Je očkovanie detí a mládeže vakcínou proti HPV vírusu bezpečné?!

2. februára 2024

Oficiálny list k téme očkovania vakcínou proti HPV vírusu bol odoslaný splnomocnencovi vlády dňa 10.1.2024

MUDr. Peter Kotlár, poslanec NRSR

Vážený pán poslanec,

obraciam sa na Vás ako kompetentného zástupcu občanov SR pre vyšetrovanie manažmentu Covid pandémie, kedy bolo proti nám občanom postupované protizákonne.

Mnohí z tých, ktorí sa na týchto represiách na Slovenskom národe podieľali sa teraz stiahli do úzadia a myslia si, že ich skutky budú zabudnuté. Sú však aj takí, ktorí pokojne pokračujú v tejto línii ďalej, naďalej podporovaní farma firmami a najsmutnejšie na tom je, že ide o veľký počet lekárov, ktorí sa spreneverili svojmu povolaniu.

Všetci sme si prežili obdobie teroru, kedy boli ľudia nútení do očkovania a testovania. Išlo o tzv. Matovičov pokus na slovenskom národe. Doteraz je táto genocída nepotrestaná.

Čo je však zarážajúce, naďalej sa pokračuje vo vakcinácii pod rúškom falošného presviedčania, že ide o zdravie a prevenciu našich detí a mládeže od 9-15 rokov proti HPV vírusu.

Hlavnou propagátorkou tohto očkovania je MUDr. Elena Prokopová – hlavná odborníčka MZ SR pre detskú pediatriu. A keďže sa jedná o deti, budúcnosť Slovenska, to mi už nedá a musím sa ozvať. Je nepochopiteľné, že táto „lekárka“, ktorá bola po celý čas členkou pandemickej komisie a denne sme ju vídali v televízii stáť medzi Mikasom, Jarčuškom a Krčmérym, schvaľovala všetky tie nezmyselné a represívne nariadenia počas tzv. pandémie a teraz naďalej pokračuje a propaguje očkovanie detí HPV vakcínou.

Počas posledných 3 rokov je množstvo dôkazov, článkov a rozhovorov, kde MUDr. Prokopová odporúčala očkovanie detí už od 6. mesiacov, dokonca očkovanie tehotných žien neoverenou vakcínou, ktoré prinieslo množstvo obetí na životoch a ľudí s  trvalými následkami.

Teraz je tu nová vakcína proti HPV vírusu, ktorú propaguje a ja sa pýtam??

– je táto vakcína overená rokmi tak, ako boli vakcíny za socializmu, keď sa nám deťom po týchto vakcínach nič nestalo? A neboli žiadne následky?

– dokáže hlavná odborníčka pre pediatriu MUDr. Prokopova zaručiť, že vakcína nespôsobí sterilitu u dievčat a chlapcov?

– nebude to ďalší pokus na Slovákoch, ale tentoraz nie na dospelej populácii, ale na deťoch? (tragédiou je, že tu ide o pokus na tých najslabších, ktorí sa nemôžu brániť)

– bola verejnosť a rodičia oboznámení s účinkami vakcín proti HPV vírusu? Kto sú výrobcovia ? Aké zahraničné firmy?

– budú zase rodičia detí podpisovať nejaké papiere, kde výrobca nezodpovedá za možné následky vakcíny, ani lekár, ani nikto z kompetentných (teda ani pani Dr. Prokopová), tak ako to bolo pri predchádzajúcom očkovaní? No a zodpovední budú za účinok neznámej vakcíny zase len rodičia a deti?

Z dostupných zdrojov som našla na internete niektoré z používaných vakcín a aj vedľajšie nežiadúce účinky:

https://ockovanie-hpv.webnode.sk/vakciny/
https://ockovanie-hpv.webnode.sk/neziaduce-ucinky/
https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/gardasil-9-injekcna-suspenzia-v-napl-striekacke-853950.html#4_0

Nie je však mojou úlohou a ani nie som odborník na liekovú politiku, ale keďže v posledných 3 rokoch nám tu vládli doslova nebezpeční diletanti, upozorňujem na pokračovanie tohto trendu a čo je najhoršie ide to na úkor detí!

Je zarážajúce, že osoby,  ktoré manažovali pandémiu kovidu a obmedzovali základné ľudské práva sú naďalej v riadiacich funkciách ministerstva zdravotníctva! Je podľa mňa až nemorálne, aby takáto osoba sedela medzi takými odborníkmi a kapacitami ako sú napr. prof. Ján Koller, alebo prof. Rudinský…

K objasneniu k vakcíne proti HPV by bolo potrebné preskúmať, aké sú referencie a výsledky z iných štátov západnej Európy, kde sa s očkovaním začalo oveľa skôr (našťastie sme v tomto prípade ten „opozdený východ“), tak ako to bolo aj s vakcináciou za posledné 3 roky, kedy sa Slovensko zaradilo k najmenej očkovaným krajinám v Európe, aj napriek tomu, že bol na obyvateľstvo vyvíjaný enormný tlak a zastrašovanie.

K listu, v ktorom nabádam na preskúmanie tejto vakcíny – veď sa jedná o naše deti – našu budúcnosť, by bolo dobré si prečítať aj skúsenosti z vakcináciou v Dánsku a aj popis vakcín, ktoré sa začínajú používať na Slovensku:

Na vlastnej koži som si vyskúšala dánsky systém zdravotníctva a je zarážajúce, že my Slováci sa stále chceme (alebo nám je podsúvané), aby sme sa učili od niekoho iného. Už z dánskeho dokumentu, kde zaočkované dievčatá kolabujú a sú vážne poškodené je zrejmé ako úradníci na ministerstve Dánska klamú a zakrývajú tieto problémy pod koberec. U nás táto situácia nastala od r. 2020.

Momentálne je na Slovenskú „TOP“ téma – vyšetrenie postupu pri kovidovej pandémii za posledné 3 roky.

Je to podchopiteľné a chvályhodné.

No keďže už tento pokus s očkovaním pominul a nepodarilo sa celkom eliminovať populáciu na Slovensku, „sily“ , ktoré organizujú túto agendu nespia. Naopak pod rúškom záchrany života, ochrane proti rakovine idú zachraňovať naše deti a začínajú veľkú kampaň na Slovensku najmä v našich „mienkotvorných médiách“. Zameriavajú sa na mladé mamičky, ktoré strašia tým, aby zachránili život svojim deťom.

Žila som istý čas v západnej Európe a jedno čo som sa tam naučila a pochopila je to, že „oni“ pre nás nechystajú nič dobré, naopak nestačí im zničiť nás ekonomicky, usilujú nám aj o život.

Čiže zase sa ide ľstivým spôsobom na to, ako si presadiť vlastné záujmy; a keďže teraz sa sústredíme na Slovensku na vyšetrovanie minulých rokov, zatiaľ nám naočkujú deti a mladú generáciu neprebádanou vakcínou. Alebo si niekto myslí, že ide o vakcíny, ktoré sme dostávali my, ako deti? Ktoré boli testované 10-20 rokov a boli zdraviu prospešné?

Znovu ide o stratégiu veľmi dobre premyslenú, utajenú a zároveň veľmi zákernú, pretože ide o očkovanie dievčat a chlapcov od 9 rokov.

Neviem ako Vy? Ale ja vždy spozorniem keď sa začne masívna kampaň a masírovanie mozgov ľudí v TV Markíza, JOJ, ale i v STV, pretože tam v personálnom obsadení nenastali zatiaľ žiadne zmeny.

Chápem, treba najprv presadiť zákon, čo opozícia nechutne blokuje, až potom môže ministerka konať.

No čas hrá stále pre „nich“. Náhodou som zachytila dňa 25.1.2024 reláciu na STV1, Dámsky klub, kde bola téma „rakovina krčka maternice a očkovanie proti HPV vírusu“.

Do relácie pozvali gynekologičku MUDr. Zuzanu Kosibovú, ktorá informovala, že očkovanie detí od 12 rokov bolo schválené na Slovensku ministerstvom zdravotníctva v decembri 2023.

Dr. Kosibová odporúča do 16 rokov očkovať deti 2 vakcínami a od 16 rokov 3 vakcínami! Poznamenala, že sa opiera o prax z Kanady a Austrálie.

Iste sa mnohí pamätáte aké drastické opatrenia boli počas pandémie v týchto štátoch.

Keď sa redaktorka spýtala aké je nebezpečie a prevencia HPV vírusu v populácii, MUDr. Kosibová odpovedala, že 90% obyvateľstva ho nedostane, ak má dobrú imunitu a v 10% je riziko, že ho dostane. HPV vírus sa šíri pohlavným stykom, sliznicami a teda podľa nej by sme mali očkovať 16-18 ročných, ale potom povedala že aj 35-55 ročných, a citujem: nad 60 rokov to nehrozí, ale aj tým odporúča očkovanie??? Teda celej populácii.

Len sa pýtam, ako aj v 1. liste, či je táto vakcína overená? Aké sú nežiadúce účinky? Pretože v mnohých štúdiách je uvedené, že spôsobuje sterilitu a rakovinu.
Dajme si odpoveď sami, o čo tu ide??

Myslím, že by mala nastať aj reorganizácia aspoň v STV, pretože aj počas pandémie boli všetky tieto redaktorky veľmi poplatné propagande a ani jedna z nich nemala odvahu, ani hrdosť aby sa postavila proti zlu. Veď .. peniaze!

Opakovane som si to isté vypočula dnes ráno na Markíze, kde si pozvali MUDr. Luciu Kocovú a teda kampaň sa na Slovensku intenzívne rozbieha.

Zakončím myšlienkou ako v 1. liste :

„Národ ktorý stratí svoje deti a mladú generáciu, ten nemá budúcnosť“  a o to tu práve ide!

 

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Temná história klinických testov vakcíny Gardasil proti HPV (spoiler: nie je „bezpečná a účinná”)

ilustračný obrázok: Raffles Medical Cambodia O tom, ako skutočne prebiehali klinické testy vakcíny Gardasil proti HPV. Napriek tvrdeniam, že sa ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Závoj je pretrhnutý: skryté pravdy Jabotinského a Netanjahua

Skupina, ktorá zavraždila 25 000 Palestínčanov v Gaze, nie je zástupcom Židov vo všeobecnosti. Je dedičom ideológie, ktorá pokračuje v páchaní ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Spravodajstvo

Pellegrini pri návšteve Poľska ďakuje z pozície  predsedu, už nie je prezident?

Štefan Harabin: VLASTIZRADA! Prezident nepozná právo, nerešpektuje rozsudok Medzinárodného súdneho dvora v Haagu z 2. 2. 2024 a porušuje medzinárodné ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Vojenská operácia na Ukrajine, deň 866 sa priamo dotýka aj nás

Alexander Polegenko/TASS Ruské ozbrojené sily včera začali skupinový úder na vojenské priemyselné objekty a letecké základne na Ukrajine, nešetrili ani ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...