„Skutočný Anthony Fauci“

23. augusta 2021

 Robert F. Kennedy, Jr.

Vo svojej najnovšej knihe -„Skutočný Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma a globálna vojna proti demokracii a verejnému zdraviu“- sa podrobne pozerám na katastrofálne dôsledky 50-ročného panovania doktora Anthonyho Fauciho ako amerického prezidenta. Cár pre verejné zdravie. Knihu, ktorá vyjde 9. novembra, je možné predobjednať.

Obranca zažíva cenzúru na mnohých sociálnych kanáloch. Prihláste sa na odber našich najlepších správ dňa a určite zostaňte v kontakte so správami, na ktorých záleží . Je to zadarmo.

9. novembra vydá predseda Obrany zdravia dieťaťa Robert F. Kennedy mladší svoju novú knihu – „Skutočný Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma a globálna vojna proti demokracii a verejnému zdraviu“.

Kliknutím sem si predobjednáte svoju knihu ešte dnes.

Ako riaditeľ Národného ústavu pre alergiu a infekčné choroby (NIAID) Dr. Anthony Fauci každoročne vydáva 6,1 miliardy dolárov na financovanie vedeckého výskumu poskytovaného daňovými poplatníkmi.

Výskum, ktorý som vykonal pre svoju novú knihu, odhaľuje, ako mu Fauciho obrovské ročné platby umožňujú diktovať predmet, obsah a výsledky vedeckého výskumu zdravia na celom svete.

Tieto ročné platby tiež umožňujú Faucimu vykonávať diktátorskú kontrolu nad armádou lídrov „znalostí a inovácií“, ktorí obývajú „nezávislé“ federálne panely, ktoré schvaľujú a predpisujú lieky a očkovacie látky-vrátane výborov, ktoré povoľovali núdzové použitie povolenia na COVID- 19 vakcín.

Fauci využíva finančný vplyv, ktorý má k dispozícii, na mimoriadny vplyv na nemocnice, univerzity, časopisy a tisíce vplyvných lekárov a vedcov – ktorých kariéru a inštitúcie má moc zničiť, napredovať alebo odmeňovať.

Sú to tí istí lekári, ktorí sa objavujú v spravodajských reláciách siete, publikujú na upravených stránkach vplyvných médií a vyrábajú a obhajujú oficiálne príbehy farmaceutického kartelu.

Fauci len zriedka vykonáva tradičnú misiu NIAID – skúmanie príčin explodujúcich epidémií alergických a autoimunitných chorôb – o čom svedčí skutočnosť, že pod jeho dohľadom Kongres pre chronické choroby účtoval Kongresu NIAID prevenciu medzi 1,8 % detí, keď Fauci prišiel k NIAID. v 60 -tych rokoch minulého storočia na 54% dnes , keď je započítaná obezita.

Namiesto riešenia nárastu chronických chorôb Fauci transformoval NIAID z regulátora svetovej triedy na produktový inkubátor pre spoločnosť Big Pharma vývojom nových liekov a vakcín, na ktoré on, jeho agentúra a jeho zamestnanci často zdieľajú patenty a licenčné poplatky.

Napríklad Fauci a štyria jeho ručne vybraní zástupcovia sa budú podieľať na Moderne v miliónoch dolárov na licenčných poplatkoch z predaja vakcíny COVID spoločnosti Moderna-ktorú spoločne vyvinuli Moderna a NIAID.

Fauci sa stal vedúcim zástancom „agentúrneho zajatia“ – rozvracania demokracie a verejného zdravia farmaceutickým priemyslom.

Ako ukazuje „Skutočný Anthony Fauci“, Fauci neustále zlyhal smerom nahor. Jeho dedičstvom je národ, ktorý používa čoraz viac liečiv, platí takmer trikrát trikrát viac za lieky na predpis ako ľudia v desiatkach ďalších krajín a má horšie zdravotné výsledky a chudobnejšiu populáciu ako ostatné bohaté národy.

Dnes sú lieky na predpis – mnohé vyvinuté Národnými ústavmi zdravia (NIH) počas Fauciho pôsobenia v NIID NIH – treťou najčastejšou príčinou smrti v Amerike.

Moja kniha tiež odhaľuje, ako Fauci a jeho kohorty vo Pharmai pekne profitujú z chorôb – ale nie tak z dobrého zdravia.

50 rokov ako J. Edgar Hoover pre verejné zdravie

Fauci prežil pol storočia vo svojej vládnej funkcii – je J. Edgarom Hooverom pre verejné zdravie – vďaka tomu, že sa prikláňa k (a profituje) z farmaceutických záujmov.

Svoju kariéru zahájil počas ranej krízy AIDS partnerstvom s farmaceutickými spoločnosťami s cieľom sabotovať bezpečnú a účinnú nepatentovú terapeutickú liečbu AIDS.

Fauci zorganizoval podvodné štúdie a potom tlačil na americké úrady pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), aby schválili smrtiacu chemoterapiu, o ktorej vedel, že je proti AIDS bezcenná.

FDA považoval AZT za príliš toxický na použitie u ľudí. Mnoho vedcov dnes tvrdí, že AZT zabila oveľa viac ľudí ako AIDS .

Vďaka Fauciho skorumpovanému zásahu sa AZT s 10 000 dolármi na pacienta za rok stala najdrahším komerčným liekom v histórii – ktorý na GlaxoSmithKline zarobil miliardy.

Fauci opakovane porušoval federálne zákony, ktoré umožnili jeho partnerom v spoločnosti Pharma využívať zbedačené deti s tmavou pleťou ako laboratórne potkany pri smrteľných experimentoch s toxickou chemoterapiou AIDS a rakovinou.

V roku 2005 Kongres citoval svoju agentúru za dôsledné porušovanie federálnych zákonov pri zakázaní experimentov na čiernych a hispánskych sirotách v detských domovoch v New Yorku a ďalších šiestich štátoch.

Fauciho dlhý zoznam neetických a genocídnych experimentov na Afričanoch spôsobil chaos a tragédie na celom kontinente, najmä pre deti a tehotné matky.

Každá z vakcín financovaných Faucim a Billom Gatesom – detská obrna , DPT , malária , meningitída , tetanus a HIV – pravdepodobne spôsobila oveľa viac zranení a úmrtí na celom svete, ako odvrátila.

Starostlivo vybudovaná aliancia Pharma-Fauci-Gates

Začiatkom roku 2000 si Fauci potriasol rukou s Gatesom v knižnici sídla Gatesovho sídla v Seattli za 147 miliónov dolárov, čím stmelil partnerstvo, ktoré by malo za cieľ ovládať čoraz výnosnejší globálny očkovací podnik v hodnote 60 miliárd dolárov s neobmedzeným potenciálom rastu.

V roku 2009 stál Gates pred OSN a vyhlásil „ Dekádu vakcín “. Zaručil 10 miliárd dolárov na vybudovanie regulačnej, politickej, mediálnej a kamennej infraštruktúry s cieľom do roku 2020 naočkovať celú globálnu populáciu viacnásobným úderom.

Aliancia Pharma-Fauci-Gates prostredníctvom nadvlády financovania a starostlivo kultivovaných osobných vzťahov s hlavami štátov a poprednými inštitúciami v oblasti médií a sociálnych médií prevláda nad globálnou politikou v oblasti zdravia.

Gates a Fauci teraz disponujú ďalekosiahlym vplyvom a bezprecedentnou mocou zastaviť globálne hospodárstvo, zrušiť občianske a ústavné práva, zaviesť dohľad nad policajným štátom a vytvoriť najväčší posun globálneho bohatstva smerom nahor v histórii ľudstva.

mojej knihe som odhalil, ako Fauci, Gates a ich spolupracovníci:

  • vynašiel a vyzbrojil prehliadku podvodne vymyslených globálnych pandémií vrátane vtáčej chrípky (2005 )prasacej chrípky (2009) a Zika (2015-2016) s cieľom predávať nové očkovacie látky, obohatiť svojich farmaceutických partnerov a zvýšiť silu technokratov v oblasti verejného zdravia a Gatesov sprievod medzinárodných agentúr.
  • použil experimenty „ získania funkcie “ na chov pandemických superbugov v nekvalitne vybudovaných, zle regulovaných laboratóriách vo Wu-chane v Číne a inde za podmienok, ktoré takmer určite zaručovali útek ozbrojených mikróbov, v spolupráci s Pentagonom , čínskou armádou a tienistá kabala uchopovačov biologických zbraní.
  • robil sériu s jasnozrivými predpoveďami o hroziacej COVID-19 pandémii – takmer na deň. Ich presné veštenie ďalej ohromilo falošné, dôveryhodné a vedecky negramotné médiá, ktoré s Gatesom a Faucim zaobchádzajú ako s náboženskými božstvami, izolujú ich od verejnej kritiky a hanobia ich pochybovačov ako kacírov a „ teoretikov konšpirácie “. Bežné antidopingové médiá navádzali na Fauciho sprisahanie, aby zakryli pôvod COVID vo wuhanskom laboratóriu.
  • v spolupráci s vládnymi technokratmi, vojenskými a spravodajskými plánovačmi a zdravotníckymi úradníkmi z USA, Európy a Číny, aby zorganizovali sofistikované pandemické „simulácie “ a „ Germ Games “. Cvičenia ako tieto, podporované Radou pre monitorovanie globálnej pripravenosti , položili základ pre zavedenie globálnej totality vrátane povinného maskovania, blokovania, masovej propagandy a cenzúry s konečným cieľom nariadiť donucovacie očkovanie 7 miliárd ľudí.
  • v každej zo svojich „simulácií“ praktizovali techniky psychologickej vojny s cieľom vytvoriť chaos, vyvolať strach, rozbiť ekonomiky, zničiť verejnú morálku a potlačiť sebavyjadrenie jednotlivca-a potom zaviesť autokratickú správu.

Vyvolávanie strachu z pandémie COVID-19

Ďalej len “ o reálnom Anthony Faucim “ detaily, ako Fauci, jeho spoločníci a ich komplici používajú ich kontrolu médií, vo vedeckých časopisoch, kľúčových vládnych a kvázi-vládnych agentúr a vplyvných vedcov a lekárov zaplaviť verejnosť strachom, propagandou o COVID-19, virulenciou a patogenézou a na náhubkovú diskusiu a bezohľadne nesúhlas cenzúry .

Gates a Fauci sa počas výluky zapojili do takmer každodennej komunikácie a koordinovali navzájom prakticky každé rozhodnutie o obranných opatreniach proti COVID-19.

Účinne umiestnená globálna populácia v domácom väzení, a záplava hlavného prúdu a sociálnych médií s propagandou vytvorenou terorizovať.

Aby ospravedlnili implementáciu drakonických opatrení, Gates a Fauci systematicky vyvolávali iracionálne obavy a potláčali zdravý rozum, aby navodili formu hromadnej psychózy známej ako „ štokholmský syndróm “.

Oni inšpirovali v ich rukojemníkoch vďačnosť k svojim väzniteľnom a presvedčenie, že celková poslušnosť a nekritické podania k experimentutestovaniamcovid-pasomnulovej zodpovednosti za vakcíny COVID, boli ich jedinou nádejou na bezpečný únik zo zajatia a „návrat k normálu .”

Ako pandémia prebiehala, Gates a Fauci:

  • schválila podvodné modelovanie a algoritmy na zámerné zveličovanie projekcií nehôd pre COVID-19 s cieľom racionalizovať drakonické zablokovania.
  • pomazané podvodné testy PCR s cieľom úmyselne zvýšiť počet prípadov COVID o približne 90% .
  • uľahčilo prijatie novýchbezprecedentných pokynov pre koronerov, aby podvodne pripísali COVID ako príčinu smrti „v úmrtnom liste pre všetkých zosnulých, kde choroba spôsobila alebo sa predpokladá, že spôsobila alebo prispela k smrti“- s pozitívnym COVID alebo bez neho, testom.
  • zdiskreditoval všetky rané liečebné postupy súvisiace s ochorením COVID-19, ako je hydroxychlorochin, a mnohé ďalšie nápravné opatrenia, ktoré mohli rýchlo ukončiť pandémiu a zachrániť státisíce životov.

Ako sa dalo predpokladať, počas krízy COVID Fauciho politika viedla k tomu, že USA sa podieľali na 20% úmrtí na COVID na svete, napriek tomu, že tvorili iba 4,2% svetovej populácie – ďalší príklad toho, že Fauci zlyhal.

Ako ukazuje moja kniha : Fauciho politika COVID priniesla aj nové zákerné autoritárstvo – a poháňala Ameriku po klzkom svahu smerom k ponurej budúcnosti ako temného totalitného štátu bezpečnosti a dohľadu.

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Covid očkovanie mi spôsobilo ochrnutie a Guillanov-Barrého syndróm

Brit Galvinová: Covid očkovanie mi spôsobilo ochrnutie a Guillanov-Barrého syndróm Silný príbeh ženy, čo sa nechala očkovať Modernou, a potom ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Trestný tribunál v Haagu môže súdiť slovenskú vládu spolu s Francúzmi, Angličanmi a Čechmi

JUDr. Marica Pirošíková Haagsky súd bude rozhodovať o sťažnosti Slovákov proti používaniu „COVID-19 vakcín“ spoločne s Francúzskom, Anglickom a Českom. Informáciu priniesol portál ...
Aktualizované 5.10. 22:10
Spravodajstvo

Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu

Mike Adams, Natural News Ruský prezident Vladimír Putin v plamennom prejave, ktorý udáva tón ruskému postoju proti západnému „Impériu lží“, odhalil ...
Aktualizované 5.10. 00:08
Spravodajstvo

Americký senátor Richard Black vyhlásil, že kancelár Scholz musel dať súhlas americkej CIA a Pentagonu na zničenie oboch vetví plynovodu Nord Stream! 

Jeho názor podporil americký profesor a autor ruskej šokovej ekonomickej transformácie z 90. rokov Jeffrey Sachs, keď vyhlásil, že existujú ...
Aktualizované 3.10. 23:43
Spravodajstvo

Premiér plače na zlom hrobe - Dana Meager

Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. ...
Aktualizované 4.10. 00:01
Spravodajstvo

Aljaška patrí Rusku! Zatiaľ čo Biden v záchvate poblúznenia hovoril pri tlačovke s mŕtvymi, vplávala spojená rusko-čínska flotila do vôd USA!

Zatiaľ čo ste demonštrovali koncom septembra na Václaváku proti Fialovej Drahote, diali sa vo svete veci, z ktorých ide rozum ...
Aktualizované 4.10. 00:50
Spravodajstvo

Prejav Sergeja Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy 3. októbra 2022

Vystúpenie oficiálneho zástupcu prezidenta Ruskej federácie ministra zahraničných vecí Ruskej federácie S. V. Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy Federálneho ...
Aktualizované 5.10. 23:32
Spravodajstvo

Návrat ruských krajín a svätá vojna

Veľký geopolitický posun po víťazstve na Ukrajine Autor: Vadim Rogozhin Prijatie dvoch regiónov Ukrajiny do Ruskej federácie je osudovou historickou udalosťou ...
Aktualizované 4.10. 23:22
Spravodajstvo

Masoví vrahovia – vakcinačná mafia platená Big Pharmou ide po krku lekárom Liptákovi a Jancovi pre upozornenie ľudí na podvodnú plandémiu a odhalenie vražedného Covid „očkovania“

foto: Lekár Peter Lipták v roku 2020 na jednom z občianskych protestov proti pandemickým opatreniam vlády. (Foto: Pavol Kel) Štátne orgány ...
Aktualizované 5.10. 21:30
Spravodajstvo

Celoslovenské stretnutie Okrúhly stôl 2

DRUHÉ CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE NÁRODNÉHO OBRODENIA V sobotu 1.októbra 2022 sa v Pribinovej dvorane pri Nitre uskutočnilo druhé zasadnutie okrúhlehostola v ...
Aktualizované 5.10. 21:05
Spravodajstvo

Lipšic je spolupáchateľom Dušana Dedečka

FB Jano Stanko Štefan Harabin: vyjadrenie vo videu k dopravnej nehode, ktorá bola spáchaná agresívnym opitým vodičom, sekretárom generálneho riaditeľa ...
Aktualizované 5.10. 00:18
Spravodajstvo

Harabin: Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa

Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa. Vysvetľuje sudca Štefan HARABIN Diskusné štúdio Miroslava Kantnera v rozhovore s ...