Kruté nástroje depopulácie

16. júla 2023

J. Kaufman: Kruté nástroje depopulácie – očkovanie a elektromagnetické žiarenie. Mobilné telefóny ako zbrane hromadného ničenia. Preživší so zasiahnutými génmi

Molekulárna biologička, Dr. Soňa Peková sa vyjadrila, že takzvané očkovanie proti Covidu bolo vyrobené proti niečomu, čo už dávno neexistuje. Nie je možné vyvinúť očkovanie proti niečomu, čo koluje na jeseň a v zime a čo v žiadnom prípade nie je odroda toho, čo kolovalo začiatkom roka, na jar. To nie je ten istý vírus, to je niečo úplne iné. Každá takzvaná mutácia bola spôsobená iným, novým vírusom a jedna s druhou nemajú nič spoločné. Správajú sa odlišne, majú iný genóm, iný program a všetky dokazujú, že boli umelo vyrobené, pretože sa nesprávajú ako prírodné materiály.

Farmaceutické firmy na tom nie sú finančne najlepšie a potrebujú nutne zisky, ktoré nové injekcie proti Covidu prinesú. Lenže my ešte nemáme dostatočné znalosti a skúsenosti s geneticky zmenenými látkami tak revolučného typu, ako je injekcia proti Covidu. Vôbec nevieme čo môžu spôsobiť za päť, desať rokov.

Dr. Peková bola prvá a možno jediná, ktorá už začiatkom r. 2020 skúmala prvé prípady ochorenia koronavírusom a tiež vyvinula nový, lacný spôsob, ako prítomnosť vírusu testovať. Hovorí, že vírus nemohol v žiadnom prípade vzniknúť prirodzeným spôsobom, ale bol vyrobený umelo, v laboratóriu. To preto, že veliteľské centrum vírusu, odkiaľ vychádza pokyny pre mutáciu, zmeny a úpravy, je pri koronavíre veľmi chaotické. Je to akoby túto časť napadlo tornádo. Taký zmätok by v prírode neobstál; príroda sama by taký vírus zničila.

A hľa – tu vírus zničený nie je a napriek všetkej chaotickosti stále ďalej funguje. Niečo také môže byť iba umelého pôvodu.

Radiácia ako zdroj chrípky

Tu by som pridala na zamyslenie trochu iný námet. Medzi súčasným vedeckým okruhom je akosi stále zanedbávaná skutočnosť, že všetky chrípky a po pravde povedané všetky choroby sú spôsobené nejakou formou stresu. Či už je to stres fyzický, psychický, chemický, alebo iný, trvalý stres, alebo silný náraz stresu vo všetkých prípadoch vyprodukuje chorobu a podľa jeho intenzity sa odvíja aj intenzita choroby, ktorú spôsobí.

Dnes by sme už mali vedieť, že chrípky vďačia za svoj výskyt elektromagnetickému žiareniu (ďalej elmag). Predtým, než prišiel telegraf, elektrifikácia, rádio, radar, námorný sonar a potom mobilný telefón a 5G stožiare, chrípka bola skoro neznáma. Objavovala sa raz za mnoho desiatok rokov a bola údajne spôsobená zvýšenou slnečnou radiáciou. Preto sa jej v anglicky hovoriacich krajinách hovorilo ‚influenza.‘ Bol to jednoducho vplyv niečoho neznámeho.

Zato v dnešnej dobe, s každým novým elektrickým objavom, či už to bolo rádio, elektrifikácia, alebo čokoľvek iné, prišla aj vlna chrípky. Takže môžeme usúdiť, že chrípka je reakcia nášho imunitného systému na stres, spôsobený jedom, ktorý vznikne v živom organizme následkom ublíženia radiáciou. Pravda, postupne sme si na všetky tie vynálezy zvykli, takže chrípkové vlny netrvali večne, ale s každou novotou prišla zároveň aj epidémia chrípky.

Niekto by mohol namietnuť, čo tak sezónne chrípky, na jeseň a skoro na jar? Tieto môžu byť opäť reakcie na stres, spôsobený jedom, ktorý vznikol v ľudskom organizme následkom prechladnutia. Keď skončí leto, mnohým to trvá veľmi dlho, kým pochopia, že sa budú musieť teplejšie obliekať. Sú takí, ktorí ešte v januári chodia v krátkych nohaviciach a v tričku. A zima je stresor, to hovorí aj Dr. Hans Selye, ktorý vplyv stresu objavil a ktorý v jeho knihách píše, že mnohé slabšie organizmy môžu zomrieť na prechladnutie pri teplote 18 ° C (65 ° F).

K tomu môžeme pripočítať pokazené trávenie, čo je tiež podstatný stresor, ktoré býva spôsobené prílišným hodovaním ku koncu roka. Napríklad v Amerike máme koncom novembra „Deň vďakyvzdania“ (Thanksgiving Day), čo je obyčajná žranica. Celé rodiny sa stretnú, aby sa prejedli nevídaným množstvom rôznych a často nesúrodých jedál.

Hlavný bod je moriak, ktorý pri svojej váhe až do 10 kg môže byť niekedy nedorobený. A potom sú tam misy a misky s omáčkou z jarabín, vaječný šalát, coleslaw (jemne nastrúhaná mrkva a čerstvá kapusta, majonéza – vynikajúca), zeleninové misy a šaláty, zemiakový šalát s majonézou, a mnoho ďalších kuchárskych výmyslov, vrátane zákuskov a jednohubiek. Hneď na to sa začne piecť na Vianoce, potom príde Nový rok, takže dôvodov na prejedanie nie je koncom roka málo.

Lenže z druhej strany, keď si uvedomíme, že 11 miliónové čínske mesto Wuhan bolo prvé na svete, kde bola zavedená 5G mikrovlnná sieť, to muselo vytvoriť neuveriteľný nátlak na zdravotný stav každého obyvateľa. Potom padali v uliciach, javili známky dusenia a triasli sa až poskakovali. Bolo skôr dusenie a nadmerná triaška príznakom chrípky? Rozhodne nie.

Úvahy vedeckého laika

Dnešná lekárska veda podozrieva vírusy a baktérie, že chrípky spôsobujú. Podľa iných vedcov to však nie je pravda. Vírusy s baktériami sú niečo ako upratovacie čaty, ktoré sa snažia napraviť škodu, spôsobenú niečím úplne iným. Dr. Stefan Lanka zo Švajčiarska dokonca zistil, že sa ešte nikomu nikde na svete nikdy nepodarilo ani jeden vírus izolovať, čiže očistiť od prísad.

Potom je tu otázka: čo sú to vírusy? Čo je to, čo vedci považujú za vírusy a skúmajú to? Čo je to, čo objavila Dr. Peková ako chaotické kontrolné centrum? Zrejme sa tieto častice zakaždým nachádzajú v mieste choroby, ale spôsobujú naozaj chorobu samotnú? Alebo iba odpratávajú to, čo choroba zničila? Ide naozaj o rovnakú vec, alebo ide o zámenu názvov?

Jedna časť vedy je presvedčená, že vírusy a baktérie spôsobujú choroby, ďalšie považujú vírusy a baktérie za neživých a neškodných pomocníkov.

Takže čo keď je koronavírus naozaj spôsobený 5G radiáciou? Tá je neviditeľná, nepočuteľná, nezanecháva iné stopy ako poškodenie ľudských orgánov a tkanív. Táto nová forma radiácie je nesmierne škodlivá, oveľa viac ako nám odborníci hovoria. Je určite schopná zničiť kontrolný systém mRNA vírusov, ako zistila Dr. Peková, takže potom to vyzerá akoby tam vyčíňalo tornádo.

Dôkaz z vyšších miest

Americké „Národné centrum pre biotechnologické informácie“ (National Center for Biotechnology Information), ktoré je súčasťou „Národného zdravotného inštitútu“ (National Institute of Health), čo sú oboje súčasti vlády, takže to nie sú žiadne tendenčné organizácie, ktoré dnes sú a zajtra nie, vydalo v r. 2021 dokument, nazvaný „Spoločné rysy medzi COVIDom-19 a poškodenie radiáciou.“

V tomto dokumente je napísané, že boli zistené spojitosti medzi ochorením Covidom a vplyvom radiácie. Tí, ktorí ochoreli SARS-CoV-2, majú často horúčku, kašlú a mráz im behá po chrbte. Tiež sa u nich objavujú niektoré neobvyklé príznaky, ako strata čuchu a chuti, triaška a začervenanie končatín, ktoré je spôsobené poškodením drobných cievok, čo dokáže snáď len radiácia. Tiež dochádza k vyššej zrážanlivosti krvi a poruchám srdca.

Tie isté problémy boli zistené u tých, ktorí boli vystavení elektromagnetickému žiareniu a trpia takzvaným „akútnym radiačným syndrómom.“ V oboch prípadoch sú tieto problémy spôsobené zápalovou schopnosťou, ktorá môže spôsobiť škodu aj niekoľkým telesným orgánom naraz.

V oboch prípadoch dochádza k cytokínovej búrke, kedy nastane navýšenie počtu molekúl, ktoré podporujú zápalovosť, zatiaľ čo počet protizápalových molekúl je zmenšený. Samozrejme, že vplyv niečoho takého na tých, ktorí už trpia nejakými predbežnými chorobami, je silnejší, než vplyv na zdravých jedincov.

Hovoria tomu ,mikrovlnný syndróm‘

Začína to bolesťami hlavy, krvácaním z nosa, bolesťami kĺbov, zvonením v ušiach. Patrí k tomu neobvyklá únava, pálenie a niekedy aj začervenanie pokožky, nespavosť, napätosť a neschopnosť sústredenia. Predtým zdraví jedinci podliehajú týmto problémom potom, čo bola 5G, alebo niekedy aj 4G anténa nainštalovaná do ich blízkosti.

Neionizujúca radiácia z 5G zdrojov, aj tá, ktorá je hlboko pod hladinou, považovaná odborníkmi za ‚bezpečnú‘ spôsobuje tieto problémy. Čo je ešte horšie, u všetkých, ktorí sa ocitajú v dosahu takého silného elmag zdroja dochádza postupne k stavu precitlivenosti, kedy títo ľudia neznášajú ani najmenšie náznaky radiácie. Potom nemôžu ani používať telefón, elektronika v autách im robí veľké problémy, o mikrovlnnej rúre ani nehovoriac.

Avšak všimnite si, veľká väčšina týchto mikrovlnných antén je inštalovaná na školy, na nemocnice, na viacbytové domy, na domovy pre dôchodcov a na kancelárske budovy. Všade tam, kde sa nachádzajú tí najviac postihnutí, tí najviac zraniteľní.

Riaditeľka švédskej ,Nadácie radiačnej ochrany,‘ Mona Nilsson hovorí, že je to škandál, že vôbec došlo k nainštalovaniu 5G siete bez toho, aby boli prvýkrát preskúmané jej vplyvy. Nadácia vypracovala snáď prvú štúdiu vplyvov elmag žiarenia, ktorá dokázala ako veľmi je 5G radiácia ľudskému organizmu škodlivá. (Nie že by 4G radiácia bola oveľa lepšia.)

Mnoho vedcov z celého sveta neustále varovali a predvídali katastrofálne následky – bohužiaľ, nikto na nich nedal. Vlády miest, dedín a štátov rady odsúhlasili povolenie na nainštalovanie antény jednak preto, že dostali odmenou nejaké technologické triviálnosti, ako počítač a mobily a tiež preto, že o danom probléme vôbec nič nevedeli. Nikto z nich nič nevedel, ale nikto sa ani vedieť nepokúšal.

Dr. Lennart Hardell, svetovo známy vedec, ktorý na spomínanej švédskej štúdii pracoval, sa zaoberá vyšetrovaním prípadov rakoviny, spôsobenej radiáciou. Podľa neho, 5G radiácia pôsobí ako základný biologický mechanizmus v tom, že ovplyvňuje viac orgánov odrazu. Pri pokusoch nameral u tých, ktorí ochoreli z radiácie až 2,5 milióna mikrowattov vo vzdialenosti 60 metrov od antény, čo je maximálna hodnota, ktorú jeho zariadenie dokáže namerať.

K tomu je nutné si uvedomiť, že tieto antény nefungujú na plnú kapacitu. Keby boli zapnuté naplno, či už schválne, alebo omylom, tak usmažia všetkých ľudí okolo. Snáď preto tam boli nainštalované?

Podľa Dr. Hardella, ‚Medzinárodný výbor na ochranu proti neionizujúcej radiácii‘, ktorý sídli v Mníchove, v Nemecku, je súkromná, nevládna organizácia, ktorá si veľmi dobre rozumie sa WHO. Následkom toho, ich rokovania sú nepriehľadné a hladina bezpečnosti radiácie, ktorú skrze WHO uplatňujú na celý svet, je príliš vysoká. Ešte ku všetkému berú do úvahy iba tepelný vplyv žiarenia, čo je úplne nedostatočné. Úplne neprofesionálne ignorujú pulzovanie tejto radiácie, čo predstavuje značné nebezpečenstvo.

Genetika je tiež zasiahnutá

Traja vedci, V. Garaj-Vrhovac, D. Horvat a Z Koren zistili na pokusoch s morčatami, že radiácia zabráni DNA, aby mohlo prejsť do S-fázy a spojiť sa s (3H) tymidínom. Tým dôjde k zraneniu chromozómov v bunkách, zasiahnutých radiáciou. Niečo také dokazuje, že mikrovlnná radiácia spôsobuje zmeny v syntéze a tiež v štruktúre DNA molekúl.

Radiácia, ktorú títo vedci použili mala kmitočet 7,7 GHz a hustotu 30 mW/cm2, po dobu 15, 30 a 60 minút. A teraz si predstavte, čo nám dokáže spôsobiť mikrovlnná radiácia 5G, ktorá používa kmitočet 60 GHz a 24 hodín denne na nás pôsobí z blízkej antény.

Naše obľúbené mobilné telefóny nás potichu ničia

Súčasná štúdia  vplyvu elektromagnetického a rádio-frekvenčného žiarenia na človeka a iné živé organizmy len potvrdila, čo je viac ako zjavné, že žiarenie vysielané mobilným telefónom spôsobuje rakovinu. Vedci, ktorí štúdiu vypracovali tým vygenerovali pádne vedecké opodstatnenie pre toto tvrdenie.

Takže tak, ako veľké množstvo národov sveta nainštalovalo všade škodlivé 5G mikrovlnné antény, nám bolo dané najavo, že nie je záujem o verejné zdravie ľudstva. Či už niečo také urobili z nevedomosti, alebo z hlúposti, to nie je podstatné. Dôležitý faktor zostáva, že sa nenamáhali zistiť čo mikrovlnné žiarenie spôsobuje a napriek tomu nechali antény nainštalovať na školy, nemocnice, starobince a viac-bytové domy.

To ešte neberieme do úvahy prídavné ublíženie na fyzickom tele a ľudskej genetike škodlivým wi-fi napojením školských počítačov, mobilnej antény na detských ihriskách a podobné útoky.

Vedci, ktorí spomínanú štúdiu vypracovali, Devra Davis, Paul Ben Ishai, Hugh Taylor a Linda Birnbaum tiež potvrdili už spomínané poškodenie DNA radiáciou, ohrozenie nenarodeného dieťaťa a endokrinné narušenie, ktoré spôsobí neplodnosť ako u mužov, tak u žien.

Tiež sa zmienili, že akékoľvek pátranie v tomto smere je sťažené nedôveryhodnými a ničím nepodloženými, ale hromadne rozširovanými správami vedcov, ktorí pracujú pre mikrovlnný a telefónny priemysel a ktorí za judášské peniaze zľahčujú vplyv tohto žiarenia na živé tvory.

Zápaly mozgu a nádory

Zdravotný personál  v Amerike je šokovaný množstvom nádorov na mozgu u detí. Je to doslova epidémia, ktorej podliehajú deti už od 4 rokov veku až do 18 rokov. Dr. Taryn Bragg z Nevady hovorí, že za 20 rokov skúseností ako detský neurochirurg ešte nikdy niečo také nevidela.

Všetky prípady začali tým istým, bolesťami v uchu, alebo zápalom čelných dutín. O pár dní neskôr bolo zjavné, že sa jedná o niečo oveľa vážnejšie. Predniesli tieto zistenia na konferencii Epidemickej inteligencie, na ktorej sa zúčastnili lekári z celej Ameriky a mnohí z nich sa pridali, že aj oni zaznamenávajú drastický nárast mozgových nádorov u detí.

Samozrejme, nádory na mozgu môžu byť spôsobené hlavne mobilným telefónom. Mnoho detí dnes používa mobily, pretože ich rodičia si myslia, že tým pádom majú nad nimi lepší dozor a deti samy túto možnosť vítajú, pretože môžu byť neustále v styku s kamarátmi. Lenže mobily sú veľmi škodlivé; je to tichý zabijak. Nebzučí to, nehvízda, nerobí rámus, takže si každý myslí, že je to neškodné. A zatiaľ to uhlodáva zdravie tých, ktorí ich často používajú.

Preto – nedávajte nikdy mobil na ucho, hovorte naň z diaľky.

Ale ani to nestačí. Mnohí, keď posielajú sms správu, držia mobil v lone a takto si ožarujú pohlavné orgány, aby mohli byť neskôr neplodní. Tam, kde sa napriek tomu deti narodia, mávajú genetické vady a iné poruchy.

Nielen mobily

Avšak pozor, je možné, že nádory a zápaly mozgu sú spôsobené zločinným testovaním na Covid-19, s použitím PCR testu, kedy boli testovacie vzorky brané hlboko v nose. Tam je veľmi ľahký prístup do mozgu, takže sa mohlo stať, či už omylom, alebo zámerne, že bola testovanému človekovi, ako je napríklad citlivé a ešte nevyvinuté dieťa, vpravená do nosovej dutiny látka, ktorá postupom času nádory a zápaly spôsobila.

Celkom by to zodpovedalo, pretože nárast týchto chorôb bol pozorovaný od marca 2022. V tej dobe už bola veľká časť ľudskej populácie testovaná a ešte k tomu ‚očkovaná‘, takže aj jedovatá hrotová bielkovina mala dosť času na to, aby si prehlodala cestu až do mozgu.

AUTOR: Jane Kaufman

Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

Spravodajstvo

Ukrajina sa členom NATO nestane

V litovskom Vilniuse skončil v stredu ostro sledovaný summit NATO a jeho výsledkom je veľké prekvapenie. Summit potvrdil slová českého prezidenta ...

Nasledujúci článok

NÁZOR

Rútime sa do priepasti a niektorí sa z toho radujú

Ilustračný obrázok: R. Merva Narastajúce problémy v spoločnosti, ale najmä v ekonomike, čoraz viac znepokojujú veľké skupiny ľudí po celom ...
Spravodajstvo

TIBOR ELIOT ROSTAS: IBA VÍZIA NÁS SPOJÍ

Foto: screen video zvtv Tibor Eliot Rostas je na pokračujúcej návšteve Číny, kam ho pozvala jej vláda. Je presvedčený o ...
Spravodajstvo

Modlitba za Fica

Modlitba za Roberta Fica Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať „silu“ ...
Spravodajstvo

AKO A EKO ĎALEJ SLOVENSKO?

Ako a eko ďalej Slovensko po atentáte na premiéra? Atentát zatiaľ nateraz úspešne (ako pre koho?) preživšieho premiéra slovenskej vlády ...
Spravodajstvo

"Dráčik" ostro kritizuje a stránka "Hoaxy a podvody" ministerstva vnútra reaguje

Bratislava 22. mája 2024 (HSP/Foto:Screenshot FB) Po atentáte na premiéra Roberta Fica začali pribúdať príspevky a články hodnotiace udalosť ako ...
Spravodajstvo

Konšpiračné médiá a predsedníčka Rady sudcov Kosová

Všetkým ústavným činiteľom, ústavným orgánom prokuratúre, justícii, parlamentným a mimo parlamentným politickým subjektom, tretiemu sektoru a občianskej verejnosti:  Naleteli ste na habaďúru nálepky ...
Spravodajstvo

Prezidentský mandát alebo "svojvôľa" Zelenského

„Všetci sme tu,“ hovorí Zelenskyj, Ukrajinec z Kyjeva Volebný mandát prezidenta Volodymyra Zelenského vypršal 20. mája. V médiách sa začínajú ...
Spravodajstvo

PETÍCIA za zrušenie strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO 

PETÍCIA ZA ZRUŠENIE STRANY PROGRESÍVNE SLOVENSKO TU Vážení občania, S hlbokým znepokojením sledujeme činnosti a vyjadrenia politickej strany Progresívne Slovensko. ...
Spravodajstvo

Výzva vláde Slovenskej republiky a poslancom Národnej rady Slovenskej republiky

Národná rada Slovenskej republiky (© insider, web: imhd.sk) V posledných rokoch, minimálne od roku 2014, sme boli svedkami boja proti ...
Spravodajstvo

Kvalifikácia skutku streľby na Roberta Fica

mája 23, 2024 Pozor (postreh)! Generál Žilinka vyhlásil na kamery, že trestný skutok proti Robertovi Ficovi má byť kvalifikovaný ako pokus ...
Spravodajstvo

T.E.ROSTAS DNES V ČÍNE NA ZASADNUTÍ OBCHODNEJ RADY ČÍNA – STREDNÁ A VÝCHODNÁ EURÓPA

Foto: Matúš Plecho V čínskom meste Ningbo v provincii Zhejiang, sa konalo 8. zasadnutie obchodnej rady Čína-CEEC. V rámci svojej ...