Igor a Pavlínka – duo svätcov alebo podvodníkov?

21. novembra 2023


Akosi si Matovič nevšimol, že už nie je v pozícii, kedy si môže klásť podmienky. Ale ako správny narcis a politický masochista sa potrebuje za každú cenu vtierať do pozornosti médií a to akýmkoľvek spôsobom. Pozornosť médií udržuje hlavne nevyberaným spôsobom s prítomnosťou vulgárneho správania a negatívnych signálov svedčiacich o jeho progresívnej psychickej chorobe.

Pellegrini si určite nebude všímať Matovičove podmienky lebo ho dávno prekukol a nebude reagovať na jeho ataky. Aby sa Matovič nenudil, zaútočil pred pár dňami verbálne jemu vlastným primitívnym spôsobom na poslanca Mažgúta, ktorý sa inteligentne vyhol atakom budúceho blázna. Matovič má chorobné nutkanie tlačiť sa do médií za akúkoľvek cenu. Korporátny mainstream mu na to skáče ako ryba na udicu. Na ich mieste by som Matovičovi položil otázku, kedy splní svoj predvolebný sľub týkajúci sa päťstoviek.
Normálni voliči mu na to nenaleteli. Naletela mu však cigánska marginálna menšina, ktorá ho vďaka tomuto prísľubu volila. Matovič sa dostal do parlamentu ako nimi nominovaný cigánsky barón. Cigánski baróni však väčšinou neplnia svoje sľuby. Potrebujú svoje ovečky na to, aby sa stali ich vládcami a potom ich okašlú. Matovič nebol výnimka a presne tak sa aj zachoval.

Matovičove opozičné ataky na koalíciu sú výstrelom do vlastného kolena. Celá opozícia je nakazená matovičizmom a vyčíta koalícii čo neurobila a čo má urobiť. Pritom sú to všetko hriechy terajšej opozície, ktorá keď bola v koalícii mala, možnosť plniť úlohy v prospech krajiny. Z nesplnených úloh opozície sme sa dostali do dnešného marazmu a opozícia chce, aby sa za mesiac napravil bordel, ktorý tu zanechala ako svoje dedičstvo.

Matovič sa „blysol“ tiež tým, že zrušil svoju eseročku OĽANO a založil stranu pod názvom Slovensko, čo si myslím, že je v rozpore s Ústavou SR a súvisiacimi zákonmi. Z tohto dôvodu na Matoviča podala trestné oznámenie JUDr. Krajníková a napísala petíciu, aby ju občania v jej úsilí podporili. Svoj podpis na petíciu môžete dať TU:

PETÍCIA – JUDr. Adriana Krajníková: IGOR MATOVIČ, strana SLOVENSKO a Trestné oznámenie


Matovič je tiež človek, ktorý sa vyhol trestnému stíhaniu za podvod len vďaka premlčaniu jeho kauzy. Je tiež známy ako plagiátor diplomovky, čo je tiež istá forma podvodu. Okrem toho OČTK by mali začať vyšetrovanie voči Matovičovi za jeho výrok ku kauze vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej. („Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice“…). Vyzerá to tak, že môže byť do prípadu nejakým spôsobom zainteresovaný.
OČTK a vyšetrenie Matoviča na detektore lži by čiastočne mohlo vniesť do prípadu viac svetla. Ďalšie kauzy Igora Matoviča sú popísané tu:

51 káuz vlády, ktorá sa chcela zapísať do dejín Čierna kniha vládnutia Matoviča, Hegera, Kollára, Remišovej a Sulíka

Martin Dorčák


Matovič údajne nevlastní nič. Podľa jeho slov. Majetok vraj prepísal na manželku Pavlínku. Kto vie či celý? A čo tak vyhľadať Matovičov majetok a účty v zahraničí? Boli by sme možno prekvapení. Na Slovensku investigatíva neexistuje, tak to nemá kto preveriť. Žeby polícia? Neviem. Takže kým sa niekto v tomto smere bude Matovičovým majetkom zaoberať, pozrime sa na Pavlínku. Podľa obchodného registra je na Pavlínku
napísaná iba eseročka Hotel Trnavan. Pavlínka aj Igor boli v minulosti prepojení na niekoľko desiatok osôb, ktoré boli ich partnermi. Možno ich vyhľadať na obchodnom registri, portáli foaf a finstat. Matovičove majetky v stave z roku 2019 si môžete pozrieť TU:

V majetkovom priznaní nemá nič, manželka vlastní pol Trnavy: Miliónové majetky Matoviča pustnú

O „zahmlievaní“ Matovičovho majetku sa môžete dočítať TU:

Igor Matovič podľa majetkového priznania nič nevlastní. Jeho manželka však investovala státisíce eur do zmeniek

Portál Zastavme korupciu v roku 2021 napísal: Igor Matovič “prepísal” celý majetok aj rodinnú firmu na manželku. Rozsudkom Okresného súdu v Trnave, ktorý nadobudol právoplatnosť 31.8.2006 bolo zrušené bezpodielové spoluvlastníctvo. To je jeden zo spôsobov, ako sa môžu politici vyhnúť verejnej kontrole, keďže majetok manželky a neplnoletých detí sa priznáva ale nezverejňuje. “Igor Matovič nie je jediný verejný funkcionár, z ktorého majetkového priznania sa v podstate nič nedozvieme. Možno ho však považovať za exemplárny príklad, keďže je ministrom financií vlády, ktorá deklarovala transparentnosť vo verejných financiách a v politike“.

O praktikách Capa Matoviča si môžete pozrieť TU:

VIDEO Odhalenie: Bezmajetný Matovič, alebo gróf z Turca? Samo Migaľ ukázal to, čo ľud nemal vedieť

Šéf OĽaNO Igor Matovič sa hrá nielen na bojovníka proti mafii a zlodejom, ale aj na asi najsvätejšieho politika na Slovensku. Je na škodu, že nie je v KDH, pretože to by mal dozaista svätožiaru nad svojou „geniálnou“ hlavou. Ako sa ale ukazuje, nie je všetko zlato čo sa blyští a Matovič zrejme nie je až taký svätec, ako sa prezentuje.

„Svätenú“ vodu káže a super vínko pije

Aký skutočne Igor Matovič je? Mnohí tvrdia, že je to blázon a psychopat, ktorý potrebuje liečenie, no ako sa zdá, až takým psychopatom nebude, ale všetko má dobre zrátané. Nielen to, že jeho pár osobová strana získala po minulých parlamentných voľbách obrovské peniaze, ale aj to, ako s nimi nakladá. Teda vlastne nie on, ale niekto iný. Však on sa otvorene priznal, že peniazom nerozumie, takže tie rodinné mu spravuje jeho manželka Pavlínka. A ako sa opäť zdá, spravuje ich skutočne skvele, pretože to, čo objavil bývalý redaktor TV Joj a súčasný člen strany Hlas-SD Samuel Migaľ je skutočná bomba. Ako píše v statuse a najmä ukazuje vo videu, „bezdomovec“ Matovič si žije, či bude žiť, naozaj v skutočnom blahobyte.

Samuel Migaľ

Počas Matovičovej vlády sa udialo viacero miliónových „trnavských náhod“.Samuel Migaľ, člen strany Hlas-SD

„Odhalenie! Bezmajetný Matovič, alebo gróf z Turca?“ pýta sa hneď v úvode Migaľ a dodáva, že šéf OĽaNO dlhé roky tvrdí, že nemá žiaden majetok. „Počas Matovičovej vlády sa udialo viacero miliónových „trnavských náhod“. Opäť sa spájajú s manželkou MATOVIČA, Pavlínou. Bojuje s mafiou, alebo sám mafiánom je. Aj toto je majetok Slovenskej republiky,“ píše ďalej Migaľ, ktorý informuje, že v Turčianskej Štiavničke vyrástla popri rekonštruovanom Révayovskom kaštieli zo 16.storočia veľká investičná výstavba. „Podľa miestnych v sebe ukrýva jedno veľké tajomstvo. Skutočného majiteľa. My v Hlase sa pýtame, Vodu káže a víno pije? Nech to vysvetlí Igor Matovič,“ zakončil svoj status hlasák, ktorý v priloženom videu ukazuje, čo všetko zistil, a čo všetko malo byť zrejme pred Slovákmi a voličmi Igora Matoviča utajené.

„Veci“ vybavovala Pavlínka Matovičová

„Naozaj úprimne neznášam, keď politik okráda svojich voličov,“ hovorí v úvode videa samotný Igor Matovič, pričom Samuel Migaľ nadväzuje na jeho slová šokujúcimi zisteniami z Turčianskej Štiavničky neďaleko Martina, kde stojí Revayovský kaštieľ zo šestnásteho storočia. Ten podľa jeho slov dlhé roky chátral, no v roku 2021 tu začal panovať čulý pracovný ruch. „A kto túto stavbu financuje? V širokom okolí je verejným tajomstvom, že to má byť práve, Igor Matovič a jeho manželka Pavlína,“ šokuje Migaľ informáciou, ktorú zrejme voliči šéfa OĽaNO, ale ani Slováci netušili. „Mala by to byť jeho žena. Tá bola vybavovať na obecnom úrade vtedy, keď to povolenie dostali. Bola tu jeho žena, pretože jeho by hneď poznali,“ prezradil jeden z miestnych.

Po dlhých rokoch chátrania vstúpila do hry firma Ismond. Odkiaľ? Z Trnavy. Podľa informácií z registra nehnuteľností si do svojho vlastníctva túto budovu trnavská firma pripísala presne 15. Júna 2021, teda v deň, keď Slovensko naplno žilo covidovou krízou pod neschopným Matovičovým riadením,“ prezdádza Migaľ a dodáva, že chátrajúci kaštieľ začal meniť svoju podobu a z ruiny sa začala črtať luxusná nehnuteľnosť. „Krajskí pamiatkari, ktorých zriaďuje Ministerstvo kultúry pod vtedajším vedením OĽaNO nemali námietky a stavba napredovala. Nevadila im pritom ani ďalšia výstavba v areáli kaštieľa. Popri národnej kultúrnej pamiatke však na tom istom pozemku vyrástlo sedem apartmánových domov, ktoré na stránke projektu ponúkajú ako skvelú investíciu,“ hovorí vo videu Samuel Migaľ a dodáva, že aj tu sa však začalo špekulovať o pozadí tohto projektu.

Aké skutočné majetky vlastnia Matovičovci

Igor Matovič podľa Migaľa pritom roky ako mantru opakuje, že bojuje s mafiou napriek tomu, že sám doteraz nedokázal vysvetliť pofidérne machinácie v jeho pôvodnej firme RegiónPress, bieleho koňa, s ktorým manipuloval účtovníctvo, ani na Fabii najazdených 600 km denne. „Podľa majetkového priznania nič nevlastní, dokonca vraj nemá ani platobnú kartu, zato meno jeho manželky Pavlíny sa spája s viacerými pofidérnymi obchodmi. Či už investovaním do skrachovaného projektu Arca Capital, alebo nákupu množstva nehnuteľností v centre Trnavy,“ prízvukuje hlasák. O Pavlíne Matovičovej sa podľa Sama Migaľa tiež hovorilo pri priamom štátnom nákupe testov. „Viaceré médiá ju spájali s trnavskou firmou Eurolab Lambda, ktorá zarobila desiatky miliónov. Podľa Finstatu ich americký sen s odchodom covidu zhasol,“ konštatuje exredaktor TV JOJ.

„Miliónový kšeft za testy, firma z Trnavy. Za projektom kaštieľa, ktorý sa zdal byť skrachovaným, sa opäť objavila firma z Trnavy. Matovič a jeho Pavlína tiež z Trnavy. Je toto len náhoda alebo mnoho náhod naraz na jednom mieste? Natíska sa tu preto logická otázka: Neskončili náhodou milióny za testy z malého trnavského domčeka v tomto honosnom turčianskom sídle? Alebo, aké skutočné majetky vlastní Igor Matovič spolu s jeho manželkou? Nebude toto Matovičova vila v Cannes?“ kladie Migaľ záaujímavé, no zásadné otázky. Transparency International podľa neho ešte pred časom vyzvali manželku Matoviča, aby zverejnila svoje majetkové priznanie, ktoré by na tieto otázky mohlo dať aspoň nejaké odpovede. To sa však doteraz nestalo. „A teraz je čas na Igorovi Matovičovi, ktorý vodu káže a víno pije, aby vysvetlil pôvod tvojho majetku, odkiaľ na toto všetko zobral peniaze spolu so svojou manželkou,“ skonštatoval sa samý záver videa podpredseda Hlasu-SD Matúš Šutaj Eštok.

Najskôr nech ukáže reálny majetok rodiny

„V Turčiankej Štiavničke vám nikto z domácich nepovie iné, že za týmto projektom stojí manželka Igora Matoviča Pavlína. Pravdupovediac, v oficiálnych registroch táto žena nefiguruje, ale miestni hovoria o tom, že je za týmto projektom ako tichý spoločník,“ vysvetlil pre eReport Samuel Migaľ a dodal, že aj preto sa na to spýtali samotného Igora Matoviča. „Nehľadia o tom, že Transparency Internacional v minulosti tiež žiadala o to, aby manželka Igora Matoviča zverejnila svoje majetkové priznanie, lebo ako deklaroval samotný Igor Matovič, on nevlastní naoko nič. Otázkou teda je, aká je tá naozajstná skutočnosť,“ hovorí ďalej Migaľ. Ak povie Igor Matovič, že on nevlastní ani platobnú kartu a robí iba s takými peniazmi, aké mu ráno manželka „nadelí“, je teda on vlastne psychicky spôsobilý byť vo vrcholovej politike a podieľať sa na riadení štátu?

O tom, či má alebo nemá byť v politike rozhodnú voliči. Teraz, pri potrebnej sedem percentnej podmienke vstupu koalície OĽaNO s inými subjektami do parlamentu máme ideálnu možnosť na to, že Slovensko môže poslať Igora Matoviča do zabudnutia,“ skonštatoval Migaľ, ktorého vraj iritovalo, keď Igor Matovič ako premiér a predseda najsilenejšej vládnej strany hovoril o majetkovo právnej zodpovednosti politikov. Najskôr nech ukáže, aký má reálny majetok jeho rodina, a potom sa môžeme baviť o majetkovej zodpovednosti politikov, lebo inak je to také farizejské,“ dodal na záver Samuel Migaľ, ktorý odkazuje Slovákom, aby prišli 30. septembra voliť a volili stranu Hlas-SD, ktorá ponúka normálnu politiku a rozhodne ich bláznom nedajú.  

Developerka: Pavlinkina firma spustila náročné stavby, na ktoré jej chýbajú financie

https://plus7dni.pluska.sk/domov/developerka-pavlinkina-firma-spustila-narocne-stavby-ktore-jej-chybaju-financii/2

Na záver vari už len toľko. Produkcia I. Matoviča v parlamente bude nielen prejavom úbohosti, ale aj odhaľovania skutočností, ktoré môžu viesť k ďalšiemu vyšetrovaniu na základe jeho vyjadrení. Matovič určite podľahne pokušeniu predviesť sa v médiách, aký je on múdry, čo všetko on vie a čo všetko môže zverejniť kvôli udržaniu pozornosti v médiách. Jednoducho si nedá pozor a na svetlo božie môžu vyplávať veci, o ktorých netušíme alebo čiastočne tušíme. Pre opozičnú mafiu sa Matovič stane nebezpečným človekom. Čo sa stane a aké následky to bude mať netušíme. Budúcnosť ukáže…Jedno je však isté. Matovič má panický strach, že nová vláda začne vyšetrovať pôvod jeho majetkov a majetkov jeho Pavlínky. OČTK by mali preveriť majetky manželov Matovičovcov lebo sú tu obrovské podozrenia z finančných machinácií.

Záverečná otázka: Prečo premenoval Matovič OĽANO na Slovensko? Faktom je, že pokladnica OĽANO sa nabalila miliónmi za volebné výsledky v roku 2020.

Premenoval Matovič OĽANO na Slovensko preto, lebo sa potreboval zmocniť miliónov likvidáciou eseročky OĽANO?
Viac na:

Policajné Uznesenie – Matovič

Prečo je Matovičova diplomovka plagiát a prečo prorektor UK hovorí, že nemala prejsť (+ video a vizualizácia)

Video: Toto všetko odpísal premiér z kníh od slova do slova
Autorky: Mária Benedikovičová, Martina Koník


Zanechajte nám komentár

Predchadzajúci článok

NÁZOR

Pestovaní politici

Štefan Harabin hosťom v štúdiu infovojna v relácii s Norbertom Lichtnerom a Adrianom Repčokom HEGER. „Je výnimočne tupý človek“ HEGER: ...

Nasledujúci článok

Filozofia P.P. Kysuckého Obroda Slovenov

Aký je Satan v našom vesmíre - Kapitola 2 - časť 2.5

Obroda kresťanstva Slovenov: Kapitola 2 Časť 2.5 Aký je Satan v našom vesmíre V predchádzajúcej kapitole sa podrobne vysvetľuje, ako funguje Boh ...
Spravodajstvo

Ostreľovači čakali až atentátnik začne strieľať

Na mieste streľby boli totiž svedkovia a jeden z nich poskytol autentický a necenzurovaný rozhovor pre britskú BBC, že spolu ...
Aktualizované 21.7. 20:53
Spravodajstvo

Zavraždená exposlankyňa Verchovnej rady Ukrajiny Farionová

Uvažuje sa o niekoľkých verziách vraždy exposlankyne Najvyššej rady Iriny Farionovej, uviedol šéf ukrajinského ministerstva vnútra Igor Klimenko. Pripomeňme, že ...
Spravodajstvo

Tuší vôbec Pellegrini čo sa deje na Ukrajine?

Pellegrini na samite NATO opakuje floskuly západnej propagandy o ničím nevyprovokovanej ruskej agresii na Ukrajine a vojenskú pomoc neodmieta, ak ...
Spravodajstvo

Čo je známe o pokuse o atentát na bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa

NEW YORK, 14. júla. /TASS/. Výstrely zazneli počas verejného prejavu pred prívržencami bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa v Pensylvánii. Počas Trumpovho ...
Spravodajstvo

Krajina, na území ktorej vojna prebieha, už prehráva.

Katastrofálna situácia na Ukrajine pohľadom ukrajinského novinára Vasyla Aleksandroviča Muravytského „Za dva roky Ukrajina utrpela také škody na infraštruktúre, priemysle, ...
MOR HO!Spravodajstvo

Zaháji rezort zdravotníctva PROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA? Existuje riešenie...

MINISTERSTVO ZDRAVOTNÍCTVA BY MALO ZAHÁJIŤPROGRAMY PREVENCIE PRE OČKOVANÝCH VAKCÍNAMI mRNA S Dušanom Lukášikom vediem rozhovory na rôzne témy. Len nedávno sa ...
Aktualizované 19.7. 20:24
Spravodajstvo

Schizma judaizmu a prezidentské voľby v USA

Na Ukrajine a Izraeli/Gaza ide o vojnu medzi ž a Ž a mieša dohromady sionistov a Halachu. Trump je samozrejme nepriateľom Domu Sion ...
Aktualizované 21.7. 19:56
Spravodajstvo

Ukrajinské výhovorky a údajná „energetická bezpečnosť“

Autor: Vasilij Muravitskij V dôsledku sprísnených sankcií na ukrajinskej strane, prestala na Slovensko prúdiť ruská ropa od spoločnosti Lukoil. Ide ...
Aktualizované 20.7. 00:48
Spravodajstvo

Potraty a dúhový prajd, kecy a faktická pravda

Poľský parlament odmietol návrh na „zjemenenie interrupčnej politiky“ tu.  Dôvod: Potrat nie je základné ženské právo. V žiadnej ústave tobôž francúzskej nebodaj slovenskej, ...
Spravodajstvo

Smutná tvár Putina – je rozhodnuté

Na snímke ruský prezident Vladimir Putin (vpravo) a maďarský premiér Viktor Orbán počas stretnutia v Moskve Podľa Viktora Orbána smeruje ...