Nad Donbasom sa zbiehajú čierne mraky

10. apríla 2021

  
Už niekoľko týždňov pozorujeme zvýšenú intenzitu presunov vojenskej techniky Severoatlantickej aliancie po Slovensku a strednej Európe. Aj napriek tomu, že oficiálne kanály uvádzajú, že ide o presuny vojenskej techniky v rámci Slovenska, tak celá táto rošáda dostáva úplne iný rozmer v súvislosti s vyostrujúcou sa situáciou na východe Ukrajiny. Hromadenie jednotiek NATO na našom území môže znamenať posilnenie tyla v nadchádzajúcom konflikte.
Za posledných niekoľko mesiacov sa na Ukrajine prestalo dodržiavať krehké prímerie a intenzita bojov sa stupňuje. Podozrivá je aj aktivita niektorých médií, ktoré vždy vďačne podporia vojenský konflikt, tak ako to bolo v prípade Afganistanu, Iraku, Sýrie, Líbye, Gruzínska či Ukrajiny. Tak ako ešte vďačnejšie napíšu, že to je  agresívna politika Kremľa, ktorý presúva svoje jednotky na hranice s Ukrajinou.
Pravdou však je, že pro-ruskí separatisti mali v roku 2015 otvorenú cestu až do Kyjeva a práve to donútilo Porošenka začať diskutovať o Minských dohodách. A teda natíska sa otázka, prečo by Rusi zaútočili na Ukrajinu teraz, kedy sú ochromení ekonomickou krízou a vojská Ukrajiny mali čas na preskupenie a vytvorenie obranného perimetra, ktorý bol deravý ako ementál v čase, kedy ukrajinskí predstavitelia s trpko-kyslým výrazom na tvári pristali na diplomatické rokovania.
Na opačnej strane hranice sa ozývajú hrdinské slová na podporu Ukrajiny. Novozvolený prezident Biden nazval Putina vrahom a za posledný mesiac niekoľko krát volal s prezidentom Ukrajiny, aby mu vyjadril podporu. Škoda, že si Biden prvýkrát spomenul, že niečo také ako Ukrajina existuje až po dva a pol mesiaci vo svojej funkcii.
A tak kým niektorí naši komentátori nadšene aplaudujú silnej proti-ruskej rétorike staro-nového establišmentu v USA, tak my príčetnejší máme strach. Veď vojna je trhanie a pálenie ľudských tiel a prináša to najzverskejšie, čo v ľuďoch je. Je až neuveriteľné, ako sa bratské národy dokážu odcudziť a vraždiť navzájom.
Avšak pre našich vojnových štváčov, ale i Ukrajincov mám jedno memento, tým mementom je Rusko-Gruzínska vojna z roku 2008. Aj vtedy predstavitelia USA ubezpečovali Mikhaila Saakashviliho o bezprecedentnej podpore. Condleeza Rice vtedy doslova povedala, že Amerika vždy príde bojovať na pomoc svojim spojencom. A aj napriek prítomnosti inštruktorov či vojenskej techniky NATO sa táto vojna skončila fiaskom do deviatich dní. Žiadna pomoc neprišla a obrázok Saakashvilliho žujúceho svoju kravatu v priamom prenose na gruzínskej TV sa stal ikonickým mementom plnenia si záväzkov Spojených štátov. Toto ikonické memento však skrýva jedno hlboké ponaučenie, na ktoré by sme mali pamätať vždy, keď bez rozmyslu kývneme na akúkoľvek šialenosť vyprodukovanú vo Washingtone. Za vojnu s nukleárnou veľmocou nestojí ani Gruzínsko, ani Ukrajina, ani Pobaltie a dokonca ani Slovensko. To ostatne potvrdzuje aj Mníchovská zrada a parafráza vtedajšieho britského premiéra Nevilla Chamberlaina, ktorý odmietol riskovať svetový mier kvôli „nejakej bezvýznamnej krajine v strede Európy“. Preto pre malé krajiny nie je ukážkou sily či spojeneckej integrity pálenie mostov a vyzývanie na vojnu, ale prejavom absolútneho šialenstva a diplomatickej neschopnosti, ktorých výsledkom sú životy nevinných ľudí.

Biely Jazdec

NEDOKONČENÝ PLÁN

Zelenskyj je žid zo Šorošovej mimovládky. Presne tak ako Čaputová, Matovičová, Sulík, Korčok, Klus, Kiska, Šeliga, Beblavý, Lajčák, Truban, Naď, Krajčí, ale aj Merkelová a Macron. Tej Šorošovej mimovládky, ktorá ničí hodnoty krajín, ktorá ničí spolupatričnosť, likviduje rodiny, likviduje ekonomiku, rozdrobuje krajiny a ľudí v nich. Tej mimovládky, ktorá je v iných krajinách zakázaná pre podnecovanie nenávisti, či rasovej, alebo rodovej. Tej mimovládky, ktorá hlása vojny a štve národy medzi sebou. Tej mimovládky, ktorá chce zakázať Maticu Slovenskú, ktorá chce zrušiť štátnosť a zvrchovanosť krajiny. Tej mimovládky, ktorá hlása, že rodina nie je nič dôležité a má ako taká zaniknúť. Tej mimovládky, ktorá neuznáva slová ako „otec“, „matka“ „muž“, „žena“. Tej mimovládky, ktorá neuznáva rodovú identitu. Tej mimovládky, ktorá hlása, že pedofília je identická sexuálna orientácia ako heterosexualita a nemá byť právne a ani trestne postihnuteľná.

Toto majú všetci spoločné, chcú zničiť Európu a nastoliť NWO. Premiešať národy a rasy. Prvý kto mal toto v pláne urobiť a tiež to nazýval NWO bol Adolf Hitler. V 30-tych rokoch taktiež ľudia a politici dúfali, že bude tam len chvíľku a padne do zabudnutia. Ale mýlili sa. Verili, že sa to stane samo od seba, ale mýlili sa. Ako prvé sa zmocnil médií. Nazývali ho bláznom, idiotom, pomätencom a on nazýval ľudí podobne. Nerobil nič len nadával, urážal, ponižoval a poukazoval. Nadával na všetkých bez rozdielu akú mal funkciu. Neuznával vzdelaných, neuznával múdrosť, neuznával nič a nikoho okrem seba. Všetci boli pre neho podradená rasa. Pasoval sa za „Vyvoleného“ a „Mesiáša“. Známa je jeho veta: „Dajte mi moc a o pár rokov Nemecko nespoznáte“. Mal pravdu, už o pár rokov Nemecko bol iné, doslova na nepoznanie, ako pred 15 rokmi, keď sa dostal k moci. Neostal tak doslova kameň na kameni. Svojich odporcov a tých, ktorí Hitlera verejne „prepierali“ nechal pozatvárať, alebo aj fyzicky zlikvidovať, zabiť.

Nezniesol žiadne negovanie ohľadom jeho osoby a jeho názorov. Postupne vďaka médiám a strachu to vyzeralo tak, ako keby stratil odporcov. Ale v skutočnosti to bola len a len ilúzia. Jeho prejavy boli pamätné. Začínal ich pamätnou vetou: „Som len obyčajný človek a nezávislá osobnosť, presne tak ako ste aj vy. “Všetky krajiny Európy vedel podrobiť vojensky a politicky. Vedel, že jedine vtedajší Sovietsky zväz mu môže byť osudovým nepriateľom voči jeho plánom. Vedel, že jedine sovieti mu môžu prekaziť jeho choré plány. Postupne okupoval a zotročoval krajiny. Úplne prvé čo hitlerovské vojská urobili po dobytí hlavného mesta krajiny bolo zmocniť sa zlatého pokladu krajiny. Ten využili na nové zbrojenia voči ďalším krajinám. Postupne si podmanili celú Európu a doslova obkľúčili Sovietsky zväz. Krajinu s obrovským nerastným bohatstvom a aj infraštruktúrou. Jedine Sovietsky zväz mu bránil v tom, aby nastolil NWO a stal sa pánom celého sveta.

Kompletne celá fašistická vládna garnitúra, okrem Hermanna Goeringa, boli neznámi ľudia, bez vzdelania. Čo mali spoločné je to, že kvôli moci vedeli aj zabíjať, alebo dať zabíjať. Len médiá z nich robili doslova Bohov. Ale v skutočnosti to boli nevzdelanci, bez citu, bez chrbtovej kosti, bez emócii a bez akejkoľvek spätnej väzby na svoje slová a aj činy. Keď načrieme trošku viac do histórie, k voľbám, kedy Adolf Hitler vyhral, zistíme jeden závažný fakt. Viete kto bol hlavným podporovateľom Hitlera a vďaka koho hlasom sa dostal k moci? Neboli to fašisti a ani nacisti. Vtedy mali skutočne malú základňu voličov. Tí, ktorí ste povedali, že to boli liberáli, tak ste mali pravdu. Liberáli boli tí, ktorí ho podporovali a vďaka ktorým vyhral voľby. Opäť sa nič nezmenilo oproti tomu, čo sa deje teraz. Postupne vďaka mediálnej vojne ovládol celé Nemecko a aj zmýšľanie ľudí. Až prišiel 1.september 1939. Nikomu netreba vravieť, čo sa v ten deň udialo. Začiatok 2. svetovej vojny. Poľsko odolávalo nemeckým provokáciám a vpádom. Nechcelo sa zatiahnuť do otvoreného konfliktu. Nad ránom 1.septembra sa nemeckí vojaci prezliekli do poľských uniforiem a v prestrojení napadli vlastné vojenské jednotky. Hitler využil svoju vlastnú zámienku na vyvolanie vojnového konfliktu, ktorý prerástol do celosvetového rozmeru. A to len preto, aby ukojil svoje vlastné plány a nenávisť voči celému svetu, ľuďom, národom. Umierali ľudia v tisícoch, nevinní ľudia, ktorí s tým nemali nič spoločné. A tí, ktorí konflikt vyvolali, boli v bezpečí a len sa prizerali ako druhí umierajú. A čím viac umierali, tým silnejšia bola mediálna propaganda. Zapredaní novinári, mali krv na rukách a to len preto, pretože sa báli napísať pravdu. Za pár grošov zradiť rodinu, priateľov, vlasť a žiť s tým pocitom, že bol spolupáchateľom a aj vďaka jemu zomreli ľudia, otcovia, matky, súrodenci, priatelia……..To nedokáže každý. Ak niekto očakáva, že Čaputová niečo urobí pre Slovensko tak sa mýli. Ak si myslíte, že pôjde voči Matovičovi, Sulíkovi, Kollárovi tak sa mýlite. Sú to všetko dlhoroční rodinní priatelia a všetky tie hádky a odvolania pred kamerami, je len divadlo pre ľudí. Rodinní priatelia ešte pred príchodom do vysokej politiky. A čo okrem priateľstva majú spoločné? Mimovládne organizácie Georga Šoroša, z ktorých všetci prišli. Ide presne podľa Šorošového scenára likvidácie Slovanov. Zapredaný Šorošovský žid Zelenskyj tlačí ukrajinských Slovanov proti ďalším Slovanom. Zapredaná Šorošovská židovka Čaputová nabáda Slovanov voči iným Slovanom.

Kto je to vlastne Zuzana Čaputová? Ešte 2 týždne ju nikto na Slovensku nepoznal a zrazu bola na každom plagáte, na každom rohu. Nič pre Slovensko nikdy neurobila, nebola ani mediálne ani len trošku známa. Nikto z aktivistov o nej nevedel. Nikto o nej nikdy nečítal. A prišla a vyhrala voľby!!! Povedzte mi, kto už rozumne zmýšľajúci by dal hlas osobe, o ktorej nikdy nič nepočul. Kto by už dal moc nad sebou osobe o ktorej nikdy nič nevedel. Kto by dal moc nad krajinou osobe, od ktorej nevie, čo môže očakávať. Voľby boli zmanipulované. Firma ESET dostali právo voľby spočítavať. Presne tá istá firma ESET napojená na Georga Šoroša. Náhoda, že majú toto spoločné? Ani náhodou, tie sa v politike nikdy nedejú. A to ani náhodou. Nenávistné, osočujúce, dehonestujúce prejavy vysokých štátnych predstaviteľov, nabádanie do vojny a zabíjaniu a to v mene Slovenska, robia nášmu Slovensku obraz, ktorý sa veľmi rýchlo pretaví v politickom prejave ak nastane problém, vojna, konflikt. hovoria za nás, že chcem vojnu, hovoria za nás, že na každodennú propagandu voči krajinám, rasám, ľudom a národom (treba obyvateľom zmeniť názor) tak, aby časom prevzali ich názor. Známe sú fašistické výroky „Dajte mi to rúk médiá a ja urobím z ľudí stádo tupých svíň“, alebo ďalší známejší „Dovtedy opakujte v médiách všetko tak, aby si ľudia mysleli to, čo chceme aby si mysleli“

2. Podmaniť si krajiny, územia a zotročiť si ľudí, podriadiť to a podporiť zákonom a aj ústavou (EU je pokračovateľom tretej ríše. v jej vedení sú deti a vnuci vysokých fašistických a nacistických predstaviteľov). Obyvatelia sú pracovná sila a neskôr budú priamo zapojení do vojny ako vojnoví lokaji.

3. Vyostrovať konflikt na hraniciach, medzi obyvateľmi, vzbudzovať strach, nájsť si akúkoľvek zámienku na tlak na obyvateľov, policajné vydieranie, donášanie na suseda, priateľov…na kohokoľvek, kto by odporoval režimu.

4. Migračná kríza, medzi migrantmi boli vojaci, špióni. Vyvolať strach medzi obyvateľmi.

5. Jeden zo zákonov, ktorý bol vtedajším režimom schválený bol zákon o tom, že každý kto sa vyjadrí negatívne voči Nemecku a predstaviteľom vlády bude súdne trestaný. Ten istý zákon v obdobnom znení (len namiesto Nemeckej ríše bolo použité EU) schválil Európsky parlament. Nenávidíme Putina. Slováci nepodporujú vojnu, Slováci podporujú mier a pokoj. Nikdy nie vojnu. Ak by nebolo Putina, tak už dávno by táto vojna vypukla. On drží mier vo svojich rukách. Hitler a III. Ríša vs. EU1. Celý čas od prvého momentu vytvorili tvrdú mediálnu každodennú propagandu voči krajinám, rasám, ľudom a národom (treba obyvateľom zmeniť názor) tak, aby časom prevzali ich názor. Známe sú fašistické výroky „Dajte mi to rúk médiá a ja urobím z ľudí stádo tupých svíň“, alebo ďalší známejší „Dovtedy opakujte v médiách všetko tak, aby si ľudia mysleli to, čo chceme aby si mysleli“

Toto chcel urobiť aj Hitler a ide sa presne podľa Hitlerovho plánu likvidácie sveta…..toto všetko sa dialo od 30-tych rokov v Nemecku pred 2. sv. vojnou a deje sa to isté aj u nás. História sa opakuje a v tomto prípade sa ide presne podľa hitlerovského plánu. Od propagandy, cez podmanenie národov, obkľúčenie Ruska až po začiatok vojny, ktorá bude likvidačná pre všetkých a pre celú Zem. A jedno moje malé prianie na záver.

Milujte svoju krajinu, zem našich predkov, buďme všetci hrdí a milujúci a tento dar predávajme ďalej ďalším generáciám. Veďme naše deti k láske a k múdrosti.

Sme Slovania a vždy budeme Slovania a nezáleží či sú to Slováci, Česi, Rusi, Rusínci, Bulhari, Bosniaci, Čiernohorci, Gorani, Chorváti, Macedónci, Pomáci, Srbi, Slovinci, Kašubovia, Lužicki Srbi, Moravania, Poliaci, Slezania, pomoranskí Slovinci, Bielorusi, Ukrajinci.

Ďakujem, že ste si to celé prečítali.

autori: Pravda, Život, Realita a História

OZ Pán Občan

Poteší nás, ak vás článok obohatil o iný uhol pohľadu a ďakujeme vopred, ak podporíte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova na náš účet v ČSOB IBAN: SK80 7500 0000 0040 1415 4359

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Za zrkadlom

Existuje vnútri Zeme ďalšie Slnko a ľudská civilizácia?

Je možné, že nám vedci taja existenciu ďalšej ľudskej civilizácie priamo vo vnútri našej Zeme? Možno to znie ako námet pre ...

Nasledujúci článok

KultúraPoprad

Gedeon Majunke - 100. rokov od úmrtia významného architekta

100. rokov od úmrtia významného architekta Gedeona Majunkeho   Gedeon Wilhelm Majunke sa narodil 9. mája 1854 v Spišskej Sobote a ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Aktualizované 25.5. 02:41
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Aktualizované 25.5. 09:59
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Aktualizované 25.5. 11:51
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Aktualizované 23.5. 09:00
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Aktualizované 25.5. 12:08
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...