Nasadí vláda SR na 3 vlnu amerických vojakov na terorizovanie Slovákov?

30. júna 2021

Prípravy na ,,zákonný masaker a genocídu už prebehli – polícia, ktorá by sa postavila vlastným občanom bude zlikvidovaná zahraničnými žoldniermi. Špeciálne vycvičenými americkými žoldniermi pre ovládanie slovenskej reči, aby rozpútali PEKLO. Slovenská Polícia BUDE VYRADERNÁ, aby nemohla BRÁNIŤ vlastný národ. Polícia sa stane rovnako obeťou zrady.

Na obrázku môže byť auto a cesta

Od dnes, už večer do prírody nemôžete. Pobyt v prírode je od štvrtka možný iba do 20.00 hodiny, zahraničnú rekreáciu zakázali.

Na obrázku môže byť vonku

Stále ste neprišli nato a nechápete nelogický vydaný zákaz vychádzania, prečo nesmiete do prírody po 20.00 hodine? Položte si niekoľko otázok. Krčmy tam nie sú, je tam zima, tma… Kto by išiel do prírody keď ľudia idú spať? Prečo by niekto vychádzal z domu aj v mestách po 20.00 hodine, keď ľudia nevychádzajú z domu už ani cez deň, obchody, reštaurácie, krčmy sú zatvorené – načo, pre koho je dobrý ten zákaz?

Len totálni idioti si môžu myslieť, že dnes hrozí vojna Rusov s Američanmi. Ak by tomu tak bolo, tak v prvom rade by ani jedna krajina horúčkovito nekompletizovala sieť 5G (v Bratislave už 7G) vysielacích veží. Už za druhej svetovej vojny bolo jasné, že „bez spojenia niet velenia“. A – ak by začala takáto vojna – každá armáda by v prvom rade zlikvidovala všetky dostupné komunikačné zariadenia nepriateľa. Takto to teda nebude.

  • Dnes viac ako kedykoľvek predtým stojíme pred hrozbou totálnej likvidácie. Čo v skutočnosti urobili tí, ktorí sa stiahli na samoty a tam si „žijú svoj prírodný život“? Oddelili sa od jadra Národa a separovali. Prijali cielené „ponuky“ svorky, tak ako svojho času hnutie Anastázie v Rusku. Pod zámienkou života v Prírode odstránili z miest tých, ktorí sa prebúdzali prví a mohli zablokovať ich programy na ovládnutie štátu. Nezablokovali. Prebieha informačná vojna. Na samotách, v ľanových odevoch, pasúc kozy, s bradami, vrkočmi a dlhými vlasmi nemusia „postrehnúť“ ako zlikvidujú Národ v mestách a osadách. Až dovtedy, kým ich nepríde „dočistiť“ zahraničné komando v slovenských uniformách lietajúce v tmavých, neoznačených vrtuľníkoch a hovoriace slovenským jazykom… Ľahká korisť, jedného po druhom, v pohode a bez rozruchu.
  • John Coleman opísal túto technológiu sociálneho inžinierstva vo svojich knihách. Nazýva sa to „fragmentácia spoločnosti“. Každý sa stará iba o seba, nezaujíma ho blížny, ktorý volá o pomoc. Ale keď príde na rad on a vojdú už do jeho domu a bude on volať o pomoc – to zase nebude „počuť“ ďalší blížny… ktorý sa tiež ako on separoval (hoci v Prírode) a Národ ho viac nezaujíma…Ak zničia Národ, žiaden jeho člen neprežije.

Ak zničia Národ, žiaden jeho člen neprežije.

Nosenie masiek nechráni pred žiadnou nákazou. Je to slobodomurárska technológia vstupu do matrice. Ak ju odsúhlasíme, pôjde ďalej – plán majú.

Ak ju neodsúhlasíme, zničení budú oni.

Keď uvoľňovali opatrenia, všetci sa radovali. A to až tak, že nepostrehli prijatie nového zákona o hospodárskej mobilizácii. Mimochodom, nikto z opozície proti nemu nehlasoval(?!).

Na jeseň ho plánujú nasadiť. Podľa neho môžu každému skonfiškovať čo len chcú – od auta, cez potraviny po dom. Skrátka všetko. A teraz je už jasné, prečo sa na Ukrajine objavilo cca 800 žoldnierov (predtým rezali hlavy v Kosove, Iraku, Sýrii a pod…), ktorí najskôr prešli prípravou slovenčiny v USA. Oni sami hovoria, že po slovensky ich učili preto, lebo na Slovensku je nefunkčná polícia aj armáda. Pravda – naočkovaní partajní šéfovia ich svojim rozkazmi naozaj rozkladajú.

Takže príde jeseň a znovu (okolo 15. septembra) prepukne plánovaná pandémia. Slovenskí vojaci či polícia nemusia poslúchnuť rozkazy svorky na konfiškáciu majetku Slovákom. A tu sa objavia tzv. „slovenskí“ vojaci, ovládajúci slovenčinu, nosiaci slovenské uniformy, ktorí nebudú mať problém rezať hlavy Slovákom. Veď to nebude prvý raz.

Môžu to zariadiť aj inak, s covid-semafórom, takže ak ONI označia nejaké mesto za nebezpečnú zónu, jednoducho ho obkľúči „slovenská“ armáda a každého „nakazeného“ – ktorý by chcel opustiť „nakazené“ mesto – jednoducho odstrelia a nepomôžu im ani masky či vakcinácia. Na internete nájdete dostatok podobných, detailných opisov takýchto situácií od tých, ktorí ich prežili v bývalej Juhoslávii…

A ako dopadnú naši na samotách separovaní „Slovania“, hoci aj pod nálepkou „anastáziovci“? Na to prídete aj sami.

Môžeme to zvrátiť meditáciami a preklínaním. Nijako inak to nepôjde. Závisí od každého z nás.

Juraj Hliva

Co se bude dít až do roku 2023? Další alarmující skutečnosti vyplouvají na povrch…

Čo sa bude diať až do roku 2023? Ďalšie alarmujúce skutočnosti vyplávajú na povrch…

Tento článok je pokračovaním série článkov k tzv. „Veľkému resetu“. Postupne s tým, ako sa mi darí zisťovať ďalšie a ďalšie okolnosti toho, čo sa teraz pre nás, ale aj pre zvyšok najmä západného sveta chystá, zverejňujem stále ďalšie a ďalšie poznatky.

Pre lepšie pochopenie je potrebné si uvedomiť, že to, čo sa dnes deje je dôsledkom faktu, že svet ovládajú psychopati, ktorým k realizácii ich plánov slúžia zámerne dosadené bábky. O tom, že v mnohých krajinách došlo už okolo rokov 2010 – 2015 k inštalácii nových politikov a strán, ktorých úlohy boli celkom iste vopred dané, som písala už v roku 2019, vtedy som však netušila, aké konkrétne zámery so svetom majú. Teraz už vieme o niečo viac.

Než pôjdem k veci, je potrebné si uvedomiť, že okrem politikov na všetkom, čo sa deje, spolupracujú aj ďalšie „zasvätené“, predovšetkým veľmi dobre platené korporátne médiá. Všetko je teda priamo závislé na ľahkej manipulovateľnosti davov, ktorá je úplne nesporná. Ľudia si už dávno odvykli premýšľať, myslia za nich marketingové firmy, reklamné agentúry, politici a médiá. Tým všetkým masy veria, či už vedome alebo podprahovo.

V októbri 2020  časopis Time  zverejnil zhrnutie udalostí, ktoré ešte prídu. Autori striktne dodržiavajú prezentáciu Svetového ekonomického fóra (WEF), ktoré v súčasnej dobe pracuje na prispôsobení našej globálnej ekonomiky a ich želaním je, aby bola „udržateľnejšia“.

„Plandémia“ bude pokračovať až do roku 2023, kým ani posledné nad vodou sa zatiaľ držiace malé podniky nezbankrotujú a stredná trieda nebude zničená. Autori uvádza, že globálna ekonomika bude v roku 2023 na ceste k zotaveniu. Myslí tým však veľké spoločnosti, ktoré na plandemii zarábajú.

necenzurovanapravda.cz

ESEJ O VÝVOJI ČLOVEČENSTVA

Žijeme v časoch vrcholiacej informačnej vojny, pričom mnoho našincov to akosi vôbec „neobťažuje“. Veď nech si vraj každý hovorí čo chce. Tvrdých spáčov akosi neprebúdza ani slovo „vojna“. Nuž teda, čo nám „nevadí“ (t. j. schvaľujeme to), to aj príde – túto ponuku (na vojnu) mnohí prijímajú. S naivným úsmevom a odvahou nič netušiaceho. Okrem faktu, že informačná vojna je vždy predprípravou horúcej vojny – čo sme už neraz v minulosti videli – je tu aj druhý problém. Vojna je vždy zameraná na ničenie živej sily protivníka. A čo môže znamenať nesprávna informácia v informačnom Veku? Najčastejšie realizovanie nesprávneho rozhodnutia na jej báze, a teda privolanie neodvratného dôsledku. Nikto nevedie horúcu vojnu ani jej predohru – informačnú kampaň – len tak. Komu nedochádza iný dôvod, tak minimálne preto, lebo to stojí veľmi veľa peňazí.

www.tartaria.sk

ZABÁVAČI sa menia na expertov, POLITICI na zabávačov – iba naša IMUNITA robí to, čo má!


Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

PopradPozvánky

S jednotkami do múzea zdarma! Program na 07/2021

Podtatranské múzeum v Poprade otvára zdarma svoje expozície a výstavy (v Poprade aj v Spišskej Sobote) od stredy 30. 6. 2021 do ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Priama linka s Vladimírom Putinom. Hlavné informácie

Vážení čitatelia! Chceli by sme Vás upozorniť na hlavné informácie z Priamej linky s Vladimírom Putinom. Prezident o vakcinácii, svojom ...
Aktualizované 4.10. 00:50
Spravodajstvo

Prejav Sergeja Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy 3. októbra 2022

Vystúpenie oficiálneho zástupcu prezidenta Ruskej federácie ministra zahraničných vecí Ruskej federácie S. V. Lavrova na plenárnom zasadnutí Štátnej dumy Federálneho ...
Aktualizované 5.10. 22:10
Spravodajstvo

Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu

Mike Adams, Natural News Ruský prezident Vladimír Putin v plamennom prejave, ktorý udáva tón ruskému postoju proti západnému „Impériu lží“, odhalil ...
Aktualizované 5.10. 21:05
Spravodajstvo

Lipšic je spolupáchateľom Dušana Dedečka

FB Jano Stanko Štefan Harabin: vyjadrenie vo videu k dopravnej nehode, ktorá bola spáchaná agresívnym opitým vodičom, sekretárom generálneho riaditeľa ...
Aktualizované 4.10. 23:22
Spravodajstvo

Masoví vrahovia – vakcinačná mafia platená Big Pharmou ide po krku lekárom Liptákovi a Jancovi pre upozornenie ľudí na podvodnú plandémiu a odhalenie vražedného Covid „očkovania“

foto: Lekár Peter Lipták v roku 2020 na jednom z občianskych protestov proti pandemickým opatreniam vlády. (Foto: Pavol Kel) Štátne orgány ...
Aktualizované 3.10. 23:43
Spravodajstvo

Premiér plače na zlom hrobe - Dana Meager

Nárast cien po ruskej invázii je klamstvo. Začalo sa to otvorením Slovenska cudzím investíciám a rozpredajom strategických podnikov, najmä energetických. ...
Aktualizované 5.10. 00:08
Spravodajstvo

Americký senátor Richard Black vyhlásil, že kancelár Scholz musel dať súhlas americkej CIA a Pentagonu na zničenie oboch vetví plynovodu Nord Stream! 

Jeho názor podporil americký profesor a autor ruskej šokovej ekonomickej transformácie z 90. rokov Jeffrey Sachs, keď vyhlásil, že existujú ...
Aktualizované 4.10. 00:01
Spravodajstvo

Aljaška patrí Rusku! Zatiaľ čo Biden v záchvate poblúznenia hovoril pri tlačovke s mŕtvymi, vplávala spojená rusko-čínska flotila do vôd USA!

Zatiaľ čo ste demonštrovali koncom septembra na Václaváku proti Fialovej Drahote, diali sa vo svete veci, z ktorých ide rozum ...
Aktualizované 5.10. 00:18
Spravodajstvo

Harabin: Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa

Nikto nepovedal, že PUTIN spáchal trestný čin okrem vyšetrovateľa. Vysvetľuje sudca Štefan HARABIN Diskusné štúdio Miroslava Kantnera v rozhovore s ...
Aktualizované 5.10. 23:32
Spravodajstvo

Návrat ruských krajín a svätá vojna

Veľký geopolitický posun po víťazstve na Ukrajine Autor: Vadim Rogozhin Prijatie dvoch regiónov Ukrajiny do Ruskej federácie je osudovou historickou udalosťou ...
Aktualizované 5.10. 21:30
Spravodajstvo

Celoslovenské stretnutie Okrúhly stôl 2

DRUHÉ CELOSLOVENSKÉ STRETNUTIE NÁRODNÉHO OBRODENIA V sobotu 1.októbra 2022 sa v Pribinovej dvorane pri Nitre uskutočnilo druhé zasadnutie okrúhlehostola v ...