Kovid pandémia – cielený plán, ktorý nám pokrytci predkladajú.

28. marca 2021

Jedinečné video pochádza z roku 2009, takže spred 12 rokov a  poukazuje na stav aký je dnes. Cielený plán, ktorý nám pokrytci predkladajú.

Žiadni priatelia, žiadni štátni služobníci, ale štátni zradcovia.

Prednáška od Jany  Burgemeister  pri cca 26. minúte počúvajte.

Jane Burgemeister

Bola prvá, ktorá vyšla s touto témou vonku a svojho času bola uznaná ako „psychicky chorá“. Dnes nikto nevie, kde sa Jana Burgemeister nachádza.

Narodila sa v Zürichu. Jej matka pochádzala z Írska a otec z Rakúska. Študovala na univerzite v Edinburghu a pracovala ako lekárska žurnalistka.

Neskôr začala písať o medicínskych  vedeckých témach. Spozornela, keď vo Viedni, vo februári,  farmaceutické podniky zamorili vakcínami pomocou /Vôgel grippe/ vtáčej chrípky, z ktorej chceli vytvoriť skoropandémiu.

To ju priviedlo k tejto téme. Hľadala a videla, že všetky správy v médiách sa nezakladajú na pravde, ale to ju vôbec neprekvapilo. „Moja práca a skúsenosti ako žurnalistky v médiách mi umožnila vidieť, koľko informácií sa v správach dáva bokom! Veľmi málo ľudí sa dozvie pravdu o dôležitých témach pri takej kontrole systematického triedenia informácii z meinstreamových / hlavnoprúdových médií. Tak to je dôvod, prečo som sa proti tomu postavila a pokúsila ľudí informovať iným spôsobom. Myslím si, že pre Švajčiarsko je dôležité, ak dodržiava medzinárodnú bezpečnosť rovnako, ako aj iné členské štáty EÚ a ďalších 194 krajín. Jednoducho povedané WHO získalo na sile a prehlbuje svoju silu vo Švajčiarsku. Tieto Pravidlá vytvárajú právnu podstatu opatrení, ktorou švajčiarska vláda uchopí moc, ako v  prípade pandémie v akej sa nachádzame teraz.

Takže tieto medzinárodné nariadenia a príkazy sú  zavedené od 15. júna 2007. To platí aj pre Švajčiarsko, ak sa v prípade takejto situácie vytvorí krízový štáb a tento štáb je umiestnený na ministerstve zdravotníctva.

A toto ministerstvo pre vnútorné záležitosti má enormné práva… dokáže prijímať a rušiť  nariadenia ako len chce.  Taktiež môže oklieštiť základné práva a slobody. Toto sa stalo v Belgicku. Mám pocit, že v pondelok v Belgicku je parlament suspendovaný a dôležité civilné práva sa oklieštili na základe tejto pandémie. Viem, ako sa to počúva, ale naozaj sa to stalo a belgické právne orgány vyslovili svoj názor ,,sme skoro ako v diktatúre!“

Neexistuje žiadne ospravedlnenie pre takéto drastické a drakonické nariadenia.

Takže teraz to nie sú len teoretické právne nariadenia. Teraz budú aktivované a použité. Je to tak, že vo Švajčiarsku sú  špeciálne zvláštne komisie, ktorým podliehajú policajné zložky a tie budú musieť nariadenia vykonávať. Príde aj k nútenej vakcinácií a karanténe. Toto  im dovoľujú práva vo Švajčiarsku, toto všetko je explicitné v nariadeniach a plánoch v pozadí švajčiarskych firiem…. môže byť použitá aj fyzická sila, ak dôjde ku karanténe atď.

Jednoducho tu ide o zdravotné otázky, ale môžete vidieť, že je naozaj spojitosť medzi politickými a ekonomickými otázkami. WHO už v Júni 2007 vyvolá fázu 6, ktorá bude  mať následky  pre každý štát. Ako som spomínala v Belgicku je krízový štáb, ktorý plní tieto nariadenia. V tomto zmysle vo Švajčiarsku bude tento štáb pripravený prevziať moc. Vakcína je už objednaná a to 13 mil. ampuliek postačujúcich pre celú populáciu, väčšina vakcín už bola dodaná.

Všetko sa musí udiať len vo výnimočnom alebo núdzovom stave. Normálne to ide k lekárom do nemocnice, do ordinácií… atď.  V tomto stave a v tejto situácií to ide priamo k občanovi. V situácií, ktorá sa pripravuje, je dôležitá kontrola a príprava. Vo Švédsku, Belgicku a iných štátoch sa táto vakcína skladuje a kontroluje políciou / armádou / v kasárňach / kde je pod dohľadom. Takže prístup k vakcínam je obmedzený. Myslím si, že všetko sa  takpovediac pripravuje, očkovacie miesta, nemocnice, sieť zdravotného zabezpečenia (Švajčiarsko ), aj keď sa zatiaľ nebudú používať.

Je veľmi dôležité pochopiť v tomto spojení, že tento pandemický vírus / prasací / vtáčí, nie je prirodzený vírus a nevzišiel z prirodzeného procesu. Je to výtvor biochemického  vedca  amerického pôvodu Jeffreyho Taubenbergera a Armed Forces Institute of Pathology / AFIP /, ktorý ho rekonštruoval v laboratóriu. V roku 1996 sa vydal na Aljašku, kde extrahoval z obetí španielskej chrípky, vzorky / telá boli uchované v ľade / použil tkanivo z tiel na základe ktorých, vírus zrekonštruoval. Pokúšal sa pomocou experimentov vytvoriť ešte nebezpečnejší vírus.

Najnebezpečnejší vírus ktorý sa im podaril vytvoriť je vtáčí vírus / vtáčia chrípka/ H5n1, to je umelo vytvorený vírus / 1996. Tento vírus nemá nič spoločné s prasacou chrípkou. Úmrtnosť u tohto vírusu je veľmi veľká. Je to okolo 90 % percent, ale vírus nie je prenášateľný na človeka. Jedine v tom prípade, ak sa zmieša pomocou vírusu bežnej chrípky. V tomto prípade sa stáva pandemickou biochemickou zbraňou. „Baxter” americký farmaceutický závod / kartel z Chigaga / Illinois , kde je senátorom Obama, si nechal patentovať tento vírus.

Človek sa pýta „prečo to patentujú“, keď si ho človek nemôže ani pozrieť? A je tiež možné, že ,,Baxter“ dostáva peniaze od rôznych informačných inštitúcií ako napr. Blacrocks / Cia / NSA, teda od amerických spravodajských služieb, aby mohol vytvárať biochemické zbrane. V roku 2003 nechal senátor Jay Rockefeller uvoľniť zákon / senatbill 666 /, kde  povoľuje ekonomickú podporu z verejných peňazí, pre tvorbu biologických zbraní. A jedno z týchto odvetví / sparte /,  sa zaoberá protilátkami / vakcínami… stačí  nájsť spôsob, ako to dostať k ľudom. Biznis začína!

A samozrejme  vakcína je určitý spôsob, ako podať ľudom toxické veci. Vakcíny od / Novartis / Chemiefarm / Curevac / a glaxis / BionTech / sa zaoberajú  rakovinou / sú  certifikované a na základe amerického a európskeho regulačného úradu schválené. Keď sa človek na to pozrie z hľadiska zbraní, tak sú vakcíny klasifikované, ako biochemické zbrane. Tak, ako som Vám na začiatku spomenula, vo februári vyvolala dcérska spoločnosť „Baxter” v Rakúsku pandémiu. Bola to vtáčia chrípka s viac než 60 % úmrtnosťou zmiešaná zo sezónnou chrípkou, prísne obmedzovaná hmotnosťou 72 kg. Následne bola šírená nasledovne:

Rakúsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko a falošná etiketa.

Po rekonštrukcií celej situácie, keby ľudia použili túto vakcínu, samozrejme by ochoreli, čo by následne vyvolalo vtáčiu pandémiu. Tento genetický Vírus / genetický kód  sa  podarilo vytvoriť ,,Baxteru,, vo svojich laboratóriách. Vakcína bola cez WHO dodaná priamo do dcérskych spoločností „Baxter”. Toto nemohla byť žiadna náhoda, pretože v ,,laboratóriách „Baxteru“ musia dodržiavať 3 stupeň ochrany, aby mohli robiť výskum. Je to aj na základe Európskej normy. Vírus sa musí udržiavať, v / špeciálnych oddeliteľných / uzamknutých priestoroch, dvojité dvere, elektronické kódy, špeciálne odevy, / prostredie odolné voči tlaku / nemožné spôsobom úniku cez ventilačné šachty.

Takže je viac menej nemožné zmiešať chemické látky s hmotnosťou 72 kg a je tiež nemožné viniť chemické zloženie / vakcíny s falošnou etiketou. V okrese kde bývam, sa nachádza také laboratórium, ktoré rozdelilo distribúciu medzi 16 laboratórií  do celej Európy. Uvedomelý pracovník v  českom laboratóriu / Beautest / to testoval na fretke. Po kontaminácií fretky spoločnosť odstúpila od zmluvy. Zistilo sa, že na základe tajných komerčných skutočností vakcíny, nikto nemohol vidieť z čoho zloženie vakcíny pozostáva.

Po tomto incidente sa spustil poplach a: 36  ľudí muselo byť hospitalizovaných  z 18 biochemických testovacích laboratórií a ostatných 18 vo Viedni.

A tak som dospela k záveru čo sa stalo: Nemocnica sa zdôverila, že ľudia boli nakazení vtáčou chrípkou a musia byť hospitalizovaní. Nebolo to v žiadnych novinách, ani ministerstvo zdravotníctva sa o tom nezmienilo. Jediní, ktorí sa o tom zmienili „Times of India“. Ja som sa snažila upovedomiť britské média, pre ktoré som pracovala, ale oni sa  podobne ako rakúske média odmietali vyjadriť. Takže som nevidela žiadne iné východisko, ako podať trestné oznámenie. Napísala som 70 strán a podala to na  prokuratúru vo Viedni. Polícia začala vyšetrovať. Dostala som pozvánku od Protiteroristickej jednotky, ale doteraz nikoho nezadržali, oznámenie bolo podané 8. apríla.

Po pár týždňoch sa objavila „prasacia chrípka“.  ,,Vtáčia chrípka zmizla zo stola, ale zato vznikla za podivných príčin prasacia chrípka,, v Mexico City vzdialené 50 km od strediska „Baxter’’ sa povrávalo, že to pochádza od prasiat, ale žiadne prasiatko nebolo choré. Nedá sa vylúčiť, že to bolo vypustené schválne a je to umelo vytvorený vírus. Sám austrálsky virológ Adrian Gibbs povedal, citujem: „verím tomu, že vírus pochádza z laboratória’’. Parížska organizácia / Paris healt12 /oznámila v tlačovej správe, že nikde to nebolo spozorované, na  žiadnom zvierati alebo človeku a je to úplne nové a neznáme a musí to byť  vyšetrené. WHO to definovala sama, citujem: „nemá to nič spoločne s prasacou chrípkou musí to mať pomenovanie H1N1“.

Tak to vyzerá, že cieľom je vyvolať  v pandémiu v  6 štádiu, pomocou ktorej bude môcť docieliť ekonomické a politické ciele WHO a OSN s pocitmi moci u ľudí, ktorí za tým stoja. Ak vtáčia chrípka tento cieľ nezaistí, vymenia ju za prasaciu chrípku. Ďalším dôvodom, prečo to je hodnoverná informácia je ten, ako svetová organizácia WHO mení kritériá pred pandémiou pri  úmrtnosti a počas chorobnosti nakazenia, natiahne situáciu, čím ju zmanipuluje. Prasacia chrípka pri začatej panike prebehla veľmi ľahko a nespôsobila úmrtnosť, ako sezónna chrípka. Svetová organizácia WHO  to robila naďalej, takže sa tu jedná o nebezpečnú pandémiu. V júni vyvolali oficiálne fázu 6 a v júli dali nariadenie vakcinovať. WHO očakáva, že má byť zaočkovaných 4.9 mil. ľudí. Pozoruhodným zistením bola účasť pozorovateľov z farma lobby pri oficiálnych rozhodnutiach WHO.

WHO tvrdí, že vplyv týchto ľudí bol obmedzený, ale zároveň nechceli zverejniť detaily ich stretnutí. Pre pani Janu to nebolo dôveryhodné zo strany WHO. WHO oficiálne v júli vyhlásila, že ľudia chorí na prasaciu chrípku musia byť očkovaní / laxus smith / laxuna wortex /.

Spoločnosti vo WHO budú mať veľký profit z týchto  odporúčaní pri  4.9 mil zaočkovaných pri cene 10-20 euro za vakcínu. Človek môže celkom pekne zarobiť. Problém týchto vakcín je v tom, že je nová a neodskúšaná a nemá za sebou dostatok klinických štúdií. Nachádzajú sa v nej ťažké kovy, ako teomesal, squalen, addivant. Tie sú zodpovedné za chorobnosť / napr. pri  armádnych zložkách /. V týchto nových vakcínach, ktoré sa majú použiť je konzistencia16 000 krát silnejšia.

Je to ilegálne v USA aj v Británii a neboli vyhotovené žiadne klinické testy. EMA / Europe medical agency/, ktorá je zodpovedná za kontrolu tejto vakcíny, prehliada všetky kontroly na bezpečnosť a účinnosť, predtým než schváli povolenie na trh /do obehu/.

Jedným z pravidiel je Testovanie skôr, než podajú vakcínu.  Ako dôvod uvádzajú osobitné špeciálne pandemické pravidlá, ktoré stoja nad základnými predpismi. Takto sa pripraví nový spôsob, ktorým sa na trh zavedie vakcína, ktorá by za normálnych okolností zostala utajená. Boli  sme jednoducho  vystavení biologickému experimentu. Ak na veľkom množstve obyvateľstva je použitá  nevyskúšaná látka, je to experiment. A takéto experimenty sú zakázané podľa medzinárodného práva.

Znepokojujúcou skutočnosťou je podanie vakcíny tehotným ženám a deťom. Je síce pravda, že existujú rýchle štúdie, ale tie sa vzťahujú  len na silných a zdravých jedincov. Hlavnou úlohou tohto plánu je zdravotná starostlivosť  francúzskej vlády. Majú vzniknúť nové vakcinačné centrá, nová infraštruktúra, nemocnice a lekári aj domáci doktor. Vakcinácia ma byť vykonaná len vo vakcinačných centrách. V týchto centrách sú pandemické tímy, od ktorých bude vyžadovaná rýchlosť a časovosť vzhľadom na pacienta / otroka / kalkuláciu /. Obyvatelia majú byť odvedení v krátkom čase do zariadení s vysokou ochranou bez vybavenia.

Zmienka je aj o tom, ako sa kladie dôraz na kontrolu vakcíny políciou a armádou stále pod dozorom. Má byť vybudovaný systém, kde sa budú zbierať informácie o pacientoch.

Nanorobot ID-10073434

Vo Francúzsku ma vzniknúť hlavné informačné centrum. Vo vakcínach sa budú nachádzať mikročipy, ktoré budete mať vo vašom tele do konca života a nedokážete sa ich zbaviť. WHO bude kontrolovať Váš život. Čo robíte, kde sa nachádzate, ako sa správate. Dokážu spustiť biologické procesy vo vašom tele atď., ktoré nedokážete ovplyvniť.

Ak sa podarí  WHO všetkých ľudí zaočkovať, tak bude pri moci. Je to varovanie pred  vakcináciou. Veľa vlád to popiera. Aký majú úmysel? Hovoria o tom, že je to dobrovoľné.“

Čaputová sa tiež zmienila o dobrovoľnosti. No ako sa plán ukazuje, budujú nútené očkovania. Ako chcú donútiť všetkých ľudí zaočkovať? Existuje možnosť :„ jedného dňa dostanete telefonát a budete sa musieť dostaviť do centra na určité miesto v určitú hodinu”: budete sa pýtať čo to má znamenať? Za pár týždňov alebo mesiacov, ak sa necháte pretestovať,  vznikne toxická  alebo kontaminovaná reakcia… uvidíte ľudí zo slabou imunitou odpadávať… tak vás úrady donútia dostaviť na pretestovanie, či nie ste náhodou infekčný.

Budete sa pýtať ako je to možné, čo robí naša vláda, naši úradníci, polícia, média? Tento plán bol roky pripravovaný a veľa ľudí z úradov sa zapredali.

„Osoby, ktoré mali kľúče od ochrany spoločnosti, nechránia a nechávajú to všetko plávať… Pýtate sa prečo nič nepodniknú, prečo nás neinformujú? Keď to dokážem ja z dokumentu čítať, tak to môžu aj oni. Dôležitú úlohu v tejto smutnej roli hrajú masmédia. Ako som povedala, sama mám skúsenosti, ako dôležité informácie neprejdú cez média. A tak neuveriteľne, ako to znie, prejde systematická propaganda ako fungujúci nástroj. Ak to média nespomínajú, majú na sebe ochranný plášť za, ktorý sa skrývajú! To, že to tvrdím ja, je to len skutočnosť, že média presadzujú  iné triviálne denné príbehy a je veľa ľudí čo netušia čo sa deje,  je to neakceptovateľné. A ak to tak bude pokračovať ako to  ľudia z WHO chcú, môžeme sa o pár týždňov / mesiacov (Švajčiarsko) ocitnúť vo veľkej kríze. Potrebujú krízu, sociálnu nerovnosť, aby im polícia slúžila. Po takejto situácií sa uplatní nová politická sila a WHO bude organizácia, ktorú oprávňuje UN. A to sa zároveň stane vo všetkých štátoch / paralelne vzhľadom na časový plán. Predpokladám, že dôjde k nátlakovej vakcinácií v novembri / decembri. A po tejto perióde sa celá štruktúra vlád / organizácií  rozpadne do jednej novej štruktúry pod WHO / OSN. A možno ste počuli o plánoch, vybudovať svetovú organizáciu, ktorú spomenul (Carl Bildt /švédsky premiér) na zasadnutí /Bilderberg/ v Aténach. Vyzerajú to byť plány pre vytvorenie Novej svetovej vlády – NWO. Pandémia je  prostriedkom ich cieľa, ako aj  vakcína, ktorá je inštrument starej dôvery zu füllen ist / vyplnenia.

Úlohou tejto propagandy je skrytá biologická vojna proti civilnému obyvateľstvu. Vytvorila ju malá skupina ľudí, proti väčšine obyvateľstva. Je to klasifikované ako biologická zbraň. Vakcína je nám predávaná ako profylaktický prostriedok a ak to nezoberieme dobrovoľne a nepodľahneme hystérií médií , tak na konci budeme nútení ju prijať… tak dúfajú / tak to chcú!“

A toto je dôvod prečo by sme mali konať! Nie je to ľahké všetky informácie prijať. Verím v starú švajčiarsku tradíciu, ktorá je ešte silná, kde občan povie: som pripravený prevziať zodpovednosť na politické dianie, pýtam sa ľudí vo výkonne moci a chcem odpovede! A žiadam právo sa spolupodieľať, žiadam si právo predložiť nezávislé vedecké dôkazy, že je vakcína bezpečná a aby človek mal nárok na náhradu škody. Záleží na tom, ľudom rozprávať, aká je v skutočnosti  situácia tu vo Švajčiarsku a ostatných krajinách.

O tomto sa v Hlavných médiách nerozpráva / nespomína, čo sa naozaj deje a preto by som túto prednášku  s appelom zakončila. Bola by som  rada, keby ste si to pozreli a vytvorili si svoj názor, pátrali po informáciách, zhodnotili všetky možnosti. V tomto politickom procese mali právo sa spolupodieľať. A ak ste toho istého názoru ako ja ,že vakcína nie je potrebná a vieme žiť aj bez toho. Existuje veľa spôsobov ako vybudovať imunitu pomocou vitamínov, základnými hygienickými návykmi.  Ďakujem

https://history.house.gov/People/Detail/19276

Ešte pred tým než to zverejním chcem  od Vás, aby ste boli pripravení na rôzne scenáre. Majte na pamäti, Žilinkovi dal jasný signál  Lipšic, kto tu velí. Teda ak je to pravda o akej sa  Jana Burgemeister zmieňuje, tak to hrajú na psychiku. Povoľujú a uťahujú, teraz ste vo fáze povoľovania a prichádza utiahnutie. Ak, má M. Žilinka  potvrdiť, že vyhlášky sú v súlade z normami, je to práve to, že orgány štátnej moci sa zapredali a vedia čo robia. Len aby ľudia, ktorí vkladajú svoju dôveru v Žilinku, neboli prekvapení, ak to skončí úplne inak ako očakávajú.

Všetci sú súčasťou jedného organizovaného zločinu!  O tom sa Jana Burgemeister zmieňuje a všetko je dopredu premyslené. Tu nesmie vaša psychika poľaviť a musíte reagovať minimálne na 2-3 kroky dopredu. Tu musí inteligencia Slovenska už žiadať a vyzývať verejný dialóg. Neverte žiadnym Q –plánom, ale verte v prvom rade sebe!

Nikto iný to za Vás nespraví, nespoliehajte sa na iných, je čas sa zlu postaviť čelom a nie chrbtom!

Tax Manifesto 2020 - set of recommendations for tax policy improvements -  News - AmCham, American Chamber of Commerce in the Slovak Republic - AMCHAM,  The American Chamber of Commerce

PS: Akú komoru zastupuje Lipšic? Správne Amcham….a má zastúpenie americká farmaceutická lobby na Slovensku? Hľadajte, určite ju nájdete….

Iba ten kto nepoľaví, iba ten vyhrá!

OZ Pán Občan

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Aké to je, keď veríte všetkému, čo vám hovoria média...

JP Sears YouTuber Ľudia sa zrejme úplne zbláznili! Akoby sa im absolútne nepáčilo, že karanténa, ktorá im je nariadená, odoberá ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

AKO SA DEFINUJE NEVOĽNÍCTVO? AKO DOPADNE POVSTANIE OTROKOV?

KONŠPIRAČNÉ TEÓRIE A PRAX. COMMONPASS, DIGITAL GREEN CERTIFICATE, KOVIDOVÉ PASY AKO VÝJAZDOVÉ DOLOŽKY. VYVRACIAME KONŠPIRAČNÉ FÁMY O OBMEDZENÍ SLOBODY POHYBU. ...
Aktualizované 29.5. 15:55
Spravodajstvo

Český premiér Fiala vo štvrtok udelí Jensovi Stoltenbergovi Rad Tomáša Garyka Masaryka

Lídri šestice krajín EÚ v spoločnom pražskom vyhlásení potvrdili záväzok pokračovať vo vojenskej podpore Ukrajiny. Do českej „muničnej iniciatívy“ sa ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...