrových zbraní! - Martin Koller

Vojenský analytik Martin Koller komentuje súčasné udalosti a tvrdí, že Rusko sa nemôže ubrániť bez použitia jadrových zbraní! Vojenský analytik ...
Spravodajstvo

MEGALOMÁNSKY TUNEL NA ŠTÁTNY ROZPOČET A BEZPEČNOSTNÁ HROZBA VYŠE 21 MILIÓNOV EUR - Čaputovej korupcia z našich peňazí

MEGALOMÁNSKY TUNEL NA ŠTÁTNY ROZPOČET A BEZPEČNOSTNÁ HROZBA! VYŠE 21 MILIÓNOV EUR NA USÍDLENIE MIGRANTOV NA SLOVENSKO POD TAKTOVKOU ČAPUTOVEJ ...
Spravodajstvo

PhDr. Marta Danielová, predsedníčka Rady pre mediálne služby, zneužíva právomoc verejného činiteľa na šikanovanie rádia SLOBODNÝ VYSIELAČ

Všetko, čo sa na Slovensku deje, má svoju previazanosť a kauzálnu „logickosť“. Po vypuknutí umelo vytvorenej pandémie Covid 19 (Cov je ...