Organizátori očkovania v Spojených štátoch vnucujú Američanom hru ruskej rulety

3. februára 2022

Negatívne účinky očkovania v Amerike sa v jednotlivých štátoch značne líšia.

Ukázalo sa, že rôzne šarže vakcín používaných v Spojených štátoch na očkovanie proti covidu majú obrovské rozdiely v sile vedľajších účinkov. Pravdepodobne prvý, kto tomu vôbec venoval pozornosť, bol minulý rok anglický výskumník Craig Paardekooper z Kingston University v Londýne. Svoje závery sformuloval na základe analýzy údajov z amerického informačného systému VAERS.

K 21. januáru 2022 eviduje systém VAERS viac ako milión hlásení rôznych nežiaducich účinkov očkovania: infarkty – 11 502; myokarditída – 29 716; ťažké formy alergií – 38 603; trombóza – 5 350; potratov – 3 786 atď. Nakoniec 21. januára bolo po očkovaní (v dôsledku) 22,6 tisíc úmrtí.

Craig Paardecooper analyzoval primárne informácie o jednotlivých šaržiach liekov od amerických farmaceutických spoločností a dospel k záveru, že jednotlivé šarže sa svojou toxicitou (v počte a sile nežiaducich účinkov) mnohonásobne, ba niekoľkonásobne líšia.

Čo sa týka vedľajších účinkov, rozptyl ukazovateľov jednotlivých šarží odhadol anglický výskumník na 50-násobok. Paardekuper sa domnieva, že hlavným dôvodom extrémnej polarizácie hodnôt toxicity liekov je to, že Big Pharma robí experimenty na miliónoch ľudí s liekmi, ktoré majú na fľašiach len rovnaké etikety a obsah fliaš rôznych šarží je odlišný. Angličan vytvoril grafy zobrazujúce cykly liekov vstupujúcich na trh: najprv spoločnosť vyhodí niekoľko šarží veľmi toxických liekov, potom ich nahradia šarže relatívne bezpečných liekov. Expert sa domnieva, že americká veľká trojka ( Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson) koordinujú tieto plány medzi sebou: keď jeden člen tajného kartelu prinesie na trh obzvlášť toxickú drogu, ostatní dvaja členovia dodajú najbezpečnejšie produkty. Potom si vymenia úlohy.

Po Craigovi Paardecooperovi začali výpočty s využitím informácií z databázy VAERS vykonávať aj ďalší odborníci. Dňa 31. októbra 2021 zverejnilo britské vydanie EXCLUSIVE článok „100 % úmrtí spôsobených vakcínou Covid-19 bolo spôsobených iba 5 % vyrobených šarží podľa oficiálnych vládnych údajov) . Známy britský farmakológ a bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer Michael Yeadon 10. januára uviedol že 90 percent hlásených nežiaducich účinkov vakcín na covid v USA bolo spôsobených menej ako 10 percentami uvoľnených šarží vakcín. Zvyšných 90 % zo žartu nazval „placebo.“ Michael Yeadon prirovnal súčasnú očkovaciu kampaň v USA k „ruskej rulete“„Pripúšťajú, že ide o experimentálnu vakcínu.“

A šéf americkej nadácie COVID-19 Early Treatment Foundation (CETF) Steve Kirsch je presvedčený, že 99 % šarží vakcín je dymová clona, ​​ktorá pokrýva použitie 1 percenta smrtiacich drog, zbraní hromadného ničenia: „Je mimoriadne jasné, že trestná činnosť v komunite vakcinátorov viedla k falšovaniu 1 % šarží vakcín, a preto máme celkovo také zlé výsledky… Toto je obzvlášť zrejmé, keď vidíte, že asi 99 % šarží vakcín zvyčajne spôsobuje 0 až 3 nežiaduce udalosti v databáze VAERS, zatiaľ čo zvyšné 1 % zvyčajne spôsobuje stovky až mnoho tisíc nežiaducich udalostí, vrátane… úmrtí a vážnych zdravotných postihnutí, ktoré nie sú prítomných v zostávajúcich 99 %“ .

Odborníci, ktorí začali skúmať mieru toxicity jednotlivých šarží vakcín, sa snažia pochopiť, či je očkovanie skutočne „ruskou ruletou“ (t. j. lieky rôznej toxicity sa v Amerike distribuujú chaoticky, náhodne), alebo či ide o cielené použitie toxických vakcín. A prikláňajú sa k druhej verzii. Podľa ich názoru sa distribúcia toxických liekov uskutočňuje hlavne v „červených“ štátoch a relatívne bezpečných („placebo“) – v „modrých“.

V americkej politickej geografii je zvykom rozdeliť štáty do troch kategórií, pričom každá z nich je na mape znázornená inou farbou. Červená farba – štáty, kde moc ovládajú republikáni. Modrá farba – štáty s prevahou demokratov. Fialová – tam, kde existuje parita medzi dvoma stranami.

Americký zdroj Health Ranger Report zverejnil video „Dôkaz, že vláda USA zacielila na červené štáty smrteľnými dávkami vakcíny“ .

10. novembra 2021 zverejnila britská konzervatívna publikácia EXPOSÉ veľkú recenziu s názvom „Najsmrteľnejšie šarže vakcín proti Covid-19 boli neúmerne odoslané do červených republikánskych štátov po celých USA“.

Pre tých, ktorí sa chcú oboznámiť so štatistikou rozdelenia poškodení vakcínou podľa štátov, odporúčam použiť materiál Variácie v toxicite šarží vakcín naprieč rôznymi štátmi USA od Craiga Paardekoopera. Tu sú najnovšie štatistiky k 14. januáru 2022. Angličan vypočítal relatívnu úmrtnosť po injekciách vakcíny – na 100 000 injekcií. Svoje výpočty prezentoval v dvoch tabuľkách – ukazovatele pre liek Pfizer a pre všetky lieky používané v USA. Medzištátny rozptyl v oboch tabuľkách je ohromujúci.

Pre vakcínu Pfizer je najvyššia hodnota Kentucky 11,49. Najnižšia sadzba je v štáte Connecticut – 0,71. Rozpätie medzi maximálnymi a minimálnymi hodnotami je viac ako 16-krát! V tabuľke Pfizer Injection Relative Rates je len jeden modrý štát (New Hampshire) a šesť červených štátov (Kentucky, Montana, Aljaška, Tennessee, Severná Dakota, Južná Dakota) v prvých siedmich riadkoch.

Najvyššia miera pre všetky typy vakcín v štáte Kentucky je 19,5. A minimálna hodnota je zaznamenaná v štáte Utah – 1,5. Medzera 13 krát! V tabuľke pre všetky vakcíny je v prvých ôsmich riadkoch len jeden modrý štát (Minnesota) a sedem červených štátov (rovnaké ako v prvej tabuľke plus Wyoming).

V spodných častiach oboch tabuliek je obraz obrátený: modré štáty prevládajú nad červenými. Takže v tabuľke pre všetky typy očkovania v dolných ôsmich riadkoch sú len dva červené štáty (Utah a Oklahoma), zvyšných šesť je modrých (Kalifornia, Connecticut, Virginia, Nevada, New York, Vermont).

Ako hypotézu na vysvetlenie tohto rozdielu Paardekooper navrhol, že červené štáty majú vyšší podiel starších ľudí medzi očkovanými, zatiaľ čo modré štáty majú vyšší podiel mladších ľudí. Odvrátenou stranou tejto mince je, že mladí ľudia po očkovaní nezomrú, ale stanú sa invalidmi. A Paardekooper uvádza štatistiku, ktorá ukazuje, že z hľadiska relatívnej miery invalidity (na 100 000 zaočkovaných) sú modré štáty pred červenými.

To nepopiera záver Craiga Paardekoopera, že organizátori očkovania v USA nútia Američanov hrať ruskú ruletu. Pre jednotlivé šarže (veľa) liekov sú na pozadí prevažnej väčšiny ostatných čistý jed, ktorý niektorí vtipne nazývajú „placebo“. „Vedľajšie účinky sa nezdajú byť náhodné, ale skôr výsledkom testov dávkovania v rôznych rozsahoch toxicity, z ktorých každý je označený špecifickým alfanumerickým sériovým kódom, uzatvára Craig Paardekooper.

Foto: REUTERS/Phil Noble

USA Big Pharma

Jaroslav Dušek 1. diel: Koľko ľudí zomrie kvôli nariadeniam vlády, lockdownu, hystérii a stresu?

Korona – falošný poplach?

Karina Reiss, Sucharit Bhakdi

Smrtiaci vírus alebo chrípka? Zrejme žiadna téma dnešnej doby nevyvoláva toľko záujmu, kontroverzií a strachu ako koronavírus. Protichodné názory, falošné správy a politicky kontrolované informácie spôsobujú u ľudí zmätok. Rozdielne názorové prieniky vedú k nekonečným diskusiám.

Čo je pravda? Čo je fakt? Čo je vecou interpretácie?

Táto kniha prináša vecný pohľad na problém. Ponúka vedecky podložené informácie a fakty.

Kniha vám dáva možnosť vytvoriť si názor, ktorý po jej prečítaní dokážete odôvodniť na základe získaných poznatkov.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Rozšírenie NATO na východ je na pokraji zlyhania

DMITRIJ SEDOV Podmienka úplnej medzinárodnej izolácie Ruska je neuskutočniteľná V militaristickom šialenstve NATO pumpuje Ukrajinu zbraňami schopnými premeniť ukrajinské ozbrojené ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Beznádejná Čaputová

Ľuboš Blaha  Dvaja Judáši dnes v USA podpisovali pozývací list – verím, že jedného dňa budú súdení za vlastizradu Dvaja ...
Spravodajstvo

Robert Fico posiela odkaz prezidentovi ČR Petrovi Pavlovi: Prečo, pre Boha, a to sa pýtam s plnou vážnosťou!

Na snímke predseda Smeru-SSD Robert Fico Prinášame vám vyjadrenie Roberta Fica (Smer SSD) „Vážený pán prezident Českej republiky, zaznamenal som, ...
Aktualizované 29.9. 23:45
Spravodajstvo

Čo sa ukrýva v štedrom darčeku z Nórska? Žeby vakcína pod pseudonymom "omega-3"?

Slovensko kamióny plné imunity Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals Médiami sa šíri informácia, že z Nórska mieria na Slovensko kamióny plné omega-3, ...
Aktualizované 30.9. 00:14
Spravodajstvo

Sudca spolupracuje s tajnou službou?

Vážení fanúšikovia, iba vďaka Žilinkovi, Mazákovi, Šikutovi a Sudcovskej rade pri Najvyššom súde môže Kliment v mene Slovenskej republiky v sudcovskom talári i naďalej ...
Spravodajstvo

Čaputová a Ódor chcú na Slovensku Islamský kalifát?

JUDr. Štefan Harabin Podľa Hamrana nemá polícia SR potenciál na ustráženie našich hraníc… nemal by sa zamyslieť nad svojou kompetenciou? ...
Aktualizované 1.10. 00:40
Spravodajstvo

EÚ podpisuje drakonický zákon proti slobode prejavu, aby „policajtoval“ celý internet a odstránil webové stránky obsahujúce „neschválený“ prejav!

AUTOR: Ethan Huff E. Huff: EÚ PRIJALA ZÁKON NA CENZÚRU CELÉHO INTERNETU A VYPÍNANIE STRÁNOK, KTORÉ OBSAHUJÚ NEPOVOLENÉ NÁZORY. Zatiaľ ...
Aktualizované 1.10. 22:37
Spravodajstvo

Voľby sa skončili, začínajú sa kšefty. Ostane opäť občan a volič za dverami?

Tak voľby sa skončili. Víťazstvo Smeru – SD sa dalo očakávať. Prekvapením však bolo, že vyhral voľby s vysokým náskokom. ...
Spravodajstvo

159. VÝROČIE NARODENIA ANDREJA HLINKU

Michael Ochs Archives/Getty Images Andrej Hlinka, jedna z najvýznamnejších a najmilovanejších osobností slovenského národa, sa svojou charizmou, genialitou, pracovitosťou a vytrvalosťou natrvalo zapísal ...
Spravodajstvo

Comirnaty Omicron XBB.1.5? To čo je? Nové šialenstvo predo dvermi?

Milí priatelia, chcem veriť tomu, že snáď už iba samovrah sa dá očkovať! Ministerstvo zdravotníctva SR spúšťa očkovanie novou adaptovanou ...
Aktualizované 29.9. 14:26
Spravodajstvo

Americký pobehaj vo funkcii veľvyslanca na Slovensku Rana mi vbehol do rany…

So záujmom som si prečítal článok na Hlavných správach… TU …a dopĺňam čo Rana nepovedal alebo zamlčal vrátane našich súčasných ...
Spravodajstvo

Civilizovaný svet je v šoku!

Celý civilizovaný svet v šoku! Parlament NATO freneticky skandoval, keď Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, ktorý sa v roku ...