Nový dokument o WHO odhaľuje rozsiahlu korupciu, rozsiahle financovanie Billom Gatesom

8. septembra 2021

Nový dokument o WHO odhaľuje rozsiahlu korupciu, rozsiahle financovanie od Billa Gatesa

Dokumentárny film „TrustWHO“ od Lilian Franckovej odhaľuje tajné vplyvy – vrátane úlohy Billa Gatesa ako donora č. 1 – ovládania Svetovej zdravotníckej organizácie a tiež ohrozuje verejné zdravie.

Obranca zažíva cenzúru na mnohých sociálnych kanáloch. Prihláste sa na odber našich najlepších správ dňa a určite zostaňte v kontakte so správami, ktoré sú dôležité. Je to zadarmo .

Stručný príbeh:

  • Dokumentárny film „TrustWHO“ od Lilian Franckovej odhaľuje tajné vplyvy, ktoré kontrolujú Svetovú zdravotnícku organizáciu, na ohrozenie verejného zdravia.
  • Bill Gates je sponzorom č. 1 WHO a prispieva viac do dvojročného rozpočtu WHO vo výške 4,84 miliardy dolárov než ktorákoľvek vláda členských štátov.
  • Farmaceutické spoločnosti predtým ovplyvnili vyhlásenie WHO o pandémii na rok 2009 – odborníci neskôr označili prasaciu chrípku za „falošnú pandémiu“, ktorú zaviedla spoločnosť Big Pharma, ktorá potom zarobila na zdravotnom strachu.
  • WHO je voči Číne veľmi oddaná a jej vyšetrovanie pôvodu COVID-19 bolo od začiatku „falošným“ vyšetrovaním.
  • Ešte pred pandémiou COVID-19 vydala WHO vyhlásenie, že v diskusiách s Facebookom „zaistila ľuďom prístup k smerodajným informáciám o vakcínach a obmedzila šírenie nepresností“.
  • História WHO jasne ilustruje jej oddanosť spoločnosti Big Pharma a ďalším odvetviam vrátane bagatelizovania účinkov na zdravie spôsobených jadrovou katastrofou v Černobyle v roku 1986 a spolupráce s opioidným gigantom Purdue.
  • Vzhľadom na presvedčivé a trvalé dôkazy o tom, že WHO je v silnom konflikte a je kontrolovaná priemyslom, je potrebné vážne prehodnotiť jeho užitočnosť ako strážcu verejného zdravia.

VIDEO TU

Dokumentárny film „TrustWHO“ od Lilian Franckovej odhaľuje tajné vplyvy, ktoré ovládajú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) – od jej úplného začiatku. Svetovú zdravotnícku organizáciu založilo v roku 1948 61 členských štátov, ktorých príspevky pôvodne financovali organizáciu, a rýchlo sa infiltrovalo do priemyslu.

Od Big Tobacco po jadrový priemysel a farmaceutický priemysel priemysel historicky diktoval globálnu agendu WHO a pokračuje v tom aj v súčasnosti, pričom kladie zisky a moc pred verejné zdravie.

Bill Gates je sponzorom WHO č 1

V apríli 2020 Donald Trump pozastavil financovanie WHO zo strany USA, pričom administratíva preskúmala jeho „úlohu v závažnom zlom spravovaní a zakrývaní šírenia koronavírusu“. 

Nadácia Billa a Melindy Gatesových sa tak jednoznačne dostala do pozície donora WHO č. 1. Po zvolení prezident Joe Biden zrušil Trumpovo administratívne rozhodnutie a vrátil finančné prostriedky USA WHO.

Avšak, Bill Gates je stále číslo 1 financovateľom, prispieva viac 4,84 miliardy dolárov dvojročného rozpočtu WHO ako ktorýkoľvek člen-štátnej vlády. Ako sa ukázalo v ukážke, ktorú som dostal o „Vax-Unvax“, novej knihe Roberta F. Kennedyho mladšieho, ktorá vyjde v novembri 2021, „Gates strategicky použil svoje peniaze na to, aby skreslil svoje pokrivené agentúry medzinárodnej pomoci a samoúčelné priority. USA sú historicky najväčším priamym darcom WHO. „OBJEDNAŤ DNES: Nová kniha Roberta F. Kennedyho, Jr. – „Skutočný Anthony Fauci“

úškrn Billa a Melindy neveští nič dobré…bolo to vtedy, keď svetu oznamovali, že bude silnejšia vlna „plandémie“, než tá prvá a dobre sa na tom zabávali…

Bill Gates však prispieva k WHO niekoľkými spôsobmi, vrátane Nadácie Bill & Melinda Gates Foundation a GAVI, ktorú založila Gatesova nadácia v partnerstve s WHO, Svetovou bankou a rôznymi výrobcami očkovacích látok.

Od roku 2018 urobili kumulatívne príspevky od Gatesovej nadácie a GAVI z Gatesa neoficiálneho hlavného sponzora WHO, a to ešte predtým, ako Trumpova administratíva v roku 2020 obmedzila všetku svoju podporu tejto organizácii. A v skutočnosti Gates dáva toľko, že Politico napísal veľmi kritický článok o svojom neprimeranom finančnom vplyve na operácie WHO v roku 2017, ktorý podľa Politico spôsobil, že agentúra utratila: „… Neprimerané množstvo svojich zdrojov na projekty s merateľnými výsledkami, ktoré Gates uprednostňuje… Jeho vplyv má obavy z mimovládnych organizácií a akademickej obce. Niektorí obhajcovia zdravia sa obávajú, že keďže peniaze nadácie Gatesa pochádzajú z investícií do veľkého podnikania, mohlo by to slúžiť ako trójsky kôň pre firemné záujmy na oslabenie úlohy WHO pri stanovovaní štandardov a formovaní politík v oblasti zdravia. “

Navyše, Gates „taktiež smeruje financovanie WHO prostredníctvom SAGE [Strategic Advisory Group of Experts] a UNICEF a Rotary International, čím jeho celkové príspevky presahujú 1 miliardu dolárov,“ vysvetľuje Kennedy v knihe a dodáva, že tieto dary, ktoré je možné odpočítať z daní, poskytujú Gatesovi pákový efekt a kontrolu nad medzinárodnou politikou v oblasti zdravia, „ktorú do značnej miery riadi tak, aby slúžila ziskovému záujmu jeho farmaceutických partnerov“.

Ako je uvedené v uvedenom filme, keď bola založená, WHO sa mohla rozhodnúť, ako bude distribuovať svoje príspevky. Teraz je 70% jeho rozpočtu viazaných na konkrétne projekty, krajiny alebo regióny, ktoré diktujú financovatelia . Gatesove priority sú preto chrbticou WHO a nebola náhoda, keď o WHO povedal : „Naše priority sú vašimi prioritami.“

„Gatesova posadnutosť očkovaním odviedla darovanie WHO od zmierňovania chudoby, výživy a čistej vody, aby očkovacia látka vychytávala svoj popredný ukazovateľ verejného zdravia. A Gates sa nebojí zhodiť svoju váhu, “uvádza sa v Kennedyho knihe. „… Vďaka veľkosti finančných príspevkov jeho nadácie sa Bill Gates stal neoficiálnym – aj keď nevoleným – vodcom WHO.“

Pharma a WHO preplatenie šekov v predchádzajúcich pandémiách

Počas pandémie H1N1 (prasacia chrípka) v roku 2009 boli medzi Nemeckom, Veľkou Britániou, Talianskom a Francúzskom uzavreté tajné dohody s farmaceutickým priemyslom ešte pred začiatkom pandémie H1N1, v ktorom sa uvádzalo, že si kúpia očkovanie proti chrípke H1N1 – avšak iba v prípade pandemickej úrovne 6 bola vyhlásená WHO.

Dokument „TrustWHO“ ukazuje, ako šesť týždňov pred vyhlásením pandémie nikto z WHO nemal z vírusu obavy, ale médiá napriek tomu nebezpečenstvo preháňali. Potom, v mesiaci, ktorý predchádzal pandémii H1N1 v roku 2009, WHO zmenila oficiálnu definíciu pandémie, odstránila kritériá závažnosti a vysokej úmrtnosti a ponechala definíciu pandémie ako „ celosvetovú epidémiu choroby “.

Táto zmena definície umožnila WHO vyhlásiť prasaciu chrípku za pandémiu po tom, čo na celom svete na infekciu zomrelo iba 144 ľudí. V roku 2010 Dr. Wolfgang Wodarg, vtedajší šéf zdravotníctva Rady Európy, obvinil farmaceutické spoločnosti z ovplyvňovania vyhlásenia WHO o pandémii a prasačiu chrípku označil za „falošnú pandémiu“, ktorú spôsobila spoločnosť Big Pharma a ktorá priniesla strach zo zdravia.

Podľa Wodarga bola pandémia prasacej chrípky „jedným z najväčších medicínskych škandálov storočia“. Pri vyšetrovaní falšovania pandémie Svetovou zdravotníckou organizáciou a spoločnosťou Big Pharma sa vo vyšetrovaní uvádza :

„… s cieľom propagovať svoje patentované lieky a očkovacie látky proti chrípke farmaceutické spoločnosti ovplyvnili vedcov a oficiálne agentúry zodpovedné za normy verejného zdravia, aby poplašili vlády na celom svete a prinútili ich minúť obmedzené zdroje zdravotníctva na neúčinné stratégie očkovania a zbytočne vystavili milióny zdravých ľudí riziko neznámeho počtu vedľajších účinkov nedostatočne testovaných vakcín. “

Aj keď vlády skončili so zásobami vakcín, ktoré by nikdy nepoužili, mnoho z tých, ktorí dostali vakcínu proti prasacej chrípke H1N1, trpelo nepriaznivými účinkami vrátane Guillain-Barreho syndrómu, narkolepsie, kataplexie a iných foriem poškodenia mozgu.

Pôvod zakrytý

Vyšetrovanie WHO o pôvode COVID-19 bolo od začiatku tiež „falošné“ vyšetrovanie. Číne bolo umožnené vybrať si členov vyšetrovacieho tímu WHO, medzi ktorými bol aj Peter Daszak, Ph.D., ktorý má úzke profesionálne väzby s Wuhanským virologickým inštitútom.

Začlenenie Dazsaka do tohto tímu prakticky zaručilo zamietnutie teórie laboratórneho pôvodu a vo februári 2021 WHO zbavila ústav a ďalšie dve laboratória úrovne biologickej bezpečnosti 4 v čínskom Wu- chane od nesprávneho konania s tým, že tieto laboratóriá nemajú nič spoločné s COVID-19 epidémie.

Až po reakcii, vrátane otvoreného listu podpísaného 26 vedcami, ktorí požadovali úplné a neobmedzené forenzné vyšetrenie pôvodu pandémie, vstúpila WHO do režimu kontroly škôd, pričom generálny riaditeľ Tedros Adhanom Ghebreyesus a ďalších 13 svetových lídrov sa pripojilo k vláde USA a vyjadrilo „ sklamanie “,s úrovňou prístupu Čína udelila medzinárodnú misiu Wu-chanu. “

Niekoľko pozoruhodných bodov – Gates vybral Ghebreyesusa ako generálneho riaditeľa WHO, nie kvôli jeho kvalifikácii – Tedros nemá lekárske vzdelanie a nemá skúsenosti s obvineniami z porušovania ľudských práv – ale kvôli svojej lojalite voči Gatesovi, opäť podľa Kennedyho knihy.

Vernosť WHO voči Číne bola navyše zaistená pred niekoľkými rokmi, keď Čína zabezpečila hlasy WHO, aby sa zabezpečilo, že sa jej kandidát stane generálnym riaditeľom. Vyšetrovanie Sunday Times tiež odhalilo, že nezávislosť WHO bola vážne ohrozená a jej úzke väzby s Čínou umožnili šírenie COVID-19 v prvých dňoch pandémie a zároveň zahmlievali vyšetrovanie jeho pôvodu. Podľa Sunday Times :

„Vedenie WHO uprednostnilo ekonomické záujmy Číny pred zastavením šírenia vírusu, keď sa prvýkrát objavil Covid-19. Čína vykonávala konečnú kontrolu nad vyšetrovaním WHO o pôvode Covid-19, menovala svojich vybraných expertov a vyjednávala zákulisnú dohodu o oslabení mandátu.

Väzby WHO v Číne zohrali v pandémii „rozhodujúcu úlohu“

28. januára 2020, štyri týždne potom, čo Taiwan upozornil WHO, že sa v Číne šíri záhadné respiračné ochorenie, WHO zatiaľ neprijala opatrenia a naďalej chválila Čínu.

Tedros dokonca ocenil Čínu za jej transparentnosť a uviedol, že čínsky prezident „prejavil„ vzácne vedenie “a zaslúžil si„ vďačnosť a rešpekt “za to, že konal tak, aby obmedzil epidémiu v epicentre,“ uviedol Sunday Times . „Tieto“ mimoriadne kroky „zabránili ďalšiemu šíreniu vírusu, a preto podľa neho došlo iba k ‚niekoľkým prípadom prenosu z človeka na človeka mimo Čínu, ktoré veľmi pozorne monitorujeme.'“

Profesor Richard Ebright z Mikrobiologického ústavu Waksmana na Rutgersovej univerzite v New Jersey v rozhovore pre Sunday Times uviedol, že práve toto tesné spojenie nakoniec riadilo priebeh pandémie:

„Nielenže to malo svoju úlohu; je to rozhodujúce. Bola to jediná motivácia. Postoj, ktorý WHO zaujala v januári a februári 2020, nebol vedecky ani medicínsky ani politicky odôvodnený. Všetko bolo založené na udržaní uspokojivých väzieb s čínskou vládou.

„WHO na každom kroku propagovala pozíciu, o ktorú sa snažila čínska vláda… WHO aktívne odolala a bránila úsiliu ostatných národov zaviesť účinné hraničné kontroly, ktoré by mohli obmedziť šírenie alebo dokonca obmedziť šírenie epidémie.

„Nemôžem uveriť, že predstavitelia Ženevy, ktorí robili tieto vyhlásenia, verili, že tieto vyhlásenia sú v súlade so skutočnosťami, ktoré mali k dispozícii v čase, keď boli vyhlásenia urobené.“ Je ťažké pochopiť, že priamym dôvodom je podpora čínskej vlády pri zvolení Tedrosa za generálneho riaditeľa…

„Bola to pozoruhodne vysoká návratnosť [čínskych] investícií s relatívne malými sumami, ktoré boli investované na podporu jeho zvolenia.“ Čínskej vláde sa to vo veľkom vyplatilo. “

Korupcia WHO je hlboká

Ešte pred pandémiou vydala WHO vyhlásenie, že v diskusiách s Facebookom „zaistila, aby ľudia mali prístup k smerodajným informáciám o očkovacích látkach, a obmedzila šírenie nepresností“. Na prvom globálnom samite o očkovaní WHO, ktorý sa konal v Bruseli v septembri 2019, Jason Hirsch, manažér pre verejnú politiku Facebooku, narážal na cenzúru a mediálne manipulácie, ktoré mali prísť:

„Prvá vec, ktorú robíme, je zníženie distribúcie dezinformácií o očkovaní a druhá vec, ktorú robíme, je zvýšenie vystavenia dôveryhodnosti a dôveryhodnému obsahu o očkovaní.“

História WHO namiesto toho, aby kládla verejné zdravie na prvé miesto, ako napríklad presadzovanie štúdií bezpečnosti v očkovaní, jasne ilustruje jeho oddanosť spoločnosti Big Pharma a iným odvetviam. WHO napríklad bagatelizovala účinky na zdravie spôsobené jadrovou katastrofou v Černobyle v roku 1986 a uviedla, že pri nehode bolo priamo spôsobených iba 50 úmrtí a „pri katastrofe by nakoniec mohlo zomrieť až 4 000 ľudí“.

WHO podpísala v roku 1959 dohodu s Medzinárodnou agentúrou pre atómovú energiu, ktorá „podporuje mierové využitie atómovej energie“, čím sa stáva agentúrou podriadenou v súvislosti s ionizujúcim žiarením.

WHO je reakciou na žiarenie počas katastrofy vo Fukušime v roku 2011 bol tiež kritizovaná, s dôkazmi o zakrývaní na vysokej úrovni. WHO opäť bagatelizovala riziká a uviedla , že „predpovedané riziká sú nízke a neočakáva sa žiadne pozorovateľné zvýšenie miery rakoviny nad východiskové hodnoty“.

WHO taktiež získala od opioidného giganta Purdue v rokoch 1999 až 2010 viac ako 1,6 milióna dolárov a použila priemyselne podporované údaje o opioidoch na začlenenie do svojich oficiálnych proopioidných smerníc. Podľa Aliancie pre ochranu ľudského výskumu viedla spolupráca WHO s Purdue k rozšírenému užívaniu opioidov a globálnej závislosti.

Vzhľadom na prijatie súkromných peňazí prešiel prieskum v časopise Journal of Integrative Medicine & Therapy tak ďaleko, že korupcia WHO je „najväčšou hrozbou pre verejné zdravie na svete v dnešnej dobe“, najmä pokiaľ ide o drogy WHO. Odporúčaní – vrátane „ zoznamu základných liekov “ – ktoré sú podľa neho neobjektívne a nie sú spoľahlivé.

Vzhľadom na presvedčivé a trvalé dôkazy o tom, že WHO je v silnom konflikte a je kontrolovaná priemyslom, je potrebné vážne prehodnotiť jej užitočnosť ako strážcu verejného zdravia.

Publikoval Mercola.

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

KežmarokLevočaMestá a ObcePrešov

Prešovský kraj v rámci Európskeho týždňa mobility podporí ekologickú dopravu

Dopravná karta zdarma i súťaže o ceny Prešovský samosprávny kraj sa aj tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility. Aktivity,ktoré pripravuje, majú ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

JUDr. Marek Géci: Dokumenty na stiahnutie!

Stiahnite si požadovaný dokument: TU JUDr. Marek Géci vypracoval dokumenty potrebné k dnešnému „bežnému životu“ pre tých, ktorí sa rozhodli ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...