Kto riadi svet? NWO v súvislostiach

2. augusta 2021

Prof. Dr. Walter J. Veith: Tajomstvá tajných spoločností

Chod tejto spoločnosti a celého sveta tajne riadia Ilumináti a Jezuiti. Vatikán kryje všetky zločiny a podieľa sa na záhube ľudstva lebo podporuje CERN vo Švajčiarsku, skrze ktorý chcú pustiť do nášho sveta temné sily z inej dimenzie.

Každý jeden nezasvätený nevedomý človek do tejto problematiky sa opýta, ako je niečo také možné? Veď všetci volíme a hádžeme hlasovacie lístky do urny a potom ich spočíta hlasovacia komisia v okrskoch. Nakoniec sa hlásia všetky okrsky a na konci sa ohlási výsledok. Toto by povedal každý človek asi ako odpoveď. Teraz vás musím sklamať vážení bratia a sestry, nie je to tak ani náhodou lebo náhody neexistujú. Každý z nás, ak ide vôbec voliť, vie len to koho volí on sám. Maximálne viete koho volí vaša žena a deti, ak už majú na to vek. Ak by vás oklamali aj vaši najbližší, tak môžu zaškrtnúť aj niekoho iného a už to nevidíte. Poviem príklad: muž povie žene, aby volila to isté čo on. Ona mu povie dobre muž môj urobím tak a pritom volí inak. To je len jeden z malých príkladov. Ale to stále nie je ten podvod. Podvod prichádza až teraz a to tak, že prezident bude vždy aj tak ten, koho potrebujú mať ľudia, ktorí ovládajú štáty a celý svet pri moci v jednotlivom konkrétnom štáte.

Aby som nechodil okolo horúcej kaše, tak všetci už dobre vieme, že Rotschildovci ovládajú svet. Ovládajú teda len tie štáty, ktoré majú pod kontrolou a v ktorých vlastnia centrálne banky. Vlastniť centrálnu banku iného štátu znamená čo? To znamená mať celý štát pod kontrolou ekonomicky, politicky a mať dosah na ich politikov a môcť im prikazovať tak, ako to potrebujú. To, že sa nájdu politici, ktorí kašlú na Rotschilldovcov je fakt, ale väčšina sa bojí ich moci aj ich vyhrážok. Práve preto im strach zväzuje ruky aj nohy. Ako ste si všimli nevidel som žiadneho politika, ktorý by išiel na drzovku pred kamery do televízie a vyhlásil by všetku pravdu o Rotschildovcoch. To je jasný dôkaz ich strachu aj keď o nich vedia doslova držia hubu a krok.

Vie to Čaputová, Kiska, Heger, Matovič, Naď, Korčok, Šefčovič, Kotleba, poslanci a komisári EÚ, Fico,… vedel to Dzurinda, Mikloš všetci prezidenti, všetky vlády a ani jeden o tom nikde nehovoril.

Okrem iného existujú momentálne už len 3 štáty na svete, ktoré Rotschildovci neovládajú a tým pádom nevlastnia ich centrálne banky. Sú to Irán, Sýria, Severná Kórea. V roku 2001 sa len preto stalo, že si Amerika odpálila mrakodrapy sama, aby mali zámienku na útok na Afganistan. Vtedy ešte afganskú centrálnu banku nevlastnili a nemali ju pod kontrolou. Celé to prebehlo tak, že celý svet bol oklamaný bludmi odvysielanými v televíziách a ľudom nahovorili, že ten útok vykonali Usáma Bin Ládin a afganský Taliban.

Samozrejme, že Americká vláda vedela, že si to urobili sami, ale ľudstvu museli niečo povedať a určite nepovedia: viete čo, však tí teroristi sme vlastne my sami a my robíme to zlo na celom svete. Amerike stačilo oklamať svet a už mohli pekne robiť útoky a obliehať Afganistan. Mimochodom Afganistan aj tak nedobili lebo to sa nepodarilo ešte nikomu za celú históriu. ZSSR boli v Afganistane 20 rokov a prehrali. Najlepšie komando vtedy zvané Zenit bolo zabité a ostalo len pár mužov. Amerika tiež nikdy nedobila Afganistan a majú z nich veľký strach a Rusi tiež, len keď si na to spomenú. Amerika v roku 2001 nedobyla Afganistan silou, ale ekonomicky ich zničili a tak sa dostali k ich centrálnej banke. Toto som napísal, len aby človek mal prehľad ako to bolo.

AKO SA VATIKÁN PODIEĽAL NA GENOCÍDE SLOVANOV Teraz sa však vrátim k voľbám. Nakoniec aj tak vždy vyhrá ten, koho systém potrebuje a nie ten koho volili ľudia. To znamená, že vy môžete voliť čo chcete a aj tak to nezmeníte kto vyhrá. Preto je voliť úplne zbytočné. Ten kto to nevie, žije v hlbokej nevedomosti.

Vatikán majú pod kontrolou Ilumináti už celú existenciu Vatikánu a odkedy žije rodina Rotschildovcov, tak Vatikán sa stal pračkou špinavých peňazí mafie a hlavne Rotschildovcov, ktorý do Vatikánu pumpujú miliardy, ak nie bilióny dolárov. Celú dobu majú Rotschildovci Vatikán pod kontrolou a práve oni prikazujú a určujú kto bude pápež. Znamená to presne to, že voľby pápeža sú jeden podvod a tá fraška cirkusová s teatrálnou vložkou, ako je čierny dym a potom stále nikto a nakoniec biely dym a potom povedia máme pápeža Habemus Papam, tak to všetko je jeden veľký divadelný výkon na oblbovanie  sprostých ľudí.

Všetky voľby či už prezidentov alebo pápeža sú už dávno roky naplánované a vždy je pri moci alebo žezle ako sa hovorí ten, kto im práve vyhovuje. O Amerických a Izraelských voľbách ani nehovorím, lebo tam je podvod ešte väčší. Tie dva štáty sú úplne ich bábkami na špagáte a poskakujú tak, ako oni chcú. Americký prezident je už dávno určený a hneď ako opica Obama išiel preč, tam dajú človeka, ktorý je už roky a to počujete dobre roky určený dopredu. Oni idú podľa plánu a všetko sa deje tak ako oni chcú. Zatiaľ im vychádza, až na malé nezdary úplne všetko. Ak ich nikto nezastaví  tak sa nedožijeme ani staroby tí, ktorí sme ešte mladí.

Jezuiti  a Vatikán

Teraz si treba položiť otázku kto sú vlastne jezuiti a akú úlohu hrajú vo Vatikáne?

Jezuiti  založili bavorský iluminátsky tajný spolok. Je to ten istý spolok, ktorý sa ako kresťanský rád rozšíril do celého sveta. Keď sa pozrieme na dnešnú situáciu na Ukrajine, v 95% článkov sa spomína účasť USA, NATO, EÚ alebo Pravého Sektora. Aké sily však skutočne stoja v ich pozadí? Koho by napadlo, že by v tom všetkom mohli mať prsty „mierumilovní“ Jezuiti a „láskyplná“ Rímskokatolícka cirkev? Je to smutné, no križiacke vojny sa neskončili, iba zmenili svoju vonkajšiu podobu. Jedným z ich hlavných cieľov je „zjednotiť“ z roku 1054 rozdelenú západnú (rímsko-katolícku) a východnú (pravoslávnu) cirkev. Potom si treba položiť rad ďalších zásadných otázok.
Prečo sa Nemecké a Francúzske jednotky KFOR len tak prizerali na ničenie pravoslávnych kláštorov ako aj zabíjanie Srbov? Akú úlohu mali 1. a 2. svetová vojna a čo mali spoločné z náboženského pohľadu?

Treba si uvedomiť, že tieto vojny tu vždy boli aj budú, lebo ich konečnou snahou je vyhladenie všetkých náboženstiev, ktoré sú iné ako rímsko-katolícke. Z obyčajných nevedomých ľudí na svete si vie málokto vôbec predstaviť, čo napáchal Vatikán spolu z Jezuitmi za zlo.

Z knižníc bolo odstránených tisícky kníh aj historických prameňov v ktorých sa uvádzalo ako vznikla inkvizícia, kde sa dopodrobna opisovali jej praktiky aj vznik. V roku 1200 sa Vatikán pustil do krížového ťaženia. Málokto vie, že kongregácia pre otázky viery, učenia a náboženstva má na svedomí viac ako 68 miliónov obetí. Nevedomé národy mojich bratov a sestier sa stali slepými otrokmi nielen tohto systému, ale aj obetnými baránkami, ako bol náš pán Ježiš Kristus.

Vatikán a Jezuiti oslavujú každý rok smrť Ježiša na Veľkú noc. Oni a ich predchodcovia zariadili jeho smrť a teraz ju víťazne oslavujú. Za meno Ježiša sa len schovávajú a používajú ho ako vývesný štít. Európa vojny nechce, aspoň nie obyčajný ľud. Pritom Vatikán má upevnené všetky pozície v USA a ide proti Európe. Vatikán podporuje fašizmus. Vždy to tak bolo a nič sa na tom nezmenilo ani teraz. Smutné a na zaplakanie je len to, že oklamaný a otupený veriaci to nevedia lebo ani nemajú ako vedieť. Pokiaľ zvyšok ľudí verí všetko čo im povedia a čo im podhodia, tak sa nemôžeme čudovať. Ak budú ľudia veriť len novinám a televízii, tak ja sa ani nečudujem.  Pravda je však nemenná a celkom jasná. Vatikán je zlo, aj bude zlo. Vatikán podporoval Hitlera, ustašovcov aj ukrajinských nacistov-pravý sektor. Tieto všetky choré plány majú na svedomí Jezuiti. Sú to odporné krysy a farizeji v jednom. Na jednej strane vedú priateľské dialógy s ruským pravoslávím a na strane druhej udržujú fašistické diktatúry a plne ich podporujú. Nepodporujú len fašizmus, ale aj mafiu a perú jej špinavé peniaze.

Málokto však vie, ako to bolo v minulosti z cirkvou aj s Vatikánom.

K rozkolu došlo 16. júla 1054, pričom sa cirkev rozdelila na východnú – byzantskú so sídlom v Konštantínopole a západnú – rímsku so sídlom vo Vatikáne. Z pohľadu východnej (ortodoxnej) cirkvi zišla rímskokatolícka z pôvodnej cesty zdôraznením primátu pápeža a s ním spojených právnych mocí, obzvlášť však novými definíciami vieroučných právd (dogma o neomylnosti, primát jurisdikcie, Máriine nepoškvrnené počatie a telesné nanebovzatie).
Je evidentné, že v cirkvi sa neučili vždy bludy – na rozdiel od dneška.


Príbeh Jana Husa všetci určite poznáte. Pripomeniem len, že rímska cirkev poslala 5 križiackych výprav, aby husitstvo pokorila. Smejem sa nad tým, že dnes sa deje to isté (ibaže prostredníctvom NATO) a nikto to nevidí! Mimochodom pozrite si skrytý hákový kríž v znaku NATO.

„Tajomstvo jezuitskej moci je v ich tesnom spojení s finančným kapitálom, zvlášť americkým“. Jezuiti po vojne koncom októbra roku 1947 zvolali do Španielska prostredníctvom pápeža Pia XII. (žehnajúcemu nacistickú armádu na čele s Hitlerom) medzinárodnú konferenciu katolíkov, na ktorej sa zúčastnené štáty dohodli, že pretvoria Európu na jednotný hospodársky celok, ktorý mal zabezpečiť, aby ruské pravoslávie nevstúpilo na západoeurópsku pôdu, keďže sa im Sovietsky zväz vymkol spod kontroly. V roku 1948, Trumanov diplomatický spojenec a zvláštny vyslanec Morganovej banky, jezuita Taylor, so sebou priviezol pápežovi plán, ktorým podporoval rozšírenie katolicizmu po celej Európe vrátane Ruska a Balkánu. USA sa chcú podieľať na príprave budúceho ťaženia rímskokatolíckej cirkvi (dnes uskutočňovaného prostredníctvom NATO) a ďalej, že sa najvyššie špičky amerického finančníctva a priemyslu rozhodli celú pápežovu akciu podporovať.  Odmenou za to malo byť zaistenie všetkých európskych a východných trhov výhradne USA. Vatikánu bolo zaručené neobmedzené pole pre náboženské pôsobenie na všetkých získaných územiach. Pôsobenie rímsko-katolíckej cirkvi malo byť pod ochranou a za podpory USA.

Len zasvätení veľmi múdri ľudia dobre vedia, že Jezuiti a Vatikán nemajú s učením Ježiša Krista nič spoločné. Usilujú sa spolu s iluminátmi o nastolenie nového svetového poriadku. Oni sa len za Ježiša a dobro schovávajú. Sú to vlci a démoni preoblečení do sutany a rúcha baránkovho. Ich pokrytectvo a faloš nemá obdoby. Z ich činov ostala len kopa mŕtvych ľudí na svete. Ich slová sú prázdne. O Bohu a duchovnom svete nevedia vôbec nič. Zašlo to až tak ďaleko, že podporujú CERN a chorých sociopatov ako sú oni sami. Vytvorili antihmotu a túto antihmotu chcú zlúčiť s hmotou, ktorú poznáme.

Celý CERN je postavený na mieste, kde je otvor do pekla a skrze tento otvor plánujú pustiť do nášho sveta všetky temné bytosti a légie skazy aj samotného Satana so všetkými jeho prisluhovačmi. Všetky temné bytosti boli vymetené z tohto sveta za pomoci mimozemšťanov anjelov nebies, ktorí pochádzajú z Plejád. Problém je však v tom, že ak títo chorí sociopati toto dielo dokonajú, tak sa nedá tomu zabrániť a behom jednej sekundy sa cez bránu, ktorá slúži ako portál v našom svete ocitnú všetky satanské temné bytosti. Práve preto by tieto skutočnosti mal vedieť každý človek.

Som si tým istý, že len ľudstvo ako celok, keď sa zjednotí môže tomuto činu zabrániť. Týchto satanistov, ktorým je Satan pánom, treba všetkých zlikvidovať. Inak bude s nami všetkými koniec. Toto nie sú srandy ani bludy. Je to len výsledok našej nevedomosti a ignorovania duchovnej podstaty. Veľa ľudí na svete ani nemá poňatie o tom, kto sme a že sme duše-večné vedomie. Preto sa nemôžeme čudovať, že nevedia o Bohu ani Satanovi vôbec nič.

Svet v ktorom väčšina ľudí žije, je blud a fatamorgána. Je to len taký život aký im vytvorili chorí ľudia, ktorí nás všetkých ovládajú. My ľudia by sme žili absolútne odlišné životy, ak by oni neexistovali a ak by nefalšovali dejiny a nemanipulovali ľudstvom cez média. Lenže ak je len ak. Preto to, čomu čelíme je skutočné a jediný kto to môže zastaviť, sme my ľudia. Zastaví to len zoskupenie všetkých ľudí do jedného spoločného celku. Ak všetci ľudia čo najrýchlejšie precitnú z nevedomosti. Ak všetci ľudia pochopia, kto je Boh a kto je Satan.

A hlavne vtedy, ak všetci ľudia budú vysielať čo najviac svetla a lásky. Len silné vibrácie lásky a svetla spojené so silnými modlitbami, ktoré vychádzajú z hĺbky duše len tie dokážu zlikvidovať zlo a temné sily.

Satan sa bojí svetla a preto všetko čo činí, koná skryto. Pravé svetlo a láska nikdy nebudú zničené. V tomto prípade však nestačia len modlitby. Ak by sme sa len modlili oni nás zabijú. V prípade, že ide ľudom o život majú právo od Boha svojho nepriateľa zlikvidovať. My nemôžeme čakať. Ide o sekundy a zajtra už nemusíme žiť. Dnes ešte sme, ale žiadne zajtra byť už nemusí. Ide o najhoršie zlo, aké existuje a ak by sa to udialo, udeje sa všetko tak rýchlo, že mnohí z nás budú zničení v tom okamžiku. Sme otroci a nežijeme tak ako máme a práve preto sa musíme bezpodmienečne oslobodiť, aby sme žili tak, ako chceme a nie tak, ako nám dovolia títo chorí ľudia.

Nevedomý človek bez akejkoľvek úrovne a hlavne tej duchovnej by tomu čo hovorím, vôbec nerozumel a označil by ma za blázna. Povedal by, však ty vidíš za všetkým len zlo a iluminátov. Za všetkým vidíš aj Vatikán. Ja sa nebudem čudovať človeku bez duchovej úrovne, že vec by videl takto. Nikomu nezazlievam jeho stav v akom sa nachádza. Nemá zmysel oponovať a hádať sa. Je to ako keby ste chceli donútiť domorodcov z džungle, aby boli múdri okamžite len preto, že to vy chcete. Nie je to možné.

Tieto záležitosti ohľadom duchovného sveta, ako aj sveta temného sú skutočnosť a nakoniec úplne každý človek na svete to okamžite po svojej smrti vidí. Vidí to už ako duch. Ako duša a večné vedomie. Potom každý pochopí, že všetko čo tu ho hovorím a hlásam je absolútna zvrchovaná pravda.

Aliancia za oslobodenie zeme

Duchovný pôvod Iluminátov: Prečo sú na Zemi 1

V roku 2008 sa na internetovom fóre Above the Secret objavil pravdepodobne muž, ktorý sa prezentoval ako zástupca Iluminátov. Tí vládnu Zemi, hoci nie sú verejne známi a stoja vysoko aj nad veľmi bohatými rodinami, ako ako sú Rockefellerovci, Rothschildovci a iní. V rámci jednej z otázok insidera, podľa svojich slov s povolením svojich nadriadených zodpovedať v rámci dodržiavania Zákona slobodnej vôle, prezradil dôvod, prečo sa Ilumináti ocitli tu na Zemi. Respektíve prečo tu boli nútení zostať.

Zasvätenec, označovaný ako Skrytá ruka, tvrdí, že Ilumináti pochádzajú z 13 pôvodných pokrvných línií, hoci projekt mapovania DNA jasne preukázal, že všetko ľudstvo pochádza iba z troch. Čo by znamenalo, že nie je človekom. Keby ste ho stretli normálne na ulici, mysleli by ste, že človekom je.

Podľa svojho tvrdenia sa vládcovia Zeme opakovane sem spolu s ľuďmi inkarnujú. A to už po celé generácie, hoci ich pokrvné línie pôvodne z tejto planéty nepochádzajú. Navštívili Zem pred časom ako „entity z iného sveta“ a odovzdali ľudstvu svoje poznatky o Tvorení a niektoré „technológie“. Vtedy sa podľa neho tiež prejavila jedna z ľudských vlastností, ktorú majú ľudia dodnes. Ľudstvo s informáciami zle naložilo, čo nakoniec viedlo ku skaze Atlantídy.

Jehova nie je to isté, čo Nekonečný stvoriteľ

„Váš Stvoriteľ, ktorého ste si pomenovali Jahve (Jehova), nie je“ Bohom „, ako o ňom referuje Biblia – teda rozhodne nie“ Jediným pravým Bohom „. Je jedným z nižších Stvoriteľov (jedným zo sub-sub-logov), nie Jedným Nekonečným Stvoriteľom. Nie je ani Logom na galaktickej úrovni, ale iba planetárnym Logom pre túto konkrétnu planétu, „vysvetľuje Skrytá ruka“.

1) Analogicky povedané môžeme povedať, že Jehova symbolizuje prvú, teda základnú harmonickú úroveň vedomia ľudstva. Dala by sa charakterizovať ako „nevedomá nevinnosť“ (detstvo).

2) Zásah mimozemských entít bol impulzom k rastu, teda k dospievaniu ľudstva, čo symbolizuje druhú, pre zmenu disharmonickú úroveň ľudstva. Dala by sa charakterizovať ako „nevedomosť“ (dospievania) v dôsledku nevyhnutného chaosu z nových vedomostí, na ktoré ľudstvo ešte nebolo duchovne pripravené. Teda impulz síce viedol k disharmonickej fáze vývoja, ktorá je však nutnou cestou k ďalšej harmonickej fáze v rámci pravidelného striedania.

3) Ľudstvo teraz smeruje k tretej harmonickej úrovni – Kristovmu vedomiu. Dalo by sa charakterizovať ako „vedomá nevinnosť“ – dospelosť ľudstva. Nad treťou úrovňou ešte existujú ďalšie, ktoré vedú postupne ku Zdroju. Tie však nie sú v tejto chvíli prítomnosti podstatné, pretože sa budú odohrávať v ďalekej „budúcnosti“ ľudstva.

Vrátime sa k pôvodnej téme. Jahve (Jehova) je teda pôvodným stvoriteľom ľudstva. Stvoriteľ Iluminátov je naproti tomu ten, ktorého podľa Skrytej ruky ľudia nazývajú „Lucifer“, „Nositeľ svetla,“ („Svetlonos“) alebo „Ranná hviezda“. Ich Stvoriteľom ale nie je „Diabol“, ako je falošne spodobovaný v Biblii.

Lucifera by sme podľa Skrytej ruky mohli nazvať „Skupinovou dušou“ alebo „Súhrnom spoločenskej pamäti“, ktorá sa dokázala vyvinúť na úroveň Šiestej Dimenzie, čo znamená, že sa vyvinula (presnejšie povedané, oni všetci sa vyvinuli) na dostatočne vysokú úroveň, aby získali (a teda aby oni všetci získali) rovnocenné alebo pravdepodobne ešte vyššie postavenie ako Jahve (t. j. vyvinuli sa na vyššiu úroveň, než na ktorej je on). Ak by ste teda pozreli na luciferovu plne prejavenú podobu ich Bytia, videli by ste slnko alebo nejakú „žiarivú hviezdu“. Alebo, keby zostúpili do vibrácií tretej Dimenzie, pripomínali by bytosti, ktorým my ľudia hovoríme „Anjeli“ alebo „Bytosti Svetla“.

Kto je v skutočnosti Lucifer

Ďalej už necháme hovoriť Skrytú ruku: „Dovoľte, aby som to vysvetlil. Než sa entita (Súhrn spoločenskej pamäte) vyvinie na úroveň šiestej Dimenzie, trvá to veľmi veľmi dlho – v porovnaní s tým sa zdá ako úplný okamih množstvo času, ktorý si vyžiada vzostup zo 6. dimenzie do 8., t. j. až ku konečnému znovu zjednoteniu s Jedným Nekonečným Stvoriteľom, a odtiaľ konečne až do momentu rozpustenia v Zdroji všehobytia, v inteligentnom Nekonečne.

My (naše pokrvné rodiny) sme sa ako Skupinová duša či Súhrn spoločenského vedomia dostali až na pokraj vzostupu do siedmej Dimenzie, hoci než nastane Úroda (21. 12. 2012), máme možnosť z tejto úrovne postúpiť buď ešte vyššie, alebo sa vrátiť a pomôcť k vzostupu ostatným z nižších dimenzií – a to tým, že odovzdáme potrebným, a tým, ktorí zo Slobodnej vôle požiadajú pomoc, patričné ​​vedomosti (poznanie) a Múdrosť (Svetlo).

Teraz, keď sme sa teda rozhodli zostať a našim galaktickým bratom a sestrám pomôcť – koniec koncov sme všetci Jedno – nám bola Radou starších, ktorí vo svojej ôsmej Dimenzii fungujú ako strážcovia tejto Galaxie (‚ústredie‘ pre túto slnečnú sústavu majú na planéte Saturn), uložená náročná úloha. Kvôli tomu, že Jahve neodovzdal (ako bolo jeho právom z pozície planetárneho Logu) svoju Slobodnú vôľu ‚poznať seba samého‘ tým, ktorí sa na ‚jeho‘ planéte inkarnovali, došlo tu k len veľmi pomalému vývoju. A tak vyslali na pomoc nás (Lucifera). Akonáhle bol Radou starších udelený príkaz, ‚(s) padli‘ sme, čiže zostúpili späť na miesto, z ktorého sme sa mohli vďaka tvrdej práci a sústredeniu znova materializovať v tretej Dimenzii. „(Amb) ( zdroje: 2015     illuminati-news.com  matrix-2001.cz energiezivota.cz )

Duchovný pôvod Iluminátov: Prečo sú na Zemi 2

„Jahve s našim návratom súhlasil, v skutočnosti to bol on sám, kto Radu starších požiadal o akýsi“ urýchľovač „či zmenu, ktorá by do jeho Stvorenia zasiahla. Súhlasil teda, aby sme sa podelili o vedomosti, ktoré sme vďaka svojmu povzneseniu získali. Pri absencii Slobodnej vôle na planéte nemohla existovať žiadna Polarita a teda nič, z čoho by sa dalo „vyberať“. Ako je to povedané v knihe Genesis, planéta bola od prírody „rajom“.

Áno, planéta bola učinený Eden, avšak Bytosti, ktoré sa tu inkarnovali, nemali žiadny hnací motor, ktorý by ich nútil k vývoju za hranice tretej Dimenzie, a ich šanca vrátiť sa Domov – späť do Jedna, Jednoty, tak bola mizivá.

Jahve bol rád, že si môže vydržiavať svoj vlastný projekt Domáceho raja, v rámci ktorého bola len malá nádej, že by sa jeho obyvatelia, ich Duša, niekedy dokázali vrátiť Domov. Bolo to teda v konečnom dôsledku vlastne akési uzavreté, hoci nádherné, ‚väzenie‘.

Povedané dnešnou rečou, bol Jahve akýmsi láskavým a vľúdnym diktátorom.

Bez Polarity (vychádzajúci zo Slobodnej vôle) je tu len Jednota Lásky a Svetla a žiadna iná možnosť nie je, takže sme sa mali stať akýmsi urýchľovačom zmeny, aby tu táto možnosť voľby vznikla. V zásade sme mali vytvoriť Polaritu. Jahve súhlasil, aby sme obyvateľstvo na Zemi naučili Slobodnej vôli a dali im možnosť voľby už tým, že im ponúkneme, či ju budú alebo nebudú chcieť prijať. Preto onen ‚Strom poznania Dobra a Zla‘ – či, presnejšie, Znalosť Polarity pozitívneho a negatívneho.

Jahve vzal svojich obyvateľov do novej ‚záhrady‘ a povedal im, že si teraz môžu robiť, čo chcú, okrem jednej jedinej veci – čím samozrejme vyvolal ich túžbu urobiť práve to, čo im zakázal. Preto ‚možnosť voľby‘. My sme zaistili urýchlenie tým, že sme im prezradili výhody, ktoré Poznanie poskytuje, oni zjedli ovocie zo Stromu poznania, a zvyšok už poznáte.

Jehovovi sa nepáčilo, že jeho deti chcú byť sami sebou

Jahve sa domnieval, že si jeho ‚Deti‘ vyberú možnosť aj naďalej ho počúvať, a keď zistil, že to tak nebude, nahneval sa. Sám sa v Písme opisuje ako ‚Žiarlivý Boh‘, a keď sa ukázalo, že si jeho ‚deti‘ zvolili možnosť prestať ho počúvať a riadiť sa našou radou, vôbec sa mu to nepáčilo. My už sme sa zaviazali, že tu na Zemi strávime určitý počet ‚cyklov‘, aby sme pomohli urýchliť ľudskú evolúciu – a to najmä tým, že vám ponúkame negatívne alternatívy, teda to, čo nazývate ‚zlom‘.

Keď vám bola Slobodná vôľa raz poskytnutá a vy ste ju prijali za svoju, Jahve už vám ju nemohol naspäť zobrať, a my sme súhlasili, že tu zostaneme, ako bolo dohodnuté, a budeme aj naďalej poskytovať planéte možnosť voľby jednej alebo druhej polarity.

Ihneď po tomto našom záväzku nás tu Jahve trochu stiesnil (ako Skupinovú dušu) – uzavrel nás do Pozemských astrálnych sfér, (čo je pre skúsené a múdre Bytosti ako sme my, veľmi nepríjemné a zväzujúce). Rada starších nám (proti Jahveho vôli) dala možnosť znovu sa vymaniť, ale za cenu rozviazania dohody, v ktorej sme sľúbili planéte Zem slúžiť; druhá možnosť bola, že zostaneme a splníme svoju úlohu až do konca, ale zakúsime Jahveho hnev.

Všetko je len Hra

Rozhodli sme sa zostať, ale ako karmické odškodnenie za stiesnenie a obmedzenie našej Skupinovej duše, ktorú mal Jahve na svedomí, bolo našim individuálnym Dušiam (Radou starších) udelené poverenie ‚vládnuť‘ Jahveho ľuďom počas našich fyzických inkarnácií tu na vašej planéte.

Jednu vec si však vyjasnime. Všetko toto (fyzický život / inkarnácia) je veľmi dômyselná a starostlivo pripravená Hra, v ktorej sa Jeden Nekonečný Stvoriteľ hrá na to, že zabudne, kým je, aby sa to mohol časom postupne dozvedať a nakoniec si spomenul. V rámci tejto hry tiež zakúša a spoznáva sám seba ako Stvoriteľa. Siaha to až k nám, k tým najmenším individualizovaným čiastočkám Všetkého, čo jest (všehobytia).

‚Mimo hrací plán‘ a medzi ‚životmi‘ (čas je v nulovom bode / vesmír antihmotný) sme ako inkarnované ‚ľudské bytosti‘ všetci – my aj vy ako Duše – veľmi dobrými priateľmi. Brat a sestra v Jednu, v Jednote. Medzi ‚životmi‘ sa vždycky nasmejete tomu, aké role sme museli v hre ‚stvárniť‘, a tešíme sa a radostne chystáme na ďalšie kapitoly, v ktorých budeme opäť vystupovať. „(Amb) ( zdroje: 2015  vlastné  illuminati-news.com  MatriX- 2001.cz )

 Ideologické pozadie Illuminati proti prúdu TU

https://www.protiprudu.org/2-1-ideologicke-pozadie-illuminati/
https://www.protiprudu.org/2-3-vrazdy-schillera-a-mozarta/
https://www.protiprudu.org/2-4-iluminati-ako-infiltratori/

Helmut Finkenstädt – Ilumináti TU

Tieňová vláda a tajný svetový poriadok Illuminátov TU

„Ilumináti vládnu svetu a spriadajú intrigy s mimozemšťanmi.“ Kanadský exminister šokoval

Kanadský exminister Paul Hellyer je presvedčený, že svet žije pod zlovládou iluminátov.

Paul Hellyer, kanadský minister obrany z 60. rokov, verejne vyhlásil, že tajná organizácia iluminátov existuje, a je skutočným pôvodcom všetkých dejov na planéte. Zároveň sa nechal počuť, že organizácia tají technológie, ktoré dokážu zvrátiť globálne otepľovanie. Exminister to povedal v podcaste Lazarus Effect. Stal sa tak najvyššie postaveným politikom na svete, ktorý podobným teóriám verí. Svojich priaznivcov majú konšpirácie aj v českom parlamente.

Paul Hellyer pôsobil ako kanadský minister obrany medzi rokmi 1963 a 1967. Armádne skúsenosti získal u kanadského letectva. Opakovane bol tiež poslancom kanadského parlamentu. V dnešnej dobe sa politike už aktívne nevenuje, píše knihy, a premýšľa nad teóriami, ktoré mnohí ľudia považujú za bludné.

Vyplýva to z jeho vystúpenia v podcaste na kanáli Lazarus Effect. Hellyer sa v ňom rozhovoril o tom, ako ilumináti sú skutočnou organizáciou, hoci utajovanou, ktorá ovláda celý svet. Zároveň podľa neho disponujú technológiou, ktorá dokáže zvrátiť globálne otepľovanie. Nechcú ju ale zverejniť, pretože s jej pomocou ovládajú celý ropný priemysel.

„Máte tu tajný spolok, ktorý v skutočnosti môže za všetko, čo sa deje vo svete. Technológiu budú tajiť, kým z ropy nedostanú trilióny dolárov, „ vysvetľuje Hellyer. „Nezmení sa to, kým sa stovky tisíc ľudí nespoja a nevyzve ich, aby povedali pravdu. Ľudia musia zmeniť svoje priority – miesto vojen sa treba venovať záchrane budúcich generácií,“ pokračoval so svojou teóriou exminister. viac TU

OZ Pán Občan

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ľudia očkovaní mRNA vakcínami sa stávajú trans-humánnymi bytosťami, na ktorých časť modifikovaného tela možno podľa rozsudku Najvyššieho súdu USA uplatňovať majetkové, autorské, patentové a vlastnícke práva!

Ľudia očkovaní mRNA vakcínami sa stávajú trans-humánnymi bytosťami, na ktorých časť modifikovaného tela možno podľa rozsudku Najvyššieho súdu USA uplatňovať ...

Nasledujúci článok

Spravodajstvo

Vojenské zatýkanie Billa Gatesa - skutočné hrubé správy

Americká armáda v utorok zatkla zakladateľa spoločnosti Microsoft Billa Gatesa a obvinila ho zo spoločensky nevhodného zneužívania z obchodovania s ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...